דיוני סדרות #45

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Everything's Gonna Be Okay
לא ממש התחברתי לעלילת מטילדה מבינה שהיא לא לסבית. בעיקר כי לא חשבתי שזה רע שהיא מגלה את עצמה. אמרו את זה בפרק, אבל רק כאילו זה תירוץ לא טוב מספיק.
די אהבתי את הקטעים עם ההורים של דראה פשוט כי הם מוזרים (ושחקנים טובים).
וכן ניסיתי קצת את שיטת ההרגעה שלהם בסוף.

מסכן אלכס שהוא תקוע עם ניק המוזר שממש לא תומך בו כשהוא עובר תקופה קשה. אני זוכר שגם עונה שעברה מערכת היחסים בינהם לפעמים הייתה מעצבנת.
אבל למרות זאת מאוד שמחתי מאיך בסוף הוא קורץ לניק והם מתחבקים.

עכשיו שאנחנו די יוצאים מהתקופה הזאת אני שמח אפילו יותר שמתייחסים לקורונה ולסגרים. אני מרגיש שיש סיכוי שהכל יחסור לנורמליות ואני רוצה שיהיה תיעוד של התקופה הזאת.
אבל אני כן אשמח אם עוד כמה פרקים יצאו מהתקופה הזאת.

snirf

Active member
וול...אז רציתי להגיב רק על 2 ליהוקים מעניינים שהיו העונה מסדרות אחרות שראיתי-
הראשית של REIGN משחקת פה את *בעתיד* את האחות המאומצת של ג'ק! שמסתבר שזה הולך להיות קו העלילה בעונה 5 של קייט וטובי- האימוץ שלה.
אך הכי התרגשתי כשראיתי את סופיה בוש ממגרש ביתי כאן! :love: השלו אותי במהלך הפרק שאכן זה הולך להיות מושא האהבה החדש של קווין, הרי כל עונה הוא מחליף בחורה, ואולי הפעם זה יהיה הכי רציני (לאור הדייט מהסרטים שהיה להם)...אבל אז התבדיתי והיא הגיעה לפרק אחד וזהו. אוף!:cautious:
ובדקתי בIMDB מאיפה מוכר לי השחקן שמשחק את הדמות של המורה למשחק של קווין ו...נזכרתי/מסתבר ששיחק באחים ואחיות! את האח הצעיר! אמאל'ה איך השנים עברו...איך הוא התבגר...אפילו הזדקן8-*

פרק הפתיחה של העונה ה-5 היה לטעמי הכי חלש מבין כל העונות! התבאסתי...(n)
וול אז דפקתי מרתון כי הייתי יומיים בבית אחרי עקירה כירורגית קשה...ממש התאסתי מפרק הפתיחה של העונה ה-5 שהיה ממש חלש לטעמי. נגיד הפרק הראשון של העונה ה4 היה מעניין עם ה"אנשים הזרים" ולקראת סוף הפרק קישרו איך כל אחד מהם משתלב בעלילה (מאליק בהווה למשל וג'ק של העתיד). של ה-5 היה יבשושי ולא מיוחד...(כמה אפשר לטחון שוב ושוב את העבר של וויליאם?)
אישית טרם ראיתי סדרה ששילבו את הקורונה...ו-וואלה? עדיף שהיו דוחים את הצילומים או לא משלבים את זה בעלילה...לא רוצה גם בסדרות לראות מסיכות וקורונה. כך שזה כבר גרם לי לפתח אנטגוניזם כלפי העונה:cautious:
מה גם שזה מורגש בצילומים...הרבה סצינות בחוץ, הרבה סצינות ב"שלט רחוק" (זום), הרבה סצינות של שיחות טלפון ברכבים שונים...וגם פתאום שמתי לב שסצינות הרכבים נעשות עם רקע ירוק (כלומר בתוך אולפן), אולי לא התעמקתי עד עכשיו...אבל מרגיש לי כאילו רק העונה (ולאור המגבלות של הצילומים) זה קרה...

עם הפרקים הסדרה די חזרה לעצמה איכשהו...קו העלילה של אמא של רנדל שלא מתה-לא מעניין. לפחות היה רק פרק מיוחד שריכז את הכול והתעסק בזה...
לגבי קווין ומדיסון אני אמביוולנטי...מצד אחד לא בא לי עליהם כזוג (אולי כי לא שיחררתי מהרצון שהוא יהיה עם סופיה בוש, או לפחות עם סופי), אך מצד שני-נוסף עוד איזשהו נדבך לדמות של מדיסון השטותניקית/סייד קיק, וגם הדינמיקה עם קווין די מעניינת (אני עכשיו בפרק הלידה שהיא מחכה לו)
דווקא הסיפור של קייט עם האקס שלה ושהיא הפילה...כן היה קו עלילה טוב לטעמי.

מחכה לראות לאן עוד הם ייקחו את הסדרה...עונה 6 אמורה להיות האחרונה, כן?

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אישית טרם ראיתי סדרה ששילבו את הקורונה...ו-וואלה? עדיף שהיו דוחים את הצילומים או לא משלבים את זה בעלילה...לא רוצה גם בסדרות לראות מסיכות וקורונה. כך שזה כבר גרם לי לפתח אנטגוניזם כלפי העונה:cautious:
נכון? גם לדעתי זה בלתי נסבל.
(פרשתי מהסדרה בעונה 3 אבל יצא לי לראות את ההתחלה של העונה הזאת כשאמא שלי ראתה וכל הקטע של הקורונה עצבן אותי נורא כמעט שברתי את הטלוויזיה אז במקום זה הלכתי משם:-D)

snirf

Active member
נכון? גם לדעתי זה בלתי נסבל.
(פרשתי מהסדרה בעונה 3 אבל יצא לי לראות את ההתחלה של העונה הזאת כשאמא שלי ראתה וכל הקטע של הקורונה עצבן אותי נורא כמעט שברתי את הטלוויזיה אז במקום זה הלכתי משם:-D)

אישית לא יצא לי לצפות בסדרות שמשלבות את הקורונה (וטוב שכך, עדיף שיצלמו רגיל/עם מגבלות ובלי לכלול את הקורונה בתסריט)...אבל הבנתי שגם ב"האנטומיה של גריי"(שאני לא רואה) גם כן שילבו
לא רוצים לראות קורונה גם בסדרות!!! עזבו אותנו!!! מספיק בחדשות זה כבר שנה +

didalf

Well-known member
תראו את הקאבר הזה של טום/לוקייייי|מאוהב||מאוהב|

dilia snake

Well-known member
איזה כיף שהסדרה הכי אהובה עלייך מזכירה לך למה את אוהבת אותה כ"כ, זה היה אחד הפרקים הכי טובים שהיו בסדרה בתקופה האחרונה.

אז הפרק מתחיל בנערה שנעלמת ואז אחרי כמה זמן מגלים שהיא נרצחה, מתברר שלא רחוק מאיפה שהיא עבדה יש מוטל שכמה עברייני מין מורשעים גרים בו ויש דיבורים על הקושי של עברייני מין להשתקם אחרי שהם יצאו הכלא וכול מיני דברים בסגנון. ואז החשוד שלהם הוא בחור שחור שהואשם בזה שהוא שכב עם קטינה מתחת לגיל ההסכמה, אבל הוא טוען שהם יצאו והיו מאוהבים והאבא(או אבא חורג?) לא אהב שהם יוצאים ובגלל זה האשימו אותו בכול מיני דברים.

אח"כ יש שריפה במוטל והחשוד המרכזי שלהם נרצח באכזריות ומשם הדברים ממשיכים להתגלגל עד שמתברר שהאבא של הבחורה/נערה שילם לאיזה בחור לפגוע בנערה שנרצחה ולהפליל את הבחור שהיה מאוהב בבת שלו.

הסרג'נט שהיה בעונה הקודמת חזר ומאוד אהבתי את פין הפרק.

קריסי שואל את אוליביה על סטייבלר ואני אוהבת את מה שנהיה מהדמות של קריסי, איך הוא תופס יותר בטחון עצמי ככול שהוא יותר זמן ב-DA ויוצא מהצל של היחידה.

אז שוב פרק מעולה ממש (y) .

**ראיתי גם את הפרק של פשע מאורגן, אבל אין לי ממש מה לומר עליו או על הפרקים של השיקגו'ז מאתמול.

dilia snake

Well-known member
אישית לא יצא לי לצפות בסדרות שמשלבות את הקורונה (וטוב שכך, עדיף שיצלמו רגיל/עם מגבלות ובלי לכלול את הקורונה בתסריט)...אבל הבנתי שגם ב"האנטומיה של גריי"(שאני לא רואה) גם כן שילבו
לא רוצים לראות קורונה גם בסדרות!!! עזבו אותנו!!! מספיק בחדשות זה כבר שנה +
דווקא בהתחלה זה הציק לי ואח"כ הציק לי שלא ראו מספיק דמויות עם מסכות/מקפידות על הנהלים ואז עם הזמן הסדרות שמתעלמות מזה או מתנהגות בעולם פוסט קורונה התחילו להציק לי הרבה יותר.

didalf

Well-known member
לא ממש התחברתי לעלילת מטילדה מבינה שהיא לא לסבית. בעיקר כי לא חשבתי שזה רע שהיא מגלה את עצמה.
זה לא רע בשבילה אבל זה פוגע בחברה שלה.

די אהבתי את הקטעים עם ההורים של דראה פשוט כי הם מוזרים (ושחקנים טובים).
חח זה היה כ"כ קרינג'י. אבל הצחיק אותי איך הם לא זזים מהמכונית וביום למחרת כבר הביאו כסאות מתקפלים וכאלה להתנחל שם:-D

מסכן אלכס שהוא תקוע עם ניק המוזר שממש לא תומך בו כשהוא עובר תקופה קשה.
וול לטענת מטילדה אלכס איתו בשביל הכסף:-P: לא חושבת שאלכס תקוע שם אם הוא היה רוצה הוא יכל ללכת, משומה הוא רוצה. הקטע הזה בסוף באמת היה חמוד.

עכשיו שאנחנו די יוצאים מהתקופה הזאת אני שמח אפילו יותר שמתייחסים לקורונה ולסגרים. אני מרגיש שיש סיכוי שהכל יחסור לנורמליות ואני רוצה שיהיה תיעוד של התקופה הזאת.
אבל אני כן אשמח אם עוד כמה פרקים יצאו מהתקופה הזאת.
בלעע לא. קצת התבאסתי שהם כן בעולם של קורונה. למרות שמזה מתאים לסדרה הזאת שהם תקועים בסגר. וגם היו חכמים מספיק לשלב את זה נכון בעלילה עם זה שמטילדה משתמשת בריחוק חברתי כדי להתרחק מדריאה. כאילו זה לא הרגיש מאולץ כמו בסדרות אחרות אלא שהם אשכרה הצליחו להשתמש במגיפה בשביל העלילה שלהם בצורה מעניינת.

הקטע שג'נביב הוציאה את מטילדה מהחדר ואז מטילדה טיפלה בפצע שלה היה מזה חמוד.

הסדרה הזאת נורא קרינג'ית אבל יש בה רגעים של כנות שאני אוהבת, כשהם אומרים את מה שכולם חושבים ומשומה בסדרות אנשים תמיד יודעים מה הדבר הנכון להגיד. נגיד כשאלכס שומע שההורים שלו מתרגשים ואלכס לא יודע מה הוא מרגיש וניק לא יודע איך להתנהג בהתאם אם אלכס לא יודע. או זה שהוא מרגיש שזה לא זמן למוחיטו אבל לא נעים לו לצאת בלי המוחיטו. מן בעיות כאלה של אי נעימות מאד רילייטבל. או זה שמטילדה ממש חששה לעשות שיחת טלפון כי היא לא ידעה מה להגיד, סיפור חיי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הקטע שג'נביב הוציאה את מטילדה מהחדר ואז מטילדה טיפלה בפצע שלה היה מזה חמוד.
כן, זה היה באמת קטע חמוד מאוד.
הסדרה הזאת נורא קרינג'ית אבל יש בה רגעים של כנות שאני אוהבת, כשהם אומרים את מה שכולם חושבים ומשומה בסדרות אנשים תמיד יודעים מה הדבר הנכון להגיד. נגיד כשאלכס שומע שההורים שלו מתרגשים ואלכס לא יודע מה הוא מרגיש וניק לא יודע איך להתנהג בהתאם אם אלכס לא יודע. או זה שהוא מרגיש שזה לא זמן למוחיטו אבל לא נעים לו לצאת בלי המוחיטו. מן בעיות כאלה של אי נעימות מאד רילייטבל. או זה שמטילדה ממש חששה לעשות שיחת טלפון כי היא לא ידעה מה להגיד, סיפור חיי.
כן, אני יכול להזדהות עם הרבה מזה.
אבל למשל אני בהחלט יכול להבין את זה שניק לא יודע כיצד להתנהג עם אלכס כשאלכס עצמו לא יודע איך הוא מרגיש. אבל כשהוא אומר לו את זה, זה כאילו הוא מפיל את האחריות על אלכס שהוא לא יודע איך הוא מרגיש. וזה די מגעיל.

בלעע לא. קצת התבאסתי שהם כן בעולם של קורונה. למרות שמזה מתאים לסדרה הזאת שהם תקועים בסגר. וגם היו חכמים מספיק לשלב את זה נכון בעלילה עם זה שמטילדה משתמשת בריחוק חברתי כדי להתרחק מדריאה. כאילו זה לא הרגיש מאולץ כמו בסדרות אחרות אלא שהם אשכרה הצליחו להשתמש במגיפה בשביל העלילה שלהם בצורה מעניינת.
חוץ מThis is us, איזה עוד סדרה בעצם ראית שבה שילבו את הקורונה?
(כתבתי ומיד נזכרתי בקורונה)
אבל למה זה מרגיש לך מאולץ בשיימלס? זה מה שקורה בעולם. זה כמו שהתייחסו לזה שטראמפ נשיא.

*אגב, שמעת על זה שג'וש "יצא מהארון" בתור אוטיסט? (ניסיתי עכשיו למצוא את המאמר שבו ראיתי את זה, אבל אז נזכרתי שזה היה בפוסט אינסטגרם של ג'וש)

didalf

Well-known member
אבל למשל אני בהחלט יכול להבין את זה שניק לא יודע כיצד להתנהג עם אלכס כשאלכס עצמו לא יודע איך הוא מרגיש. אבל כשהוא אומר לו את זה, זה כאילו הוא מפיל את האחריות על אלכס שהוא לא יודע איך הוא מרגיש. וזה די מגעיל.
לא נכון, אני אוהבת את זה שהוא אומר את זה באופן ישיר במקום להסתבך עם איך להגיב ולצאת עוד יותר מביך ומוזר. הלוואי שלי היה את האומץ להיות ישירה כ"כ להגיד לאנשים שאני לא יודעת איך להתנהג ומה הדבר הנכון להגיד. במיוחד ברגעים קשים, זה איפה שאני הכי הולכת לאיבוד.

אבל למה זה מרגיש לך מאולץ בשיימלס? זה מה שקורה בעולם. זה כמו שהתייחסו לזה שטראמפ נשיא.
כי זה מעיק. ומאולץ כי זה לא באמת משתלב בעלילה. זה נראה כמו עול שחצי מהזמן הם שוכחים ממנו וחצי מהזמן נזכרים לדחוף מסיכה לפריים.

*אגב, שמעת על זה שג'וש "יצא מהארון" בתור אוטיסט? (ניסיתי עכשיו למצוא את המאמר שבו ראיתי את זה, אבל אז נזכרתי שזה היה בפוסט אינסטגרם של ג'וש)
כן. זה קצת מוזר. כי הוא אומר שהוא רק עכשיו אובחן עם זה?8-*

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן. זה קצת מוזר. כי הוא אומר שהוא רק עכשיו אובחן עם זה?8-*
לא כל כך. אני זוכר שקראתי שיש אנשים שמאובחנים עם אוטיזם בגיל מאוחר.
למעשה בדיוק ראיתי פרק של הרופא הטוב שבו יש רופא מבוגר שמסכים לעבור אבחון לאוטיזם ונרמז שכנראה יש לו.
כמובן שאוטיזם זה ספקטרום מאוד רחב ויש סוגים בתוכו שזה יהיה קשה מאוד לעבור שנים רבות בלי שיאבחנו.
כי זה מעיק. ומאולץ כי זה לא באמת משתלב בעלילה. זה נראה כמו עול שחצי מהזמן הם שוכחים ממנו וחצי מהזמן נזכרים לדחוף מסיכה לפריים.
אבל זה פשוט חלק מהחיים. זה כמו שזה שהם אוכלים לא משתלב בעלילה. אבל הם עדיין אוכלים כי ככה מציגים מציאות.
לא נכון, אני אוהבת את זה שהוא אומר את זה באופן ישיר במקום להסתבך עם איך להגיב ולצאת עוד יותר מביך ומוזר. הלוואי שלי היה את האומץ להיות ישירה כ"כ להגיד לאנשים שאני לא יודעת איך להתנהג ומה הדבר הנכון להגיד. במיוחד ברגעים קשים, זה איפה שאני הכי הולכת לאיבוד.
זה דבר אחד להודות שאתה לא יודע כיצד להתנהג עם אדם במצב מסויים.
אבל לא הוגן לדרוש מאדם במצב הזה לומר לך מה לעשות ולדרוש ממנו שיחליט איך הוא מרגיש כדי שאתה תדע מה לעשות.

*את קולטת שאת כותבת בכותרת הספוילר שלך את המילה ספוילר כשהיא לא נחוצה כי זה יוצר מצב שהיא מופיעה פעמיים

One Punch Man
קיבלתי המלצה מ @טוני החתול, כשספרתי על אקדמית הגיבורים שלי. בינתיים צפיתי רק בפרק הראשון, והוא שונה ואחר ממוצרי אנימה אחרים שאני צופה בהם. לפני הכל הוא לא ממש לוקח את עצמו ברצינות מוגזמת, כמו כן הוא מתכתב עם מיטב הכתבים הפילוסופיים האקזיזטנציאליסטיים של המחצית השניה של המאה העשרים, לטעמי אפילו ישנה השפעה ניטשיאנית על התמטיקה ועל הנרטיב. העיצוב של הדמות עצמה מרשים במינימליות שבה, בבחירת הצבעים שמאפיינים אותה ובסגנון בה היא פועלת לתיקון המציאות, ועוד לא התיחסתי לאתגרים אתם היא מתמודדת, וקצת "הפוך על הפוך" למגמות סביבתניות-אלימות במיוחד.
בהחלט ממליץ.

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
Everything's Gonna Be Okay זו הסדרה החדשה של ג'וש מפליז לייק מי?

keren or5

Well-known member
אוקי, אני אנסה לראות בכל זאת. תזכרי שגם לא אהבנו את פליז לייק מי בעונה הראשונה.

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרקים 9-10
פרק 9
בארי מגלה שג'וליאן הוא סביטר, אבל הוא לא ידע את זה בעצמו, הוא מצא פעם את אבן הכוח של סביטר ומאז סביטר משתמש בו כשהוא ללא הכרה.
הוא כולא את ג'וליאן, נחשף בפניו כבארי ומסביר לו מה קורה, ובעזרת ג'וליאן הם מתקשרים עם סביטר שאומר להם דברים רעים מהעתיד שלהם ושהוא אויב של בארי שבעתיד ניצח אותו (זה די כמו ת'ון בעונה 1).
כדי להפטר מאבן הכוח שהופכת אנשים למטא, בארי וג'יי גאריק (שהגיע לעזרה מעולם 3) רצים מהר וזורקים אותה לתוך המימד של כוח המהירות.
תוך כדי זה בארי מגיע לרגע בעתיד שבו סביטר רוצח את אייריס לנגד עיניו.
ג'יי גאריק מסביר לו שזה רק עתיד אפשרי אחד ואסור לו לחזור לשם לנסות לשנות.
כולם מתכנסים לארוחת חג המולד, שמחתי שגם ג'וליאן הגיע (כשהוא לא מניאק אל בארי הוא סה"כ די חמוד... והאם נרמז למשהו עתידי בינו לבין קייטלין?), קייטלין דואגת להפוך את הגשם לשלג, ובארי שוכר דירה לא ולאייריס.

מילי08

Well-known member
אני מהנייד ולא נוח לי לכתוב אז ממש ממש בקצרה
ראיתי סוף סוף את הנוקמים 4 ואני לא מבינה איך יצרו סדרות המשך כי
למעשה סגרו כל אופציה להמשך. וונדהויז'ן זה כביכול על החיים שהיו להם לפני שויז'ן מת?
אוף. סוף מבאס. מחר אפרט

Lhuna3

Well-known member
אני מהנייד ולא נוח לי לכתוב אז ממש ממש בקצרה
ראיתי סוף סוף את הנוקמים 4 ואני לא מבינה איך יצרו סדרות המשך כי
למעשה סגרו כל אופציה להמשך. וונדהויז'ן זה כביכול על החיים שהיו להם לפני שויז'ן מת?
אוף. סוף מבאס. מחר אפרט
❤️
הנוקמים: סוף משחק זה באמת מרגיש כמו סיום וזה עצוב |נחמה| "סאגת האינסוף" רשמית נגמרה, אבל אני יכולה להגיד ש(ספוילר קטן לוונדהויז'ן ופאלקון וחייל החורף בתשובה לשאלתך) - הם לא מתרחשים בעבר. אבל יש לך כמובן עוד את ספיידרמן השני קודם, שמקווה שתהני ממנו למרות שלא הכי התלהבת מהראשון.

למעלה