דיוני סדרות #41

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זהו הסתיימה לה הסדרה סופרסטור.
למי שעוד לא ניסה - ממש כדאי
מי התחיל ועוד לא סיים - זה שווה את זה
אוקי תכלס הרוב די צפוי. אבל באמת שהייתי חותך מישהו אם הסדרה לא הייתה מסתיימת כשג'ונה ואיימי יחד.
די עיצבן אותי שאיימי התפטרה מהעבודה שלה בגלל הסגירה של החנות. כלומר זה מהלך יפה של סולידריות, אבל יש לה שני ילדים ואיך היא יכולה לוותר ככה על משרה ממש טובה (במיוחד כשלדינה לא הייתה בעיה להמשיך לעבוד עבור אותה חברה). אבל אני שמח שלפחות איימי עכשיו יכולה לקבל משרות ניהול גבוהות אחרות.
מאוד מתאים לג'ונה לנסות את מזלו בפוליטיקה. אני לא בטוח אם זה ייתאים למישהו כנה כל כך. (אבל בראש שלי הוא יהפוך לסגן נשיא של לזלי בעתיד)
הסוף עם הנאום של גארט הצליח ממש לרגש אותי, אם כי חשבתי לעצמי שזה לא ברמה של רטיבות בעיניים. עד שהמניאקים האלו הביאו את התקרה מלאת כוכבים וזה קצת שבר אותי.
אני כן שמח שדינה נשארה להיות מנהלת של המרכז שנשאר. די מוזר שהיא בסוף בחרה בהצעות של סנדרה. כלומר אני ממש שמח שסנדרה נשארה לעבוד והיא העוזרת שלה. אבל מה הקטע של לבחור בג'סטין ומרקוס?
חמוד מאוד שגלן פותח מחדש את החנות של אבא שלו. ועוד יותר שהוא מעסיק את צ'איין ומתאו. אבל כל הקטע שהחנות של אביו נסגרה בגלל שהיא לא יכלה להתחרות בחנויות הענק. איך זה השתנה?
אוי והזוי הקטע עם הרגליים. אם כי אני זוכר רק פעם אחת בעבר שמצאו שם רגל, אבל כנראה אני שוכח משהו. ואז הגילוי בסוף מי הוא זה שמשאיר את הרגליים (אליאס נראה לי קוראים לו). אני שמח שלא ראו אותו בקבוצה השמחה בסוף. אם כי קרול משום מה כן הייתה שם.

snirf

Active member
מי התחיל ועוד לא סיים - זה שווה את זה
אוקי תכלס הרוב די צפוי. אבל באמת שהייתי חותך מישהו אם הסדרה לא הייתה מסתיימת כשג'ונה ואיימי יחד.
די עיצבן אותי שאיימי התפטרה מהעבודה שלה בגלל הסגירה של החנות. כלומר זה מהלך יפה של סולידריות, אבל יש לה שני ילדים ואיך היא יכולה לוותר ככה על משרה ממש טובה (במיוחד כשלדינה לא הייתה בעיה להמשיך לעבוד עבור אותה חברה). אבל אני שמח שלפחות איימי עכשיו יכולה לקבל משרות ניהול גבוהות אחרות.
מאוד מתאים לג'ונה לנסות את מזלו בפוליטיקה. אני לא בטוח אם זה ייתאים למישהו כנה כל כך. (אבל בראש שלי הוא יהפוך לסגן נשיא של לזלי בעתיד)
הסוף עם הנאום של גארט הצליח ממש לרגש אותי, אם כי חשבתי לעצמי שזה לא ברמה של רטיבות בעיניים. עד שהמניאקים האלו הביאו את התקרה מלאת כוכבים וזה קצת שבר אותי.
אני כן שמח שדינה נשארה להיות מנהלת של המרכז שנשאר. די מוזר שהיא בסוף בחרה בהצעות של סנדרה. כלומר אני ממש שמח שסנדרה נשארה לעבוד והיא העוזרת שלה. אבל מה הקטע של לבחור בג'סטין ומרקוס?
חמוד מאוד שגלן פותח מחדש את החנות של אבא שלו. ועוד יותר שהוא מעסיק את צ'איין ומתאו. אבל כל הקטע שהחנות של אביו נסגרה בגלל שהיא לא יכלה להתחרות בחנויות הענק. איך זה השתנה?
אוי והזוי הקטע עם הרגליים. אם כי אני זוכר רק פעם אחת בעבר שמצאו שם רגל, אבל כנראה אני שוכח משהו. ואז הגילוי בסוף מי הוא זה שמשאיר את הרגליים (אליאס נראה לי קוראים לו). אני שמח שלא ראו אותו בקבוצה השמחה בסוף. אם כי קרול משום מה כן הייתה שם.

קראתי קצת כי בכ"ז מדובר בסיטקום...אז לא כ"כ משנה לי לדעת קצת ספויילרים
נשארו לי עונות 5-6 שאצפה ברגע שיהיה תרגום

Lhuna3

Well-known member
איזה פרק מרגש ;-( ניקי הוא באמת מהדמויות שאני הכי אוהבת ושמחה ש"החזירו לחיים" בסדרה.

חוץ מזה רואים שהפרק צולם לאחרונה כי טרח לציין שהוא כבר התחסן פעמיים :-D
אני זוכרת שתהינו בעיצומה של המגפה איך יתייחסו אליה בסדרות, ובסופו של דבר אני חושבת שבסדרה הזאת עשו את זה טוב, כי יצאו ידיי חובה בשביל שזה יהיה "יחסית" הגיוני שאנחנו במציאות של 2020-2021 בכך שיש מסכות וקצת מזכירים את ההגבלות, אבל חוץ מפרק אחד או שניים בהתחלה שעשו מזה קצת יותר עניין, הם השאירו את זה מאוד ברקע ולא נתנו לזה להשפיע ממש על העלילה.

חוץ מזה היה בתפקיד אורח קטן את בראד משיימלס.

Aranel Nenharma

Well-known member
מישהו אם הסדרה לא הייתה מסתיימת כשג'ונה ואיימי יחד
זה לא היה שאלה אם זה יקרה אלא איך יקרה.
וגם אהבתי בסוף איך שאמרו לנו שאיימי וג'ונה התחתנו והביאו ילד וזה היה כדרך אגב כזה ולא דחפו לנו מונטאז מהחתונה
די עיצבן אותי שאיימי התפטרה מהעבודה שלה בגלל הסגירה של החנות
גם מה זה יכול לעזור? ההיא אפילו לא ידעה איך איימי נראת. זה לא שזה מחאה שלמישהו מזיז שאיימי התפטרה
אבל מה הקטע של לבחור בג'סטין ומרקוס?
אלו גם כל האנשים שדינה ממש שונאת
חמוד מאוד שגלן פותח מחדש את החנות של אבא שלו. ועוד יותר שהוא מעסיק את צ'איין ומתאו
מעניין אבל איך יכניסו כאן את הסדרת בת של צאיין ובעלה (או שוויתרו על הרעיון הזה וזה עדיף כי מכל הדמויות מאלו הכי פחות איכפת לי)
ושמתם לב שבחנות של גלאן היה תלוי מאחורה תמונה של מרטל זה היה ממש יפה ומרגש.
בעקרון אהבתי את הפרק. אני כן חושבת שאם היה להם יותר זמן היה אפשר לבנות את הסיפור של סגירת החנות טוב יותר ולא פתאומי כזה.
אני ממש אהבתי את הסדרה. הם גם הצליחו להכניס את הסיפור של הקורונה בצורה טובה לעלילה וזה אפילו תרם הרבה וגם אני חושבת שהם הצליחו טוב מאוד להחזיק עונה כאשר הדמות הראשית שלהם עזבה את הסדרה.

Lhuna3

Well-known member
טוב אני קצת אסכם איפה אנחנו עומדים בערך, לפי איך שזה נראה לפחות.

האריסון וולס הוא <שם פרטי שאי אפשר לזכור> ת'ון (לא ברור עדיין הקשר לאדי ת'ון) שגרם לתאונה של וולס האמיתי שבה אשתו/חברתו מתה ואז השתלט על הגוף שלו וגנב את זהותו, וזאת במטרה להקים ולהפעיל מוקדם יותר את מאיץ החלקיקים, מה שקרה בהסטוריה שלו בשנת 2020, והוא רוצה שזה יקרה מוקדם יותר.
הוא הגיע מהעתיד הרחוק מאוד, מאות שנים בעתיד (ואולי גם מעולם אחר, זה נרמז במילים מסוימות אבל לא בצורה ברורה, אז אני לא סגורה על זה). הוא היה הפלאש ההפוך בחליפה הצהובה שהרג את אמא של בארי אבל לפי דבריו (מה שאמר לסיסקו לפני שהוא הרג אותו בקו הזמן שבארי שינה כשהוא חזר בלי להתכוון יום אחורה) התכוון להרוג את בארי בעצמו, ונראה שבארי הציל את עצמו הילד.
אחרי האירוע הזה הוא נתקע בעבר כי הוא רוקן מיכולות המהירות שלו, ונראה שהמטרה שלו היא לחזור לזמן (ועולם?) שלו ובשביל זה הוא דווקא צריך את בארי ושבארי יפתח מהירות גדולה יותר, כנראה כי זה מה שראינו שמאפשר מסע בזמן, אז זה לא ברור לגמרי איך הוא מתכוון להשתמש בו אבל הוא תלוי בו איכשהו ולכן הוא יצר את הפיצוץ והכל ולכן הוא גם מגן על בארי.
(מה שאני מעוניינת לדעת זה האם נשאר בו חלק מוולס האמיתי שהיה איש טוב וזה בעצם החלק שלו שנראה טוב רוב הזמן, בדומה לרוני והפרופסור ההוא, או שזה 100% העמדת פנים של האיש הרע הזה.)

בינתיים במחלקת הטלנובלה, בארי התוודה על אהבתו בפני אייריס שדחתה אותו, אבל אחרי שהתחיל לצאת עם כתבת אחרת היא כמובן החליטה שהיא כן אוהבת אותו גם אבל עדיין המשיכה להכחיש את זה בזמן שהיא קצת "מחבלת" ומספרת לכתבת שהוא אוהב אותה (את אייריס), בסוף היא כן מתוודה והם מתנשקים אבל זה רגע לפני שבארי נאלץ לרוץ ממש מהר (וגם נחשף בפניה בתור הפלאש) בשביל להציל את העיר מצונאמי שגרם לו מרדון, האח של ההוא מאחד הפרקים הראשונים שרוצה נקמה, ואז הוא כאמור החזיר את הזמן לאחור ומחק האירוע הזה, ועכשיו אייריס שוב מכחישה את רגשותיה כלפיו.

חוץ מזה ג'ו שחשד כבר מזמן בוולס שכנע גם את סיסקו לחשוד וסיסקו גם גילה עליו את האמת ונרצח על ידו אבל כאמור זה נמחק ועכשיו סיסקו לא יודע כלום, אבל ג'ו עדיין חושד וגם כתב אחר מהעיתון שרצה לפרסם על וולס דברים רעים נעלם, מה שגורם לבארי להשתכנע סופסוף והוא כבר מבין שוולס היה הספידסטר השני, ושניהם מגלים הכל לאדי כדי שיעזור להם להוריד את אייריס מהסיפור של הכתב שנעלם (די כבר תספרו לה, דפוקים).

קפטן קולד והחבר הטיפש שלו היו במעצר אבל איכשהו עכשיו הם לא, למרות שלא ראינו שהם ברחו וזה לא הגיוני כל כך ששחררו אותם. בכל אופן הם חטפו את סיסקו ואחיו ואילצו את סיסקו לחשוף בפני קולד את הזהות של בארי.
ובארי גם נחשף בפני אבא שלו.
בקיצור חוץ מאייריס בערך כולם יודעים |שפם|

Lhuna3

Well-known member
פליסיטי מגיעה לבקר עם חבר שלה שהוא מסתבר גם מיליונר עם חליפת איירון מן או משהו וקורא לעצמו "אטום".

אדי מוטרד כמוני מזה שרק אייריס לא יודעת על בארי.
(אני כל כך מקווה שלא נגלה בסוף שהוא רע איכשהו בגלל הקשר לנבל)
אבל היא רואה שהוא מסתיר ממנה משהו ונפרדת או מאיימת להפרד ממנו. זה מעצבן.

טינה המנהלת של מעבדות מרקורי מספרת לבארי שהיא הכירה את וולס לפני התאונה ושאחריה הוא נהיה כמו אדם אחר.
לסיסקו יש איכשהו פלאשבקים לקו הזמן שבוטל שבו הוא גילה על וולס ווולס הרג אותו, ובסוף ג'ו ובארי מגלים לקייטלין וסיסקו שוולס הוא הפלאש ההפוך.

Lion_Heart

Well-known member
פליסיטי מגיעה לבקר עם חבר שלה שהוא מסתבר גם מיליונר עם חליפת איירון מן או משהו וקורא לעצמו "אטום".

אדי מוטרד כמוני מזה שרק אייריס לא יודעת על בארי.
(אני כל כך מקווה שלא נגלה בסוף שהוא רע איכשהו בגלל הקשר לנבל)
אבל היא רואה שהוא מסתיר ממנה משהו ונפרדת או מאיימת להפרד ממנו. זה מעצבן.

טינה המנהלת של מעבדות מרקורי מספרת לבארי שהיא הכירה את וולס לפני התאונה ושאחריה הוא נהיה כמו אדם אחר.
לסיסקו יש איכשהו פלאשבקים לקו הזמן שבוטל שבו הוא גילה על וולס ווולס הרג אותו, ובסוף ג'ו ובארי מגלים לקייטלין וסיסקו שוולס הוא הפלאש ההפוך.
שאלה קטנה בקשר לפרק והבהרה,אם לא ידעת
השחקנית של טינה שיחקה בסדרת ה FLASH מ 1990 כמו ג'ון ווסלי שיפ(אבא של בארי)
האם לנבלית של הפרק היה קטע עם דבורים?

Aranel Nenharma

Well-known member
איזה פרק מרגש ;-( ניקי הוא באמת מהדמויות שאני הכי אוהבת ושמחה ש"החזירו לחיים" בסדרה.

חוץ מזה רואים שהפרק צולם לאחרונה כי טרח לציין שהוא כבר התחסן פעמיים :-D
אני זוכרת שתהינו בעיצומה של המגפה איך יתייחסו אליה בסדרות, ובסופו של דבר אני חושבת שבסדרה הזאת עשו את זה טוב, כי יצאו ידיי חובה בשביל שזה יהיה "יחסית" הגיוני שאנחנו במציאות של 2020-2021 בכך שיש מסכות וקצת מזכירים את ההגבלות, אבל חוץ מפרק אחד או שניים בהתחלה שעשו מזה קצת יותר עניין, הם השאירו את זה מאוד ברקע ולא נתנו לזה להשפיע ממש על העלילה.

חוץ מזה היה בתפקיד אורח קטן את בראד משיימלס.
אני גם ממש שמחה שסוף סוף היה פרק שהתמקד על ניקי.
אני לא מאמינה שהיה פרק שהתמקד על האמא של רנלד (אמא שלא איכפת לי ממנה) לפני שהיה על ניקי.
אם כבר אז עוד לא קיבלנו פרק שמוקדש כל כולו לטובי (היה פרק אחד שטובי הילד היה עלילה מתוך רבים)

היה גם נחמד שהחזירו את קאסי והראו שהיא עדיין בקשר עם ניקי

Lhuna3

Well-known member
טוב סופסוף אייריס גילתה.
חוץ מזה איובארד(?) נחשף סופית אחרי שהם ניסו להוציא ממנו הודאה אבל הוא כמובן ידע על כל מה שהם עושים (אני חשבתי כל הזמן שאין מצב שאין לו מושג מזה שהם כבר חושדים ואח"כ יודעים עליו, אפילו אם לא היו לו מצלמות ומעקבים בכל מקום, וזה לגמרי מתבקש שהיו לו, הם היו כל כך לא זהירים שאפילו דיברו על זה במעבדה שלהם שבה הוא כל הזמן מסתובב ומיליון פעמים מופיע מאחוריהם כשהם באמצע שיחה, זה היה מטומטם לגמרי). והוא חטף את אדי שהוא מהמשפחה שלו ומחזיק אותו בן ערובה באיזה מתקן שממנו נראה כאילו שהוא מתכנן "לחזור הביתה" אולי.
הדבר שהיה נחמד לגלות זה שגדעון אמרה לבארי שהוא יצר אותה.
אבל אני חשבתי שאולי אחרי שהם נכשלו עם התוכנית שלהם עם איובארד אז בארי יחזור שוב בזמן לאחור כדי לעשות ניסיון בצורה יותר חכמה. אבל לא נראה שהולכים בכיוון הזה.

מילי08

Well-known member
אני לא התחברתי אליה, למרות שראיתי לא מעט.
ניסיתי להמשיך אותה שבוע שעבר מאמצע עונה 4, אבל אחרי כמה פרקים נשברתי

אתמול ראיתי את הנוקמים- עידן האולטרון אבל פחות אהבתי.
זה התחיל עם ה CGI בתחילת הסרט, שהיה עשוי גרוע בעיני. השילוב של ה CGI הגרוע ביחד עם זה שראינו את הנוקמים ביחד בלי רקע קודם, גרם לי לחשוב שתיכף יראו לנו שזה משחק וידאו שהנוקמים משחקים עם עצמם.
כמה הערות כלליות:
* לא הבנתי למה צחקו כל כך על קפטן אמריקה בקטע עם ה language. כאילו, פ'סדר, הוא חננה כזה ולא אוהב קללות, אבל זה לא היה כזה היסטרי שצריך להזכיר לו כל הזמן.
* לא אהבתי את קו העלילה הרומנטי בין נטשה וברוס באנר. זה שהיא מצליחה להרגיע אותו זה סבבה, אבל משם ועד התאהבות?! לא מתחבר לי. ומארק רופאלו ממשיך לא לשכנע אותי שהוא שחקן טוב.
* בסצינה שהאולטרון תוקף אותם בזמן המסיבה, נטשה מושכת את ברוס והוא נופל לה על החזה, בסצינה שדומה למה שגל גדות המלכה סירבה לעשות. זו באמת סצינה משפילה. מעניין אם קרה משהו לווידון מאז שהוא יצר את באפי. אולי חייזרים תקפו אותו והחליפו אותו במתחזה. לדעתי זה ההסבר ההגיוני היחיד.
* קובי סמולדרס (מריה היל. אני לא אזכור כנראה את שם הדמות שלה בחיים. הייתי צריכה לחפש) לא יודעת ללכת על עקבים :-D הלוואי שיפסיקו להנעיל נשים בנעל הכי לא נוחה שקיימת.
* וונדה שוכחת לפעמים את המבטא שלה
* טוני סטארק שוב מוצג רע, אחרי כל התהליך שהוא עבר בסרטים העצמאיים, כאן הוא מוחזר לתפקיד של הדוש שלא מתחשב מספיק באחרים.
* ההערות של הוקאיי לקראת הסוף על אח של ונדה (לפני שהוא מת כמובן):
[Draws his bow and points it at Pietro's back] Nobody would know. Nobody. "The last I saw him, Ultron was sitting on him. Uh... yeah, he'll be missed. That quick little bastard. I miss him already..."
אני חושבת שזו הסצינה שהכי שיעשעה אותי בסרט.
* מעניין אם הסיבה שלא ראו את ג'יין ופפר היא שנגמר התקציב כדי לשלם להן...

לתגובות אליכם:
אני אזהיר מראש שהוא פחות טוב מהראשון.
אני מסכימה
סרט ממש טוב!

הוא אפילו מתחיל טוב, בניגוד לרוב שאר הסרטים.
וואלה? אהבת אותו?
אולי כי לא היו בו סצינות מכות..
ת'ור עדיין החמוד ביותר, איזה נשמה טובה ומושלמת |מאוהב|
לגמרי |מאוהב|, אם כי מבאס אותי שבתור הדמות היחידה שיש לה כוחות על טבעיים, הוא מקבל הכי פחות נפח. הרגשתי שהוא עסוק רוב הזמן בלהיות יפה (והוא עושה את התפקיד נפלא). לדעתי, בתור אל או חייזר או אל חייזר, הוא אמור להיות הכי חזק שם.
אוהבת ממש גם את באנר, הוא כזה צנוע ומתוק והיחיד שיש לו קונפליקט אמיתי עם הצד של "הגיבור" שבו, כי הוא מפלצת גם.
אני הרבה יותר אוהבת את נטשה איתו (אל תכעסי עלי עדי אבל לא אהבתי בכלל את הפלרטוטים שלה עם הקפטן בסרט קפטן 2), ואיזה חמוד הקפטן שמפרגן לו איתה.
לונה! מה יהיה? אנחנו לא נסכים על כלום?
ת'ור נראה מודאג לרגע כשהקפטן כמעט מצליח! נראה היה שהיה הפטיש זז קצת. יכול להיות שהוא יכול ורק העמיד פנים שלא?? כי תכל'ס יש הגיון להאמין שהוא יחשב "ראוי" לפטיש באותה מידה כמו ת'ור. אנחנו יודעים שהוא אלטרואיסט והכי wholesome (שאפילו קללות מפריעות לו).
הוא באמת ראוי סך הכל. הוא נשמה טובה, ותמיד היה כזה, לכן זה הגיוני שהוא יוכל להיות ראוי.
לי הפריע אבל שוויז'ן יכול להחזיק את הפטיש בלי בעיה. לא יודעת למה... נראה לי זה עלול להיות מסוכן
הוא [אולטרון] בורח דרך האינטרנט והם מפחדים שהוא ימצא את הקודים הגרעיניים ופתאום אני חושבת על בקה וא.ל.י.
:-D
ואיזה חמודים המשפחה של הוקאיי.
וסטארק "זאת סוכנת כלשהי...", "ואלו סוכנים קטנים יותר" :-D
:-D זה היה ממש חמוד
אהבתי איך שהתאומים מפנים את העיר. הם בכלל מאוד מגניבים.
הם באמת היו מגניבים ברגע שהם החליטו לעבור לצד הטוב :-D
אוי והתאום בסוף שמת זה נורא.
זה באמת היה עצוב, אבל בגלל שידעתי שבסדרה מדובר על ונדה ובן זוג כלשהו, היה לי ברור מההתחלה שהוא לא ישרוד
אגב, לא הבנתי למה ונדה כל כך הסתקרנה ונדלקה על ויז'ן כשהוא רק הגיח. לא היתה שום אינטארקציה ביניהם. אבל נראה שגם הוא שם עליה עין, ולכן הציל אותה בסוף.
וואי נטשה וברוס יש להם כזה אפס כימיה אני אף פעם לא הבנתי למה עשו את זה
תודה!
למעשה אני חושבת שיש לה יותר כימיה עם קאפ בחצי סצנה בסרט הזה יותר מכל מה שיש לה עם ברוס. (יש קטע כשהם בבית של קלינט ופיורי צץ ואומר איזה מילה "גסה" ונטשה עושה כזה "סטיב לא אוהב דיבור כזה" וסטיב כזה "יו נואו וואט רומנוף" ווכל הטון והפרצופים שלהם אחד לשני - כימיה!|לב|)
לגמרי |מאוהב|. אני איתך בשיפ הזה
בכלל אני מתה על כל הקטע של המסיבה בהתחלה שהם סתם אנשים חמודים וכמעט נורמליים במסיבה
ות'ור! מתמנגל ככה עם אנשים. לפחות המדענית ההיא היתה מספיק כנה כדי להודות שרק עבורו היא תבוא למסיבה
גם המון אקשן וקרבות שמבוימים ממש מרהיב ובחוכמה, גם המון הומור, אולי יותר מידי דיאלוגים בשביל מי שבא רק בשביל אקשן ופיצוצים?
לדעתי בדיוק ההיפך... אקשן פחות טוב, למרות שהביג באד היה מעולה; ההומור פחות הצחיק אותי והדיאלוגים היו בנאליים...
כל הAI האלה אותו דבר ברגע שיש להם קצת שכל מבינים שצריך להשמיד אותנו.
נו, אם האינטיליגנציות הכי חכמות שאנחנו מצליחים לעשות מגיעות כולן למסקנה הזאת, כנראה שהיא נכונה!
סוף סוף אנחנו מסכימות על משהו!
לא, דווקא בקרב הצופים שכן מנתחים סרט טיפה מעבר לאקשן ופיצוצים. אני לא זוכרת כבר את הטענות שראיתי האמת.
[יש מצב אבל שהחיבור המאולץ בין נטשה וברוס זה חלק מזה, אני כמעט בטוחה שאת הצופה היחידה שאהבה את זה:-D]
תראו מה זה! לשם שינוי אני לא בדעת מיעוט :-0
אולי עח"ו בסוף תאהב אותי :-D
גם פה אני שונה ממך ואני לא אהבתי את הקשר הרומנטי בין באנר לנאטשה, אך גם לא אהבתי קשר רומנטי בין סטיב לנאטשה. לכריס אוונס וסקארלט יש כימיה מדהימה ביחד והם גם עשו מלא פרויקטים ביחד, אך תמיד ראיתי את זה ככימיה אפלטונית.
|כן|
הסרט קיבל רק 76% ברוטן טומאטוס שזה יותר רק מהענק הירוק, איירון מן 2 ות'ור 2.
אני נותנת יותר לאיירון מן 2 ות'ור 2
אחת מהבעיות פשוט נובעת מכך שהוא מלא יותר דמויות ומרגיש מפוזר יותר.
הרומן בין ברוס ונטשה הרגיש כאילו בא משום מקום והלך לשום מקום.
כן וכן
ומשהו שהטריד אותי תמיד זה הסיפור של התאומים שלא ממש ברור למה הם עוזרים לאולטרון ואז כאילו משום מקום מצטרפים לנוקמים שניה אחרי שהם היו נגדם.
אני מניחה שבהתחלה זה התחיל משטיפת מוח, אבל הם כן שינו את דעתם מהר מידי ובלי תהליך. גם נראה שוונדה היא זו שקובעת את הדברים ואחיה פשוט משתף איתה פעולה
(האמת האם הסבירו למה קראו לויז'ן ככה? כי אני לא זוכר את זה)
הוא הויז'ן של אולרטון שיצר אותו. אולטרון קרא לו ככה
ת'ור קרא לו ככה כי הוא ה"ויז'ן" שלו (בקטע של חזיון או התגלות משהו כזה, מה שהוא לא ראה שם במים המוזרים שהוא נכנס אליהם ואז היה לו חזיון של אבני האינסוף)
אולי אני מתבלבלת?
אני לא אתווכח עם עדי כי הזכרון שלה יותר טוב, אבל אני כן חושבת שאולטרון אמר את זה
(טוב, אז אולי אני כן אתווכח עם עדי :-D)
** בבקשה תשלחי מכתב לג'וס ווידון על כך שאהבת מאוד את הסרט הזה, ממה שאומרים עדיין מאוד כואב לו זה שהסרט הזה קיבל פחות אהבה.
מגיע לו 🖕

צפיתי גם באנטמן 1. סרט באמת לא הכרחי, אבל חביב כזה בסה"כ.
אנטמן הוא באמת סרט חמוד אם כי יש מצב אם זה לא היה עם פול ראד לא היתי מתה עליו כל כך אבל פול ראד:love:
נראה לי שאני אוותר עליו. זה דווקא פול ראד שמוריד לי. פעם אהבתי אותו, אבל מיציתי אותו די מהר

didalf

Well-known member
השילוב של ה CGI הגרוע ביחד עם זה שראינו את הנוקמים ביחד בלי רקע קודם, גרם לי לחשוב שתיכף יראו לנו שזה משחק וידאו שהנוקמים משחקים עם עצמם.
:-D:-D
לא מסכימה אבל זה הצחיק אותי.

* לא אהבתי את קו העלילה הרומנטי בין נטשה וברוס באנר. זה שהיא מצליחה להרגיע אותו זה סבבה, אבל משם ועד התאהבות?! לא מתחבר לי.
|כן|תודה!!

לי הפריע אבל שוויז'ן יכול להחזיק את הפטיש בלי בעיה. לא יודעת למה... נראה לי זה עלול להיות מסוכן
כי הוא רובוט שעכשיו נוצר הוא הוא עוד לא עשה שום דבר רע.

לגמרי |מאוהב|. אני איתך בשיפ הזה
יאססס!! גוד מילי!

אולי עח"ו בסוף תאהב אותי :-D
מתקרבת לשם:-D
אבל אני כן אוהבת את הסרט הזה הרבה יותר ממה שרוב האנשים אוהבים וחושבת שהרוב סתם מגזימים. מארבעת סרטי הנוקמים הוא אולי הכי פחות טוב אבל הוא עדיף בעיניי על הרבה סרטים אחרים שנחשבים יותר טובים בעיניי הקונצנזוס.

אולי אני מתבלבלת?
אני לא אתווכח עם עדי כי הזכרון שלה יותר טוב, אבל אני כן חושבת שאולטרון אמר את זה
(טוב, אז אולי אני כן אתווכח עם עדי :-D)
אל תתווכחי עם מי שראתה את הסרט מליון פעם:-D אבל יש מצב ששניהם התייחסו אליו כחזון שלהם. תור בוודאות ואולי גם אולטרון.

אני מניחה שבהתחלה זה התחיל משטיפת מוח, אבל הם כן שינו את דעתם מהר מידי ובלי תהליך. גם נראה שוונדה היא זו שקובעת את הדברים ואחיה פשוט משתף איתה פעולה
וונדה הצליחה לקרוא את המחשבות של אולטרון ונבהלה מהמטרה הסופית שלו.

snirf

Active member
עשיתי בינג' הסופ"ש של השנים/YEARS AND YEARS שחיכיתי לצפות בה במשך הרבה מאוד זמן...וסוף סוף מצאתי! נהניתי ממנה, היא מאוד מוצלחת ו"פותחת את הראש".
היא מעין שילוב של כמה סדרות באמת...מראה שחורה, UPLOAD וגם עקורים (בגלל אחת העלילות).

למה הוא תמיד חייב לעשות סצינה טראגית מרכזית בסדרות שלו?:cry: (ע"ע IT'S A SIN שלא ארחיב)
אם כי אני יותר התרגשתי/הופתעתי מהמוות כאן של ראסל טובי (איך אני אוהב את השחקן הזה! עוד מלוקינג)...איזה נורא, עשה את כל המאמצים בשביל למלט את אהובו ובסוף מת בעצמו. הסיפור שלהם היה יפה (למרות שהוא בגד ועזב את בעלו). כל ההתעסקות הזאת סביב נושא הפליטים מאוד הזכירה לי את המיני-סדרה של נטפליקס "עקורים" שכל כולה מתמקד בנושא הזה...מאוד מאוד מומלצת מי שעדיין לא צפה בה.
כל מטרת הסדרה היא לזעזע עם הרחקת-הלכת שהיא מציגה...איך אנשים משנים את דעתם לגבי מועמד פוליטי (ממתמודדת חלשה בלי ידע פוליטי ועם חוצפה ודעות הזויות, פתאום עם חלוף השנים הצליחה להשפיע על דעת הציבור ולעלות לשלטון), כל ההתפתחות הטכנולוגית המלחיצה שבאה על חשבון השכל של האדם (לא פעם רמזו בסדרה שאנשים נהיים טפשים יותר במיוחד הדור הצעיר...ויש בזה משהו), האזכור של השואה בדמות מחנות פליטים והשמדת עם כמעין "ההיסטוריה חוזרת על עצמה" גם כן הייתה מצמררת...
גם בתאני (ששיחקה את הדמות האהובה בIT'S A SIN) משחקת פה! צעירה יותר ו...דמות מעצבנת יותר כאחת שמושפעת מהטכנולוגיה...עם כל הניתוחים שהיא עושה על עצמה "מה, אני אהיה רק בת'אני"? מעין הרחקת-לכת לכל בני הנוער היום עם כל הרשתות החברתיות...

הסוף של הסדרה נתן אזכור/מקפצה לUPLOAD (על אף שלא מדובר באותו יוצר, אבל הרעיון מאוד דומה) שכן הנושא נשאר פתוח האם ה"העלאה" עבדה או לא (ובעצם מי שממשיך לUPLOAD יכול להבין שזה "כן עובד":p מעניין)

שורה תחתונה- זאת בהחלט סדרה חובתית ומשמעותית לצפייה בעיניי.

מילי08

Well-known member
כי הוא רובוט שעכשיו נוצר הוא הוא עוד לא עשה שום דבר רע.
יש בזה משהו. וגם זה שהאבן ההיא מוטמעת בו כנראה נותן לו זכויות מסוימות
מארבעת סרטי הנוקמים
ארבעה? חשבתי שהיו שלושה..
אל תתווכחי עם מי שראתה את הסרט מליון פעם:-D
חח סבבה
וונדה הצליחה לקרוא את המחשבות של אולטרון ונבהלה מהמטרה הסופית שלו.
נכון, אבל ממי שעבר שטיפת מוח אני לא מצפה לשינוי כל כך מהיר בתפיסה

Lhuna3

Well-known member
זה התחיל עם ה CGI בתחילת הסרט, שהיה עשוי גרוע בעיני. השילוב של ה CGI הגרוע ביחד עם זה שראינו את הנוקמים ביחד בלי רקע קודם, גרם לי לחשוב שתיכף יראו לנו שזה משחק וידאו שהנוקמים משחקים עם עצמם.
לא יודעת על איזה CGI גרוע את מדברת.
* לא הבנתי למה צחקו כל כך על קפטן אמריקה בקטע עם ה language. כאילו, פ'סדר, הוא חננה כזה ולא אוהב קללות, אבל זה לא היה כזה היסטרי שצריך להזכיר לו כל הזמן.
אני גם לא ממש מצאתי את זה כזה מצחיק.
לא אהבתי את קו העלילה הרומנטי בין נטשה וברוס באנר.
לא אכפת לי להשאר היחידה במיעוט בעניין הזה, אני רגילה.
י. ומארק רופאלו ממשיך לא לשכנע אותי שהוא שחקן טוב.
אבל אני באמת לא יודעת מה את רוצה ממנו.
בסצינה שהאולטרון תוקף אותם בזמן המסיבה, נטשה מושכת את ברוס והוא נופל לה על החזה, בסצינה שדומה למה שגל גדות המלכה סירבה לעשות. זו באמת סצינה משפילה.
אני לא שמתי לב לזה בצפיה הראשונה, אבל בשניה שהיתה באמת אחרי ששמעתי על המקרה של גל גדות, כן שמתי לב וזה הציק גם לי :-(
הלוואי שיפסיקו להנעיל נשים בנעל הכי לא נוחה שקיימת.
והלוואי שנשים בעצמן יפסיקו לנעול אותה מרצונן.
* וונדה שוכחת לפעמים את המבטא שלה
אכן :-D
* טוני סטארק שוב מוצג רע, אחרי כל התהליך שהוא עבר בסרטים העצמאיים, כאן הוא מוחזר לתפקיד של הדוש שלא מתחשב מספיק באחרים.
אני לא רואה את זה ככה. הוא פשוט חושב שהוא יודע הכי טוב מכולם, אבל הכוונות שלו טובות. אני לא רואה אותו כדוש. הוא היה דוש בתחילת הסרט הראשון שלו.
ואלה? אהבת אותו?
אולי כי לא היו בו סצינות מכות..
אהבתי אותו וגם בצפיה שניה הוא מהטובים, ואני כנראה אשאר במיעוט גם בעניין הזה...
לונה! מה יהיה? אנחנו לא נסכים על כלום?
את לא יכולה להאשים אותי בזה שאת טועה בדברים :p

didalf

Well-known member
אם כי אני יותר התרגשתי/הופתעתי מהמוות כאן של ראסל טובי (איך אני אוהב את השחקן הזה! עוד מלוקינג)...איזה נורא, עשה את כל המאמצים בשביל למלט את אהובו ובסוף מת בעצמו. הסיפור שלהם היה יפה (למרות שהוא בגד ועזב את בעלו).
יאוו כן;-(|לב-ש|

הסדרה הזאת מצד אחד הייתה טובה מצד שני הייתה קצת מטיפנית בעיניי בקטע מעצבן.

וחוצמזה ראיתי אותה מזמן לפני הקורונה אבל מכל מה שהיא חזתה היא פספסה את הקורונה דווקא:-D היא לא מרגישה טיפה פחות רלוונטית ככה?

snirf

Active member
יאוו כן;-(|לב-ש|

הסדרה הזאת מצד אחד הייתה טובה מצד שני הייתה קצת מטיפנית בעיניי בקטע מעצבן.

וחוצמזה ראיתי אותה מזמן לפני הקורונה אבל מכל מה שהיא חזתה היא פספסה את הקורונה דווקא:-D היא לא מרגישה טיפה פחות רלוונטית ככה?

למען האמת לא הרגשתי איזושהי הטפה מעצבנת...אלא תחזית קיצונית ונוראה למה שעלול לקרות עם התפתחות הטכנולוגיה...וזה במקום לטעמי

אישית מייחל שזה לא הולך לכיוון הזה! על אף שכבר המראה הזאת שהראו על הילדים של אחת האחיות שהן כל היום מול המסכים ומנותקים מהמציאות...זה כבר מה שקורה וזה כבר נורא לא-פחות.

ויש משהו במה שאת אומרת לגבי הקורונה...קטע שלא חזו את זה בסדרה. אם כי יש משהו "מרענן" בלצפות בסדרה שלא עוסקת בזה בין אם זה בהווה ואם זה בתצורה עתידנית.

מה שכן מוזר זה שבסדרה חוזים את הדיפ-פייק בשלב מאוחר, אבל במציאות זה כבר קורה...

didalf

Well-known member
ארבעה? חשבתי שהיו שלושה..
נופ, ארבעה. הנוקמים1, אולטרון, מלחמת האינסוף, אנדגיים. (השניים האחרונים אפשר להתסכל עליהם כשני חצאים של אותו סרט, אבל אז זה שש שעות סרט:-D)

נכון, אבל ממי שעבר שטיפת מוח אני לא מצפה לשינוי כל כך מהיר בתפיסה
אבל היא לא עברה שטיפת מוח בנוגע לאולטרון. אני לא בטוחה שהיא עברה שטיפת מוח בכלל. היא ואח שלה נפגעו מסטארק בגלל הטיל שלו שאיים על חייהם בגיל 10 ולכן הפכו לאנכריטים או משהו והתנדבו לניסויים בהיידרה. הם לא שטפו להם את המוח כמו לבאקי הם עשו להם ניסויים שהעניקו להם כוחות. כאילו יכול להיות שיש פה איזה שטיפת מוח להסכים לזה אבל לא באותה רמה.
ואז אולטרון פשוט שכנע אותם די בקלות להצטרף אליו כי הוא נגד סטארק. וכשהיא ראתה מה הוא רוצה באמת היא נבהלה ומקביל ראתה שהנוקמים כן יש להם כווונות טובות אז עברה צד.

הנוקמים עידן אולטרון סרט טוב שכולם טועים בעניינו חוץ ממני
:-D:-D

אני לא שמתי לב לזה בצפיה הראשונה, אבל בשניה שהיתה באמת אחרי ששמעתי על המקרה של גל גדות, כן שמתי לב וזה הציק גם לי :-(
כנל:-(

אני לא רואה את זה ככה. הוא פשוט חושב שהוא יודע הכי טוב מכולם, אבל הכוונות שלו טובות. אני לא רואה אותו כדוש. הוא היה דוש בתחילת הסרט הראשון שלו.
|כן|

אהבתי אותו וגם בצפיה שניה הוא מהטובים, ואני כנראה אשאר במיעוט גם בעניין הזה...
חחחח מה את רוצה אני יחסית מסכימה איתך.

מילי08

Well-known member
לא יודעת על איזה CGI גרוע את מדברת.
לא תמיד אני שמה לב לדברים האלה, אבל כשרואים את המאבק - לפני שמתמקדים בדמויות, משהו שם נראה לא אמין
אני גם לא ממש מצאתי את זה כזה מצחיק.
אוקיי, אנחנו מסכימות על משהו
לא אכפת לי להשאר היחידה במיעוט בעניין הזה, אני רגילה.
הלו, בד"כ זה התפקיד שלי!
אבל אני באמת לא יודעת מה את רוצה ממנו.
אין לי כימיה איתו :-D
כדמות- ברוס באנר הוא באמת סבבה, אבל מארק רופאלו לא משכנע אותי
אוקיי, מסכימות על עוד משהו. יש תקווה!
והלוואי שנשים בעצמן יפסיקו לנעול אותה מרצונן.
נשים מטומטמות, אבל כשאמרתי את זה פעם את ועדי כמעט חסמתן אותי מהפורום :-D
(חוץ מעדי נחש! |מאוהב| לך מותר להאריך ציפורניים ולנעול נעלי עקב בלי שתיחשבי למטומטמת. [הצלתי את כבודי...?])
אני לא רואה את זה ככה. הוא פשוט חושב שהוא יודע הכי טוב מכולם, אבל הכוונות שלו טובות
נכון, אבל לטעמי הציגו את כל הסיפור הזה בצורה קצת שטחית. אנחנו כבר מכירים את טוני ולכן יודעים שהכוונות שלו טובות, אבל לא היינו מבינים את זה בלי ההכרות המוקדמת
את לא יכולה להאשים אותי בזה שאת טועה בדברים :p
|שפם|
מלחמת האינסוף, אנדגיים
חשבתי שזה אותו סרט...
אבל היא לא עברה שטיפת מוח בנוגע לאולטרון. אני לא בטוחה שהיא עברה שטיפת מוח בכלל. היא ואח שלה נפגעו מסטארק בגלל הטיל שלו שאיים על חייהם בגיל 10 ולכן הפכו לאנכריטים או משהו והתנדבו לניסויים בהיידרה. הם לא שטפו להם את המוח כמו לבאקי הם עשו להם ניסויים שהעניקו להם כוחות. כאילו יכול להיות שיש פה איזה שטיפת מוח להסכים לזה אבל לא באותה רמה.
ואז אולטרון פשוט שכנע אותם די בקלות להצטרף אליו כי הוא נגד סטארק. וכשהיא ראתה מה הוא רוצה באמת היא נבהלה ומקביל ראתה שהנוקמים כן יש להם כווונות טובות אז עברה צד.
טוב, נגיד..

למעלה