דיוני סדרות #78

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

snirf

Active member
יש פה מישהו שצפה/צופה בLOVE LIFE/סיפור אהבה?

היא ממש כייפית...בכל עונה מתמקדים בדמות מרכזית אחת שבוחנים את סיפורי האהבה שלה לאורך העונה (בכל פרק-מושא אהבה חדש)
בדיוק עלתה העונה ה-2 ביס (עם צ'ידי מ"המקום הטוב" כגיבור הראשי), אז זה דירבן אותי להתחיל את הראשונה עם שחקנית שלא ברור לי מאיפה אני מכיר...למרות שעשיתי עליה IMDB ונראה שהיא השתתפה בהרבה סרטים.

בכל אופן, הבינג' מהנה...אני כבר לקראת סיום העונה הראשונה (נותרו לי כ-3 פרקים), ואומנם די מעצבן שיש חריגה בקונספט עם 2 פרקים שהם לא עם מושאי אהבה (אחד שהתמקד באמא, ואחד שהתמקד בחברה הטובה)...אך סולח להם כי אני אוהב את שתי הדמויות.

סדרה קלילה ומומלצת כל פרק חצי שעה|המלצה|

dilia snake

Well-known member
אז ראיתי אתמול את הפרק(אבל רק כי ראיתי את מרבית הסרטונים על פרק 7 של כישור הזמן והייתה לי איזה שעה פנויה לפני שהלכתי לישון)

יש לציין שהדחקתי לגמרי את העונה הראשונה, אז באתי רק עם דעות קדומות וזיכרונות שזה היה זוועה. אז להתאכזב לא התאכזבתי או משהו.

היה קרב גדול בעונה הקודמת ועכשיו לא מוצאים איזו ינפר, כולם חושבים שהיא מתה כולל הנרי קאוויל ואז ממשיכים הלאה.

רואים את הנרי קאוויל הולך ורוכב בשלג עם סירי, הנרי קאוויל גבר-גבר אז למרות שיש שלג השרוולים של החולצה שלו מופשלים עד למרפק. ואני מישהו מזכיר שקוראים לדמות שלו גארלט, אז מעכשיו הוא יהיה גארלט.

הם מגיעים לכפר נטוש ואז הולכים לחפש את חבר שלו ואני כזה "טרולוק!" כי זה עולם המושגים שלי עכשיו, לפני שהחבר שלו היה טרולוק הוא היה בן של אציל שגארלט הציל ממפלצות.

סירי עושה אמבטיה ושהיא מצטרפת לגארלט והטרולוק היא לבושה בשמלה לבנה ויש לה תסרוקת מושקעת כזאת והפאה שלה נראית כמו פאה ולא כמו שיער אמיתי, במיוחד ליד האור של האח.

היא הולכת לישון ואז מתעוררת מאיזו אישה מוזרה, אבל לא אומרת כלום לגארלט.

גארלט הולך ומתלונן לסוסה שלו שסירי לא מקשיבה לו.

ואז גארלט והטרולוק משחקים משחק של שתייה ובהתחלה חשבתי שגארלט מפסיד בכוונה, אבל אז הטרולוק מודה שהוא רימה.

ואז גארלט מגלה שיש מפלצת כמו ערפד שהרגה את כול האנשים בסביבה ומגלים שהיא ביחסים עם הטרולוק, גארלט הורג אותה בעזרה של הטרולוק והטרולוק חוזר להיות בן אדם ומודה שהוא הרס איזה מקדש ואנס את הכוהנת שלו ומאז הוא ככה, ועכשיו בגלל שאהבת האמת שלו מתה הוא שוב בן אדם וגארלט כזה "טוב, הקללה הוסרה אם בא לך להתאבד אתה יכול להתאבד". זו חברות!

ואז כזה הם שוב ביער בשלג וגארלט כזה "אם אני אומר לך לרוץ תרוצי בלה בלה בלה"

והינפר הזאת בחיים אבל שבויה עם הרעים(?) וזה לא נראה טוב בסוף הפרק.

מילי08

Well-known member
אז ראיתי אתמול את הפרק(אבל רק כי ראיתי את מרבית הסרטונים על פרק 7 של כישור הזמן והייתה לי איזה שעה פנויה לפני שהלכתי לישון)
יש לציין שהדחקתי לגמרי את העונה הראשונה, אז באתי רק עם דעות קדומות וזיכרונות שזה היה זוועה. אז להתאכזב לא התאכזבתי או משהו.

היה קרב גדול בעונה הקודמת ועכשיו לא מוצאים איזו ינפר, כולם חושבים שהיא מתה כולל הנרי קאוויל ואז ממשיכים הלאה.

רואים את הנרי קאוויל הולך ורוכב בשלג עם סירי, הנרי קאוויל גבר-גבר אז למרות שיש שלג השרוולים של החולצה שלו מופשלים עד למרפק. ואני מישהו מזכיר שקוראים לדמות שלו גארלט, אז מעכשיו הוא יהיה גארלט.

הם מגיעים לכפר נטוש ואז הולכים לחפש את חבר שלו ואני כזה "טרולוק!" כי זה עולם המושגים שלי עכשיו, לפני שהחבר שלו היה טרולוק הוא היה בן של אציל שגארלט הציל ממפלצות.

סירי עושה אמבטיה ושהיא מצטרפת לגארלט והטרולוק היא לבושה בשמלה לבנה ויש לה תסרוקת מושקעת כזאת והפאה שלה נראית כמו פאה ולא כמו שיער אמיתי, במיוחד ליד האור של האח.

ואז גארלט והטרולוק משחקים משחק של שתייה ובהתחלה חשבתי שגארלט מפסיד בכוונה, אבל אז הטרולוק מודה שהוא רימה.

ואז גארלט מגלה שיש מפלצת כמו ערפד שהרגה את כול האנשים בסביבה ומגלים שהיא ביחסים עם הטרולוק, גארלט הורג אותה בעזרה של הטרולוק והטרולוק חוזר להיות בן אדם ומודה שהוא הרס איזה מקדש ואנס את הכוהנת שלו ומאז הוא ככה, ועכשיו בגלל שאהבת האמת שלו מתה הוא שוב בן אדם וגארלט כזה "טוב, הקללה הוסרה אם בא לך להתאבד אתה יכול להתאבד". זו חברות!

אני אנסה לראות את הוויצ'ר בימים הקרובים ואגיב לך. בינתיים לא קוראת מה כתבת

dilia snake

Well-known member
כי כול מה שנשאר לי זה סנדרסון וזה שעתיים אז באמת שאין לי משהו יותר טוב לעשות.

זה כאילו בינוני למטרת בינוניות, אין דרך אחרת לתאר את זה. אין שום מאמץ לעשות את זה טוב או להשקיע בכתיבה.

אז גארלט וסירי מגיעים לקר מוראן, הוא עדיין מפשיל שרוולים ועדיין יש לו תחבושת על המכנסיים. בטח לקח להם כמה שבועות להגיע אז או שהפצע לא מחלים וכדאי שיראה רופא או שזה חלק עכשיו מהתלבושת שלו? כאילו זה לא ברור.

ואז יש קטע גברי טיפוסי ואיזה מישהו חוזר ואז הוא עושה מסיבה ויש מלא נשים עם חזה חשוף, כי זה כיף להחפיץ נשים חסרות שם. 2021 אבל מרגיש כמו משרד בשנות ה-60' ואז גם אותו אחד אומר לגארלט שאם הוא היה מוצא נסיכה הוא היה אונס אותה, כמובן מי אמר שהאבירות מתה?

ואז ההוא הפך למפלצת, סירי מקשיבה לגארלט שנשארת בחדר שלה בזמן הוא נלחם במפלצת, הוא הורג ואותו ואז בסוף הפרק הם מתאמנים.

והיה גם משהו עם ינפר, אבל אין לי שמץ של מושג מה זה היה או מה הקטע רק שבסוף הפרק אין לה יותר כוחות. באסה?

נמשיך הלאה, כי זה לא שיש לי מה לחפש בחוץ בכול מקרה במזג אוויר כזה.

didalf

Well-known member
יש פה מישהו שצפה/צופה בLOVE LIFE/סיפור אהבה?

היא ממש כייפית...בכל עונה מתמקדים בדמות מרכזית אחת שבוחנים את סיפורי האהבה שלה לאורך העונה (בכל פרק-מושא אהבה חדש)
בדיוק עלתה העונה ה-2 ביס (עם צ'ידי מ"המקום הטוב" כגיבור הראשי), אז זה דירבן אותי להתחיל את הראשונה עם שחקנית שלא ברור לי מאיפה אני מכיר...למרות שעשיתי עליה IMDB ונראה שהיא השתתפה בהרבה סרטים.

בכל אופן, הבינג' מהנה...אני כבר לקראת סיום העונה הראשונה (נותרו לי כ-3 פרקים), ואומנם די מעצבן שיש חריגה בקונספט עם 2 פרקים שהם לא עם מושאי אהבה (אחד שהתמקד באמא, ואחד שהתמקד בחברה הטובה)...אך סולח להם כי אני אוהב את שתי הדמויות.

סדרה קלילה ומומלצת כל פרק חצי שעה|המלצה|
ראיתי את העונה הראשונה, נחמד.
אנה קנדריק חמודה היא באמת שיחקה במלא סרטים.
ראיתי בעיקר כי זה התחיל ביס אחרי משהו אחר שראיתי וזה היה נחמד אז המשכתי אבל לא עפתי יותר מידי. יש משהו קצת מתסכל בעיני בחיטוט במערכות יחסית מודרניות אני קצת אוהבת רומנטיקה אולד פאשן.
את השניה בינתיים לא טרחתי לראות כי בשביל לראות קומדיה רומנטית אני צריכה שהגבר יהיה מספיק מושך בעיני, וצ'ידי לא.

snirf

Active member
ראיתי את העונה הראשונה, נחמד.
אנה קנדריק חמודה היא באמת שיחקה במלא סרטים.
ראיתי בעיקר כי זה התחיל ביס אחרי משהו אחר שראיתי וזה היה נחמד אז המשכתי אבל לא עפתי יותר מידי. יש משהו קצת מתסכל בעיני בחיטוט במערכות יחסית מודרניות אני קצת אוהבת רומנטיקה אולד פאשן.
את השניה בינתיים לא טרחתי לראות כי בשביל לראות קומדיה רומנטית אני צריכה שהגבר יהיה מספיק מושך בעיני, וצ'ידי לא.

אני חושב שהעונה הבאה, אם תהיה, צריכה להתמקד בגבר יותר אטרקטיבי שהוא גיי...או בי גם יכול להיות מעניין- ולבחון את הקשרים שלו לאורך העונה ;)

dilia snake

Well-known member
בינוני פלוס כזה.

אז עובר משהו כמו חודש(?) וינפר חוזרת למקום הזה, קצת פוליטיקה פנימית ועוד כול מיני דברים ואז איזה דוש מענה אותה והמכשפה הראשית מגלה שהיא יודעת שהיא איבדה את הכוחות שלה והיא צריכה להרוג את הבחור ההוא שהם שבו כדי להוכיח שהיא לא מרגלת, בסוף היא לא הורגת אותו ושניהם בורחים.

היא גם לובשת שמלה מזעזעת, שאני בטוחה שצריך כישוף או נס כדי שלא תחשוף פטמה בטעות. אני לא לסבית אבל עדיין לא הפסקתי להסתכל על החזה שלה וחיכיתי שהיא תחשוף לפחות חלק מהפטמות שלה. בצילומים בטוח זה קרה ופשוט השאירו את זה בחוץ, זו תקלת מלתחה שרק מחכה לקרות.

אצל גראלט וסירי, הרבה יותר מעניין. קודם כול : איך קוראים לגברים שמתנהגים בבריונות לנערה? לוזרים, וגם חזירים ודושבאגים ועוד כמה שמות תואר. אבל בסוף היא מראה להם מה זה. המורה של גראלט מנסה לחשוף מה קרה להוא מהפרק הקודם ולא מצליח, בסוף גארלט מגלה ואני שמחה שהחלטתי לא לאכול בזמן שאני רואה את הסדרה, כי זה דיי דוחה. אני חושבת שמפלצת הרגה מפלצת אחרת ואז גארלט הרג את המפלצת האחרת. חד גדיא חד גדיא.

וסוף סוף הפצעה ברגל שלו עברה וראינו אותו לובש חולצה/שריון שהשרוולים שלו למטה :-P: .

זהו.

אני בטח אראה עוד פרק והיום ואז בטח מחר אני אגמור עם זה או גג רביעי.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
חחחחח @dilia snake את הורגת אותי:-D
הנרי קאוויל גבר-גבר אז למרות שיש שלג השרוולים של החולצה שלו מופשלים עד למרפק.
הם מגיעים לכפר נטוש ואז הולכים לחפש את חבר שלו ואני כזה "טרולוק!" כי זה עולם המושגים שלי עכשיו,
וגארלט כזה "טוב, הקללה הוסרה אם בא לך להתאבד אתה יכול להתאבד". זו חברות!
היא גם לובשת שמלה מזעזעת, שאני בטוחה שצריך כישוף או נס כדי שלא תחשוף פטמה בטעות. אני לא לסבית אבל עדיין לא הפסקתי להסתכל על החזה שלה וחיכיתי שהיא תחשוף לפחות חלק מהפטמות שלה. בצילומים בטוח זה קרה ופשוט השאירו את זה בחוץ, זו תקלת מלתחה שרק מחכה לקרות.
הוא עדיין מפשיל שרוולים ועדיין יש לו תחבושת על המכנסיים
:-D:-D:-D:-D להכל
וטוב זה כי הוא סופרמן הוא נוהג ללכת עם דברים על המכנסיים.

dilia snake

Well-known member
הפרק הכי טוב עד עכשיו.

הנודניק מהעונה הראשונה חזר, ודווקא אהבתי את היחסים בינו לבין ינפר. הכי טוב מתחילת העונה הזאת בקלות.

היוצרים של הסדרה צוחקים על אלו ששנאו את העונה הראשונה בגלל הקטע עם הזמנים. כמובן, זו ה-דרך שהמעריצים שלכם יחבבו אתכם.

גארלט חזר להפשיל שרוולים.

ינפר והבחור ההוא הולכים בביוב ומוצאים שני אלפים, ברגע שאחד האלפים התחיל לדבר על אילו חיים הולכים להיות לו ידעתי שהוא ימות מהמפלצת שגרה בביוב. ואז אחרי שינפר יצאה על הבחור השני כמובן שהוא יקריב את החיים שלו כדי להציל את החיים של כולם, מי כותב את הפרקים האלו מחולל אוטומטי של תסריטים?

טריס מגיעה על תקן דמות אימהית/מנטורית לסירי. ולפחות היא יוצאת על השמוקים בקר מורן ומסתבר שהם נתנו לסירי עשבים כדי שהמחזור שלה יפסק לצמיתות בלי שהיא תדע. היא גם משחקת להם במעבדה ומסתבר שסירי אשמה במפלצות האלו. טריס גם רוצה גוד טיים עם גארלט, אבל הוא מסרב לתת לה אותו, היא גם לא אומרת לו שינפר בחיים. ככה צריך כלבה! אל תגידי שהתחרות בחיים!

בסוף הפרק וזמיר מגלה שסירי שייכת לדם הקדמון ורוצה להשתמש בה בתור בנק הדם שלו כדי לייצר עוד וויצ'רים.

ומשהו רע קרה ליסקר 10/10.

אני מנסה להיות יצירתית אבל קשה שהפרק דווקא טוב :-D |פנים| .

dilia snake

Well-known member
שלוש וזה נגמר.

הפרחים שסירי גורמת להם לצמוח נראים כמו משהו שאתה קונה בתחנת דלק כשלא נעים לבוא בידיים ריקות לבית של מישהו או שאתה מגיע לבקר מישהו גוסס בבית חולים.

וזמיר ניסה יחד עם טריס להפוך את סירי לבנק הדם, סירי דווקא מסכימה לזה ורוצה להיות הראשונה. מה יש בתרבות של היום שגורמת לבני נוער להתנהג בכזה טמטום? מזל שבסוף גארלט מגיע ועוצר את זה בזמן.

גארלט הולך לחקור אבנים שחורות יחד עם החבר של ינפר, והוא מגלה תוך כדי שהיא בחיים. ויש פה תחרות לא הוגנת לבחור, שמתמודד עם הנרי קאוויל עם פאה ועדשות מגוחכים, אבל עדיין הבחור היה סופרמן וסופרמן תמיד מנצח.

מישהו מענה את יסקייר 10/10 בסולם עדי|נחש|. ינפר מצילה אותי כי סיבות, מפגרת.

ואז היא נתפסת והרעה רוצה שהיא תביא לה את סירי במתנה.

הניחוש שלי הלהבה הלבנה ושאר הבולשיט זו אימא של סירי. אני לא חושבת שהאנשים של הסדרה הזאת מסוגלים ליותר מידי יצירתיות.

למה לכולם יש פאות גרועות? כאילו הם עובדים עבור נטפליקס לא ערוץ קטן בכבלים שאף אחד לא רואה עם תקציב של חמישה שקלים בלחץ.

הבחור שינפר הצילה AKA ישו בשקל-תשעים הגיע הבייתה בבטחה. למי אכפת?

וטריס טיפשה, היא יודעת שיש משהו שונה אצל סירי ועדיין היא מציעה לה לבחון את המורשת שלה עם כול מיני הוקס-פוקוס מוזרים, היא יכלה למות. במקום זה מגלים שסירי היא המפתח להרס של העולם. יאיי!

הבחור שדלוק על ינפר, אני דיי בטוחה שיש לו איזה מניע נסתר הוא לא רק רוצה לעזור לאלפים.

ואני דיי בטוחה שיסקייר חשף בטעות את המקום של קר מורן ועכשיו כולם שם הולכים למות. יאיי! יאיי! יאיי!

סה"כ פחות טוב מארבע, אבל יותר טוב משלושת הראשונים.

dilia snake

Well-known member
אין לי בשורות טובות.

אז גארלט וסירי הורגים מפלצת ואז הסוסה שלו מתה, ברצינות? הם לא רוצים שיחבבו אותם קצת?

יש בין סירי וגארלט יחסי אב-בת מוזרים, אבל שיהיה.

תגידו שאני קוראת בזה יותר מידי, אבל כולם מחפשים אחרי סירי כאילו היא חפץ. ברצינות? זה המסר שאתם רוצים להעביר לאנשים?

גארלט וסירי ומגיעים לאיזה מקום שמאמן אנשים לעשות קסמים וכמובן שיש שם אישה שחורה עם שיער קצוץ ומבטא מוזר, זה תמיד בא עם המקומות האלו.

"גם אני הייתי פעם ילד" כן כולנו תיארנו לעצמו שלא בקעת מהביצה שאתה נראה כמו הנרי קאוויל אבל שיהיה.

יש שם ילד מוזר שיש לו קראש על סירי, כמובן. כתיבה זה לא הצד החזק כאן בכול מקרה.

ואז ינפר צצה שם וחשבתי שנראה קצת סקס פרוע בינה לבין גארלט. מאיפה יש לה כסף לכאלה בגדים? היא מבוקשת, אין לה כוחות ועדיין היא מצליחה להשיג שמלה שחורה מזעזעת.

ואם כבר מזעזעת, השחקנית שלה נוראית. היא מדברת אל סירי שהיא נערה בערך כמו שאני מדברת אל בני החמש שמגיעים למרפאה. ואני מצליחה לדבר איתם נורמלי בלי שהקול שלי יעלה באוקטבה שלמה שאני מזייפת אמפטיה והחיוך שלי אמין יותר גם אם לא רואים אותו מתחת למסכה.

ויש גם תככים לא מעניינים עם ישו בשקל תשעים ופרינג'מהשמה והאלפים, ותינוקת נולדת. אוקיי.

וגם הדוש ההוא שדלוק על ינפר מגלה דברים.

וכולם חושבים שסירי היא איזה שהוא נשק ועכשיו כולם רוצים אותה.

ואם כבר, הלכתי להיות נחמדה לאנשים חולים, אני בטח אסיים עם זה שאני אחזור מהעבודה.

וייי, כמה התחלתי והפסקתי אחרי פרק שני או שלישי.
"קרייזיהד" - סדרה בריטית שמתחכמת בעיקר. בסוף הפרק השלישי היתה בי תחושה של מריחה והסתבכות עלילתית ללא מוצא, אז רפרפתי על תקצירי הפרקים ועזבתי.
"נוכלי על" - מצויירת, נחמדה, לבד מהצרחות האינסופיות וממריחה נוספת של האכספוזיציה, לא להתראות מפרק 4
"ריטה" - סדרה מדנמרק על מורה "חריגה", עם מיטב קלישאות מערכת החינוך. עונה ראשונה סבירה, עונה 2, פרק ראשון - נפילה על הפנים
"שובו של ג'וג'ו" - OMG איזה שעמום
אתמול בלילה - "המגן" הטורקית. חייב לומר שאני שש על סדרות שאינן אמריקאיות. משהו בDNA של סדרות לא אמריקאיות אחר, מרתק מאוד. גם לשמוע צלילי שפה שאיננה אנגלית ראויה בעיניי. אבל הלו......... 5 עונות, ואם זו רמת הענין ששלושה פרקים מצליחים לעורר, לא אשאר שם עוד.

dilia snake

Well-known member
אחד וזה נגמר.
אוקיי אז מה היה לנו?
פוליטיקה משעממת |V|
קרב חרבות נוראי|V|
משחק זוועתי |V|
כתיבה ברמה של בית ספר לתסריטאות סמסטר א' שיעור ראשון|V||V||V|
דמויות שמצפים מאיתנו להכיר כאילו לא הדחקנו לגמרי את העונה הראשונה|V|

זה כאילו הם מאלתרים תוך כדי תנועה, והם לא חושפים שום מידע או משהו שעלול להיות חיוני כי סיבות. בלי שום נארטיב קוהרנטי או משהו. זה כמו המשחק הזה שמישהו כותב שורה על דף מסתיר אותה ואז נותן למישהו אחר להמשיך בלי לדעת מה הקודם כתב וככה הלאה. אי אפשר לקרוא לזה סלט, כי בסלט אתה שם דברים שאם אתה מערבב אותם יחד בסוף זה הגיוני(וטעים!) פה שום דבר לא עובד והתיבול הוא משחק זוועתי, צירופי מקרים הזויים, וקרבות שמסתיימים אחרי מצמוץ וחצי.

אבל המפגש בין הנודניק לגארלט היה טוב.

dilia snake

Well-known member
גם אם ישלמו לי, בכסף ,בספרים , באלוהים יודע מה אני לא חוזרת לזוועה הזאת.

המסקנה של הפרק הזה? all you need is love ולשחק במשפחה היא נערה מתבגרת.

ואבא של סירי הוא הביג באד, כמו שאמרתי תסריטאות סמסטר א' שיעור ראשון 8-{ .

מילי08

Well-known member

:-D :-D סיכום מעולה וממצה!
הציפיה העיקרית שלי היתה שהעונה השנייה תשתפר משמעותית. לפי הפרק הראשון זה לא הולך לקרות.
הוויצ'ר עדיין עם הקול הנמוך הרבה יותר מידי שלו. המשחק מממממממש מחורבן (למשל סירי הזאת, הנסיכה - כשהם ביער והיא ישנה וכביכול חולמת חלומות רעים -לט מי גו לט מי גו. אפילו לא ממלמלת את זה כמו שצריך.. לא נראתה כאדם ישן ואז היא פשוט מתיישבת אז היא גם לא נראתה כאדם שהתעורר.
אנחנו גם עדיין לא יודעים כלום על הכרונולוגיה של העולם הזה. כמה זמן הוויצ'ר קיים? מתי התרחשו כל מיני אירועים שראינו בעונה הראשונה. משאירים לנו לנחש אבל בלי שום רמז. וכמובן הדיאלוגים הירודים כי השקיעו באפקטים ולא בכתיבה.
ולפרק עצמו - כבר על ההתחלה - אשה צורחת |גלגול עיניים||גלגול עיניים|. חשבתי שנגמר העידן הזה של נשים צווחות במלוא הגרון ורק עומדות במקום.
חוץ מזה, אני עדיין לא מבינה את הקשר/ משיכה של הוויצ'ר לינפר הבלתי נסבלת. בעיקר כי בעונה הקודמת לא באמת הראו לנו את הקשר שלהם מתפתח. רק הראו אותם שוכבים כמה פעמים ואנחנו נאלצנו להבין שמדובר על פגישות לאורך פרקי זמן ארוכים. עכשיו גם ינפר -פתאום הופכת לאיזו קוסמת מהטובים אחרי שכל העונה הקודמת הציגו אותה כמכשושה רעה.
ואז שוב הציגו אשה ערומה, אבל לפחות הפעם זה היה ממש מהיר ולא התמקדו שוב על פטמות זקורות :sick:.
אבל הכי הפתיע אותי - הם יודעים מה זה אבולוציה! לא יודעת למה, אבל ביקום קסום ומכושף כזה ציפיתי שיתנו הסבר אחר להתפתחות שלהם. זה נשמע לי כל כך תלוש ולא קשור לסדרה. אבל זה כנראה רק אני..

מילי08

Well-known member
The Expanse 06X02
הסדרה ממשיכה להיות ממש טובה וחבל שאין לה עוד צופים בפורום. ניק - ראית?
כשהסדרה תסתיים אני מתכננת לראות שוב מהתחלה. מקווה שאצליח לשכנע מישהו להצטרף
אין לי סבלנות לכתוב סיכום של הפרק. אני רק אגיד שנקודת החולשה של הסדרה היא מרקו אינארוס. הוא ממש לא מפחיד ולא מאיים ולא כריזמטי בשיט. כשהוא כביכול נוזף בפיליפ אחרי ששחרר אותו מהכלא - לא הבנתי למה פיליפ נראה כל כך מבוהל.
העוזרת החדשה של אינרוס ממש מוכרת לי. IMDB לא עזר לי הרבה אבל כתב שהיא היתה בבברלי הילס אז כנראה משם הפרצוף שלה מוכר לי. לפחות היא לא ממש שמה עליו אבל כנראה כן מאוהבת בו.
דראמר היא חתיכת באדאס אדירה. אני מתה עליה. כזאת גאה וזקופה :-D
וואי, ואיימוס |מאוהב| איזה נסיך! איך הוא דואג לפיצ'ס

טוני החתול

Well-known member
מנהל
The Expanse 06X02
הסדרה ממשיכה להיות ממש טובה וחבל שאין לה עוד צופים בפורום. ניק - ראית?
כשהסדרה תסתיים אני מתכננת לראות שוב מהתחלה. מקווה שאצליח לשכנע מישהו להצטרף
כן, כמובן שראיתי
חשבתי על לעשות צפיה מחדש. אם כי כבר עשיתי צפיה חוזרת של עונה 1 לפני עונה 2 (או של עונות 1 ו2 לפני עונה 3...?)
אבל האמת שאני יותר נוטה ללקרוא את הספרים במקום. גיס שלי קורא אותם והוא עכשיו באחרון.
הספרים אמורים להיות ממש טובים והם נמשכים מבחינת עלילה מעבר למה שהסדרה תגיע.
אני רק אגיד שנקודת החולשה של הסדרה היא מרקו אינארוס. הוא ממש לא מפחיד ולא מאיים ולא כריזמטי בשיט.
אני מאוד מסכים. הוא מרגיש מאוד לא כריזמטי. אבל אני יכול להבין שמישהו עם חזון כזה גדול ושמצליח לעשות את מה שהוא עשה מקבל הערצה גדולה ועוקבים רבים.
הוא כל כך מעצבן והוא לחלוטין לא נבל שכיף לשנוא.
*אגב אם אני אראה את הסדרה שוב אני כנראה אתלפץ בסצנה שבה דראמר מחליטה לא להוציא אותו להורג.
כשהוא כביכול נוזף בפיליפ אחרי ששחרר אותו מהכלא - לא הבנתי למה פיליפ נראה כל כך מבוהל.
זה דווקא אני מבין. זה אבא שלו שהוא גם גיבור ענק ומה שכל אדם מגדיר אותו לפיו. והוא גם המשפחה היחידה שיש לו לאור זה שהוא מרגיש שאמא שלו נטשה אותו.
העוזרת החדשה של אינרוס ממש מוכרת לי. IMDB לא עזר לי הרבה אבל כתב שהיא היתה בבברלי הילס אז כנראה משם הפרצוף שלה מוכר לי.
בקושי שמתי לב לדמות, אבל עכשיו שהסתכלתי השחקנית Kathleen Robertson באמת נראית מאוד מאוד מוכרת (בתמונות שלה בגוגל). נראה לי שהיא דומה למישהי מוכרת יותר, אחרת אין לי הסבר לזה.

מה עוד היה...
(השבוע אני אגיב קרוב יותר לצפיה בפרק)
בובי הגיעה לרוסינטה ועזרה להם לתפוס את הספינה של מרקוס שיירטה אסטרואידים על כדור הארץ.

חוץ מזה היה עוד קצת על עולם זר שבו ילדה מתעסקת עם חיות חייזריות...

ומה שגיליתי עכשיו ולחלוטין לא נתפס זה שלעונה הזאת יש רק 6 פרקים.
כלומר נותרו רק 4 פרקים. זה בטח מספיק בשביל לטפל במרקו (שילך לחפש את אמא שלו מעבר לים)
אבל יש גם את כל העניין עם עולמות אחרים, פרוטומולקולה, שערים ודברים.
וזה מרגיש בקושי מספיק מקו בשביל סגירה משמעותית בשביל הדמויות הראשיות שלנו.

למעלה