דיוני סדרות #44

Aranel Nenharma

Well-known member
לא שמתי לב שזה ערב יום השואה. לא מתאים כמובן, הסרט ייחכה. (Endgame)
דווקא זה סרט שממש מתאים ליום השואה. גם פה כמו בשואה השמידו אוכלוסייה גדולה רק כי איזה רודן חשב שהעולם יהיה טוב יותר ככה.
ובendgame כמו ביום השואה, השורדים צריכים להתמודד עם האובדן ועם ההשלכות של המעשה.
אז אם מת לחיות מוגדר סרט כריסמס אני לא רואה סיבה שendgame לא יהיה מוגדר סרט שואה.
לא הבנתי אבל איך בסרט הזה הסוכנות נקראת שיל"ד, אבל באיירון מן, שמתרחש הרבה יותר מאוחר, קולסון משתמש בשם מלא ללא ראשי תיבות ואומר שעדיין לא החליטו על כינוי מתאים
ואללה לא חשבתי על זה עד עכשיו. צודקת!!
אני לא חושבת שזה נכון להשוות בין הסרטים. סרטי אנטמן הם אתנחתא קומית. בלי הרמזים בסוף הסרטים הם עומדים בזכות עצמם. האופי שלהם שונה לחלוטין משאר הסרטים.
אני ממש אהבתי את סרטי אנטמן, בדיוק בגלל זה. הם אתנחתא קומית והם גם עומדים בזכות עצמם.
מממ אבל אם הייתי צריכה לבחור במה לצפות שוב - קפטן מארוול או אנטמן והצרעה זה קפטן מארוול בלי ספק. אנטמן והצרעה זה אחד הסרטים המעצבנים בעיני.
קפטן מארוול זה הסרט האחרון ברשימה שלי של סרטי מארוול.
קדימה!
תציירי לנו פאנארט
הלוואי והיה לי חצי כשרון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני החלטתי, מטרת חיי זה לעורר את הפאנדם לאהבה של ליף ומקס.
בסוף תראו, זה יקרה
צפה בקובץ המצורף 20728
הדבר הראשון שאת צריכה לעשות זה לפתוח דף טמבלר. אם אין להם דף טמבלר הם לא נחשבים.
אז את צריכה לבקש מאמנים באינטרנט שעושים commissions שיציירו אותם יחד. ולבקש מכותבים שעושים commissions שיכתבו סיפורים שלהם.
(שני הדברים את יכולה גם לעשות בעצמך אם את מספיק מוכשרת)

דווקא זה סרט שממש מתאים ליום השואה. גם פה כמו בשואה השמידו אוכלוסייה גדולה רק כי איזה רודן חשב שהעולם יהיה טוב יותר ככה.
ובendgame כמו ביום השואה, השורדים צריכים להתמודד עם האובדן ועם ההשלכות של המעשה.
אז אם מת לחיות מוגדר סרט כריסמס אני לא רואה סיבה שendgame לא יהיה מוגדר סרט שואה.
האמת שאקס מן: ההתחלה הוא קצת סרט שואה, אז אולי לעשות עיקוף לשם.
קפטן מארוול היה הסרט היחיד של MCU שאהבתי!
אפילו שברי לרסון לא ממש קיבלה הזדמנות להוכיח בו את הכישרון שלה.
אני שמח שיש כאן גם מעריכים לסרט, אם כי הוא בהחלט לא סרט הMCU היחיד שאהבתי או זה שהכי אהבתי. אבל אהבתי אותו למדי.
(אם כי יכול להיות שלא ראיתי אותו פעם שניה ולפעמים בפעם שניה אני מגלה שסרט הוא פחות טוב ממה שחשבתי בצפיה ראשונה)
לא זכרתי מאיפה השחקנית מוכרת לי וחיפשתי
בין הרבה דברים אחרים שברי לרסון עשתה - היא הייתה בכמה פרקים של קומיוניטי. ובכך היא מצטרפת לקבוצה גדולה של שחקנים ששיחקו בקומיוניטי וגם בסרטי הMCU.
(אגב, גם אוון ווילסון שיופיע בסדרה לוקי הופיע לקטע קצר בקומיוניטי)
לא הבנתי אבל איך בסרט הזה הסוכנות נקראת שיל"ד, אבל באיירון מן, שמתרחש הרבה יותר מאוחר, קולסון משתמש בשם מלא ללא ראשי תיבות ואומר שעדיין לא החליטו על כינוי מתאים.
ההסבר היחיד שהגיוני כאן הוא שבסרט איירון מן 1 קולסון משקר כשהוא אומר שזאת סוכנות חדשה ושכאילו רק עכשיו חשבו על הראשי תיבות שלה.
כי גם בסרטים אחרים וגם בסדרה סוכני שיל"ד מתייחסים לכך שהסוכנות הזאת הייתה קיימת בשם זה כבר שנים רבות.
אני חושב שאפילו באיירון מן 2 מתייחסים לזה שהאוורד סטארק היה קשור לשיל"ד וקוראים לזה ככה.

וולס מעולם 19 (נדמה לי. מי החליט בכלל על המיספור?)
עניין המספור מאוד מוזר. בעיקר כי מילא אם סיסקו והאחרים בעולם 1 בחרו במספור הזה ובחרו לעצמם כמובן שהם עולם 1. אבל עושה רושם כאילו כל העולמות האחרים מסכימים לשיטת מספור הזאת שבה יש עולם אחר שהוא עולם 1.
*אגב, בקומיקס של מארוול זה ידוע שהיקום המרכזי הוא יקום 616.
והיה גם נבל-איש-מראה שכלא את בארי בראי
אני זוכר כשהדוקטור (מדוקטור הו) עשה את זה פעם למישהי כעונש

זה הזכיר לי וידאו מגניב ביוטיוב שראיתי לא מזמן, למי שמעוניין לנסות לראות את העולם שלו מתעוות לכמה שניות בלי לקחת סמים :-D
אני מזהירה מראש: זה קצת מלחיץ, אז לא לוקחת אחריות.
ותשבו טוב על הספה כשאתם צופים בזה.
(לפתוח בחלון של יוטיוב ולצפות עד הסוף)
זה החזיק מעמד רק כמה שניות אבל זה היה מגניב מאוד לזמן שזה החזיק.

Aranel Nenharma

Well-known member
האמת שאקס מן: ההתחלה הוא קצת סרט שואה, אז אולי לעשות עיקוף לשם.
הוא סרט ממש שואה. בפעם הראשונה שראיתי אותו הייתי ממש מופתעת.
בין הרבה דברים אחרים שברי לרסון עשתה - היא הייתה בכמה פרקים של קומיוניטי
היא שיחקה בעונה החמישית, לא? הסנובית הזו מהשיעור שלהם?

didalf

Well-known member
הוא סרט ממש שואה. בפעם הראשונה שראיתי אותו הייתי ממש מופתעת.
כן אני גם. את לא מצפה מסרט גיבורי על להתחיל בסצנה כזאת (וכן ככה מתחיל גם אקסמן הראשון אבל ראיתי אותו רק אח"כ)

היא שיחקה בעונה החמישית, לא? הסנובית הזו מהשיעור שלהם?
לא, היא יצאה עם עאבד מתישהו.
לאיזה סנובית את התכוונת?

Aranel Nenharma

Well-known member
לאיזה סנובית את התכוונת?
התבלבלתי לגמרי. מסתבר שמי שאני דיברתי עליה הייתה בכלל בעונה השנייה.
הילרי דאפ שיחקה אותה. זה היה בפרק שהבנות לומדות שיעור על פמיניזם ועאבד מצטרף אליהן ונהיה מגעיל
פרק 7 בעונה 2

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרקים 5-6
איפה היינו? אז ככה:

קייטלין נהיתה לגמרי קילר-פרוסט או לפחות משהו-פרוסט כי היא לא הרגה אף אחד אבל נראה שהיתה אולי קצת קרובה לזה לרגע (אבל תכלס למישהו שהגיע לו כי ניסה לכלוא אותה בשביל לעשות עליה ניסויים בחברה של אמא שלה). היא בסוף גילתה את זה לסיסקו בשביל שיעשה עליה וייב והוא ראה אותם בעתיד נלחמים זה בזו עם הכוחות שלהם, ושניהם הסיקו מזה שהיא אכן צפויה להפוך לנבלית (מי אמר? אולי דווקא סיסקו הוא הנבל בסיטואציה?) בכל אופן היא חשבה שהיא חייבת לעזוב בגלל זה אבל הוא שכנע אותה להשאר ושכולם יעזרו לה (הם סיפרו לכולם בסוף).

ה.ר. (וולס מעולם 19) מתגלה כדי אידיוט + מעצבן + זומם מזימות והם חושדים בו, אבל אז מגלים שהוא "רק" כותב רומן ומבקש מהם לתת לו להשאר ולנסות לתרום בכל זאת.
הם מסכימים, ואני לא יכולה שלא לחשוד שאולי הם האמינו לו בקלות מידי וזה בכל זאת כיסוי על כיסוי והוא כן זומם משהו אחר.
מצד שני זה כבר באמת יהיה פתטי אם פעם שלישית מישהו יצליח לעבוד עליהם ככה. אז נניח שהוא רק קצת דביל, ואולי בסוף עוד תהיה לו תרומה משמעותית.

השותף המעצבן של בארי מתפייס איתו חלקית. (הסתבר שהוא שונה מטא-אנשים כי כמעט כולם נבלים במקום לעשות טוב. תכלס צודק. אבל בטח בסוף גם הוא יהיה מטא איכשהו.)

וולי מקבל את הקריאה של דוקטור אלכימיה והולכים איתו כדי לנסות למצוא ולעצור אותו, אבל אז מתגלה "אל המהירות".

האם מישהו יכול לשכנע אותי להמשיך עם ה-פלאש, מעבר לעונה הראשונה? הסדרה עומדת בתחרות רצינית אצלי, לפחות, עם סדרות אחרות, כמו: סטארטרק-דיסקברי [ דילגתי מאמצע עונה 2 לעונה 3, כי המריחה של העלילה היתה מוגזמת, לטעמי ], סברינה - העיבוד "השחור" של הסדרה המתוקה, 10+, שירות חשאי מאוד, יחידה 42. משום מה לידם הפלאש..
מה אתם אומרים.ות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם מישהו יכול לשכנע אותי להמשיך עם ה-פלאש, מעבר לעונה הראשונה? הסדרה עומדת בתחרות רצינית אצלי, לפחות, עם סדרות אחרות, כמו: סטארטרק-דיסקברי [ דילגתי מאמצע עונה 2 לעונה 3, כי המריחה של העלילה היתה מוגזמת, לטעמי ], סברינה - העיבוד "השחור" של הסדרה המתוקה, 10+, שירות חשאי מאוד, יחידה 42. משום מה לידם הפלאש..
מה אתם אומרים.ות.
תראה, אני נהנה מהסדרה, לפעמים אפילו מאוד. אבל זה לא שאני חושב שהיא יצירת מופת או משהו כזה.
ותכלס זה עניין של טעם אישי. אם לא נהנת מהעונה הראשונה אז אין סיבה שתמשיך.
*יש מקרים שבהם עונה ראשונה של סדרה היא לא משהו אבל הסדרה משתפרת מאוד בהמשך, אבל זה ממש לא המצב עם הפלאש לדעתי. עונה 1 היא מהעונות המוצלחות שלה.

הפלאש עונה 3 פרקים 5-6
איפה היינו? אז ככה:

קייטלין נהיתה לגמרי קילר-פרוסט או לפחות משהו-פרוסט כי היא לא הרגה אף אחד אבל נראה שהיתה אולי קצת קרובה לזה לרגע (אבל תכלס למישהו שהגיע לו כי ניסה לכלוא אותה בשביל לעשות עליה ניסויים בחברה של אמא שלה). היא בסוף גילתה את זה לסיסקו בשביל שיעשה עליה וייב והוא ראה אותם בעתיד נלחמים זה בזו עם הכוחות שלהם, ושניהם הסיקו מזה שהיא אכן צפויה להפוך לנבלית (מי אמר? אולי דווקא סיסקו הוא הנבל בסיטואציה?) בכל אופן היא חשבה שהיא חייבת לעזוב בגלל זה אבל הוא שכנע אותה להשאר ושכולם יעזרו לה (הם סיפרו לכולם בסוף).

ה.ר. (וולס מעולם 19) מתגלה כדי אידיוט + מעצבן + זומם מזימות והם חושדים בו, אבל אז מגלים שהוא "רק" כותב רומן ומבקש מהם לתת לו להשאר ולנסות לתרום בכל זאת.
הם מסכימים, ואני לא יכולה שלא לחשוד שאולי הם האמינו לו בקלות מידי וזה בכל זאת כיסוי על כיסוי והוא כן זומם משהו אחר.
מצד שני זה כבר באמת יהיה פתטי אם פעם שלישית מישהו יצליח לעבוד עליהם ככה. אז נניח שהוא רק קצת דביל, ואולי בסוף עוד תהיה לו תרומה משמעותית.

השותף המעצבן של בארי מתפייס איתו חלקית. (הסתבר שהוא שונה מטא-אנשים כי כמעט כולם נבלים במקום לעשות טוב. תכלס צודק. אבל בטח בסוף גם הוא יהיה מטא איכשהו.)

וולי מקבל את הקריאה של דוקטור אלכימיה והולכים איתו כדי לנסות למצוא ולעצור אותו, אבל אז מתגלה "אל המהירות".
אין לי הרבה מה להגיב בלי לספלייר
אבל זה מוזר שאני מרגיש כאילו רק עכשיו קלטתי שהשם של ה.ר. וולס הוא סוג של טוויסט על שם הסופר H. G. Wells. כלומר אני מניח שחשבתי על זה בעבר ושכחתי.

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרקים 7-8
קייטלין נהיית רעה אבל רק בגלל שהיא רוצה למצוא את אלכימיה בשביל שיקח בחזרה את הכוח שלה. בסוף כולאים אותה ומשחררים אותה.
אבל היה הקרב שכנראה סיסקו ראה בוייב ביניהם.
סבטר הוא אל המהירות (או "אל התנועה ההודי") נלחם בבארי (מה הוא רוצה הנודניק?) וקייטלין מנצחת אותו.
וולי נהיה גם ספידסטר בכלל מה שאלכימיה עשה לו.
סיסקו מגלה שדנטה לא היה מת לפני שבארי יצר את הפלאשפוינט וכועס על בארי.
ג'וליאן מאלץ את בארי להתפטר מהמז"פ בשביל לא להסגיר את קייטלין (כי היא חטפה אותו כשחיפשה את דוקטור אלכימיה).
בסוף פרק 7 אנו מגלים שסבטר מדבר אל ג'וליאן ורוצה שהוא יהיה שוב אלכימיה.

בפרק 8 מתחיל קרוסאובר משמעותי אחרי שחייזרים נוחתים ויש להם כוונות זדוניות בקשר לכדוה"א, ויש איחוד של הפלאש, החץ, האגדות (אגדות המחר אני מניחה), וסופרגירל המגניבה (קצת מבאס אותי שאין את סופרמן שם), עם כל הצוותים שלהם בערך כולל פרופ' מרטין שחזר לצורך העניין וקורה איתו משהו מוזר, בשביל להלחם בחייזרים, שאז עושים איזה שליטה מוחית לכולם חוץ מבארי ואוליבר ויש לנו "מלחמת אזרחים" קטנה כשכולם נלחמים נגד שניהם, אבל זה נגמר בטוב.
אבל בסוף כל הגיבורים נחטפים ע"י החייזרים (כנראה) חוץ מבארי.
ואז כתוב שההמשך בפרק של החץ, אז אני מניחה שאין לי ברירה אלא למצוא איזה פרק זה לצפות בו גם, למרות שזה קצת מעצבן לראות פרק מהאמצע של סדרה (אבל אני ידעתי מראש שיהיו לי פה בעיות כאלו).
שכחתי לכתוב: פרופ' מרטין גם קיבל וחשף לכולם הודעה מבארי מ-40 שנה בעתיד שאומרת להם לא לבטוח בבארי של עכשיו.

השם של ה.ר. וולס הוא סוג של טוויסט על שם הסופר H. G. Wells.
וואלה, מגניב... "מלחמת העולמות". אני תוהה אם זה רמז שהולכת להיות בסדרה מלחמה בין העולמות :-D
בעצם עכשיו אחרי פרק 8 נראה שכן - עם החייזרים! אז זה מתחבר יפה, למרות שחשבתי יותר בכיוון של מלחמה בין העולמות המקבילים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפלאש עונה 3 פרקים 7-8
קייטלין נהיית רעה אבל רק בגלל שהיא רוצה למצוא את אלכימיה בשביל שיקח בחזרה את הכוח שלה. בסוף כולאים אותה ומשחררים אותה.
אבל היה הקרב שכנראה סיסקו ראה בוייב ביניהם.
סבטר הוא אל המהירות (או "אל התנועה ההודי") נלחם בבארי (מה הוא רוצה הנודניק?) וקייטלין מנצחת אותו.
וולי נהיה גם ספידסטר בכלל מה שאלכימיה עשה לו.
סיסקו מגלה שדנטה לא היה מת לפני שבארי יצר את הפלאשפוינט וכועס על בארי.
ג'וליאן מאלץ את בארי להתפטר מהמז"פ בשביל לא להסגיר את קייטלין (כי היא חטפה אותו כשחיפשה את דוקטור אלכימיה).
בסוף פרק 7 אנו מגלים שסבטר מדבר אל ג'וליאן ורוצה שהוא יהיה שוב אלכימיה.

בפרק 8 מתחיל קרוסאובר משמעותי אחרי שחייזרים נוחתים ויש להם כוונות זדוניות בקשר לכדוה"א, ויש איחוד של הפלאש, החץ, האגדות (אגדות המחר אני מניחה), וסופרגירל המגניבה (קצת מבאס אותי שאין את סופרמן שם), עם כל הצוותים שלהם בערך כולל פרופ' מרטין שחזר לצורך העניין וקורה איתו משהו מוזר, בשביל להלחם בחייזרים, שאז עושים איזה שליטה מוחית לכולם חוץ מבארי ואוליבר ויש לנו "מלחמת אזרחים" קטנה כשכולם נלחמים נגד שניהם, אבל זה נגמר בטוב.
אבל בסוף כל הגיבורים נחטפים ע"י החייזרים (כנראה) חוץ מבארי.
ואז כתוב שההמשך בפרק של החץ, אז אני מניחה שאין לי ברירה אלא למצוא איזה פרק זה לצפות בו גם, למרות שזה קצת מעצבן לראות פרק מהאמצע של סדרה (אבל אני ידעתי מראש שיהיו לי פה בעיות כאלו).
שכחתי לכתוב: פרופ' מרטין גם קיבל וחשף לכולם הודעה מבארי מ-40 שנה בעתיד שאומרת להם לא לבטוח בבארי של עכשיו.

וואלה, מגניב... "מלחמת העולמות". אני תוהה אם זה רמז שהולכת להיות בסדרה מלחמה בין העולמות :-D
בעצם עכשיו אחרי פרק 8 נראה שכן - עם החייזרים! אז זה מתחבר יפה, למרות שחשבתי יותר בכיוון של מלחמה בין העולמות המקבילים.
אני לא בטוח למה כתבת את זה בשרשור הזה ולא בשרשור החדש...
אבל אני נחמד אז אני אעזור
הקרוסאובר ממשיך עם פרק 5X08 של Arrow
ואז נגמר עם פרק 2X07 של אגדות המחר
*אבל תהיי מוכנה לזה שפרק 5X07 של Arrow ירגיש מאוד לא קשור למרות שהוא טכנית כן מאוד קשור. פשוט זה גם הפרק המאה של הסדרה ולכן הוא מאוד עוסק בעלילה של הסדרה הזאת עצמה. את יכולה או להריץ קטעים ממנו קדימה. או אפילו אולי לדלג עליו לחלוטין ולראות את פרק 2X07 של אגדות המחר כדי לראות כיצד זה נגמר.

למקרה שזה לא ברור - פרופסור מרטין שטיין הוא חלק קבוע מהקאסט של אגדות המחר. אני אל יודע אם רואים אותם אבל אולי הם גם מתייחסים לכך שקפטן קולד והיטווייב הפכו לחלק מהצוות שלהם.

Lhuna3

Well-known member
אני לא בטוח למה כתבת את זה בשרשור הזה ולא בשרשור החדש...
פשוט כי את פרק 7 סיכמתי שלשום, אבל השארתי בטיוטא ולא שלחתי כי רציתי לסכם 2 ביחד והייתי עייפה מלסכם את 8, ואת הסיכום של פרק 8 השלמתי אתמול ואז שלחתי. (אז הטיוטא עוד נוצרה בשרשור הזה.)
אבל אני נחמד אז אני אעזור

תודה, אכן ראיתי אתמול 2 הפרקים, ותכלס הם באמת לא היו לי כאלה מעניינים. אכן ניתן היה להבין מהם שקפטן קולד והיטוויב הם עם האגדות (גם נאמר שקפטן קולד הקריב את עצמו בסוף איכשהו).
הדבר היחיד שאפשר להגיד שמשמעותי בשביל הפלאש מהם זה שסיסקו סלח לבארי (כי הוא גם בעצמו שינה את קו הזמן וגרם נזק בלי להתכוון).
והדבר העיקרי מפרק 8 זה ההודעה של בארי מהעתיד (וגם ראינו בכתבה עליו משנת 2024 שהשם של הכתבת הוא כבר לא אייריס אלן-ווסט אלא מישהי אחרת).

היה לי משהו קצת מוזר וזה שלאגדות המחר גם יש בינה מאלכותית עם קול נשי שנקראת גדעון. זה השם והקול של כל הבינות המלאכותיות בעתיד?
או שיש לזה הסבר אחר שאני אמורה לדעת מהצפיה בסדרות האחרות?
עוד משהו זה שלאגדות המחר יש מכונת זמן וזה נראה שהם די בחופשיות נוסעים לעבר ולעתיד, מה שהופך לקצת מוזר את היחס המיוחד שיש אצל הפלאש לנושא הזה. כלומר אני לא יודעת אם הם ממעטים לנסוע לעבר אבל אם הם כן נוסעים אז ההגיון הוא שהם שינו את קו הזמן הרבה פעמים ומה שהוא עשה לא כזה מיוחד.
למעשה גם החללית שלהם כשלעצמה כמעבורת חלל הפתיעה אותי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פשוט כי את פרק 7 סיכמתי שלשום, אבל השארתי בטיוטא ולא שלחתי כי רציתי לסכם 2 ביחד והייתי עייפה מלסכם את 8, ואת הסיכום של פרק 8 השלמתי אתמול ואז שלחתי. (אז הטיוטא עוד נוצרה בשרשור הזה.)

תודה, אכן ראיתי אתמול 2 הפרקים, ותכלס הם באמת לא היו לי כאלה מעניינים. אכן ניתן היה להבין מהם שקפטן קולד והיטוויב הם עם האגדות (גם נאמר שקפטן קולד הקריב את עצמו בסוף איכשהו).
הדבר היחיד שאפשר להגיד שמשמעותי בשביל הפלאש מהם זה שסיסקו סלח לבארי (כי הוא גם בעצמו שינה את קו הזמן וגרם נזק בלי להתכוון).
והדבר העיקרי מפרק 8 זה ההודעה של בארי מהעתיד (וגם ראינו בכתבה עליו משנת 2024 שהשם של הכתבת הוא כבר לא אייריס אלן-ווסט אלא מישהי אחרת).

היה לי משהו קצת מוזר וזה שלאגדות המחר גם יש בינה מאלכותית עם קול נשי שנקראת גדעון. זה השם והקול של כל הבינות המלאכותיות בעתיד?
או שיש לזה הסבר אחר שאני אמורה לדעת מהצפיה בסדרות האחרות?
עוד משהו זה שלאגדות המחר יש מכונת זמן וזה נראה שהם די בחופשיות נוסעים לעבר ולעתיד, מה שהופך לקצת מוזר את היחס המיוחד שיש אצל הפלאש לנושא הזה. כלומר אני לא יודעת אם הם ממעטים לנסוע לעבר אבל אם הם כן נוסעים אז ההגיון הוא שהם שינו את קו הזמן הרבה פעמים ומה שהוא עשה לא כזה מיוחד.
למעשה גם החללית שלהם כשלעצמה כמעבורת חלל הפתיעה אותי.
כן...
כן לאגדות המחר יש חללית שהיא גם מכונת זמן.
הם כל הזמן נוסעים בזמן ולרוב גם משפיעים על הזמן. אבל הם בעצם נוסעים בזמן כדי לתקן שינויים שאחרים יצרו.
מה שצריך להבין לגבי אגדות המחר זה שבאופן יחסי הפלאש היא סדרה מאוד מציאותית ועם כללי הגיון מאוד נוקשים. באגדות המחר אפילו לא הגיוני זה שהם קוראים לעצמם "אגדות". הם פשוט גיבוב של גיבורי על (וטכנית לא גיבורי על) שמנסים לפתור בעיות בשיטה של "איכשהו זה יעבוד". אבל הם גם מאוד מודעים לכך שהם כאלו.

גם זה שלבינה המלאכותית שלהם קוראים גם גדעון אין לדעתי הסבר של ממש. נראה לי שפעם הם פגשו ספינה דומה לשלהם והייתה להם בינה מלאכותית דומה אבל עם שם שונה.

כן, קפטן קולד הקריב את עצמו למען הקבוצה. אבל בגלל סוג הסדרה שזאת זה לא לחלוטין מונע ממנו להופיע שוב בהמשך.

למעלה