דיוני סדרות #41

didalf

Well-known member
נשים מטומטמות, אבל כשאמרתי את זה פעם את ועדי כמעט חסמתן אותי מהפורום :-D
חחח מה מתי זה היה? :-D לא זוכרת מקרה כזה. יש מצב למצוא בחיפוש? אני סקרנית על מה זה היה.
זכור לי משהו כזה שהיא הכריזה על עצמה כמיזוגנית וכעסנו עליה.
בכל מקרה העניין עם עקבים שאין מה לעשות זה יפה יותר. כל הלוק יפה יותר, הרגליים יפות יותר והתחת יפה יותר. בעיה:-(
(אישית יש לי בחורף מגפונים עם עקב קטן לעבודה, בקיץ סנדל שטוח ועקבים ממש רק לחתונות וכאלה. לא ממש מצליחה ללכת על זה אבל מה לעשות זה יפה).

מילי08

Well-known member
חחח מה מתי זה היה? :-D לא זוכרת מקרה כזה. יש מצב למצוא בחיפוש? אני סקרנית על מה זה היה.
עזבי.. אנחנו שומרות על שלום בית עכשיו :-D
בכל מקרה העניין עם עקבים שאין מה לעשות זה יפה יותר. כל הלוק יפה יותר, הרגליים יפות יותר והתחת יפה יותר. בעיה:-(
לדעתי זה פשוט משהו שהכניסו לנו לראש במשך שנים.
היתה פעם פרסומת של טבע נאות אם אני לא טועה, של - את הכי יפה כשנוח לך, ואני מאוד מתחברת לזה.

didalf

Well-known member
היתה פעם פרסומת של טבע נאות אם אני לא טועה, של - את הכי יפה כשנוח לך, ואני מאוד מתחברת לזה.
לאדעת אני רואה את זה כשקר למכור את הנעליים המכוערות שלהם וזה לא כזה שונה מלהגיד שכדאי לך נעליים לא נוחות כי הן יפות.

לא הבנתי למה צחקו כל כך על קפטן אמריקה בקטע עם ה language. כאילו, פ'סדר, הוא חננה כזה ולא אוהב קללות, אבל זה לא היה כזה היסטרי שצריך להזכיר לו כל הזמן.
צמצמו את הדמות של קפ ל"סבא" וזהו. לחיילים שהוא הכיר בטח היה פה מלוכלך יותר מלנוקמים.
בסצינה שהאולטרון תוקף אותם בזמן המסיבה, נטשה מושכת את ברוס והוא נופל לה על החזה, בסצינה שדומה למה שגל גדות המלכה סירבה לעשות. זו באמת סצינה משפילה. מעניין אם קרה משהו לווידון מאז שהוא יצר את באפי. אולי חייזרים תקפו אותו והחליפו אותו במתחזה. לדעתי זה ההסבר ההגיוני היחיד.
ג'וס וידון תמיד היה חלאה.
קובי סמולדרס (מריה היל. אני לא אזכור כנראה את שם הדמות שלה בחיים. הייתי צריכה לחפש) לא יודעת ללכת על עקבים :-D הלוואי שיפסיקו להנעיל נשים בנעל הכי לא נוחה שקיימת.
ממליצה על הסדרה Stumptown!

מילי08

Well-known member
לאדעת אני רואה את זה כשקר למכור את הנעליים המכוערות שלהם וזה לא כזה שונה מלהגיד שכדאי לך נעליים לא נוחות כי הן יפות.
יש בזה משהו :-D

צמצמו את הדמות של קפ ל"סבא" וזהו. לחיילים שהוא הכיר בטח היה פה מלוכלך יותר מלנוקמים.
קרוב לודאי :-):
זה מזכיר לי, אגב - שבסרט השני של קפטן אמריקה, כשהוא מתחבר עם החייל ההוא (וילסון), אז הם משווים את השירות שלהם, ובעיני זה היה קצת מטופש כי לוילסון יש הרבה יותר "נסיון" בלחימה בשטחי אויב. לרוג'רס היה רק טור אחד בגרמניה וגם הוא לא היה ארוך במיוחד
ג'וס וידון תמיד היה חלאה.
כמעריצה מושבעת של באפי קוטלת הערפדים - לא ראיתי את זה בא וגם לא ראיתי רמזים לזה בסדרה. הדמות היחידה שהוא הוציא שם לא כל כך טוב זה את זאנדר (אבל זה דיון אחר)
ממליצה על הסדרה Stumptown!
ראיתי פה ושם. חביבה אבל לא תפסה אותי

כמעריצה מושבעת של באפי קוטלת הערפדים - לא ראיתי את זה בא וגם לא ראיתי רמזים לזה בסדרה. הדמות היחידה שהוא הוציא שם לא כל כך טוב זה את זאנדר (אבל זה דיון אחר)
לא אהבתי שום יצירה שלו.
בלי קשר, הוא התגלה כחלאה ומגיע לו שהקריירה שלו מחוקה.
עכשיו בזכות "ליגת הצדק" עלו המון השוואות בין הגרסה שלו לגרסה האנושית, ובכל מה שקשור לנשים (ולמיעוטים) נחשף הפרצוף האמיתי של וידון.
ראיתי פה ושם. חביבה אבל לא תפסה אותי
בשביל סדרה נוסחתית היא מעניינת.

didalf

Well-known member
מה יפה בעקבים? הרגליים נראות מחוברות למכשירי עינוי, והגוף נמצא ביציבה מעוותת.
לא מדברת על עקבים דקים בטירוף בגובה מוגזם שאז הכל נראה קצת מעוות.
אבל על עקבים בגובה סביר הרגליים נראות דקות וארוכות יותר והתחת קצת יותר מורם ויפה.

לשמחתי לי זה אף פעם לא נכנס לראש, וזה לא יפה בעיני. אני גם מתחברת ל"יפה כשנוח".
עד רמה מסויימת. אני מתחברת ל "אפשר למצוא דברים שהם יפים ונוחים וזה לא צריך לסתור אחד את השני"

למען האמת לא הרגשתי איזושהי הטפה מעצבנת...אלא תחזית קיצונית ונוראה למה שעלול לקרות עם התפתחות הטכנולוגיה...וזה במקום לטעמי

אישית מייחל שזה לא הולך לכיוון הזה! על אף שכבר המראה הזאת שהראו על הילדים של אחת האחיות שהן כל היום מול המסכים ומנותקים מהמציאות...זה כבר מה שקורה וזה כבר נורא לא-פחות.
דווקא הקטעים עם הטכנולוגיה הם אלו שהרגישו לי הכי מוגזמים והיסטריים בהטפה שלהם.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
קרוב לודאי :-):
זה מזכיר לי, אגב - שבסרט השני של קפטן אמריקה, כשהוא מתחבר עם החייל ההוא (וילסון), אז הם משווים את השירות שלהם, ובעיני זה היה קצת מטופש כי לוילסון יש הרבה יותר "נסיון" בלחימה בשטחי אויב. לרוג'רס היה רק טור אחד בגרמניה וגם הוא לא היה ארוך במיוחד
אני חושבת שזה דווקא היה איזה שנתיים שהיחידה שלו עבדה שרצו במונטז' לא? משהו מ43 עד 45?
את זה לא ראיתי יחסית הרבה זמן אז פחות זוכרת.
עדיין יכול להיות שסאם היה הרבה יותר בשטח.

מילי08

Well-known member
לא אהבתי שום יצירה שלו.
טוב, את חדשה כאן, אבל שתדעי שאסור להגיד משהו רע על באפי בפורום הזה.
זה חלק מהחוקים וכל העובר על הדיבר הזה, עונשו סקילה בכיכר העיר :-P:
בלי קשר, הוא התגלה כחלאה ומגיע לו שהקריירה שלו מחוקה.
נכון

טוב, את חדשה כאן, אבל שתדעי שאסור להגיד משהו רע על באפי בפורום הזה.
זה חלק מהחוקים וכל העובר על הדיבר הזה, עונשו סקילה בכיכר העיר :-P:
אז תכינו את האבנים, כי באפי היא האסוציאציה הראשונה שלי ל"אובר-רייטד" |שטן|

מילי08

Well-known member
אה, גברת עח"ו! במקום לצחקק לך, את צריכה לנצל את הזמן כדי להתחיל לראות!
תיכף שיימלס היא ז"ל ואני משתתפת בצערך, אבל זה אומר שתתפנה לך שעה שבועית.

didalf

Well-known member
אה, גברת עח"ו! במקום לצחקק לך, את צריכה לנצל את הזמן כדי להתחיל לראות!
תיכף שיימלס היא ז"ל ואני משתתפת בצערך, אבל זה אומר שתתפנה לך שעה שבועית.
אה גברת מילי לכי תפגיני מול נטפליקס שיעלו את זה כבר או שתקני לי מחשב חדש או שתבואי לכאן ותביאי לי אישית את מארז הדיוידי המהודר שלך. (שלא יהיה לי מה לעשות איתו כי למי יש דיוידי בימינו אז תעבירי הכל להארד דיסק)

dilia snake

Well-known member
מה יפה בעקבים? הרגליים נראות מחוברות למכשירי עינוי, והגוף נמצא ביציבה מעוותת.
לא נכון. יש לי סנדלים לעבודה עם עקב רחב של חמישה ס"מ והרגל שלי נראית איתן מושלם או עם סטילטו אדומות (7-8 ס"מ) שאני נועלת רק באירועים וכאלה. זה לא תמיד הכי נוח(או בריא) אבל הגוף תמיד נראה יותר טוב ככה.

ששואלים אותי מה הקטע הכי קשה ששברתי את הברך, אני אומרת שהייתי צריכה להפסיק עם יותר משנה.

didalf

Well-known member
מה זה עח"ו?
אני.
עדי חזיר וואנקרו.
עדי זה השם שלי.
חזיר זה המאומץ שלי.
וואנקרו זה השבט שלי.

לא נכון. יש לי סנדלים לעבודה עם עקב רחב של חמישה ס"מ והרגל שלי נראית איתן מושלם או עם סטילטו אדומות (7-8 ס"מ) שאני נועלת רק באירועים וכאלה. זה לא תמיד הכי נוח(או בריא) אבל הגוף תמיד נראה יותר טוב ככה.
תודה.

למעלה