דיוני סדרות #42

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני יודעת הכל!
גרין לנטרן?
יפה!
(גיגלת את זה?)
נראה לי שניק המליץ לי כי הבעתי עניין בנושאים של (קצת ספוילר לפלאש) יקומים מקבילים וחזרה בזמן שזה באמת מהנושאים הכי אהובים עלי.
אכן כן. אם כי אני ממש לא הייתי בטוח אם תאהבי את זה באמת.
אבל זה נראה לי בהחלט מספק את מה שהבעת בו עניין.
ואני בשוונג של גיבורי על כי אין לי כוח לדברים כבדים עכשיו, צריכה אסקפיזם בעיקר.
אם תרצי יש לך גם את כל שאר סדרות הArrowverse. ויש סדרות DC שהן לא חלק מהArrowverse.

ובכלל יש גם את סוכני שיל"ד והסוכנת קרטר שמתקשרים לMCU.
ואני יודע שתצחקו עלי אבל אני כמובן לא זוכר אם את ראית את הסדרה של דרדוויל (אם כי היא נראה לי פחות תתאים לך למרות שהיא מעולה)
אה.
זה דווקא דברים שאני שונאת עושה לי כאב ראש.

מבינה אותך.
זה בערך אני מאז 2017:-D
אני יודע שזה מוזר אבל זאת בעצם לונה שגרמה לך להתחיל להיות בשוונג של גיבורי על. הבוקר היא רצה מאוד מהר במעגלים ויצרה פורטל כדי לחזור בזמן ל2017 ושם היא שתלה בתת מודע שלך את ההצעה להתחיל לראות סרטי גיבורי על. וזאת גם הסיבה שהמחשבה על מסע בזמן גורמת לך לכאבי ראש. כי את חווית תוצאות של מסע בזמן.

didalf

Well-known member
יפה!
(גיגלת את זה?)
לא 😤 ידעתי את זה! האל ג'ורדן!
אפילו ראיתי את הסרט המטומטם הזה לפני שנים רבות כשהאחים שלי ראו.
(אבל יש מצב שזכרתי כי לאחרונה ריאן ריינדולס עשה שרשור טוויטר שהוא צופה בו לראשונה אז שמעתי את השם הזה שוב יחסית לא מזמן)

אני יודע שזה מוזר אבל זאת בעצם לונה שגרמה לך להתחיל להיות בשוונג של גיבורי על. הבוקר היא רצה מאוד מהר במעגלים ויצרה פורטל כדי לחזור בזמן ל2017 ושם היא שתלה בתת מודע שלך את ההצעה להתחיל לראות סרטי גיבורי על. וזאת גם הסיבה שהמחשבה על מסע בזמן גורמת לך לכאבי ראש. כי את חווית תוצאות של מסע בזמן.
:-D|פנים|

Lhuna3

Well-known member
איש כריש (AKA קינג שארק) חזר, יותר נכון מסתבר שלא מת אלא היה בשבי ארגון ששכחתי את שמו וזה לא כזה מעניין אבל הוא מנסה שוב להרוג את בארי שלוכד אותו בסוף.
בכל אופן אחרי הסיפור של עולם 2 בארי קצת במשבר, קייטלין קצת במשבר (כי זום הרג את ג'יי) וכל זה, אבל בסוף הם מתגברים ובארי נחוש לחזור איכשהו לעולם 2 ולהרוג את זום.

אבל בסוף זום מוריד את המסכה והוא.... גם ג'יי?? :eek: האם זה ג'יי 3? מעולם אחר? מזמן אחר? כי את ג'יי 1 של עולם 1 ראינו בתור מישהו בשם אחר.

keren or5

Well-known member
ובכלל יש גם את סוכני שיל"ד
@Lhuna3 - אם במקרה את משלימה את הסדרה הזאת פליז תגידי לי! אני הפסקתי בעונה 3, ואני רוצה לראות את שלושת העונות הראשונות שוב ולהמשיך לעונות הבאות, וזה לא יקרה אם מישהו לא יראה את זה איתי

מילי08

Well-known member
את טועה ומטעה! [לגבי ספיידרמן]
אין כאן עניין של טועה ומטעה. זה עניין של טעם. אני כתבתי שלטעמי פחות טוב, אתה יכול לא לקבל את הטעם שלי אבל אתה לא יכול לקבוע שאני מטעה אחרים.
הם כן לדעתי מאוד טובים וכנראה יותר טובים מרוב סרטי ספיידרמן הקודמים (אבל זה לפי זיכרון, לא ראיתי אותם שוב מאז שהתחילו לצאת סרטי ספיידרמן של טום הולנד.
יכול להיות. באמת שמזמן לא ראיתי את הספיידרמנים הקודמים ויכול להיות שאם אני אצפה בהם היום אני אתבאס מהם, אבל זה הזכרון שלי.
כי מבחינת שחקן ודמות לדעתי הספיידרמן של טום הולנד הוא הכי טוב. וזה אפילו לא רק עניין של השחקן (למרות שזה גם מאוד בזכותו) אלא גם בגלל התסריט והבימוי. הוא מרגיש הרבה יותר כמו ילד.
אני מסכימה עם זה שספיידרמן האחרון באמת נראה יותר כמו ילד ואולי בגלל זה פחות התחברתי, כי הסרט כולו הרגיש לי קצת ילדותי ואולי הוא פונה לקהל יעד אחר. היתרונות של הסרט הם שמושא האהבה של פיטר אינו בלונדינית לשם שינוי, ובכלל - יש ייצוג יותר מתקדם של אוכלוסיות שונות.
בהחלט אחת ההחלטות החכמות שעשו בסרט זה לא לחזור לסיפור המקור שלו.
בפעם השניה שעשו את זה, זה כבר הרגיש מיותר לחלוטין וגם מאוד הרגיש שמנסים סתם למצוא דרכים לעשות את זה שונה. וזאת אגב החלטה שנראה לי כולם שמחים עליה. במקום זה יכלו לעשות סיפור מקורי לחלוטין
אני מקבלת. אבל אולי היה נכון לעשות איזה ריקאפ מהיר בהתחלה. נכון שהסיפור כבר נלעס ומוצה, אבל מארוול בחרו להתחיל אותו מההתחלה אז חשבתי שהם גם יציגו מה קרה מנקודת מבט חדשה.
את מתכוונת במטוס שנאמר כמה פעמים שאין לו צוות כי הכל נשלט מרחוק?
נכון, אבל יש צוות מרחוק, לא? מישהו אמור לעקוב אחרי ההתקדמות ושהכל עובר תקין - חוץ מהאפי (שלא עשה עבודה טובה במיוחד)
אני בטוח שיש כי איזה סרט שאין, אבל לא הרבה יחסית (בהחלט לא ברמה של מלחמת אזרחים).
לדעתי כאן היו יותר בעיות מאשר במלחמת האזרחים
אולי פשוט היו עוד קטעים שבהם לא הקשבת...
מאוד ייתכן :-D
טוב לראות שאת זה את אוהבת. כי לחלוטין מהטובים ביותר שיש בMCU.
בהחלט
ואפילו אין לך תלונות על מארק רופאלו
וואלה, אפילו לא שמתי לב שלא התלוננתי עליו :-D
בלי עין זה כבר קינק ספציפי מאוד שאין לי
:-D
זה רחוק מאוד מאחד לאחד, אבל אני יכול להבין את זה כנראה:
צפה בקובץ המצורף 20399
למה אני לא מצליחה להיכנס לתמונה?
ספיידרמן הוא בין הדמויות הפחות אהובות עלי
בתור ילדה כשקראתי את הקומיקסים ונדמה לי שגם היתה סדרה מצוירת כלשהי, הכי אהבתי את ספיידרמן, אבל זה היה לעומת באטמן (שונאת) וסופרמן (יש לנו יחסים מסובכים. נראה לי שיש לי טראומת ילדות מכריסטופר ריב משום מה
אין להם שום תכונה מעט דושית, או ראייה טיפה יותר מעניינת של היקום, אין להם קונפליקטים פנימיים. הם גיבורי על במובן הכי בסיסי, גנרי ומשעמם שיכול להיות.
אני חושבת שבמחלמת האזרחים דווקא כן ראינו קפטן אמריקה שונה, ולכן אהבתי את הסרט
אני חושבת שבסרט חייל החורף ומלחמת האזרחים הציגו יפה מאוד כיצד סטיב הולך נגד מה שמצפים ממנו ונגד השלטונות.
נכון שזה נובע מהיותו אדם טוב וצדיק אבל רואים שם שזה האמונה שלו ולא איזה משחק של צדיק.
|כן|
אני גם כל הזמן תהיתי מאיפה את מגיבה לדברים. אבל יותר מוזר לי זה איך את יכולה להגיב לזה בשרשור הזה? גם אם את עובדת בשני חלונות- איך את מביאה את זה לשרשור הזה?
כן... זאת עבודה :-D
בחלון חדש אני נכנסת לשרשור הישן ומתחילה להגיב על הודעות בשרשור הישן, ואז אני מעתיקה את התגובה לחלון של התגובה העדכנית שלי. זה מציק, אבל זה מה יש...
בהיבט הזה אני מניחה שזה יתרון מסוים על פני המערכת הקודמת ששם אי אפשר היה להגיב ישירות לשרשור ישן

keren or5

Well-known member
כן... זאת עבודה :-D
בחלון חדש אני נכנסת לשרשור הישן ומתחילה להגיב על הודעות בשרשור הישן, ואז אני מעתיקה את התגובה לחלון של התגובה העדכנית שלי. זה מציק, אבל זה מה יש...
בהיבט הזה אני מניחה שזה יתרון מסוים על פני המערכת הקודמת ששם אי אפשר היה להגיב ישירות לשרשור ישן
וואו איזה השקעה 8-*

מילי08

Well-known member
וואו איזה השקעה 8-*
שלא תגידו שאני לא משקיעה בכם
וקבלו עוד מתנה מפינטרסט

That’s America’s Ass​

1617444298756_1.jpg

עריכה: מצטער אבל נאלצתי לערוך את התמונה. אישית לא מפריע לי מה שהיה בחלק המצונזר, אבל זה slippery slope מזה ועד תמונות עם עירום ברמה מטרידה ולחלוטין אסורה. אז תחת ללא מכנס זה no no.
ובpersonal note הולי שיט |יאמי|

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילי08

Well-known member
עריכה: מצטער אבל נאלצתי לערוך את התמונה. אישית לא מפריע לי מה שהיה בחלק המצונזר, אבל זה slippery slope מזה ועד תמונות עם עירום ברמה מטרידה ולחלוטין אסורה. אז תחת ללא מכנס זה no no.
|כן| |כן| אתה צודק ואני מקבלת את זה לחלוטין. להגנתי אני אטען שככה לקחתי את התמונה מהרשת.

למעלה