דיוני סדרות #47

מילי08

Well-known member
לא, קראתי איפשהו שזו סדרה די טיפשית. [לוציפר]
זה גם מה שאני חשבתי אבל היא פחות גילטי ויותר פלז'ר (לפחות 3 הפרקים הראשונים...)
ובגדול - זה סוג של סדרה בלשית שאת לא אוהבת, אבל בקונספט הרבה יותר מגניב

dilia snake

Well-known member
אבל אם כולן אומרות שהשחקן הוא כזה מושלם אז אולי שווה לנסות בשביל הגילטי פלז'ר? במבט ראשון הוא לא נראה לי כזה סקסי.
אני גם במשך שנים חשבתי שזה מטומטם, וכן זה לא יצירת מופת או משהו ויש קטעים שזה דיי מפגר אבל זה באמת גילטי פלז'ר מוצלח.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אקס מן משום מה גם לא עושה לי חשק.. לא יודעת.
אני די בטוח שגם מארוול באופן כללי לא עשה לך חשק (אחרת היית רואה כבר ממזמן)
החשק בא אחרי שרואים את הראשון (את יכולה להתחיל עם זה של 2000 או עם זה של 2011)
בדיוק.
אבל אני זורמת עם לתת את כל הקרדיט לג'יין אספנסון
גם בקטעים בסוף הפרק שמראיינים אנשים מהסדרה מדברים איתה אבל לא רואים אותו כמובן.
איך זה שהרופא המרושע והבוסית ידעו שצריך לחפור ולחפש את העב"ם?
יכול להיות שיש עוד אנשים בודדים שזוכרים מה קרה או שיש דרך אחרת שגילו על זה.
התחלתי אתמול את Disenchantment פרקים 1-3 ומאוד נהניתי (רק note to self- ככל הנראה הגעתי לגיל שאלכוהול מרדים אותי, אז לא לשתות כשאני עייפה ואין אקשן בטלוויזיה שיחזיק אותי ערה :-/ )
בינתיים אין לי משהו מיוחד להגיד עליה, חוץ מזה שהיא באמת מאוד חמודה.
אני אוהב אותה. היא מוזרה כזאת. ויש בה סיפור המשכי שאני כמעט תמיד שוכח בין עונה לעונה.
כדי לא להירדם סופית על הספה החלטתי להתחיל גם את לוציפר ודי עפתי עליה. הפרומו שראיתי מזמן לא עשה לה חסד.
לונה- כבר צפית בה?
גם עדי|נחש| הייתה בטוחה שזאת סדרה טיפשית וירדה עליה בעבר. עד שהיא ניסתה אותה ממש והתמכרה גם היא.
לא שהיא בדיוק חפה לחלוטין מטיפשות. זאת לא הסדרה הכי עמוקה שיש, אבל יש בה גם עומק.
אבל היא כן טובה ומאוד כיפית.
והיא יותר ממה שנשמע מהקונספט שלה שנשמע ממש ממש גרוע - השטן עוזר לשוטרת בחקירות רצח.
זה נשמע כמו הדברהכי מפגר בעולם. אבל זה עובד.
טום אליס הוא באמת סופר חלומי.
טום אליס מושלם, ואז הוא מדבר והמבטא הבריטי הופך אותו לעוד יותר מושלם|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|.
ואומנם זה לא כל מה שיש בסדרה הזאת, אבל טום אליס בהחלט מוסיף המון. לא רק נראה חלומי, אלא יוצר דמות מעולה.
יש עוד כמה דמויות ממש טובות. (יש גם כמה דמויות מעצבנות, אבל חלק מהן נעשות חביבות יותר בהמשך)
טכנית לוציפר מבוסס על קומיקס שניל גיימן(אלים אמריקאים, בשורות טובות) שיצא במסגרת DC
תכלס המשמעות שיש לניל גיימן בעניין הזה היא ממש קטנה.
ניל גיימן יצר את הקומיקס המעולה The Sandman. בתוכו יש קו עלילה שכולל את לוציפר שעולה לכדור הארץ. אבל זה בקושי מורחב.
לקומיקס הזה עשו ספין-אוף שמתמקד בלוציפר על כדור הארץ (ולהבנתי כל קשר בין הקומיקס הזה לסדרה הוא מקרי בהחלט).

*מה שמעניין זה שמצלמים עכשיו עיבוד לקומיקס The Sandman ומעניין אם יגעו בלוציפר שם. זה בעצם יכול להיות מדהים אם יעשו קרוסאובר עם הסדרה הזאת, אבל נראה לי שהרוח של sandman היא שונה לחלוטין לרוח של הסדרה הזאת.

ובגדול - זה סוג של סדרה בלשית שאת לא אוהבת, אבל בקונספט הרבה יותר מגניב
אוי נכון, לונה שונאת שמכניסים תעלומת רצח לכל דבר שלא צריך את זה.
וזה כאילו הקונספט הבסיסי של הסדרה - במקום לעשות סדרה שיכולה להיות מאוד מעניינת על השטן שעוזב את גהנום ועובר לגור על כדור הארץ, הפכו את זה לסדרה שבה כל פרק יש תעלומת רצח.

זה באמת קשה להסביר איך הסדרה הזאת מצליחה להתקיים בלי להיות דפוקה לחלוטין.

**הודעות על השיקגו'ז האחרות יעלו בהמשך, אם יהיה לי מה להגיד, אני בטוחה שכולכם תהיה במתח עד אז.
אנחנו קצת בגעגועים לשיקגו כי שיימלס הסתיימה.
הם מדברים בסדרות האלו על הsouth side? יש סיכוי שהם יבדקו מה קורה אחרי פרק הסיום?
הזבל לא נותן לי לערוך, הוא לא נותן לי להגיב לעצמי. אני שונאת אותו.

איך הכותבים של הסדרה לא יכולים להתאפק, כול פעם שיש שינוי לטובה הם חייבים לחזור להרגלים הישנים שלהם. זה כמו אובססיה או משהו שחזק מהם, אין להם שליטה.

המפקחת מדברת על שינוי ובלה בלה בלה ואז רואים את וויט באוטו ליד מחנה של הומלסים, כן הבנו את הרמז.

ואז מגיעים לתיק עצמו, אדם שהורשע באונס-רצח יוצא לחופשי כי הבלשית פישלה והרביצה לו כדי שיודה או משהו ואז כמובן שהוא חוזר לאנוס ולרצוח נשים אחרות, קלאסי.

ואז וויט רוצה להוציא במכות מידע ממישהו שאולי עזר לפושע השבועי. ג'יי מתנגד(הוא היחידי כול השאר עומדים בפרצוף של "הלוואי ואבא ואימא יפסיקו לריב") אבל הוא עוזב עם כולם, חוץ מאדם שוויט פקד עליו להישאר כי הוא גם מאמין בלהרביץ לעבריינים. בסוף הם לא מרביצים לאיש הזה, אבל וויט מאבד שליטה והורס לו את האוטו, אולי כדי שוויט יתקשר לאוליביה ויבקש את הטלפון של סטייבלר, הבחור היה במספיק סדנאות שליטה בכעסים כדי ללמד את וויט שיעור או שניים(או עדיף שלא, הם עוד עלולים להחליף טיפים)

המפקחת רוצה להוציא את השם של האנס לתקשורת וויט מתנגד כי סיבות.

בסוף הם עוצרים מחדש את האנס ולי בא לדפוק את הראש בשולחן.
זה מקום טוב להזכיר את זה שהשבוע הורשע השוטר/רוצח ההוא בארה"ב. מסתבר שאי אפשר לחנוק מישהו למוות במשך עשר דקות מול מצלמות ולצאת מזה חופשי.

didalf

Well-known member
אקס מן משום מה גם לא עושה לי חשק.. לא יודעת.
מצידי תראי רק אקסמן ההתחלה אז (אקסמן first class) ((זה מ2011) (זה עם ג'יימס מקאבוי!!) סרט מושלם|מאוהב|
ואם תאהבי אז תראי גם העתיד שהיה (days of future past)
אנחנו קצת בגעגועים לשיקגו כי שיימלס הסתיימה.
הם מדברים בסדרות האלו על הsouth side? יש סיכוי שהם יבדקו מה קורה אחרי פרק הסיום?
:-D;-(

didalf

Well-known member
את התחלת עם הסרט הזה או עם הסרט מ2000?
נו מה אתה לא זוכר זה הסרט שהכניס אותי לעולם גיבורי העל שראיתי בלי להתכוון כי לאחותי היה במבה!
ואז אכלתי לכם את הראש עם ג'יימס מקאבוי במשך שנה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נו מה אתה לא זוכר זה הסרט שהכניס אותי לעולם גיבורי העל שראיתי בלי להתכוון כי לאחותי היה במבה!
ואז אכלתי לכם את הראש עם ג'יימס מקאבוי במשך שנה.
אני זוכר את החלק שבו "אכלת לנו את הראש" (זה היה פחות קניבליסטי ממה שזה נשמע)
אבל לא זכרתי אם הגעת לזה אחרי שראית את סרטי אקס מן המקוריים או ההפך.
בעצם עכשיו אני נזכר שבאמת "הסכמת" לראות אותם בגלל האהבה שלך לקסבייר/מגנטו הצעירים.
איך וונדהויז'ן היה צריך להסתיים

יאסס מגניטו:-D|מאוהב|
ראיתי עכשיו ביו-טיוב ואפילו לא מיהרתי הנה כי ידעתי שאת בטוח כבר הספקת להעלות את זה.

סרטוני How It Should Have Ended באמת היו קורבן נוסף של שנת הקורונה שלא מספיק התייחסו אליו. ממש התגעגעתי במיוחד לאלו של סרטי מארוול.
אם כי הם כן נזכרו לפני כמה חודשים שהם אף פעם לא עשו אחד לאיירון מן 2 וניצלו את זה.
הקטע שהכי אהבתי היה שהם היו ב"חברים". כולל וונדה בתספורת הרייצ'ל.
הם מעולים בלהתייחס לכל מיני דברים שאנשים דיברו עליהם - כמו זה שההופעה של פייטרו המזויף גרמה לאנשים לקוות לקרוסאובר.
והתיאוריה (מבוססת הקומיקס) שיש קשר למפיסטו (זה הדמות שטן הזה).
וזה שכולם תוהים איך דוקטור סטריינג' לא התערב.
אהבתי גם שהתייחסו לזה שבעצם ברור שוונדה תראה את ויז'ן שוב כי ויז'ן המקורי עדיין קיים. נכון שהוא שונה, אבל יש לו את הזכרונות המקוריים שלו, אז הוא לא עד כדי כך שונה.
אבל הם עושים את הכל כל כך טוב שהייתי רוצה יותר. כמו התייחסויות לפרסומות, יותר משהו על אגת'ה.
מה שהם עשו מאוד לא טוב לדעתי זה דרסי. זה ממש לא הרגיש כמוה.
ונראה לי שהיה שם ספוילר לסרט החדש של וונדרוומן, אבל לא הבנתי כי לא ראיתי אותו. (אני לא מבקש הסבר, אולי אני עוד אראה אותו מתישהו)

מילי08

Well-known member
[לגבי אקס מן] אני לא בטוחה שראיתי בכלל. אולי כמה סצינות ממש ממש מזמן
אני די בטוח שגם מארוול באופן כללי לא עשה לך חשק (אחרת היית רואה כבר ממזמן)
החשק בא אחרי שרואים את הראשון (את יכולה להתחיל עם זה של 2000 או עם זה של 2011)
תכלס...
מצידי תראי רק אקסמן ההתחלה אז (אקסמן first class) ((זה מ2011) (זה עם ג'יימס מקאבוי!!) סרט מושלם|מאוהב|
אמרת ג'יימס מקאבוי - אמרת הכל. יטופל בהקדם |פטיש|
:-D
גם עדי|נחש| הייתה בטוחה שזאת סדרה טיפשית וירדה עליה בעבר. עד שהיא ניסתה אותה ממש והתמכרה גם היא.
לא שהיא בדיוק חפה לחלוטין מטיפשות. זאת לא הסדרה הכי עמוקה שיש, אבל יש בה גם עומק.
אבל היא כן טובה ומאוד כיפית.
והיא יותר ממה שנשמע מהקונספט שלה שנשמע ממש ממש גרוע - השטן עוזר לשוטרת בחקירות רצח.
זה נשמע כמו הדברהכי מפגר בעולם. אבל זה עובד.
[לוציפר] כבר הספקתי לשנות שוב את דעתי :-D אבל פתחת שרשור דיונים חדש אז אני אשמור את זה לשם..
אוי נכון, לונה שונאת שמכניסים תעלומת רצח לכל דבר שלא צריך את זה.
ובצדק
איך וונדהויז'ן היה צריך להסתיים
זה נכון!

למעלה