דייט בחשיכה
-תוכנית מספר 5

דייט בחשיכה
-תוכנית מספר 5

המשתתפים:

קארין-סטודנטית שמחפשת אהבה.
מקסין- שעלתה מדרום אמריקה ובאה במטרה להציג את הבנות המלאות היפות ולקבל הזדמנות להיות מי שהיא בחדר החושך.
שירה ג'רבי- הברבי, כפי שהגדירה את עצמה.

אור הסטודנט החובב קסמים- רוצה קודם כל שהבחורה תהיה יפה ואח"כ לראות מה האופי שלה...
עודד סוכן המכירות- אוהב זרימה ומחפש את האחת והיחידה.
מקסים הזמר- מחפש את הבחורה שלה ישיר שירים(עדיף לא כאלה של אייל גולן
).

הדייט המשותף לכולם:

אור התלהב משירה ומזה ששניהם גרים ב"מדינת תל אביב" כפי שהגדיר זאת יפה
.
האמת שיש בהם משהו מתאים.

מקסים ומקסין נראים מתאימים ותואמים-נראה שיסתדרו יפה. מפתיע שהוא דווקא שוקל לבקש לצאת עם שירה.

נראה שקארין התלהבה מאור וטענה שהוא הגרסה הגברית שלה ומאוד דומה לה.

לפני הדייטים האישיים הבנות מקבלות את המזוודות של הבנים לבדיקה- שינוי מרענן אם כי הזוי קצת אבל מלמד הרבה על אנשים
אהבתי שמקסין כעסה על הבנות שירדו על הבגדים של מקסים והגנה עליו.

יוצאים לדייטים בחשיכה:

מקסים ושירה- שירה לא מתלהבת מהדייט במיוחד ובאה בלי ציפיות בכלל. הוא התנהג די מוזר מרוב לחץ והשיחה ביניהם לא הייתה זורמת וקולחת במיוחד. כצפוי-היא לא ממש נהנתה ורוצה המשך.

קארין ועודד- פטפטנית, טוב שנתנה לו להשחיל איזו מילה
מצחיק שהוא שכח שהביא איתו בקבוק וודקה שהתגלה במזוודה שלו
.
נראים קצת לא קשורים אבל אין ספק שהדייט שלהם יותר זרם מקודמיהם.

אור ושירה- התחיל במחמאה על הריח הטוב שלה שזה כבר טוב
, נראים די מתאימים האמת, אני סקרנית לראות מה יקרה. אני לא מבינה למה היא דבקה כל הזמן במושג הזה של הברבי ושמה על עצמה תווית. נראה שהם שניהם ממש נהנו מהדייט.

מקסין ומקסים- חמודה לאללה ,מאוד מצחיקה ונעימה ושרה מאוד יפה. הוא גם שר לא רע סה"כ אבל יותר מידי דרמטי. סחטיין עליה עם הפרגון.

יוצאים לדייט 2:
שירה ועודד- שירה השתכנעה מהקלטת של אמא של עודד ולמרות שבהתחלה היא לא התלהבה ממנו בגלל המזוודה המלוכלכת ולא מסודרת שלו.
היא מבינה בדייט שיש מעבר למה שהיא חשבה בעודד. האווירה בדייט הייתה נעימה וזורמת. ה"מבחן סינדרלה" (בוחנת אם הוא מצליח לנעול לה את הנעליים בחושך),
שהיא עשתה לו די מגוחך.

קארין ואור-שוב...מפטפטת בלי לאפשר להשחיל מילה... הוא לא נראה מתלהב במיוחד ממנה ויותר בעניין של שירה, נראה לי שפשוט עדיין היה מבואס שהיא יצאה עם עודד.
אהבתי את הסיכום שלו- "מהקמח הזה לא ייצא לחם"!
.

מקסים ומקסין- היא הרגישה שהיא בטיפול פסיכולוגי כי הוא התחיל לנתח איזה גבר היא מחפשת לפי סוג הכלב שהיא אוהבת... בסוף התגלה שהוא עשה לה תרגיל פסיכולוגי לראות איזה סוג של קשר היא מחפשת ומסתבר שהוא רוצה משהו יותר זורם ופחות להתחייב.
מאכזב

שמחה שהבנים נתנו לו על הראש על ההתנהגות שלו ועל מה שאמר. זה די ברור שמסתתר מאחורי זה חוסר ביטחון וחוסר ניסיון אבל עם כל האהבה שלי לכנות- זה היה די חסר טקט מצידו. כנראה זה עזר כי הוא בחר בה לדייט האחרון בחשיכה.

דייט אחרון בחושך:

עודד ושירה- נראה שממש נוח להם ביחד, אפילו ברמה שהוא עושה לה מסג'. הפגישה אפילו הסתיימה בחיבוק. חבל שעודד הרס בסיכום שלו עם ההערה על הציצים...

אור וקארין- אור נראה שמתעסק יותר בלהחזיר לשירה מאשר בקארין-הוא מנסה להרשים אותה כדי שהיא תשוויץ וככה שירה תאכל את הלב ותרצה לצאת איתו. אני חושבת שזה ממש מיותר ושהוא צריך להתרכז בדייט איתה וכן לתת צ'אנס.
אבל משום מה זה עבד לו ושירה הרגישה שהיא מפספסת משהו עם אור.

מקסין ומקסים- נראה שהוא עם ראש פתוח וכן רוצה לתת צ'אנס למחויבות. העובדה שהם גם ישבו קרוב אחד לשניה ונגעו אחד בשני זה היה סימן טוב. הדואט שלהם היה די יפה האמת -הקולות שלהם משתלבים בצורה נחמדה
.
הרגשתי מאוד רע עם התחושה שלה שהיא רצתה לחבק אותו אבל פחדה שהוא לא ירצה לראות אותה באור בגלל שיבין שהיא שמנה.

שירה ואור- יש ביניהם חיבור די יפה, אבל נראה לי שהוא די מטפס על עץ גבוה לפעמים ולא יודע איך לרדת ממנו. כמובן שהיא עשתה לו את "מבחן סינדרלה" אבל התאכזבה כי ג'נטלמן הוא לא היה...

בציורי הקלסתרון קארין לא נבחרה והייתה מאוד מאוכזבת-האמת שחבל לי עליה כי בעיני היא יותר מעניינת משירה שנבחרה על ידי אור ועודד.

מדליקים את האור:

מקסים ומקסין- מסכנה כמה היא הייתה לחוצה אבל החיוך שלה היה שווה מיליון דולר. הוא לא התלהב מהמראה שלה במיוחד אבל לפחות אמר את זה לבחורים בפחות חוסר טקט מהצפוי.

שירה ואור- אור לא מספיק גברי עבורה וזה היא החליטה רק בגלל שהוא לבש חולצה ורודה, אומנם אני לא מחובבי חולצות ורודות לגברים אבל לדעתי אם זה כל כך זרם טוב,לוותר רק בגלל זה די חבל.
הוא גם התאכזב מאוד כי הוא תיאר אותה בצורה שונה לגמרי.

שירה ועודד- לפי החיוכים שלהם-התלהבו אחד מהשני.

במרפסת:
שירה ועודד-שמחתי שהוא נתן לה צ'אנס למרות שבהתחלה הוא לא היה בטוח אם ללכת על זה או לא. איזו נשיקה הם דפקו!!!
מקסים ומקסין- הוא הפתיע לטובה שהוא נתן לזה צ'אנס והגיע לפגוש אותה במרפסת.

ועכשיו תורכם- שתפו בדיעה שלכם על התוכנית

ספרו מה דעתכם על התוכנית, על המשתתפים והמשתתפות, על הדייטים וכל מה שמסביב

לימור1977

New member
ערב טוב

מקסין היא בחורה שאני קצת מקנאה בה(במובן החיובי של המילה): יש לה ביטחון עצמי. היא לא דופקת חשבון, היא לא מפחדת מדחייה בגלל המשקל העודף שלה.
בהתחלה כשהראו את הפרומואים אמרתי לעצמי מאיפה הביאו אותה? איזה הזוי? כי בפרומואים מציגים אותה כאיזה מישהי מוזרה כזאת. מה שאני לא אוהבת זה לראות בחורות ובחורים בעלי אובר ביטחון עצמי כמו שירה ואור. אנשים צריכים להתעורר ולהבין שיופי מתבלה עם השנים ושמה שתמיד נשאר זה האופי. ברור שצריך שתהיה משיכה ושזה נחמד שיש מישהו/מישהי שנראים טוב, אבל אפשר גם ללכת על מישהו/מישהי שנראים נחמד ושיש להם אופי טוב. תחשבו על זה.

יש לה ביטחון עצמי אבל כן רואים שזה משפיע

עליה ומלחיץ אותה מה יחשבו עליה ברגע שהאור יהיה מכוון אליה ויראו שהיא שמנה.
וזה לגיטימי כי סה"כ היא בנאדם.
מתחו את זה יותר מידי לטעמי במקום להתמקד בעובדה שכולנו אנשים שונים ולא כל מי שרזה נחשבת יותר מאשר שמנה.

אלינוי10

New member
מאכזב שאיננו יודעים לאיזה

דייט יש המשך מעבר לכך יש משהו שנתפס בזמן הקצר של התוכנית שאנחנו קובעים מיהו או מיהי
על סמך דקות מסך מועטות שיכול בקלות לעוות את האופי האמיתי שלו או שלה חבל.
אני בטוחה שאור בחור רציני מכפי שאפשר היה להתרשם וקארין שווה הרבה מעבר לפטפטנות

האמת שזה באמת חבל, אבל זה מה שקורה לרוב

בבליינדייטים-שופטים לפי הדייט הראשון ואז מחליטים אם לתת צ'אנס או לא.
הרי טוענים שתוך 5 דקות בערך אפשר כבר לדעת אם רוצים המשך או לא.
אם כי לו הייתי הולכת לפי הגישה הזו-לא הייתי נשואה לבעלי היקר

Peace and Love3

New member
בעעעעעעעעעע

מעולם לא ראיתי מקבץ כזה של אנשים הזויים שמאוהבים בעיקר בעצמם.
בעיקר אור שהצליח לזעזע אותי כל פעם מחדש. אבל גם לשירה וקארין לא חסר.

מזל שהיה שם את מקסין, היא מתוקה אמיתית,
כל התוכנית הזאת ממש גורמת לי לרצות להתרחק מאנשים "יפים".

מה שכן, מדובר בטראש איכותי ומהנה :)

למעלה