דיוני סדרות #46

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

צמצמתי את כמות הסדרות שאני צופה בהן מדי ערב. סיימתי לצפות ב "דמו של זאוס". מומלץ מאוד לחובבי מיתולוגיה יוונית, ולהנגשתהּ לצעירים חובבי היסטוריה של אגן הים התיכון.
ממשיך בהתלהבות עם "שירות חשאי מאוד" הצרפתיה, משנת 2015, שמרפררת לשנות ה- 60 במאה העשרים. מי שלא חי בתקופה לא יצליח לרדת לעומק הלעג והבוז שיש בה למלחמה הקרה, לגנרל דה-גול ול"כבוד" הצרפתי, כמו גם ליושבי בתי הקפה במונמארטר, כמו סארטר.
החלטתי לקפוץ לשני פרקי הסיום של סטארטרק-דיסקברי. כל העלילות חוזרות על עצמן בצורה מייגעת במיוחד, תמיד הסוף טוב, כוחות האור של "החירות האמריקאית, הרב גזעית, קסנופילית" מחזירים הכל למקומו "הטבעי" והחיובי.
לוציפר ממשיכה להצחיק אותי באווילות שבה ובמבט הייחודי, לכאורה שלה, לסדרות פושעים. זו סדרה חינוכית מעולה לילדים [ אכן זה מגיל 13 ומעלה ] לצורך הרחבת התפיסה המוסרית שלהם משחור-לבן לבעלת צבעי ביניים מורכבים מאוד.
יחידה 42 מרתקת. על אף הדמיון, שיש בה לסדרות פשע-משטרה אמריקאיות או מעבר לתעלה, הצרפתיות שבה מנצחת לגמרי. השחקנים הם בני אדם ולא בובות ראווה ממכוני כושר ומחדרי ניתוח של מנתחים-ידוענים. הצרות של חברי הצוות אנושיות ביותר, וגם הסיפורים וחקירתם מענינת, לטעמי, טוב יותר מהאנגליות של "חיי הכפר".
על 10+ כנראה אוותר, אנסה פרק אחד נוסף על אלה שכבר צפיתי בהם. זו קומדיית מצבים ללא ערך מוסף, סובלת מעודף חשיבות עצמית ומייצרת מהר מדיי קונפליקטים צפויים. השחקנים בני אדם, ולא אלילי יופי, זה הדבר היחיד לזכותה.
והנה המצוירים, האנימות שלי -
one punch man - ממשיכה להסעיר אותי מההבטים הפילוסופיים והסימבוליים שלה. עוד לא ירדתי ממש לעומקהּ, בהנחה שיש בה עומק, אבל גם אם אין, מומלצת מאוד.
דוטה - דם הדרקון - מזכירה לי סדרות פנטזיה משנות השמונים ואולי גם מאוחרות יותר, ההרפתקות מענינות, עירוב אלים משעשע במיוחד. צופה מעט ולאט.
אקדמית הגיבורים שלי - מגיע כבר לסופה, יש רק 2 עונות. מצחיקה אותי לפחות. הן עם המסר הפשטני שלה, והן בקונפליקטים הפשטניים במיוחד. לא מפסיקות שם הצרחות.

מילי08

Well-known member
התחלתי סוף סוף את הפלקון וחייל החורף
hjjjepoohhz.gif
לא ידעתי שיש רק 6 פרקים :-0
אני אתחיל מהדברים החשובים:
באקי|מאוהב|אבל למה הסתפרת?! הוא כנראה מהגברים היחידים שנראו סקסי עם שיער ארוך (בעיקר כשזה מלווה במסיכה ובתלבושת הקטלנית |מזיע|)
tenor.gif
אבל הוא עדיין מעלף
וגם ווילסון חתיכי, אבל אני שונאת את הזקנקן המטופש, התחום והמסודר הזה.
פרק 1
אין לי הרבה מה להגיד עליו. אין זמן מסך משותף לשניהם. הקצב שונה לגמרי, וזה הגיוני כי לא צריכים לדחוס הכל לסדרה, אבל הרגיש לי טיפה איטי לפעמים.
אני תוהה איך בעצם ווילסון קיבל מגן חדש מקאפ, כי המגן האמיתי שלו נהרס לגמרי בקרב.
כשהראו בסוף את הקפטן החדש חשבתי שמדובר על אותו פושע שראינו באמצע הפרק מעקם את הילד לחבר של ווילסון.
פרק 2
קאפ החדש?! קאפ החדש?! אתם לא מתביישים להוזיל ככה את שם הקפטן לשווא? אבל נראה לי שבכוונה לא הביאו חתיך כדי שלא נקבל אותו בברכה. שובר את הלב, אבל לא מהסיבות הנכונות. לפחות לא עשו אותו מרושע כזה, והוא כן- לפחות בפרק הזה, מנסה להיות טוב ויודע שהוא נכנס לנעליים עצומות.
הזתמורת האמריקאית בהתחלה היתה מהממת. נראה לי שהתזמורות האלה זה אחד הדברים השווים באמריקה, כי זה שואו לכל דבר. אבל מסכן קאפ האמיתי והיחידי שבמקום תזמורת מגניבה קיבל הופעות מגוחכות.
באקי צונח בלי מצנח! ברור שהוא לא ייפגע אבל למה לעשות לי התקף לב?! "ראיתי את הכל" :-D
אהבתי את איך ששילבו בעדינות את עניין השוטרים שעוצרים רק שחורים. זה היה לדעתי רפרנס ברור אבל לא מופרז.
הפסיכולוגית של באקי |פנים| אלה התרגילים שאת נותנת להם?! עדיין לא למדת להכיר את באקי?! אבל לפחות זה סיפק רגעים מעולים, בעיקר תרגיל ה"נשמה" והתיצמדו עוד והמשחקי בהייה שלהם :-D
פרק 3
לא התגעגעתי לזימו, אבל אני יכולה להבין למה שילבו אותו בעלילה.
מה שאני לא מבינה זה איך פתאום הוא הפך לברון עשיר, נקודה שלא עלתה לדעתי בסרט (אבל אולי אני לא זוכרת) וגם איך יכול להיות שאחרי מה שנראה ל- קרוב ל 10 שנים בכלא (מאז מאורעות מלחמת האזרחים + החמש שנים של הבליפ) הוא עדיין בעניינים ומכיר אנשים ויודע מה קורה ועם מי צריך לדבר.
מכונת בהייה ביונית :-D |מאוהב| :-D.
אני גם חייבת לציין ביחס לרעים של הסדרה, זה שהם מעלים נקודות חשובות. ההחזרה של מליוני אנשים אחרי חשמ שנים היא באמת מעשה לא חכם במיוחד. הנוקמים חשבו מהרגש ולא מהראש. אני לא אומרת שזו היתה טעות להחזיר, אלא שהיתה טעות באיך שהחזירו- ככה פתאום בלי הערכות מתאימה. כי מן הסתם אחרי 5 שנים (נראה לי שבסדרה זה כבר יותר) העולם והאנושות למדו בצער או שלא, להתמודד עם פחות אנשים, מכל ההיבטים. אבל כשהם חוזרים פתאום, וחוזרים בדיוק כמו שהם היו לפני כן בזמן שכולם מסביבם השתנו, זה מתכון לכל כך הרבה בעיות. והרעים האלה, שעוד לא למדתי לזכור איך הם נקראים, צודקים מהבחינה הזאת שההחזרה היתה בעייתית.

לא ייאמן שיש מעל 4 דקות של קרדיטים בסוף. למדתי לחכות לסוף כי לוודא שאין סצינות, וככה גיליתי שיש קרוב לחמש דקות של קרדיטים |פנים|

וואי... כמה יש לי להגיב עכשיו לחפירות שלכם :-/ . וזה שתפוז סופר איטי כבר כמה ימים לא תורם... מזל ששמתם הרבה תמונות
עכשיו ראיתי שוב את סצנת ההלוויה של טוני וקלטתי פתאום שזה די מוזר שבאקי שם. אומנם ראינו שטוני וסטיב השלימו (לפחות לאחר חמש שנים) אבל לא נראה לי שנאמר שום דבר על כך שטוני בסדר עם באקי. מרגיש לי מוזר להביא להלוויה של מישהו אדם שהמנוח שנא.
נכון.. לא חשבתי על זה
ובאקי בא ללוויה לכבד את טוני כמי שהקריב את עצמו בשביל העולם
אוקיי, יפה
אוף הלוואי שהיו מביאים את סטיב לכמה סצנות פלאשבק. הייתי רוצה שהוא יהיה עכשיו דמות משנית וכלי עלילתי ורגשי בחיים של באקי, כמו שבאקי היה עבור סטיב בסרטי קפטן אמריקה.
הלוווווווואאאי
הצחיק אותי כשהוא היה מבולבל מהחתול המתנדנד הזה וכשהיא שואלת אותו בן כמה הוא הוא כזה ברצינות "106" והיא צוחקת
כןןן.. איזה חמוד. והוא לא הבין למה היא צוחקת
וזה נראה ילד כאפות שעף על עצמו ולא גיבור על בכלל!!! אל תגע במגן!!!!!!!!!!!!!!! זה של סטיב סאם ובאקי בלבד!!!!!!!
בדיוק!
ממש ילד כאפות
כשבאקי והבחורה בדייט דיברו על יורי והבן שלו והיא אמרה שאין מילה להורה שאיבד את הבן שלו, אז אני זוכרת ששמעתי דיאלוג בדיוק כזה כבר בסדרה או סרט אחר (או יותר? מרגיש לי משהו נפוץ) וגם אז וגם עכשיו חשבתי - ובכן בעברית זה נקרא הורה שכול. וזה עצוב שזאת מילה כ"כ שגורה בעברית.
גם אני ישר חשבתי על זה
מאיפה מוכרת לנו הפסיכולוגית?
לאדעת לא מוכרת לי.
כן היא מוכרת לי השחקנית אבל לא זכרתי מאיפה. זה קורה לך הרבה? נכון מעצבן?
זו לא אשתו של טוני סופרנו + והאחות ג'קי?
אם כל הרגש והמוזיקה והפיצוצים שעממו אותך, אני מדמיין אותך בחיים האמיתיים עדה לפיצוץ ענק ואז קרב יריות אחריו ואת כמו מישל, מביטה באדישות וממשיכה בדרכך.
:-D
רק חבל שגם פה יש 5 דקות של קרדיטים בסוף, אפילו שהם ממש יפים
בדיוק

מה אני מפספסת על ספיידרמן שאתםן מדברים עליו בהקשר של הפרק הראשון?

תפוז איטי. אני מתחילה לחפף בתגובות לתגובות ואני רק אקרא. פשוט שלא תעלבו :-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
לא ידעתי שיש רק 6 פרקים
יופי!!!!
ואיזה כיף לך כי יש לך אחרי זה 7 פרקים של וונדהויזן.
באקי|מאוהב|אבל למה הסתפרת?!
מודה שהוא נראה טוב עם השיער הארוך.
אבל הקצר כל כך יפה לו.
עכשיו בראיונות יש לסבסטיאן רעמת שיער (שיער סגר) וזה כל כך מכוער לו. הלוואי שיחזור לקצר הסקסי הזה שלו.
אז אני נמנעת מלהגיב לך על הפרקים כי פוחדת שאני אגיד משהו מפרק 4.
אבל ראית את זה, כן?

Lion_Heart

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 21087
לא ידעתי שיש רק 6 פרקים :-0
אני אתחיל מהדברים החשובים:
באקי|מאוהב|אבל למה הסתפרת?! הוא כנראה מהגברים היחידים שנראו סקסי עם שיער ארוך (בעיקר כשזה מלווה במסיכה ובתלבושת הקטלנית |מזיע|)
צפה בקובץ המצורף 21088
אבל הוא עדיין מעלף
וגם ווילסון חתיכי, אבל אני שונאת את הזקנקן המטופש, התחום והמסודר הזה.
פרק 1
אין לי הרבה מה להגיד עליו. אין זמן מסך משותף לשניהם. הקצב שונה לגמרי, וזה הגיוני כי לא צריכים לדחוס הכל לסדרה, אבל הרגיש לי טיפה איטי לפעמים.
אני תוהה איך בעצם ווילסון קיבל מגן חדש מקאפ, כי המגן האמיתי שלו נהרס לגמרי בקרב.
כשהראו בסוף את הקפטן החדש חשבתי שמדובר על אותו פושע שראינו באמצע הפרק מעקם את הילד לחבר של ווילסון.
פרק 2
קאפ החדש?! קאפ החדש?! אתם לא מתביישים להוזיל ככה את שם הקפטן לשווא? אבל נראה לי שבכוונה לא הביאו חתיך כדי שלא נקבל אותו בברכה. שובר את הלב, אבל לא מהסיבות הנכונות. לפחות לא עשו אותו מרושע כזה, והוא כן- לפחות בפרק הזה, מנסה להיות טוב ויודע שהוא נכנס לנעליים עצומות.
הזתמורת האמריקאית בהתחלה היתה מהממת. נראה לי שהתזמורות האלה זה אחד הדברים השווים באמריקה, כי זה שואו לכל דבר. אבל מסכן קאפ האמיתי והיחידי שבמקום תזמורת מגניבה קיבל הופעות מגוחכות.
באקי צונח בלי מצנח! ברור שהוא לא ייפגע אבל למה לעשות לי התקף לב?! "ראיתי את הכל" :-D
אהבתי את איך ששילבו בעדינות את עניין השוטרים שעוצרים רק שחורים. זה היה לדעתי רפרנס ברור אבל לא מופרז.
הפסיכולוגית של באקי |פנים| אלה התרגילים שאת נותנת להם?! עדיין לא למדת להכיר את באקי?! אבל לפחות זה סיפק רגעים מעולים, בעיקר תרגיל ה"נשמה" והתיצמדו עוד והמשחקי בהייה שלהם :-D
פרק 3
לא התגעגעתי לזימו, אבל אני יכולה להבין למה שילבו אותו בעלילה.
מה שאני לא מבינה זה איך פתאום הוא הפך לברון עשיר, נקודה שלא עלתה לדעתי בסרט (אבל אולי אני לא זוכרת) וגם איך יכול להיות שאחרי מה שנראה ל- קרוב ל 10 שנים בכלא (מאז מאורעות מלחמת האזרחים + החמש שנים של הבליפ) הוא עדיין בעניינים ומכיר אנשים ויודע מה קורה ועם מי צריך לדבר.
אני גם חייבת לציין ביחס לרעים של הסדרה, זה שהם מעלים נקודות חשובות. ההחזרה של מליוני אנשים אחרי חשמ שנים היא באמת מעשה לא חכם במיוחד. הנוקמים חשבו מהרגש ולא מהראש. אני לא אומרת שזו היתה טעות להחזיר, אלא שהיתה טעות באיך שהחזירו- ככה פתאום בלי הערכות מתאימה. כי מן הסתם אחרי 5 שנים (נראה לי שבסדרה זה כבר יותר) העולם והאנושות למדו בצער או שלא, להתמודד עם פחות אנשים, מכל ההיבטים. אבל כשהם חוזרים פתאום, וחוזרים בדיוק כמו שהם היו לפני כן בזמן שכולם מסביבם השתנו, זה מתכון לכל כך הרבה בעיות. והרעים האלה, שעוד לא למדתי לזכור איך הם נקראים, צודקים מהבחינה הזאת שההחזרה היתה בעייתית.

לא ייאמן שיש מעל 4 דקות של קרדיטים בסוף. למדתי לחכות לסוף כי לוודא שאין סצינות, וככה גיליתי שיש קרוב לחמש דקות של קרדיטים |פנים|

וואי... כמה יש לי להגיב עכשיו לחפירות שלכם :-/ . וזה שתפוז סופר איטי כבר כמה ימים לא תורם... מזל ששמתם הרבה תמונות
נכון.. לא חשבתי על זה

אוקיי, יפה

הלוווווווואאאי

כןןן.. איזה חמוד. והוא לא הבין למה היא צוחקת

בדיוק!
ממש ילד כאפות

גם אני ישר חשבתי על זה

בדיוק

תפוז איטי. אני מתחילה לחפף בתגובות לתגובות ואני רק אקרא. פשוט שלא תעלבו :-P:
השאלה נשאלת, איך אפשר להכין את העולם לדבר כזה?, דבר ראשון, ואני כותב את זה כי ראיתי את הסוף של הסרט, היו להם פחות משלוש דקות להפעיל את האבנים, ועד שת'אנוס היה מופיע ו בלי הנוקמים שחזרו היה קורע להם את הצורה בלי לחשוב מעל זה הרבה פשוט ואז משמיד את כל היקום , , דבר שני, לפני שהאבנים היו אצלם,ולפני שהם נסעו בזמן, לא היתה להם כל ערובה שזה בכלל שמשהו מהתכנית הזאת יעבוד בכלל, ואיך מכינים את תשתיות העולם לדבר כזה בכלל? בלי להודיע לציבור הרחב, כי כן, זה יעבור טוב, כי יהיו אנשים שפשוט נהנים מהמצב הקיים ולא ירצו שיחזרו אנשים, ואז אלה שאיבדו אנשים ממש ממש יכעסו ואופס... יאאלה מכות, מלחמת חצי עולם, וגם כולם רוצים להרוג את הנוקמים, כי הרבה יותר נוח ככה,ולמה אתם מתערבים ...אז שוב,נשאלת השאלה...האם יש בכלל דרך להתכונן?

אני לא ממש זוכר מי כתבה את זה, אבל ככל שאני קורא בוז ושנראה לווקר(U.S.AGENT), אני ממש אוהב אותו יותר וחושב שמגיע לו עזרה וטיפול נפשי ולא עונש, , ברצינות? לא מגיע לו לגעת במגן? זה לא שהוא דילג למוזיאון, לקח את המגן בשריקה עליזה תוך כדאי שהוא חושב" הידד לי, עכשיו לתפור מדים ולהיות קפטן אמריקה" זה לא דבר שהוא עשה,זה דבר שנעשה לו, כי אני מוכן להמר, שבאו אליו זרקו עליו מניפולציה פטריוטית, משהו בסגנון של "אתה הכי מוכשר והכי מתאים וזה למען המולדת" ועוד כל מיני דברים בסגנון הזה, המגן ניתן לו, זה לא שהוא לקח אותו, ובאמת, הוא נדפק ע"יי אלה ששלחו אותו , כי בחרו בו בגלל שהוא היה חייל טוב וצייתן,ההפך מסטיב ויש לו בעיות נפשיות שמוחמרות ע"יי כל זה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ואיזה כיף לך כי יש לך אחרי זה 7 פרקים של וונדהויזן.
9 פרקים!
יש דמיון, אבל זאת לא היא
לא ייאמן שיש מעל 4 דקות של קרדיטים בסוף. למדתי לחכות לסוף כי לוודא שאין סצינות, וככה גיליתי שיש קרוב לחמש דקות של קרדיטים
אין שום סדרה עם כל כך הרבה כתוביות בסוף וזה ברור שהם יודעים שאנחנו נחכה את הכל כל פעם. המניאקים.

keren or5

Well-known member
אני לא ממש זוכר מי כתבה את זה, אבל ככל שאני קורא בוז ושנראה לווקר(U.S.AGENT), אני ממש אוהב אותו יותר וחושב שמגיע לו עזרה וטיפול נפשי ולא עונש, , ברצינות? לא מגיע לו לגעת במגן? זה לא שהוא דילג למוזיאון, לקח את המגן בשריקה עליזה תוך כדאי שהוא חושב" הידד לי, עכשיו לתפור מדים ולהיות קפטן אמריקה" זה לא דבר שהוא עשה,זה דבר שנעשה לו, כי אני מוכן להמר, שבאו אליו זרקו עליו מניפולציה פטריוטית, משהו בסגנון של "אתה הכי מוכשר והכי מתאים וזה למען המולדת" ועוד כל מיני דברים בסגנון הזה, המגן ניתן לו, זה לא שהוא לקח אותו, ובאמת, הוא נדפק ע"יי אלה ששלחו אותו , כי בחרו בו בגלל שהוא היה חייל טוב וצייתן,ההפך מסטיב ויש לו בעיות נפשיות שמוחמרות ע"יי כל זה
אני אוהבת את הטייק שלך על ווקר. גם לי דווקא זה שכולם שונאים אותו לפני שהוא נשם מעצבן מאוד ורק גורם לי לרצות פחות לשנוא אותו. אבל לא חשבתי על כל הדברים שאמרת עם הפוסט טראומה וכו'- וזה עוד יותר מעמיק את הדמות שלו. |כן|

didalf

Well-known member
לאאא יפה לו ככה|מאוהב| וגם ארוך יפה לו. אם כבר הוא מהגברים היחידים שהכל יפה להם.

עכשיו בראיונות יש לסבסטיאן רעמת שיער (שיער סגר) וזה כל כך מכוער לו. הלוואי שיחזור לקצר הסקסי הזה שלו.
דווקא גם זה יפה לו.

אבל הוא עדיין מעלף
|כן||מאוהב|

קאפ החדש?! קאפ החדש?! אתם לא מתביישים להוזיל ככה את שם הקפטן לשווא?
נכון?????!!!!:-[:-[

מה שאני לא מבינה זה איך פתאום הוא הפך לברון עשיר, נקודה שלא עלתה לדעתי בסרט (אבל אולי אני לא זוכרת)
לא אמרו שהוא עשיר... אבל גם לא אמרו שהוא לא. עכשיו כשאני חושבת על זה צריך אמצעים בשביל כל מה שהוא עשה במלחמת האזרחים.

|כן|:-D|מאוהב|

כלום באמת.
לאנתוני וסב יש קטע ארוך שנים שהם יורדים על טום הולנד (הכל בצחוק הם מתים עליו) ושמתי שם איזה ראיון שגם בו כמובן השחילו עקיצה לטום הולנד. אז זה גרם לי לקוות שמתישהו זה יכנס לסדרה והם יתמרמרו על ספיידרמן, וניק מאז משכנע את עצמו שספיידרמן גם יהיה בסדרה.

אנחנו כבר רגילים מוונדהויז'ן. שם יחס הקרדיטים-זמן פרק אפילו יותר גרוע.

השאלה נשאלת, איך אפשר להכין את העולם לדבר כזה?, דבר ראשון, ואני כותב את זה כי ראיתי את הסוף של הסרט, היו להם פחות משלוש דקות להפעיל את האבנים, ועד שת'אנוס היה מופיע ו בלי הנוקמים שחזרו היה קורע להם את הצורה בלי לחשוב מעל זה הרבה פשוט ואז משמיד את כל היקום , , דבר שני, לפני שהאבנים היו אצלם,ולפני שהם נסעו בזמן, לא היתה להם כל ערובה שזה בכלל שמשהו מהתכנית הזאת יעבוד בכלל, ואיך מכינים את תשתיות העולם לדבר כזה בכלל? בלי להודיע לציבור הרחב, כי כן, זה יעבור טוב, כי יהיו אנשים שפשוט נהנים מהמצב הקיים ולא ירצו שיחזרו אנשים, ואז אלה שאיבדו אנשים ממש ממש יכעסו ואופס... יאאלה מכות, מלחמת חצי עולם, וגם כולם רוצים להרוג את הנוקמים, כי הרבה יותר נוח ככה,ולמה אתם מתערבים ...אז שוב,נשאלת השאלה...האם יש בכלל דרך להתכונן?
|כן|

dory30

Well-known member
אין לי שמץ של מושג מה רוצים מהסדרה הזאת. אולי הקצב קצת איטי בגלל שיש שם גם יוצרים מנורבגיה. אל תצפו לפאודה או טהרן, מקסימום הגשר בגרסה מזרח- תיכונית. לפי הפרק הראשון בו נלקחים הצעירים בשבי האויב, בהחלט מספקת את הסחורה. אמשיך לעקוב.

מילי08

Well-known member
אבל ראית את זה, כן?
כן :-D יש לו רגעים
אז שוב,נשאלת השאלה...האם יש בכלל דרך להתכונן?
נכון. אין ספק שזו שאלה. אבל כמו שזה הלם להעלים אנשים, זה גם הלם להחזיר אותם. החיים, עם כל העצב בדבר, המשיכו בלעדיהם
אני ממש אוהב אותו יותר וחושב שמגיע לו עזרה וטיפול נפשי ולא עונש
אז עניתי בשרשור על הפרק. אני לא אוהבת אותו כי הוא מעצבן אותי, אבל אני מסכימה שנעשה לו עוול. הוא נכנס לנעליים שגדולות עליו בכמה מידות ואף אחד לא הכין אותו לזה.
יש דמיון, אבל זאת לא היא
וואלה.. הייתי בטוחה שזאת היא
אין שום סדרה עם כל כך הרבה כתוביות בסוף וזה ברור שהם יודעים שאנחנו נחכה את הכל כל פעם. המניאקים.
שמחה לדעת שאני לא היחידה :-D
לאאא יפה לו ככה|מאוהב| וגם ארוך יפה לו. אם כבר הוא מהגברים היחידים שהכל יפה להם.
|מאוהב|
לאנתוני וסב יש קטע ארוך שנים שהם יורדים על טום הולנד (הכל בצחוק הם מתים עליו) ושמתי שם איזה ראיון שגם בו כמובן השחילו עקיצה לטום הולנד. אז זה גרם לי לקוות שמתישהו זה יכנס לסדרה והם יתמרמרו על ספיידרמן, וניק מאז משכנע את עצמו שספיידרמן גם יהיה בסדרה.
אהה אז אוקיי. חשבתי שפספסתי משהו. אין לי כוח לסרטוני יוטיוב. הסבלנות שלי מסתכמת בסרטוני 30 שניות באינסטגרם/ טמבלר או אחד מהשבעתאלפים דברים אחרים שאני זקנה מידי כדי להכיר; ממים שאת אוספת לי; גיפים
אנחנו כבר רגילים מוונדהויז'ן. שם יחס הקרדיטים-זמן פרק אפילו יותר גרוע.
:-0 טוב שאת מזהירה אותי

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן :-D יש לו רגעים

נכון. אין ספק שזו שאלה. אבל כמו שזה הלם להעלים אנשים, זה גם הלם להחזיר אותם. החיים, עם כל העצב בדבר, המשיכו בלעדיהם

אז עניתי בשרשור על הפרק. אני לא אוהבת אותו כי הוא מעצבן אותי, אבל אני מסכימה שנעשה לו עוול. הוא נכנס לנעליים שגדולות עליו בכמה מידות ואף אחד לא הכין אותו לזה.

וואלה.. הייתי בטוחה שזאת היא

שמחה לדעת שאני לא היחידה :-D

|מאוהב|

אהה אז אוקיי. חשבתי שפספסתי משהו. אין לי כוח לסרטוני יוטיוב. הסבלנות שלי מסתכמת בסרטוני 30 שניות באינסטגרם/ טמבלר או אחד מהשבעתאלפים דברים אחרים שאני זקנה מידי כדי להכיר; ממים שאת אוספת לי; גיפים

:-0 טוב שאת מזהירה אותי
בבקשה בלי ראשי תיבות בכותרות ספוילר כי זה לא אומר שום דבר אם אתה לא יודע על איזה סדרה מדובר

אולטראמן
נֹגָ'הֹ נולד מחדש. הכי חשוב בשתי היצירות, האחת סרט בן שעה וחצי והשניה סדרת טלוויזיה, זו הגרפיקה שלהן. האנימציה שיוצרת דימויי מציאות של דמויות, כמעט כמו בסרט בו יש שחקנים בשר ודם, תחושה של תלת מימד. אולטרמן, צפיתי רק בפרק הראשון, אבל מרתק, העברת גנים מחוצן לבן אדם בעצם כניסה/השתלטות על גוף המארח, ה-דנ"א של המארח משתנה, ולא זו אף זו, הגנים מועברים הלאה לצאצא. הפרק הראשון הוא אקספוזיציה המבטיחה עיסוק ב: יחסי אבות-בנים; גיבור-על-מציאות; מלחמה עם גורם עוין. נג'ה נולד מחדש הוא סרט בן שעה וחצי שגם בו האנימציה סופר מרשימה. הסיפור הוא סיפור "מזרחי" קלאסי על גלגול נשמות והתאחדות הגוף הנוכחי עם הגוף של האל. רק בעקבות מאמצי על, זה קורה. ונכון, הגיבור זוכה בנערה, אלא מה?!

מילי08

Well-known member
וונדהויז'ןןןןןןן|מאוהב||מאוהב||*||*||*||!||!||לב||לב|
טוב, אז מן הסתם זה ליגה אחרת מהבז והחייל.
מתחיל מוזר ולא ברור, אבל הפרק הרביעי הוא וואו!
יש יתרון בלראות באיחור ולא עם כולם כי אז אפשר לרוץ עם כמה פרקים.
בקצרה כי אם אני אתחיל להרחיב אני לא אלך לישון בזמן ואהפוך לדלעת.
|שמאל|השחקנית של השכנה נהדרת. אני אוהבת כשהיא משחקת דמויות קצת מופרכות
|שמאל|דוטי בפרק השנייה נראתה לי מוכרת אבל לא הבנתי מאיפה. והיא גם נראתה לי עדינה מידי מכדי להיות הביץ' השכונתית. ופתאום קפצתי!
אנייייייייההההההההה|!| פעם היה לה יותר זעם בעיניים. השנים ריככו אותה :-D
|שמאל|השחזור התקופתי מדהים. לא רק התלבושות, אלא האווירה הכללית. זה בעיקר בא לידי ביטוי במופע התרמה של השכנים (כשויז'ן וונדה היו קוסמים)
|שמאל|הבדיחות קרש :-D מצד אחד ילדותיות ואנאכרוניסטיות, אבל מצד שני ממש חמודות וזה עובד :-D
|שמאל|ויז'ן כזה חמוד |מאוהב|. איפה הוא ואיפה הדמות שלו בסדרה הזאת ברח? תברח? עם הרכבת...
|שמאל|ג'רלדין והאיפור הכחול - מעלף!
|שמאל|לקח לי כמה דקות לקשר בין השם מריה רמבו לבין החברה של קפטן מארוול, ואחר כל עוד כמה דקות כדי להבין שזו הילדה מהסרט ולא האמא. באמת תהיתי איך היא יפתה ונשארה צעירה כל כך.
|שמאל|אם לא היו אומרים שהפרק השני היה בשנות ה 60 כנראה לא היייתי שמה לב לזה. חשבתי שפרק 3 קפץ לשנות ה 60 בכלל...
|שמאל|יאייי ורואים דמויות מאוד משניות נוספות מהסרטים !
|שמאל|ממתי הסיידקיק של ג'יין (מת'ור) כל כך חכמה ופיזיקאית? היא לא היתה עוזרת מחקר שבכלל קשורה לתחום אחר ובמקרה עבדה עם ג'ין?
|שמאל|אוף, זה סימן שויז'ן ממש ממש מת ולא יחזור |בוכה| |בוכה| לפני כמה זמן ראיתי איזה תאורייה מספיילרת באיזה אתר ישראלי ולא נכנסתי אליה. משהו שקשור לזה שראו את היד של ויז'ן מבצבצת מהחולצה ומישהי הסיקה מסקנות מזה. על סמך הכותרת בלבד ובלי לקרוא את הספוילר, אני הסקתי מסקנה בעצמי עוד לפני שהתחלתי לצפות אבל אני רואה שאני והיא טועות. קיוויתי שאני אתבדה. ;-(
|שמאל|וזה גם מסביר שוב את כפל המשמעות של השם של הסדרה

didalf

Well-known member
משהו שקשור לזה שראו את היד של ויז'ן מבצבצת מהחולצה ומישהי הסיקה מסקנות מזה.
זה לא אומר כלום חוץ מזה שהם התעצלו לצבוע את הידיים שבתוך החולצה כי למה ופספסו את זה שיש חור כזה של כפתורים.

Lhuna3

Well-known member
וונדהויז'ןןןןןןן|מאוהב||מאוהב||*||*||*||!||!||לב||לב|
טוב, אז מן הסתם זה ליגה אחרת מהבז והחייל.
מתחיל מוזר ולא ברור, אבל הפרק הרביעי הוא וואו!
יש יתרון בלראות באיחור ולא עם כולם כי אז אפשר לרוץ עם כמה פרקים.
בקצרה כי אם אני אתחיל להרחיב אני לא אלך לישון בזמן ואהפוך לדלעת.
|שמאל|השחקנית של השכנה נהדרת. אני אוהבת כשהיא משחקת דמויות קצת מופרכות
|שמאל|דוטי בפרק השנייה נראתה לי מוכרת אבל לא הבנתי מאיפה. והיא גם נראתה לי עדינה מידי מכדי להיות הביץ' השכונתית. ופתאום קפצתי!
אנייייייייההההההההה|!| פעם היה לה יותר זעם בעיניים. השנים ריככו אותה :-D
|שמאל|השחזור התקופתי מדהים. לא רק התלבושות, אלא האווירה הכללית. זה בעיקר בא לידי ביטוי במופע התרמה של השכנים (כשויז'ן וונדה היו קוסמים)
|שמאל|הבדיחות קרש :-D מצד אחד ילדותיות ואנאכרוניסטיות, אבל מצד שני ממש חמודות וזה עובד :-D
|שמאל|ויז'ן כזה חמוד |מאוהב|. איפה הוא ואיפה הדמות שלו בסדרה הזאת ברח? תברח? עם הרכבת...
|שמאל|ג'רלדין והאיפור הכחול - מעלף!
|שמאל|לקח לי כמה דקות לקשר בין השם מריה רמבו לבין החברה של קפטן מארוול, ואחר כל עוד כמה דקות כדי להבין שזו הילדה מהסרט ולא האמא. באמת תהיתי איך היא יפתה ונשארה צעירה כל כך.
|שמאל|אם לא היו אומרים שהפרק השני היה בשנות ה 60 כנראה לא היייתי שמה לב לזה. חשבתי שפרק 3 קפץ לשנות ה 60 בכלל...
|שמאל|יאייי ורואים דמויות מאוד משניות נוספות מהסרטים !
|שמאל|ממתי הסיידקיק של ג'יין (מת'ור) כל כך חכמה ופיזיקאית? היא לא היתה עוזרת מחקר שבכלל קשורה לתחום אחר ובמקרה עבדה עם ג'ין?
|שמאל|אוף, זה סימן שויז'ן ממש ממש מת ולא יחזור |בוכה| |בוכה| לפני כמה זמן ראיתי איזה תאורייה מספיילרת באיזה אתר ישראלי ולא נכנסתי אליה. משהו שקשור לזה שראו את היד של ויז'ן מבצבצת מהחולצה ומישהי הסיקה מסקנות מזה. על סמך הכותרת בלבד ובלי לקרוא את הספוילר, אני הסקתי מסקנה בעצמי עוד לפני שהתחלתי לצפות אבל אני רואה שאני והיא טועות. קיוויתי שאני אתבדה. ;-(
|שמאל|וזה גם מסביר שוב את כפל המשמעות של השם של הסדרה
איך הספקת? :-D|כתר||כתר||כתר||כתר|
כל הכבוד!
אני הרגע סיימתי צפיה שניה בסוף המשחק כי עצבן אותי שאני לא זוכרת את הפרטים המדויקים בשביל לדעת מי צודק בויכוח על ה"חור בהגיון" לכאורה.
ואני שמחה להגיד שלא רק שאין חור והכל בסדר (ההגיון הוא פשוט שכל חזרה לעבר יוצרת קו זמן אחר, כי אין דבר כזה לשנות את העבר. ולכן ת'אנוס שקפץ הישר לעתיד הוא ת'אנוס מקו זמן אחר ולא "שלנו"), זה גם סותם לדעתי סופית את השאלה על אופן החזרה של סטיב הזקן. לא יכול להיות שהוא פשוט הזדקן בעולם הזה והגיע לשם והתיישב שם כשהם לא שמו לב, כי הוא הזדקן עם פגי בקו זמן אחר לחלוטין. הוא היה חייב לחזור אחרי הרבה שנים בעזרת החלקיק לקו הזמן "שלנו".
ואני לגמרי שותפה לתחושות שלך על כמה שהסוף הזה מבאס ועצוב. ניצחון אבל כזה שמבאס אותך.
אבל איזה סרט אדיר ואיזה כיף לראות את כולם מופיעים בחזרה לקרב עם סטריינג' וונג שמביאים את כולם מווקונדה, ואת וונדה...

מילי08

Well-known member
אוף... אני חייבת להגיב..
וגם מגניב הפרסומות, באחת זה הייתה פרסומת לטוסטר של "סטארק תעשיות" והשניה שעון סטראקר של היידרה!!!:-0 ורק עכשיו אני נזכרת שסטראקר זה זה שעשה על וונדה את הניסויים שנתנו לה את הכוחות!! משומה היה לי בראש שסטרקאר זה נגזר מסטארק וכאילו ברגע שראיתי היידרה על השעון לא חשבתי שזה לא מסתדר:-D
מגניב, זה פרט שלא זכרתי (סטרקר).
וגם לא ברור לי לגמרי מטרת הפרסומות. כלומר, אני מבינה שזו איזשהי דרך של וונדה לקבל תזכורות על המציאות אבל זה מוזר. מצד שני - הלכו עם הקונספט עד הסוף וזה יפה
כמובן הסצנה ההזויה עם הבוס שנחנק על הריצפה בזמן שאשתו כל הזמן אומרת Stop It כאילו בצחוק, אבל בשלב מסויים לחלוטין לוונדה.
כן.. זה היה מבהיל קצת. בדיעבד כאילו וונדה בעצמה הבינה שהיא הולכת רחוק מידי עם הפנטזיה ואמרה לעצמה להתעורר
אני בין הבודדים שלא ראה טריילר ולא ידעתי למה לצפות
גם אני לא ראיתי, אולי איזו תמונה קטנה
גיבשתי דעה של "אני לא יודע מה הולך כאן".
כן.. הפרק הראשון היה מאוד לא ברור ומאוד אנאכרוניסטי
אני חיפשתי בשעה 11 וכבר מצאתי אחיינים. אבל ראיתי רק בשעות הערב (התאפקתי בשביל 20 דקות בלבד!!! :mad:), עד אז הדודים\אחיינים\נכדים\נינים היו באיכות מושלמת. וכן, זה נשמע מוזר כשאני כותב את זה ככה. מוזר ברמה של עמי ותמי.....
מדובר בסוכנות בשם SWORD שהיה את הלוגו שלה על המסוק, על החליפה של הכוורן ובמחברת או משהו ליד הטלוויזיה בפרק הראשו
איך זה לא הורס לך לדעת מראש את הדברים האלה?
לי היו אותן שאלות של ליאורה ולכן הפרקים הבאים היו יותר מפתיעים
כמו קורטוב מלח בעוגה. אני אפיתי קצת בסגר, מנסה את עולם המושגים.
מה שהיה קשה נורא זה שהכתוביות היו ארוכות נורא בשביל סדרת טלוויזיה. ובשניהם כמובן שחיכיתי ואפילו לא העברתי קדימה כי לא רציתי להכנס בטעות לאמצע שלהם ואז להעביר אחורה.
על זה נאמר:
https://scarletxvision.tumblr.com%2Fpost%2F640369573347065856
:-D זה מה שקרה לי עם הבז. עכשיו הייתי חכמה ונתתי לזה לרוץ בקרדיטים היפים והעברתי את הכתוביות הסתמיות
אם זה אומר שאולי אגלה מי הדמויות שיופיעו בהמשך (אפילו את זה אני לא רוצה לדעת!), עדיף לחסוך לעצמי את הידיעה. כל הגילוי הזה בזמן אמת ממש גורם לי להתלהב.
|כן|
אגנס בגילומה של קת׳רין האן היא ללא ספק הדובדבן שבקצפת הזו כי היא פשוט שחקנית אדירה שמגלמת דמות עוד יותר אדירה
|כן|
שומעים בבירור שמי שמדבר אליה דרך הרדיו זה הסוכן ג׳ימי (הקול של רנדל פארק די קל לזיהוי)
:-0 נכון שהקול שלו קל לזיהוי אבל לא הייתי עולה על זה

יא ועכשיו אני מבינה גם את הרפרנס הזה |מאוהב|

טוב.. אני נרדמת על המחשב... זה לא השעות שלי

מילי08

Well-known member
איך הספקת? :-D|כתר||כתר||כתר||כתר|
פרקים קצרים וחיכיתי שיום הזכרון יסתיים והטקסים הפכו להיות מוגזמים אז לא בא לי לראות אותם וזה התיישב בול לצפייה
אני שמחה להגיד שלא רק שאין חור והכל בסדר
נסכים שלא נסכים :-D
אבל הבעיה היא בי כי אני מסתבכת עם לוגיקה כזאת
ואני לגמרי שותפה לתחושות שלך על כמה שהסוף הזה
יאפ. עוד לא השתחררתי מזה

didalf

Well-known member
ואני שמחה להגיד שלא רק שאין חור והכל בסדר (ההגיון הוא פשוט שכל חזרה לעבר יוצרת קו זמן אחר, כי אין דבר כזה לשנות את העבר. ולכן ת'אנוס שקפץ הישר לעתיד הוא ת'אנוס מקו זמן אחר ולא "שלנו"), זה גם סותם לדעתי סופית את השאלה על אופן החזרה של סטיב הזקן. לא יכול להיות שהוא פשוט הזדקן בעולם הזה והגיע לשם והתיישב שם כשהם לא שמו לב, כי הוא הזדקן עם פגי בקו זמן אחר לחלוטין. הוא היה חייב לחזור אחרי הרבה שנים בעזרת החלקיק לקו הזמן "שלנו".
|כן|תודה!!!

אוף... אני חייבת להגיב..
חחחח בהצלחה לעבור על השרשורים האלה:-D

איך זה לא הורס לך לדעת מראש את הדברים האלה?
אממ כי זה לא דברים לעתיד אלו פרטים שהוצגו לנו בפרק.
:-D זה מה שקרה לי עם הבז. עכשיו הייתי חכמה ונתתי לזה לרוץ בקרדיטים היפים והעברתי את הכתוביות הסתמיות
אני לא מבינה אבל אתם רואים במחשב לא בקולנוע אפשר להקפיץ קדימה לוודא אם יש משהו לא צריך ממש לצפות.

יא ועכשיו אני מבינה גם את הרפרנס הזה |מאוהב|
חחחח "פליז סטנד ביי" היה השטן של כולנו:-D

למעלה