דיוני סדרות #50

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הגענו לשרשור דיוני סדרות ה50 שלנו בפורום המחודש (שאני יודע שכרגע מכה בנו חזק)
אז נצלו את הרגע המיוחד הזה לדיין סדרה באופן מיוחד וחגיגי

..או אתם יודעים, פשוט כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היה באמת פרק טוב. והשורה שצוטטת מעולה באמת.
אני מאוד אוהב את הavengers, אבל באמת זה שם מטומטם בשביל קבוצת גיבורי על. כאילו זאת המטרה העיקרית שלה - לנקום? מהבחינה הזאת שרה לחלוטין צדקה.

כמובן אני בקושי זוכר מה קרה בסוף העונה הקודמת. הצלחתי להזכר שהיה קו עלילה על הFates שצא'רלי היא אחת מהן והן השתלטו על העולם, אבל אז היה איזה משהו...
זה שלא ראינו את צ'ארלי בפרק אומר שכנראה זה נגמר בזנה שהיא עזבה.
ואז נזכרתי גם שהיה את הקטע עם זארי הישנה וזארי החדשה וזכור לי שאני חשבתי שיהיה מגניב אם יהיו שתיהן במקביל, אבל כנראה נשארו רק עם החדשה יותר. (שזה לא ממש רע, כי אני אוהב אותה עם קונסטנטין.
והיה גם את קו העלילה עם הבחורה הזאת שהייתה בגהנום בגלל קונסטנטין (אסטרה?) והם כנראה הצליחו להציל אותה אז עכשיו היא תהיה מין חברה לא רשמית.

האם ראו בסוף העונה הקודמת ששרה נחטפה על ידי חייזרים? לא זוכר ולא בטוח אם זה משנה.

אז החליטו ללכת מאוד חזק לכיוון החייזרים:
דבר ראשון אז מסתבר שגארי היה חייזר כל הזמן הזה? האם זה הגיוני? היו כל מיני דברים שהוא בגד בחבורה וחזר והיה חד קרן שאכל לו את הפטמה. בכל הדברים האלו הוא היה חייזר?
ועכשיו הוא ושרה תקועים על ספינת חלל בחלל העמוק בלי דרך לחזור.
ובשביל עלילה עונתית איכשהו הספינה שלהם פתחה פתח למערבולת הזמן ושיחררה שם מלא חייזרים שונים שנאספו על ידי החייזרית שחטפה את שרה.
כלומר כמו שהיו בעונות קודמות רעים שמתו בתקופות היסטוריות שונות או יצורים קסומים בתקופות היסטוריות שונות, עכשיו זה חייזרים.

בין הקטעים המעולים:
שרה שואלת את גארי מה הוא יודע על הship והוא חושב שהיא מדברת על מערכת היחסים בינה ובין אווה.
אווה מחלקת לכולם קלסרים ואז מסמנת וי על דף כשכל אחד הולך לעשות משהו אחר כי זאת הייתה התוכנית שלה כדי שלא יפריעו לה.

הפתיע אותי שבכלל זכרו בסדרה הזאת שעכשיו יש יקום משותף עם סופרגירל מה שאומר שיש רשות מיוחדת שמטפלת בחייזרים.
ומסתבר שהיא נהרסה ואין לי מושג אם זה בעצם חלק ממה שקורה בסדרה סופרגירל, כי אני עצרתי אותה כמה פרקים לפני סוף העונה הקודמת.
מצד אחד נחמד שהם זוכרים שזה קיים (ונחמד שהזכירו שהיה קטע בין שרה ואלכס דאנוורס)
אבל מצד שני כל ההתייחסות לחייזרים אמורה להיות שונה. בסדרה סופרגירל יש המון חייזרים שגרים על כדור הארץ. אז קצת מוזר שיש מישהי שמפחדת שחייזרים יחטפו אותה.(או אולי זה יותר הגיוני). בכל מקרה אמור להיות קל למצוא מישהו עם טכנולוגיה חייזרית ולא צריכים למצוא מישהי שהופיעה בטאבלויד.

בקיצור כרגיל הסדרה הולכת קדימה עם עלילות פסיכיות כל כך שזה לא משנה שהן פסיכיות.
כלומר באיזה עוד סדרה מגלים שדמות שהיית חצי קבועה כבר כמה עונות הוא בעצם חייזר ופוגשים את הארוסה שלו שאוכלת את ספרטקוס. וזה בלי קשר לשיר של דייויד בואי ודיבורים לא מעטים על קסמים חייזריים.

אבל מצד שני כל ההתייחסות לחייזרים אמורה להיות שונה. בסדרה סופרגירל יש המון חייזרים שגרים על כדור הארץ. אז קצת מוזר שיש מישהי שמפחדת שחייזרים יחטפו אותה.(או אולי זה יותר הגיוני). בכל מקרה אמור להיות קל למצוא מישהו עם טכנולוגיה חייזרית ולא צריכים למצוא מישהי שהופיעה בטאבלויד.
המיזוג לכדור הארץ פריים הרס את כל הבנייה של היקום עד עכשיו.
בכדור הארץ 38 הכירו חייזרים, בכדור הארץ 1 לא. מה בפריים? כנראה מה שיהיה נוח לכל סדרה.

כמה זמן עבר מסוף העונה הקודמת? הספקתי לשכוח איך היא הסתיימה.

מיק רורי עדיין נוכח, והוא צודק שהצוות לא מתפקד בלי שרה.

עוד חייזר שמסווה את עצמו עם משקפיים. ברור שזה לא תוכנן מראש, ואם זה תרם רק להתחלה של העונה אז זה מיותר.

בהרד הוא דמות כיפית יותר מאחותו/אחיותיו.

אווה גאונה או שהאגדות צפויות? כנראה גם וגם.

אז נראה במהלך העונה חייזרים מסוגים שונים? נשמע פחות מעניין מקסם או דמויות היסטוריות, אבל אני סומכת עליהם.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המיזוג לכדור הארץ פריים הרס את כל הבנייה של היקום עד עכשיו.
בכדור הארץ 38 הכירו חייזרים, בכדור הארץ 1 לא. מה בפריים? כנראה מה שיהיה נוח לכל סדרה.
כן זה לחלוטין בילבל דברים. הזוי לחשוב שיש עכשיו את סופרמן וסופרגירל בעולם של הסדרות האחרות.
והסדרה של סופרמן כל כך לא מרגישה כאילו היא מתרחשת בעולם הזה.
אני לא רואה black lightning אז אני לא יודע איך זה מרגיש בסדרה ההיא.
והוא צודק שהצוות לא מתפקד בלי שרה.
מי היה מאמין שנגיע לכאן כשראינו לראשונה את הדמות של שרה בפרק הראשון של החץ לפני 9 שנים (אם כי אז שחקנית אחרת שיחקה אותה)
בהרד הוא דמות כיפית יותר מאחותו/אחיותיו.
הוא דווקא הדמות שאני הכי פחות מתחבר אליה.
אני מניח שזה גם קשור לזה שהוא חדש,
אבל גם כל הקטע של הזן וצ'יל קצת מעצבן.
אז נראה במהלך העונה חייזרים מסוגים שונים?
תלוי עד כמה יהיו יצירתיים עם זה.
ואני מניח ממה שנאמר שנראה גם כל מיני "קסם של חייזרים".

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי עוד משהו
ואחרי שחפרתי פרק שעבר הפעם אין לי כוח. אני מקווה שלכן יהיה יותר כוח.
לא פרק טוב כמו פרק שעבר, אבל זה בגלל שהוא היה מעולה.

אז מסתבר שהבחור שהולך על מים לא מת. אני שמח.
ויש עוד נגוע שיוצר מין לוחות מתכת והוא עושה רושם די מגניב.
לא היה בכלל את מלך הקבצנים ובקושי היה את הוגו סוואן. אבל הקטע בינו ובין השוטר היה נחמד.
והיה כן סצנה שלמה ומלאה עם אוגי. והוא ממש חמוד ומוזר.

ציפיתי שיקח הרבה זמן ואולי כמה פרקים עד שיגלו מי הורה להרוג את מרי, אבל זה לקח נראה לי פחות מחצי פרק לפני שטרו הבינה שמאסן היה מאחורי זה.
הסצנה של טרו ומאסן הייתה מאוד מעניינת.
עדיין תהיתי אם הוא רק גורם לה לחשוב שזה הוא, אבל אחרי שגילו שלוסי היא מרגלת אז זה כבר נעשה ברור לחלוטין.
ואיז עצוב הגילוי שלוסי בגדה בהן.
תכלס אין להם זמן למשוך את הזמן כמו שעושים בהרבה סדרות כי יש ממש מעט פרקים אז דברים צריכים לקרות.

וזה מוביל אותי לעוד משהו שהפתיע אותי - זה שכבר תפסו את מאלדי.
זה כל כך קלאסי לסדרות שהרע מופיע ובורח מהשוטרים שוב ושוב שהיה לי ברור שהיא תצליח לברוח מהשוטר. אבל אז הוא בעצם תפס אותה. ואני לרגע חשבתי שאיכשהו היא גרמה לו לדמיין שהוא תופס אותה כשבפועל הוא הכה אישה אחרת. אבל זאת באמת הייתה היא.

צדקתי שבוע שעבר כשחשבתי שמירטל מבינה את השיר של מרי בגלל היכולת שלה עם שפות. והיה די מגניב איך קיבצו חדר שלם של אנשים שדוברים שפות זרות כדי לתרגם את המשפטים שלה.
נשמע לי שהמסר שהיא שמעה הוא מהספינת חלל שגרמה לכל הנגועים. כי המסר היה שהיא לא עזבה אלא פגומה וקבורה. וראינו שהספינה קבורה איפשהו.
אבל אולי זה לא רק ספינה אלא מישהו על הספינה. או אולי ספינה עם אינטליגנציה.

בהמשך המסתורין של טרו היא אומרת משהו שמבינים ממנו שהיא בכלל מזמן אחר. זמן שבו אין זמן להלוויות.
האם היא בכלל מהעתיד והחללית ההיא היא מכונת זמן. וטרו נשלחה מהעתיד בשביל לשנות משהו. ואולי בעצם הספינה יצרה את כל הנגועים כדי לשנות איזה עתיד נורא (זה בעצם עלילה כללית מאוד דומה לסדרה אחרת שאני מכיר).
וזה מתחבר גם עם מה שטרו אמרה על כך שהפרצוף שלה זה לא הפרצוף שלה - כי זה לא שהיא פיזית הגיעה מהעתיד, אלא התודעה שלה נכנסה לגוף של אישה אחרת.
ואולי רק חלקית יש לה את הזכרונות של התודעה החדשה הזאת (או של התודעה הישנה) וזה גם מסביר למה היא רק חלקית זוכרת את מאלדי.
נותנים לנו חלקיקים של הפאזל ואני רוצה לראות כבר את התמונה הגדולה.

Lhuna3

Well-known member
גם אני מאוד אהבתי אותו.
והיה כן סצנה שלמה ומלאה עם אוגי. והוא ממש חמוד ומוזר.
כן. ויחד עם זה האי הבנה כשפננס חושבת שהוא מתוודה על הרצח היתה מייגעת ומסוג הקטעים המעצבנים תמיד.
מאוד! אוף למה דווקא היא. אבל מה היה הקטע עם סיכת הפיל שהיא חזרה בשבילה? למה היא היתה חשובה לה כל כך?
ואני לרגע חשבתי שאיכשהו היא גרמה לו לדמיין שהוא תופס אותה כשבפועל הוא הכה אישה אחרת.
אנחנו ראינו שיש לה יכולת לגרום לאנשים לדמיין דברים?
בהמשך המסתורין של טרו היא אומרת משהו שמבינים ממנו שהיא בכלל מזמן אחר. זמן שבו אין זמן להלוויות.
האם היא בכלל מהעתיד
כן, היא אמרה את זה די מפורשות נראה לי (זה גם אולי מסביר את האופן המשונה והמשועשע שבו היא אמרה לפננס "האם המצאת עכשיו את האמפליפייר?" שדיברנו עליו אחרי הפרק הקודם.)

שאלות/הערות אחרות:

1. למה להפוך ענבים שנראים כל כך טוב לזכוכית?? היה לי ממש חבל. אבל גם לא הבנתי לאן הולך הקטע הזה, שפננס מבקשת מזאתי לברר משהו על צווים שאולי יצאו נגד חלק מהנגועות.

2. אהבתי את השיחה ההפוכה בין טרו ופננס שטרו בתפקיד פננס הנוזפת בה שלא היתה בלוויה של מרי, ופננס מגיבה בתור טרו.
רגע לפני שטרו זורקת לנו את הרמז הגדול שהיא מזמן אחר.

3. שמחתי שהכניסו סופסוף את גברת לוויניה ביגלו לרשימת החשודים, או לפחות הכירו בכך שאיננה בהכרח חברה שלהם, והיה מעניין מה שהרופא רמז על כך שמשפחת ביגלו יבאו אותו לשם מג'מייקה מימנו את לימודיו.

4. אהבתי מאוד את הרובוט קוף/כלב/דוב מה שזה לא היה על אופניים קטנים שהן הביאו להרדים את הפועלים במחסן :-D

5. ומי זאת ששכבה כלואה באיזה מרתף ודיברה על התוכנית ועל מי שהיא כלי שלו?

didalf

Well-known member
וואי ממש קשה לי לעקוב הם מדברים מהר והכל במעורפל כזה כאילו הדמויות מבינות משהו שאני לא. וזה עוד עם תרגום בעברית. או שאני סתם ממש עייפה?

חחח כן אהבתי כשהוא עשה מזה מדרגות וברח.

עדיין תהיתי אם הוא רק גורם לה לחשוב שזה הוא, אבל אחרי שגילו שלוסי היא מרגלת אז זה כבר נעשה ברור לחלוטין.
לא הבנתי איך טרו הבינה את זה מהבית שלו.

וזה מוביל אותי לעוד משהו שהפתיע אותי - זה שכבר תפסו את מאלדי.
אוף היא נבלית מגוכחת ממש וזה מעצבן אותי זה ממש מוריד לי כל פעם שרואים אותה והיא מקשקשת את המונולוגים הארוכים וההזויים שלה.

תכלס אין להם זמן למשוך את הזמן כמו שעושים בהרבה סדרות כי יש ממש מעט פרקים אז דברים צריכים לקרות.
כמה פרקים יש בכלל?

כן. ויחד עם זה האי הבנה כשפננס חושבת שהוא מתוודה על הרצח היתה מייגעת ומסוג הקטעים המעצבנים תמיד.
אוף כן אבל לשמחתי זה נפתר מהר באותה סצנה. ממש חששתי שזאת תהיה אי הבנה מתמשכת ומעיקה לאורך כל הפרק. הוא חמוד אבל כזה מבולבלי.

מאוד! אוף למה דווקא היא. אבל מה היה הקטע עם סיכת הפיל שהיא חזרה בשבילה? למה היא היתה חשובה לה כל כך?
מצטרפת לשאלה.

1. למה להפוך ענבים שנראים כל כך טוב לזכוכית?? היה לי ממש חבל.
חחחחחח תכלס:-D למרות שאם הייתי יכולה להפוך דברים ככה לזכוכית (או שזה קרח) הייתי עושה את זה להכללל סתם בשביל הכיף.

5. ומי זאת ששכבה כלואה באיזה מרתף ודיברה על התוכנית ועל מי שהיא כלי שלו?
זאת מאלאדי בכלא.

זה כל הזמן מזכיר לי את האקסמן אבל היום במיוחד כשהאנשים הראשיים התדיינו מה הדרך הנכונה לפעולה וחלק יותר פציפיסטים וחלק יותר לוחמניים. וגם הטהרנים היו כאלה בדה גיפטד.

סופרמן ולויס:
הסדרה חוזרת רק עוד שבועים, אל תתלהבו. רק רציתי לציין שהתאכזבתי שהתלבושת השחורה מתבזבזת על סופרמן המקביל. היא אמורה לסמל התחדשות, לא תלבושת של נבל-על.
אם כבר צבעים, השמיים בסמולוויל לבנים. זה הזוי.

didalf

Well-known member
12, אבל העונה תחולק ל-2 אחרי פרק 6 תהיה הפסקה לא ידוע לכמה זמן :-( בגלל הקורונה כמובן.
אה אז מה קטע להעלות עכשיו חצי עונה? היו מחכים ומעלים הכל ביחד זה סתם מעצבן מי יזכור עד אז.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני דווקא אהבתי את האי-הבנה הזאת.
כלומר הייתי מתעצבן אם זה היה יוצא משליטה וגורם לה לחשוב בטווח ארוך שהוא רוצח. אבל בתור בלבול רגעי זה היה מצחיק.
הסבירו בכללי, אבל בגלל שהכרנו את הדמות כל כך מעט זה לא הרגיש earned.
היא גרמה למוות של התינוק שלה והיא לא יכולה לגעת באף אחד, אז לא מעניין אותה הבטחה של עתיד טוב, היא רוצה שירפאו אותה מהמצב הזה.
לא נאמר אבל פרשנות מסויימת שאני רואה לזה עכשיו היא שהיא בטח מלאת שנאה עצמית על מה שהיא עשתה לתינוק שלה וזה גרם לה לרצות לצדד באדם שהוא נגד אנשים כמוה.
אגב, לדעתי היא תחזור בעתיד.
לגבי הסיכת פיל הוסבר בפרק שפננס יצרה אותה בשבילה. אבל לא פורט משהו מעבר. אולי באחד הפרקים הקודמים נאמר משהו על זה שנותן לזה יותר משמעות. זאת בעיה שבסדרה יש כל כך הרבה דמויות. בשני הפרקים הראשונים בקושי הצלחתי לעקוב אחרי כל הדמויות אז בעיקרון לחלוטין יכלתי לפספס דברים.
אנחנו ראינו שיש לה [למאלדי] יכולת לגרום לאנשים לדמיין דברים?
לא. אם כי תכלס לא ברור לי מה היכולת שלה. רק ראינו שהעיניים שלה נעשות צהובות או משהו, לא הבנתי מה זה עושה.
אבל אני יותר התכוונתי לכך שבכנופיה שלה יש את הבחור שמכונה הקולונל שיכול לשכנע אנשים בכל דבר (הוא זה שבפרק שעבר גרם לרופא להכנס לכרכרה במחשבה שהיא שלו). אז חשבתי אולי הוא איכשהו יכל לגרום לו לחשוב שהיא אישה אחרת בלי שראינו בכלל.
או לחלופים שהיא עובדת עם מישהי אחרת שיכולה לעשות משהו כזה. אנחנו כל פרק מגלים עוד אנשים עם יכולות.
כן, היא אמרה את זה די מפורשות נראה לי (זה גם אולי מסביר את האופן המשונה והמשועשע שבו היא אמרה לפננס "האם המצאת עכשיו את האמפליפייר?" שדיברנו עליו אחרי הפרק הקודם.)
זה לא הרגיש לי מספיק ברור.
1. למה להפוך ענבים שנראים כל כך טוב לזכוכית?? היה לי ממש חבל. אבל גם לא הבנתי לאן הולך הקטע הזה, שפננס מבקשת מזאתי לברר משהו על צווים שאולי יצאו נגד חלק מהנגועות.
לא אוהב ענבים. אבל אני גם לא אוהב כדורי זכוכית מנופצים...
אגב, בעבר חשבתי שהיא הופכת דברים לקרח או מקפיאה אותם. בגלל זה בהתחלה לא הבנתי למה פננס אומרת לה לנקות את השברים.
לא ממש ברור לי מה באמת הקטע עם זה. היא כאילו סוג של אשת קשר של טרו לכל הגרים שם. בכלל יש לה כאילו סיפור רקע שלם לגבי זה שהיא רוצה להיות עורכת דין אבל לא יכולה ללמוד כי היא אישה... אבל אי אפשר שלכל דמות משנית יהיה סיפור רקע שלם לחקור בסדרה עם כל כך מעט פרקים.
אני יכול להבין את הבעיה אם הן משכנות שם נשים שיצאו נגדם צווים, כי אז אפשר להאשים את כולן שהם מסתירות פושעים.
2. אהבתי את השיחה ההפוכה בין טרו ופננס שטרו בתפקיד פננס הנוזפת בה שלא היתה בלוויה של מרי, ופננס מגיבה בתור טרו.
כן זה היה מאוד מצחיק וחמוד.
(מערכת היחסים שלהן מאוד מזכירה לי בכימיה שלה את ווילו ובאפי)
3. שמחתי שהכניסו סופסוף את גברת לוויניה ביגלו לרשימת החשודים, או לפחות הכירו בכך שאיננה בהכרח חברה שלהם, והיה מעניין מה שהרופא רמז על כך שמשפחת ביגלו יבאו אותו לשם מג'מייקה מימנו את לימודיו.
אני גם שמח שכבר הבינו לחשוד בה. כמו עם זה שמאלדי נתפסה ושמהר מאוד קלטו שמאסן הורה על הרצח - דברים מתקדמים מהר בסדרה הזאת. בסדרת רשת זה היה נמשך עוד לפחות 5 פרקים עד שהיו חושדים בה.
ממה שהבנתי זה לא שמשפחת ביגלו יבאו את הרופא, אלא משפחה עשירה אחרת שהתבררה לו כמושחתת.
לא הבנתי איך טרו הבינה את זה [שלוסי היא מרגלת] מהבית שלו.
כי בבית של מאסן היו כל מיני פרסי ציד (ראשים מפוצלחים וכאלו). ולוסי התייחסה אליו בתור הצייד הגדול. אבל בעצם איך לוסי יכלה לדעת שהוא צייד? כי היא גם הייתה בבית שלו.
אוף היא נבלית מגוכחת ממש וזה מעצבן אותי זה ממש מוריד לי כל פעם שרואים אותה והיא מקשקשת את המונולוגים הארוכים וההזויים שלה.
אני דווקא די אוהב אותה. חבל לי שרואים אותה ממש קצת כי נראה לי שמה שחסר לה זה יותר פיתוח.
אוף כן אבל לשמחתי זה נפתר מהר באותה סצנה. ממש חששתי שזאת תהיה אי הבנה מתמשכת ומעיקה לאורך כל הפרק. הוא חמוד אבל כזה מבולבלי.
בערך מה שאני אמרתי
זה כל הזמן מזכיר לי את האקסמן אבל היום במיוחד כשהאנשים הראשיים התדיינו מה הדרך הנכונה לפעולה וחלק יותר פציפיסטים וחלק יותר לוחמניים. וגם הטהרנים היו כאלה בדה גיפטד.
כן, מאוד מזכיר את האקס-מן. ג'וס ווידון גם כתב עבור הקומיקס של האקס-מן לתקופה מסויימת.
כמובן שיש כל מיני סדרות (וקומיקסים) על אנשים שיש להם כוחות כמו למשל הסדרה Heroes.
אבל הסדרה הזאת ספציפית הכי מזכירה לי את ה4400.

didalf

Well-known member
לא נאמר אבל פרשנות מסויימת שאני רואה לזה עכשיו היא שהיא בטח מלאת שנאה עצמית על מה שהיא עשתה לתינוק שלה וזה גרם לה לרצות לצדד באדם שהוא נגד אנשים כמוה.
אה גם זה הזכיר לי את האקסמן בעיקר את רוג ואקסמן 3 בקטע שיש אנשים עם כוח פח שלא רואים בזה מתנה אלא עונש והיו שמחים להפטר ממנו, לעומת אלה שחושבים שצריך לחגוג את הכוחות והשוני שלהם.

כי בבית של מאסן היו כל מיני פרסי ציד (ראשים מפוצלחים וכאלו). ולוסי התייחסה אליו בתור הצייד הגדול. אבל בעצם איך לוסי יכלה לדעת שהוא צייד? כי היא גם הייתה בבית שלו.
אההה וואי לא הייתי קולטת את זה בחיים.

Lhuna3

Well-known member
הסבירו בכללי, אבל בגלל שהכרנו את הדמות כל כך מעט זה לא הרגיש earned.
היא גרמה למוות של התינוק שלה והיא לא יכולה לגעת באף אחד, אז לא מעניין אותה הבטחה של עתיד טוב, היא רוצה שירפאו אותה מהמצב הזה.
כן כל זה היה ברור לי, רק מה הקטע עם הסיכה שפננס יצרה לא היה ברור, בפרט את הדברים שטרו ופננס אמרו על זה אחרי זה...
הרגיש כאילו יש שם משהו מעבר, אבל אולי זה היה סתם.
זה לא הרגיש לי מספיק ברור.
היא אומרת we don't do that WHEN I'm from
ואולי אפשר היה לשמוע את זה כ-where אבל המתרגם גם שמע when וכתב "בתקופה שממנה באתי".
לא אוהב ענבים.
:rolleyes:
ממה שהבנתי זה לא שמשפחת ביגלו יבאו את הרופא, אלא משפחה עשירה אחרת שהתבררה לו כמושחתת.
אה אוקיי.
זה בסדר, לונה לא קלטה כשבסוף ראו את מאלדי :p
:mad::mad::mad:

dilia snake

Well-known member
לא שהיה פרק רע או משהו, אבל אם בעוד סדרה יתעסקו שוב ב-BLM אני לא יודעת מה אני אעשה. תקראו לי גזענית או איך שבא לכם, אבל מיציתי את ה"טרנד" הזה לגמרי.

זה כבר נעשה בלתי נסבל לראות את סדרות המשטרה הפרוצדורליות.

Aranel Nenharma

Well-known member
לא ציינתי שהתחלתי לראות את mythic quest.
תודה על ההמלצה. סדרה ממש חמודה
ראיתי בנתיים רק 6 פרקים.
הפרק החמישי היה ממש מגניב וממש נקשרתי שם לדמויות, גייק וכרסטין היו מעולים.
ואני ממש אוהבת את הדמות של פופי. אישה בעולם גברי שהיא לא אישה טיפוסית, מרעננן לראות את זה.

מילי08

Well-known member
לא ציינתי שהתחלתי לראות את mythic quest.
תודה על ההמלצה. סדרה ממש חמודה
ראיתי בנתיים רק 6 פרקים.
הפרק החמישי היה ממש מגניב וממש נקשרתי שם לדמויות, גייק וכרסטין היו מעולים.
ואני ממש אוהבת את הדמות של פופי. אישה בעולם גברי שהיא לא אישה טיפוסית, מרעננן לראות את זה.
גם אני ממש אהבתי את הפרק הזה, ואחר כך את הפרק קורונה שהיה מעולה מעולה מעולה.
פופי מהממת ממש. וגם הדינמיקה שלה עם איאן מצוינת ומתסכלת בו זמנית.
אני צריכה למצוא זמן (ודוד חם ואוהב) כדי לראות את פרק הפוסט קורונה שלהם (עדיין לא הצלחתי למצוא דודים שיתנו לי לראות את הספיישל של גנים ונוף :-/)

למעלה