דיוני סדרות #81

Aranel Nenharma

Well-known member
never have i ever
ראיתי אותה הסופש, סדרה סופר חמודה
יודעת שהרבה כבר ראו אותה פה
רק באתי לציין איזה team אני
אז אני לגמרי team לא דייוי, כלומר אני לא שונאת את הדמות או משהו (אני אפילו מחבבת את הדמות)
אבל היא די רעל גם לבן וגם לפקסון. היא התנהגה לשנים מגעיל ותאכלס הם לא מגיעים לה.
אבל אם חייבים לבחור אז כמובן שאני team בן כי פשוט יש יותר חיבור בניהם, למרות שלפקסון יש גם התפתחות דמות בעונה ה-2 ואני לגמרי אהיה בסדר אם היא בסוף תהיה עם פקסון.
בקיצר אני אוהבת את משלוש האהבה הזה כי אין פה בחיאה אחד, אני שלמה עם כל מה שיצא (שזה די נדיר אצלי במשולשי אהבה שאני בד"כ צד אחד חד וחלק)

וגם אציין את הקריינות שהיא ממש חמודה ומסיפה.
ומה שיפה בה שבניגוד לרוב סדרות בו הקריין זה הדמות הראשית שמספרת מהעתיד (איך פגשתי את אמא, הגולדברגים, שנות הקסם וכו') אז פה המספר הוא מישהו ניטרלי שפשוט צופה במתרחש איתנו ואין לו תובנות מהעתיד.
גם יש את הפרק עם אנדי סמברג שהוא מודה שהוא מקריין כי הוא חייב לאבא של בן
(וזו הסיבה שהתחלתי לצפות בסדרה, כי ראיתי שיש פרק אחד בו אנדי מדבב |פנים| [אני אראה כמעט הכל איתו])

dory30

Well-known member
תראו את פגום של כאן 11, סדרת רשת קצרה ולא תתאכזבו. דרמה קומית שמפרקת לגורמים את נושא טיפולי הפוריות בצורה מקורית ומשעשעת:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
never have i ever
ראיתי אותה הסופש, סדרה סופר חמודה
יודעת שהרבה כבר ראו אותה פה
רק באתי לציין איזה team אני
אז אני לגמרי team לא דייוי, כלומר אני לא שונאת את הדמות או משהו (אני אפילו מחבבת את הדמות)
אבל היא די רעל גם לבן וגם לפקסון. היא התנהגה לשנים מגעיל ותאכלס הם לא מגיעים לה.
אבל אם חייבים לבחור אז כמובן שאני team בן כי פשוט יש יותר חיבור בניהם, למרות שלפקסון יש גם התפתחות דמות בעונה ה-2 ואני לגמרי אהיה בסדר אם היא בסוף תהיה עם פקסון.
בקיצר אני אוהבת את משלוש האהבה הזה כי אין פה בחיאה אחד, אני שלמה עם כל מה שיצא (שזה די נדיר אצלי במשולשי אהבה שאני בד"כ צד אחד חד וחלק)

וגם אציין את הקריינות שהיא ממש חמודה ומסיפה.
ומה שיפה בה שבניגוד לרוב סדרות בו הקריין זה הדמות הראשית שמספרת מהעתיד (איך פגשתי את אמא, הגולדברגים, שנות הקסם וכו') אז פה המספר הוא מישהו ניטרלי שפשוט צופה במתרחש איתנו ואין לו תובנות מהעתיד.
גם יש את הפרק עם אנדי סמברג שהוא מודה שהוא מקריין כי הוא חייב לאבא של בן
(וזו הסיבה שהתחלתי לצפות בסדרה, כי ראיתי שיש פרק אחד בו אנדי מדבב |פנים| [אני אראה כמעט הכל איתו])
סדרה ממש ממש טובה באמת
אני לחלוטין מסכים לגבי זה שדייוי הייתה נוראית אל שניהם אז תכלס לא מגיע לה אף אחד מהם.
ואני גם מסכים עם זה שאני יותר בעד שתהיה עם בן, אבל אני אהיה בסדר גם עם פקסטון.

באופן כללי אף דמות בסדרה היא לא מושלמת. כולן חוטאות בהרבה דברים. ויחד עם זה דייוי מצליחה להתעלות על כולם.

אני גם מסכים לגבי מה שאמרת על הקריין. זה מעולה איך שהוא פשוט מגיב לדברים תוך כדי. כולל להתלהב ממישהו אחד מסיבה משלו ולא כתיאור המחשבות של דייוי. וכולל להתאכזב מאוד ממעשים של דייוי לפעמים (ולפעמים להיות בעדה גם כשהיא עושה שטויות).

אני גם אוהב שהסדרה מצליחה במקביל גם לעסוק הרבה במוצא ההודי של דייוי (כלומר לעומת סדרה שבה יתעלמו מזה) אבל גם שהיא לחלוטין לא תהיה הדבר המרכזי בחיים של דייוי (כי באמת דייוי בקושי מצליחה לחשוב אפילו על החברות שלה כי המוח שלה מלא בבנים)

אנדי סמברג מקריין לפרק בעונה 2, נכון?
ומישהי אחרת קריינה לפרק אחד בעונה 1, לא?
או שאני בכלל מתבלבל בעונות?

Aranel Nenharma

Well-known member
אנדי סמברג מקריין לפרק בעונה 2, נכון?
דיבב בעונה 1 את הפרק של בן
ומישהי אחרת קריינה לפרק אחד בעונה 1, לא?
גיגי חדיד דיבבה בפרק של פקסון בעונה 2(ובפרק הזה אנדי זרק בסוף איזה משפט על בן שממש אהבתי את המשחקי כוחות בין המקריינים :-D )

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זהו, יצא הפרק האחרון של The Expanse
האמת שאין המון מה לומר.
מרקו כמובן מת, אם כי מרגיש לי קצת אנטיקליימקטי שהסוף שלו בא מהישויות בטבעת. אם כי זה כן הובא על ידי צוות הרוסינטה.

קצת מפתיע שאף אחד חשוב אחר לא מת בפרק.
אפילו פיליפ הצליח לשרוד כי הוא ברח מאביו אחרי שהוא הבין עד כמה הוא זבל.
אבל לא קיבלנו איחוד שלו עם נעמי. חראים.

קרבות החלל וקרבות הקרקע היו מעולים כמו שהסדרה באופן רגיל מספקת.
הקטע עם ההמון מיכלים שהושלכו היה מעולה.

קיוויתי שבסוף הולדן כן יהיה מנהל רשות חדשה של נסיעה בחלל. הוא באמת האדם שכולם יכולים להסכים שהוא ישר והוגן כלפי כולם.
אני כן שמח שזה נגמר בסוף בזה שהצוות של הרוסינטה יוצא למסעות חלל חדשים. כולל בובי שהצטרפה אליהם רשמית אחרי כל השנים האלו.
אבל מרגיש לי טעות שהוא נתן לדראמר את תפקיד הניהול של הסוכנות החדשה. לפחות היה לוקח איזה כמה שנים עד שהוא פורש משם ונותן לדראמר את מקומו ואז היה לאחרים יותר קל לקבל אותה.

העלילה בלאקוניה נגמרת בזה שהילדה ואחיה המוחזר לחיים בורחים ליער. ובמקביל מנהיג המושבה מנתק קשר עם מרקו ואומר משהו על זה שהם צריכים להלחם באלים.

עכשיו השאלה היא האם אני אנסה את הספרים כדי לגלות מה קורה בהמשך (ממה שהבנתי איפה שהעלילה הזאת מגיעה בספרים זה משאיר 3 ספרים שלא עובדו.

Lhuna3

Well-known member
אוקיי אני אכתוב כמה מילים על סרטי ספיידרמן הישנים של טובי מק'גוויר ואנדרו גארפילד שהשלמתי
אז באמת הסרטים של מק'גוויר זה משהו שהאנושות לדעתי יכלה והיתה צריכה לוותר על קיומם.

הסרטים של גארפילד יותר טובים ובפרט השני. שוב, לא אגיד משהו שהיה חשוב לי לצפות בו אלמלא הייתי צריכה להתכונן לסרט החדש (שעוד לא ראיתי! בלי ספוילרים!) אבל גם השחקן יותר טוב וגם הכתיבה והעניין, במיוחד שיש בהם לפחות קצת הומור. הייתי שמחה אם היה יותר.
בגדול זה מה שהיה חסר לי בכל הסרטים האלו. כלומר אצל טובי היתה את הדמות של עורך העיתון שגילם ג'יי קיי סימונס הנהדר, שהיתה קצת מצחיקה. אבל ממש קצת.
גארפילד גם זכה למרטין שין |מאוהב| בתפקיד הדוד בן, ולסאלי פילד כדודה מיי.
אבל נחזור לבעיית המחסור בהומור - זה בעצם מה שעושה מבחינתי את הספיידרמן של הולנד למוצלח ביותר.
כלומר גם השחקן הוא כנראה המוצלח ביותר, אבל רוב הקרדיט לכותבים.

didalf

Well-known member
אני לא חושבת שיש ספוילר במה שכתבת8-*

אז באמת הסרטים של מק'גוויר זה משהו שהאנושות לדעתי יכלה והיתה צריכה לוותר על קיומם.
:-D
מאות גיקים זועמים בדרך אלייך, תברחי:-D
אני לא חושבת שהם כאלה נוראיים אבל אני גם לא עפתי. תזכרי אבל שהם היו מסרטי גיבורי העל הראשונים בכלל ובטח הראשון של ספיידרמן שהוא לא סדרה מצויירת לילדים. מאז הסרטים השתכללו גם בכתיבה וגם במשחק וגם בנושאים.
*כאילו היו סרטי באטמן וסופרמן מאז שנות ה70 נראה לי אבל זהו, והם היו די מגוכחים. בשנות ה2000 עם האקסמן התחיל גל חדש של גיבורי על, מושקעים יותר, וספיידרמן בסה"כ השני אחרי האקסמן.

הסרטים של גארפילד יותר טובים ובפרט השני
|כן|
אני לא יודעת למה השני נחשב הכי גרוע מכל סרטי ספיידרמן (חוץ מספיידרמן 3 אולי) אני ממש אהבתי אותו!! והסוף, גוון;-(

ראיתי עכשיו שהחדש יצא לצפיה דיגיטלית ב28 לפברואר. שלא תשכחי מה ראית עד אז:-D (אל תאשימי אותי אני אמרתי לך לראות לאט אפילו סרט בשבוע).

אוסווין

Active member
היי מחזירים את דגראסי! איזה כיף לי, כנראה תתכוננו לעוד דיבורים על פרקים שלאף אחד לא אכפת מהם חוץ מניק כנראה.
https://deadline.com/2022/01/degras...-generation-to-stream-this-spring-1234912281/

טוני החתול

Well-known member
מנהל

הסרטים של גארפילד יותר טובים ובפרט השני. שוב, לא אגיד משהו שהיה חשוב לי לצפות בו אלמלא הייתי צריכה להתכונן לסרט החדש (שעוד לא ראיתי! בלי ספוילרים!) אבל גם השחקן יותר טוב וגם הכתיבה והעניין, במיוחד שיש בהם לפחות קצת הומור. הייתי שמחה אם היה יותר.
בגדול זה מה שהיה חסר לי בכל הסרטים האלו. כלומר אצל טובי היתה את הדמות של עורך העיתון שגילם ג'יי קיי סימונס הנהדר, שהיתה קצת מצחיקה. אבל ממש קצת.
גארפילד גם זכה למרטין שין |מאוהב| בתפקיד הדוד בן, ולסאלי פילד כדודה מיי.
אבל נחזור לבעיית המחסור בהומור - זה בעצם מה שעושה מבחינתי את הספיידרמן של הולנד למוצלח ביותר.
כלומר גם השחקן הוא כנראה המוצלח ביותר, אבל רוב הקרדיט לכותבים.
קודם כל זה באמת לא ברור מה חשבת שיכול להיות ספוילר במה שכתבת.
אולי היית צריכה לכתוב אזהרת דעה מאוד לא פופולרית.
ושיבוש השם של טובי מגווייר למישהו שיכול ליצור כל מיני המצאות מדברים רגילים (מקגייוור הסדרה)

קודם כל הסרטים של טובי הצליחו הרבה יותר (מבחינה כספית וביקורתית) מהסרטים של אנדרו.
ושנית הסרט השני של אנדרו נחשב במיוחד רע.
כלומר לדעתי הסרט השלישי של טובי הוא הדבר הכי רע שאי אפשר לעבור אותו. אבל בפירוש יש הרבה מאוד בעיות עם הסרט השני של אנדרו.
(אגב זה לא ממש משפיע על איכות הסרט אבל היה קטע הזוי איתו שלפי הטריילר שלו היה ממש קו עלילה שלם על כך שאוזקורפ מרגלים אחרי פיטר ואז בסרט מסתבר שכל קו העלילה הזה ירד בעריכה).

אני מניח שאת צודקת שהסרטים של אנדרו כוללים הרבה יותר הומור. ואני בהחלט אהבתי את זה.
אני גם חושב שחלק מהסיבה שאנשים אהבו פחות את הסרטים של אנדרו היא שבהם פיטר עושה רושם של בחור סקייטר די מגניב וחתיך וזה פשוט לא מרגיש לאנשים כמו איך שפיטר פרקר צריך להיות. לי זה לא הפריע.
ברמה מאוד שטחית מאוד לא אהבתי את התספורת של אנדרו בסרט השני. יש לאנדרו כזה שיער מדהים וזה כאילו בחרו לעשות אותו פחות יפה.

didalf

Well-known member
אני גם חושב שחלק מהסיבה שאנשים אהבו פחות את הסרטים של אנדרו היא שבהם פיטר עושה רושם של בחור סקייטר די מגניב וחתיך וזה פשוט לא מרגיש לאנשים כמו איך שפיטר פרקר צריך להיות. לי זה לא הפריע.
חחח איזה תלונה מטופשת זה שספיידרמן סקסי מידי. לי אין בעיה עם זה תודה רבה|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי עם התייר (The Tourist)
טוב יש לזה רק 6 פרקים.

סדרה חמודה מלאה אקשן ולב. אני מאוד ממליץ.
הייתי בשוק כשהשוטר ההוא האשים את הלן ואליוט בהכל אחרי שהוא הציל את אשתו.
איכשהו דמיינתי שלפחות אחרי שהוא יציל את אשתו הוא יעשה את הדבר הנכון ויתוודה.

ואז הייתי מוכן לחלוטין לכך שאליוט והלן יצאו למסע הרפתקאות לגלות מי הוא אליוט
והיה את כל הקטע שהלן אומרת שזה פרק חדש בחיים שלה
ואז שתי שניות אחרי כבר השוטרים מצאו אותם. פרק מאוד קצר :-D
אבל היא גם מצאה דרך לצאת מזה יחסית בקלות. רק היה צריך להחזיק דיינר מלא אנשים תחת איומי אקדח לכמה שעות.

ואז כשהשם שלהם מטוהר הרגשתי שיכול להיות סוף טוב ואז מגלים מי זאת באמת האישה שאליוט כל הזמן ראה בראש שלו, וזאת לא מישהי שהוא אהב, אלא מישהי שהוא השתמש בה באופן נוראי.
אז כבר הרגיש לי שהרסו לחלוטין את הסיפור בסוף, הלן לא רוצה קשר עם אליוט אחרי שהיא מגלה מה הוא עשה, ואליוט מנסה להתאבד (פעמיים).
אבל בסוף שוטרת אחרת מדברת איתה על כך שאין הגיון באהבה וכשאליוט כבר שוכב כמעט מעולף אחרי שהוא לקח כדורים רבים הוא מקבל מהלן אמוג'י של בוריטו - שזה כמובן מה שהם הגיעו למסקנה שמסמל אושר עבור אליוט.

ואולי היא כן יכולה באמת להיות איתו עם זה שהוא לא ממש האיש שהוא היה.
נגלה רק אם תהיה באמת עונה שניה. (להבנתי בנתיים זה לא ידוע)

קצת חזרה לפרק 5 - אני תמיד אוהב כשעושים דברים מעניינים עם חלומות או הזיות, אז כמובן שאהבתי את אליוט מסתובב בבית חולים שבו החדרים השונים הם זכרונות שלו, אם כי קצת משובשים כי הוא מתייחס לכך שהם זכרונות וכשיש מישהו שהוא לא זוכר איך הוא נראה אז הוא מחליף אותו בטייס של המסוק מלפני כמה פרקים.

1642190381438.png

Lhuna3

Well-known member
אני לא חושבת שיש ספוילר במה שכתבת8-*
קודם כל זה באמת לא ברור מה חשבת שיכול להיות ספוילר במה שכתבת.
בסדר כתבתי ספוילר מראש ליתר בטחון לפני שידעתי כל מה שאכתוב.
אולי היית צריכה לכתוב אזהרת דעה מאוד לא פופולרית.
אבל נראה שלפחות פה בפורום יש יחסית הסכמה סה"כ עם רוב מה שכתבתי.
מאות גיקים זועמים בדרך אלייך, תברחי:-D
חחח האמת אני זכרתי נדמה לי כל מיני התייחסויות באמת לזה מהמפץ הגדול וירידה על אחד הסרטים (מניחה שהשלישי) אבל לא מצאתי ביוטיוב אז אולי רק נדמה לי. (מצאתי רק נאום של שלדון לאיימי שהוא גנב מספיידרמן הראשון, והתייחסויות לקומיקס).
שיבוש השם של טובי מגווייר למישהו שיכול ליצור כל מיני המצאות מדברים רגילים (מקגייוור הסדרה)
:-D אבל לא נכון, אני רק הוספתי ק' מיותרת אבל לא החלפתי את הסדר של וו' ו-י' |שפם|
קודם כל הסרטים של טובי הצליחו הרבה יותר (מבחינה כספית וביקורתית) מהסרטים של אנדרו.
כספית אני יכולה להבין כי היה קהל שלם של גיקים שהיה צמא לזה + קהל רחב של לא גיקים שאוהב אקשן, ויש בהם אקשן.
ביקורתית אני לא באמת יכולה להבין, אלא אם כן הביקורת היתה מצד מבקרים שאקשן זה מה שמעניין אותם בלבד. משהו שהייתי מחשיבה איכותי/עמוק/מקורי/מעורר מחשבה/מעניין/מצחיק/מרגש - לא זיהיתי שם בשום רמה... והסרט השני של טובי גם היה די מנג'ס ומשעמם בעיני בקטעים הרגשיים לכאורה.

dilia snake

Well-known member
ואז זה היכה בי תוך כדי הפרק: הם עושים את הגרסה המעפנה של העונה השלישית של דרדוויל.

שאלוהים ירחם על כולנו(למרות שכולם יודעים שבת'כלס הוא מרחם רק על ילדי הגן).

didalf

Well-known member
בסדר כתבתי ספוילר מראש ליתר בטחון לפני שידעתי כל מה שאכתוב.
וגם - באמת? אתם קודם עושים תיבה ואז כותבים בה?
אני קודם כותבת כל מה שבא לי ורק בסוף מסמנת הכל ומכניסה לספוילר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וגם - באמת? אתם קודם עושים תיבה ואז כותבים בה?
אני קודם כותבת כל מה שבא לי ורק בסוף מסמנת הכל ומכניסה לספוילר.
גם אני לפעמים ככה ולפעמים ככה.
אבל לא נראה לי שקרה שיצרתי תיבת ספוילר מראש ואז מה שכתבתי בתוכה לא היה ספוילר

אבל נראה שלפחות פה בפורום יש יחסית הסכמה סה"כ עם רוב מה שכתבתי.
חחח מה זה בפורום זה אני וניק יש פה תיקו אם כבר:-D
אני מניח שהיא מתכוונת לגבי אהבה לסרטי ספיידרמן של אנדרו. כי אני כן אוהב אותם. פחות את השני, אבל את הראשון מאוד.
וזאת לא דעה מאוד מקובלת בעולם הרחב.
כספית אני יכולה להבין כי היה קהל שלם של גיקים שהיה צמא לזה + קהל רחב של לא גיקים שאוהב אקשן, ויש בהם אקשן.
ביקורתית אני לא באמת יכולה להבין, אלא אם כן הביקורת היתה מצד מבקרים שאקשן זה מה שמעניין אותם בלבד. משהו שהייתי מחשיבה איכותי/עמוק/מקורי/מעורר מחשבה/מעניין/מצחיק/מרגש - לא זיהיתי שם בשום רמה... והסרט השני של טובי גם היה די מנג'ס ומשעמם בעיני בקטעים הרגשיים לכאורה.
אומנם היו יותר סרטי גיבורי על כשיצאו הסרטים של אנדרו (2012 ו2014) אבל זאת גם התקופה שבה סרטים כאלו הרוויחו אפילו יותר ולכן בלט עוד יותר כמה מעט הסרטים של אנדרו הרוויחו.
אגב, לסוני היו תוכניות לסרטי המשך לספיידרמן של אנדרו ותוכניות לסרטי ספין אוף של הסיניסטר סיקס ועוד. דברים שאפשר לראות שבונים לקראתם בסרט ספיידרמן המופלא 2. ואת הכל הם זרקו הצידה בגלל שהסרט הזה כל כך נכשל בקופות ובביקורות.

יכול להיות שהסרטים של טובי זכו גם מזה שמה שהם עשו הרגיש כל כך חדשני. רמת האפקטים שם הרגישה מדהימה לתקופה. אבל הם עדיין גם פשוט סרטים ממש טובים שמצליחים להרגיש אפיים, מלאי לב. אני לא חושב שאפשר שלא להתלהב כשפיטר מגלה את הכוחות שלו בסרט הראשון.
ולגבי זה שהקטעיםם הרגשיים בסרט השני שיעממו אותך... כנראה מצאנו רובוטית חדשה בפורום.

אגב, נכון שגם ספיידרמן המופלא 1 סבל מזה שזה הרגיש מגוחך לראות כל כך הרבה מאותה עלילה נעשה שוב. אנשים מאוד לא שמחו שסוני עושה ריבוט לסרטי ספיידרמן כל כך מהר. וכל הקטע בסרט של זה שפיטר מגלה את הכוחות שלו ודוד בן מת הרגיש מאוד חזרתי. ולכן אנשים שמחו שכשעשו שוב ריבוט עם טום הולנד דילגו על הדברים האלו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני הולך לנסות לכתוב כאן יותר גם על סדרות שאני רואה ואנשים אחרים לא רואים.
אם עדי|נחש| יכולה אז גם אני :-P:

פרק נחמד מאוד.
מגניב היה לראות דמות של פרנגית במיוחד כי למרות שבשנים האחרונות יש המון סדרות מסע בין כוכבים, אבל לא היה ממש פרנגי באף אחת מהן (טכנית ראו פרנגי בפרק של דיסקברי, אבל הוא לא דיבר).
לאוהב חלל עמוק 9 כמוני זה פשוט כיף לשמוע שוב את The Rules of Acquisition
לא הייתה התייחסות לזה שננדי היא אישה ולפי התרבות הפרנגית נשים אמורות להיות תמיד עירומות. אם כי יכול להיות שזה השתנה.
בכל מקרה היה צפוי לדעתי שנגלה שהיא מכרה את דאל לעבדות ושהיא תנסה לרמות אותם.

מסתבר שאף אחד מחברי הצוות לא הכיר את הקונספט של טרנספורטרים. שזה מוזר כי לרוב זה היה נראה כמו טכנולוגיה מאוד מקובלת בגלקסיה שיש למינים שונים.
ובטח משהו שיש לפרנגים אז אם דאל גדל בספינה הפרנגית אז הוא היה אמור להכיר את זה.

באופן כללי מעניין לגלות מידע על העבר של דאל ובמידה רבה להבין למה הוא כזה תחמן. אבל זה מרגיש גם כמו הזדמנות מבוזבזת לגלות יותר על העבר שלו. איך הוא הגיע לספינה של ננדי?

חוץ מזה היה מגע ראשון עם צביליזציה לא מוכרת. זה היה נחמד, אבל דווקא רציתי שאלו יהיו חייזרים יותר "נורמליים". לאור זה שהפלנטה הקודמת שהם היו עליה הייתה פלנטה שניסתה לאכול אותם ועכשיו זאת פלנטה עם יצורים שיוצרים חומר עם קול, נראה לי שכבר מתבקש שהפלנטה הבאה תהיה סטנדרטית יותר.

אם כבר אני כותב אז אני אציין את פרק שעבר שהיה מאוד מגניב עם זה שהוא כלל דמויות מהדור הבא, חלל עמוק 9 והסדרה המקורית. קצת חבל לי שבחרו שיהיו 3 דמויות מהסדרה המקורית (ספוק, אוהורה וסקוטי) כי יכלו להביא גם דמויות מאנטרפרייז ודיסקברי. לא נורא שלא הייתה שם דמות מוויאג'ר כי יש לנו קבוע את ג'יינוויי, ואז בסוף קיבלנו גם את צ'אקוטיי. בערך.

אגב, די מגניב שהשתמשו בקול ארכיוני של לאנורד נימוי בשביל הקטעים שספוק מדבר.

Lhuna3

Well-known member
מה הספקתי היום (כלומר אתמול בשישי) -

פרק 1 של פארקס.
2 הפרקים של החיים עצמם עונה אחרונה |לב|
פרק 1 של the shrink next door ודווקא ממש חיבבתי את זה ומתכוונת להמשיך לפחות עוד פרק (אגב חוץ מוויל פארל ופול ראד משחקת שם גם קת'רין האן).
ובגלל שחיפשתי עוד דברים באפל טיוי+ אז ניסיתי גם 2 פרקים מאנתולוגית מד"ב/מתח עם פורמט מקורי שנקראת Calls. זה פרקים ממש קצרים (12-13 דקות) והם שאבו וריתקו אותי, אבל אין לי כרגע כוונות להמשיך. כי אנתולוגיות אני כמעט אף פעם לא אוהבת ולא מוצאת בהן פואנטה. אבל למי שאוהב את הז'אנר - שווה לבדוק אותה.

לילה טוב לכולם!

didalf

Well-known member
כי אנתולוגיות אני כמעט אף פעם לא אוהבת ולא מוצאת בהן פואנטה. אבל למי שאוהב את הז'אנר - שווה לבדוק אותה.
כשאת אומרת את זה את מתכוונת לסדרות שבהן כל פרק עוסק בדבר אחר, או שכל עונה עוסקת בדבר אחר?
כי אם אני לא טועה לשני הסוגים מתייחסים כאנתולוגיה.

למעלה