דילמה בין שני סדיסטים

דילמה בין שני סדיסטים

אם יעצרו שני ההורים של סרבני הפינוי האם לשלוח למשפחה אומנת את הילדים ? יש סדיסט שמקשה,ויש סדיסט (גדעון עזרא) שמקל. מתברר שיש "דירוג" לסדיזם.ובינתיים,המשפחות-נהרס להם הכל. הבית,החממות,הלקוחות. דילמה איומה...

לי אין שום דילמה

במצב בו יעצרו שני ההורים הפושעים על העובדת הסוציאלית להורות על הוצאתם של הילדים מרשות הוריהם הפושעים והעברתם לפנימות סגורות של ילדים בסיכון.

פושעים ?

במה פשעו ? בזה שהלכו היכן שהובילו אותם אותם האנשים בגאון ? עד לפני שנה-אילו היה יקירי שרון. תתחיל לחשוב קצת ואל תתלהם. אילו לא פושעים,אלא שליחי האומה. המנהיגות התחרפנה ולא הם, ואתה ואני,שוב נשלם את המחיר בקרבנות חינם.

shy-1

New member
אכן, הורים אחראים דואגים לילדיהם,

כך שאפילו יש צורך שלהם להפגין, הורה אחד ישאר לשמור על הילדים והשני ילך להפגנה(אחרי שעה הם יכולים להתחלף). ישנה עוד אפשרות והיא לערב את הוריהם(סבא וסבתא), אבל אז יש לקחת בחשבון שהסבים יהיו מסוגלים לטפל בהם לאורך זמן.

shy-1

New member
לא. אך משאלתך אני מבין שאתה

בקיא בסדרי השק"ם ואני יכול לנחמך שכל תפקיד מכבד את הנושא בו.

Mesarim

Member
עזוב בחייך ../images/Emo4.gif

לא שווה להשקיע בו כלום יצור נמוך ממילא הוא מושפל עד עפר אילמלא היה לו "קו ישיר" לקב"ה של תפוז ? השרת של תפוז היה מקיא אותו, בלי לכחכח בגרון. יצור נמוך

shy-1

New member
לעיתים אני חושב שהוא העונש של ביבי!

אלוקים לא פריאר

Mesarim

Member
היה מת ../images/Emo6.gif

בלשכה של ביבי יש הוראה ברורה: המנקה של המשרד גורסת את הפקסים שלו לפני שהם נוטשים את מכשיר הפקסימילה. הבן אדם מתרפס מהזן הדוחה. לא רק מתרפס ? מתרפס שמשלב "תחזיות" פוליטיות ו"עצות" חכמות לביבי. איזה טיפוס, אלוקים ישמור (שים לב ל"אלוקים"
)

shy-1

New member
אני גאה בך על השימוש במילה 'אלוקים'

תהיה בטוח שאלוקים שם לב לכך ויגמול לך על הכבוד שאתה רוכש לו.

Mesarim

Member
יגמול ? ../images/Emo6.gif

מתחיל להזכיר את ה"מעריץ" טוב שלא כתבת "יתגמל"

מצאת לך שותף ברמתך לגהק ?

אתה כזה גמד קטנטן כשאתה לבד. כבד לשון,גמגמן-כמו משה. מה יש לך לשם שינוי להגיד לעינין עצמו ?

Mesarim

Member
לעניין עצמו ?

חחחחחחחחח הצחקת אותי מה לך ולעניין עצמו ?

למעלה