דיוני סדרות #99

טוני החתול

Well-known member
מנהל
על איזה סדרה אתה מדבר (אתה יכול גם לשולח לי תשובה בפרטי כדי למנוע ספויילרים לאחרים)
אוקי, אני אשלח במסר
הם צריכים סצנה כמו בנוקמים של השווארמה
היה קצת כי כן קיבלנו אירועים של כמה ימים אחרי וקצת דיבורים. אבל זה לא כלל הכל

חיפשתי באתר שלהם
כמה דוגמאות:

זה כנראה מדבר על תכנים שזמינים בכל מיני מקומות בעולם, אבל לא דווקא בישראל.
אני חושבת שניק צודק. כמו עם דיסני, יש הבדל בין מה שמשווק לשוק האמריקאי והאירופאי למה שמשווק אצלנו
זה לא רק אנחנו לעומת השוק האירופאי והאמריקאי. בכל מדינה כמעט התכנים קצת שונים בגלל הסכמים ספציפיים במדינה הזאת.
גם יש דברים שיכול להיות שזמינים אצלנו ולא זמינים בהרבה ארצות אחרות, בין היתר ארה"ב

וקמלה סמכה עליו מאוד מהר. גם על הג'ינים היא סמכה ואז הם התהפכו. מה מבטיח לה שאנשי הפגיונות לא רוצים אותה גם בשביל הצמיד?
לא חשבתי על זה. היא באמת סומכת יותר מידי מהר.
אני מאוד נהנה מהסדרה, אבל אני מסכים שיש בה בעיות. ואחד הדברים הוא שמרגיש כאילו רצים נורא מהר בהתפתחויות. אז אין זמן למשל כדי שהיא תחשוד קצת בקבוצה כלשהי.
וגם יש לה אנגלית אוקספורדית
מה הכוונה?
הרבה הודים למדו אנגלית כבר בבית ספר ולכן יש להם אנגלית טובה.

מילי08

Well-known member
כן ראיתי שהרבה אומרים את זה ולאדעת בעיני היא סבבה. [סלינה גומז]
שמחה לדעת שאני לא היחידה שחושבת ככה.
יכול להיות שהיא זמרת טובה והכל אבל כשהיא נמצאת ליד שני הענקים בסדרה היא יכולה להתאמץ קצת. אני גם לא בטוחה שזה קשור לדמות. משהו בקול נשמע מאוד מתכתי וריק
רוכבים על גמל לבית ספר שנמצא בתוך אוהל, מסתומרת?
:-D לגמל שלי קוראים רודני. איך קוראים לגמל שלך?
לא מצליחה להביא את עצמי לצפות בזה. [מון נייט]
למרות שהיא די שונה בנוף המארוולי, לדעתי עדיין שווה צפייה ויותר מעניינת וטובה ממיס מארוול.
ניק תגיד לה. בעצם, מה חשבת על הסדרה?
הרבה הודים למדו אנגלית כבר בבית ספר ולכן יש להם אנגלית טובה.
גם ההורים שלי למדו אנגלית בבי"ס אבל הם לא נשמעים כמו המלכה אליזבט :-D. מצד שני, אתה צודק ששם הקולוניאליזם האנגלי היה הרבה יותר חזק

didalf

Well-known member
:-D לגמל שלי קוראים רודני. איך קוראים לגמל שלך?
שמואל.

גם ההורים שלי למדו אנגלית בבי"ס אבל הם לא נשמעים כמו המלכה אליזבט :-D. מצד שני, אתה צודק ששם הקולוניאליזם האנגלי היה הרבה יותר חזק
כולנו למדנו אנגלית בבית ספר בתיאוריה. בתכלס למדתי מסרטים סדרות ומוזיקה.

dory30

Well-known member
בפרק הסוגר, מתגלים עוד ועוד פרטים אפלים על עברו של אליוט. הלן מואשמת ברצח ע"י רוג'רס (שלא ברור מה עלה בגורלו) ומצליחה להשתחרר. מה יעשו בעונה 2, מעניין אותי?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למרות שהיא די שונה בנוף המארוולי, לדעתי עדיין שווה צפייה ויותר מעניינת וטובה ממיס מארוול.
ניק תגיד לה. בעצם, מה חשבת על הסדרה?
אני לא בטוח למעשה אם אהבתי יותר את מון נייט או את מיס מארוול. הן בעיקר מרגישות כמו סדרו כל כך כל כך שונות - אם כי יש כמה נקודות דימיון שאני יכול להצביע עליהן (אבל זה יהיה ספוילר) - בעיקר שתיהן סדרות על גיבור חדש לעולם הזה, לעומת כל הסדרות עד כה שבמרכזן עמד מישהו ידוע.
בכל מקרה אני כן אהבתי את מון נייט, אבל זה לא בטוח שזה ישכנע את עדי גם אם אני אגיד שהיא הסדרה הכי טובה שאי פעם ראיתי, כי יש דברים שאנחנו בטעם אחר לגביהם.
(אני מקווה שמה שישכנע את עדי בסוף זה אם מון נייט יהיה מעורב בעלילה של סרטים/סדרות שהיא כן תראה ואז היא תרצה לדעת מה היה בסדרה שלו)
בכל מקרה את יכולה לחזור לבדוק מה אני כתבתי על הסדרה. אני חושב שעל רובה לא כתבתי בזמן צפיה, אבל אשעל הפרק האחרון ואחד לפניו כן כתבתי.
כולנו למדנו אנגלית בבית ספר בתיאוריה. בתכלס למדתי מסרטים סדרות ומוזיקה.
התכוונתי שאני חושב שלמדו אנגלית כשפה ראשית. אם אני לא טועה בהודו כולם יודעים אנגלית כי זאת השפה היחידה שכולם מדברים בה.
בפרק הסוגר, מתגלים עוד ועוד פרטים אפלים על עברו של אליוט. הלן מואשמת ברצח ע"י רוג'רס (שלא ברור מה עלה בגורלו) ומצליחה להשתחרר. מה יעשו בעונה 2, מעניין אותי?
לא ידעתי בכלל שהסדרה חודשה לעונה שניה.
הגילוי על העבר של אליוט הוא נוראי וקשה לדמיין להמשיך לצפות בסדרה עליו אחרי זה.
בכל מקרה יהיה לי חבל מאוד אם הסדרה תמשיך בלי הלן, אז אני מקווה שהיא תשאר.
אני לא זוכר בדיוק איך היא נגמרת מבחינתה. כלומר האם נראה שהיא נשארת בחיים של אליוט?
היה לי דיון עם יעל בזמנו על הסדרה, כאן:

מילי08

Well-known member
אוסקר אייזיק הוא מעולה בתפקיד הראשי
אית'ן הוק מרתיע בתפקיד הרע
בהחלט. וגם ליילה היתה מעולה.
לגבי אית'ן הוק - מרתיע בקטע טוב לדעתי, למרות שלא הבנתי את הקטע בהתחלה של הזכוכיות בנעליים.
אהבתי את זה שכשסטיבן קורא לחליפה היא לא החליפה שאני הכרתי מהקומיקס (ושראו טיפה בפרק הראשון) אלא חליפת עסקים לבנה כולל מסכה על כל הפנים
זה היה חמוד. אמרו לו חליפה אז הוא דמיין חליפה :-D
*אם כי בשלב מסוים מארק מאבד את ההכרה וכשהוא חוזר הוא מגלה שהוא הרג אנשים וסטיבן אומר שזה לא היה הוא. כלומר יש עוד אישיות שאנחנו עוד לא הכרנו (ושבאופן מתסכל עדיין לא הכרנו אפילו בפרק 5)
לקח לי זמן להבין שיש אישיות נוספת. כנראה רק בפרקים האחרונים קלטתי...
מסתבר ... (וקל לעבוד על האלים המצריים).
כן הא?
אחר כך קונשו מעביר את שמי הלילה אחורה אלפי שנים כדי שיוכלו לפענח מפה של הכוכבים שצוירה לפני אלפי שנים. (אני די בטוח שיש תוכנטות מחשב שיכולות לעשות את זה גם, אבל קונשו בטח לא יודע את זה).
חח, גם אני חשבתי על זה. אבל לפחות זה יצר סצינה יפה. היו יכולים אולי להסביר את זה בצורה יותר הגיונית שהם צריכים להיות מתחת לסידור הכוכבים של אותו לילה ולא יכולים להסתפק במפה
פרק 4 היה מבחינתי ברובו הפרק הכי פחות מעניין. רובו הרגיש כמו סרט אינדיאנה ג'ונס, שכן היו סרטים טובים אני מניח, אבל זה לא עבד לי כאן.
לא בטוחה שלא היה לי מעניין, אבל בהחלט הרגיש לי כמו סרטי המומיה (לא ראיתי אינדיאנה ג'ונס...)
יש מרדף להגיע לקבר של הפרעה שהיה הקול של עמית. מסתבר שזה היה אלכסנדר מוקדון. סטיבן מגיע ראשון לקבר ואז לילה. אבל לילה גילתה שמארק היה קשור למוות של אבא שלה ומעוצבנת עליו ולכן הם לא מספיקים לברוח לפני שהארו מגיע.
אף פעם לא הבנתי את הקטע התסריטאי הזה של לתת לאנשים לריב בדיוק בזמן הלא נכון. אני מבינה שרוצים להראות לנו שהם נתקעים וזה מה שהורג את מארק בסוף אבל נראה לי שבזמן אמת כשיש לחץ ואשכרה יורים עליך מסביב, הדבר האחרון שמישהו יעשה זה ללבן ענייני מחלוקת.
ואז זה נעשה טוב. כי מארק מוצא את עצמו בבית חולים פסיכיאטרי שבו הארו הוא האחראי. מארק מצליח לברוח ממנו ואז בתוך סרקופג, הוא מוצא את סטיבן... כאילו זה לא היה ברור שמשהו מוזר קורה. יש עוד סרקופג שהם לא פותחים (בטח שם האישיות השלישית שעוד לא פגשנו).
ואז הם מוצאים את עצמם מול אשת היפופטוטם! וצרחות.
זה מה שלקח את הסדרה למקום אחר (תרצי משמע :-D)
פרק 5 דווקא מסביר די בקלות את עניין אשת ההיפופוטם. זאת תאורת (בדקתי איך כותבים את שמה בעברית), אלת הפריון וההריון המצרית. לא ברור אם היא אלה של פריון אז למה היא מדריכה נשמות בדרך לעולם הבא, אבל זה מה שהיא עושה.
גם בספר של פרסי ג'קסון (אני כל הזמן אומרת את השם שלו אבל לא זוכרת אם הוא הדמות בסדרת הספרים או ילד בשם אחר), היתה אלה כזאת ונדמה לי שגם שם התפקיד שלה היה להדריך אותם בעולם הבא.
זה מוביל אותנו למסע מעניין בזכרונות של מארק. שם אנחנו מגלים על הטראומה של המוות של אחיו הצעיר והטראומה האפילו יותר גדולה של זה שאמא שלו התחילה להתעלל בו נפשית ולהכות אותו לאחר מכן. ובגלל הטראומה הזאת הוא פיתח את האישיות המפוצלת שלו כשהוא בעצם יצר את סטיבן.
זה היה ממש עצוב ועשוי בצורה טובה.
לא ברור עד כמה סטיבן בעצם היה קיים בעולם של מארק עד שכשאמא שלו מתה והוא הפך להיות סטיבן יותר מהזמן.
אני הבנתי שהוא תמיד היה שם כשמארק היה צריך להתנתק. רוב הזמן זה היה עם אמא שלו אבל אולי גם במצבים אחרים שלא הראו לנו.
וזה בעצם הסיבה למצב שהוא נמצא בו בתחילת הסדרה.
אני חשבתי כמה פעמים בפרקים הקודמים על מי היה המקורי - סטיבן או מארק. מכמה סיבות זה היה הגיוני שמארק הוא המקורי. בין היתר כי מארק יודע על סטיבן ולא ההפך. אבל לא הצלחתי להבין אם ככה איך זה שלסטיבן יש חיים משלו. ובעיקר איך הוא מדבר עם אמא שלו בטלפון (איך היא לא קוראת לו מארק ולמה לא מוזר לה שיש לו מבטא שונה). אז מסתבר שכל הפעמים הרבות שראינו את סטיבן מדבר בטלפון הוא מדמיין את השיחה.
אני מיד קלטתי שהוא מדבר למזכירה אלקטרונית ולא באמת מנהל שיחה עם עוד מישהו. אבל בהתחלה לא ייחסתי לזה חשיבות.
גם מעניין אותי כמה זמן סטיבן עבד במוזיאון בתור סטיבן ואיפה בעצם היה מארק כל הזמן הזה. בעצם יש מצב שדיברו על זה ואני לא זוכרת
בעניין הזה, הדמות של הארו מאיימת באופן מוצלח.
|כן|
אבל כל הסיפור עם האלה עמית פחות תפס אותי. כאילו יש בעיקרון משהו מעניין ברעיון של להרוג את כל מי שיעשה משהו רע בחייו. אבל זה אומר שהכל כתוב מראש וזה נראה לי דפוק.
אבל תסתכל על זה מנקודת מבט עתיקה, בלי ההבנה הפילוסופית שיש היום (גם אם הפילוסופיה היוונית כבר היתה קיימת, לא בהכרח הכירו אותה לעומק במצרים). ברור שזה קצת ילדותי, אבל בגדול נראה לי שכל האלים המצריים היו קצת ילדותיים ועם נקודת מבט מאוד חד מימדית.
אני חושבת שפרק 6 בסוף כן סגר את הסיפור בצורה טובה, אבל היה מעניין ללמוד על הדמות השלישית של מארק. קראתי שלשחקן אין מחוייבות להמשיך במארוול אז לא בטוח בכלל שנראה אותו שוב.
ליילה הפכה להיות אווטאר מהמם והיא מדהימה.
הקרב בין האלים במקביל לקרב של מארק והארו היה מאוד יפה, כשראו אותם ענקיים לעומת השאר.
אני לא מאוד מבינה את הבית חולים הזה. במקרה של מארק חשבתי שזה רק בדמיון שלו, אבל איך זה שהארו שם? או שזה נמצא באיזשהו עולם נפרד של המחשבות?

מילי08

Well-known member
עשיתי עכשיו מרתון של wolf like me וזה מעולה. לא יודעת למה לא ראיתי מוקדם יותר.
היה נדמה לי שקראתי ספוילר עליה וציפיתי שאותו ספוילר יקרה אבל הוא לא אז כנראה דמיינתי.
בכל אופן - משחק מעולה של כולם. לא ציפיתי.
ג'וש גאד זכור לי כסוג של ליצן שתמיד משחק את אותה דמות של אדיוט ולאיילה פישר גם יש תמיד את אותה דמות של חמודה קלאמזית כזאת, אבל שניהם היו נהדרים ומלאי עומק. אפילו הילדה היתה מצוינת. יש ילדים שנורא מתאמצים לשחק ומביאים לי את הסעיף, אבל היא היתה נורא טבעית.
ממש אהבתי.

אני באמת כותבת פה עליה רק כדי להולל את המשחק שלהם (ויש מצב זה גם כי לא ציפתי מהם לכזה הופעה טובה)
בדיוק
סדרה חמודה למרות שלא ממש עפתי עליה
באתי בלי ציפיות ובלי יותר מידי ידע (חוץ מספוילר שחשבתי שקראתי) והיא ממש ריגשה אותי. נראה לי שהם עסקו שם בהרבה נשואים בצורה רגישה ועדינה.

טוב, אני רואה שגם ניק לא עף עליה. לא יודעת מה לא בסדר איתכם |שפם|

מילי08

Well-known member
איפה זה משודר/מוזרם?
אמזאון פריים. משתדלת, כמוך, לא לבקש מהדודים כשאני משלמת לא מעט על שירותים רשמיים.
אבל אם תראי וגם את לא תאהבי אני אתבאס אז אולי עדיף שלא תראי...

Lhuna3

Well-known member
אמזאון פריים. משתדלת, כמוך, לא לבקש מהדודים כשאני משלמת לא מעט על שירותים רשמיים.
אבל אם תראי וגם את לא תאהבי אני אתבאס אז אולי עדיף שלא תראי...
חחח אוקיי אז מה שאני אעשה זה שאני אולי אנסה את זה, ואם אני לא אוהב אז אני לא אספר לך שניסיתי :-D

מילי08

Well-known member
חחח אוקיי אז מה שאני אעשה זה שאני אולי אנסה את זה, ואם אני לא אוהב אז אני לא אספר לך שניסיתי :-D
סבבה. אבל את חייבת לאהוב. אני לא יכולה לתת לניק ולארנימל להשתלט כאן על הפורום עם האדישות שלהם. ואחר כך קוראים לי רובוט |שפם|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
...

חבל שלא הבאת קישור למה שכתבתי על הסדרה, כי אני לא זוכר עכשיו.
אכן זכור לי שלא עפתי עליה.
אבל נראה לי שכן אהבתי אותה.
כלומר אני בהחלט זוכר אותה באופן חיובי ואני אראה עונה שניה אם תהיה.

בהחלט. וגם ליילה היתה מעולה.
לגבי אית'ן הוק - מרתיע בקטע טוב לדעתי, למרות שלא הבנתי את הקטע בהתחלה של הזכוכיות בנעליים.
לא זכור לי שהתלהבתי מליילה. אבל קשה לדעת אם זה בגלל שאני סקסיסט או גזען :-P:
בסופש האחרון צפיתי בסרט The Black Phone שגם שם אית'ן הוק משחק נבל והוא מעולה גם שם.
זה היה חמוד. אמרו לו חליפה אז הוא דמיין חליפה :-D
כן, זה מעולה.
לקח לי זמן להבין שיש אישיות נוספת. כנראה רק בפרקים האחרונים קלטתי...
את מתכוונת אישיות שלישית, כן? (כי בהתחלה קראתי את זה בתור שלא הבנת שיש לו פיצול אישיות ולא הבנתי איך יכלת לפספס משהו כל כך מרכזי)
על האישיות השלישית באמת רק רמזו באופן עדין מאוד.
לא בטוחה שלא היה לי מעניין, אבל בהחלט הרגיש לי כמו סרטי המומיה (לא ראיתי אינדיאנה ג'ונס...)
דווקא אהבתי את סרטי המומיה. האמת שגם אהבתי את סרטי אינדיאנה ג'ונס (לפחות לפני שאיימי מהמפץ הגדול הרסה אחד מהם :-D )
אבל רציתי יותר מזה מהסדרה.
אף פעם לא הבנתי את הקטע התסריטאי הזה של לתת לאנשים לריב בדיוק בזמן הלא נכון. אני מבינה שרוצים להראות לנו שהם נתקעים וזה מה שהורג את מארק בסוף אבל נראה לי שבזמן אמת כשיש לחץ ואשכרה יורים עליך מסביב, הדבר האחרון שמישהו יעשה זה ללבן ענייני מחלוקת.
באופן כללי אני לחלוטין מסכים איתך. זה לרוב מפגר לחלוטין שאנשים מפנים זמן לריב בכזה מצב לחוץ. אבל ספציפית במקרה הזה הרגיש לי קצת כן הגיוני שהיא באמת בשוק שהיא גילתה שהאדם שהיא התחתנה איתו היה קשור להרג של אבא שלה ואף פעם לא אמר לה. זה מאוד גבוה בסולם הגילויים הנוראיים.
גם בספר של פרסי ג'קסון (אני כל הזמן אומרת את השם שלו אבל לא זוכרת אם הוא הדמות בסדרת הספרים או ילד בשם אחר), היתה אלה כזאת ונדמה לי שגם שם התפקיד שלה היה להדריך אותם בעולם הבא.
אם הבנתי נכון (בעיקר כי אחיין שלי קורא את הספרים של ריק ריירדן), יש את סדרת ספרי פרסי ג'קסון שעוסקים באלים היווניים וצאצאיהם. ויש את סדרת ספרים אחרת שנקראת "משפחת קיין והאלים המצריים" אז אני מניח שאת מתייחסת לאחרונה. אני לא יודע למעשה אם הם מתרחשים באותו "עולם" או לא.
אני הבנתי שהוא תמיד היה שם כשמארק היה צריך להתנתק. רוב הזמן זה היה עם אמא שלו אבל אולי גם במצבים אחרים שלא הראו לנו.
אני מניח שאחרי שמארק עזב את הבית הוא לא הרבה "הפך" לסטיבן כי הוא לא היה עם האמא. וכנראה ממש לא קרה לו שהוא הפך לסטיבן אחרי שהוא התחתן כי ליילה לא ידעה על זה שום דבר. בעיקרון זה שיש לך אישיות מפוצלת זה דבר גדול להסתיר מאשתו, אבל באופן יחסי לזה שהוא לא סיפר לה על המעורבות שלו במוות של אבא שלה, זה כנראה לא ענק.
אני מיד קלטתי שהוא מדבר למזכירה אלקטרונית ולא באמת מנהל שיחה עם עוד מישהו. אבל בהתחלה לא ייחסתי לזה חשיבות.
אה, אני לא קלטתי
גם מעניין אותי כמה זמן סטיבן עבד במוזיאון בתור סטיבן ואיפה בעצם היה מארק כל הזמן הזה. בעצם יש מצב שדיברו על זה ואני לא זוכרת
אני מניח שהוא היה שם רק איזה 3 חודשים, כי אמרו שאמא שלו נפטרה לפני 3 חודשים (אם אני זוכר נכון)
בתקופה הזאת מארק כנראה יצא רק בלילות.
אבל מעניין אם מארק היה מודע לכך שסטיבן השתלט על רוב שעות הערות שלו ופשוט קיבל את זה.
אבל תסתכל על זה מנקודת מבט עתיקה, בלי ההבנה הפילוסופית שיש היום (גם אם הפילוסופיה היוונית כבר היתה קיימת, לא בהכרח הכירו אותה לעומק במצרים). ברור שזה קצת ילדותי, אבל בגדול נראה לי שכל האלים המצריים היו קצת ילדותיים ועם נקודת מבט מאוד חד מימדית.
אני יכול להבין את האמונה הזאת אז. ותכלס יש אנשים שמאמינים בזה גם כיום - שאומרים שאין דבר כזה בחירה חופשית באמת.
אבל זה נראה לי מגוחך כשמנסים להתייחס לזה בפועל.
*בין היתר כי אם פתאום כל האנשים שהיו רוצחים בעתיד היו מתים בבת אחת אז זה היה משנה את העולם באופן כזה משמעותי שזה הגיוני שזה היה מביא למצבים שאנשים אחרים כן היו הופכים לרוצחים בעתיד.
אני חושבת שפרק 6 בסוף כן סגר את הסיפור בצורה טובה, אבל היה מעניין ללמוד על הדמות השלישית של מארק. קראתי שלשחקן אין מחוייבות להמשיך במארוול אז לא בטוח בכלל שנראה אותו שוב.
אני חושב שזה כן סגר את העלילה של העונה די טוב, אבל נשארו הרבה שאלות פתוחות.
אני לא מבין למה לא נעלו את אוסקר אייזיק לחוזה רחב יותר. אני מאוד מאוד מקווה שהוא יופיע שוב כמה פעמים בתפקיד.
ליילה הפכה להיות אווטאר מהמם והיא מדהימה.
כן, זה היה פיתוח מגניב ביותר.
הקרב בין האלים במקביל לקרב של מארק והארו היה מאוד יפה, כשראו אותם ענקיים לעומת השאר.
כן, זה היה מגניב
אני לא מאוד מבינה את הבית חולים הזה. במקרה של מארק חשבתי שזה רק בדמיון שלו, אבל איך זה שהארו שם? או שזה נמצא באיזשהו עולם נפרד של המחשבות?
את מדברת על הבית חולים שהארו נמצא בו בסוף? כי זה בית חולים אמיתי, לא כמו הבית חולים המדומיין בראש של מארק.
או שאת מדברת על זה שהארו הופיע בתור הפסיכיאטר בבית חולים בראש של מארק ואני לא זוכר אם זה בעצם היה באמת הוא, איזו הקרנה שלו, או מה?

Aranel Nenharma

Well-known member
היה נדמה לי שקראתי ספוילר עליה וציפיתי שאותו ספוילר יקרה אבל הוא לא אז כנראה דמיינתי.
מעניין אותי מה הספויילר, כי אכן יש ספויילר גדול לסדרה
בכל אופן - משחק מעולה של כולם. לא ציפיתי.
ג'וש גאד זכור לי כסוג של ליצן שתמיד משחק את אותה דמות של אדיוט ולאיילה פישר גם יש תמיד את אותה דמות של חמודה קלאמזית כזאת, אבל שניהם היו נהדרים ומלאי עומק. אפילו הילדה היתה מצוינת. יש ילדים שנורא מתאמצים לשחק ומביאים לי את הסעיף, אבל היא היתה נורא טבעית.
המשחק היה ממש טוב, ידעתי שהם יודעים לשחק אבל כמו שאמרת הם תמיד שיחקו את אותה הדמות, ופה הייתי ממש בשוק מהם, ג'וש גאד בכלל שלא ציפתי ממנו לתפקיד של רציני
אני לא יכולה לתת לניק ולארנימל להשתלט כאן על הפורום עם האדישות שלהם. ואחר כך קוראים לי רובוט |שפם|
לא יודעת אם זה רלוונטי גם לניק, אבל יצא שראינו את הסדרה ישר אחרי שראינו את התייר. ולפחות אצלי התייר השאיר רושם כל כך חזק שהיה קשה להתעלות עליו.
זה שתי סדרות שונות לגמרי (חוץ מהעובדה ששתיהן באוסטרליה) אבל עדיין היה לי קשה להתאהב במשהו כל כך קרוב לצפייה שלי בתייר

Lhuna3

Well-known member
זה שתי סדרות שונות לגמרי (חוץ מהעובדה ששתיהן באוסטרליה) אבל עדיין היה לי קשה להתאהב במשהו כל כך קרוב לצפייה שלי בתייר
וואו את ממש עושה לי חשק לצפות בתייר עכשיו.
אבל טוב שכתבת את זה כי אני יודעת עכשיו לחכות איתו לאחרי זאב כמוני.

מילי08

Well-known member
אני ממש סובלת מהסדרה, ומרגישה צורך לראות אותה בכוח בגלל שהיא מארוול. נראה לי שאחכה שתסיימו ותעדכנו אם צריך להשלים את 2 הפרקים האחרונים [מיס מארוול]
אני לא סובלת אבל לא נהנית כמו שחשבתי. מרגיש לי מאומץ מידי. מאומץ להראות ייצוג הוגן ומאומץ להיות סופר מגניבים במקביל.
מעניין אותי מה הספויילר, כי אכן יש ספויילר גדול לסדרה
היה נדמה לי שקראתי
שנגלה רק בסוף שמרי היא אשת זאב, ושנגלה כבר בהתחלה שגארי הוא האיש זאב. כלומר היה נדמה לי שיש שם הפתעה כפולה ואז בזמן הצפייה חשבתי שטעיתי ושבסוף נגלה משהו לגבי גארי או אמה. אבל אין לי מושג איפה ראיתי את זה
ג'וש גאד בכלל שלא ציפתי ממנו לתפקיד של רציני
ממש. והוא היה נפלא. מרגש, אמיתי וכנה
לא יודעת אם זה רלוונטי גם לניק, אבל יצא שראינו את הסדרה ישר אחרי שראינו את התייר. ולפחות אצלי התייר השאיר רושם כל כך חזק שהיה קשה להתעלות עליו.
התחלתי לראות אתמול את התייר ב VOD אצל ההורים שלי. מקווה שיביאו גם לסטינג. בכל מקרה, ראיתי רק שני פרקים ובינתיים זאת סדרת מתח מאוד שונה מ walf like me.
היתרון שלי הוא שאני משתדלת לא לדעת מה אני הולכת לקרוא או לראות לפני שאני מתחילה משהו, ואז אני באה טאבולה ראסה. אני לא קוראת תקצירים של סדרות או סרטים (בספרים שקניתי, קראתי בזמן הרכישה ואז אני נותנת להם לשבת בצד כדי שאני אשכח) ואני לא קוראת מה הולך לקרות בכל פרק. לרוב יש לי רק מושג כללי כלשהו
וואו את ממש עושה לי חשק לצפות בתייר עכשיו.
לא יודעת מה יהיה בהמשך, אבל שני הפרקים הראשונים הם מתח די סטנדרטי, אבל עשוי טוב. ומשוחק טוב. ותזכורת לעצמי לשים את ג'יימי דורנן בקראש החודש

Aranel Nenharma

Well-known member
היתרון שלי הוא שאני משתדלת לא לדעת מה אני הולכת לקרוא או לראות לפני שאני מתחילה משהו, ואז אני באה טאבולה ראסה. אני לא קוראת תקצירים של סדרות או סרטים (בספרים שקניתי, קראתי בזמן הרכישה ואז אני נותנת להם לשבת בצד כדי שאני אשכח) ואני לא קוראת מה הולך לקרות בכל פרק. לרוב יש לי רק מושג כללי כלשהו
אני גם שונאת לקרוא תקצירים לפני, זה הורס חלק מהכיף
את חלק ב של דברים מוזרים ראיתי ביום שיצא כי פחדתי (ובצדק) שיעלו לי ביוטיוב כל מיני סרטונים מזה, ולמרות שאני לא צופה בהם לפעמים רק התמונה של הסרטון יכולה להרוס
ותזכורת לעצמי לשים את ג'יימי דורנן בקראש החודש
1657367595373.png
לא הצלחתי למצוא תמונות מחמיאות שו מהסדרה, אבל הוא ממש שווה צפייה :love:

מילי08

Well-known member
את חלק ב של דברים מוזרים ראיתי ביום שיצא כי פחדתי (ובצדק) שיעלו לי ביוטיוב כל מיני סרטונים מזה, ולמרות שאני לא צופה בהם לפעמים רק התמונה של הסרטון יכולה להרוס
תמיד יש אישזהו ספוילר בתקציר. זה נוראי.
לא הצלחתי למצוא תמונות מחמיאות שו מהסדרה, אבל הוא ממש שווה צפייה :love:
|מאוהב| יאמי

למעלה