דיוני סדרות #43

מילי08

Well-known member
אם כבר מדברים על אהבה שלך למימדים מקבילים - ראית את הסדרה Sliders (סדרה משנות ה90)?
איך אהבתי את הסדרה הזו.
ועצבן אותי שהתרגום שלה לעברית היה גולשים בזמן, והם בכלל לא גלשו בזמן אלא ביקומים מקבילים
מה שיעל אמרה.
גם הסדרה איבדה את זה בשלב מסוים ונהייתה מבולגנת ולא מעניינת

מילי08

Well-known member
ראיתי הפנתר השחור ועכשיו סיימתי את מלחמת האינסוף (עם הרבה הפסקות) אבל אני לא מרגישה טוב ואין לי כוח לכתוב.
אוקיי, הנה זה בא
תרגישי טוב|חיבוק|
אוי, תרגישי טוב! |נחמה|
תהיי בריאה
תודה רבה |4U|
נכון תמיד צוחקים על גברים שאם יש להם חום מעל 36.5 אז הם עומדים למות?
אז כנראה הייתי גבר באיזה גלגול קודם, כי כשאני קצת לא מרגישה טוב זה בד"כ מלווה באומללות ורחמים עצמיים :-D
מזל שהמציאו את האקמול.

את הפנתר ראיתי מתישהו בשנה האחרונה אבל הצפייה החוזרת אתמול הזכירה לי שלא זכרתי הרבה מהסרט.
לזכותם של היוצרים ייאמר שהם נתנו הרבה הרבה כבוד לתרבות האפריקאית והציגו אותה כמפוארת אבל לא מנקודת מבט של עליונות תרבותית סמי-אנתרופולוגית.
גם סיפור הרקע מעלה שאלות חשובות על מצבם ומקומם של השחורים בעולם.
ועם זאת הסרט מצליח להיות לא מאוד מעניין.. אני חושבת אבל שהבנתי מה הבעיה - אין בו טיפת הומור. נכון שהנושא עצמו נפיץ מאוד, אבל אפשר היה לשמור על הרצינות ועדיין להקליל אותו. הכל נורא רציני וכבד ואז גם האפקטים המרשימים לא מצליחים לספק את העבודה ולהפוך את הסרט לאפי (epic).
וזה בדיוק ההבדל בינו לבין מלחמת האינסוף.
הסרט הזה מצליח להיות מותח, מסקרן, מצחיק ופנטסטי גם מבחינת הסיפור וגם מבחינת האקשן.
זה התחיל עם ההלם הקטן עם מותו של היימדל, ונמשך עם ההלם הגדול יותר על מצבו של ת'ור שנראה קטנטן וחסר חשיבות ליד ת'אנוס, והתפתח לתדהמה עם מותו של לוקי (זה היה משבר רציני).
אני חושבת שזאת היתה החלטה מאוד מאוד אמיצה לתת לנוקמים להפסיד, ולא סתם להפסיד - ממש להתרסק אל מול ת'אנוס.
במשך כמה סרטים בונים את המתח ומכינים אותנו לכך שהנוקמים לא רק מנצחים בסוף את כולם, הם גם יצליחו לנצח את ת'אנוס בכוחות משותפים, ובסוף אנחנו מגלים שהגיבורים הגדולים נכשלים גם כן. וזה מה שהפך את הסרט מעוד אחד בפרנצ'ייז, למשהו אדיר. עד הרגע האחרון אני האמנתי שהם איכשהו יצליחו לעשות משהו ולסכל את התוכנית של ת'אנוס, אבל ת'אנוס פשוט חזק מהם, מכולם.
ההעילמות של חלק מהגיבורים בסוף היתה ממש עצובה, אבל לפחות לא לקחו לנו את ההארד קור של הנוקמים.
ההכרות בין הלוחמים לשומרי הגלקסיה לבין אנשי ווקאנדה נעשתה בצורה טובה ומהנה, אבל התבאסתי שהוקאיי לא הצטרף.
ת'ור היה מדהים בסרט הזה וקיבל יותר עוצמה כמו שמצופה מהאל שהוא.

הייתי ממש שקועה בסרט ולא עצרתי כדי לכתוב הערות (למרות שנאלצתי לעשות הרבה הפסקות גם בגלל החתולים וגם כי לא הרגשתי טוב. מה הקשר? אין קשר, אבל הייתי צריכה זמן להרגיש חרא בכיף)
ווקנדה מאוד מגניבה. (לא לגמרי הבנתי למה בתוך המדינה המתקדמת הזאת יש אנשים שעדיין חיים בכפרים ובתים פרימיטיביים, או שאלו הם כפרי ההסוואה? כאילו זה נראה שיש שם איזה ערבוב שלא הבנתי איך הוא עובד.)
אני חושבת שזה חלק מהרעיון להציג את אפריקה הפראית והראשונית
הטענה העיקרית זה שהסרט לא מספיק משעשע, למרות שהיו כמה רגעים נחמדים.
בדיוק
וגם - נכון שאוקיה (הגנרלית של הצבא) מזכירה את אינדרה?
נכון, לא חשבתי על זה.
אגב - מדהים שמצאו נשים שנראות מהמם גם עם קרחת מלאה. אוקיה היתה יפה יותר בעיני בלי שיער מאשר עם הפאה ששמו לה.
איך לסכם... כמובן שהסוף הזה לא היה הפתעה בשבילי כי ספיילרתי אותו לעצמי מזמן,
וואלה? מזל שאני לא קראתי כלום. לחיות בבועה זה מאוד נוח :-D
איך היו התגובות בזמן אמת?
מאוד חבל. אני ראיתי את הסרט כשהוא יצא וכמובן לא ידעתי והייתי די בשוק לחלוטין.
אוקיי, זאת התשובה שרציתי
מוזיקה מגניבה בחלל זה אומר ששומרי בגלקסיה בשטח |מאוהב|
חחחחח כן ישר יודעים שזה הם.
וגם זה שהוא שר עם פרצופים והכל, ואפילו גאמורה שרה! :-D
מתה על קוויל שמקנא בו :-D וכשהם צוחקים עליו שהוא מנסה לחקות את הקול שלו :-D
הסצינה של המפגש הראשוני היתה מעולה!
ההערצה הקבוצתית לשרירים של ת'ור והקנאה של קוויל :-D :-D וההשוואות בין הגוף של ת'ור לזה של קוויל :-D
סצינה אדירה
אויש למה הקפטן גידל זקן. (ת'ור צוחק עליו אח"כ שהוא מעתיק ממנו)
פחות אהבתי את הזקן. לא מתאים לו.. יותר יפה לו הבייביפייס
דראקס חושב שהוא בלתי נראה כשהוא זז לאט :-D
זה היה כל כך חמוד. אבל אם הוא עמד שם שעה, כנראה הוא באמת מצליח להיות בלתי נראה
והם מצליחים להציל את סטריינג' מהטיטאן ("הילד ראה יותר סרטים").
אני מתה על ההערות של פיטר כילד על כל מה שלא מהעשור שלו ("ראית את הסרט הסופר ישן..." :-D)
למה הוא יותר חשוב מכל אלו שהקריבו את עצמם בקרב וכל מי שאולי ימות אם יפסידו?
כי אנחנו מכירים אותו. זה תמיד ההבדל... וגם כי יש לו כוחות עצומים והוא יכול להציל אנשים אחרים.
ת'ור כמעט מצליח להורג אותו, אבל לא כיוון למקום הנכון ות'אנוס משמיד חצי מהחיים ביקום.
איזו אכזבה זו היתה.. לרגע שמחתי שלשם שינוי ת'ור הוא זה שמציל את המצב
;-(;-( מילא הרג אותו אבל למה בסצנה הראשונה למהההההה???
נכון! לא היה לנו זמן איכות איתו בכלל.
אבל לפחות הוא הראה לת'ור שכן אכפת לו ממנו |מאוהב|
חחחחח וגם איכס:-D ולא נראה לי שעיניים עובדות ככה:-D
וגם העניין של - "אני הייתי מנקה את זה קודם.." עם הרמז לאיפה זה היה
אוו כן איזה כניסה מדהימה|מאוהב|
"ברינג. מי. תאנוס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
רגע עוצר נשימה!
|מאוהב|
וגם כשהוא פוגש את קאפ ומציג לו את גרוט "דיס איז א פרינד אוף מיין - טרי":-D
ואז גרוט כמובן "איי אמ גרוט" וקאפ המנומס "איי אמ סטיב רוג'רס":-D
וגם מצחיק אותי שהוא קורא לרוקט ארנב:-D
|כן| להכל :-D
אהאעההההההההההה סעמקקקקקקקקקקקקקקקקקקק:-[ אם גם קודם לא כזה חיבבתי את שומרי הגלקסיה אז בגלל הסצנה הזאת אני שונאת את קוויל שנאה לא פרופורציונלית. לפעמים כשאני רואה את הסרט הזה אני פשוט עוברת לשחק בטלפון בסצנה הזאת כדי לא לשבור את המסך:-D
חחחח
אבל זה באמת היה הכי מעצבן בעולם, ועוד הזהירו אותו! הוא כזה ילד קטן
וול הוא אמר שהוא ראה 140000000 דרכים ורק באחת מהם הם ינצחו, אז כנראה הוא יודע מה הוא עושה. (זה לא ספוילר זאת הייתה התיאוריה שלנו בשנה הארוכה שבין הסרטים. את לא מבינה איזה כיף לך שאת לא צריכה לחכות פאקינג שנה שלמה!!!!!)
תיאוריה נוספת היא שהוא עשה את זה כדי להשאר השרלוק היחיד
|כן| ו :-D
וזה כשהואמציד את עצמו בתור פיטר פרקר ודוקטור סטריינג' מציג את עצמו בתור דוקטור סטריינג' אז הוא אומר "אה לא ידעתי שאנחנו אמורים להשתמש בשמות המומצאים שלנו"
חח, זה היה ממש חמוד
(רק מלחשוב על הסצינות האלה אני מצחקקת לי כאן במשרד...)
ואז כמובן שהוא שובר לנו את הלב בסצנה בסוף :cry:

spiderman 002.gif
כן, עשו כאן מסחטת דמעות, אבל זה הגיוני - הוא ילד ויש גבול למה שהוא מוכן להקריב, בטח שלאחר קרב כל כך משמעותי.

בקיצור - אחד הסרטים הטובים. זה יפה שיש ליוצרים את היכולת להמשיך להפתיע ולשמור על עניין בכל סרט, כי ההתדרדרות עלולה להיות מהירה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך אהבתי את הסדרה הזו.
ועצבן אותי שהתרגום שלה לעברית היה גולשים בזמן, והם בכלל לא גלשו בזמן אלא ביקומים מקבילים
זה תמיד הציק לי נורא
אבל לפני כמה שנים שמעתי שההסבר לתרגום הוא שהם צריכים לגלוש בזמן מסוים. הרי הם לא סתם קופצים מעולם לעולם מתי שבא להם, אלא יש להם תמיד את הטיימר הזה שסופר אחורה. כלומר הם צריכים לגלוש בזמן מסויים.
אני לא יודע אם זה סתם תירוץ או באמת הסיבה לשם.
בכל מקרה היה עדיף לקרוא לסדרה פשוט גולשים.
וכן מאוד אהבתי אותה. כלומר בלי שתי העונות האחרונות המוזרות.
לא ראיתי את גולשים בזמן.
כדאי לך מתישהו
נו, ניצחת, במה ספציפית זכית?
א:אני אוהב בישול יותר מאפיה
ב: התכניות בfood channel יותר... "מרושעות"(לא בדיוק) שזה קצת יותר כייפי
זכיתי בטוסטר אובן מתנת "ניק תעשיות"
אחד הדברים שאני לא אוהב בתוכניות תחרות זה כשמרושעים. למשל דברים כמו שלב השפיטה בתחרויות זמר הורג אותי כשאומרים למישהו שהוא שר לא טוב.
אומנם בnailed it הרבה פעמים אומרים לאנשים שהם עשו טעויות, אבל זה בכזאת רוח טובה וכולל המון מחמאות על כל המאמץ שהם עשו.
ראיתי הפנתר השחור ועכשיו סיימתי את מלחמת האינסוף (עם הרבה הפסקות) אבל אני לא מרגישה טוב ואין לי כוח לכתוב.
רק היה לי צורך לדווח...
יופי

סליחה הייתי חייבת:-]
תרגישי טוב|חיבוק|

(וגם שלא תחשבי שאת פטורה תשני טוב כדי שמחר תרגישי טוב כי יש לך חוב סיכום אלינו)
העיקר שאת שמה לה גיף מאחד הסרטים שהיא עוד לא ראתה (אני לא מוחק כי זה לא ספוילר בלי קונטקסט, אבל אני לא הייתי שם את זה)
אוי, תרגישי טוב! |נחמה|
אה, הייתי גם אמור להביע רגשות אנושיים? למה אף אחד לא אמר לי?
הפלאש עונה 2 פרק 21 (אני כותבת גם בחוץ כדי שכל מי שזה לא מעניין אותו ידע שהוא לא צריך לחכות להופעת הכפתור, שלפעמים מתעכב.)
מאוד מתחשב ממך
אז בארי לא מת
וואו, איזו הפתעה...
כן זה טיפשי מצד אחד. מצד שני גם איזה ברירה יש להם.
אילו טכנית כן, אבל בכל זאת

אז אני שמח שראית ואהבת את הקטע של הקרוסאובר עם סופרגירל.
הנה עוד קטע נחמד שכולו בעולם של סופרגירל. אל תדאגי, זה לא מספלייר שום דבר לגבי העלילה של סופרגירל, זה פשוט דיבורים על עולמות מרובים, ההבדלים בינהם, מריה קארי וגלידה:

מילי08

Well-known member
העיקר שאת שמה לה גיף מאחד הסרטים שהיא עוד לא ראתה (אני לא מוחק כי זה לא ספוילר בלי קונטקסט, אבל אני לא הייתי שם את זה)
אבל ראיתי! אתמול

ניק, אתה יכול לערוך לי את ההודעה על הפנתר ואינסוף? תפוז לא מרשה לי.
משום מה נכנס ספוילר כפול גם לתגובה של לונה ואני לא מצליחה לבטל (הודעת אופס, לא ניתן...)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל ראיתי! אתמול

ניק, אתה יכול לערוך לי את ההודעה על הפנתר ואינסוף? תפוז לא מרשה לי.
משום מה נכנס ספוילר כפול גם לתגובה של לונה ואני לא מצליחה לבטל (הודעת אופס, לא ניתן...)
גם לי זה לא נותן :mad:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ועם זאת הסרט מצליח להיות לא מאוד מעניין.. אני חושבת אבל שהבנתי מה הבעיה - אין בו טיפת הומור. נכון שהנושא עצמו נפיץ מאוד, אבל אפשר היה לשמור על הרצינות ועדיין להקליל אותו. הכל נורא רציני וכבד ואז גם האפקטים המרשימים לא מצליחים לספק את העבודה ולהפוך את הסרט לאפי (epic).
כן, הוא לא היה עד כדי כך טוב.
אבל הוא הצליח בקולנוע בארה"ב יותר מרוב הסרטים האחרים בגלל הייחוד שלו בתור הסרט הראשון של הMCU עם גיבור שחור.
(אגב, לא סרט מארוול ראשון עם גיבור שחור, כי היו סרטי בלייד בעבר)
כן, עשו כאן מסחטת דמעות, אבל זה הגיוני - הוא ילד ויש גבול למה שהוא מוכן להקריב, בטח שלאחר קרב כל כך משמעותי.
העניין הוא גם שלקח לו הרבה זמן להפוך לאבק. לרוב האנשים זה קרה נורא מהר.
ואת חייבת להודות שטום הולנד שחקן מעולה
ההערצה הקבוצתית לשרירים של ת'ור והקנאה של קוויל :-D :-D וההשוואות בין הגוף של ת'ור לזה של קוויל :-D
סצינה אדירה
כן, זה מעולה
ההעילמות של חלק מהגיבורים בסוף היתה ממש עצובה, אבל לפחות לא לקחו לנו את ההארד קור של הנוקמים.
זה באמת נחמד בערך שכל הנוקמים של סרט הנוקמים הראשון שרדו. אבל כל כך הרבה לא: וונדה, באקי, סאם, הפנתר השחור, דוקטור סטריינג', ספיידמרן, כמעט כל שומרי הגלקסיה חוץ מרוקט ונבולה (אם מחשיבים אותה בכלל).
שלא לדבר על כך שחלק מתו עוד לפני האיבוק הגדול - היימדל, לוקי, גאמורה, ויז'ן. בכלל לא התייחס למוות של ויז'ן.

ותחשבי שאנחנו היינו צריכים לחכות שנה עד הנוקמים סוף המשחק.

אבל אל תשכחי שאת צריכה לראות את אנטמן והצרעה ואת קפטן מארוול לפני שאת ממשיכה לנוקמים סוף המשחק.
בא לי באמת למצוא את מה שכתבתנו כשהסרט יצא בקולנוע.

Lion_Heart

Well-known member
זכיתי בטוסטר אובן מתנת "ניק תעשיות"
אחד הדברים שאני לא אוהב בתוכניות תחרות זה כשמרושעים. למשל דברים כמו שלב השפיטה בתחרויות זמר הורג אותי כשאומרים למישהו שהוא שר לא טוב.
אומנם בnailed it הרבה פעמים אומרים לאנשים שהם עשו טעויות, אבל זה בכזאת רוח טובה וכולל המון מחמאות על כל המאמץ שהם עשו.
טוסטר! התרשמתי!
אני דיי כמוך, ולכן אני כל כך אוהב את מאסטר שף אוסטרליה! שם אפילו שהמנה לא אכילה, אומרים את זה בצורה טובה ונחמדה!
ולא התכוונתי לסוג כזה של רישעות, התכוונתי ל "רישעות" , להערמת קשיים על המתחרים
למשל בשעשועון הבישול guys grocery games, תכנית שאני מאוהב בגלל שהסט הוא ...מכולת, יש 4 מתחרים שצריכים לבשל , וגיי פיירי נותן להם כל מיני מגבלות כגון
"אתם יכולים רק לקנות דברים במתחילים באות S" או "אתם צריכים לבשל ארוחת ערב מפוארת עם 7 פריטים\פריטים במשקל 2 קילו\המחיר 10 דולר" וכו'

מילי08

Well-known member
בא לי באמת למצוא את מה שכתבתנו כשהסרט יצא בקולנוע.
מצאתי את זה. מסתבר שגם עדי היתה פעם פעורה ולא ידעה מה זה מארוול :-P:

קראתי ברפרוף כי תיכננתי לעבוד על אמת אבל זה לא קורה...
גם לי זה לא נותן :mad:
האתר הזה יגמור אותנוווווווו |שפם|

Lion_Heart

Well-known member
אוקיי, הנה זה בא

תודה רבה |4U|
נכון תמיד צוחקים על גברים שאם יש להם חום מעל 36.5 אז הם עומדים למות?
אז כנראה הייתי גבר באיזה גלגול קודם, כי כשאני קצת לא מרגישה טוב זה בד"כ מלווה באומללות ורחמים עצמיים :-D
מזל שהמציאו את האקמול.

את הפנתר ראיתי מתישהו בשנה האחרונה אבל הצפייה החוזרת אתמול הזכירה לי שלא זכרתי הרבה מהסרט.
לזכותם של היוצרים ייאמר שהם נתנו הרבה הרבה כבוד לתרבות האפריקאית והציגו אותה כמפוארת אבל לא מנקודת מבט של עליונות תרבותית סמי-אנתרופולוגית.
גם סיפור הרקע מעלה שאלות חשובות על מצבם ומקומם של השחורים בעולם.
וזה בדיוק ההבדל בינו לבין מלחמת האינסוף.
הסרט הזה מצליח להיות מותח, מסקרן, מצחיק ופנטסטי גם מבחינת הסיפור וגם מבחינת האקשן.
זה התחיל עם ההלם הקטן עם מותו של היימדל, ונמשך עם ההלם הגדול יותר על מצבו של ת'ור שנראה קטנטן וחסר חשיבות ליד ת'אנוס, והתפתח לתדהמה עם מותו של לוקי (זה היה משבר רציני).
אני חושבת שזאת היתה החלטה מאוד מאוד אמיצה לתת לנוקמים להפסיד, ולא סתם להפסיד - ממש להתרסק אל מול ת'אנוס.
במשך כמה סרטים בונים את המתח ומכינים אותנו לכך שהנוקמים לא רק מנצחים בסוף את כולם, הם גם יצליחו לנצח את ת'אנוס בכוחות משותפים, ובסוף אנחנו מגלים שהגיבורים הגדולים נכשלים גם כן. וזה מה שהפך את הסרט מעוד אחד בפרנצ'ייז, למשהו אדיר. עד הרגע האחרון אני האמנתי שהם איכשהו יצליחו לעשות משהו ולסכל את התוכנית של ת'אנוס, אבל ת'אנוס פשוט חזק מהם, מכולם.
ההכרות בין הלוחמים לשומרי הגלקסיה לבין אנשי ווקאנדה נעשתה בצורה טובה ומהנה, אבל התבאסתי שהוקאיי לא הצטרף.
ת'ור היה מדהים בסרט הזה וקיבל יותר עוצמה כמו שמצופה מהאל שהוא.

הייתי ממש שקועה בסרט ולא עצרתי כדי לכתוב הערות (למרות שנאלצתי לעשות הרבה הפסקות גם בגלל החתולים וגם כי לא הרגשתי טוב. מה הקשר? אין קשר, אבל הייתי צריכה זמן להרגיש חרא בכיף)
אני חושבת שזה חלק מהרעיון להציג את אפריקה הפראית והראשונית
לדעתי , נכון, לא לקחו לנו את ההארד קור של הנוקמים, אבל השאירו אותם שבורים, לכל אחד מהם לקחו מישהו שהיה חשוב להם, לסטיב לקחו את באקי, לטוני לקחו את פיטר, ולת'ור המסכן, שנלקח ממנו הכל , גם לקחו את הנקמה שלו ולדעתי גרמו לו להרגיש כמו כישלון

מילי08

Well-known member
לכל אחד מהם לקחו מישהו שהיה חשוב להם, לסטיב לקחו את באקי, לטוני לקחו את פיטר, ולת'ור המסכן, שנלקח ממנו הכל , גם לקחו את הנקמה שלו ולדעתי גרמו לו להרגיש כמו כישלון
מעניין! לא חשבתי על זה ככה. זה נותן רובד נוסף לאיכות של הסרט הזה

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
קראתי ברפרוף כי תיכננתי לעבוד על אמת אבל זה לא קורה...
אוי איזה הזוי. אני יודעת יותר על מארוול מעדי בשרשור הזה, ואני גם גם כ"כ נחמדה לגבי זה. חשבתי שזה שלב שיעבור |תוהה| איך טעיתי.
אני יודעת מה המשימה שלי עכשיו- לחזור בזמן ולעצור מעדי לראות את סרט מארוול הראשון שהיא ראתה!

זה הסרט האהוב עלי כנראה (היקום של מארוול), למרות שהוא עמוס מאוד, וגם אותו כמו את רוב הסרטים ראיתי פעם אחת. אבל האימפקט של הסוף היה באמת וואו. אני ראיתי את הסרט בקולנוע ועוד במזל בערך ביום שזה יצא והנה אילוסטרציה שלי בסיום הסרט:

וממש שמחתי שראיתי את זה בקולנוע ועוד מוקדם כי יום אחרי זה כל הפייסבוק שלי היה ספוילרים
באמת הצלחת להימנע מהספוילר הזה?! וואו. יש לך יכולות על.

ראי אילוסטרציה
אה, ואם זה לא היה ברור, אני בטים ת'אנוס 🤘. ת'אנוס צדק!

שמחה שאת מרגישה יותר טוב |חיבוק|

Lhuna3

Well-known member
ספוילר: תגובות לפנתר השחור ולמחמת האינסוף
אני ממש שמחה שנהניית, זה סרט באמת מעולה, ראיתי אותו שוב לפני כשבוע, והוא מעולה כי יש בו גם המון הומור וגם רגש וגם אקשן מוצלח, וגם כל הגיבורים (כמעט, הזכרת את חסרונו של הוקאיי ואת צודקת) שזה הכי כיף.

אכן עדיין מבאס אותי שידעתי מראש את הסוף.
מצד שני הידיעה הזאת היתה אחד המניעים העיקריים שהביאו אותי לחשוב שאני כן רוצה לצפות בזה, כי אהבתי את הרעיון.
אה, הייתי גם אמור להביע רגשות אנושיים? למה אף אחד לא אמר לי?
לשימוש עתידי: (או - מדריך 101 להתחזות לבנאדם)

מישהו/י אחר --- תגובה להגיב לו/ה
-------------- ----------------------
מרגיש לא טוב - תרגיש טוב
אפצ'י - לבריאות
הולך לישון - לילה טוב
יש לי יום הולדת - מזל טוב
התחתנתי/נולד לי ילד/אחיין/נכד - מזל טוב
קרה לי משהו רע - מצטער לשמוע/משתתף בצערך
חזר מחופשה/טיול - איך היה? (ולהקשיב לתשובה שהוא עונה)
זכיתי בלוטו - תשרף בגיהינום
אוכל - בתיאבון

Lion_Heart

Well-known member
אני ממש שמחה שנהניית, זה סרט באמת מעולה, ראיתי אותו שוב לפני כשבוע, והוא מעולה כי יש בו גם המון הומור וגם רגש וגם אקשן מוצלח, וגם כל הגיבורים (כמעט, הזכרת את חסרונו של הוקאיי ואת צודקת) שזה הכי כיף.

אכן עדיין מבאס אותי שידעתי מראש את הסוף.
מצד שני הידיעה הזאת היתה אחד המניעים העיקריים שהביאו אותי לחשוב שאני כן רוצה לצפות בזה, כי אהבתי את הרעיון.

לשימוש עתידי: (או - מדריך 101 להתחזות לבנאדם)

מישהו/י אחר --- תגובה להגיב לו/ה
-------------- ----------------------
מרגיש לא טוב - תרגיש טוב
אפצ'י - לבריאות
הולך לישון - לילה טוב
יש לי יום הולדת - מזל טוב
התחתנתי/נולד לי ילד/אחיין/נכד - מזל טוב
קרה לי משהו רע - מצטער לשמוע/משתתף בצערך
חזר מחופשה/טיול - איך היה? (ולהקשיב לתשובה שהוא עונה)
זכיתי בלוטו - תשרף בגיהינום
אוכל - בתיאבון
אני זוכר שהסרט הראשון יצא ובסצנה שבאמצע הכותרות ראו את ת'אנוס ואני יצאתי מדעתי שנאמרו המילים "לחזר אחרי המוות" ואף אחד לא הבין למה :-D ואז בסוף זה לא היה זה...חבל, אבל בזמנו זה היה ממש ממש מרגש

Lhuna3

Well-known member
אני זוכר שהסרט הראשון יצא ובסצנה שבאמצע הכותרות ראו את ת'אנוס ואני יצאתי מדעתי שנאמרו המילים "לחזר אחרי המוות" ואף אחד לא הבין למה :-D ואז בסוף זה לא היה זה...חבל, אבל בזמנו זה היה ממש ממש מרגש
רגע, מה בעצם חשבת שזה יהיה?

Lion_Heart

Well-known member
רגע, מה בעצם חשבת שזה יהיה?
חשבתי בזמנו שעם ת'אנוס יציגו את הדמות של "מוות" וזה יהיה המניע שלו להשמדת חצי יקום ולא מה שיצא , מה שאכזב אותי

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 2 פרק 22
זום משליט את הטרור שלו בעיר עם המון מטא-נבלים שהביא.
אבל בארי אחרי החוויה המיסטית שלו מרגיש בלתי מנוצח וכולם קצת מוטרדים מהשאננות שלו.
וולי גם מרגיש צורך להוכיח שהיה שווה להציל אותו ומצליח אפילו להציל את בארי בצעד מגניב.
אחת מהמטא מעולם 2 שזום הביא היא ה... סנונית השחורה או משהו כזה, זאת שצועקת שאם אני לא טועה זאת אותה אחת שרואים בפרק הקרוסאובר עם סופר גירל.
בעצם סופר גירל קיימת רק בעולם 2?
ואם היא קיימת שם אז למה היא לא נלחמה שם בזום?

אולי זה המקום להעיר על הקטע שכל הזמן קצת מטריד אותי, וזה שנראה שביקום הזה כל גיבור/נבל הוא די מוגבל לעיר שלו, חוץ מלעיתים רחוקות בקרוסאוברים, וזה מאוד מוזר מכל מיני בחינות.

אבל כנראה שהנבלית הזאת אמורה להיות מוכרת למי שמכיר את שאר העולם, כי הם ציינו שהמקבילה שלה בעולם 1 נקראת לורל וזה מישהי שהם מכירים ואוהבים.

קייטלין שוחררה ע"י זום וחזרה לחבורה.
קייטלין וסיסקו מתחזים מול הצועקת למקביליהם הנבלים מעולם 2 אבל היא מזהה. אבל סיסקו הצליח להשתמש בכוח אנרגיה כלשהו נוסף נגדה, בדומה למקביל שלו.
אבא של בארי וטינה ממעבדות מרקורי מפלרטטים.
סיסקו כל הזמן רואה וויבים של ציפורים מתות.
בסוף מצליחים להפטר מכל המטא-נבלים של עולם 2 ע"י שימוש בתדר שמיוחד לעולם 2, אבל זום עצמו בורח חזרה דרך הפתח, וחוץ מזה וולס 2 גם נפגע מזה. אבל כנראה שהוא בסדר.

בסוף כולם שמחים שניצחו את זום ועושים ארוחת סיום אירוע, אבל הלו! מה עם האסיר במסכת הברזל?? בארי נראה כאילו הוא שכח שהבטיח לחזור בשבילו, וחוץ מזה כל עולם 2 עדיין בצרה, ובסוף סיסקו רואה בוויב שעולם 2 מתמוטט ונקרע לשניים או משהו כזה.
ואז זום מופיע וחוטף את הנרי! (אבא של בארי)
ואז הוא רוצח אותו מול בארי.

didalf

Well-known member
ניק יחוצפן נראה לך שאני אעשה דבר כזה??? היא ליטרלי כתבה שהיא ראתה מלחמת האינסוף ושהיא לא מרגישה טוב באותו משפט זה היה מתבקש!!

תנסי אחרי שאת עורכת להעתיק->למחוק הכל-> להדביק-> לשלוח. לרוב זה עובד לי.

חחחחח כן:-D אחרי הסרט הזה התחלתי להשלים את הסרטים אחורה (ובצורה מזה מבולגנת:-D)

אבל חכי אני אמצא לך את התגובה הראשונית שלהם:
ושלי כמה שבועות אחרי:

אני יודעת מה המשימה שלי עכשיו- לחזור בזמן ולעצור מעדי לראות את סרט מארוול הראשון שהיא ראתה!
למה את כ"כ שונאת אותי שאת רוצה לגזול את אחד הדברים שהכי הביאו לי אושר בשנים האחרונות?;-(

יאפ|כן|
לפעמים כשהולכים לאיבוד בחשיבות שוכחים את הכיף.

|כן|
מילי את מזה מפתיעה אותי לטובה במרתון סרטים הזה חשבתי שתעצבני אותי ואני רק אוהבת אותך יותר מסרט לסרט:-D

והתפתח לתדהמה עם מותו של לוקי (זה היה משבר רציני).
I KNOW RIGHT????;-(;-(

|כן| כתבת את זה יפה.

איזה כיף לך. ועוד יותר כיף לך שאת לא צריכה לחכות פאקינג שנה עכשיו להמשך!

אבל לפחות הוא הראה לת'ור שכן אכפת לו ממנו |מאוהב|
כןןןןן|מאוהב|

אה, ואם זה לא היה ברור, אני בטים ת'אנוס 🤘. ת'אנוס צדק!
אה ברור.

Aranel Nenharma

Well-known member
זה תמיד הציק לי נורא
אבל לפני כמה שנים שמעתי שההסבר לתרגום הוא שהם צריכים לגלוש בזמן מסוים. הרי הם לא סתם קופצים מעולם לעולם מתי שבא להם, אלא יש להם תמיד את הטיימר הזה שסופר אחורה. כלומר הם צריכים לגלוש בזמן מסויים.
לגבי גולשים בזמן
מוזר לשים ספוילר לסדרה בת 20 שנה.
בפרק הראשון הם גלשו לעולם הקפוא הזה ובגלל שהם רצו לברוח ממנו הם גלשו לפני הזמן. בגלל זה הם לא חזרו לעולם שלהם כי אם זוכרים אז בתחילת הפרק הקווין שבא מעולם אחר אמר שצריך לקפוץ בזמן אחרת המכשיר שוכח את הקורדינציות.
עכשיו נכון שבעולם הקרח הם גלשו לא בזמן ובגלל זה שכחו את הקורדינציות של הבית, אבל בשאר העולמות לא היה סיבה לקפוץ בזמן.
כי אם בעולם אחרי זה של הקרח הם קפצו בזמן אז זה אומר שזה מחזיר אותם לעולם הקודם שלהם יאנו זה של הקרח.
לכן תמיד שיגע אותי למה הם לא קופצים מתי שבא להם כי הם לא רוצים לחזור לעולם הקודם

למעלה