דימום חום לכלבה

Adiel J Tsaady

New member
דימום חום לכלבה

לאחר כחודש מסיום דימום המחזור, וחיבור לכלב של השכן, החיבור הסתיים כאשר הפרעתי כי כלבתי בכתה. היא לא התנפחנ אך פיטמותיה הרביעייה בבטן התחתונה התנפחו וגדלו אך ללא שקי חלב כאלה. שאלתי היא לגבי הדימום והיא נראית שמאוד לא נוח לה - שמתי לה תחתון עם פד שלא לוחץ לה.
תודה מראש!
עדיאל

elin86

New member
לעקר את הכלבה ולחסוך את כל הבלאגן!

למה היא התחברה עם הכלב של השכן? מה טוב בזה? מה בידיוק תעשה עם הגורים שיוולדו?
בשביל מה כל זה?!

Adiel J Tsaady

New member
הפרשות בזרימה חזקה חומות

חיפשתי תשובה לנושא אלין לא הדרכה לטווח ארוך - ואיך את חושבת שכלבים מגיעים לעולם..
הכל היה מבוקר - אם את לא מבינה בנושא המדובר - אנא אל תגיבי... תודה מראש,
נשאיר זאת למקצוענים..

windowto

New member
צודק. נשמע מאוד מקצועי

קריסטה

New member
במדינת ישראל מרדימים כל חודש 100,000 כלבים

העמותות קורסות, ההסגרים מפוצצים, ואתה רוצה להביא עוד גורים לעולם הזה?
האנשים שכותבים כאן לא סתם מקצוענים, הם מתנדבים בעמותות שנים על גבי שנים ומכירים את הנושא מאחור ומלפנים.
אם הכלבה הזאת תמליט, גם אם תמצאו בית נהדר לכל הגורים - והרשה לי לפקפק בכך כי בסינון נופלים גם אנשים מנוסים - הוספתם על העומס הקיים ממילא והבאתם למוות של עוד כלבים.

יש לי הרגשה שאני מדברת לקיר אבל קשה לשתוק....

sivi1964

New member
המיקצועינים היחידים שיכולים לענות על שאלתך

הרפואית-

ווטרינרים!!!
מעבר לזה המיקצועינים האחרים שכותבים כאן{בין היתר כדוגמת אלין 86} הם אלו שמטפלים יום וליל באלפי הגורים והכלבים הנטושים שמגיעים אליהם להסגרים והעמותות ומומתים בסיטונאות כי אין להם פיתרון ודורש.

אין לי מושג למה הרבעת את כלבתך ואיך אתה חושב שתצליח למצוא בתים טובים באמת לשגר המתוכנן.
הייתי מציעה לך לגשת להסגר עירוני קרוב,לראות מה הולך שם ולהרהר אולי שוב בהחלטתך.

המלצתי-עיקור אתמול!

pandidi

New member
לפני שאתה רץ לבקר גולש אחר תלמד ותשכיל!

היא צודקת וחבל שאתה לא מוכן לפתוח את הראש ולקבל הדרכה לטווח הארוך שתציל לכלבה שלך ולכלבים אחרים את החיים.

אין לי מושג

לא אמורות להיות הפרשות. כדאי לפנות לוטרינאר : גם כדי לבדוק את התקינות של העניין וגם כדי לערוך מעקב הריון (אם היא בהריון בכלל).

אני מבינה מהתשובה שלך בהמשך שהזיווג היה מתוכנן. למה הכלבה בכתה? הכלב מתאים לה מבחינת גזע וממדים?
בכל מקרה, אור להפסיק זיווג באמצע - כי איבר הזכר מתנפח והוצאתו לפני שהוא חזר לעצמו - עלול לגרום לקרעים בגוף הנקבה (ואני מקווה שלא זה הגורם לדימום).
עד כמה שאני יודעת דם חום מעיד על דם ישן ולא על דם חדש, כמו אדום.
כל מקרה,חובה שוט' יבדוק אותה. גם אםלא היה דימום- חשוב לעקוב אחר הריון של כלבה (לוודא שאמנם יש הריון, לבדוק לכמה גורים מצופה, לברר שהיא כשירה להמלטה ועוד).
זה הריון/זיווג ראשון שלה?

למעלה