דיוני סדרות #95

Lhuna3

Well-known member
station eleven
אני בנתיים ראיתי רק את הפרק הראשון
עוד רצו לראות אותה ואשמח אם יצטרפו אלי כי זו בהחלט סדרה שיש מה לדבר עליה
היא ברשימה שלי אבל אין לי כוח לדודים כרגע :-( את הספר קראתי (הרבה לפני הקורונה) ומאוד מאוד אהבתי. מקווה שהעיבוד באמת יהיה מוצלח. וכן זה מאוד אירוני עם הקורונה...

dilia snake

Well-known member
אז למרות שאמרתי לעצמי שאני אוותר השבוע כי יש המון מה להספיק אני לא מסוגלת להתאפק.

*תחילת הפרק אוליביה אצל הפסיכולוג*
אוליביה :בלה בלה בלה
פסיכולוג: את צריכה לעשות סקס עם סטייבלר.
אוליביה: ????????????????
פסיכולוג: משהו עם בעיות אינטימיות, תעשי סקס עם סטייבלר.
אוליביה: אבל...
פסיכולוג: איזה חלק בסקס עם סטייבלר לא הבנת? סקס. סטייבלר. סקס. סקס. סקס.

ואחר כך גם רולינס אומרת לה את אותו הדבר. ואוליביה :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: .

ואז בסוף הפרק ברבה רומז לה שהוא אוהב אותה ללא תנאים, וגורם לה להיות עוד יותר מבולבלת. האם בעונה הבאה יהיה את אחד המשולשים הכי מטרידים בתולדות הטלוויזיה?

ואוליביה שחררי, אפילו אני כבר השלמתי עם זה שוויטלי המציא את עצמו מחדש וקוראים לו עכשיו אייג'נט מלוקקי.

(והייתה גם עלילה שקשורה לאלימות בין בני זוג, ואישה שרוצחת את הבעל המתעלל שלה.).

Aranel Nenharma

Well-known member
שנתיים אחרי פרוץ המגפה קריסטן מסתובבת לבדה ומתחברת לקבוצה של תיאטרון נודד
הפרק מתמקד בחיים אחרי פרוץ המגפה - 20 שנה אחרי
קריסטן עדיין מסתובבת עם התיאטרון ונראה שהם ממש הקימו להם שם קהילה גדולה של משפחה גדולה ואוהבת
הם מגיעים למושבה שם הם מעלים להם את המלט
הם פוגשים אב ובן שקריסטן חושדת בכוונות שלהם, מאוחר יותר האב מצטט לא קטעים מהספר שארתור נתן לה station eleven שלדברי קירסטן לה היה העותק היחיד, אז נשאלת השאלה כיצד האב מכיר את הסיפור הזה, ומה בכלל משמעות הסיפור הזה. לפי מה שהבנתי הוא דיבר על נבואה או משהו
מראים גם קטעים מתחילת המגפה, קריסטן בת ה8 בבית של פרנק. מגלים שההורים של קריסטן מתו בעקבות המגפה, לא הכי מתמקדים במה שקורה שם, אבל זה נראה שמשהו קורה עם פרנק, אני קיבלתי את הרושם שהוא פגע בהם ולכן הם החליטו לצאת אחרי 80 יום (לכיוון איזה אגם שלא ברור מה הוא)

LeAnnDylan

Well-known member
מישהו פה ראה The Morning Show? אני צריכה לתעל את הפאנגירליות שבי לפוסט תמיכה.

LeAnnDylan

Well-known member
שנתיים אחרי פרוץ המגפה קריסטן מסתובבת לבדה ומתחברת לקבוצה של תיאטרון נודד
הפרק מתמקד בחיים אחרי פרוץ המגפה - 20 שנה אחרי
קריסטן עדיין מסתובבת עם התיאטרון ונראה שהם ממש הקימו להם שם קהילה גדולה של משפחה גדולה ואוהבת
הם מגיעים למושבה שם הם מעלים להם את המלט
הם פוגשים אב ובן שקריסטן חושדת בכוונות שלהם, מאוחר יותר האב מצטט לא קטעים מהספר שארתור נתן לה station eleven שלדברי קירסטן לה היה העותק היחיד, אז נשאלת השאלה כיצד האב מכיר את הסיפור הזה, ומה בכלל משמעות הסיפור הזה. לפי מה שהבנתי הוא דיבר על נבואה או משהו
מראים גם קטעים מתחילת המגפה, קריסטן בת ה8 בבית של פרנק. מגלים שההורים של קריסטן מתו בעקבות המגפה, לא הכי מתמקדים במה שקורה שם, אבל זה נראה שמשהו קורה עם פרנק, אני קיבלתי את הרושם שהוא פגע בהם ולכן הם החליטו לצאת אחרי 80 יום (לכיוון איזה אגם שלא ברור מה הוא)
תיכננתי לנסות את זה מתישהו אבל בעקבות מה שכתבת זה נראה לי הרבה פחות מענין ממה שחשבתי שזה יהיה. קיוויתי שזה יותר כמו המאה כזה. אם יש פה מישהו שצפה בשתי הסדרות ויכול להגיד לי אם זה מזכיר את זה, יש מצב שבכל זאת אנסה פרק או שנים. אם לא, כנראה שאוותר.

Lhuna3

Well-known member
אז להערב מובטח לנו הזוג הגיי.
ואני רק אתמול גיליתי שדני הפסיכולוג של התוכנית הוא גיי בעצמו, כלומר אני מניחה שחשדתי בזה קצת מתישהו ותכלס זה נראה כמעט ברור כשחושבים על זה, אבל לא כל כך חשבתי על זה.

אז חתן 1 הוא גיא, 39, רואה חשבון בחברת הייטק, וספורטאי חובב.
חתן 2 הוא מתן, 33, רופא שיניים בקבע ומשרת בקריה.
היתה "חתונה" גאה (המרכאות זה לא בגלל העניין, אלא כי כל החתונות בתוכנית הזאת הן רק בכאילו) עם שבירת 2 כוסות בו"ז.

שניהם בחורים די צ'יל שהתחברו מאוד בקלילות ואני דואגת שיהיה משעמם, כמו שבאמת היה רוב הקטע של ההצגה שלהם לצופים, חוץ מזה שגיא הוא מאילת שזה כנראה המקבילה של טקסס מבחינת איך זה לגדול שם בתור נער גיי אז זה היה קצת מרגש כשהוא סיפר על זה ועל היציאה מהארון. אבל שני זוגות ההורים הם בסופו של דבר גם צ'יל, כולם רוצים נכדים ולוחצים על שניהם להתמסד.
(שניהם רוצים ילדים)

בכל זאת קצת דרמה נרשמה: מסתבר שחברים לא מזמן כבר ניסו לשדך ביניהם, אבל גיא פסל את מתן מראש על סמך תמונה. אאוץ'.

האמת הם בחורים שנראים מאוד חמודים וטובי לב, ואני מקווה בשבילם שזה יצליח ולא יהפוך לקרקס (אבל גם שיהיו לפחות קצת בעיות כדי שאני לא אמות משעמום).

* טמטום של העורכים: הם תמיד עושים מונטז'ים מעורבבים של שני בני הזוג (ביחד ולחוד), על רקע קטעי אודיו של כל אחד מהם. בזוגות הטרו קל לזהות מי הדובר/ת, בלי קשר למי שעל המסך באותו רגע. במקרה הזה וכיוון שיש להם גם קול וסגנון דיבור דומים, אני לא הצלחתי להבין מי מהם אמר מה.

didalf

Well-known member
אילת שזה כנראה המקבילה של טקסס
:-D

תודה על העדכון.
נשמע שמרוב שהם רוצים לצאת טוב ביצוג הזה לקחו אנשים כ"כ סבבה שזה משעמם.
ונראה שקשת מזהההההההההההה עפים על עצמם על כמה שהם הו כה ליברלים ומתקדמים ממה שראיתי ממישהו ששיתף פוסט שלהם בפייסבוק|פנים|

Lhuna3

Well-known member
נשמע שמרוב שהם רוצים לצאת טוב ביצוג הזה לקחו אנשים כ"כ סבבה שזה משעמם.
זהו זה בדיוק מה שאני חושבת גם.
ונראה שקשת מזהההההההההההה עפים על עצמם על כמה שהם הו כה ליברלים ומתקדמים ממה שראיתי ממישהו ששיתף פוסט שלהם בפייסבוק|פנים|
מה היה כתוב שם?

didalf

Well-known member
מה היה כתוב שם?
אה בעצם זה היה הפרומו (אבל בוריאציה של הפשוטע:-D)

זהו זה בדיוק מה שאני חושבת גם.
ספיקינג אוף הפשוטע:
"קשת אני מבקשת לכלוך סבבה פרק היכרות אבל שלא יהיה עכשיו תשדיר של האגודה למען הלהט״ב אני באתי לראות ריבים שוויון זה שוויון" :-D

Lhuna3

Well-known member

ספיקינג אוף הפשוטע:
"קשת אני מבקשת לכלוך סבבה פרק היכרות אבל שלא יהיה עכשיו תשדיר של האגודה למען הלהט״ב אני באתי לראות ריבים שוויון זה שוויון" :-D
אה כן, ראיתי :-D

דיברגנט חדש

Well-known member

ספיקינג אוף הפשוטע:
הזוי שהם אמרו "אם אשכחך ירושלים, תישכח ימיני ..." ושברו 2 כוסות.
פשוט מגוחך!

dilia snake

Well-known member
:-D :-D :-D

אבל בטח כול העונה הם יהיו לאבי דאבי איכסה כזה, כדי להראות שזוגות חד מיניים יכולים להיות מונוגמיים ולנהל זוגיות "נורמלית"(אבל בלי סקס, שלא יגידו שהומואים רק רוצים לזיין כול הזמן) כאילו אנחנו בתחילת שנות ה-2000 או משהו.

Lhuna3

Well-known member
:-D :-D :-D

אבל בטח כול העונה הם יהיו לאבי דאבי איכסה כזה, כדי להראות שזוגות חד מיניים יכולים להיות מונוגמיים ולנהל זוגיות "נורמלית"(אבל בלי סקס, שלא יגידו שהומואים רק רוצים לזיין כול הזמן) כאילו אנחנו בתחילת שנות ה-2000 או משהו.
אם לומר את האמת זאת היתה הפעם הראשונה בתוכנית שכשהזוג סגר את הדלת בסוף הערב הראשון על הצלמים זה היה נראה לי שיש סיכוי טוב שכן זה בדיוק מה שהולך לקרות :-D

מילי08

Well-known member
אני זוכר שממש אהבתי את עונה 1.
אהבת והמלצת בחום ואני לעומת זאת חשבתי שהיא חביבה וזהו
אני מצטער אבל את לא יכולה לעשות כל כך הרבה צפיות חוזרות בסדרות.
רק ברולקין זה צפייה חוזרת כי לא היה לי משהו ספציפי לראות ולא התחשר לי לחשוב מה בא לי לראות, אז זאת היתה ברירת מחדל ברורה ונוחה
יש לך המון דברים לראות ואין לך בכלל זמן. אז בזמן שכן יש לך את צריכה לראות דברים חדשים.
אז הנה, עונה 5 של הממלכה האחרונה.
ממליצה שוב, בחום, על הסדרה הזאת. נותרו לי שני פרקים לסוף (כי אתמול בעיקר מרחתי את הזמן ולא התרכזתי בטלוויזיה) ו- וואו. סדרה מצוינת. לא חפה מבעיות (למשל העובדה שהיא מתפרשת על פני הרבה שנים אבל אף אחד לא מזדקן שם), אבל עלילה מותחת ומעניינת, דמויות טובות ושחקנים מעולים והרבה עומק.
(כן, אני מתחיל להיות דיקטטור על החיים שלכם גם מחוץ לזמן בפורום. תרגישו חופשי להתעלם מהצורך שלי לשלוט)
:-D
(אבל גם תמשיכי לראות את כל מה שאני אומר לך לראות)
אז הנה, במיוחד בשבילך התחלתי אתמול את הפרק הראשון של CRUEL SUMMER שפעם המלצת עליה וגם לונה אהבה
אני בנתיים ראיתי רק את הפרק הראשון
עוד רצו לראות אותה ואשמח אם יצטרפו אלי כי זו בהחלט סדרה שיש מה לדבר עליה
זה כבר ברשימות שלי אבל מתי יקרה- לא ברור
הזוי שהם אמרו "אם אשכחך ירושלים, תישכח ימיני ..." ושברו 2 כוסות.
פשוט מגוחך!
למה מגוחך?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני בסופש בעיקר ראיתי את הסדרה Undone
גם צפיה חוזרת בעונה 1
וגם צפיה ראשונה בעונה 2
וזה היה ממש מעולה (ובערך בלתי אפשרי להפסיק בין פרקים)

עכשיו מי זאת הייתה שאמרה שהיא גם ראתה כבר את עונה 2, ואיפה כתבה על זה?

למעלה