דיוני סדרות #44

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרק 1
פיו |מזיע|
אוקיי אז.............................................
בארי חזר ומנע מת'ון לרצוח את אימו.
ואז הוא לוקח את ת'ון ועובר לנקודה בעתיד כשהוא בגיל של היום, אבל בקו הזמן שבו היא חיה.
עכשיו מה שלא ברור לי זה איפה בארי מהעבר בקו הזמן הזה, הילד שגדל עם שני הוריו וחי חיים יפים.
כי כמו שיש שם את הנרי ונורה וכל השאר מהעבר, גם בארי מהעבר אמור להיות שם, אבל במקומו יש רק את בארי מהעתיד, כלומר זה שחזר אחורה בזמן וזוכר את קו הזמן השני.
בכל אופן בארי כמובן עושה את הדבר המעצבן כרגיל ולא הורג את ת'ון. (אני מנסה להזכר, יש מצב שהוא בעצם אף פעם לא הרג בעצמו באופן ישיר טכנית שום נבל??????)
אז הוא שם אותו באיזה כלוב שמשום מה ת'ון לא יודע to phase דרכו.
וחי 3 חודשים בקו הזמן הזה, עם ההורים שלו שלא מבינים למה הוא כזה דביק איתם.
ומגלה שבקו הזמן הזה, וולי נהיה הפלאש (קיד פלאש) (אני ישר זיהיתי אותו), ויש לו ספידסטר יריב רע, שנקרא "היריב" (התסריטאים היו ממש עייפים פה כבר אני מבינה).
וסיסקו הוא ביליונר שקנה את מעבדות ס.ט.א.ר והוא קצת דוש (אבל לא לגמרי).
וקייטלין היא אופטומטריסטית ילדים.
וג'ו עדיין בלש, אבל במצב לא הכי טוב.
ואייריס עדיין כתבת אבל עובדת בסוד במלחמה בפשע יחד עם וולי אחיה.
ורק אדי לא קיים :-(
וכמובן העניינים מסתבכים ובארי נחשף בפניהם ומספר להם הכל, ועוזר להם לנצח את היריב, ואז כמובן מפנה לו את הגב בלי להרוג אותו, כי הוא אדיוט, ורגע לפני שהיריב הורג אותו, ג'ו יורה ביריב.
אבל וולי נפגע קשה בקרב הזה ואולי ימות, ובארי גם מגלה שעם הזמן וככל שהוא משתמש יותר במהירות שלו, הזכרונות מקו הזמן המקורי שלו הולכים ונמחקים, עד שזה יגיע למצב בלתי הפיך שהקו ההוא ימחק לגמרי.
אז הוא מבין שאין לו ברירה אלא להחזיר את המצב לקדמותו, ומשחרר את ת'ון לחזור בזמן ולרצוח את אמא שלו.
ואז חוזר לקו הזמן "שלנו", לכאורה לאותו זמן שבו עזב. אבל משהו בו כמובן גם השתבש, ומסתבר שאייריס וג'ו לא מדברים זה עם זו.

אה, ובסוף הפרק מישהו בלתי נראה מעיר מהשינה את הבחור שאם זיהיתי נכון (אבל אני כידוע גרועה בפרצופים וגם שמות אז לא בטוח) היה "היריב" וכותב לו על המראה ALCHEMY.

חוב קטן מפרק 2X23:
ועד שהוא סוף סוף מתנשק עם אייריס (נכון? הוא התנשק איתה?)
אכן.

dilia snake

Well-known member
זה מדהים איך אין להם אפילו רעיון מקורי אחד! אז עכשיו אנה הייתה בבית ספר, סטייל הסיפור מקור של האלמנה השחורה או אלף ואחד סרטי/ספרי ריגול אחרים. כאילו ברצינות, הם חושבים שהצופים של הסדרה מטומטמים או משהו כזה?

אז הסוף של הפרק, האם זה אומר שג'ואל וקאלן חוזרים? לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא ועוד לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אם הוא ייפרד מאנה ויחזור לג'ואל אני לא אהיה אחראית למעשים שלי שבין היתר יכללו כרטיס טיסה ללוס אנג'לס וג'ריקן מלא בנזין.

וארקדי רומז שהטי בעצם הרסה לקאלן את החיים (מה שאני טוענת כבר שנים). אתם יודעים מי באמת הביג באד של הסדרה? של כול הפרנצ'ייז? הטי!!!!!!!

ויש קירקין מת!!!!!! איך אני שמחה! העלילה שלו הייתה פשוט דוחה בטירוף ואני שמחה שזה נגמר לתמיד!!

didalf

Well-known member
הפלייליסט של זואי 2X08

זואי חוגגת יומולדת 30. אי פיל יו גירל עוד 10 חודשים גם אני;-( למרות שהיא יותר מבואסת מזה שאבא שלה לא נמצא מאשר מזה שהיא מזדקנת.
אז היא מחליטה לעשות מסיבה כמו שאבא שלה אהב.
הצחיק אותי שאח שלה כזה "את מי תזמיני יש לך 6 חברים":-D
וגם הצחיק אותי מו שהוא כזה "אני עדיין בשנות ה20" וזואי "20 וכמה בדיוק??" ומו "שיקרתי לגבי זה כ"כ הרבה שאני באמת לא זוכר":-D
והצחיק אותי ממש עוגת הסוודר שהם עשו לה:-D
והיו עוד כמה דברים שהצחיקו אותי ושכחתי.

זואי פוגשת את מקס והחברה שלו מהמחנה והם שרים על זה שהם רוצים לשכב פחות או יותר אז זואי מקנאה. אז היא מנסה לעשות שיחת יחסינו לאן בוגרת עם מקס אבל הם רק רבים|בוקס| וגם לזואי שוב יש רגשות לסיימון אוף נו די מה הקשר?? לשמחתי מקס מגיע למסיבה וגם מביא לה מתנה מקסימה|מאוהב| וסופסוף הם מצליחים לנהל שיחה בוגרת ואני רק צועקת עליהם תתנשקו מטומטמים!! אבל הם לא:-(

מו מזמין את הכבאי החתיך למסיבה. לפעמים נראה לי יעיל הכוח של זואי כי בזמן שאנשים בדייט לא יודעים מה הצד השני מרגיש זואי כזה "אתם רוצים לנשק אחד את השני תתקדמו":-D. אהבתי בשיר של קיס מי שהיה גם זוג בנים שרקד והתנשק. וגם טובין והעובדת השניה ששכחתי את שמה - הא! ידעתי! הם לגמרי קלישאה בקטע של טוב "אנחנו רבים על שטויות כי אנחנו נמשכים אחד לשני". אני דווקא בעד. (וגם היא צודקת ובנים לא מבינים את זה - הכיסים שלנו קטנים יותר!!! תפסיקו להגדיל את הטלפונים!!!)
ומה ליף נעלם דווקא היום???

אבל יש בעיה קטנה למו כי לכבאי יש ילדים ומשמורת משותפת עם בעלו לשעבר. דברים של מבוגרים ומו לא רוצה להתבגר. אני מבינה אותו בקטע הזה. אבל נראה מהסוף שהוא מחליט לצאת מאזור הנוחות שלו, גוד פור יו.

וגם שכן-אוסטרלי-חתיך כמובן דלוק על זואי. היה לי ברור שהוא דיבר עליה עוד קודם. ואז הוא שר לה שיר דווקא חמוד. הצחיק אותי הפרצוף של זואי ועוד יותר של אח שלה כשהם קלטו שזה שיר על זואי:-D:-D תכלס פספוס זואי הוא גם אוטסרלי גם חתיך וגם מנגן וגם שר. אם לא מקס אז הוא הרבההה יותר שווה מסיימון.

ספיקינג אוף סיימון האמת בסוף כשהוא שר לה צעקתי תתנשקו כבר רק כי הם התישו אותי. אולי הם ישכבו וזה יעבור להם. מזכיר לי את מה שמקס אמר לה בעונה שעברה כשהיא שרה גם לו וגם לסיימון בפרק שהיה לה גליץ' - מה שהיא שרה לסיימון היה על משיכה ולמקס שיר אהבה. וגם עכשיו מקס הביא לה מסגרת עם השיר שלהם שזה שיר אהבה לעומת סיימון ששר לה שיר על סקס. אז אולי הם סתם נמשכים אחד לשניה ואחרי שיפרקו את זה ישחררו אותנו מהזוג הזה. אמן.
וגם לקח לי מלא זמן לזהות את השיר וזה הרגיש לי מוכר וחרפן אותי:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא אהיה אחראית למעשים שלי שבין היתר יכללו כרטיס טיסה ללוס אנג'לס וג'ריקן מלא בנזין.
אני יודע שאת חושבת שלא קוראים את ההודעות שלך על NCIS, אבל אני כאן וצופה וליתר ביטחון שלחתי תמונה שלך לשדה התעופה כדי שלא ירשו לך לטוס ללוס אנג'לס.

הפלאש עונה 3 פרק 1
פיו |מזיע|
אוקיי אז.............................................
בארי חזר ומנע מת'ון לרצוח את אימו.
ואז הוא לוקח את ת'ון ועובר לנקודה בעתיד כשהוא בגיל של היום, אבל בקו הזמן שבו היא חיה.
עכשיו מה שלא ברור לי זה איפה בארי מהעבר בקו הזמן הזה, הילד שגדל עם שני הוריו וחי חיים יפים.
כי כמו שיש שם את הנרי ונורה וכל השאר מהעבר, גם בארי מהעבר אמור להיות שם, אבל במקומו יש רק את בארי מהעתיד, כלומר זה שחזר אחורה בזמן וזוכר את קו הזמן השני.
בכל אופן בארי כמובן עושה את הדבר המעצבן כרגיל ולא הורג את ת'ון. (אני מנסה להזכר, יש מצב שהוא בעצם אף פעם לא הרג בעצמו באופן ישיר טכנית שום נבל??????)
אז הוא שם אותו באיזה כלוב שמשום מה ת'ון לא יודע to phase דרכו.
וחי 3 חודשים בקו הזמן הזה, עם ההורים שלו שלא מבינים למה הוא כזה דביק איתם.
ומגלה שבקו הזמן הזה, וולי נהיה הפלאש (קיד פלאש) (אני ישר זיהיתי אותו), ויש לו ספידסטר יריב רע, שנקרא "היריב" (התסריטאים היו ממש עייפים פה כבר אני מבינה).
וסיסקו הוא ביליונר שקנה את מעבדות ס.ט.א.ר והוא קצת דוש (אבל לא לגמרי).
וקייטלין היא אופטומטריסטית ילדים.
וג'ו עדיין בלש, אבל במצב לא הכי טוב.
ואייריס עדיין כתבת אבל עובדת בסוד במלחמה בפשע יחד עם וולי אחיה.
ורק אדי לא קיים :-(
וכמובן העניינים מסתבכים ובארי נחשף בפניהם ומספר להם הכל, ועוזר להם לנצח את היריב, ואז כמובן מפנה לו את הגב בלי להרוג אותו, כי הוא אדיוט, ורגע לפני שהיריב הורג אותו, ג'ו יורה ביריב.
אבל וולי נפגע קשה בקרב הזה ואולי ימות, ובארי גם מגלה שעם הזמן וככל שהוא משתמש יותר במהירות שלו, הזכרונות מקו הזמן המקורי שלו הולכים ונמחקים, עד שזה יגיע למצב בלתי הפיך שהקו ההוא ימחק לגמרי.
אז הוא מבין שאין לו ברירה אלא להחזיר את המצב לקדמותו, ומשחרר את ת'ון לחזור בזמן ולרצוח את אמא שלו.
ואז חוזר לקו הזמן "שלנו", לכאורה לאותו זמן שבו עזב. אבל משהו בו כמובן גם השתבש, ומסתבר שאייריס וג'ו לא מדברים זה עם זו.

אה, ובסוף הפרק מישהו בלתי נראה מעיר מהשינה את הבחור שאם זיהיתי נכון (אבל אני כידוע גרועה בפרצופים וגם שמות אז לא בטוח) היה "היריב" וכותב לו על המראה ALCHEMY.

חוב קטן מפרק 2X23:

אכן.
קודם כל את לא צריכה להזיע
זה לא שאת רצת כדי לשנות את העבר שלך ואז רצת כדי להחזיר אותו.
זה דווקא הגיוני שאין בארי מהקו זמן המקורי, אלא רק בארי עצמו. העניין הוא שבארי שאנחנו רואים הוא בעצם הבארי של הקו זמן הזה, רק שהוא זוכר גם את קו הזמן הישן שהוא שינה. אבל הרי רואים שהזכרונות שלו מהקו זמן האחר הולכים ונעלמים אז בסופו של דבר הוא היה הופך להיות לחלוטין בארי של הקו זמן שבו הוא גדל עם הוריו.
כן אני די בטוח שבארי אף פעם לא הרג ממש אף אחד כי זה נגד המצפון שלו ודברים. זאת גם בטח הסיבה שבסוף עונה 1 הוא התכוון לתת לת'ון לחזור לעתיד.
בעונה 2 הוא נתן לרוחות זמן לקחת את זום, אבל הוא לא פגע בו בעצמו.

Lion_Heart

Well-known member
אני יודע שאת חושבת שלא קוראים את ההודעות שלך על NCIS, אבל אני כאן וצופה וליתר ביטחון שלחתי תמונה שלך לשדה התעופה כדי שלא ירשו לך לטוס ללוס אנג'לס.

קודם כל את לא צריכה להזיע
זה לא שאת רצת כדי לשנות את העבר שלך ואז רצת כדי להחזיר אותו.

זה דווקא הגיוני שאין בארי מהקו זמן המקורי, אלא רק בארי עצמו. העניין הוא שבארי שאנחנו רואים הוא בעצם הבארי של הקו זמן הזה, רק שהוא זוכר גם את קו הזמן הישן שהוא שינה. אבל הרי רואים שהזכרונות שלו מהקו זמן האחר הולכים ונעלמים אז בסופו של דבר הוא היה הופך להיות לחלוטין בארי של הקו זמן שבו הוא גדל עם הוריו.

כן אני די בטוח שבארי אף פעם לא הרג ממש אף אחד כי זה נגד המצפון שלו ודברים. זאת גם בטח הסיבה שבסוף עונה 1 הוא התכוון לתת לת'ון לחזור לעתיד.
בעונה 2 הוא נתן לרוחות זמן לקחת את זום, אבל הוא לא פגע בו בעצמו.
לא הבנתי לאן בארי המקורי נעלם, זה שבגללו ת'ון חזר בזמן וניסה להרוג אותו...לא מובן כלל

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
אבל אני כאן וצופה וליתר ביטחון שלחתי תמונה שלך לשדה התעופה כדי שלא ירשו לך לטוס ללוס אנג'לס.
אתה חושב שאני טיפשה? אני לא רואה את כול הסדרות האלו כדי להעתיק אותן אחר כך, כמו היוצרים הכושלים של NCIS לוס אנג'לס. אני מכירה כבר את כול הטריקים! אני כותבת כאן(המקום הכי פומבי באינטרנט שאני מכירה)שהכרטיס טיסה הוא ישירות ללוס אנג'לס כדי לגרום למשטרה לחפש אותי במקום הלא נכון, אני יכולה להיות בכול מקום כרגע. אולי בכלל לא לקחתי טיסה ואני על סירת מנוע בדרך ליעד לא ידוע(פשוט תתעלמו, זה היה יום ארוך וחם ואיבדתי את זה לגמרי כבר לפני שעות).

Lhuna3

Well-known member
זה דווקא הגיוני שאין בארי מהקו זמן המקורי, אלא רק בארי עצמו. העניין הוא שבארי שאנחנו רואים הוא בעצם הבארי של הקו זמן הזה, רק שהוא זוכר גם את קו הזמן הישן שהוא שינה.
לא יודעת, זה לא מסתדר לי.
כשנוסעים בזמן, לפי מה שראינו עד עכשיו בסדרה, לא הופכים להיות "אתה שחי באותו הזמן", אלא יש שם את עצמך שמאותו זמן, וגם אותך.
כמו שכשבארי חוזר ללייל הרצח, אז הוא רואה שם את עצמו הילד, הוא לא הופך להיות הילד הזה.
והוא גם רואה את עצמו מהעתיד שרדף אחרי ת'ון.
וכשהוא חוזר שוב הפעם - הוא רואה את כל הבארים האחרים שיש שם.
ולבארי הילד אין את הזכרונות מהעתיד של קו הזמן המקורי שלו (בעצם גם לא המקורי...), כלומר את הזכרונות שיש לבארי "שלנו".
אז איך פתאום כשהוא קופץ לעתיד (ולוקח איתו את ת'ון) הוא כן גם בארי של העתיד שזוכר וגם הילד שגדל בלי להיות אמור לדעת כלום מכל זה?
בארי אחד נעלם פה.
לבארי הילד שגדל בלי הרצח, לא אמורים להיות שום זכרונות מהעתיד.
ובעצם בארי "שלנו" נראה לי שאמור להיות בגדר time-remnant, כי קו הזמן שלו בוטל.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
אתה חושב שאני טיפשה? אני לא רואה את כול הסדרות האלו כדי להעתיק אותן אחר כך, כמו היוצרים הכושלים של NCIS לוס אנג'לס. אני מכירה כבר את כול הטריקים! אני כותבת כאן(המקום הכי פומבי באינטרנט שאני מכירה)שהכרטיס טיסה הוא ישירות ללוס אנג'לס כדי לגרום למשטרה לחפש אותי במקום הלא נכון, אני יכולה להיות בכול מקום כרגע. אולי בכלל לא לקחתי טיסה ואני על סירת מנוע בדרך ליעד לא ידוע(פשוט תתעלמו, זה היה יום ארוך וחם ואיבדתי את זה לגמרי כבר לפני שעות).
למה סירת מנוע? למה לא קרוז? לפחות תהני בדרך!

Lion_Heart

Well-known member
לא יודעת, זה לא מסתדר לי.
כשנוסעים בזמן, לפי מה שראינו עד עכשיו בסדרה, לא הופכים להיות "אתה שחי באותו הזמן", אלא יש שם את עצמך שמאותו זמן, וגם אותך.
כמו שכשבארי חוזר ללייל הרצח, אז הוא רואה שם את עצמו הילד, הוא לא הופך להיות הילד הזה.
והוא גם רואה את עצמו מהעתיד שרדף אחרי ת'ון.
וכשהוא חוזר שוב הפעם - הוא רואה את כל הבארים האחרים שיש שם.
ולבארי הילד אין את הזכרונות מהעתיד של קו הזמן המקורי שלו, כלומר את הזכרונות שיש לבארי "שלנו".
אז איך פתאום כשהוא קופץ לעתיד (ולוקח איתו את ת'ון) הוא כן גם בארי של העתיד שזוכר וגם הילד שגדל בלי להיות אמור לדעת כלום מכל זה?
בארי אחד נעלם פה.
מסע בזמן, go figure

Lhuna3

Well-known member
לא הבנתי לאן בארי המקורי נעלם, זה שבגללו ת'ון חזר בזמן וניסה להרוג אותו...לא מובן כלל
האמת שגם זו שאלה טובה.
כלומר אם אני לא טועה הוא לקח את בארי הילד הרחק משם כדי להצילו, אבל מה אז? האם בעצם ראינו מה הוא עשה אח"כ? חזר לעתיד שלו בלי לדעת שת'ון רצח את אמא שלו במקום זה? בכל מקרה השינוי הזה (הרצח) אמור היה להפוך אותו גם ל"שארית זמן" לא?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפלייליסט של זואי 2X08
אהבתי את הפרק הזה יותר מהקודם
וזה למרות שבאמת ליף היה חסר מאוד.

השיר של Kiss Me היה גולת הכותרת של הפרק. היה עשוי נהדר ואהבתי איך שזה זרם ממו והכבאי (טכנית פייר מארשל, אבל פשוט נקרא לו כבאי) אל האח ואשתו (די נדיר שאני אוהב אותם שרים משהו) ועד טובין והבחורה מהעבודה (ברגע שהם נכנסו למסיבה כבר היה ברור שזה הולך לכיוון).
העובדה שזה שיר טוב כמובן עוזרת, אבל זה גם ביצוע טוב.
אהבתי בשיר של קיס מי שהיה גם זוג בנים שרקד והתנשק.
אני מבין לאיזה זוג בנים את מתכוונת וגם אני שמחתי לראות את זה. אבל את קולטת שהשיר הזה גם התחיל עם שני בנים (מו והכבאי).
וגם שכן-אוסטרלי-חתיך כמובן דלוק על זואי. היה לי ברור שהוא דיבר עליה עוד קודם. ואז הוא שר לה שיר דווקא חמוד. הצחיק אותי הפרצוף של זואי ועוד יותר של אח שלה כשהם קלטו שזה שיר על זואי:-D:-D תכלס פספוס זואי הוא גם אוטסרלי גם חתיך וגם מנגן וגם שר. אם לא מקס אז הוא הרבההה יותר שווה מסיימון.
בהחלט שווה, אם כי אני חושב שהיה לי מוגזם אם היו מגדילים את המשולש הרומנטי שלה עם צלע נוספת.
השיר היה מעולה. היה לי ברור שהוא כותב שיר עליה, אבל זה שהוא שר את זה ביום הולדת שלה כשאח שלה מנגן ושר חלק מהמילים היה לא צפוי ומצחיק.
ואני מבין שזה מביך בשביל האח, אבל מוזר לי מאוד שהוא עזב את הלהקה בגלל זה. ואחרי כל העניין בפרק הקודם עם זה שהוא כל כך רצה להצטרף ללהקה. אין לי מושג מה קורה עם העלילות שלהם.
אבל עכשיו שהאח כבר לא בלהקה וזואי רשמית הודיעה לאוסטרלי שהיא לא מעוניינת - האם זה אומר שראינו בפעם האחרונה?
זואי פוגשת את מקס והחברה שלו מהמחנה והם שרים על זה שהם רוצים לשכב פחות או יותר אז זואי מקנאה.
השיר של מקס והבחורה ההיא (רוז?) היה גם ממש טוב.
אני מקווה שמקס לא עצר את הקשר שלו איתה בגלל זואי והחוסר יכולת שלה להחליט משהו.
אני שמחתי שהם התפייסו במסיבה והיו כאילו בסדר, אבל הוא ממש צודק שהוא כעס עליה. היא התעמתה איתו לגבי מערכת היחסים בינהם שהיא עצרה, זרקה עליו את זה שיש לו רגשות כלפי הבחורה ההיא ובמקביל סיפרה לו שהיא מפתחת אולי רגשות כלפי סיימון שוב.
ספיקינג אוף סיימון האמת בסוף כשהוא שר לה צעקתי תתנשקו כבר רק כי הם התישו אותי.
כן, גם אני לא רוצה אותה עם סיימון, אבל טוב שהם כבר התנשקו ואני מקווה שיהיה יותר.
גם כי ברור שיש שם מתח מיני וגם כי המשולש הרומנטי לא יסתיים אם היא לא תהיה עם שניהם בשלב מסויים.
זה מה שהטריד אותי מלכתחילה כשהיא הייתה עם סיימון בתחילת העונה - שהיה ברור שזה לא יחזיק מעמד הרבה זמן כי עדיין יש את סיימון.
עכשיו יש הזדמנות לסיים דברים סופית עם סיימון כדי שתוכל לעבור חזרה אל מקס (לא כל כך מהר, אבל עד סוף עונה הבאה)

אגב, מעניין אם היא תספר לסיימון על עניין שמיעת המוזיקה. זה מרגיש קצת מוזר שהיא סיפרה למקס אבל לא לסיימון.
לשמחתי מקס מגיע למסיבה וגם מביא לה מתנה מקסימה|מאוהב|
אוקי, אבל מה זה השיר הזה שהוא הביא לה. היא אמרה שזה שיר שלהם. הוא שר לה את זה מתישהו? אנחנו אמורים לזכור? את זוכרת?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ובעצם בארי "שלנו" נראה לי שאמור להיות בגדר time-remnant, כי קו הזמן שלו בוטל.
בתכלס את לחלוטין צודקת.
או צודקת במידה שאני מצליח להבין את חוקיות המסע בזמן שיש בסדרה הזאת.
אבל בפועל לפעמים יש רוחות זמן עצבניות.

אגב, היה בעונה 2 פרק שהוא חוזר בזמן לפרק בעונה 1 שבו הם בקרב עם הארטלי ואז משנה דברים קצת ככה שהארטלי בהווה הוא עכשיו טוב ועוזר להם.
אז האם בארי שחזר שוב להווה זוכר רק את מה שהיה לפני שהוא שינה את העבר של הארטלי? האם גם שם זה מצב שבו אמורים היו להיות שני בארי, או שלא כי בכל מקרה גם לאחר השינוי בארי של ההווה היה חוזר בזמן אז בארי ששינה את העבר וחזר להווה החליף אותו.

בכל מקרה, אל תקשרי יותר מידי להגיון

איזה בארי מקורי נעלם? מתי?

Lion_Heart

Well-known member
בתכלס את לחלוטין צודקת.
או צודקת במידה שאני מצליח להבין את חוקיות המסע בזמן שיש בסדרה הזאת.
אבל בפועל לפעמים יש רוחות זמן עצבניות.

אגב, היה בעונה 2 פרק שהוא חוזר בזמן לפרק בעונה 1 שבו הם בקרב עם הארטלי ואז משנה דברים קצת ככה שהארטלי בהווה הוא עכשיו טוב ועוזר להם.
אז האם בארי שחזר שוב להווה זוכר רק את מה שהיה לפני שהוא שינה את העבר של הארטלי? האם גם שם זה מצב שבו אמורים היו להיות שני בארי, או שלא כי בכל מקרה גם לאחר השינוי בארי של ההווה היה חוזר בזמן אז בארי ששינה את העבר וחזר להווה החליף אותו.

בכל מקרה, אל תקשרי יותר מידי להגיון

איזה בארי מקורי נעלם? מתי?
אוקיי, אז בהתחלת הסדרה אאוברד ת'ון חוזר בזמן להרוג את בארי, מבין שזה לא יעבוד והורג את אמא שלו, למה? למה הוא חזר בזמן להרוג את אמא של בארי?, בגלל שבארי AKA THE FLASH ניצח אותו...הבארי הזה...איפה הוא? ה FLASH שגדל עם אמא ואבא בריאים ולא בכלא...איפה הוא?

didalf

Well-known member
וזה למרות שבאמת ליף היה חסר מאוד.
מרגיש לי שאנחנו המעריצים הכי גדולים שלו מצופי הסדרה הזאת:-D

השיר של Kiss Me היה גולת הכותרת של הפרק. היה עשוי נהדר ואהבתי איך שזה זרם ממו והכבאי (טכנית פייר מארשל, אבל פשוט נקרא לו כבאי) אל האח ואשתו (די נדיר שאני אוהב אותם שרים משהו) ועד טובין והבחורה מהעבודה (ברגע שהם נכנסו למסיבה כבר היה ברור שזה הולך לכיוון).
לא מתה על השיר הזה אבל זה באמת היה ממש יפה.

אני מבין לאיזה זוג בנים את מתכוונת וגם אני שמחתי לראות את זה. אבל את קולטת שהשיר הזה גם התחיל עם שני בנים (מו והכבאי).
אה וואלה:-D לא בטוחה אם זה כי כבר התרגלתי למו או שאני עדיין מבולבלת מזה שהוא לבוש כמו בת שלא החשבתי את זה כ"זוג בנים":-D
אני חושבת אגב שלקראת הסוף היו גם זוג בנות ולאחת מהן היה שיער קצר.

אבל עכשיו שהאח כבר לא בלהקה וזואי רשמית הודיעה לאוסטרלי שהיא לא מעוניינת - האם זה אומר שראינו בפעם האחרונה?
אוי יש מצב:-( חבל. היה חתיך. אם זה היה תלוי בי הייתי משדכת אותו לליף כולם יכולים להיות בי!!!!!!!!

אבל הוא ממש צודק שהוא כעס עליה. היא התעמתה איתו לגבי מערכת היחסים בינהם שהיא עצרה, זרקה עליו את זה שיש לו רגשות כלפי הבחורה ההיא ובמקביל סיפרה לו שהיא מפתחת אולי רגשות כלפי סיימון שוב.
מממ כן ולא. כי היא באה בכוונות טובות לדבר על איפה הם נמצאים כדי שיוכלו להמשיך הלאה אבל יצא לה עקום וגרוע ואז בצדק הוא כעס. בסופו של דבר ביומולדת שלה היא הצליחה להגיד מה שהיא רצתה להגיד. כאילו זה לא שפתאום היא שינתה את דעתה היא פשוט הצליחה להגיד מה שהיא הסתבכה איתו קודם.

עכשיו יש הזדמנות לסיים דברים סופית עם סיימון כדי שתוכל לעבור חזרה אל מקס (לא כל כך מהר, אבל עד סוף עונה הבאה)
אמן.

אגב, מעניין אם היא תספר לסיימון על עניין שמיעת המוזיקה. זה מרגיש קצת מוזר שהיא סיפרה למקס אבל לא לסיימון.
הא וואלה. מרגיש שהיא צריכה לספר דבר כזה למישהו שהיא בקשר זוגי איתו אבל זה דבר כ"כ הזוי לספר לאנשים.

אוקי, אבל מה זה השיר הזה שהוא הביא לה. היא אמרה שזה שיר שלהם. הוא שר לה את זה מתישהו? אנחנו אמורים לזכור? את זוכרת?
אני חושבת שזה מה שהוא שר בראש כשהם שכבו פעם ראשונה ואז היא הצטרפה אליו.

Lhuna3

Well-known member
בעצם אם אני מבינה נכון, ההגיון של הסדרה הוא כזה שבחזרה לאחור בזמן אתה ישות נפרדת מעצמך של העבר, ואתה משנה את קו הזמן שלה,
אבל בקפיצה "חזרה קדימה" אתה נכנס לחיים של עצמך שחי את קו הזמן הזה, אבל בלי הזכרונות שלו, אלא רק עם הזכרונות של עצמך מלפני הקפיצה.
אני מניחה שאפשר לראות בזה בכל זאת הגיון מסוים, ולזכותם יאמר שזה כן עקבי.
וזה עונה גם על המקרה עם הארטלי.

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרק 2
אז בארי חשב שהחזיר את קו הזמן שלו למה שהוא מכיר, אבל לא, כמובן שנוצר קו זמן חדש ובו אייריס וג'ו לא מדברים כי היא עוד לא סלחה לו שלא סיפר לה שאמא שלה חיה, ולבארי יש שותף חדש למשרד במז"פ שלא אוהב אותו וחושד בו, והכי נורא: אח של סיסקו נהרג :-(
אוי סיסקו עצוב זה לא טוב.
הוא חושב לנסות שוב לאפס את המצב, אבל ג'יי גאריק (AKA הנרי 3, המקביל של הנרי מעולם 3) תופס אותו ומסביר לו שאין לזה סוף וכל פעם שיחזור הוא רק יצור שינויים אחרים שאין לדעת מה יהיו, ולכן חייבים להמשיך קדימה.
אוי זה לא הוגן כלפי סיסקו... אבל בארי מבין שהוא לא אמור לתקן יותר.
והוא מספר לכולם מה בדיוק קרה (אבל לא על החיים שלהם בפלאשפוינט, כמו זה שסיסקו היה בליונר, הם בחרו לא לדעת).

חוץ מזה יש את קלריס, מי שהיה "היריב" בפלאשפוינט (שככה הם קוראים לקו הזמן של בארי עם הוריו שהוא ביטל בסוף), שיש לו איכשהו זכרונות ממי שהוא היה שם, ויצור בשם אלכימיה (דוקטור אלכימיה) קורא לו ומחזיר לו את כוח המהירות שהיה לו שם אז הוא שוב נלחם עם בארי, וסיסקו עוזר לו עם הכוחות שלו אז הם התפייסו.
אבל הם מבינים שדוקטור אלכימיה הזה הולך להחזיר את הכוחות לכל הנבלים מהפלאשפוינט. (לא שראינו עוד כאלו... וגם למה שיהיו הרבה? זה הרי קו זמן שלא היה בו הפיצוץ... אבל כנראה שיש)

ורק עם קייטלין זה נראה כאילו לא היתה השפעה... אבל בסוף אנחנו רואים שיש לה כנראה את הכוח של קילר-פרוסט.

ובארי משחזר בדיוק את הנשיקה על המרפסת עם אייריס שנמחקה.

Lion_Heart

Well-known member
הפלאש עונה 3 פרק 2
אז בארי חשב שהחזיר את קו הזמן שלו למה שהוא מכיר, אבל לא, כמובן שנוצר קו זמן חדש ובו אייריס וג'ו לא מדברים כי היא עוד לא סלחה לו שלא סיפר לה שאמא שלה חיה, ולבארי יש שותף חדש למשרד במז"פ שלא אוהב אותו וחושד בו, והכי נורא: אח של סיסקו נהרג :-(
אוי סיסקו עצוב זה לא טוב.
הוא חושב לנסות שוב לאפס את המצב, אבל ג'יי גאריק (AKA הנרי 3, המקביל של הנרי מעולם 3) תופס אותו ומסביר לו שאין לזה סוף וכל פעם שיחזור הוא רק יצור שינויים אחרים שאין לדעת מה יהיו, ולכן חייבים להמשיך קדימה.
אוי זה לא הוגן כלפי סיסקו... אבל בארי מבין שהוא לא אמור לתקן יותר.
והוא מספר לכולם מה בדיוק קרה (אבל לא על החיים שלהם בפלאשפוינט, כמו זה שסיסקו היה בליונר, הם בחרו לא לדעת).

חוץ מזה יש את קלריס, מי שהיה "היריב" בפלאשפוינט (שככה הם קוראים לקו הזמן של בארי עם הוריו שהוא ביטל בסוף), שיש לו איכשהו זכרונות ממי שהוא היה שם, ויצור בשם אלכימיה (דוקטור אלכימיה) קורא לו ומחזיר לו את כוח המהירות שהיה לו שם אז הוא שוב נלחם עם בארי, וסיסקו עוזר לו עם הכוחות שלו אז הם התפייסו.
אבל הם מבינים שדוקטור אלכימיה הזה הולך להחזיר את הכוחות לכל הנבלים מהפלאשפוינט. (לא שראינו עוד כאלו... וגם למה שיהיו הרבה? זה הרי קו זמן שלא היה בו הפיצוץ... אבל כנראה שיש)

ורק עם קייטלין זה נראה כאילו לא היתה השפעה... אבל בסוף אנחנו רואים שיש לה כנראה את הכוח של קילר-פרוסט.

ובארי משחזר בדיוק את הנשיקה על המרפסת עם אייריס שנמחקה.
הקטע הוא שקשה לענות, כי ראיתי עד עונה 7, וכל מה שאני חושב זה "חכי עד X" אבל...השותף החדש של בארי מעצבן!!!

Aranel Nenharma

Well-known member
הפלייליסט של זואי עונה 2 פרק 8
יס הביאו את הפרק רק בשתי ימים איחור
אני מרגישה יותר ויותר נבוכה בשביל הדמויות בכל פרק.

משלוש האהבה הזה מעיק וצריך לסיים אותו כבר. באמת שלא איכפת לי כבר מה התוצאה העיקר שהוא ייעלם.
הקטע עם השכן האוסטרלי לא ברור. למה בכלל הכניסו את הדמות שלו, הוא לא תרם לכלום. ועכשיו הוא ייעלם. מה עם האחות של אשתו של דיוויד גם היא נעלמה. ואני עדיין רוצה לדעת מה עם המטפל של האבא והבת שלו (השיר של החרשים בעונה הקודמת היה ביצוע כל כך יפה)
מרגיש גם שהם לא יודעים מה לעשות עם האח ואשתו אבל אין להם איך לפטר מהם. כל העלילה הפרק של האח ואשתו היתה לא קשורה ושלא נדבר על הניסיון הנואש ומביך של האח להצטרף ללהקה.
מזכיר לי את מה שמקס אמר לה בעונה שעברה כשהיא שרה גם לו וגם לסיימון בפרק שהיה לה גליץ' - מה שהיא שרה לסיימון היה על משיכה ולמקס שיר אהבה. וגם עכשיו מקס הביא לה מסגרת עם השיר שלהם שזה שיר אהבה לעומת סיימון ששר לה שיר על סקס. אז אולי הם סתם נמשכים אחד לשניה ואחרי שיפרקו את זה ישחררו אותנו מהזוג הזה. אמן.
בול מה שחשבתי. כל שירים עם סיימון זה נטו משיכה ועם מקס זה על קשר אמיתי.
ומה ליף נעלם דווקא היום??
באמת לא איכפת לי שהוא יהיה הדמות הראשית החדשה. זואי מעיקה קצת. וליף גם יודע לשיר וגם לרקוד win win.
הביצוע אכן היה טוב. ואני מבקשת ,שמו הוא פרי! :-D
אבל הוא ממש צודק שהוא כעס עליה
יש בי חלק קטן שאומר שזואי תהיה עם סיימון לא כי אני אוהבת אותם יותר, פשוט כי אני חושבת שלמקס מגיע הרבה יותר טוב
אגב, מעניין אם היא תספר לסיימון על עניין שמיעת המוזיקה. זה מרגיש קצת מוזר שהיא סיפרה למקס אבל לא לסיימון
עוד ראיה לך שהקשר שלה עם מקס אמיתי יותר מאשר עם סיימון
אם זה היה תלוי בי הייתי משדכת אותו לליף כולם יכולים להיות בי!!!!!!!!
מצידי שמקס יהיה עם ליף.
אני ממש יכולה לראות את זה.
גם הדואטים שלהם יהיו חלום :love:

מילי08

Well-known member
איזה קטע, שכחתי שאתמול ראיתי אנטמן והצרעה.
המסקנות:
סרט חמוד ומשעשע אבל פחות מהראשון
שני הסרטים האלה מאוד שונים משאר הסדרה באופי שלהם. הכל הרבה יותר קטן, תרתי משמע. הנבלים לא באמת מסוכנים, הבלאגן הרבה יותר מוגבל ומסודר והגיבור הראשי יותר סתמי...
אבל שני הסרטים האלה הם סוג של שבירת שיגרה והורדת לחץ גם אחרי שאר הסרטים.

איזה כייף מה שסקוט עשה עם הבת שלו בתחילת הסרט!! גם אני רוצה. זה נראה קל להכנה סך הכל.. לא?
וגם הילדה סופר מתוקה. יש ילדים שחקנים שבא לי להעיף להם כאפה, בעיקר כשהם מתאמצים לשחק ומגזימים מידי הכל. אבל היא באמת בובה
"...הקפ..."
"מי?"
"...טן אמריקה, קפטן אמריקה" :-D :-D
גם כשהשחפים אוכלים את הנמלים שעפות לעזור לסקוט מאוד הצחיק אותי
הרוח רפאים הזאת לא הצליחה להשאיר עלי רושם לטוב או לרע..
מישל פייפר |מאוהב| היתה ונותרה אחת הנשים היפות אי פעם
מזל שויתרו על הפאה המטופשת של הופ מהסרט הראשון
זה באמת קטעים טובים, בעיקר כשהם מתווכחים אם זה סם אמת או לא, וכן החבר הפטפטן הזה של סקוט הוא סיידקיק טוב, אני אוהבת שהוא מספר סיפור עם מלא פרטים מיותרים ואז כאילו מדבב את האנשים עם מה שהוא חושב בדימיון שלו שהם אמרו.
חחח, הסצינות שלו מאוד תורמות לסרטים. וגם שני הסיידקיק האחרים חמודים
אבל הסוף!! גם הם הועלמו :-( ובדיוק החזירו את ג'נט מהעולם הקוונטי. היא אפילו לא הספיקה להסתגל וכבר מחקו אותה. ועכשיו יצטרכו לעשות את אותו תהליך עם סקוט (אבל מי יעשה?:-0) ואפילו בסוף הקרדיטים היה סימן שאלה!

למעלה