דיוני סדרות #50

מילי08

Well-known member
דה נברס.
עוד פרק נהדר. אני ממש אוהבת את הסדרה ויש לי נקיפות מצפון כי זה מעלה את הדילמה התמידית של אמן מוכשר שמשאיר אחריו מורשת באמת טובה, אבל מתגלה כחרא בןאדם.
* הצחיק אותי כשהם שרו Yu gonplei ste odon. כלומר שרו the fight is over אבל לא יכולתי לקרוא את זה בשום דרך אחרת :-D
* בהלוויה למדנו סוף סוף מה המטרה/ משמעות של מירטל. כי באמת מה הצורך להציג לנו כוח על של שפות אם אין לו שימוש? למשל ההיא שנתפסה בסוף הפרק השני (?) על ידי הרופא הרצחני, שידעה להרחיף דברים - כנראה הכוח על שלה לא היה שימושי מספיק כדי שהיא תישאר בחיים (כלומר לא זומבי).
בכל אופן, מירטל הבינה את השיר ולכן גם בכתה והתרגשה יותר מהאחרות כשמרי שרה.
* גם למדנו כמה פעמים במהלך הפרק שטרו היא באמת לא מי או מה שאנחנו חושבים. כנראה חייזר או משהו. כלומר הכוח על שלה הוא ראיית העתיד ולא הכוח הפיזי כי כנראה עם זה היא כבר באה מהבית.
* וגם הבנו מה העולם חושב שקרה לנגועים- שמישהו פשוט הפיץ סמים או משהו.
* מעניין אם גם מאלאדי היא חייזר כזה שהגיעה עם טרו ובגלל ששתיהן השתנו טרו לא הכירה אותה. גם כשהיא מדברת על אלוהים, יכול להיות שהיא למעשה מדברת עם אותה יישות שהשאירה אותה כאן. מאלאדי מטרידה ולא בקטע שכיף לאהוב או כיף לשנוא. פשוט מטרידה. אבל הטחת הראש שלה בקיר היתה זוועה
* אוגי ממש חמוד! אני מתהההה את הבריטים המבולבלים והמגמגמים האלה |מאוהב|. ואיך הוא העיף בנשיפה את הפוני מהפנים :-D
* הבחור החדש הזה שאנני מדורה פגשה נראה לי קצת צעיר מידי בשבילה (ובשביל כל הפלרטוט הזה בכלל). והמגינים האלה הם תוספת נחמדה לחיים. אולי
* בסוף מתברר שלוסי היא זו שעומדת מאחורי הרצח של מרי? מה?! למה ואיך? לא הצלחתי להבין מה קרה שם. כלומר הבנתי שטרו עלתה זה כשהיא היתה אצל הלורד, אבל לא הבנתי מה הסיבה של לוסי חוץ מההבטחה של הלורד שהוא ירפא אותה. והיו שם כמה דברים שטרו אמרה שהיו לי מוזרים- על עניין גניבת הכסף וסידור המיטה.
אבל הסיפור על התינוק שלה הוא נוראייייייייייי
וגם מה זה הסיכה הזאת שהיא חיפשה שם? פספסתי משהו חוץ מזה שפננס הכינה לה אותה?
בקושי היה את הוגו סוואן
הוא עולה לי על העצבים. שמחה כשלא רואים אותו הרבה
הסצנה של טרו ומאסן הייתה מאוד מעניינת.
נכון. החילופי תפקידים האלה היו רעיון חכם
נשמע לי שהמסר שהיא שמעה הוא מהספינת חלל שגרמה לכל הנגועים. כי המסר היה שהיא לא עזבה אלא פגומה וקבורה. וראינו שהספינה קבורה איפשהו.
אה, אוקיי. לא קישרתי את זה לספינה שראינו אלא למישהו/ משהו אחר שהשאיר כאן את טרו ואולי גם את מאלאדי
ואולי רק חלקית יש לה את הזכרונות של התודעה החדשה הזאת (או של התודעה הישנה) וזה גם מסביר למה היא רק חלקית זוכרת את מאלדי.
אוקיי, רעיון מעניין
כן. ויחד עם זה האי הבנה כשפננס חושבת שהוא מתוודה על הרצח היתה מייגעת ומסוג הקטעים המעצבנים תמיד.
כן... אני אני יכולה להסכים עם זה... מאפיין של קומדיה רומנטית. מצד שני - זה נראה לי כדרך תסריטאית לאפיין את התקופה הויקטוריאנית והצורך לשמור על נימוס בזמן שמאשימים מישהו בפשע
ואיז עצוב הגילוי שלוסי בגדה בהן.
מאוד! אוף למה דווקא היא
ממש. מאוד מאכזב
מה היה הקטע עם סיכת הפיל שהיא חזרה בשבילה? למה היא היתה חשובה לה כל כך?
מצטרפת לשאלה.
טוב לדעת שאני לא היחידה שלא הבינה
זה גם אולי מסביר את האופן המשונה והמשועשע שבו היא אמרה לפננס "האם המצאת עכשיו את האמפליפייר?" שדיברנו עליו אחרי הפרק הקודם
וואלה. זה באמת בדיוק זה. וכנראה פננס יודעת בדיוק מי או מה היא טרו ולכן היא לא מופתעת ממה שטרו אומרת ועושה
למה להפוך ענבים שנראים כל כך טוב לזכוכית?? היה לי ממש חבל.
נכון! עכשיו יש לי חשק לענבים
2. אהבתי את השיחה ההפוכה בין טרו ופננס שטרו בתפקיד פננס הנוזפת בה שלא היתה בלוויה של מרי, ופננס מגיבה בתור טרו.
שתיהן ממש ממש חמודות ביחד
3. שמחתי שהכניסו סופסוף את גברת לוויניה ביגלו לרשימת החשודים, או לפחות הכירו בכך שאיננה בהכרח חברה שלהם, והיה מעניין מה שהרופא רמז על כך שמשפחת ביגלו יבאו אותו לשם מג'מייקה מימנו את לימודיו.
|כן| לשני הדברים
כאילו הדמויות מבינות משהו שאני לא
זו גם התחושה שלי, בעיקר בסצינה עם לוסי
לא הבנתי איך טרו הבינה את זה מהבית שלו.
אם הבנתי נכון, אז כל מיני תיאורים שלוסי מסרה לה כנראה בלי לשים לב
אוף היא נבלית מגוכחת ממש וזה מעצבן אותי זה ממש מוריד לי כל פעם שרואים אותה והיא מקשקשת את המונולוגים הארוכים וההזויים שלה.
|כן| אבל בטח נגלה שהיא בכלל לא נבלית
אחרי פרק 6 תהיה הפסקה לא ידוע לכמה זמן
היו מחכים ומעלים הכל ביחד
אוי אוף. בדיוק. חבל שלא דחו את עליית הסדרה
לא נאמר אבל פרשנות מסויימת שאני רואה לזה עכשיו היא שהיא בטח מלאת שנאה עצמית על מה שהיא עשתה לתינוק שלה וזה גרם לה לרצות לצדד באדם שהוא נגד אנשים כמוה.
מעניין
זאת בעיה שבסדרה יש כל כך הרבה דמויות. בשני הפרקים הראשונים בקושי הצלחתי לעקוב אחרי כל הדמויות אז בעיקרון לחלוטין יכלתי לפספס דברים.
|כן|. אבל אם כולנו לא זוכרים כלום לגבי הסיכה אז נראה לי שבכוונה לא סיפקו לנו הסבר ונקבל אותו בהמשך
בעבר חשבתי שהיא הופכת דברים לקרח או מקפיאה אותם
נראה לי שגם אני חשבתי את זה
בכלל יש לה כאילו סיפור רקע שלם לגבי זה שהיא רוצה להיות עורכת דין אבל לא יכולה ללמוד כי היא אישה
נראה לי שזאת פשוט נגיעה בסוגיות של הדרת נשים מהמרחב הציבורי בתקופה המדוברת. או שזה פתח להתמקצעות שלה בתחום בהמשך
(מערכת היחסים שלהן מאוד מזכירה לי בכימיה שלה את ווילו ובאפי)
אפילו יותר חמה! נראה לי שיש ביניהן חיבה שמרגישה יותר אמיתית (יש פרק בסוף עונה 3 נדמה לי של באפי שבאפי מפילה את ווילו לחיבוק על הדשא של הבי"ס ומשהו בחיבוק הזה תמיד נראה לי מוזר ולא אמין)
ממה שהבנתי זה לא שמשפחת ביגלו יבאו את הרופא, אלא משפחה עשירה אחרת שהתבררה לו כמושחתת.
אני חושבת שהוא התייחס למשפחת ביגלו
אבל הסדרה הזאת ספציפית הכי מזכירה לי את ה4400.
אמממ... לא רואה את זה כל כך
המתרגם גם שמע when
נדמה לי שבתרגומים רשמיים הם לא מתבססים על שמיעה אלא מקבלים את התסריט או משהו כזה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היא אומרת we don't do that WHEN I'm from
ואולי אפשר היה לשמוע את זה כ-where אבל המתרגם גם שמע when וכתב "בתקופה שממנה באתי".
גם מי שכתב את הכתוביות באנגלית כתב when, אבל גם הם עושים לפעמים טעויות. (מתרגמים לעברית בטח שעושים)
בכל מקרה אני נוטה להאמין שהיא באה מהעתיד לפי הדבר הזה, אבל מרגיש לי יותר מידי לומר שזה עכשיו עובדה על סמך מילה אחת קטנה.
* הצחיק אותי כשהם שרו Yu gonplei ste odon. כלומר שרו the fight is over אבל לא יכולתי לקרוא את זה בשום דרך אחרת :-D
חחחח לא חשבתי על זה
בכל אופן, מירטל הבינה את השיר ולכן גם בכתה והתרגשה יותר מהאחרות כשמרי שרה.
כמו שמנהל מסויים ניחש...
* גם למדנו כמה פעמים במהלך הפרק שטרו היא באמת לא מי או מה שאנחנו חושבים. כנראה חייזר או משהו. כלומר הכוח על שלה הוא ראיית העתיד ולא הכוח הפיזי כי כנראה עם זה היא כבר באה מהבית.
אני נוטה לבת אדם מהעתיד. אבל חייזר זאת גם אופציה.
הבנו את זה? זה מה שמאסן אמר? כי אני לא הבנתי את זה ככה. אבל אולי זאת דרך לפרש את מה שהוא אמר. אני אצטרך לראות שוב.
* מעניין אם גם מאלאדי היא חייזר כזה שהגיעה עם טרו ובגלל ששתיהן השתנו טרו לא הכירה אותה. גם כשהיא מדברת על אלוהים, יכול להיות שהיא למעשה מדברת עם אותה יישות שהשאירה אותה כאן. מאלאדי מטרידה ולא בקטע שכיף לאהוב או כיף לשנוא. פשוט מטרידה. אבל הטחת הראש שלה בקיר היתה זוועה
שוב, אני נוטה לבת אדם מהעתיד. אבל נראה לי שכן ופירטתי על זה קצת יותר.
* אוגי ממש חמוד! אני מתהההה את הבריטים המבולבלים והמגמגמים האלה |מאוהב|. ואיך הוא העיף בנשיפה את הפוני מהפנים :-D
אני גם אהבתי אותו כאן. לא ספציפית העפה של הפוני בנשיפה. אבל כן יש לו פוני חמוד.
אנני מדורה
:-D
* בסוף מתברר שלוסי היא זו שעומדת מאחורי הרצח של מרי? מה?! למה ואיך? לא הצלחתי להבין מה קרה שם. כלומר הבנתי שטרו עלתה זה כשהיא היתה אצל הלורד, אבל לא הבנתי מה הסיבה של לוסי חוץ מההבטחה של הלורד שהוא ירפא אותה. והיו שם כמה דברים שטרו אמרה שהיו לי מוזרים- על עניין גניבת הכסף וסידור המיטה.
לוסי לא ממש עומדת מאחורי הרצח. כלומר אני מאמין לה כשהיא אמרה שהיא לא ידעה שהולכים לרצוח אותה. אבל היא זאת שסיפרה ללורד מאסן שהן יהיו בפארק כדי שהיא תשיר. למה היא ריגלה - קודם כל זה שהיא רוצה תרופה זאת סיבה טובה. אבל כתבתי גם שנראה לי שמעבר לזה כל הקטע של הקבוצה הוא שהנגועים הם אנשים טובים ולא צריך להפלות אותם לרעה בגלל הכוחות שלהם. אבל אחרי מה שהיא עשתה בטעות לבן שלה זה לא מתאים לתחושה שלה. מעניין באמת אם היא ריגלה מההתחלה התחלה או שהיא בשלב מסויים הפכה להיות מרגלת.
עניין גניבת הכסף להבנתי זה שכולם יודעים שהיא ענייה מאוד ולכן מצפים ממנה לגנוב. בפועל היא לא הייתה צריכה לגנוב כי מאסן בטח דאג לכל מחסורה, אבל היא גנבה בכל זאת ודאגה שידעו שהיא גונבת כדי שלא יחשדו שהיא מקבלת כסף. כן זה קצת מסורבל אבל ככה הבנתי את זה.
העניין של סידור המיטה הוא יותר ברור - לוסי הייתה מסדרת באופן קבוע את החדר של טרו בעוד שהיא לא הייתה מסדרת את המיטה שלה. כלומר היא סידרה את החדר של טרו כדי לרגל אחריה.
|כן| אבל בטח נגלה שהיא [מאלדי] בכלל לא נבלית
כאילו אני לא אתפלא אם ילכו לכיוון שהיא תהפוך להיות סוג של חלק מהטובים. אבל גם אי אפשר לקחת חזרה את זהש היא רצחה הרבה אנשים וניסתה לרצוח אחרים.
(אהבתי את הקטע שהיא אומרת שהיא אהבה את מרי ואז השוטר עונה "את ניסית לתלות אותה" והיא "היו לנו עליות וירידות")
אפילו יותר חמה! נראה לי שיש ביניהן חיבה שמרגישה יותר אמיתית (יש פרק בסוף עונה 3 נדמה לי של באפי שבאפי מפילה את ווילו לחיבוק על הדשא של הבי"ס ומשהו בחיבוק הזה תמיד נראה לי מוזר ולא אמין)
יש כל כך הרבה דוגמאות לקשר החם מאוד בין ווילו ובאפי שנראה לי מוזר להתעקב על רגע מסוים שהרגיש לא אמיתי. וקשה לי לקבל שאת יכולה להכריז על הקשר של טרו פננס כחם יותר על סמך רק 4 פרקים.
* יש גם הרבה מרחק בין ווילו ובאפי שנוגעים בו הרבה בסדרה שנובע ממה שבאפי. ונראה לי שיתבהר יותר שיש מרחק כזה בין טרו ופננס.
נגעו בדבר אחד ועשו ממנו חצי צחוק למרות שהוא רציני - זה שפננס לחלוטין נגד הרג וטרו ממש לא נגד (דרך נחמדה לומר שאין לה בעיה לרצוח מישהו).
**זה מזכיר לי שיה קטע מצחיק שבו טרו מסכימה שלא צריך לרצוח מישהו כי סיבה רציונלית כלשהי ואז מסתכלת על פננס ואומרת במין קול מצחיק "ובגלל שזה רע להרוג" או משהו כזה.
אני חושבת שהוא התייחס למשפחת ביגלו
אז את טועה לדעתי
אמממ... לא רואה את זה כל כך
זה נובע מכך שהתיאוריה שלי כרגע היא שהחללית שראינו הגיעה מהעתיד ולא מכוכב אחר ובעצם היא נתנה לאנשים כוחות על מנת לשנות את העתיד. וזה בדיוק ההסבר ב4400 לכך שאנשים קיבלו כוחות (רק ששם גם היה את הקטע שהם נעלמו לשנים רבות)
נדמה לי שבתרגומים רשמיים הם לא מתבססים על שמיעה אלא מקבלים את התסריט או משהו כזה
לפי כמויות הטעויות שראיתי בעבר אני בספק גדול.

*אגב לגבי כל התיאוריה שטרו הגיעה מהעתיד, שהבנו גם שהיו שם מלחמות רבות.
בעצם זה מסביר כנראה כיצד טרו היא לוחמת כל כך טובה - היא כנראה הייתה שם לוחמת.

אני צריכה למצוא זמן (ודוד חם ואוהב) כדי לראות את פרק הפוסט קורונה שלהם (עדיין לא הצלחתי למצוא דודים שיתנו לי לראות את הספיישל של גנים ונוף :-/)
יש לך משפחה נוראית.
אולי את צריכה להחליף אותה.

didalf

Well-known member
לא ציינתי שהתחלתי לראות את mythic quest.
תודה על ההמלצה. סדרה ממש חמודה
ראיתי בנתיים רק 6 פרקים.
הפרק החמישי היה ממש מגניב וממש נקשרתי שם לדמויות, גייק וכרסטין היו מעולים.
ואני ממש אוהבת את הדמות של פופי. אישה בעולם גברי שהיא לא אישה טיפוסית, מרעננן לראות את זה.
יאיי סדרה נהדרת. שימי לב שיש גם ספיישל קורונה ופוסט קורונה (הם מסומנים פרקים 10 ו11 של עונה ראשונה)
ובול בזמן לעונה החדשה השבוע. איזה כיף לך בלי לחכות שנה.

אני צריכה למצוא זמן (ודוד חם ואוהב) כדי לראות את פרק הפוסט קורונה שלהם (עדיין לא הצלחתי למצוא דודים שיתנו לי לראות את הספיישל של גנים ונוף :-/)
מה זה המשפחה הזאת:-0

חחחחח כןןן אני גם חשבתי!!!:-D אפילו אמרתי לעצמי לזכור לכתוב את זה ובכל זאת שכחתי. גם היה אולטרון ביס השבוע ויש קטע שברוס אומר לנאט "הקרב שלנו נגמר" ואני חוזרת אחריו "יו גומפלי סטה אודון":-D

וואלה. זה באמת בדיוק זה. וכנראה פננס יודעת בדיוק מי או מה היא טרו ולכן היא לא מופתעת ממה שטרו אומרת ועושה
כן זה נראה שהיא יודעת. גם עוד כמה נראה שיודעים אבל לא זוכרת מי. לוסי והרופא אולי?

עניין גניבת הכסף להבנתי זה שכולם יודעים שהיא ענייה מאוד ולכן מצפים ממנה לגנוב. בפועל היא לא הייתה צריכה לגנוב כי מאסן בטח דאג לכל מחסורה, אבל היא גנבה בכל זאת ודאגה שידעו שהיא גונבת כדי שלא יחשדו שהיא מקבלת כסף. כן זה קצת מסורבל אבל ככה הבנתי את זה.
העניין של סידור המיטה הוא יותר ברור - לוסי הייתה מסדרת באופן קבוע את החדר של טרו בעוד שהיא לא הייתה מסדרת את המיטה שלה. כלומר היא סידרה את החדר של טרו כדי לרגל אחריה.
מההההההה מתי קלטתם את כל זה אמאלה אין לי מושג על מה אתה מדבר. גניבת כסף? סידור מיטה? מתי דיברו על זה בכלל?

**זה מזכיר לי שיה קטע מצחיק שבו טרו מסכימה שלא צריך לרצוח מישהו כי סיבה רציונלית כלשהי ואז מסתכלת על פננס ואומרת במין קול מצחיק "ובגלל שזה רע להרוג" או משהו כזה.
כן:-D

Lhuna3

Well-known member
חחחחח כןןן אני גם חשבתי!!!:-D
כמובן שגם אני.
אה כן? פיספסתי את זה, מתי זה נאמר או נרמז?
* הבחור החדש הזה שאנני מדורה פגשה נראה לי קצת צעיר מידי בשבילה (ובשביל כל הפלרטוט הזה בכלל)
חחח אני לא חשבתי שהם פלירטטו, מה את מתחילה גם לזווג לי כל שניים לא קשורים :-D סה"כ דיברו. והצלחות שלו מאוד שימושיות! תחשבי שיוצאים לפיקניק, אז לא צריך לסחוב צלחות.
. אבל הטחת הראש שלה בקיר היתה זוועה
לגמרי, זה היה קשה לצפיה :-(
וכנראה פננס יודעת בדיוק מי או מה היא טרו ולכן היא לא מופתעת ממה שטרו אומרת ועושה
|כן|
נראה לי שזאת פשוט נגיעה בסוגיות של הדרת נשים מהמרחב הציבורי בתקופה המדוברת. או שזה פתח להתמקצעות שלה בתחום בהמשך
גם |כן|
בכל מקרה אני נוטה להאמין שהיא באה מהעתיד לפי הדבר הזה, אבל מרגיש לי יותר מידי לומר שזה עכשיו עובדה על סמך מילה אחת קטנה.
אני מבינה את ההרגשה שלך, אבל איך עוד אפשר להסביר משפט כל כך מפורש? (אפשר לפרש גם שהיא באה מהעבר... אבל נשמע פחות הגיוני.)
לוסי לא ממש עומדת מאחורי הרצח. כלומר אני מאמין לה כשהיא אמרה שהיא לא ידעה שהולכים לרצוח אותה. אבל היא זאת שסיפרה ללורד מאסן שהן יהיו בפארק כדי שהיא תשיר. למה היא ריגלה - קודם כל זה שהיא רוצה תרופה זאת סיבה טובה. אבל כתבתי גם שנראה לי שמעבר לזה כל הקטע של הקבוצה הוא שהנגועים הם אנשים טובים ולא צריך להפלות אותם לרעה בגלל הכוחות שלהם. אבל אחרי מה שהיא עשתה בטעות לבן שלה זה לא מתאים לתחושה שלה. מעניין באמת אם היא ריגלה מההתחלה התחלה או שהיא בשלב מסויים הפכה להיות מרגלת.
|כן| מסכימה.
אבל גם אי אפשר לקחת חזרה את זהש היא רצחה הרבה אנשים וניסתה לרצוח אחרים.
עקרונית אפשר, אם יתברר נגיד שישות אחרת "בתוכה" שהשתלטה עליה גרמה לה לעשות את זה.
בסוף כשהיא בכלא היא אומרת משהו כמו "אני רק הכלי שלך"...
מההההההה מתי קלטתם את כל זה אמאלה אין לי מושג על מה אתה מדבר. גניבת כסף? סידור מיטה? מתי דיברו על זה בכלל?
אני לא יודעת אם זה מנחם אותך במשהו, אבל גם אני לא קישרתי את גניבת הכסף (כן זוכרת שהיא אמרה על זה משהו בפרק הקודם, אבל לא קישרתי), ולא זכרתי שדיברו בכלל על סידור המיטה.
אבל כאמור אני זקנה ממך אז לפחות יש לי תירוץ.

Lhuna3

Well-known member
אוקיי בדקתי עכשיו שוב את מה שמייסון בדיוק אמר לגבי זה:

"לפני כמה שנים היתה בעיר הזאת מגפה. חבורה אנרכיסטית מצאה או פיתחה כוח שלועג לאל, שמעוות את כללי הטבע שלו...זו היתה התקפה על היציבות וההרמוניה של האימפריה. אנחנו צריכים להראות לקורבנות של המגיפה המכוונת הזאת שהן לא מיוחדת ולא קהילה, קורבנות זה כל מה שהן רשאיות להיות."

אז אני מניחה שאפשר לפרש את זה כסמים, למרות שאני לא הייתי מבינה את זה ככה, זה די מעורפל. אבל את צודקת שזה לא נראה שהם חושדים שמדובר במשהו חייזרי או מהעתיד או מעשה אלוהי, אלא שמישהו מהזמן והמקום שלהם יצר/גילה איכשהו והפיץ איכשהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שגם אני.
אני לא חשבתי על זה
חחח אני לא חשבתי שהם פלירטטו, מה את מתחילה גם לזווג לי כל שניים לא קשורים :-D סה"כ דיברו. והצלחות שלו מאוד שימושיות! תחשבי שיוצאים לפיקניק, אז לא צריך לסחוב צלחות.
האם אני היחיד שקיבל וייב הומואי ממנו?
תראי שאם בפרק הבא תהיה לו אפילו סצנה קטנה עם גבר ועדי|חזיר| כבר תשפפ אותם.

אוי עכשיו חשבתי על משהו שהיה השבוע באגדות המחר
אז היה הפרק שתי דמויות על ספינה
והאחת אומרת לשניה: Tell me everything you know about this ship
ואז השניה מתחילה לתאר את מערכת היחסים של הדמות הראשונה עם הבת זוג שלה ואיך הן התחילו כיריבות, אבל כולם ידעו...
ואז הראשונה צועקת this space ship! not relationship

Lhuna3

Well-known member
לא. הוא לחלוטין גיי.
:-D
אוי עכשיו חשבתי על משהו שהיה השבוע באגדות המחר
:-D זה טוב וזה חבל לי שלא ראית את "הטיק" עכשיו, כי זה מתקשר לכל מה שכתבת פה בצורה הזויה.

didalf

Well-known member
מי הילדון הזה? ילדי בר מצווה זה התחום שלך.
אני רציתי בהתחלה משהו עם אוגי ובעל המועדון הדושי אבל ההוא דלוק על פננס והשני דושי (אבל בהחלט הולך לכל הכיוונים) (נראה לי שרמזו שלא רק שמנדי הומו אלא שהיה לו קטע עם סוואן הזה?)

ואז השניה מתחילה לתאר את מערכת היחסים של הדמות הראשונה עם הבת זוג שלה ואיך הן התחילו כיריבות, אבל כולם ידעו...
:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
המפקדת פרק 7
פרק לא על המפקדות אלא על הטירוניות, ומילא שזה דמויות שאני לא מכירה ולא קשורה אליהן, אבל גם דמויות מעצבנות אחת-אחת. וקלישאות.
לא אהבתי.
במיוחד לורוניקה עם ה"אנרגיות" בא לי להחטיף סטירה מרוב שהמבטים שלה עצבנו אותי.
והאמריקאית המורעלת היתה הכי קלישאה מעצבנת שיש, ועלילת הרחפן היתה טיפשית.
וזאת עם הטמפון והזוג במגדל, נגיד עלילה סבירה, אבל גם כן עם דמויות מעצבנות.
בזבוז של פרק.

didalf

Well-known member
המפקדת פרק 7
פרק לא על המפקדות אלא על הטירוניות, ומילא שזה דמויות שאני לא מכירה ולא קשורה אליהן, אבל גם דמויות מעצבנות אחת-אחת. וקלישאות.
לא אהבתי.
במיוחד לורוניקה עם ה"אנרגיות" בא לי להחטיף סטירה מרוב שהמבטים שלה עצבנו אותי.
והאמריקאית המורעלת היתה הכי קלישאה מעצבנת שיש, ועלילת הרחפן היתה טיפשית.
וזאת עם הטמפון והזוג במגדל, נגיד עלילה סבירה, אבל גם כן עם דמויות מעצבנות.
בזבוז של פרק.
אני לא יודעת מה אני חושבת על הפרק הזה. היו בו קטעים שהצחיקו אותי אבל בכללי הייתה חסרה לי העלילה הכללית.
דווקא הצחיקה אותי האמריקאית החיה בסרט.
זאת עם הטמפון גם הצחיקה אותי ילדה מסכנה. כ"כ מפחידים ילדות, בעיקר דתיות-מסורתיות לגבי כל מה שקשור טיפה במיניות ובגוף שלהן שלהוציא טמפון הן מפחדות בסוף.
זאת עם הארנגיות גם פחות אהבתי.
והכי אהבתי כמובן את ההתחלה של צימר השבורה מתה בהתחלה בתדריך. היא חייבת להשתחרר דחוף מסכנה.

מילי08

Well-known member
:-D :-D
חבל לי שלא ראית את "הטיק"
עד שניק לא יראה את הטיק, אני לא אראה שום דבר שהוא ממליץ עליו
לא. הוא לחלוטין גיי.
נכון אבל פלירטט עם אנני מדורה בצורה מוזרה
מי הילדון הזה? ילדי בר מצווה זה התחום שלך.
תודה. גם אני לא נפלתי ממנו
אני רציתי בהתחלה משהו עם אוגי ובעל המועדון הדושי
איו לא... אוגי חמוד מידי בשביל הטיפוס הדוחה הזה

didalf

Well-known member
פרק ראשון

חחח לכולם יש חלומות סקס על איין.
דיוויד: "לכולם יש חלום על הבוס זה עניין של כוח" "אבל דיוויד אתה הבוס שלו":-D
הכי אהבתי אבל שלאיין יש חלום על עצמו כמובן, והוא מרוצה מזה:-D
ונקרעתי מזה שבסוף השם שדייויד הגיע אליו היה "ים של נאצים":-D קצת התבאסתי שזה היה בכלל בחלום של פופי כי זה הצחיק אותי ממש וכ"כ מתאים לו.
חוצמזה הטסטריות סופסוף מתנשקות יופי להן, אהבתי בעיקר את המרמור של זאת ממשאבי אנוש בנושא:-D
וגם מסתבר שיש עוד אזורים בחברה הזאת כמו חניון וחצר מי ידע.

פרק שני

אז מה ההבדל בין השראה למניפולציה רגשית בעצם?:-D

ג'ו הטרידה אותי בנחמדות שלה כל הפרק, אז אהבתי איך שהיא התהפכה עליהן בסוף:-D וכמובן שבראד אוהב את זה.
הקטע עם הנאום היה מעולה. בהתחלה חצי התאכזבתי שהם הלכו לקלישאה של "אני מאלתר נאום מהלב" אבל רק חצי כי בכל זאת זה לא היה רהוט במיוחד. אבל אז הסתבר שכל הברייקדאון הזה היה מתוכנן מראש היה גאוני:-D וזה שפופי תמרנה (או עוררה בהם השראה?) את איין ודייויד בשביל מה שהיא רוצה היה מעולה:-D
וגם מסכן האיש הזה ממחלקת הארט שכולם מזלזלים בו:-(:-D אבל מצחיק אותי איך פופי ואיין שרבים על הכל בונדינג על זה שהם מניאקים כלפיו:-]:-D

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
דיוויד: "לכולם יש חלום על הבוס זה עניין של כוח" "אבל דיוויד אתה הבוס שלו":-D
אני מקבלת חלקית את התיאוריה שזה עניין של כוח, אבל זה חייב להיות גם קצת העניין של הגוף הזה:
צפה בקובץ המצורף 22448

ונקרעתי מזה שבסוף השם שדייויד הגיע אליו היה "ים של נאצים":-D קצת התבאסתי שזה היה בכלל בחלום של פופי כי זה הצחיק אותי ממש וכ"כ מתאים לו.
בדיוק!
חוצמזה הטסטריות סופסוף מתנשקות יופי להן, אהבתי בעיקר את המרמור של זאת ממשאבי אנוש בנושא:-D
וגם מסתבר שיש עוד אזורים בחברה הזאת כמו חניון וחצר מי ידע.
כן אמנם הנשיקה שלהן היתה מאוד צפויה, אבל השיחות עם קארול היו טובות, והקטע שהן עושות עניין מהזוגיות שלהן ולאף אחד לא אכפת (חוץ מהקריפ הזקן).
ג'ו הטרידה אותי בנחמדות שלה כל הפרק, אז אהבתי איך שהיא התהפכה עליהן בסוף:-D וכמובן שבראד אוהב את זה.
ג'ו מעולה והציוות שלה לבראד מוצלח.
והיה גם ברור שרייצ'ל (?) טועה בגישה שלה להכניס לשם מסר ומורכבות (ולא ברור לי באיזה קטע בכלל מטילים משימה כזאת על צוות QA, זה לא מציאותי, אבל שיהיה :p) אבל הסוף של זה היה טוב באמת.
וחבל לי שיש כנראה ילד חדש במקום פוטי שו האדיר. אני מקווה שעוד כן נראה אותו, אולי שאיין ינסה שוב להתחבר אליו מחדש או משהו.

לגבי הסוף והנאום שלה יש לי רגשות מעורבים, אני לא בטוחה אם אני אוהבת או שונאת את המסר.

Lhuna3

Well-known member
לעזאזל תפוז לא נותן לי להעלות את התמונה. מנסה בנפרד.
ian.png

didalf

Well-known member
אני מקבלת חלקית את התיאוריה שזה עניין של כוח, אבל זה חייב להיות גם קצת העניין של הגוף הזה:
הו בהחלט:-D

והיה גם ברור שרייצ'ל (?) טועה בגישה שלה להכניס לשם מסר ומורכבות (ולא ברור לי באיזה קטע בכלל מטילים משימה כזאת על צוות QA, זה לא מציאותי, אבל שיהיה :p) אבל הסוף של זה היה טוב באמת.
כן אני גם חשבתי שזה מוזר שנתנו את זה להן8-*
לגבי הסוף והנאום שלה יש לי רגשות מעורבים, אני לא בטוחה אם אני אוהבת או שונאת את המסר.
מה המסר בעצם? לא כזה הבנתי נראה לי8-*
אני אהבתי את זה שזה היה כתוב מראש ולא ברייקדאון ספונטני ואת זה שהיא תמרנה את שניהם בשביל מה שהיא רוצה.

Lhuna3

Well-known member
מה המסר בעצם? לא כזה הבנתי נראה לי8-*
אני אהבתי את זה שזה היה כתוב מראש ולא ברייקדאון ספונטני ואת זה שהיא תמרנה את שניהם בשביל מה שהיא רוצה.
כן, את זה שהיה כתוב מראש גם אני אהבתי (כי בתור ברייקדאון ספונטני זה היה צפוי וקלישאתי).

לגבי התמרון - אני חצויה כאמור.
הבעיה שלי איתו זה שבעוד איין מתמרן אנשים באופן שגורם להם לראות בו כוח, לחשוב עליו כ"בוס" אפילו כשהוא לא הבוס שלהם,
היא תמרנה אותם ההיפך: לראות בה חולשה. היא אמרה לדיוויד שהיא super nervous בקשר לנאום ולכן מסכימה רק אם יתן לה משהו, ואמרה לאיין שהיא תרצה מאוד לנאום אבל רק אם הוא יכתוב בשבילה את הנאום, שהיא לא מסוגלת לעשות את זה לבדה.
אז קצת יוצא לי מזה מסר שהדרך היחידה שלה להצליח לנהל, זה לשדר חולשה ונזקקות.
אני מקווה שנראה אותה בהמשך כן מצליחה לתפקד כמנהלת סמכותית, כמו שהיא עם האופי שלה, כלומר בלי הצורך להיות "אלפא" מפוצצת בטחון עצמי כמו איין שזה מה שהוגדר תמיד ע"י העולם הגברי כתכונות שדרושות לניהול, אבל גם לא בדרך של להקטין את עצמה ולהעמיד פנים של חלשה יותר ממה שהיא באמת.
אני לא יודעת אם הם באמת הולכים לשם (כלומר עונה 1 הסתיימה בקידום שלה למעמד שלו באופן רשמי, אז אולי 2 תהיה בקטע של "אוקיי הגעת לשם טכנית, אבל עכשיו את צריכה לעבור עוד דרך בשביל להבין איך להיות שם באמת").

didalf

Well-known member
לגבי התמרון - אני חצויה כאמור.
הבעיה שלי איתו זה שבעוד איין מתמרן אנשים באופן שגורם להם לראות בו כוח, לחשוב עליו כ"בוס" אפילו כשהוא לא הבוס שלהם,
היא תמרנה אותם ההיפך: לראות בה חולשה. היא אמרה לדיוויד שהיא super nervous בקשר לנאום ולכן מסכימה רק אם יתן לה משהו, ואמרה לאיין שהיא תרצה מאוד לנאום אבל רק אם הוא יכתוב בשבילה את הנאום, שהיא לא מסוגלת לעשות את זה לבדה.
אה לא ראיתי את זה ככה. אני פשוט אהבתי שהיא מנצלת את הדעות המטומטמות שלהם עליה לטובתה.
אבל אני גם קצת מבינה מה את אומרת.

מילי08

Well-known member
בסוף הספקתי לא רע ואפילו מצוין.
סיימתי את Lovesick הנהדרת, ומי שלא ראה (עח"ו, ארינמל, ניק) - מומלץ מאוד מאוד. כמו שכתבתי זה שילוב של פליבאג ופליז לייק מי. אני מאוהבת בסדרה ובדמויות |מאוהב|
קצת דאגתי בפרק האחרון מהכיוון שחשבתי שהיא תלך, אבל לשמחתי זו היתה דאגת שווא (חוץ מדמות אחת שהתבאסתי בשבילה).

ואז החלטתי לא להישאר מאחור והתחלתי את mythic quest |מאוהב| ואפילו מצאתי את הספיישל סוף קורונה המהמםםםםםם. הם כאלה חמודים. רובם בכל אופן.
ג'ו איומה ברמות אחרות וגם בראד מניאק. וגם - מה לעשות- אני לא יכולה שלא לראות בו את עבד. זה כאילו עבד מעמיד פנים שהוא מישהו אחר...
איך שמחתי שבסוף פופי מוצאת דרך להשתתף במשחק ואפילו מנצחת עם איאן. ובכלל כל הרעיון של המשחק הזה הוא מדהים ואני ממש ממש רוצה גם להשתתף.
קרול ממשאבי אנוש נהדרת. ממש מלכה. פופי היא פשוט פופי |מאוהב| כמו חתול. מעצבנת קצת ועושה מה שבא לה, אבל אי אפשר שלא לאהוב אותה ולרצות לקווצ'ץ' אותה.
השחקנית של רייצ'ל הבודקת קודמה ומקבלת את המקום השני או השלישי בקרדיטים.. מסתבר שהיא בצוות הכותבים
ברור! איך אפשר שלא? :-D כשהוא שתה חלב ונשפך עליו :-D
:-D גם אני. הוא כזה דמות טרגית
אהבתי בעיקר את המרמור של זאת ממשאבי אנוש בנושא
היא אדירה
ידעתי שהיא תעשה הצגה כלשהי! אני אבל חשבתי שהיא עובדת עליהן עם הקטע שהיא יורדת על עצמה. יואו, היא כזאת מעצבנת
הקטע עם הנאום היה מעולה. בהתחלה חצי התאכזבתי שהם הלכו לקלישאה של "אני מאלתר נאום מהלב" אבל רק חצי כי בכל זאת זה לא היה רהוט במיוחד. אבל אז הסתבר שכל הברייקדאון הזה היה מתוכנן מראש היה גאוני:-D וזה שפופי תמרנה (או עוררה בהם השראה?) את איין ודייויד בשביל מה שהיא רוצה היה מעולה
גם אני אהבתי ודווקא לא היתה לי בעיה עם האילתור מהלב כי זה היה לגמרי פופי (אני מפליצה! :-D) ומאוד הופתעתי שזה היה חלק מהתוכנית של איאן.
וגם מסכן האיש הזה ממחלקת הארט שכולם מזלזלים בו
ממש. אני מקווה שאנשי הארט המוכשרים ימצאו דרך לנקום בכולם...
ה חייב להיות גם קצת העניין של הגוף הזה:
צפה בקובץ המצורף
רק אני לא רואה?
והיה גם ברור שרייצ'ל (?) טועה בגישה שלה להכניס לשם מסר ומורכבות
היא עוד לא למדה להכיר את בראד?!
מנסה בנפרד.
אוקיי, אז הבעיה היא תפוז ולא אני.
התמונה מעלפת. מתי שרשור חתיכים?
מעניין, לא חשבתי על זה ועכשיו אני מסכימה איתך קצת. מצד שני, פופי אף פעם לא היתה טיפוס בריא מנטלית ומעורר השראה אז הגיוני שזה לא משהו שיופיע פתאום.
(כלומר עונה 1 הסתיימה בקידום שלה למעמד שלו באופן רשמי, אז אולי 2 תהיה בקטע של "אוקיי הגעת לשם טכנית, אבל עכשיו את צריכה לעבור עוד דרך בשביל להבין איך להיות שם באמת").
|כן|

didalf

Well-known member
איך שמחתי שבסוף פופי מוצאת דרך להשתתף במשחק ואפילו מנצחת עם איאן. ובכלל כל הרעיון של המשחק הזה הוא מדהים ואני ממש ממש רוצה גם להשתתף.
נכון? למה אצלי לא כיף ככה.

פופי היא פשוט פופי |מאוהב| כמו חתול. מעצבנת קצת ועושה מה שבא לה, אבל אי אפשר שלא לאהוב אותה ולרצות לקווצ'ץ' אותה.
חחח וואי ממש

מעניין, לא חשבתי על זה ועכשיו אני מסכימה איתך קצת. מצד שני, פופי אף פעם לא היתה טיפוס בריא מנטלית ומעורר השראה אז הגיוני שזה לא משהו שיופיע פתאום.
|כן|

דיווחים על ביטול צפיה, די זריזה אגב:
המורשת של יופיטר. סליחה. גיבורי-על לא הופכים סדרה בעלת ערכים שמרניים, שמזכירה סדרות משפחה דביקות מלפני 20 או 30 שנים לטובה יותר.
רציחות בוואלהאלה - OMG, קראתי כבר משהו דומה אצל נסבו או אצל סקנדינבי אחר. לא מעניין
לוציפר עוד מצליח איכשהו להחזיק אותי בענין
ניאו-יוקיו - אוהב, אוהב... פרודיה גאונית לכל הריאלטי המטומטים על בני/ות עשירים . [ מבחינתי שייך ברמה ל - ONE PUNCH MAN

למעלה