דיסקונט השקעות

מה דעתכם על אגח"י דיסקונט השקעות.
לדוגמא: דיסקונט השק ו' - לאחר הירידות בתשואה צמודה 9% מח"מ 1.9.
האם החברה בבעייה ?
תודה על הטיפ .ראיתי כי גם דסק"ש י + יא נסחרות בתשואות ברוטו מרשימות.אני סבור כי הכל נובע מאי ההצלחה למכור את הנכסים בלאס וגאס של נכסים ובניין.

dw

Well-known member
מנהל
תודה על הטיפ .ראיתי כי גם דסק"ש י + יא נסחרות בתשואות ברוטו מרשימות.אני סבור כי הכל נובע מאי ההצלחה למכור את הנכסים בלאס וגאס של נכסים ובניין.
טיבולי לאס וגאס דווקא נמכר.
הבעיות של נכסים נובעות מהצורך לקנות את אחזקות פרנקל בגב ים במחיר מופקע + התפוצצות עיסקת מכירת מגדל hsbc ניו יורק.

dw

Well-known member
מנהל
דסק"ש ו' חוזר ועובר את הפארי

dw

Well-known member
מנהל
המניה של דסק"ש ירדה עשיריה היום. ווליום די חריג של 26 מלש"ח. יש סיבה?
האגחים די יציבים.

לא דווח על משהו מיוחד במאיה - נכסים ובניין השלימה את מכירת נכס בית רומנו, וחן למדן (הבעלים של אוריין, ומסתבר שמכיר את צחי ממגה אור), מגיע ל 5% והופך לבעל עניין רישמי. לברנש יש כסף מה שמצמצם עוד יותר את הסיכון שיתעסקו איתנו הנושים.
"אני אוהב להיות שותף קטן בעסקים גדולים, ולא להיות ממונף": חן למדן על הגל - שוק ההון - TheMarker
נחשפו שותפי נחמיאס בהצעת רכישת דסק"ש: חן למדן, רמי אונגר וחן שחר (calcalist.co.il)

dw

Well-known member
מנהל

דסק"ש - תשואה חד ספרתית גבוהה לפירמה עם nav חיובי משמעותי.
כפי שהוסבר היטב בכתבה, תתכן בעיה תזרימית אך במוקדם או במאוחר סלקום תמכר, ומשער שגם אלרון (לא במחיר הנמוך הנוכחי) ולכן לא אמורה להיות תספורת.

dw

Well-known member
מנהל
הופה הופה.
גם קרן סקיי מתעניינת בנכס סלקום, בנוסף לקרן אייפקס.

סלקום תחליף בעלות? קרן סקיי היא אחת המתעניינות בחברה - גלובס (globes.co.il)
דסק"ש מאשרת: מנהלת מגעים למכירת סלקום | כלכליסט (calcalist.co.il)
דיסקונט השקעות - בחינת מימוש אחזקות בסלקום,כפוף | מאיה – הבורסה (tase.co.il)

אחרי מימוש נכסים לא סינרגטים סלקום ואלרון (מעריך שלא יסכימו למכור במחיר הנמוך הנוכחי אלא משמעותית יותר, אלרון כיום נסחרת סביב אקזיט קרטיהיל+מזומן) וצמצום משמעותי במינוף צחי יוכל למזג את דסק"ש הנדלנית או למעלה למגה אור או למטה לנכסים ובניין. אחרי ניכוי הרבה חוב דסק"ש לשתי הפירמות מיזוג כזה עושה שכל.

Reem88

Well-known member

dw

Well-known member
מנהל
אין ספק שאם לא היה בור תזרימי מהשנה הבאה אז הם לא היו חולמים למכור את סלקום ואלרון, שבשתיהן יש אפסייד, אך בהתחשב שגם צריך לפרוע אותנו הנושים וגם יש היגיון במיזוג דסק"ש הנדלנית עם הקומה למעלה או למטה אני חושב שצביאלי יגלה שהוא במיעוט.
מבחינתי כנושה אם צביאלי לא משלם לנו אני מצביע בעד העמדה לפרעון מיידי ומחלט לו את הנכס.

Reem88

Well-known member
האגחים מתקרבים חזרה לשערי התחתית שהיו בהם.

לא נראה לי שזה בגלל בעיות כלשהם בחברה עצמה, יותר בגלל שהריבית עלתה והאגחים נותנים ריבית נמוכה יחסית ולא צמודה.

דעתכם?

האגחים מתקרבים חזרה לשערי התחתית שהיו בהם.

לא נראה לי שזה בגלל בעיות כלשהם בחברה עצמה, יותר בגלל שהריבית עלתה והאגחים נותנים ריבית נמוכה יחסית ולא צמודה.

דעתכם?
נוטה להסכים איתך, לא חושב שיש קשר כרגע החברה עצמה, אלא יותר בתשואת האגחים שנותנת ריבית לא ככ אטרקטיבית.

Reem88

Well-known member

• Like
Reactions: dw
למעלה