דיוני סדרות #70

טוב,
אז במהלך השעות הספורות שלא הייתי בבית כנסת והמשפחה לא השתלטה לי על הטלויזיה, התחלתי לצפות ב-superstore (מתביישת לספר כמה זמן לקח לי למצוא את זה באמזון :oops:)
הפרקים הראשונים חמודים מאוד. את אמריקה פררה אני מאוד אוהבת עוד מימי בטי המכוערת.
זה רק נראה לי או שהחליפו את השחקן שמשחק את גלן (המנהל) בין הפרק הראשון לשני?
לא יודעת כמה אני אראה מהסדרה הזו, כי זה לא ממש משהו שיתר בני המשפחה מתחברים אליו, אבל נראה לי שאני אמשיך.

בכל מקרה, אחפש מה כתבתם על הסדרה הזו

didalf

Well-known member
חינוך מיני עונה 3 פרקים 3-5

עריכה: פרקים 3-5 עברו לשרשור החדש של ניק

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן , נראה לי שהוא ביים את כל העונה
אני לא רואה איך זה מצב טוב עבורם...כי יתחילו לחשוד מהFBI שהם אחראים לזה עכשיו על אחת כמה וכמה...הם חייבים להיפטר גם מהשוטר, שיהגו את התכנית שאמרת - שהשוטר כביכול יהיה אחראי לרצח שלו.
לא קיבלנו תשובה חד משמעית ממה שאני זוכר לגבי מי אביו של ג'יי...לא זכור לי שזה נסגר בבאז וזהו:unsure:
ולא זכרתי שבאז הוא לא הבן של סמורף...מתי אמרו את זה? אז הוא מאומץ?

בדקתי עכשיו והשחקן (Shawn Hatosy שמגלם את פופ) מביים את פרק 11 של כל עונה מאז עונה 3. אז בנתיים העונה עוד לא היה פרק שהוא ביים, אבל הפרק שייצא מחר הוא כן פרק שהוא ביים.

כן, לא קיבלנו באמת תשובה ברורה לגבי מי האבא של ג'יי. האמת שיכול להיות שנגלה את זה בסוף הסדרה, שזה סוף עוה הבאה להבנתי, גם בהווה וגם בפלאשבקים.
אני כן חושב שסיכוי גבוה שנגלה שזה באמת היה באז.

וכן, זה נאמר הרבה פעמים בעונות הראשונות שבאז אומץ. לא זכור לי שנאמר משהו על אמא שלו, אבל כן נאמר שאבא שלו היה מכה אותו.
הוא גם נשאר עם שם משפחה אחר - בלאקוול.

מכאן זה תלוי בך. עוד לא ברור מתי אראה.
אה, אני חשבתי שאת רואה כל שבוע פרק מפני שיוצא כל שבוע פרק בטלוויזיה.

טוב,
אז במהלך השעות הספורות שלא הייתי בבית כנסת והמשפחה לא השתלטה לי על הטלויזיה, התחלתי לצפות ב-superstore (מתביישת לספר כמה זמן לקח לי למצוא את זה באמזון :oops:)
הפרקים הראשונים חמודים מאוד. את אמריקה פררה אני מאוד אוהבת עוד מימי בטי המכוערת.
זה רק נראה לי או שהחליפו את השחקן שמשחק את גלן (המנהל) בין הפרק הראשון לשני?
לא יודעת כמה אני אראה מהסדרה הזו, כי זה לא ממש משהו שיתר בני המשפחה מתחברים אליו, אבל נראה לי שאני אמשיך.

בכל מקרה, אחפש מה כתבתם על הסדרה הזו
את צריכה לגרש את הילדים מהטלוויזיה אם הם לא מעריכים קומדיות טובות.

dory30

Well-known member
אה, אני חשבתי שאת רואה כל שבוע פרק מפני שיוצא כל שבוע פרק בטלוויזיה.
אתה, כי דורי זה זכר. לא כמו בלמצוא את נמו.

Lhuna3

Well-known member
אז סופרסטור אכן עלתה היום בנטפליקס, ו... בלי עונה 6 :-(
what to do... what to do... :unsure:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, לא צפית עדיין בכל עונה 6?
אני מתכוון שלכבוד זה שהסדרה הגיעה לנטפליקס אז ראיתי את הפרק הראשון של הסדרה מחדש (די מצחיק).
כמובן שראיתי את עונה 6 במקביל לארה"ב. יש לי דודים סך הכל.

חוץ מזה ראיתי היום Animal Kingdom
בגזרת הפלאשבקים:
רואים לראשונה את באז.
אמא של באז עוזרת לסמרף להעמיד פנים שהיא חשפנית במועדון כדי לתפוס את מקס לא מוכן, אבל אז היא מלשינה למקס על מה שסמרף מתכננת.
סמרף ממהרת הביתה ומוצאת את מקס עם שני הילדים.
הוא תוקף אותה ואולי היה הורג אותה מול הילדים שלה, אבל אנדרו תוקף אותו עם סכין ברגל ובמהומה סמרף תופסת אקדח ויורה במקס כמה פעמים.
היא אומרת לילדים לא להסתכל, אבל אנדרו מסתכל בכל זאת.

בהווה:
כולם בשוק מזה שהשוטר רצח את סוכן הFBI, במיוחד דארן שהיה במוקד החקירה שלו.
פופ ובמיוחד ג'יי די נשארים בקול. בודקים דברים לגבי המכונית, מחליטים על איך להפטר מהגופה, דואגים שהטלפון של סוכן הFBI יהיה בשימוש עדיין כאילו הוא עדיין בחיים ומעבירים או ואת המכונית שלו למקום אחר ככה שזה יראה כאילו הוא חוסל על ידי קרטל סמים מקסיקני.
זה כולל רגע שצריך לכרות את היד של הסוכן וג'יי עושה את זה בלי להניד עפעף. אני לא יודע אם פופ מוטרד מזה או מתרשם.

במקביל דארן וקרייג ממשיכים לפעול עם פרנקי על תוכנית לגנוב כסף מהוואלה (מישהו שמעביר כספים גדוליםלחו"ל). פרנקי דורשת בהתחלה חצי מהשלל, אבל מסתפקת בסוף בחלק שווה לאחרים (כלומר חמישית). היא אומרת שאחרי העבודה הזאת היא חייבת לעזוב כי היא בעצם שורפת את עצמה (כי היא לקוחה חדשה של ההוואלה ולכן הוא יעלה על כך שהיא קשורה לשוד).
בסוף הם עוקבים אחרי הכסף ומגלים שהוא מוחזק בנמל גדול עם המון אבטחה.
משימה בלתי אפשרי?
לא בשביל בני משפחת קודי.
We make a plan and we follow it. That's what we do
Lets get to work

פרק הבא מתחילים על תוכנית שוד ענק. יש!

dory30

Well-known member
חחחחח
כן, אני יודע שאתה בן. לפעמים נשמטות אותיות כשאני כותב מהר
לי זה קורה בדיבור. לא מזמן הכנתי להורים שלי דג במשרה ואמרתי שאני שם אותו במשחה...

Lhuna3

Well-known member
2020 הקורונה הגיעה.
למרבה המזל עובדי הסופר הם עובדים חיוניים אז הם לא בסגר ורק צריכים להתמודד עם הטירוף של הלקוחות. אבל הכל דחה את המעבר של איימי לעבודה החדשה בקליפורניה.
לשמחתי עברו בפרק הראשון על הרבה חודשים בבת אחת (וגם בהתייחסות מינימלית ומהירה למהומות ג'ורג' פלויד ו-BLM) ובסוף הפרק אנחנו במצב ש"משרדים נפתחים מחדש" ולכן שוב איימי צפויה לעבור, וג'ונה איתה. אבל תגובתה בסוף הפרק שוב גורמת לי לחשוש שזה לא יקרה או שהם יפרדו או לא יודעת. ברור שחלק זה לא יעבור.

Lhuna3

Well-known member
אויש ככה היא נפרדת ממנו? עצוב, דווקא אחרי שהם התחילו מערכת יחסים נורמלית התחלתי להיות בעדם וזה נראה ממש חבל וטיפשי להפרד עכשיו.
אני מקווה שזה קורה כבר בפרק 2 בשביל שבהמשך הם יחזרו בכל זאת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
2020 הקורונה הגיעה.
למרבה המזל עובדי הסופר הם עובדים חיוניים אז הם לא בסגר ורק צריכים להתמודד עם הטירוף של הלקוחות. אבל הכל דחה את המעבר של איימי לעבודה החדשה בקליפורניה.
לשמחתי עברו בפרק הראשון על הרבה חודשים בבת אחת (וגם בהתייחסות מינימלית ומהירה למהומות ג'ורג' פלויד ו-BLM) ובסוף הפרק אנחנו במצב ש"משרדים נפתחים מחדש" ולכן שוב איימי צפויה לעבור, וג'ונה איתה. אבל תגובתה בסוף הפרק שוב גורמת לי לחשוש שזה לא יקרה או שהם יפרדו או לא יודעת. ברור שחלק זה לא יעבור.
אני יודע שהרבה בפורום לא אוהבים שמכניסים את הקורונה לתוך סדרות טלוויזיה, אבל אני אישית אוהב את זה.
וסופרסטור אולי שהרגיש לי שעשו את זה הכי טוב.
כי כן יש מגפה כללית שאנשים נכנסים ממנה ללחץ ודברים. אבל הסדרה הראתה טוב איך היא פשוט שינתה דברים בשביל אנשים רבים בכך שהיא הוסיפה עוד סיבוך לאנשים שפשוט מנסים לעבור עוד יום עבודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תלונה אחת עיקרית יש לי על הפרק הזה והיא שהוא פשוט אפל מידי.
לא מבחינת עלילה, אלא מהבחינה שחצי מהסצנות מצלמות בלילה ואני בקושי מצליח לראות מה בעצם קורה על המסך. זה מעצבן למוות.

אבל חוץ מזה עיצבן אותי שפשוט הרגיש לי שכמעט לא קרה שום דבר בפרק.

355 ויוריק טסו במסוק בסוף פרק שעבר, אבל הפרק הזה הם החתו כל כך רחוק מבוסטון שלוקח להם יותר מפרק להגיע לשם.

בעוד הירו וסאם גם תקועים. אם כי לפחות הם פוגשים דמויות מוכרות אחרות ואז נלקחים על ידי קבוצת נשים אחרת. אז ברור ששם זה הלך לאנשהו.

אולי חלק מהבעיה שלי היא שאני יודע כביכול מה אמור לקרות ואני חסר סבלנות לדברים מסויימים שיקרו ולכן מתסכל אותי שלוקח זמן.
במיוחד כשאני יודע שבטח לעונה הזאת יהיו רק איזה 10 פרקים (אני לא הצלחתי למצוא מקום שכתוב כמה פרקים יהיו בעונה)

מה שכן, ראיתי שמבקר שקיבל את כל ששת הפרקים הראשונים של הסדרה אומר שהיא משתפרת מאוד בפרקים הבאים.

Lhuna3

Well-known member
אני יודע שהרבה בפורום לא אוהבים שמכניסים את הקורונה לתוך סדרות טלוויזיה, אבל אני אישית אוהב את זה.
וסופרסטור אולי שהרגיש לי שעשו את זה הכי טוב.
כי כן יש מגפה כללית שאנשים נכנסים ממנה ללחץ ודברים. אבל הסדרה הראתה טוב איך היא פשוט שינתה דברים בשביל אנשים רבים בכך שהיא הוסיפה עוד סיבוך לאנשים שפשוט מנסים לעבור עוד יום עבודה.
האמת שבסוף העונה הקודמת כבר ציינו שהשנה היא 2020 וזה היה די מוזר לי שהכל כרגיל אלא אם כן מניחים שזה ממש רק תחילת השנה.
אז כן, כמו שגם כתבתי פה בעבר, בסדרות שמתרחשות בעולם המציאות ובמפורש ב-2020 (או 2021), זה יוצא פשוט לא הגיוני להתעלם מזה, זה היה הופך את זה כאילו לסיפור שמתרחש בעולם מקביל או משהו.
אני גם מבינה את מי שזה מציק לו, כי גם לי זה קצת מציק, ואני גם מרגישה שזה פוגע לי ב"טוהר" הסיפור, כי זה נכפה על הכותבים לשנות והם לא כתבו את הסיפור שהם כנראה היו כותבים במקור. אבל אין מה לעשות כי זה באמת משפיע ככה על המציאות.
וככל שהזמן עובר והעניין הזה נשאר איתנו, זה רק ירגיש מוזר יותר ויותר להתעלם מזה.

Lhuna3

Well-known member
עוד משהו שעלה בדעתי, זה שכמו שלדעתי יש סדרות היום שממוקמות בזמן בשנות ה-80 או תחילת ה-90, בגלל שקיום טלפונים סלולרים וסמארטפונים הוא בעייתי לעלילה שלהן, יתכן שבקרוב נתחיל לראות סדרות חדשות שמתרחשות לכאורה בעשור הקודם (2010-2019), בשביל לאפשר להן עלילה בעולם "רגיל" בלי קורונה.

Lhuna3

Well-known member
אני מבינה שכותבים קומיים אמריקאיים בתקופה הזאת פשוט מרגישים מחויבים לגמרי להתייחס לנושא הגזענות, אולי הם מפחדים שאחרת יכעסו עליהם.
זה די מבאס בעיני. לדעתי לגיטימי לקומדיה להמנע מדברים לא מצחיקים, ובכלל מאירועים אקטואליים (שוב, עד כדי משהו שמשנה לחלוטין את החיים הרגילים כמו הקורונה).
אבל נו שיהיה...
הכי משעשע (וחמוד) ג'ונה, עם המאמצים שלו כרגיל להיות הכי PC שאפשר, בעוד שכגבר סטרייט לבן אין לו שום סיכוי לא לצאת רע ומעצבן איכשהו ברגע שהוא פותח את הפה בנושאים כאלה, כי אפילו כשכל מה שהוא אומר זה נכון, זה יוצא שהוא שם את הפוקוס על עצמו. ושהוא מרגיש שהוא חייב להתנצל כל פעם שהוא מוציא מילה.
וזה ממש מוזר לי שאיימי באמת לא קיימת בפרקים האחרונים, זה נראה כאילו אמריקה פררה ממש פרשה מהסדרה וזה לא מה שחשבתי שהכיוון בכלל, לגמרי חשבתי שהקידום שלה זה משהו שהולכים להראות לנו איך הוא יהיה ואפילו שהיא וג'ונה בכל זאת יפתרו את ה"בעיה" ויחזרו. לא חשבתי שהדמות מקודמת לצורך עזיבה של השחקנית. (אני עדיין לא יודעת אם זה המצב וכן מקווה שהיא תחזור, אבל כרגע זה לא נראה אופטימי.)
אה, וגלן בבידוד - מעניין האם זה בשביל להגן על השחקן המבוגר.

והיה די מצחיק העלילה של שאיין ומתיאו ש"עושים טובה" שהם מזמינים את סנדרה לערב סרט שלהם, ובסוף משנים את כל התוכנית שלהם כולל הסרט לפי רצונה רק בשביל שהיא תואיל לבוא.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
זה מדהים איך שכול ה-NCIS האלו נראות שונה אבל נשמעות אותו הדבר, כאילו אין שום הבדל בין ה-NCIS החדשה לסדרה המקורית או NOLA חוץ מהמיקום שלה ושינויים קלים שיתאימו לאווירה של המקום.

זה כ"כ עוד דרמה משטרתית טיפוסית של CBS שאין שום דבר טוב או רע להגיד על זה, זה פשוט משהו סתמי, תחת ההגדה המילונית "עוד מאותו הדבר" יש את הלוגו של הסדרה.

אני בטוחה שהסדרה הזאת תקבל עוד מעט עונה של 20 ומשהו פרקים ואני דיי בטוחה שהחידוש שלה וודאי.

אני אפילו לא בטוחה שאני אמשיך לפרק הבא, כאילו זה לא שיש לי משהו אחר לראות בימי שלישי מצד שני זה לא ישנה הרבה אם אני אראה את זה או לא.

למעלה