דיוני סדרות #42

מילי08

Well-known member
איך אפשר לכתוב הודעה שניק לא יקרא?

יא, ניק - תראה! זה ציפור? זה מטוס? לא, זה טום הולנד!
1617288914798.png
יופי, עכשיו כשניק עסוק, אני צריכה לכתוב מהר לפני שהוא ישים לב.
אז ספיידרמן השיבה הביתה
ניק! טום בדיוק הוריד חולצה!!
באמת! אני אומרת לך! לך תבדוק ואל תחזור עד שאני לא קוראת לך.

אממ,
מה זה האורך הזה?!?!?!?! למה לא ערכו את הסרט וקיצרו אותו קצת?
קצת ילדותי לטעמי. היו באמת כמה קטעים משעשעים אבל אולי אם היו מצמצמים את הסרט ומהדקים אותו אז הייתי פחות משתעממת. לטעמי הספיידרמנים הקודמים היו טובים יותר.
לפחות היו הופעות אורח נחמדות (דונלד גלובר ומריסה טומיי)
לא הבנתי - אין בכלל את כל סיפור הרקע? אנחנו צריכים להשתמש בזכרון המחורבן שלנו כדי להעלות באוב את קורותיו של פיטר פארקר?
מוזר לי שלכולם יש את הידע לפצח טכנולוגיה חייזרית, ועוד יותר מזה - לפתח כלי נשק, גם לעובדי קבלן, שהתחילו את הקריירה שלהם בסרט בתור מנקי רחוב.
שוב איירון מן משתלט על הסרט. אני תוהה אם למה רוברט דאוני ג'וניור מחזיק את סוני בביצים. מעניין אם יש לו משהו עליהם ולכן הם מחוייבים להציג אותו בכל סרט..
וגם איך עם כל הקרב הזה במטוס, אף אחד מהצוות לא קולט שקורה שם משהו?
יש הרבה פאקים בעלילה...
רציתי גם לדעת מאיזה גיל הולכים לפרום. כבר מגיל 14? זה לא מוגזם?

אבל - טום הולנד באמת חמוד מאוד. אי אפשר לקחת את זה ממנו. מתי הוא חוגג בר מצווה, שנקנה לו מתנה משותפת?

didalf

Well-known member
איך אפשר לכתוב הודעה שניק לא יקרא?

יא, ניק - תראה! זה ציפור? זה מטוס? לא, זה טום הולנד!
צפה בקובץ המצורף 20373
יופי, עכשיו כשניק עסוק, אני צריכה לכתוב מהר לפני שהוא ישים לב.
אז ספיידרמן השיבה הביתה
ניק! טום בדיוק הוריד חולצה!!
באמת! אני אומרת לך! לך תבדוק ואל תחזור עד שאני לא קוראת לך.

אממ,
מה זה האורך הזה?!?!?!?! למה לא ערכו את הסרט וקיצרו אותו קצת?
קצת ילדותי לטעמי. היו באמת כמה קטעים משעשעים אבל אולי אם היו מצמצמים את הסרט ומהדקים אותו אז הייתי פחות משתעממת. לטעמי הספיידרמנים הקודמים היו טובים יותר.
לפחות היו הופעות אורח נחמדות (דונלד גלובר ומריסה טומיי)
לא הבנתי - אין בכלל את כל סיפור הרקע? אנחנו צריכים להשתמש בזכרון המחורבן שלנו כדי להעלות באוב את קורותיו של פיטר פארקר?
מוזר לי שלכולם יש את הידע לפצח טכנולוגיה חייזרית, ועוד יותר מזה - לפתח כלי נשק, גם לעובדי קבלן, שהתחילו את הקריירה שלהם בסרט בתור מנקי רחוב.
שוב איירון מן משתלט על הסרט. אני תוהה אם למה רוברט דאוני ג'וניור מחזיק את סוני בביצים. מעניין אם יש לו משהו עליהם ולכן הם מחוייבים להציג אותו בכל סרט..
יש הרבה פאקים בעלילה...

אבל - טום הולנד באמת חמוד מאוד. אי אפשר לקחת את זה ממנו. מתי הוא חוגג בר מצווה, שנקנה לו מתנה משותפת?
היה נחמד להכיר אותך, ביי|4U|
כן. די כבר מי לא מכיר את סיפור הרקע של ספיידרמן לא צריך לחזור על זה שוב ושוב ושוב ושוב. (למרות שהייתי שמחה לראות את ספיידרמן של טום הולנד מגלה את כוחותיו לראשונה).

מארוול...
וכאילו כן מצד אחד זה קצת יותר מידי סובב סביב טוני בשביל סרט שאמור להיות על ספיידרמן אבל מצד שני אני מאד אוהבת את הקשר בין טוני ופיטר אז אין לי באמת תלונות.

לטעמי הספיידרמנים הקודמים היו טובים יותר.
דווקא יותר אהבתי את זה.

נראה לי שהוא בן 16.

:-D:-D

מילי08

Well-known member
היה נחמד להכיר אותך, ביי|4U|
למה, לאן את הולכת? :-P:
כן. די כבר מי לא מכיר את סיפור הרקע של ספיידרמן לא צריך לחזור על זה שוב ושוב ושוב ושוב. (למרות שהייתי שמחה לראות את ספיידרמן של טום הולנד מגלה את כוחותיו לראשונה).
אבל נו - כבר יצרו עוד פעם סרט על גיבור חרוש, אז זה מה שמפריע למעריצים?
אני יודעת, אבל חשבתי שמארוול שייכים לסוני. אני אף פעם לא מתעניינת מספיק בדברים האלה כדי לדעת מי שייך למה..
וכאילו כן מצד אחד זה קצת יותר מידי סובב סביב טוני בשביל סרט שאמור להיות על ספיידרמן אבל מצד שני אני מאד אוהבת את הקשר בין טוני ופיטר אז אין לי באמת תלונות.
הקשר ביניהם והצורך להיות הורה מצד אחד ולקבל אבא מצד שני, היה באמת מיוחד, אבל איכשהו טוני/ איירון תמיד מציל את המצב. מרגיש קצת השתלטות חצי עוינת
דווקא יותר אהבתי את זה.
חנפנית
נראה לי שהוא בן 16.
הוא אמר לטוני שהוא בן .. (רגע, אני מתבלבלת.. טוני שאל את פיטר אם הוא בן 13 נדמה לי ופיטר ענה 14

didalf

Well-known member
אבל נו - כבר יצרו עוד פעם סרט על גיבור חרוש, אז זה מה שמפריע למעריצים?
לא נראה לי בקטע של מפריע אלא בקטע של די כבר כולנו מכירים את הסיפור לא צריך לבזבז על זה עוד חצי סרט שוב פעם ואפשר לפנות למקומות חדשים.

אני יודעת, אבל חשבתי שמארוול שייכים לסוני. אני אף פעם לא מתעניינת מספיק בדברים האלה כדי לדעת מי שייך למה..
לא, מארוול שייכים למארוול.
בקצרה: בתחילת שנות ה2000 או בניינטיז מארוול היו בקשיים כלכליים אז הם מכרו את הגיבורים היותר מוכרים שלהם כמו ספיידרמן לסוני, ואת האקסמן לפוקס.
ואז ב2008 הם עשו הימור על גיבור על לא מאד מוכר עם איירון מן כי זה מה שנשאר להם וכפי שאנחנו רואים היום זה הצליח בגדול.
ואז ב2015 בערך עשו עסקה עם סוני לזכויות משותפות על ספיידרמן וככה יכלו לשלב אותו בMCU. (לכן לסרט "השיבה הביתה" יש עוד משמעות - ספיידרמן חוזר הביתה למארוול).

הוא אמר לטוני שהוא בן .. (רגע, אני מתבלבלת.. טוני שאל את פיטר אם הוא בן 13 נדמה לי ופיטר ענה 14
די בטוחה שזה 15 ו16. הוא בטוח לא בן 14 אולי 15 אם לא 16.

מילי08

Well-known member
די בטוחה שזה 15 ו16. הוא בטוח לא בן 14 אולי 15 אם לא 16.
נכון, 15
Tony Stark: I did listen, kid. Who do you think called the FBI, huh? Do you know that I was the only one who believed in you? Everyone else said I was *crazy* to recruit a 14-year-old kid.
Peter Parker: I'm 15.

בינתיים יש לי קצת בעיות למצוא את ת'ור. מי מכם עשה לי נאחס?
מסתבר שבסלקום אין את כל הסרטים כמו שחשבתי וגם לא בנטפליקס, והדודים שלי קצת ברוגז איתי.
אבל רגע, אולי מצאתי

Lhuna3

Well-known member
בקצרה: בתחילת שנות ה2000 או בניינטיז מארוול היו בקשיים כלכליים אז הם מכרו את הגיבורים היותר מוכרים שלהם כמו ספיידרמן לסוני, ואת האקסמן לפוקס.
ואז ב2008 הם עשו הימור על גיבור על לא מאד מוכר עם איירון מן כי זה מה שנשאר להם וכפי שאנחנו רואים היום זה הצליח בגדול.
ואז ב2015 בערך עשו עסקה עם סוני לזכויות משותפות על ספיידרמן וככה יכלו לשלב אותו בMCU. (לכן לסרט "השיבה הביתה" יש עוד משמעות - ספיידרמן חוזר הביתה למארוול).
רגע, ומה עם כל שאר הגיבורים שבסרטי MCU? כלומר אני משערת שעל אלי המיתולוגיה הנורדית אין זכויות, אבל מה עם הקפטן, הענק הירוק וכו'?

didalf

Well-known member
תיקון: מארוול שייכים לדיסני כיום.
רגע, ומה עם כל שאר הגיבורים שבסרטי MCU? כלומר אני משערת שעל אלי המיתולוגיה הנורדית אין זכויות, אבל מה עם הקפטן, הענק הירוק וכו'?
כל אלה נשארו אצל מארוול ובגלל זה הם יכלו לעשות עליהם סרטים, אבל הם לא היו מאד מוכרים לקהל הרחב עד הסרטים האלה. (לא ברמה של סופרמן, באטמן וספיידרמן למשל).
לגבי ת'ור אמנם זה דמות מיתולוגית אבל אני מניחה שיש למארוול זכויות על גרסת הקומיקס של ת'ור.

מילי08

Well-known member
מעולה!! אחד הטובים בעיני
התחלה ונגמר אדיר עם לד זפלין, כי עם איתם אי אפשר לטעות.
סרט קורע. אמנם הייתי מוותרת על כל העניין עם הגרנדמאסטר המטופש, אבל ניחא.
ת'ור זורק את הפטיש שלו לפה של החיה בתחילת הסרט ואומר לו stay! :-D
קארל אורבן מהבנים גם כאן |רוק|
פחות התחברתי לקטע של ההאלק הטיפש, למרות שהוא היה חמוד. וגם כל הנסיונות של ת'ור להרגיע אותו :-D
מה זה נקודת שבירה? כשת'ור מנסה להפעיל את המטוס שבאנר לקח הוא זורק כל מיני שמות ורק זה עבד. מה פספסתי?
Get help ות'ור זורק את לוקי על הרעים :-D
קורג |מאוהב|
אוף, אבל ת'ור איבד עין ;-( והפטיש שלו ;-(

סיטיר נואם נאום דרמטי ות'ור "רגע השלשלאות מסתובבות חכה שאני אפנה אליך שוב" :-D
כל הקטע הזה מעולה.
כמה צחקתי
לא אני לא מאמינה שקיצצו לו את השיער!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad:
אוף כן. תכלס הפכו אותט לשמשון כמעט, בלי שיער, בלי פטיש ובלי עין.
אבל ירחם השם, כמה חתיך בן אדם אחד יכול להיות
שמחתי בסוף גם שסקורג' קיבל את הרידמפשן שלו, כי ראו כל הזמן שהוא לא באמת בעד הלה.
|כן|
1. איפה הופיע שם מאט דיימון? בדיבוב כלשהו? עריכה: אה :-D הוא שיחק את לוקי במחזה! חחח
ידעתי! נכנסתי מיד ל IMDB כדי לבדוק את עצמי אבל לא מצאתי אותו וחשבתי שדמיינתי.
ואת ת'ור שיחק אח של כריס :-D
2. שארלוט ניקדאו (פופי לי!! |מאוהב|) היתה השחקנית של סיף במחזה הקטן של לוקי
אוי, פספסתי אותה. כנראה מצמצתי בדיוק...
אגב עוד תיאוריה אהובה עליי - לוקי חטף את מאט דיימון האמיתי מכדור הארץ ומכריח אותו לשחק במחזה שלו:-D
גדול:-D
I'VE BEEN FALLING FOR 30 MINUTES!!!!!! גם מזה אני עדיין צוחקת בפעם המליון.
:-D חמוד כזה |מאוהב|
ואיך לוקי מבוהל "אני חייב לרדת מהכוכב הזה":-D ואז כשהענק מכפכפף את ת'ור כמו שהוא עשה ללוקי בנוקמים אז לוקי צוהל:-D
:-D למרות שהתבאסתי בשביל ת'ור שהוא עבר את זה. ללוקי זה הגיע...
ואז הוא מספר להם איך לוקי התחזה לנחש כשהם היו קטנים ואז דקר אותו:-D והחיוך המרוצה של לוקי:-D
:-D וגם הדרך שהוא תיאר את זה היתה מעולה
לוקי כזה דרמה קווין איך הוא מגיע - "YOUR SAVIOR IS HERE!":-D
הוא הורס
בסוף כשת'ור אומר ללוקי "אם היית כאן אולי הייתי מחבק אותך" וזורק עליו משהו ואז לוקי תופס את זה "אני כאן" אעהאההה תנו לי את החיבוק הזההה!!|מאוהב| היה לי פאנרט של זה שמור באינסטגרם אבל איבדתי אותו8-* יאיי מצאתי בגוגל:
ממש קיוויתי שיראו לנו באמת את הרגע הזה. חבל שמבטיחים סתם ולא מקיימים |שפם|
זה משפט שהציע ילד שהיה על הסט באותו היום.
גאון בן דורו
ענק! באמת ילד גאון
את סקורג' משחק קארל אורבן הוא שחקן ממש טוב וחתיך והפכו אותו לאידיוט מכוער וממש עצוב לי על זה.
דווקא הוא היה חמוד כאן. שונה מהדמות שלו שאני מכירה ולכן זה נחמד
וואי, לא ידעת בכלל שההאלק מופיע בסרט. איזה מגניב לראות את זה ככה שזה בא בהפתעה. אני לא חושב שהיה מישהו שראה את זה בקולנוע ולא ידע שהוא יהיה שם.
גם אני לא ידעתי. אבל אני גם די סתומה בדברים האלה ולא קולטת מהר
לונה, אנחנו נחשפנו לכך שההולק יהיה בסרט גם בגלל הטריילר אבל גם כי בפרימרייה של הסרט מארק רופאלו בטעות עשה שידור חי באינסטגרם מה20 דקות הראשונות של הסרט.
הטלפון היה בכיס ונלחץ לו אז לא ראו אבל שמעו
יואו, איזה פאדחן |פנים| :-D

Lhuna3

Well-known member
זום הציע לוולס 2 עסקה שהוא ישחרר את הבת שלו אם הוא יעזור לו להגביר את המהירות של בארי כדי שזום יוכל בסוף לגנוב אותה, ואנחנו מגלים שזו המטרה שלו ולא סתם להרוג אותו ולכן הוא שלח מטא-אנשים.
האחרים מחליטים לנסות לתפוס את זום, ווולס 2 מעמיד פנים כמשתף פעולה אבל בפועל מחבל בזה והורג את "צב" האיש שיודע להאט אחרים והם רצו להשתמש בו להאט את זום.

בארי כמעט מספר לפטי שהוא הפלאש אבל לא מספיק לעשות את זה לפני שהיא מחליטה לזרוק אותו כי הוא לא מספר לה דברים ולעזוב ללמוד בעיר אחרת.
ואז היא מבינה לבד שהוא הפלאש ונותנת לו הזדמנות להתוודות על זה בשביל שהיא תשאר, אבל הוא לא מוכן לספר עכשיו, כי זה "מסכן אותה, שהאויבים שלו ידעו שהיא מישהי שחשובה לפלאש".
אוקיי אין בזה שום הגיון.
קודם כל לפני רגע כבר החלטת כן לספר לה, ואז ויתרת על זה רק כי היא עזבה אותך, אז אם תספר לה (את מה שהיא כבר ממילא יודעת) והיא תשאר, תהיו באותו מצב שרצית להיות קודם.
שנית, איך העובדה שהיא תדע שאתה הפלאש, תגרום לאויבים שלך לדעת שהיא מישהי שחשובה לך? זה לא שזה מחייב אותכם להסתובב יחד בעיר כשאתה בחליפה של הפלאש...
שלישית בדיוק כמו עם אייריס אין שום דבר שמגן עליה בכך שהיא לא יודעת, הפוך, אם היא יודעת היא יכולה להזעיק אותך לעזרה תמיד.

אייריס ובארי סיפרו לג'ו על הבן השני שיש לו, וולי, והם נפגשו והקשר התחיל לא כל כך טוב, אבל לפחות עם אייריס נראה שיש התקרבות בסוף.

ג'יי הפלאש מעולם 2 מסתבר שחולה מאוד. קייטלין מנסה למצוא בשביל לעזור לו את המקביל שלו בעולם 1 (והם מאוד משוכנעים שלכל אדם חייב להיות מקביל בעולם 2, שזה לא דבר שהגיוני להיות משוכנעים בו. כיוון שבירור יש הבדלים בין העולמות ולא הכל קורה בהם בול אותו דבר, אז זה די בטוח שיהיו גם אנשים שיוולדו בעולם אחד ולא בשני. למשל אם ההורה שלהם מת מסיבה כלשהי באחד העולמות לפני שהביא אותם לעולם. ומעוד מיליון סיבות אפשריות.) בכל מקרה המקביל לא יכול לעזור,
וג'יי משוכנע בכך שהדרך היחידה להחזיר לו את המהירות שאיבד (ולרפא אותו) זה לעצור את זום (שזה עוד דבר לא הגיוני, הוא הרי לא יודע בכלל מה בדיוק גרם לו לאבד את המהירות, אז איך הוא משוכנע שעצירת זום תחזיר לו אותה? אבל זה קטע שחוזר על עצמו כל הזמן בסדרה ובז'אנר הזה בכלל, שדמויות פשוט יודעות "מדעית" דברים שהן לא יכולות לדעת, בטח לא בוודאות).

ו... הפלאש ההפוך, איובארד ת'ון, חזר. בהתחלה חשבתי שאולי הוא המקביל מעולם 2, אבל לא, הוא שארית מקו הזמן שבו הוא היה קיים והגיע לזמן הזה מעתיד שלפני שהוא חזר בזמן להרוג את אמא של בארי, אז הוא לא יודע על כל זה, וזו הנקודה שבה הוא מצא את "התקופה"המקורית של בארי בשביל לחזור אח"כ ולעשות את זה.
בארי מצליח לתפוס ולכלוא אותו, אבל זה משבש את קו הזמן וכמעט הורג את סיסקו ולכן הם נאלצים לשלוח אותו בחזרה לעתיד שלו.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
מעולה!! אחד הטובים בעיני
יאיי!

בהחלט! והשימוש הכי מושלם בשיר הזה אי פעם בשוט המהמם בסוף כשת'ור מגיע עם הברקים.

מה זה נקודת שבירה? כשת'ור מנסה להפעיל את המטוס שבאנר לקח הוא זורק כל מיני שמות ורק זה עבד. מה פספסתי?
סרט על גולשים. בנוקמים הראשון מתישהו טוני אומר לתור "תרגע פוינט ברייק".

Get help ות'ור זורק את לוקי על הרעים :-D
אחד הדברים האהובים עליי בעולם:-D:-D

מילי08

Well-known member
יואו, איזו עילגות. חטפו אותי או משהו. הנה התרגום
מתחיל ונגמר אדיר עם לד זפלין כי איתם אי אפשר לטעות
בהחלט! והשימוש הכי מושלם בשיר הזה אי פעם בשוט המהמם בסוף כשת'ור מגיע עם הברקים.
בהחלט
סרט על גולשים. בנוקמים הראשון מתישהו טוני אומר לתור "תרגע פוינט ברייק".
וואי, סרט ישן.. עם קורט ראסל וקיאנו ריבס. אבל למה טוני קרא ככה לת'ור? סורי.. לא מבינה עדיין

קיוויתי שאני אספיק עוד סרט היום, אבל זה לא יקרה :-(

dilia snake

Well-known member
אז אחרי פרק טוב יחסית, מתי שזה לא היה בפעם הקודמת .מישהו שם החליט שאנחנו צריכים פרק שלם שמתמקד ברוזק ובאבא שלו:eek:. הייתי אומרת שזה היה פרק מיותר לגמרי, אבל לפי איך שזה נראה מסוף הפרק הם חירבו לגמרי את היחסים של רוזק וברג'ס מה שאומר שגם בקטסטרופה הטלוויזיונית הכי גדולה יכולה להיות נקודת אור(זה לא היה כזה גרוע, אבל תוך כדי פרק התעסקתי בלסדר את השולחן כתיבה שלי ואז אחד הדברים שאני הכי שונאת לעשות אז...)

לאטווטר ולבחור השחור החדש לא היו בכלל שורות דיאלוג הפרק ולג'יי והיילי ביחד היו אולי 5-6 שורות. אבל היה טיפה יותר פלאט מהרגיל.

מרסל|לב|. אני שמחה שלמדנו קצת עליו.

הסברינה הזאת ביץ', אני כבר רואה את הקרב אגרופים בין וויל ואית'ן. רק ככה הדברים האלו נגמרים בד"כ|פנים| או בקרבות השתנה או משהו אבל לא נראה לי שמראים דברים כאלו בסדרות ברודקאסט.

התיק הפסיכיאטרי היה מעניין.

אני מקווה שהם לא ימרחו לעוד הרבה זמן את הקטע עם הבן של גודווין זה ממצא את עצמו דיי מהר.

רגע אחד נמאס לי כבר לגמרי ממאט וברט ואז יש רגע כמו בפרק הזה שהם כ"כ חמודים ביחד והוא תומך בה והכול ואז אני חושבת "אולי בכול זאת?".

לא ידעתי שכביסה זה עסק כ"כ מסוכן:-0.

העסק עם מאט באמת מדאיג אותי, מה הסדרה הזאת שווה בלי ג'סי ספנסר?

קרוסאובר! אבל למה דווקא וויל? ולא אחד הרופאים היותר נורמליים?

אחרי הטראומה עם גאלו ומקי אני לא בשלה לדרמה נוספת עם גאלו ו-ויולט.

נמאס לי ממאוץ'.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני צופה ב- 42 הצרפתית. סדרה מקסימה. ראיתי כבר 2 פרקים. ולשיטתי אני צופה בכל ערב בכעשר סדרות, פרק אחד מכל אחת. יש בה דמיון רב לסדרות המשטרה האמריקאיות, אבל כרגיל אצל הצרפתים, יש טוויסט. האם זה הופך את הסדרה לטובה יותר? שמתי לב שהבלש הראשי דומה לשחקן/הבלש מהסדרה הסקנדינבית העונה הראשונה שעסקה ברצח על גבול פינלנד-נורווגיה, וכן מיקום משרדי היחידה מזכירה את הסדרה הבריטית הנהדרת על אלה שחוקרים פשעים שלא נפתרו.
שווה את הזמן.
אילו סדרות אתה רואה?
ישנה סדרת מד"ב שנקראת "תרבות".
אתה מדבר על ספרי Culture של איאן מ. בנקס? או משהו אחר?
אני זוכר שאנשים יכלו שם לשלוט בגוף שלהם ברמה של לשנות המון דברים. אבל לא לרדת לרמה של חלקיקים.
או מי שצופה בפחמן משודרג, הקפיצה רצינית הרבה יותר - יש קופסית המכילה את כל מה שמגדיר אותך כסובייקט שניתנת להעברה משרוול לשרוול [ מגוף לגוף]. בעלי הכסף, מת' נקראים, גם מכינים לעצמם בנק עם שיבוטים גנטיים, אזור הטענה לוויני, כלומר הם כבר לא צריכים את הקופסית, וכך חיים מאות על מאות של שנים.
כן, ז היה מעניין.
אני עדיין לא ראיתי את העונה השניה של הסדרה הזאת. (שמעתי שהיא פחות טובה)

בכל מקרה ברוך הבא תרנגול.
שים לב שאתה לא חייב ללחוץ על הוסף תגובה בשביל לכתוב בשרשור. אתה יכול פשוט לכתוב למטה בתיבה ואז ההודעה שלך תופיע למטה בשרשור.

אילו סדרות אתה רואה?

אתה מדבר על ספרי Culture של איאן מ. בנקס? או משהו אחר?
אני זוכר שאנשים יכלו שם לשלוט בגוף שלהם ברמה של לשנות המון דברים. אבל לא לרדת לרמה של חלקיקים.

כן, ז היה מעניין.
אני עדיין לא ראיתי את העונה השניה של הסדרה הזאת. (שמעתי שהיא פחות טובה)

בכל מקרה ברוך הבא תרנגול.
שים לב שאתה לא חייב ללחוץ על הוסף תגובה בשביל לכתוב בשרשור. אתה יכול פשוט לכתוב למטה בתיבה ואז ההודעה שלך תופיע למטה בשרשור.
תודה רבה
כן הסדרה של איאן בנקס. לפחות בספר שאני קראתי הוא מתאר את הזמן בו בינה המלאכותית שניהלה את הכוכב המלאכותי שהקימו, מחליפה מקום עם בינה מלאכותית של שלוש ספינות חלל בגלל רגשי אשמה קשים על השמדת אוכלוסיה של כוכב במלחמה. בספר הם מגייסים בן למין אחר, והוא מצליח או זה חלק מהכוח שיש לו

Lhuna3

Well-known member
וולס 2 מחביא בחליפה של בארי מתקן שגונב ממנו את המהירות בשביל לתת אותה לזום.
כתוצאה מזה בארי לא מצליח למנוע פגיעה באייריס והיא נפצעת קשה.
בסוף רגשות האשם מתגברים על וולס 2 והוא מתוודה בפני החבורה על מה שעשה, למרות שזום איים עליו שהוא יתעלל בבת שלו. אני מאוד שמחה כי כבר נמאס לי מזה שהוא על תקן הרע. הם בהתחלה אוסרים אותו ושוקלים להחזיר אותו לעולם 2 להתמודד לבד עם זום ולסגור את כל הפתחים, אבל בארי מחליט לתת לו להשאר ולעזור לו להציל את הבת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מרים את הראש כדי לתקן אותך...
תיקון: מארוול שייכים לדיסני כיום.

כל אלה נשארו אצל מארוול ובגלל זה הם יכלו לעשות עליהם סרטים, אבל הם לא היו מאד מוכרים לקהל הרחב עד הסרטים האלה. (לא ברמה של סופרמן, באטמן וספיידרמן למשל).
לגבי ת'ור אמנם זה דמות מיתולוגית אבל אני מניחה שיש למארוול זכויות על גרסת הקומיקס של ת'ור.
אוקי אז קודם כל שכחת נראה לי לציין פרט מאוד מאוד חשוב בסיכום העניינים (אם כי לא קשור לספיידרמן) - ב2019 דיסני קנתה את פוקס וזה גרם לכך שהזכויות הקולנועיות על האקס מן וארבעת המופלאים חזרו לאולפני מארוול (שכאמור שייכים לדיסני).
הזכויות הקולנועיות על הענק הירוק עדיין כנראה שייכות לאולפני יוניברסל. אני חושב שדיסני משלמים על זה שהם משתמשים בו אבל זה גם חלק מהסיבה שלא היה לו סרט משלו מאז 2009.

חלק מהעניין בעיסקאות האלו הוא שאם האולפן (במקרה הזה סוני) לא עושה סרט לדמות שהם קנו (ספיידרמן במקרה הזה) כל כמות מסויימת של שנים אז הזכויות חוזרות אל מארוול. לכן סוני הוציאו כל כך הרבה סרטי ספיידרמן.

עכשיו בכלל יש עניין שלם שסוני רוכבים על הצלחת סרטי קומיקס והתחילו לעשות סרטים לדמויות משנה של ספיידרמן - לכן יש את הסרט Venom (שבקומיקס הוא די דמות שעומדת בפני עצמה, אבל התחיל בתור נבל של ספיידרמן) ובקרוב גם ייצא סרט בשם Morbius (שהוא די כנ"ל).
ועכשיו לא ברור לחלוטין אם הסרטים האלו שנעשו בלי שיתוך של אולפני מארוול יכללו בMCU. כי סוני כנראה יכולה לקשר אותם לסרט ספיידרמן שהוא טכנית שלה.

לטעמי הספיידרמנים הקודמים היו טובים יותר.
את טועה ומטעה!
האמת שאני לא מאוד מגונן כלפי סרטי ספיידרמן של הMCU. הם לא הסרטים הכי טובים של הMCU. הם כן לדעתי מאוד טובים וכנראה יותר טובים מרוב סרטי ספיידרמן הקודמים (אבל זה לפי זיכרון, לא ראיתי אותם שוב מאז שהתחילו לצאת סרטי ספיידרמן של טום הולנד.
*אבל בעיקרון אהבתי את כל סרטי ספיידרמן (חוץ מספיידרמן 3 כנראה)
אבל זה כמובן כל עוד את מדברת על סרטי ספיידרמן הקודמים.
כי מבחינת שחקן ודמות לדעתי הספיידרמן של טום הולנד הוא הכי טוב. וזה אפילו לא רק עניין של השחקן (למרות שזה גם מאוד בזכותו) אלא גם בגלל התסריט והבימוי. הוא מרגיש הרבה יותר כמו ילד.
:mad:
אוקי בסרט הזה הוא נראה ממש ילד (כפי שכתבתי). תסתכלי על התמונות ששלחת (שאת מקבלת עליהם הרבה קרדיט) הוא כבר ממש לא ילד באחרונה.
האמת שהוא אומר לפעמים שכשהוא היה בן 15 הוא נראה כמו ילד קטן והרבה לעגו לו על זה. (אבל שעכשיו כל חברי הכיתה שלו לשעבר נראים זקנים והוא נראה gorgeous)
בהחלט אחת ההחלטות החכמות שעשו בסרט זה לא לחזור לסיפור המקור שלו.
בפעם השניה שעשו את זה, זה כבר הרגיש מיותר לחלוטין וגם מאוד הרגיש שמנסים סתם למצוא דרכים לעשות את זה שונה. וזאת אגב החלטה שנראה לי כולם שמחים עליה. במקום זה יכלו לעשות סיפור מקורי לחלוטין (ויחד עם זה לחבר את זה נהדר לכל הMCU).
טוב בלי קשר שכפי שהסבירו זה לא סוני אלא דיסני.
אבל נראה לי שהמצב הוא יותר הפוך. הם מאוד מאוד רוצים להשתמש בו. הוא אולי הדמות הכי פופולרית בפרנצ'ייז הזה ולכן רוצים אותו כל כך. ולמרות שבשלב הזה הוא כבר בטח קיבל המון על כך סרט.
את מתכוונת במטוס שנאמר כמה פעמים שאין לו צוות כי הכל נשלט מרחוק?
זה לא שסתם כל עובדי הקבלן יודעים לפצח טכנולוגיה חייזרית. ראו שהיה שם אחד טכנאי מוכשר שהצליח והוא זה שמפתח את כלי הנשק. האחרים רק משתמשים בזה.
זה שסתם טכנאי אחד במקרה חכם מספיק בשביל זה, זה כבר עניין אחר, אבל זה בסיס להרבה סרטי מד"ב.
יש הרבה פאקים בעלילה...
אני בטוח שיש כי איזה סרט שאין, אבל לא הרבה יחסית (בהחלט לא ברמה של מלחמת אזרחים).
אולי פשוט היו עוד קטעים שבהם לא הקשבת...

מרים את הראש כדי לתקן אותך...

אוקי אז קודם כל שכחת נראה לי לציין פרט מאוד מאוד חשוב בסיכום העניינים (אם כי לא קשור לספיידרמן) - ב2019 דיסני קנתה את פוקס וזה גרם לכך שהזכויות הקולנועיות על האקס מן וארבעת המופלאים חזרו לאולפני מארוול (שכאמור שייכים לדיסני).
הזכויות הקולנועיות על הענק הירוק עדיין כנראה שייכות לאולפני יוניברסל. אני חושב שדיסני משלמים על זה שהם משתמשים בו אבל זה גם חלק מהסיבה שלא היה לו סרט משלו מאז 2009.

חלק מהעניין בעיסקאות האלו הוא שאם האולפן (במקרה הזה סוני) לא עושה סרט לדמות שהם קנו (ספיידרמן במקרה הזה) כל כמות מסויימת של שנים אז הזכויות חוזרות אל מארוול. לכן סוני הוציאו כל כך הרבה סרטי ספיידרמן.

עכשיו בכלל יש עניין שלם שסוני רוכבים על הצלחת סרטי קומיקס והתחילו לעשות סרטים לדמויות משנה של ספיידרמן - לכן יש את הסרט Venom (שבקומיקס הוא די דמות שעומדת בפני עצמה, אבל התחיל בתור נבל של ספיידרמן) ובקרוב גם ייצא סרט בשם Morbius (שהוא די כנ"ל).
ועכשיו לא ברור לחלוטין אם הסרטים האלו שנעשו בלי שיתוך של אולפני מארוול יכללו בMCU. כי סוני כנראה יכולה לקשר אותם לסרט ספיידרמן שהוא טכנית שלה.

את טועה ומטעה!
האמת שאני לא מאוד מגונן כלפי סרטי ספיידרמן של הMCU. הם לא הסרטים הכי טובים של הMCU. הם כן לדעתי מאוד טובים וכנראה יותר טובים מרוב סרטי ספיידרמן הקודמים (אבל זה לפי זיכרון, לא ראיתי אותם שוב מאז שהתחילו לצאת סרטי ספיידרמן של טום הולנד.
*אבל בעיקרון אהבתי את כל סרטי ספיידרמן (חוץ מספיידרמן 3 כנראה)
אבל זה כמובן כל עוד את מדברת על סרטי ספיידרמן הקודמים.
כי מבחינת שחקן ודמות לדעתי הספיידרמן של טום הולנד הוא הכי טוב. וזה אפילו לא רק עניין של השחקן (למרות שזה גם מאוד בזכותו) אלא גם בגלל התסריט והבימוי. הוא מרגיש הרבה יותר כמו ילד.

:mad:
אוקי בסרט הזה הוא נראה ממש ילד (כפי שכתבתי). תסתכלי על התמונות ששלחת (שאת מקבלת עליהם הרבה קרדיט) הוא כבר ממש לא ילד באחרונה.
האמת שהוא אומר לפעמים שכשהוא היה בן 15 הוא נראה כמו ילד קטן והרבה לעגו לו על זה. (אבל שעכשיו כל חברי הכיתה שלו לשעבר נראים זקנים והוא נראה gorgeous)
בהחלט אחת ההחלטות החכמות שעשו בסרט זה לא לחזור לסיפור המקור שלו.
בפעם השניה שעשו את זה, זה כבר הרגיש מיותר לחלוטין וגם מאוד הרגיש שמנסים סתם למצוא דרכים לעשות את זה שונה. וזאת אגב החלטה שנראה לי כולם שמחים עליה. במקום זה יכלו לעשות סיפור מקורי לחלוטין (ויחד עם זה לחבר את זה נהדר לכל הMCU).

טוב בלי קשר שכפי שהסבירו זה לא סוני אלא דיסני.
אבל נראה לי שהמצב הוא יותר הפוך. הם מאוד מאוד רוצים להשתמש בו. הוא אולי הדמות הכי פופולרית בפרנצ'ייז הזה ולכן רוצים אותו כל כך. ולמרות שבשלב הזה הוא כבר בטח קיבל המון על כך סרט.

את מתכוונת במטוס שנאמר כמה פעמים שאין לו צוות כי הכל נשלט מרחוק?

זה לא שסתם כל עובדי הקבלן יודעים לפצח טכנולוגיה חייזרית. ראו שהיה שם אחד טכנאי מוכשר שהצליח והוא זה שמפתח את כלי הנשק. האחרים רק משתמשים בזה.
זה שסתם טכנאי אחד במקרה חכם מספיק בשביל זה, זה כבר עניין אחר, אבל זה בסיס להרבה סרטי מד"ב.

אני בטוח שיש כי איזה סרט שאין, אבל לא הרבה יחסית (בהחלט לא ברמה של מלחמת אזרחים).
אולי פשוט היו עוד קטעים שבהם לא הקשבת...
האם אתה הבן שלי?!

למעלה