דיי!!!!!!!!

minaeksh

New member
דיי!!!!!!!!

יש כסף אין כסף? מי שחושב שהכללי משקר. שיפנה לרשות לני"ע או ליחידה הכלכלית למשטרה.
ואם לא תתחילו להירגע.
רוצים רשימת הוצאות חלקית מעבר למגד 6? תחפשו בדוחות ותמצאו. הכנת משטח למגד 8 עלתה כסף? קידוח ניטור עלה כסף? אולי אפילו השני כבר נילקח בחשבון. ארובה ירוקה עלה כסף? אולי צנרת למגד 8 עלתה כסף? תפסיקו כבר להשתגע.
כל תקציב של קידוח עובר אישור של הממונה על הנפט. אז ניראה לכם שהכללי יסתבך עם דברים כאלה כשכל הפעולות שלו חשופות לבדיקה גם ע"י גורמים חיצוניים?
חכו לדוח ותיראו מה המצב. ומי שלא יודע ליקרוא שיעזר באיש מיקצוע. (דרך אגב יש הוצאות שאפילו לא מפורטות במאזן).
אז שוב מי שלא מאמין 100 זה המספר.

TOKTOK5

New member
חחח

מכין את מגד 8 לפני שמגד 6 מוציא נפט.
ואיפה הניטור בכלל?
אחלה מנכל יש לנו משהו מדהים...
אההה בעצם עכשיו אני מבין למה הוא כבר לא מנכל...

אז הוא מנכל ומהולל ומצויין או שלא?
תותח על קונה פרסה בלי שיהיה לו בכלל סוס

minaeksh

New member
חחחחחח
חכמולוג

אם לא יידעת קידוח ניטור אחד בעלות של 1 מיליון דולר בערך כבר עשו בלי זה אין תחילת קידוח במגד 6 והשני בעלות של כ2 מיליון דולר חייב להיעשות לפני מבחני הפקה. ואולי גם הוא מתוקצב כבר תקבל תשובות בדוח.
אבל עזוב במנורות זה יותר פשוט.
וניראה לי אתה בלחץ. תירגע אתה הרי אומר שלך לא משנה כלום הכסף לא חשוב.

TOKTOK5

New member
חחח גיבור

מי מכין את מגד 8 כשאין לו כסף לסיים את מגד 6?
לך תקטוף פרחים זה הכי פשוט.
אההה בעצם אתה בחוץ...

קשקשן שמאכיל את העדר ובורח רחוק רחוק...

TOKTOK5

New member
על מה לאכול

את הלב?
לך תקטוף פרחים...
חחח
העיקר שכולם הבינו מי אתה.

minaeksh

New member
עדיף ליקטוף פרחים.

מעאלק לנהל חנות מנורות כשאחיך מחזיק אותך בתור כיבשה שחורה ומתוך חובה. לך חפש מי ידבר איתך יפהפה.

TOKTOK5

New member
אני מנהל?

אני מקבל כסף בלי לעשות כלום...
כולם היו רוצים לא לעשות כלום ולקבל חבילות כל חודש...
לפחות אני לא מוכר אשליות לכולם ובורח...
איזה כייף לי...
הקנאה זו מחלה אז כדי שדחוף תלך להיבדק

אהה כן כבשה שחורה מהה מהה...

אף35

New member
אורי, תגובה

השאלה של "יש כסף או אין כסף" היא לא במישור הפלילי.

יש פה ארוע מהותי שהמנכל טוען קבל עם ועולם שיש מספיק כסף לשש ולחלק משמונה ושלושה חודשים אח"כ טוען שאין מספיק אפילו לשש.

זו שאלה שדורשת מענה. ובין אם יש ובין אם אין היא מצביעה על בעיית ניהול ובעיית בקרה של הדרקטוריון ושל המפקח.

אני לא רוצה שתספק רשימת הוצאות חלקית. זה תפקיד הכללי. אני מזכיר לך שגם העדכונים של התקציב שפורסמו על ידו לא קבלנו הסבר לפער.

אני לא רוצה להיתלות בעבודתם של פקידי ציבור ולהניח אם הממונה או לא בדק את ההוצאות. אני כשותף בבעלות רוצה לקבל תמונה מדוייקת מההנהלה.

האם הניהול עד כה הצדיק את הפרמיה של 20.455%?

אורי חבל על העצבים , הרי לא משנה מה היה עושה

הכללי , תמיד היו מוצאים סיבה לפגם.
תאר לך שלא היו מכינים את מגד 8 ומגד 6 היה מסתיים ללא תקלות ואז היו מחכים ל הכשרת השטח של מגד ...
שנינו יודעים איך הכבשים שמתחפשים לזאבים היו צועקים על ניהול כושל שלא הביא בחשבון את ההערכות מראש והחיסכון הכספי שניתן היה לקבל על הכשרת מגד 8 ביחד עם 6 ו 7....
זה מה יש לטוב או לרע... אבל לא נורא , הנשיא עושה עכשיו סקר על מנת לדעת לאן נושבת הרוח... הוא רוצה רוח גבית בזמן שיפרוק את השתן שעלה לו לראש...

mar111

New member
מינה צמח הכינה

את הסקר הזה...לא לזלזל
בבחירות הקודמות היא פגע בול....
כל פעם אני אומר שהגענו לסי ההזיות אבל מסתבר שאין לזה סוף
ממתין בקוצר רוח לבאות....נשיא בא ונשיא הולך...והחשש שלא יקבל עוד קדנציה קיימת

למעלה