דייטים והזדמנויות...

• פותח הנושא בר
  • פורסם בתאריך

בר

New member
דייטים והזדמנויות...

מה אתם חושבים על דייט ראשון,האם כישלון בדייט ראשון יוביל אתכם בכל זאת לדייט שני ?! האם תתנו לאדם הזדמנות שנייה לתקן את המעוות ?! האם אתם כצד בדייט,תטילו את כל תיכנון הדייט בעצם על בן הזוג ממולכם ? ביחס לנשים וגברים בדייט. האם על הגבר נופלת ההחלטה,מה לעשות בדייט ?! האם לאישה אין העדפה ממשית למשהו,לומר מילה בנושא ? יותר מידי שאלות

BlackUnicorn

New member
אז ככה

במיוחד מכיוון שחזרתי לשוק הדייטים אני אשמח לענות :) האם כישלון בדייט ראשון יוביל אותי לדייט שני? תלוי מה היה הכשלון..... אם סתם נפלנו לדוגמא על מקום לא טוב שהרס את המצב רוח - אז אפשר בהחלט להפגש שוב. אם לעומת זאת לא הייתה כימיה - לא אפגש שוב. אני אוהבת להחליט ביחד עם הצד השני מתי נפגשים, איפה וכו'. כמובן שבתור בחורה אני אוהבת שמחליטים בשבילי, אך עד היום תמיד אני הייתי המחליטה משום מה. :) אולי זה ישתנה מי יודע..... זה חלק ממה שלא אהבתי באקס שלי אגב. שתמיד אני הייתי הצד הקובע, הצד המחליט. הוא אף פעם לא לקח החלטה בעצמו..... זה היה קצת חסר גבריות מבחינתי.

דייט ראשון

תלוי לדעתי העתיד שאת רואה/חשה. עם מכלול הסיטואציות ממש לא לטעמך לחתוך. אם עדיין לא גיבשת דעה לתת צאנס. אם דעתך חיובית-להגיד!!!! בכל מיקרה בדייט עצמו לא להתנהג בחוסר נימוס העולם עגול וכולם נפגשים עם כולם באיזה שהוא שלב.

ס22ית

New member
דייט ראשון...

מה אתם חושבים על דייט ראשון,האם כישלון בדייט ראשון יוביל אתכם בכל זאת לדייט שני ?!
תלוי איזה כשלון, בגלל מה..יש דברים שיהיה ברור שאין מצב להמשיך ויש מצבים שאני אגיד: "וואלה, עוד פגישה לא תזיק"
האם תתנו לאדם הזדמנות שנייה לתקן את המעוות ?!
תלוי מה נעשה שכלכך עיוות. האם אתם כצד בדייט,תטילו את כל תיכנון הדייט בעצם על בן הזוג ממולכם ?
מחליטים ביחד..זה כולה דייט ראשון... ביחס לנשים וגברים בדייט. האם על הגבר נופלת ההחלטה,מה לעשות בדייט ?!
שוב, זה רק דייט ראשון..אין כלכך הרבה מה להחליט. אישית, תמיד העדפתי דייט ראשון שיהיה תכנון למשהו קצר..כי אי אפשר לדעת אם נסבול או נהנה..

לא הבנתי

מדוע בעצם השאלה מופנת לגבר? מדוע יש התלבטות? הרי לכל אחד מהצדדים יש זכות לשאול, להתעניין ולברר. אחרי הכל אנחנו לא חייבים לנקוט בשיטה קבועה הדורשת מהגבר להחליט ולאישה לצפות להמתנת ההחלטה. בקשר לגוף השאלה, דייט ראשון יכול לקבוע המון דברים. על החיבור בין בני הזוג. על עניין המראה ועוד המון דברים אחרים. לעיתים באמת פגישה שניה או שלישית עשויים לעזור ולהראות דברים שלא ראינו בדייט הראשון. אבל יש דברים שלא ישתנו. כי אם למשל משהו במראה החיצוני הפיזי מפריע, אני לא חושב שזה ישתנה לקראת הדייט השני או השלישי או בכלל. ולכן לא תמיד יש טעם לנסות שוב. זה מאוד תלוי בסיטואציה.

בר

New member
אז אתה מאלה שתומכים יותר ב...

בבחירת היופי ולא האופי...
אני טועה ? השאלה אגב מופנית לשני המינים. ואכן זה מאוד תלוי בסיטואצייה,כמו כל דבר בחיים שלנו. אבל הולכים בשאלות כלליות לפי הנורמאל.

ס22ית

New member
כן אתה טועה../images/Emo13.gif

כנראה שכשהצגת את השאלה-לעצמך היה ברור ש"כשלון של דייט" הוא בגלל מראה חיצוני שלא מצא חן. אני למשל, בכלל לא חשבתי על זה כשעניתי

gilad269

New member
בארי

שאלת יותר מדי שאלות,אבל בעצם אתה הנהל כאן והקובע בסופו של דבר לכן אתה יכול לשאול מה שבא לך,ולעניננו: בדייט ראשון צריך לעשות רושם כדי שיצליח,אבל לעיתים מרוב הרצון לעשות רושם נכון,ואיך לעשות כדי שהדבר יצא בצורה הטובה ביותר,פשוט מפשלים. אם זה יוביל לצד שני,זה תלוי מאוד בצד השני איזה רושם קיבל מהדייט הראשון והאם יתן לך צ'אנס נוסף והאם יקבל שמה שקרה זה אולי מעידה חד פעמית.אני בדעה שתמיד לתת סכוי בתנאי שאתה בטוח שיצא מראש מזה משהו.אם אתה בטוח שלא יצא מזה כלום,חבל על הזמן ועל המאמצים.ואני יתן סכוי לצד השני לתקן את המעוות.לפעמים לא מבינים תצד השני,ואז קורים טעויות. את הדייט צריך לנהל במשותף,כי אם תטיל את כל התכנון עליה,היא יכולה לראות בזה שאתה לא אוהב להתאמץ ולהשקיע ואתה אוהב שהצד השני יטול יוזמה. ומה לעשות בדייט,אני חושב שצריך לתת לאישה את הכבוד ואת זכות הראשונים מה לעשות בדייט בגלל שקודם נותנים זכות ראשונים לאישה.ולאישה תמיד יש משהו להגיד בנושא ותמיד צריך להתחשב בדעתה

למעלה