דיוני סדרות #81

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הפרק הראשון של The Tourist ועושה רושם טוב.
העלילה הבסיסית היא על אדם בנוסע בOutback של אוסטרליה כשמשאית מתנגשת ברכב שלו והוא מתעורר עם אמניזיה (אוקי הקטע של האמניזיה זה קצת קלישאה, אבל אני תמיד אוהב סיפורי אמניזיה)
חוץ מזה יש שוטרת שמנסה לגלות מי הוא.

יש לסדרה רק 6 פרקים ואומנם הקלנדר שלי טוען שכל שבוע יוצא פרק אחד, אבל הדודים שלי שלחו לי כבר קלטות של כולם.
ובנוסף
אז היה לו פגישה בדיינר שהוטמנה בו פצצה.
ויש את הטיפוס החשוד שבא לראות אותו בבית חולים ואני מנחש שהוא בטח נהג המשאית.
הקטע שלא הגיוני שאותו אדם ניסה להרוג אותו בדיינר כי אז הוא היה יודע איפה למצוא אותו.
אולי בכלל ה"תייר" עצמו הוא זה שהטמין את הפצצה והפתק היה שהוא כתב לעצמו איפה הפצצה ומתי היא אמורה להתפוצץ.

הזוג שנותן לו לגור אצלהם נראה לי מאוד נחמד. ואהבתי את זה שהוא בסוף הסכים לראות איתם השרדות.
אבל יש לי תחושה רעה שהם יפגעו כתוצאה מזה שהם עוזרים לו.

ואני אוהב את הדמות של השוטרת המתחילה שעוד אין לה מושג למה היא נכנסת.
וכל הקטע עם הארוס שלה שנראה כאילו די מחייב אותה לרדת במשקל... מעצבן.

מילי08

Well-known member
ראיתי את הפרק הראשון של The Tourist ועושה רושם טוב.
מכניסה לרשימת צפייה שלי

אני בינתיים התקדמתי רק עם LOVE בנטטפליקס. היא לא מדהימה בכלל אבל נחמד כשאין משהו לראות. בעקרון סיפורי הרקע לא כל כך מעניינים והדמויות לא הכי מעוררת אמפטיה או סימפתיה, אבל כשמתואר סיפור האהבה פשוט זה נעשה בצורה חמודה ורגישה ואלה נקודות החוזק של הסדרה. בהתחלה קצת קשה להשתחרר מבריטה של ג'יליאן ג'ייקוב אבל היא מצליחה לאט לאט לצאת ממנה. והיא גם ממש ממש יפה כאן.

חוץ מזה ראיתי בפריים וידאו גם סדרת מערוכנים אוסטרלית קצרה שנקראת the Mothe Effect והיא ממש חמודה. לא בהכרח מצחיקה אבל סאטירה ממש טובה.

בסוף שבוע התחלתי גם את טקס חצות Midnight Mass והיא לא רעה. לא יועת אם הייתי מגדירה אותה כאימה. אולי יותר בסוגה של מתח על טבעי. לא ציפיתי לכזה תוכן נוצרי דתי. הטוויסט השכניסו באמצע העונה היה מאוד צפוי. גם לא ברור לי בינתיים מה הקטע של לקחת שחקנים צעירים שישחקו מבוגרים או זקנים. אולי יהיה לזה ביטוי בהמשך.
זאק גילפורד הוא לא שחקן מדהים אבל הוא מצליח להכניס הרבה עצב לדמויות שלו ותמיד בא לי לחבק אותו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני בינתיים התקדמתי רק עם LOVE בנטטפליקס. היא לא מדהימה בכלל אבל נחמד כשאין משהו לראות. בעקרון סיפורי הרקע לא כל כך מעניינים והדמויות לא הכי מעוררת אמפטיה או סימפתיה, אבל כשמתואר סיפור האהבה פשוט זה נעשה בצורה חמודה ורגישה ואלה נקודות החוזק של הסדרה. בהתחלה קצת קשה להשתחרר מבריטה של ג'יליאן ג'ייקוב אבל היא מצליחה לאט לאט לצאת ממנה. והיא גם ממש ממש יפה כאן.
ראיתי את העונה הראשונה של Love לפני שנים וזכור לי שלא אהבתי

חוץ מזה ראיתי היום ארץ נהדרת והיה ממש כיף.
חלק גדול מהקאסט שלהם חולה ולכן ערן זרחוביץ למשל היה בנט מהבית.
והביאו את טל פרידמן בתור חיזוק בתור מישהי שאני לא יודע מי היא אבל זה היה מצחיק (ונראה לי שלגלות אם את חיובי בעזרת טארוט זה באמת יותר יעיל מבדיקת אנטיגן ביתית.

didalf

Well-known member
חוץ מזה ראיתי היום ארץ נהדרת והיה ממש כיף.
חלק גדול מהקאסט שלהם חולה ולכן ערן זרחוביץ למשל היה בנט מהבית.
והביאו את טל פרידמן בתור חיזוק בתור מישהי שאני לא יודע מי היא אבל זה היה מצחיק (ונראה לי שלגלות אם את חיובי בעזרת טארוט זה באמת יותר יעיל מבדיקת אנטיגן ביתית.
כן נראה לי הפרק הכי טוב העונה סופסוף צחקתי בקול.
לא ידעתי שזרחוביץ' חולה והוא מהבית:-0 אז מי איפר אותו?
וטל פרידמן היה קורע:-D

נפלתי על סדרה "קווירית" למהדרין, שהיא גם "היסטוריה חליפית" [זרם במד"ב, מה שנקרא מד"ב רך :)] בשם הוליווד, למרות שבסדרה קוראים לה - הולילנד!
הסיפור הוא סיפור אמריקאי רגיל, של להלחם למען האמת שלך, למרות כל תקרות הזכוכית מסביב ולנצח. פרק הסיום נקרא: סיום הוליוודי!! MIND U
בתורת הספרות קוראים לחילופיות ההיסטורית פרוכרוניזם, כלומר העתקת המאה העשרים ואחת ל- 1945.
הערה קטנה - בגוגל יש פירוט הקאסט - ותפקיד של כל אחד. כתוב שם ש,אלינור רוזוולט" היתה שחקנית ידועה!! אתם הבנתם את זה?!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נפלתי על סדרה "קווירית" למהדרין, שהיא גם "היסטוריה חליפית" [זרם במד"ב, מה שנקרא מד"ב רך :)] בשם הוליווד, למרות שבסדרה קוראים לה - הולילנד!
הסיפור הוא סיפור אמריקאי רגיל, של להלחם למען האמת שלך, למרות כל תקרות הזכוכית מסביב ולנצח. פרק הסיום נקרא: סיום הוליוודי!! MIND U
בתורת הספרות קוראים לחילופיות ההיסטורית פרוכרוניזם, כלומר העתקת המאה העשרים ואחת ל- 1945.
הערה קטנה - בגוגל יש פירוט הקאסט - ותפקיד של כל אחד. כתוב שם ש,אלינור רוזוולט" היתה שחקנית ידועה!! אתם הבנתם את זה?!
אהבתי את הסדרה, למרות שהיו בה גם כל מיני דברים שגורמים לי לשנוא יצירות של ריאן מרפי. אבל יחסית פחות כנראה כי אהבתי.
לא הבנתי - איפה בסדרה קוראים לה הולילנד?
זה קטע כי בהתחלה לא מבינים שזה היסטוריה חלופית. אבל זה בהחלט נחמד שזה כן.
שכחתי לחלוטין שאלינור רוזוולט הופיעה שם בתור דמות.

אהבתי את הסדרה, למרות שהיו בה גם כל מיני דברים שגורמים לי לשנוא יצירות של ריאן מרפי. אבל יחסית פחות כנראה כי אהבתי.
לא הבנתי - איפה בסדרה קוראים לה הולילנד?
זה קטע כי בהתחלה לא מבינים שזה היסטוריה חלופית. אבל זה בהחלט נחמד שזה כן.
שכחתי לחלוטין שאלינור רוזוולט הופיעה שם בתור דמות.
יותר מפעם הם קוראים לה בשם אחר ולא "הוליווד" אולי לא הולילנד.. אבל..
לגבי אלינור רוזוולט - צריך להבין שהיא פתרון עלילתי גאוני ומבריק .
אגב, שווה להכריז על רוב ריינר כשחקן ליגה אל"ף אל"ף. ידענו את זה מאז היה "ראש כרוב" ובכל זאת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה כן, ראיתי היום את פרק פתיחת העונה של סופרמן ולואיס

קצת הצחיק אותי שלואיס עשתה כזה עניין ענק מג'ונתן והחברה שלו בחדר שלו. לא חשבתי שהיא כזאת שמרנית. ובעיקר מצחיק שהיא השתמשה במכשיר הזה לקרוא לסופרמן שהיא אמורה להשתמש בו במצבי חירום.

מסקרן העניין שסופרמן הציל צוללת אטומית של צפון קוריאה. אני יכול להבין למה הגנרל כועס, אבל סופרמן לדעתי לחלוטין צודק שהוא אמור להגן על כדור הארץ ולא על ארה"ב.
בהמשך סופרמן מגלה שהגנרל הזה הפעיל אנשים אחרים עם כוחות על. אני זוכר שבאמת בעונה קודמת אבא של לויס ציין שיש להם מתקן שמכשיר אנשים אחרים עם כוחות על (לשם לקחו את הנער ההוא מסמולוויל שקיבל כוחות על). באופן כללי עוד אנשים עם כוחות על שפועלים להציל אנשים נשמע טוב. אם כי זה יכול להיות בעייתי אם ישתמשו בהם כנשק של ארה"ב נגד אויבים שלה. ואני יכול להבין את הכעס של קלארק על כך שהם משתמשים בסמל של המשפחה שלו.
כרגיל אין שום התייחסות לסופרגירל. אבל בנתיים לפני כמה חודשים הסתיימה הסדרה של סופרגירל אז אני לא יודע מה קרה איתה בסופו של דבר. (עם איך שהסדרות האלו מתנהלות אני לא אתפלא אם היא הסתיימה בכך שכולם שכחו שסופרגירל אי פעם הייתה קיימת)

נראה שחברה של ג'ורדן רוצה להפרד ממנו ולא יודעת איך לעשות את זה.
ראינו את ג'ורדן משתמש בכוחות שלו, אבל רק בשביל הדלקת נרות, אז קצת מאכזב מהבחינה הזאת.

לנה בקטע של להריץ מועמד לראשות העיר וקייל קצת מוטרד מזה, אבל באופן מוזר קייל הוא לא נוראי כאן.

אז יש את כל הקטע הזה שהבת של ג'ון הנרי איירונס, נאט, מעוצבנת כי היא הגיעה מעולם שנהרס ובעולם הזה אין לה אף אחד חות מאבא שלה ואמא שלה, לויס, בכלל לא מכירה אותה. אבל זה גם הלך בדיוק כמו שחשבתי שזה ילך ובסוף הם עוברים לגור עם הקנטים. תכלס לויס יכולה להיות כמו דודה לנאט. וצריך אולי להזכיר לבנים החרמנים שגנטית נאט היא חצי אחות שלהם.

השאלות הגדולות לסוף הן דבר ראשון: מה הדבר המוזר הזה שקרה לקלארק כמה פעמים שיש לו כאילו חזיונות או משהו שמשתק אותו?
ודבר שני - מה גורם לרעידות אדמה בסמולוויל - ומה זאת הזרוע הרובוטית הזאת שרואים בסוף שם באדמה?

דיברגנט חדש

Well-known member
אה כן, ראיתי היום את פרק פתיחת העונה של סופרמן ולואיס

קצת הצחיק אותי שלואיס עשתה כזה עניין ענק מג'ונתן והחברה שלו בחדר שלו. לא חשבתי שהיא כזאת שמרנית. ובעיקר מצחיק שהיא השתמשה במכשיר הזה לקרוא לסופרמן שהיא אמורה להשתמש בו במצבי חירום.

מסקרן העניין שסופרמן הציל צוללת אטומית של צפון קוריאה. אני יכול להבין למה הגנרל כועס, אבל סופרמן לדעתי לחלוטין צודק שהוא אמור להגן על כדור הארץ ולא על ארה"ב.
בהמשך סופרמן מגלה שהגנרל הזה הפעיל אנשים אחרים עם כוחות על. אני זוכר שבאמת בעונה קודמת אבא של לויס ציין שיש להם מתקן שמכשיר אנשים אחרים עם כוחות על (לשם לקחו את הנער ההוא מסמולוויל שקיבל כוחות על). באופן כללי עוד אנשים עם כוחות על שפועלים להציל אנשים נשמע טוב. אם כי זה יכול להיות בעייתי אם ישתמשו בהם כנשק של ארה"ב נגד אויבים שלה. ואני יכול להבין את הכעס של קלארק על כך שהם משתמשים בסמל של המשפחה שלו.
כרגיל אין שום התייחסות לסופרגירל. אבל בנתיים לפני כמה חודשים הסתיימה הסדרה של סופרגירל אז אני לא יודע מה קרה איתה בסופו של דבר. (עם איך שהסדרות האלו מתנהלות אני לא אתפלא אם היא הסתיימה בכך שכולם שכחו שסופרגירל אי פעם הייתה קיימת)

נראה שחברה של ג'ורדן רוצה להפרד ממנו ולא יודעת איך לעשות את זה.
ראינו את ג'ורדן משתמש בכוחות שלו, אבל רק בשביל הדלקת נרות, אז קצת מאכזב מהבחינה הזאת.

לנה בקטע של להריץ מועמד לראשות העיר וקייל קצת מוטרד מזה, אבל באופן מוזר קייל הוא לא נוראי כאן.

אז יש את כל הקטע הזה שהבת של ג'ון הנרי איירונס, נאט, מעוצבנת כי היא הגיעה מעולם שנהרס ובעולם הזה אין לה אף אחד חות מאבא שלה ואמא שלה, לויס, בכלל לא מכירה אותה. אבל זה גם הלך בדיוק כמו שחשבתי שזה ילך ובסוף הם עוברים לגור עם הקנטים. תכלס לויס יכולה להיות כמו דודה לנאט. וצריך אולי להזכיר לבנים החרמנים שגנטית נאט היא חצי אחות שלהם.

השאלות הגדולות לסוף הן דבר ראשון: מה הדבר המוזר הזה שקרה לקלארק כמה פעמים שיש לו כאילו חזיונות או משהו שמשתק אותו?
ודבר שני - מה גורם לרעידות אדמה בסמולוויל - ומה זאת הזרוע הרובוטית הזאת שרואים בסוף שם באדמה?
היכן משודר?

מילי08

Well-known member
ראיתי את העונה הראשונה של Love לפני שנים וזכור לי שלא אהבתי
סדרה די מעצבנת אבל נוחה לצפייה ברצף כשאין משהו זמין אחר. אני בעיקר לא מבינה את המניעים של הדמויות, את אופי היחסים ביניהם, את ההתנהגות שלהם... וזה אומר שלא ממש אכפת לי שם מאף אחד אבל כאמור, בינג' נוח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל אני צריל להודות שיצאתי טמבל בפרק הקודם.
הייתה הסצנה שראו את הבחורה מהדיינר (לוסי) מוחקת תמונות של האיש מהטלפון שלה. בהתחלה חשבתי שזאת לוסי, אבל אז כשרואים שהיא מוחקת תמונות שלו מהטלפון אני פשוט הנחתי שזאת מישהי שנראית קצת דומה לה. לא היה נראה לי הגיוני שזאת אותה אחת. כי איך זה הגיוני לאור זה שהיא רק פגשה אותו מוקדם יותר באותו יום.
אז בפרק הזה מובהר שזאת כן הייתה היא (לוסי). ואני התחלתי לקלוט שזאת כן הייתה היא כבר בערך בחצי הפרק, עוד זמן מה לפני שגילינו שהיא זאת שכתבה לו את הפתק לפגישה בדיינר. פשוט כל הקטע שהיא מסכימה לקחת אותו למקומות ולעזור לו היה נראה מאוד מוזר. לפחות זה גם היה נראה לו מוזר, אבל הוא לא חשב שבעצם ייתכן שהיא מישהי שמכירה אותו. חלק מהעניין הוא שהבנו שהיא לא מהעיירה שכוחת האל הזאת.
אז מסתבר בסוף שקוראים לו אליוט סטנלי. ואחרי שהוא מזהה את הכתב שלה הוא מתעמת איתה והיא אומרת שהיא באמת מכירה אותו ושהוא לא רוצה לדעת מי הוא באמת.
אני עדיין מניח שפרק הבא היא תספר לו. זה יהיה מאוד מעצבן אם לא.
השאלה הכי גדולה לדעתי היא האם היא אמרה לו לבוא לדיינר כדי למות? כלומר האם היא שמה את הפצצה שם? ואז החליטה שבגלל שהוא איבד את הזכרון אז להציל אותו ולכן היא שפכה עליו את הלימונדה כדי להוציא אותו מהדיינר לפני שהפצצה תתפוצץ.

לפני הגילוי רוב הפרק הם מנסים למצוא היכן קבור האדם שהתקשר אליו (בטלפון שנמצא בתוך הקואלה).
והם מצליחים למצוא אותו, אבל מאוחר מידי כי האיש מת. כנראה בגלל שצינור האוויר שלו נסתם בגלל סופת החול (או בגלל שהוא נעקץ על ידי עקרב ארסי שנכנס לצינור).
אז מי זה האיש הזה? והאם הם מתכוונים לספר למשטרה על הגופה שם באמצע שום מקום?

שאר הסיפור סובב בעיקר אחרי שני שוטרים שבנתיים עוד לא נפגשו.
יש את השוטרת החמודה מהפרק הקודם שגם כשזה היום החופשי שלה לא יכולה להרחיק את עצמה מהחקירה. והארוס שלה שמאוד מאוד מעצבן.
ויש את החוקר מהעיר הגדולה שבא לגלות מה היה הקטע עם הפצצה, אבל עכשיו מנסה גם למצוא את אליוט (רק שהוא כמובן לא יודע שקוראים לו אליוט). יש לו כנראה איזשהם בעיות בריאות כי הוא הקיא ונראה לי שמה שהיה איתו בשירותים זה שהוא רוקן שקית שתן, כלומר הוא מחובר למשהו שאוגר את השתן שלו.

האמריקאי הגדול שכמובן באמת היה זה שהתנגש עם משאית באליוט נסחט קצת על ידי עובד שלו ומגיב בכך שהוא הורג אותו בברוטליות.
בזמן שהוא מנקה את הדם מופיעה השוטרת שרק תוך כדי נראה לי מבינה שאם הוא באמת חשוד אז לא היה רעיון חכם להגיע לשם לבד בלי שאף אחד אפילו יודע שהיא הלכה לשם.

lemon lyman

Well-known member
כן נראה לי הפרק הכי טוב העונה סופסוף צחקתי בקול.
טוב בתור מלכת הנאחסים|פנים| אני רוצה להגיד שלמרות שקיטרתי על חיקוי של בנט. אתמול כמובן סיקרן אותי לראות את החיקוי שלו. אבל הממיר הקליט באיחור בגלל שהם קיצרו את החדשות למרות שידעתי את זה עדיין הסתמכתי על השעה של יס וזה לא הקליט לי את כל המערכון שלו |שפם|
לא ידעתי שזרחוביץ' חולה והוא מהבית:-0
גם שני כהן(וגם מולי שגב וגם שני כותבים של התוכנית אבל בידוד שלהם מן הסתם פחות משפיע )
אז מי איפר אותו?
כנראה הוא את עצמו .הוא העלה אתמול סטורי ואמר שהם שלחו לו בין שאר את האיפור ואת שיניים תותבות
טל פרידמן
אני אהבתי בעיקר שהוא נקרע מצחוק בקטעים אחרים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היכן משודר?
[על סופרמן ולואיס]
לא ידוע לי שהיא משודרת בארץ בשום מקום.
אני רואה אותה בעזרת הדודים.

לא ידעתי שזרחוביץ' חולה והוא מהבית:-0 אז מי איפר אותו?
כנראה הוא את עצמו .הוא העלה אתמול סטורי ואמר שהם שלחו לו בין שאר את האיפור ואת שיניים תותבות
האמת שלא חשבתי על זה ממש.
אבל ברור שהביאו לו דברים כי מין הסתם אין לו כזה דוכן נאומים ו4 דגלים גדולים של מדינת ישראל בבית.
טוב בתור מלכת הנאחסים|פנים| אני רוצה להגיד שלמרות שקיטרתי על חיקוי של בנט. אתמול כמובן סיקרן אותי לראות את החיקוי שלו. אבל הממיר הקליט באיחור בגלל שהם קיצרו את החדשות למרות שידעתי את זה עדיין הסתמכתי על השעה של יס וזה לא הקליט לי את כל המערכון שלו |שפם|
אבל יש עכשיו את הדבר הזה שנותן לראות מההתחלה של תוכנית.
אנחנו התחלנו לצפות רק ב22:00.
בכל מקרה יהיה בVOD, אם יש לכם.

didalf

Well-known member
אני גם ראיתי מוקלט והקליט מהתחלה8-*

גם שני כהן
האמת שלא חשבתי על זה ממש.
אבל ברור שהביאו לו דברים כי מין הסתם אין לו כזה דוכן נאומים ו4 דגלים גדולים של מדינת ישראל בבית.
כן אחרי שקראתי שהוא היה בבית אז נכנסתי לאינסטגרם שלו ושל התוכנית וראיתי את כל הסטוריז. מצחיק.
מזל לשבנט יחסית אין איפור מורכב מידי זה רק השיניים ובום הוא נהיה בנט:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יותר מפעם הם קוראים לה בשם אחר ולא "הוליווד" אולי לא הולילנד.. אבל..
אה, אולי הוליוודלנד. כי בעצם בשנים האלו השלט הגדול היה Hollywoodland ורק מאוחר יותר בנו אותו מחדש בלי ה"land"
לגבי אלינור רוזוולט - צריך להבין שהיא פתרון עלילתי גאוני ומבריק .
אני לא זוכר מספיק על העלילה כדי לזכור למה היא שימשה פתרון
כן אחרי שקראתי שהוא היה בבית אז נכנסתי לאינסטגרם שלו ושל התוכנית וראיתי את כל הסטוריז. מצחיק.
מזל לשבנט יחסית אין איפור מורכב מידי זה רק השיניים ובום הוא נהיה בנט:-D
אוקי, מעניין אותי לבדוק את זה מאוחר יותר.
אני בכלל לא ידעתי שיש לו שיניים מיוחדות בשביל החיקוי של בנט |טמבל|

didalf

Well-known member
יש מצב זה יעלם מהסטורי עד שיגיע היותר מאוחר שלך, אם לא נעלם כבר אה יש גם לא בסטורי
ואני גם לא ידעתי, ראיתי בסרטון. אבל כשחושבים על זה הגיוני.

אה, אולי הוליוודלנד. כי בעצם בשנים האלו השלט הגדול היה Hollywoodland ורק מאוחר יותר בנו אותו מחדש בלי ה"land"

אני לא זוכר מספיק על העלילה כדי לזכור למה היא שימשה פתרון
היא שמשה כדאוס אקס מכינה לגבי הפקת הסרט "מג" במקום "פג"

lemon lyman

Well-known member
נ.ב זה נמצא גם באחד הפוסטים שלו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי כבר סיימתי את פרק 4 של The Tourist ואני רשמית יכול להמליץ
(אם כי כדאי לחכות שאני כבר אסיים מחר כי לפעמים סדרות קצרות כאלו מסתיימות באופן נורא מאכזב וזה יוריד אותי מההמלצה)

אין לי הרבה זמן כדי להאריך אבל אהבתי מאוד את שני הפרקים.

אז מסתבר שהשם של הבחור הוא באמת אליוט סטנלי.
אם כי אולי זה לא ממש נכון עכשיו שאנחנו יודעים שלבחורה לא באמת קוראים לוסי כנראה כי יש לה דרכונים עם הרבה שמות שונים (מגניב שזה עירבוב של שמות הספייס גירלז, אבל קצת טיפשי כי ברגע שמצאו 4 דרכונים יודעים ישר מה השם בדרכון החמישי (לפחות אם את מעריצה שרופה של הספייס גירלז כמו הלן). אבל זה שנפלו לה הדרכונים היה טעות. בעצם היווני והאמריקאי קראו לה ויקטוריה.

אז היו קטעים אקשן מאוד מגניבים בפרקים האלו וכבר יש כמה מתים.
היה נורא מצחיק כשהבחור האמריקאי הגדול נפל לבאר ואליוט כזה "well well well" :-D
אבל אז הוא לכל הרוחות טיפס חזרה.
אז שמחתי מאוד כשויקטוריה/לוסי הרגה אותו סופית.

היווני (קוסטה) מלחיץ. כל הקטע עם הידיד שלו בהתחלה גרם לי לחשוב שנראה אותו רוצח את הידיד שלו כשהוא מנסה להרגיע אותו. רק בשלב מאוחר יותר באוטו, כשהוא התחיל להתסיס את קוסטה עלה לי הרעיון שהוא בכלל לא אמיתי. קצת עצוב אולי שאני כל כך רגיל לעלילות טלוויזיה מסויימות שהאופציה שדמותל מסויימת היא רק בדימיון של מישהו עולה לי בקלות.
בעצם זה מאוד הגיוני כי כל פעם שקוסטה דיבר הנהג שאל אותו אם הוא מדבר אליו. אם היו שנים אנשים מאחורה אז הוא היה מבין שהם מדברים בינהם.

באופן כללי אני מאוד נכנס לסדרה ואוהב כל מיני דברים בה, אבל בפירוש הדבר הכי מהנה זה מערכת היחסים בין אליוט והלן.
יש את הקטע של:
You're my hostage, you have to get out of the car
Hosatge, that's not nice. Can't you just go back to calling me Helen
You're my Helen?
*קחו בחשבון שזה לחלוטין מזיכרון, אז הגיוני שאני לא מצוטט נכון.

וכל הבונדינג שלהם בארוחה.
וזה שהוא כמובן לא חושב שהיא צריכה לרדת במשקל (צפוי וקצת בעייתי, אבל עדיין נחמד)
וזה שהם שיחקו משחק אסוסיאציות.

ויש את השוטר מMajor Crimes שבאמת לא ראיתי את הטוויסט שהוא עובד עבור קוסטה מגיע. לפחות לא עד איזה חצי דקה לפני שהוא ירה בלמון המסכן, כי איך שהוא התנגד לכך שהוא יקרא לכוחות תגבור כבר נראה לי חשוד מידי.
אז עכשיו הלן צריכה להציל את אליוט.

ומה ויקטוריה/לוסי עושה שהיא מתקשרת למישהו באשרם של שתקנים בהודו? היא אומרת שזה קשור לאח של מישהו. האם זה אח של אליוט?
והאם זה איכשהו ישנה משהו כשנשארו רק שני פרקים והאדם הזה נמצא בהודו.

עכשיו האם זה יותר מידי לקוות שנגלה שאליוט הוא בעצם בסדר ולא יואשם בפשע ושהוא יחיה עם הלן באושר ועושר? (או לפחות הראשון)

למעלה