דיסלדוף...

benamir1

New member
דיסלדוף...

בואנה , עוד מעט תערוכת דיסלדוף ! מהעושים ???

עושים ! מומלץ מאוד. הייתי שם לפני 5 שנים.

דיסלדורף מקום מקסים לטייל, וגם התערוכה היא מדהימה. 9-10 ביתנים ענקייייים עם כל מה שקשור לספורט ימי. החל ביאכטות ועד לגאג'טים , בגדים, קישוטים, ו...בירה טובה.
כמובן שזה מגיע עם מעט סיכונים......
תשים לב, שכשאתה תתקרב לחברות הסירות הגדולות המיוצגות בארץ, בנטו, זאנו, בווריה...יתקרבו אליך אי אילו אנשים, יעמדו רגע קט לידך לקלוט אם עברית מדוברת היא שפתך, ואז הייה נכון לחיבוק עז ולחיצת יד חמימה, שמטרתה אחת - לאמוד את עומק כיסך ואת עומק רצינותך , האם אתה מאלה שרק שואלים או גם רוצים לקנות...ועל פי זה יהיה המשך לשיחה או שיעברו בנחישות לישראלי הבא...חחח
&nbsp
&nbsp

מאיר ריבא

New member
בעניין הנציגים הישראלים...

לא מדוייק מנסיוני - רוב הנציגים הישראליים מכירים אותי היטב ויודעים שאני לא מתכוון לקנות כלום בזמן הנראה לעין. יחד עם זאת, שמחים להיות בחברתי, כל זמן שאין לקוח פוטנציאלי בשטח. כשמגיע אחד כזה, אני זז הצידה מיוזמתי על מנת לא להפריע בעבודה...

גל קדר

New member
דיסלדורף

זאת תערוכה מדהימה עם המון, המון, המון, המון מה לראות ואם מטרתך היא רק להנות ולהסתובב בטוח תהנה. אם מטרתך היא למצוא או לראות משהו מיוחד, אז כדי קודם לסגור את הפינה ורק אח"כ להסתובב, פשוט כי זה מקום ענק עם המון גרוי בעיניים :) ראה גם בסרטון הזה-
כיצד לבקר בתערוכת השיט בדיסלדורף

ההערה לגבי הנציגים הישראלים ממש לא במקומה, הם ישמחו מאוד להראות לך את היאכטות גם אם מראש תגיד להם שאתה רק מבקר. בהחלט לגיטימי שאם יכנס לקוח שבא כן לרכוש הם לא יוכלו לפנות לך זמן. זאת עבודתם ואין לנו מה להלין על כך. גם אני בתור בעל מקצוע בדרך כלל לא מצליח למצוא זמן שהם יראו לי יאכטות, ושהם כבר מוצאים זמן ומגיע לקוח אני עושה כמעשה מאיר ריב"א וזז הצידה.

benamir1

New member
ניראה לי ...

שאתה צודק ! אני מבין ומכבד את המקצוע ותודה על הסרטון - דיסלדוף ? אני בא !!!

benamir1

New member
בתי מלון...

גל , מהנסיון שלך בתערוכה , יש בית מלון [ או בתי מלון ] מומלצים = שווים , שנמצאים קרוב לאזור התערוכה [ לחסוך זמן ו או כאב רגליים ]
תודה

גל קדר

New member
מלון

יש אחלה רכבת תחתית בעיר וכרטיס הכניסה מקנה גם תחבורה ציבורית חינם. לכן עדיף לשון בעיר ולקחת את הרכבת בבוקר, 15 דקות ואתה בתערוכה.
יש הרבה חיים בעיר בלילה וגם אחלה חנויות לקניות :)

עיר נהדרת , לא רק התערוכה ....

הרבה מלונות טובים וטובים פחות במיקום טוב .
מוזאונים - למי שאוהב ( אני ) .
מסעדות , ברים וכו'... המון .
חנויות - בעיקר בשדרת הקניות קוניגס אלה , אבל לא רק שם .
עיר יפה , מסודרת ונקיה .
העיר העתיקה- חובה !
אהה.. וגם התערוכה ... נ ה ד ר ת !!!

תהנה

למעלה