דיוני סדרות #44

Lion_Heart

Well-known member
איזה קטע, שכחתי שאתמול ראיתי אנטמן והצרעה.
המסקנות:
סרט חמוד ומשעשע אבל פחות מהראשון
שני הסרטים האלה מאוד שונים משאר הסדרה באופי שלהם. הכל הרבה יותר קטן, תרתי משמע. הנבלים לא באמת מסוכנים, הבלאגן הרבה יותר מוגבל ומסודר והגיבור הראשי יותר סתמי...
אבל שני הסרטים האלה הם סוג של שבירת שיגרה והורדת לחץ גם אחרי שאר הסרטים.

איזה כייף מה שסקוט עשה עם הבת שלו בתחילת הסרט!! גם אני רוצה. זה נראה קל להכנה סך הכל.. לא?
וגם הילדה סופר מתוקה. יש ילדים שחקנים שבא לי להעיף להם כאפה, בעיקר כשהם מתאמצים לשחק ומגזימים מידי הכל. אבל היא באמת בובה
"...הקפ..."
"מי?"
"...טן אמריקה, קפטן אמריקה" :-D :-D
גם כשהשחפים אוכלים את הנמלים שעפות לעזור לסקוט מאוד הצחיק אותי
הרוח רפאים הזאת לא הצליחה להשאיר עלי רושם לטוב או לרע..
מישל פייפר |מאוהב| היתה ונותרה אחת הנשים היפות אי פעם
מזל שויתרו על הפאה המטופשת של הופ מהסרט הראשון

חחח, הסצינות שלו מאוד תורמות לסרטים. וגם שני הסיידקיק האחרים חמודים
אבל הסוף!! גם הם הועלמו :-( ובדיוק החזירו את ג'נט מהעולם הקוונטי. היא אפילו לא הספיקה להסתגל וכבר מחקו אותה. ועכשיו יצטרכו לעשות את אותו תהליך עם סקוט (אבל מי יעשה?:-0) ואפילו בסוף הקרדיטים היה סימן שאלה!
ממש לא יכול לחכות שתראי את ENDGAME :-D

dory30

Well-known member
טוב, אנחנו בישורת האחרונה ומחכים לדעת מי ניסה להרוג את מארק. האם זו אחת הבנות, נט או הלן (לא סביר), ג'ייק (יותר סביר) או השכנה המטורללת.

didalf

Well-known member
(השיר של החרשים בעונה הקודמת היה ביצוע כל כך יפה)
וואי כן!

זואי מעיקה קצת. וליף גם יודע לשיר וגם לרקוד win win.
אני רוצה למחות לגבי החלק הראשון כי זואי היא החיים. היא הדמות הכי רילטייבל מבחינתי בטלוויזיה. אף פעם לא הרגשתי שדמות שאני אוהבת גם דומה לי.
אבל לגמרי הייתי נותנת לליף עוד זמן מסך ושירים.

מצידי שמקס יהיה עם ליף.
אני ממש יכולה לראות את זה.
גם הדואטים שלהם יהיו חלום :love:
חחחחח אוקי עם כל אהבתי לזואי אני תומכת!

didalf

Well-known member

Aranel Nenharma

Well-known member
היא הדמות הכי רילטייבל מבחינתי בטלוויזיה. אף פעם לא הרגשתי שדמות שאני אוהבת גם דומה לי.
אני דווקא מרגישה שהיא דמות ממש לא מחוברת למציאות שלנו. כאילו אני ממש לא מתחברת אליה.
אבל מניחה שזה הכל קשור בניסיון חיים.
* רגע אז את גם שומעת שירים?
חחחחח אוקי עם כל אהבתי לזואי אני תומכת!
טוב אז חיפשתי באינטרנט עדויות לשיפ של מקס וליף ולא מצאתי כלום. מה אני מחפשת לא נכון, לא יכול להיות שאני הראשונה שחשבה על זה.
איפה אתם מוזרים של האינטרנט

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה קטע, שכחתי שאתמול ראיתי אנטמן והצרעה.
לא ציינת
אולי החלק הכי מצחיק בסרט כשחוקרים את החברים של סקוט עם סם אמת (וכל הדיון לגבי האם זה סם אמת:-D) ולואיס עושה את הקטע הזה שלו עם לספר מה שקרה בעבר בצורה מצחיקה.
ואז הרוח רפאים הזאת מופיעה וכולם צורחים

ולבארי יש שותף חדש למשרד במז"פ שלא אוהב אותו וחושד בו,
אהם ולא זיהית אותו? זה דראקו מאלפוי!
(לא שראינו עוד כאלו... וגם למה שיהיו הרבה? זה הרי קו זמן שלא היה בו הפיצוץ... אבל כנראה שיש)
בקו זמן של פלאשפוינט לא היה את הפיצוץ? את בטוחה? אז איך וולי קיבל את הכוח שלו?
אז בארי חשב שהחזיר את קו הזמן שלו למה שהוא מכיר, אבל לא, כמובן שנוצר קו זמן חדש ובו אייריס וג'ו לא מדברים...
משהו מגניב שעשו זה זה שבעצם התייחסו לכך שהשינויים בקו הזמן הם לא דווקא קשורים לחיים של בארי. והרי הסדרה החץ מתרחשת באותו עולם. ושינוי נוסף שקרה זה לגבי הדמות של ג'ון דיגל (חבר של אוליבר שהופיע בפרקי קרוסאובר וגם בפרק עם King Shark בעונה שעברה) בקו זמן המקורי הייתה לו ולאשתו בת, אבל אז אחרי פלאשפוינט יש להם בן במקום.

הקטע עם השכן האוסטרלי לא ברור. למה בכלל הכניסו את הדמות שלו, הוא לא תרם לכלום. ועכשיו הוא ייעלם. מה עם האחות של אשתו של דיוויד גם היא נעלמה. ואני עדיין רוצה לדעת מה עם המטפל של האבא והבת שלו (השיר של החרשים בעונה הקודמת היה ביצוע כל כך יפה)
מרגיש גם שהם לא יודעים מה לעשות עם האח ואשתו אבל אין להם איך לפטר מהם. כל העלילה הפרק של האח ואשתו היתה לא קשורה ושלא נדבר על הניסיון הנואש ומביך של האח להצטרף ללהקה.
לזה בדיוק התייחסתי בתגובה שלי שבוע שעבר:
*באופן כללי הסדרה משום מה כל הזמן הולכת להמון כיווני עלילה שונים ופזורים במקום להתמקד במשהו. לרגע אחד זה היה אמא של זואי והאחות של אשתו של האח. רגע אחר עניין הגזע עם סיימון. חבר חדש בצוות הפיתוח שאז מפטרים. המנכ"ל של החברה עם השכן. האח עם השכן. ואני בכלל כבר לא עוקב מה קורה עם משולש סיימון/זואי/מקס.
הם כאילו זורקים כל הזמן עלילות מוזרות שלא הולכות לשום מקום

didalf

Well-known member
אני דווקא מרגישה שהיא דמות ממש לא מחוברת למציאות שלנו. כאילו אני ממש לא מתחברת אליה.
כאילו ברמה הכי בסיסית שתינו מתכנתות חיוורות. האמת פה זה נגמר כי כמה שהיא חננה אני אפילו יותר גרועה. אבל לאדעת אני מרגישה מחוברת אליה, וזה לא קורה לי אף פעם. כל הדמויות שאני הכי אוהבת אין לי שום הזדהות איתם אף פעם לא הבנתי למה תמיד אומרים שאנחנו אוהבים דמויות שאנחנו מזדהים איתן זה לרוב להפך אצלי. ואז הגיעה זואי. שכאילו החיים שלה יותר מורכבים משלי אבל אני נורא מבינה למה היא מתנהגת בסיטואציות מסויימות כמו שהיא מתנהגת ומרגיש לי שגם אני הייתי עושה ככה ולאדעת ממש להסביר, אבל אני ממש מתחברת אליה. ממש. ברמה שכואב לי כשאתם לא:-(

* רגע אז את גם שומעת שירים?
הלוואי. בקטע הזה אני לא מתחברת אליה אם העולם היה שר לי נאמברים מוזיקלים הייתי מרוצה:-D

טוב אז חיפשתי באינטרנט עדויות לשיפ של מקס וליף ולא מצאתי כלום. מה אני מחפשת לא נכון, לא יכול להיות שאני הראשונה שחשבה על זה.
:-D:-D
נראה שאנחנו ניצחנו את האינטרנט במוזרות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נזכרתי במשהו שחשבתי עליו בתחילת הפרק - מעניין אם בשלב כלשהו זואי תשמע את התינוק שר. אני לא יודע איך יעשו את זה או מה הוא ישיר, אבל עכשיו הרעיון תקוע לי בראש.

אז בדקתי בArchive of our own
ויש שם רק שני סיפורים של מקס/ליף:
תכלס עד כמה שזה נשמע טוב, באמת לא היה שום דבר שמרגיש מוביל לזה
(שלא כמו עם טובין וליף - שם יש 70 סיפורים)

didalf

Well-known member
נזכרתי במשהו שחשבתי עליו בתחילת הפרק - מעניין אם בשלב כלשהו זואי תשמע את התינוק שר. אני לא יודע איך יעשו את זה או מה הוא ישיר, אבל עכשיו הרעיון תקוע לי בראש.
חחחח הוא תינוק מה הוא ישיר? בטח בייבי שארק טודודודודו מסכנה זואי זה יתקע לה בראש:-D

חוצמזה שהם הכי חתיכים ושרים הכי טוב? לא לא היה. אבל זה מספיק:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
יש דווקא המון.
יש להם את כל הריב הזה מהעונה הראשונה שבגללו מקס פוטר
והעונה מקס הבטיח הנחה לכל המתכנתים והוא הדגיש במיוחד שלא לליף.
באמת, סצנת הפיוס שלהם צריכה להיות אגדית.
וגם הם הלכו לבר הקריוקי ביחד.
אוף בא לי עכשיו לראות את העונה הראשונה ולחפש שם רמזים

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרק 2 תגובות לניק
אהם ולא זיהית אותו? זה דראקו מאלפוי!
הייתי צריכה לגגל דראקו מאלפוי בשביל לדעת על מה אתה מדבר...
ומכאן אתה מבין שלא ראיתי שום דבר של הארי פוטר (וגם לא קראתי).

בקו זמן של פלאשפוינט לא היה את הפיצוץ? את בטוחה? אז איך וולי קיבל את הכוח שלו?
בארי שאל אותו על זה והוא סיפר לו שהוא נפגע מברק בזמן אחד ממירוצי המכוניות שלו, משהו כזה.
אני לא 100% בטוחה שלא היה שם פיצוץ, אבל לא הוזכר שם שום דבר לגבי זה. אני חושבת.

נ.ב. הספקתי עוד 2 פרקים אתמול אבל כבר הייתי עייפה מידי לכתוב עליהם, אז בתקווה הערב.

Lion_Heart

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרק 2 תגובות לניק
הייתי צריכה לגגל דראקו מאלפוי בשביל לדעת על מה אתה מדבר...
ומכאן אתה מבין שלא ראיתי שום דבר של הארי פוטר (וגם לא קראתי).

בארי שאל אותו על זה והוא סיפר לו שהוא נפגע מברק בזמן אחד ממירוצי המכוניות שלו, משהו כזה.
אני לא 100% בטוחה שלא היה שם פיצוץ, אבל לא הוזכר שם שום דבר לגבי זה. אני חושבת.

נ.ב. הספקתי עוד 2 פרקים אתמול אבל כבר הייתי עייפה מידי לכתוב עליהם, אז בתקווה הערב.
לא...קראת...מה? את אדם נדיר! :-D

מילי08

Well-known member
ממש לא יכול לחכות שתראי את ENDGAME :-D
וואי כל כך!:-D
היום! (אם לא יהיו בלתמים)
לא שמתי לב שזה ערב יום השואה. לא מתאים כמובן, הסרט ייחכה.

לשמחתי לא שמעתי על הסרט או הדמות לפני כן ככה שזה באמת היה חידוש בשבילי. אבל הסרט עצמו היה לא מלהיב במיוחד.
רק בשליש האחרון של הסרט התחיל להיות סוף סוף אקשן מעניין, אבל עד אז היה די מרדים.
היה נחמד לגלות עוד הופעות אורח של כוכבי עבר גדולים, כמו אנט בנינג.
אהבתי את הסוג של טוויסט כשגילינו שהרעים הם טובים והטובים הם רעים, אם כי אולי הייתי צריכה להבין את זה ברגע שראיתי את רונאן. אני מניחה שניסו לבלבל אותנו (אותי).
הגילוי הכי משמעותי הוא שקפטן מארוול היא בעצם גיבורת העל הכי חזקה בפער מכל השאר. חזקה זו לא המילה המתאימה... הגיבורה עם הכי הרבה כוחות על אולי. עצם זה שהיא יכולה לייצר אנרגיה מהגוף שלה והיא לא צריכה שום אמצעים חיצוניים לחיזוק, הופך אותה לליגה אחרת. וזה שזו אשה זה בכלל שיחוק.
מבחינתי הסרט הזה היה בעיקר הכרות עם ההקמה של סוכנות שילד וניק פיורי, וזה ממש מגניב שהצעירו ככה את ג'קסון (עח"ו- הוא גם חצי קילל!!).
לא הבנתי אבל איך בסרט הזה הסוכנות נקראת שיל"ד, אבל באיירון מן, שמתרחש הרבה יותר מאוחר, קולסון משתמש בשם מלא ללא ראשי תיבות ואומר שעדיין לא החליטו על כינוי מתאים.
יצא לי לקרוא ביקורות בהארץ ובוואלה. בד"כ אני לא קוראת כי אין לי סבלנות אבל לא זכרתי מאיפה השחקנית מוכרת לי וחיפשתי וככה הגעתי לביקורות. בהארץ, כמו בהארץ, כתבו הרבה אבל לא אמרו כלום. זה היה רצף של מילים ללא תוכן. הביקורות בוואלה היתה הרבה יותר טובה, מוסברת ומפורטת והסכמתי עם רוב הדברים שנכתבו שם.
בשני האתרים היללו את ברי לארסון, ולזה דווקא לא התחברתי. לא חשבתי שהיא היתה גרועה אבל גם לא חשבתי שהיא עשתה תפקיד מדהים במיוחד. היתה די פרווה רוב הסרט - לא לכאן ולא לכאן. סקרלט ג'והנסון מצליחה לבנות לבלאק ווידו דמות הרבה יותר עגולה בפחות זמן מסך.
בניית הדמות היתה קצת בעייתית, בעיקר כשהיא מגלה או נזכרת בעבר שלה. נכון שאין זמן להראות הכל אבל הרגשתי שהיא מקבלת ומשלימה עם דברים מאוד מהר. גם זה שהיא יודעת לנהוג באופנוע, להשתמש במחשב ולהתנהל בקרב בני אדם היה קצת מוגזם. לדעתי אפשר היה להציג כל אחת מהפעולות האלה בתור עוד זכרון שצץ והיא תגיד מין - וואלה, נכון, ככה משתמשים. משהו כזה. לא יודעת... זה היה לי קצת בעייתי. ולמרות שלקחו הרבה זמן בלהציג את הרקע של וירס על חשבון האקשן, אני עדיין מרגישה שזה לא הוצג טוב.
גם הרפרנסים של שנות ה 90 והבדיחות/ הומור לא היו חזקים בכלל. למעשה הומור לא באמת היה קיים בסרט. אמנם הוא לא סופר כבד ורציני כמו הפנתר השחור, אבל גם לא משעשע בכלל, למעט רגעים מאוד בודדים שאני אפילו לא זוכרת. רק בשלב שהיא סוף סוף הופכת למה שהיא הופכת (ואגב, עדיין לא הפכו אותה לקפטן מארוול רשמית. הם דיברו על זה שזה היה השם של המדענית), ומחליפה את צבע החליפה שלה - רק אז התחיל להיות סוף סוף מעניין ומהנה.
באמת?? לדעתי קפטן מארוול בין הסרטים הגרועים.
קפטן מארוול לדעתיבכללי הוא מהסרטים הבינוניים, אבל הרבה יותר טוב מאנטמן והצרעה.
אני שמחה לדעת שאני לא היחידה.
אני לא חושבת שזה נכון להשוות בין הסרטים. סרטי אנטמן הם אתנחתא קומית. בלי הרמזים בסוף הסרטים הם עומדים בזכות עצמם. האופי שלהם שונה לחלוטין משאר הסרטים.
קפטן מארוול לא מדהים אבל חמוד. ויש בו חתול.
:-D החתול היה תוספת מעולה
בעיקר נתן רקע שהיה מאוד חסר לי על איך ולמה פיורי התחיל את הנוקמים
בדיוק
מאיפה הגיע אליו הטסרקט
אוי, את זה בכלל לא זכרתי. הייתי בטוחה שהטסרקט כבר נמצאה באחד הסרטים הראשונים. אני כבר לא עוקבת אחרי כל האבנים האלה :-D
אז איזו אבן היתה באסגרד בהתחלה?
מאיפה ש.י.ל.ד. ידעו על חייזרים ואנשים מיוחדים והכל
אבל לקח להם זמן למצוא אנשים עם כוחות. וזאת עוד בעיה של הסרט. כאילו - אם במשך 20 שנה אתם לא מוצאים גיבורים כאלה אז איך אתם ממשיכים לקבל תקציבי ענק ואיך אתם מצליחים לגלות כל כך הרבה דברים בעצמכם?
קטעים שצוחקים על שנות ה90 קצת - כמו זה שלוקח המון זמן להוריד קובץ למחשב
זה היה יכול להיות הרבה יותר מצחיק. בסך הכל היא שאלה מה קרה. לא ראינו איך בשלב של העלאות/ הורדות אפשר היה לחיות חיים שלמים ועדיין להספיק להתיישב מול המחשב בזמן.
קראתי שהבמאים של הסרט בד"כ יוצרים סרטי אינדי קטנים. יכול להיות שהם פשוט לא היו הבחירה הנכונה לסגנון הזה.

נערך לאחרונה ב:
לשמחתי לא שמעתי על הסרט או הדמות לפני כן ככה שזה באמת היה חידוש בשבילי. אבל הסרט עצמו היה לא מלהיב במיוחד.
רק בשליש האחרון של הסרט התחיל להיות סוף סוף אקשן מעניין, אבל עד אז היה די מרדים.
היה נחמד לגלות עוד הופעות אורח של כוכבי עבר גדולים, כמו אנט בנינג.
קפטן מארוול היה הסרט היחיד של MCU שאהבתי!
אפילו שברי לרסון לא ממש קיבלה הזדמנות להוכיח בו את הכישרון שלה.

פלאש, עונה 1, פרק 21 ו- 22 התחלתי לאבד את הסבלנות עם הסיפורים הנמרחים בלי סוף. גם ככה השחקן שמחשק את פלאש מתאים יותר לשחק ב"גליי" שם הוא התגלה באמת, מאשר לשחק "גיבור על" מיוסר. הוא חנון, לא מושך פיזית, נטול כריזמה בגרוש, וגם קיים בזכות דר' וולס,/ת'ון שרצה להשתמש בו כדי לחזור לעתיד. ההתפרצות המתחסדת-הצדקנית-הפולניה והפאסיב-אגרסיב של איריס [ולחשוב שהיא נקראה על שם אלת הקשת בענן] מעוררת בחילה, מה גם שהשחקנית לא ממש מצליחה, והזיוף צורח לשמים. לא נעים אבל דר' וולס חסר במרקם של סטאר, ואני מחכה לרגע שינסה לאנוס את מייסד השושלת שלו. נכון, סדרה נטולת מין לגמרי. אחת הדוגמות הבולטות - היעדר מכנסוני ערווה מעל החליפה של פלאש, שידגישו את גברותו וזכריותו. כלום, חלק כמו ערווה של אשה. וזה גיבור ? על אדם, מטא-אדם?!

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרקים 3-4

אז איפה היינו?
בקצרה ג'סי נהייתה ספידסטרית מהפיצוץ שעשו בשביל להחזיר לבארי את המהירות.
וולס 2 מחזיר אותה לעולם 1 בשביל שהחברים ינסו לשכנע אותה לא להשתמש בכוחות, אבל זה לא הולך לו ובסוף הוא מקבל את זה שהיא גם תהיה גיבורה ותציל אנשים והם חוזרים לעולם 2.
אבל במקומו הם מביאים וולס חדש, אחרי שהם בוחנים וולסים מכמה עולמות הם בוחרים את וולס מעולם 19 (נדמה לי. מי החליט בכלל על המיספור?) שהוא נראה בדחן כזה ואני מקווה שיהיה נחמד איתו. (וולס 2 אמר בהתחלה שיש לו אינטואיציה נגד הוולס הזה, אז כמובן יש חשש שנגלה שהוא צדק בסוף).
וולי מאוד התבאס שרק הוא לא קיבל כוחות.
(אבל היו לו בפלאשפוינט, אז כמובן זה עוד עלול לקרות)

והיתה את פרנקי/מג'נטה שדוקטור אלכימיה נתן פה כוחות (שהזכירו לי קצת את וונדה), והיה גם נבל-איש-מראה שכלא את בארי בראי, וקייטלין עם כוח-הקרח שלה שחררה אותו, ורק וולס 2 קלט שזו כנראה היא.
תוספת ששכחתי: החברה של איש-המראה היתה נבלה שיש לה כוח לגרום ורטיגו / לגרום לאנשים לראות את העולם מתעוות.
זה הזכיר לי וידאו מגניב ביוטיוב שראיתי לא מזמן, למי שמעוניין לנסות לראות את העולם שלו מתעוות לכמה שניות בלי לקחת סמים :-D
אני מזהירה מראש: זה קצת מלחיץ, אז לא לוקחת אחריות.
ותשבו טוב על הספה כשאתם צופים בזה.
(לפתוח בחלון של יוטיוב ולצפות עד הסוף)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
היום! (אם לא יהיו בלתמים)
לא שמתי לב שזה ערב יום השואה. לא מתאים כמובן, הסרט ייחכה.
|כן|

אהבתי את הסוג של טוויסט כשגילינו שהרעים הם טובים והטובים הם רעים, אם כי אולי הייתי צריכה להבין את זה ברגע שראיתי את רונאן. אני מניחה שניסו לבלבל אותנו (אותי).
אני גם הופתעתי מהטוויסט ואהבתי ואז גיליתי שהרבה אנשים חשבו שזה מאד צפוי. עזר שלא זכרתי את רונאן. אני עדיין לא בטוחה מי זה8-*:-D

גם הרפרנסים של שנות ה 90 והבדיחות/ הומור לא היו חזקים בכלל.
וואלה? דווקא לדעתי אלה החלקים הכי טובים ומצחיקים בסרט.
טוב הסכמנו על יותר מידי דברים זה כבר נהיה מוגזם:-D לפחות זה משהו שלא מאד אכפת לי שלא תסכימי איתי לגביו.

אני לא חושבת שזה נכון להשוות בין הסרטים. סרטי אנטמן הם אתנחתא קומית. בלי הרמזים בסוף הסרטים הם עומדים בזכות עצמם. האופי שלהם שונה לחלוטין משאר הסרטים.
מממ אבל אם הייתי צריכה לבחור במה לצפות שוב - קפטן מארוול או אנטמן והצרעה זה קפטן מארוול בלי ספק. אנטמן והצרעה זה אחד הסרטים המעצבנים בעיני.

אוי, את זה בכלל לא זכרתי. הייתי בטוחה שהטסרקט כבר נמצאה באחד הסרטים הראשונים. אני כבר לא עוקבת אחרי כל האבנים האלה :-D
אז איזו אבן היתה באסגרד בהתחלה?
קורות חייה של הטסרקט:
לפני אלפי שנים לפני הסרטים כנראה הייתה באסגרד ומתישהו הגיעה לכדור הארץ.
קפטן אמריקה 1 - בשנות ה40 רד סקאל מצא אותה והשתמש בה לפתח נשק. בסוף הסרט היא עפה לים והווארד סטארק מגלה אותה. מאז היא בשיל"ד.
קפטן מארוול - מתישהו בשנות ה80-90 היא עוברת לוונדי הזאת המפקדת של קרול שמשתמשת בה לפרוייקט סודי ומחביאה אותה בחלל. קרול ופיורי מוצאים אותה, החתול בולע אותה ובסוף הסרט מקיא אותה. משנת 95 עד 2012 היא בשיל"ד אצל פיורי.
הנוקמים1 - בשנת 2012 לוקי בא לגנוב את הטקסרט ועושה בלגן בניו יורק. בסוף הסרט הוא, ת'ור והטסרקט חוזרים לאסגרד. מעכשיו היא באסגרד.
ת'ור רגנרוק - בשנת 2017/2018 לוקי הולך לשחרר את סארטור ולהשמיד את אסגרד. בדרכו לשם הוא פוגש את אהובתו הטסרקט וגונב אותה.
הנוקמים 3 מלחמת האינסוף - תאנוס מגיע לחללית של האסגרדים בחיפוש אחרי הטסקרט ולוקי נותן לו אותה בנסיון עלוב להרוג אותו. תאנוס מפרק אותה ומוציא את אבן החלל ושם בכפפה שלו.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
פלאש, עונה 1, פרק 21 ו- 22 התחלתי לאבד את הסבלנות עם הסיפורים הנמרחים בלי סוף. גם ככה השחקן שמחשק את פלאש מתאים יותר לשחק ב"גליי" שם הוא התגלה באמת, מאשר לשחק "גיבור על" מיוסר. הוא חנון, לא מושך פיזית, נטול כריזמה בגרוש, וגם קיים בזכות דר' וולס,/ת'ון שרצה להשתמש בו כדי לחזור לעתיד. ההתפרצות המתחסדת-הצדקנית-הפולניה והפאסיב-אגרסיב של איריס [ולחשוב שהיא נקראה על שם אלת הקשת בענן] מעוררת בחילה, מה גם שהשחקנית לא ממש מצליחה, והזיוף צורח לשמים. לא נעים אבל דר' וולס חסר במרקם של סטאר, ואני מחכה לרגע שינסה לאנוס את מייסד השושלת שלו. נכון, סדרה נטולת מין לגמרי. אחת הדוגמות הבולטות - היעדר מכנסוני ערווה מעל החליפה של פלאש, שידגישו את גברותו וזכריותו. כלום, חלק כמו ערווה של אשה. וזה גיבור ? על אדם, מטא-אדם?!
וואו אתה מאוד שונא אותם :-D עד איזה עונה/פרק צפית?
הסדרה אכן באופן בולט נטולת מיניות, ונטולת אלימות גרפית - אני הנחתי פשוט שככה זה בכל/רוב סדרות הז'אנר של DC, כי הם מכוונים לכל המשפחה.
אבל ממש לא חסרות לי התחתונים המגוחכות מעל המכנסיים של סופרמן :-D למעשה שמחתי שויתרו על זה גם בסופרמן של "סופרמן ולויס".

Aranel Nenharma

Well-known member
יש דווקא המון.
אני החלטתי, מטרת חיי זה לעורר את הפאנדם לאהבה של ליף ומקס.
בסוף תראו, זה יקרה
1617811092174.png

didalf

Well-known member
יש דווקא המון.
חחחח הכי אנמיס טו לאברס|מאוהב|

אני החלטתי, מטרת חיי זה לעורר את הפאנדם לאהבה של ליף ומקס.
קדימה!
תציירי לנו פאנארט.

למעלה