דילמה בעניין משפחתי

Ruwithme

New member
דילמה בעניין משפחתי

אני נמצאת עם בת זוג בערך 7 שנים ומתכננות להביא ילד בעוד שנה + להתחיל
את תהליך
המשפחה שלי פרמטיבית /שמרנית/מסורתית מאוד ועדיין לא יצאתי מהארון בפני אף אחד ובטח לא בפני ההורים כל המשפחה בקטע כזה שרואים את הקהילה הלהט׳׳ב מקללים בקטע מאוד קשה הדילמה שלי מתחילה בכך שמצב ההורים כיום לא טוב ואחת מאחיותי מנסה ׳׳להדביק׳׳ לי שמירה (ארוכה)על אחיין שלי בזמן שהיא תהיה בטיפול מסור להוריי דבר שנפלא עיניי אך לא נפלא לי לשמור על הבן המתבגר שלה מדובר בחד הורית דבר שלא יכול להתאפשר בכלל .
איך להתחמק מיזה ?רעיונות? מחפשת פתרון טוב איני רוצה לפגוע בזוגיות שלי ובחיים שלי לטובת זה ..
דבר אחר לשלב מאוחר יותר אני חושבת תמיד על איך יזרום כשאבחר להביא ילד באופן ממשי ולספר להם שזה לא נעשה לבד אלא בזוגיות עם אישה
אשמח לכל הערה/הארה שאולי כן תוכל לעזור לי פה
דיי מבאס שזה המצב עם משפחה מאוד פרמטיבית

מהמאדים

New member
קל להגיד, אבל...

זה נשמע מאד מורכב, אבל אולי זו ההזדמנות שלך לשתף את אחותך. לומר לה שאם האחין שלה יהיה אצלך, אז גם הוא וגם היא צריכים לדעת איך ועם מי את חיה ולכבד את זה. לא כל העולם (או המשפחה לצורך הענין) צריך לדעת, אבל אולי שווה להתחיל עם אותה אחות. סביר להניח, לפי מה שאת מספרת, שאחותך לא תשלח אליך את הבן שלה, מפני שגם אם היא תהיה פתוחה לרעיון, היא בטח לא תרצה שהילד שלה יחשף כך. אז גם תפטרי מהצורך לשמור על הילד, גם אחותך תדע (ותאלץ לשמור בסוד לפחות לתקופה, מפני שתאלצי אותה להבטיח לך לפני שתשתפי), ואולי אולי היא גם תתחיל לרכך קצת את המשפחה שלך, לפחות את הצעירים יותר, בנושא...

אבל גם אם לא, מתישהו תצטרכי לשתף, ועדיף שזה יהיה הרבה לפני שענין ההריון יכנס לתמונה ותהיי שקועה כולך בקשיים מסוג אחר. אם זה אומר התרחקות של המשפחה, עדיף שזה יקרה עכשו, כשאת עדין לא שקועה בתוך סיפור של הבאת ילד, ולא בהמשך הדרך. מה גם שאת זקוקה לתמיכה של בת הזוג שלך מול המשפחה, שלא בטוח שתהיה פנויה רגשית ברגע שיכנס ילד לתמונה.

לצערי אין לי שום נסיון/עצה בעניין....

אז רק מקווה שבת הזוג כן תוכל להכיל את העניין ולתמוך בך.
בהצלחה.

למעלה