דיוני סדרות #81

Lhuna3

Well-known member
כשאת אומרת את זה את מתכוונת לסדרות שבהן כל פרק עוסק בדבר אחר, או שכל עונה עוסקת בדבר אחר?
כי אם אני לא טועה לשני הסוגים מתייחסים כאנתולוגיה.
כל פרק דמויות וסיפור אחר, לפחות ככה נראה לי (יכול להיות שבסוף יש איזה חיבור ביניהם, לא יודעת.)

Aranel Nenharma

Well-known member
אני רק משתפת שסוף סוף ראיתי טיק טיק... בום!
וזה מדהים
ובכלל באתי לפה וכתבתם על ספיידרמן של אנדרו וזה עוד יותר העלה לי את הכיף:)

אני כנראה לא ישן הלילה והולכת לראות מלא סרטונים על טיק טיק בום!
אני פשוט מאוהבת

Lhuna3

Well-known member
ראיתי עכשיו את הסרט don't look up של נטפליקס והוא חביב.
אבל הכי אהבתי את הקטע שבאמצע הכתוביות סיום. וגם הקטע אחרי הכתוביות נחמד. מקווה שאף אחד לא פספס אותם.

Aranel Nenharma

Well-known member
אז היה לו פגישה בדיינר שהוטמנה בו פצצה.
ויש את הטיפוס החשוד שבא לראות אותו בבית חולים ואני מנחש שהוא בטח נהג המשאית.
הקטע שלא הגיוני שאותו אדם ניסה להרוג אותו בדיינר כי אז הוא היה יודע איפה למצוא אותו.
אולי בכלל ה"תייר" עצמו הוא זה שהטמין את הפצצה והפתק היה שהוא כתב לעצמו איפה הפצצה ומתי היא אמורה להתפוצץ.
רעיון גאוני. לא חשבתי על זה בכלל
גם לי היה לא הגיוני שנהג המשאית יודע שהוא בדיינר פשוט כי הוא המשיך לחפש אותו בבית החולים.
זה רעיון ממש טוב ש"התייר" הוא זה ששם את הפצצה
גם ראינו שהמלצרית היא בת זוג שלו או לשעבר בת זוג שלו. אז עוד יותר הגיוני שהוא רצה לפגוע בה כי הוא ידע שהיא תהיי בדיינר.
ועצם העבודה שיש לו שם בת זוג מעלה את השאלה מה הוא עושה שם בככל. זה הרי אוסטרליה וג'רמי הוא בכלל מאירלנד וגם ציינו שיש לו מבטא, אז מה הביא את הדמו הזו מארלנד לאוסטרלי
הזוג שנותן לו לגור אצלהם נראה לי מאוד נחמד. ואהבתי את זה שהוא בסוף הסכים לראות איתם השרדות.
אבל יש לי תחושה רעה שהם יפגעו כתוצאה מזה שהם עוזרים לו.
גם לי יש תחשוב רעה. אהבתי שהבעל בהתחלה נראה לא מתלהב מכל הרעיון אבל אז עזר עם הקריאה שפתיים בסרט
ואני אוהב את הדמות של השוטרת המתחילה שעוד אין לה מושג למה היא נכנסת.
וכל הקטע עם הארוס שלה שנראה כאילו די מחייב אותה לרדת במשקל... מעצבן.
הארוס באמת מעצבן. אני גם אוהבת את השוטרת.
היא קצת מזכירה לי את השוטרת מהעונה הראשונה של פראגו שגם שם היא היתה מתחילה ונקשרה יותר מדי לתיק החקירה.

סדרה מעניין והיא גם רק 6 פרקים אז בהחלט אמשיך, ומקווה שהעונה נגמרת עם סוף תשובות ולא משאירה הכל פתוח לעונה חדשה.

ניק אל תענה אם יש לך חשש מספויילרים

didalf

Well-known member
אני רק משתפת שסוף סוף ראיתי טיק טיק... בום!
וזה מדהים
ובכלל באתי לפה וכתבתם על ספיידרמן של אנדרו וזה עוד יותר העלה לי את הכיף:)

אני כנראה לא ישן הלילה והולכת לראות מלא סרטונים על טיק טיק בום!
אני פשוט מאוהבת
סופסוף!!!|מאוהב|
מצאתי מה שכתבתי (לא הרבה) אם בא לך

אני חייבת לציין שמאז התגובה הראשונית שלי האובססיה שלי לשירים והקראש על אנדרו גדלו מאד:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
1. מאד התחברתי לשיר על הפחד מגיל 30 הקרב:-D
2. כמו ברנט האמת פחות מתחברת לאומן העני והאידיאליסט שמזלזל בכסף בשם האומנות אבל בינתיים לא משלם חשבונות וחי בזבל, ואז כועס על אחרים כשהם מעירים לו שהוא מרושש, או על אנשים שבוחרים בלהתפרנס במקום להיות אומנים מורעבים, או על מי שניתקו לו את החשמל אחרי שהזהירו אותך!!
כן גם אני פחות מתחברת לקטע של האמן
אבל מאוד מתחברת לקטע של לעשות משהו גדול ולמצוא את עצמך בגיל 30
3. אבל כמו ברנט השירים מפצים על זה שאני לא מתחברת לאידיאלים של הדמות הראשית.
אני בעיקר אהבתי את השיר חיי בוהמיה ו30/90
4. אהבתי כל מיני אזכורים קטנים לרנט או כאילו מאיפה הוא נולד, כי המחזה הזה נכתב לפני. כמו למשל השיר על הבוהמיה. או בכללי החיים שלו. וכל מיני דברים קטנים.
הסרט הוא לא בדיוק כמו המחזמר.
ממה שהבנתי ג'ונתן כתב שירים למופע בשם טיק טיק בום (הקטעים שהוא מדבר על הבמה זה שחזור של האירוע הזה) וב2001 כתבו בהתבוססות על הישירם והסיפור שלו מחזמר שעלה באוף ברודווי. הסרט שאף השראה מהמחזמר ומהחיים של ג'ונתן.
ובגלל שלין הוא באמת מעריץ מספר אחד של ברודווי הוא עשה עבודת מחקר מעקיפה על החיים של ג'ונתן . (הידרה בסרט זה די העתק מהדירה האמתית שלו)
5. לין כמובן הכניס את עצמו להופעת אורח קטנטנה כטבח בדיינר:-D הייי וגם אנג'ליקה ואלייזה!! ומלא כוכבי ברוודווי איזה נאמבר מגניב!!
מלא הופעות אורח ביו לאורך כל הסרט. השיר sunday באמת היה יפהפה. הוא עצמו מחווה למחזמר sunday in the park with gorge
6. מודה קצת ציפיתי בסוף שהמחזמר הבא שהוא יתחיל לכתוב יהיה רנט ונשמע איזה קטע קטן ממנו. רציתי לשמוע את ההתחלה של סיסנז אוף לאב.
היו פה ושם נעימות מרנט
7. אני לא יודעת למה הנחתי שהוא מת מאיידס. מסתבר שהוא מת ממפרצת ביום של הצגת הבכורה של רנט, איזה עצוב:-0
הסיפור שלו ממש עצוב.
הוא מת שניה לפני שהוא יכל לראות את האהדה הרבה שמגיע לו
אם הוא היה בחיים אני בטוחה שהוא היה מוציא עוד מחזות מעולים

didalf

Well-known member
אני בעיקר אהבתי את השיר חיי בוהמיה ו30/90
כן|מאוהב| השירים הראשונים שאני גם הכי אהבתי. אח"כ התמכרתי גם ל Therapy ולנסיון לשיר את שני הצדדים בו זמנית:-D
יש גם קטע של לין עושה את זה (ועוד כמה שירים)
אהבתי איך בכל הביצועים שראיתי לשיר הזה ביוטיוב (כולל זה של לין) תמיד הם עושים פרצופים כועסים (שזה מתאים כמובן) אבל בסרט הם בחרו לעשות פרצופים מאושרים בקטע קריפי שנראו כמו בובות פיתום.
הסרט הוא לא בדיוק כמו המחזמר.
ממה שהבנתי ג'ונתן כתב שירים למופע בשם טיק טיק בום (הקטעים שהוא מדבר על הבמה זה שחזור של האירוע הזה) וב2001 כתבו בהתבוססות על הישירם והסיפור שלו מחזמר שעלה באוף ברודווי. הסרט שאף השראה מהמחזמר ומהחיים של ג'ונתן.
אה כאילו בסוף הסרט הרי מראים שיש לו מופע שכן מצליח בשם טיק טיק בום שזה כאילו החלקים על הבמה שאנחנו רואים? שבשלב זה זה רק מופע שהוא מספר ושר בו נכון?
ואז אח"כ גם עשו מזה ממש מחזמר? ואת המחזמר לין עיבד לסרט? חשבתי שהוא עיבד את המופע יחיד לסרט, שכאילו לא היה עלילה עד כה.
(הידרה בסרט זה די העתק מהדירה האמתית שלו)
די מגניב:-0

מלא הופעות אורח ביו לאורך כל הסרט. השיר sunday באמת היה יפהפה. הוא עצמו מחווה למחזמר sunday in the park with gorge
לא שמתי לב בהתחלה אבל בסוף של הנאמבר הזה יש גם את השחקנים המקוריים מרנט.

היו פה ושם נעימות מרנט
כן? לא קלטתי! וחיפשתי!!
מצאתי את הסרטון הזה עכשיו כי החלטתי לחפש לראות מה פספסתי אני אצפה בו אח"כ כי אני תיכף צריכה ללכת
עריכה: אוקי ראיתי. יש קטע שהוא מנגן את ההתחלה של "וואן סונג גלורי" אבל זה שיר שאני לא ממש זוכרת אז הגיוני שלא שמתי לב.
הסיפור שלו ממש עצוב.
הוא מת שניה לפני שהוא יכל לראות את האהדה הרבה שמגיע לו
אם הוא היה בחיים אני בטוחה שהוא היה מוציא עוד מחזות מעולים
ממש;-(
איפשהו ראיתי שכתבו ואהבתי שסטיבן סודהיים היה איזה אבא רוחני שלו והוא בדרכו היה כזה עבור לין.

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
אה כאילו בסוף הסרט הרי מראים שיש לו מופע שכן מצליח בשם טיק טיק בום שזה כאילו החלקים על הבמה שאנחנו רואים? שבשלב זה זה רק מופע שהוא מספר ושר בו נכון?
ואז אח"כ גם עשו מזה ממש מחזמר? ואת המחזמר לין עיבד לסרט? חשבתי שהוא עיבד את המופע יחיד לסרט, שכאילו לא היה עלילה עד כה.
ג'ונתן ב1991הוציא מופע יחיד כזה שהוא מספר ושר, מספר על החיים שלו ושר שירים מקוריים שלו. זה הקטעים שאנחנו רואים בסרט
ולשם השווה , יש צילומים מהמופע המקורי שלו
ב2001 עשו באוף ברודווי גרסה של המחזמר, לקחו את המופע של ג'ונתן מ1991, נתנו עלילה רקע והעלו מופע של 3 אנשים (הדמויות של ג'ונתן, מייקל וסוזן)
בסרט לין לקח את המופע מ2001 הרחיב אותו קצת ונתן עוד דמויות, שינה קצת את סדר השירים והעלילה והוציא את הסרט
לא שמתי לב בהתחלה אבל בסוף של הנאמבר הזה יש גם את השחקנים המקוריים מרנט.
נכון, הם שיחקו את רוג'ר, מימי ואנג'ל במחזמר המקורי
ממש;-(
איפשהו ראיתי שכתבו ואהבתי שסטיבן סודהיים היה איזה אבא רוחני שלו והוא בדרכו היה כזה עבור לין.
למרות שזה קצת שונה היחסים בין ג'ונתן וסטיבן לבין לין וג'ונתן.
לין היה מעריץ של העבודה של ג'ונתן אבל לא פגש אותו אישית (לפי מה שאני יודעת)
לעומת זאת סטיבן כמו שהוצג בסרט אכן היה באיזה סדנה שג'ונתן השתתף בה וסטיבן אף הזמין את ג'ונתן לצפות בחזרות (או משהו) של into the wood שעלה ב1987

Aranel Nenharma

Well-known member
קודם כל אני צריל להודות שיצאתי טמבל בפרק הקודם.
הייתה הסצנה שראו את הבחורה מהדיינר (לוסי) מוחקת תמונות של האיש מהטלפון שלה. בהתחלה חשבתי שזאת לוסי, אבל אז כשרואים שהיא מוחקת תמונות שלו מהטלפון אני פשוט הנחתי שזאת מישהי שנראית קצת דומה לה. לא היה נראה לי הגיוני שזאת אותה אחת. כי איך זה הגיוני לאור זה שהיא רק פגשה אותו מוקדם יותר באותו יום.
אז בפרק הזה מובהר שזאת כן הייתה היא (לוסי). ואני התחלתי לקלוט שזאת כן הייתה היא כבר בערך בחצי הפרק, עוד זמן מה לפני שגילינו שהיא זאת שכתבה לו את הפתק לפגישה בדיינר. פשוט כל הקטע שהיא מסכימה לקחת אותו למקומות ולעזור לו היה נראה מאוד מוזר. לפחות זה גם היה נראה לו מוזר, אבל הוא לא חשב שבעצם ייתכן שהיא מישהי שמכירה אותו. חלק מהעניין הוא שהבנו שהיא לא מהעיירה שכוחת האל הזאת.
באמת שאלתי את עצמי איך לא שמת לב לזה בפרק הקודם!
אז מסתבר בסוף שקוראים לו אליוט סטנלי. ואחרי שהוא מזהה את הכתב שלה הוא מתעמת איתה והיא אומרת שהיא באמת מכירה אותו ושהוא לא רוצה לדעת מי הוא באמת.
אני עדיין מניח שפרק הבא היא תספר לו. זה יהיה מאוד מעצבן אם לא.
לא יודעת להסביר את זה, אבל הרגשתי רוגע כשהוא פגש מישהי שמכירה אותו.
רוגע כמו שילד שהלך לאיבוד מוצא מבוגר אחראי שידאג להחזיר אותו להורים שלו
השאלה הכי גדולה לדעתי היא האם היא אמרה לו לבוא לדיינר כדי למות? כלומר האם היא שמה את הפצצה שם? ואז החליטה שבגלל שהוא איבד את הזכרון אז להציל אותו ולכן היא שפכה עליו את הלימונדה כדי להוציא אותו מהדיינר לפני שהפצצה תתפוצץ.
שחכתי שהם הלכו משם רק בגלל שהיא שפכה את הלימונדה
לפני הגילוי רוב הפרק הם מנסים למצוא היכן קבור האדם שהתקשר אליו (בטלפון שנמצא בתוך הקואלה).
והם מצליחים למצוא אותו, אבל מאוחר מידי כי האיש מת. כנראה בגלל שצינור האוויר שלו נסתם בגלל סופת החול (או בגלל שהוא נעקץ על ידי עקרב ארסי שנכנס לצינור).
אז מי זה האיש הזה? והאם הם מתכוונים לספר למשטרה על הגופה שם באמצע שום מקום?
גם הנחתי שזה בגלל העקרב. אבל אז הראו שהצינור נסתם, אז....
שאר הסיפור סובב בעיקר אחרי שני שוטרים שבנתיים עוד לא נפגשו.
יש את השוטרת החמודה מהפרק הקודם שגם כשזה היום החופשי שלה לא יכולה להרחיק את עצמה מהחקירה. והארוס שלה שמאוד מאוד מעצבן.
אני מאוד אוהבת את השוטרת, הארוס פיכסה

אז הפרק השני היה לי קצת קשה להתקדם איתו, אבל הפרקים הבאים זרמו לי הרבה יותר טוב
אז מסתבר שהשם של הבחור הוא באמת אליוט סטנלי.
אם כי אולי זה לא ממש נכון עכשיו שאנחנו יודעים שלבחורה לא באמת קוראים לוסי כנראה כי יש לה דרכונים עם הרבה שמות שונים (מגניב שזה עירבוב של שמות הספייס גירלז, אבל קצת טיפשי כי ברגע שמצאו 4 דרכונים יודעים ישר מה השם בדרכון החמישי (לפחות אם את מעריצה שרופה של הספייס גירלז כמו הלן). אבל זה שנפלו לה הדרכונים היה טעות. בעצם היווני והאמריקאי קראו לה ויקטוריה.
א. ניסתי כל הפרק לזהות את השפה, זה יוונית?
ב. הקטע עם הספייס גירלז אכן היה מגניב
ג. היה את הקטע שהלן אמרה שלא מתאים לו השם אליוט וזה סתם הצחיק אותי
אז היו קטעים אקשן מאוד מגניבים בפרקים האלו וכבר יש כמה מתים.
היה נורא מצחיק כשהבחור האמריקאי הגדול נפל לבאר ואליוט כזה "well well well" :-D
:-D

אבל אז הוא לכל הרוחות טיפס חזרה.
אז שמחתי מאוד כשויקטוריה/לוסי הרגה אותו סופית.
זה היה מלחיץ הקטע הזה שהוא לא מת
היווני (קוסטה) מלחיץ. כל הקטע עם הידיד שלו בהתחלה גרם לי לחשוב שנראה אותו רוצח את הידיד שלו כשהוא מנסה להרגיע אותו. רק בשלב מאוחר יותר באוטו, כשהוא התחיל להתסיס את קוסטה עלה לי הרעיון שהוא בכלל לא אמיתי. קצת עצוב אולי שאני כל כך רגיל לעלילות טלוויזיה מסויימות שהאופציה שדמותל מסויימת היא רק בדימיון של מישהו עולה לי בקלות.
בעצם זה מאוד הגיוני כי כל פעם שקוסטה דיבר הנהג שאל אותו אם הוא מדבר אליו. אם היו שנים אנשים מאחורה אז הוא היה מבין שהם מדברים בינהם.
אז אני בכלל לא חשבתי על זה עד שגילו את זה בסוף הפרק.
ואז באמת הרצתי אחרוה וראיתי שבאמת היו המון רמזים לזה
באופן כללי אני מאוד נכנס לסדרה ואוהב כל מיני דברים בה, אבל בפירוש הדבר הכי מהנה זה מערכת היחסים בין אליוט והלן.
יש את הקטע של:
You're my hostage, you have to get out of the car
Hosatge, that's not nice. Can't you just go back to calling me Helen
You're my Helen?
*קחו בחשבון שזה לחלוטין מזיכרון, אז הגיוני שאני לא מצוטט נכון.
ציטוט די מדויק
וכל הבונדינג שלהם בארוחה.
וזה שהוא כמובן לא חושב שהיא צריכה לרדת במשקל (צפוי וקצת בעייתי, אבל עדיין נחמד)
וזה שהם שיחקו משחק אסוסיאציות.
הסצנה במסעדה המקסיקנית היה חמוד.
רק חבל לי שיהיה משהו רומנטי בניהם. סדרות משום מה לא אוהבים חברות אפלטונית
ויש את השוטר מMajor Crimes שבאמת לא ראיתי את הטוויסט שהוא עובד עבור קוסטה מגיע. לפחות לא עד איזה חצי דקה לפני שהוא ירה בלמון המסכן, כי איך שהוא התנגד לכך שהוא יקרא לכוחות תגבור כבר נראה לי חשוד מידי.
איך למון הגיע לשם כל כך מהר? זה לא בערייה אחרת בכלל?
אז עכשיו הלן צריכה להציל את אליוט.

ומה ויקטוריה/לוסי עושה שהיא מתקשרת למישהו באשרם של שתקנים בהודו? היא אומרת שזה קשור לאח של מישהו. האם זה אח של אליוט?
והאם זה איכשהו ישנה משהו כשנשארו רק שני פרקים והאדם הזה נמצא בהודו.
גם הנחתי שזה אח של אליוט.
עכשיו האם זה יותר מידי לקוות שנגלה שאליוט הוא בעצם בסדר ולא יואשם בפשע ושהוא יחיה עם הלן באושר ועושר? (או לפחות הראשון)
רוב הסיכויים שאליוט הוא לא באמת אדם רע.
אני ממש מקווה שהוא לא יהיה עם הלן (לפחות לא בקטע רומנטי)
* מה שכן הולך לבחור הזה, יומיים ברציפות מבלה עם בחורה אחרת

נשאר גם השאלה מי היה הבחור הקבור באדמה

למעלה