דיוני סדרות #43

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו רואה את העונה החדשה של Nailed It?

בעיקרון זאת עונה מיוחדת שנקראת Double Trouble כי במקום שיש 3 מתחרים בודדים בכל פרק יש בכל פרק 3 זוגות שמתחרים.
אבל זה די מצחיק כי זה מרגיש שעשו את השינוי הזה פשוט בשביל שיוכלו להמנע מלקרוא לזה עונת הקורונה. כי זאת לחלוטין עונת הקורונה וזה בולט שזה צולם תחת מגבלות הקורונה בגלל שכולם כל הזמן שומרים מרחק זה מזה.
קודם כל הגדילו מאוד את שולחן השופטים ככה ששלושת השופטים עומדים רחוק זה מזה.
העמדות של המתחרים רחוקות יותר זאת מזאת והם כבר לא רצים זה לתוך השטח של זה.
כשהשופטים עוברים מעמדה לעמדה הם עומדים רחוק זה מזה ורחוק מהמתחרים (כשז'אק הולך לחתוך חתיכה מהעוגה אז המתחרים מתרחקים לקיר)
מה שבעבר היה בתחילת הסיבוב הראשון - שהמתחרים רצים כדי להשיג את המנה שהם רוצים לעשות - כבר אין במקום זה הם בוחרים מרחוק.
אבל את כל הדברים האלו אומנם רואים, אבל אין שום התייחסות לכך שהם שונים מאשר בעונות הקודמות.
רק לדבר אחד בעצם מתייחסים - כשבסוף הסיבוב הראשון הזוכה אמור לקבל מניקול את כובע המנצחים, במקום זה ניקול אומרת למנצחים לקחת את הכובע בעצמם כי היא כבר לא עושה את זה בעצמה.

חוץ מזה התוכנית עדיין כיפית ומצחיקה.
הפעם אני רואה אותה עם אחיינית שלי (בת ה16) וזה ממש כיף.

LeR@nch

Well-known member

בעיקרון זאת עונה מיוחדת שנקראת Double Trouble כי במקום שיש 3 מתחרים בודדים בכל פרק יש בכל פרק 3 זוגות שמתחרים.
אבל זה די מצחיק כי זה מרגיש שעשו את השינוי הזה פשוט בשביל שיוכלו להמנע מלקרוא לזה עונת הקורונה. כי זאת לחלוטין עונת הקורונה וזה בולט שזה צולם תחת מגבלות הקורונה בגלל שכולם כל הזמן שומרים מרחק זה מזה.
כשהשופטים עוברים מעמדה לעמדה הם עומדים רחוק זה מזה ורחוק מהמתחרים (כשז'אק הולך לחתוך חתיכה מהעוגה אז המתחרים מתרחקים לקיר)
מה שבעבר היה בתחילת הסיבוב הראשון - שהמתחרים רצים כדי להשיג את המנה שהם רוצים לעשות - כבר אין במקום זה הם בוחרים מרחוק.
אבל את כל הדברים האלו אומנם רואים, אבל אין שום התייחסות לכך שהם שונים מאשר בעונות הקודמות.
רק לדבר אחד בעצם מתייחסים - כשבסוף הסיבוב הראשון הזוכה אמור לקבל מניקול את כובע המנצחים, במקום זה ניקול אומרת למנצחים לקחת את הכובע בעצמם כי היא כבר לא עושה את זה בעצמה.

זה לגמרי ניכר, וגם אין את הסלפי שהם היו מצלמים בסיום כל פרק בעונות הקודמות. מה שנחמד זה שכל המגבלות הללו לא פגמו בסדרה עצמה וזה עדיין מטורלל ומצחיק לאללה.

Lion_Heart

Well-known member

ראיתי...עכשיו, השנייה, ותיאמר האמת ,לא מרגש אותי מי יודע מה, אני מעדיף סדרות של food channel

Lhuna3

Well-known member
כמובן שכולם חושבים שהדרך להגיע שוב לעולם 2 למרות שהפתחים נסגרו, היא שבארי ירוץ ממש מהר חחחח
אבל בינתיים הוא לא מצליח ומחליטים לקחת הפסקה ולבלות קצת.

קייטלין וסיסקו רוקדים הם חמודים.
וולי וג'סי קצת נדלקים זה על זו.
(וג'סי מגלה לנו שביונסה 2 היא סנאטורית.)

ספידסטרית חדשה שודדת המון אנשים, וכולם חושבים שזה הפלאש עצמו. אבל היא מהירה ממנו. אז היא אלייזה, מדענית שקייטלין נעזרה בה לפתח את וולוסיטי 9 ויש לה אלטר אגו שמשתלטת עליה בשם טרג'קטורי שמשתמשת בנסיוב בשביל לגרום כאוס.
בסוף היא מתפיידת כי הנסיוב פגע בתאים שלה אבל רגע לפני זה הברק שלה נהיה כחול כמו של זום בגלל וולוסיטי 9.

בארי רוצה לקחת את וולוסיטי 9 אבל וולס 2 משכנע אותו "לא להתפשר על הערכים שלו". מה קשור ערכים?? הסיבה לא לקחת זה שזה יעשה אותו חולה כמו את ג'יי. משום מה הם מדברים על זה כאילו זה "לרמות במשחק" או איזה שטות כזאת. |פנים|

ג'סי כעסה על אבא שלה שהיה מוכן להקריב את בארי וגם אחרים בשביל להציל אותה ולהגן עליה, ובסוף היא מחליטה לעזוב.

אייריס והבוס החדש שלה, סקוט, מתחילים לפלרטט (אחרי שהוא רצה שהיא תכתוב כתבה שלילית על הפלאש והיא לא הסכימה).

בסוף סיסקו מתוודה שהיו לו וייבים על זום, ובסוף הם קולטים ש... זום הוא ג'יי (אותו אחד שהיה איתם)!

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 2 פרק 17
בארי מרגיש אידיוט שג'יי/זום הצליח לעבוד עליו כמו שבעבר ת'ון/וולס עבד עליו.
תכלס זה מביך... אבל לא היתה לך דרך לדעת. עם וולס/ת'ון היו הרבה סיבות לחשוד (כמו שבאמת ג'ו חשד), אבל ג'יי באמת עשה רושם של בחור תמים לגמרי. אולי הכובע נחושת הטיפשי שלו היה יכול לעורר חשד.
בכל אופן הוא מקבל מוולי רעיון: לחזור אחורה בזמן, להתחזות לעצמו מהעבר, ולהתייעץ שוב עם וולס/ת'ון לגבי איך להגביר את המהירות שלו.
וולס 2 טוען שזה רעיון נוראי כי אין לדעת מה זה ישבש בקו הזמן ולאיזה שינויים זה עוד יגרום, והוא צודק, אבל אני עדיין רוצה שבארי יעשה את זה כי זה מגניב ואני סקרנית מה ישתנה.

הוא מגיע לזמן קצת מוקדם מידי ונלחם עם עצמו אבל מצליח להרדים את עצמו מהעבר.
הוא תופס את הרע מהעבר, ומהר מאוד מתפתה לשנות את העבר כדי למנוע בעיות שקרו אז... רציני?! כמה אידיוט אתה יכול להיות?! אמרו לך לא לשנות כלום!
וולס/ת'ון ישר מתחיל לחשוד כמובן.

אוי אדי!! |מאוהב|
בעולם 2 לא זכינו לראות אותו, אז לפחות בעבר נותנים לנו.

שד מוזר "רוח זמן" שלא היה שם בעבר המקורי מגיע בעקבות המעבר של בארי בזמן.

וולס/ת'ון הבין שבארי הוא מהעתיד ותופס אותו. בארי משכנע אותו שעדיף לו לעזור לו כי אחרת בארי מהעבר יקבל מכתב שילמד אותו איך להביס אותו.

אבל חייבים עכשיו קודם להתמודד עם רוח הזמן שרודף את בארי כי הוא עצבני על המעבר שלו בזמן.

איזה חמוד בארי, שעוצר לצלם וידאו של אדי בשביל אייריס מהעתיד שמתגעגעת אליו.

אבל אופס - בארי מהעבר מתעורר מההרדמה חחחח

וולס/ת'ון נותן לו דיסק-און-קי עם המשוואות למהירות והוא קופץ חזרה לעתיד כשרוח הזמן בעקבותיו והחבר'ה, כולל הארטלי שעכשיו הוא טוב והיתה להם שנה להבין איך - מצליחים להרוג אותה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בארי רוצה לקחת את וולוסיטי 9 אבל וולס 2 משכנע אותו "לא להתפשר על הערכים שלו". מה קשור ערכים?? הסיבה לא לקחת זה שזה יעשה אותו חולה כמו את ג'יי. משום מה הם מדברים על זה כאילו זה "לרמות במשחק" או איזה שטות כזאת. |פנים|
כן, יש שטויות של ערכים לפעמים עדי|חזיר|
(וג'סי מגלה לנו שביונסה 2 היא סנאטורית.)
חחחח לא זכרתי את זה
כמובן שכולם חושבים שהדרך להגיע שוב לעולם 2 למרות שהפתחים נסגרו, היא שבארי ירוץ ממש מהר חחחח
אבל האם זכרו שהוא צריך לרוץ מהר במעגלים? :-P:
בסוף סיסקו מתוודה שהיו לו וייבים על זום, ובסוף הם קולטים ש... זום הוא ג'יי (אותו אחד שהיה איתם)!
טם טם טם טם
תמיד תהיתי אם צופים בעונה 2 שוב אם אפשר לקלוט רמזים לזה.
אני לא יודע אם אפילו השחקן שמשחק את ג'יי/זום ידע את זה.
שד מוזר "רוח זמן" שלא היה שם בעבר המקורי מגיע בעקבות המעבר של בארי בזמן.
זוכרת שאמרתי שלא תמיד יש הגיון במסעות זמן שלהם. אז יש חוסר הגיון ויש שדי זמן. (האמת שזה קצת מזכיר משהו שהיה בעונה 1 של דוקטור הו שרוז מצילה את אבא שלה ואז מופיעים יצורים מוזרים)
איזה חמוד בארי, שעוצר לצלם וידאו של אדי בשביל אייריס מהעתיד שמתגעגעת אליו.
חמוד. לא זכרתי שהוא עשה את זה.
כולל הארטלי שעכשיו הוא טוב והיתה להם שנה להבין איך - מצליחים להרוג אותה.
כן זה נחמד שהארטלי עכשיו טוב. אם אני זוכר נכון הוא גם אומר בסוף משהו על זה שהוא הולך לארוחה עם ההורים שלו שבעבר זרקו אותו בגלל הנטייה המינית שלו.

בכלל זכור לי שהיה נחמד איך שילבו את הקטעים בפרק הזה עם מה שהיה בפרק ההוא עם הארטלי בעונה 1.
*סתם כתבתי את השם של עדי למעלה כדי שתאלץ לקרוא כאן ולנסות להבין למה כתבתי את השם שלה :D

Lhuna3

Well-known member
כן זה נחמד שהארטלי עכשיו טוב. אם אני זוכר נכון הוא גם אומר בסוף משהו על זה שהוא הולך לארוחה עם ההורים שלו שבעבר זרקו אותו בגלל הנטייה המינית שלו.

בכלל זכור לי שהיה נחמד איך שילבו את הקטעים בפרק הזה עם מה שהיה בפרק ההוא עם הארטלי בעונה 1
.
כן רק לצערי לא מספיק זכרתי את הפרק ההוא... למשל לא זכרתי את זה שההורים זרקו אותו בגלל הנטיה המינית. אבל הוא אכן אומר שהוא הולך לאכול איתם בסוף.

Lhuna3

Well-known member
פרק 18
סיסקו מצליח לפתוח פתח לעולם 2
זום/ג'יי/האנטר זלומון עובר, בארי תופס אותו לרגע אבל הוא בורח וחוטף את וולי.
בארי נאלץ לתת לו את המהירות שלו בשביל לשחרר את וולי.
זום חוטף את קייטלין ובורח.
בארי גם שאל אותו מי האיש במסכת הברזל שכלוא אצלו, וזום ענה שהם לא יאמינו אם יספר להם, אז כמובן שזה עוד יותר מסקרן עכשיו!
מקווה שעד סוף העונה נגלה.

פרק 19
קייטלין משחררת מהכלא אצל זום את מקבילתה קילר פרוסט שאז כמעט הורגת אותה, אבל זום הורג את קילר פרוסט.
זום מחליט לנסות לכבוש את עולם 1 כמו שכבש את עולם 2.

וולס 2 נחטף ע"י מטא אבל הם מצליחים להציל אותו בלי כוח המהירות של בארי, וג'סי גם חוזרת.

וולס 2 מחליט לנסות להחזיר לבארי את המהירות ע"י פיצוץ נוסף של מאיץ החלקיקים.
כמובן. what can go wrong?

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 2 פרק 20
זום מגיע לעולם 1 עם קייטלין ומתחיל להשליט טרור על העיר.

וולס 2 דוחף לכך שהפתרון היחיד הוא לשחזר את פיצוץ המאיץ בצורה מבוקרת, ובארי מתלבט אבל בסוף לא נשארת ברירה והוא מחליט לעשות את זה.
רגע לפני כן אייריס מחליטה שהיא רוצה להיות עם בארי.
חוץ מזה דנטה 2 (אח של סיסקו 2) מגיע לנסות להרוג אותו וככה דנטה מגלה שלאחיו יש כוחות והם מתקרבים.
משחזרים את הפיצוץ אבל זה גורם לבארי להעלם (בלי החליפה שלו) והוא מת (או לפחות ככה הם חושבים).

2 דברים קטנים לציין:
1. בארי הלך להתייעץ עם אביו הביולוגי, הנרי, וגם החזיר אותו לעיר. כבדרך אגב כשהנרי שמע שזום הוא "ג'יי גאריק" הוא ציין שגאריק זה היה שם הנעורים של אמא שלו. אני מניחה שתהיה לזה חשיבות בהמשך.
2. גאה בעצמי שזיהיתי את הרפרנס של סיסקו לבחזרה לעתיד כשהוא צעק Great Scott, it's working כשהוא כלא את הברק (בדומה לאיך שהשתמשו באנרגיה של הברק בסרט).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל - נכון שבפרק 2X18 יש קטע שבו מחברים מין מכשיר לחליפה של בארי שאמור לגרום לו לרוץ הרבה יותר מהר ואז הוא רץ נורא מהר ולרגע רואים אותו נכנס לפורטל ואז כמעט מיד יוצא מפורטל קצת בהמשך ואז מגיע לחדר במעבדות סטאר...
אז בנקודה הזאת בעצם יש קרוסאובר עם פרק 1X18 של סופרגירל. כלומר בארי בעצם עבר לעולם של סופרגירל, בילה שם איזה יום או יומיים ורק אז חזר לעולם שלו. זה די מוזר שהוא לא מדבר על זה שם, אבל כנראה לא רצו לגרום לצופים של הפלאש יותר מידי שאלות.
לדעתי יכול להיות לך ממש נחמד לראות את הפרק הזה של סופרגירל כי הוא די כיפי.
אם לא אז את יכולה לראות רק את הסרטון הזה:

בארי נאלץ לתת לו את המהירות שלו בשביל לשחרר את וולי.
זה זכור לי מסוג הדברים של - אז אני אתן לך את המהירות שלי ובתמורה לזה אתה תשחרר את החבר שלי. ומשום מה אני סומך עליך למרות שאתה רוצח נוראי ושקרן ידוע ואחרי שאני אתן לך את המהירות שלי אז בעצם לא יהיה בעצם שום דבר שיגרום לך לכבד את הצד שלך בעיסקה או אפילו פשוט לא להרוג את כולנו.
מאוד הגיוני...
משחזרים את הפיצוץ אבל זה גורם לבארי להעלם (בלי החליפה שלו) והוא מת (או לפחות ככה הם חושבים).
לא. הוא מת וזאת הייתה פעם האחרונה שרואים אותו :rolleyes:

2. גאה בעצמי שזיהיתי את הרפרנס של סיסקו לבחזרה לעתיד כשהוא צעק Great Scott, it's working כשהוא כלא את הברק (בדומה לאיך שהשתמשו באנרגיה של הברק בסרט).
יש לסיסקו המון רפרנסים. הכי מצחיק אותי שלפעמים הוא עושה רפרנסים לדברים של מארוול.

אם כבר מדברים על אהבה שלך למימדים מקבילים - ראית את הסדרה Sliders (סדרה משנות ה90)?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי...עכשיו, השנייה, ותיאמר האמת ,לא מרגש אותי מי יודע מה, אני מעדיף סדרות של food channel
אתה יודע מה אומרים - על טעם וריח, אני תמיד מנצח.
:p

אבל ברצינות - בישול ואפייה ממש לא מעניינים אותי. ואני לא אתפלא אם הסדרה הזאת יותר מושכת לאנשים שזה מעניין אותם.

Lion_Heart

Well-known member
אתה יודע מה אומרים - על טעם וריח, אני תמיד מנצח.
:p

אבל ברצינות - בישול ואפייה ממש לא מעניינים אותי. ואני לא אתפלא אם הסדרה הזאת יותר מושכת לאנשים שזה מעניין אותם.
נו, ניצחת, במה ספציפית זכית?
א:אני אוהב בישול יותר מאפיה
ב: התכניות בfood channel יותר... "מרושעות"(לא בדיוק) שזה קצת יותר כייפי

Lion_Heart

Well-known member
איך אהבתי את הסדרה הזו.
ועצבן אותי שהתרגום שלה לעברית היה גולשים בזמן, והם בכלל לא גלשו בזמן אלא ביקומים מקבילים
זאת היתה סדרה נהדרת...אם רק היו עושים שינויים, זה היה ממשיך להיות נהדר

מילי08

Well-known member
ראיתי הפנתר השחור ועכשיו סיימתי את מלחמת האינסוף (עם הרבה הפסקות) אבל אני לא מרגישה טוב ואין לי כוח לכתוב.
רק היה לי צורך לדווח...

didalf

Well-known member
אבל אני לא מרגישה טוב

סליחה הייתי חייבת:-]
תרגישי טוב|חיבוק|

(וגם שלא תחשבי שאת פטורה תשני טוב כדי שמחר תרגישי טוב כי יש לך חוב סיכום אלינו)

Lhuna3

Well-known member
הפלאש עונה 2 פרק 21 (אני כותבת גם בחוץ כדי שכל מי שזה לא מעניין אותו ידע שהוא לא צריך לחכות להופעת הכפתור, שלפעמים מתעכב.)

אז בארי לא מת, אלא עבר למימד של כוח-המהירות או משהו, שמדבר אליו שם בדמויות של האנשים האהובים מחייו ודורש ממנו.... משהו... לקבל את עצמו? האמת לא הבנתי מה היה כל הקטע הזה... אבל בכל אופן הוא בסוף מקבל בחזרה את כוח המהירות שלו ומוחזר לעולם.
בינתיים בעולם הפיצוץ גם:
1. עורר לחיים כזומבי דמות מטא-מתכת מפרקים קודמים שאיים להרוג אותם. לא מעניין.
2. פגע בוולי ובג'סי. וולי התאושש מהר וג'ו חשד שהוא הפך למטא אבל בינתיים אין סימן. ג'סי נכנסה לתרדמת בדומה לבארי אחרי הפיצוץ הראשון, ואחרי שבארי חזר הוא נוגע בה ובזכות הכוח שלו עכשיו היא התעוררה. מעניין אם היא קיבלה כוחות עכשיו גם.
אז לבארי יש בחזרה את הכוח, וקייטלין עדיין שבויה של זום, שהביא המון מטא-נבלים לעולם שלנו בשביל להשתלט עליו.

אם לא אז את יכולה לראות רק את הסרטון הזה:
חחחח מגניב. זה קצת יותר הגיוני עכשיו שהוא אומר "חזרתי!" ושואל "כמה זמן נעדרתי?"

זה זכור לי מסוג הדברים של - אז אני אתן לך את המהירות שלי ובתמורה לזה אתה תשחרר את החבר שלי. ומשום מה אני סומך עליך למרות שאתה רוצח נוראי ושקרן ידוע ואחרי שאני אתן לך את המהירות שלי אז בעצם לא יהיה בעצם שום דבר שיגרום לך לכבד את הצד שלך בעיסקה או אפילו פשוט לא להרוג את כולנו.
מאוד הגיוני...
כן זה טיפשי מצד אחד. מצד שני גם איזה ברירה יש להם.
לא. הוא מת וזאת הייתה פעם האחרונה שרואים אותו :rolleyes:
ברור :p

לא ראיתי את גולשים בזמן.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
הפלאש עונה 2 פרק 21 (אני כותבת גם בחוץ כדי שכל מי שזה לא מעניין אותו ידע שהוא לא צריך לחכות להופעת הכפתור, שלפעמים מתעכב.)

אז בארי לא מת, אלא עבר למימד של כוח-המהירות או משהו, שמדבר אליו שם בדמויות של האנשים האהובים מחייו ודורש ממנו.... משהו... לקבל את עצמו? האמת לא הבנתי מה היה כל הקטע הזה... אבל בכל אופן הוא בסוף מקבל בחזרה את כוח המהירות שלו ומוחזר לעולם.
בינתיים בעולם הפיצוץ גם:
1. עורר לחיים כזומבי דמות מטא-מתכת מפרקים קודמים שאיים להרוג אותם. לא מעניין.
2. פגע בוולי ובג'סי. וולי התאושש מהר וג'ו חשד שהוא הפך למטא אבל בינתיים אין סימן. ג'סי נכנסה לתרדמת בדומה לבארי אחרי הפיצוץ הראשון, ואחרי שבארי חזר הוא נוגע בה ובזכות הכוח שלו עכשיו היא התעוררה. מעניין אם היא קיבלה כוחות עכשיו גם.
אז לבארי יש בחזרה את הכוח, וקייטלין עדיין שבויה של זום, שהביא המון מטא-נבלים לעולם שלנו בשביל להשתלט עליו.

חחחח מגניב. זה קצת יותר הגיוני עכשיו שהוא אומר "חזרתי!" ושואל "כמה זמן נעדרתי?"

כן זה טיפשי מצד אחד. מצד שני גם איזה ברירה יש להם.

ברור :p

לא ראיתי את גולשים בזמן.
סתם הערה, הבמאי של הפרק היה קוין סמית' ומי שמכיר אותו יודע שהוא תמיד מסתובב עם שחקן בשם ג'ייסון מיוז(ג'יי ובוב השקט) אז אם תשימו לב למטא נבלים, ג'ייסון מיוז נמצא שם

למעלה