דיוני סדרות #39

dilia snake

Well-known member
זה לא יעזור בכלום בשביל ההכרות כי חוזרים על כל הדברים שבהכרות של בארי. הדבר היחיד שמשמעותי שם זה הקשר בינו ובין אוליבר ופליסיטי.
בכל מקרה אפשר למצוא קטעים ביו-טיוב:
מה שאני זוכרת מהפרקים האלו, זה שאוליבר שואל אם ההורים של בארי יודעים איפה הוא(או שזו רק אימא שלו שלו?) ואז יותר מאוחר מגלים מה קרה להורים שלו ושבסוף בארי מקבל כוחות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אנחנו גם עדיין לא בטוחים אם הוא בגד בה או לא (או שאני ממש תמימה ולא הבנתי)
זה איכשהו מרגיש שלא ברור לחלוטין, אבל זה גם כאילו כן ברור לחלוטין.
הרי ברור שהוא לא כנה איתה. האנשים של אלכס בקפריסין חשפו שהמטרה שלהם היא לגייס אותו. הוא יודע שהבחור האחר ההוא (טומי) עובד איתם. ולא רק שהוא לא סיפר לה על זה אלא הוא גם דחף אותה חזק מאוד לכיוון הצעת החוק שהם דחפו.
אפשר לטעון שהוא חשב שמה שהוא עושה לא ממש יפגע בה. אחרי הכל זה באמת חוק טוב* וייתכן בהחלט שהוא לא ידע כלום על החלק שבו הם משלמים לאבא שלה מאותה עמותה.
לא לחלוטין ברור עד כמה, אבל הוא בטוח לא נקי.

*לגבי החוק של זה שחייבים ללמוד כדי לקבל זכות לעשות חשבון בנק, יש בזה באמת דברים חיוביים, אבל נראה לי גם הרבה בעיות.
מעניין האמת היא אם זה משהו שאי פעם עלה. כי הרי דווקא הדבר הזה של המדבקות על כמות הסוכר זה משהו שקיים כבר כמה שנים.
גם לא אהבתי שהיא נישקה את חלמון, הוא הרי שומר נגיעה והיא גם זרקה כזו הערה אתה משהו שומר נגיעה.
האמת לא ממש חשבתי על זה, אבל את צודקת.
עוד דבר שאנחנו לא סגורים על גוליאנו, כשהו זרק בישיבה ההיא שאלכס הוא רוסי גזען הייתי בטוחה שהוא באוזניה מדבר עם השב"כ או משהו...
אה, זה היה נראה כאילו פשוט הייתה לו פליטת פה כי הוא באמת שונא את הגזענות של אלכס.
כל הדמות של ג'וליאנו מאוד אפורה, כלומר כל הזמן הוא משחק על שני הצדדים ולא בדיוק ברור מה הוא עושה בשביל כסף, מה כי יש לו רגשות אל מותק ומה כי יש לו בעצם לפעמים מצפון.
אבל אהבתי את זה שבסופו של דבר אומנם הוא שלח לה את דף המסרים של הלוביסטים, אבל היא לא ריחמה עליו וחשפה אותו. (לא ראו, אבל אני מנח שהוא פוטר בעקבות זה).

אגב, בהתחלה ממש לא אהבתי את הדמות של גבי, אבל ממש התאהבתי בה ככל שהעונה התקדמה.
רגע ענק היה כשהיא חושבת שהיא ניתקה למותק ואז היא מקללת אותה ואומרת "אפילו כשהיא מעצבנת אותי אני עדיין חייבת לקרוא לה מותק" ואז מותק צוחקת על זה שהיא שמעה הכל.

והכי הכי חשוב אבי קושניר הוא גאון!!!
כן הוא מעולה. אני לא יודע אם את גם רואה זהו זה, אבל הוא מעולה גם שם.
אבל כאן הוא באמת עושה דמות מעולה.
גם אהבתי את זה שעשו אותו דמות יחסית עגולה. הוא מגעיל נורא (אם כי רוב הזמן לא ראיתי אותו בתור רע במידה שראינו בסוף כשהוא תוקף את מותק במכונית), אבל יש לו כל מיני תכונות. אהבתי את זה שהוא רוב הזמן זהיר מאוד. והוא מאוד מעריך דווקא את ההתנהלות של מותק בהרבה דברים.
ומה הקטע שהוא מתעצבן מהמילה בייבי?

*סתם קטע שלאחרונה דיברנו כמה פעמים על היהודים באים כאן וזה גרם לי לראות קטעים. אבל לקח לי יחסית הרבה זמן לקלוט שאחד השחקנים מהיהודים באים הוא זה שמשחק את הלוביסט אורי קורח (זה שהיה במעלית אז עם מותק)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה שאני זוכרת מהפרקים האלו, זה שאוליבר שואל אם ההורים של בארי יודעים איפה הוא(או שזו רק אימא שלו שלו?) ואז יותר מאוחר מגלים מה קרה להורים שלו ושבסוף בארי מקבל כוחות.
כן, אבל זה שאוליבר שואל את בארי אם ההורים שלו יודעים איפה הוא זה רק בדיחה על זה שהוא נראה מאוד צעיר.
ובהמשך מגלים שאמא שלו מתה ואבא שלו בכלא. אבל לא נראה לי שזה היה מביך בגלל שאוליבר אמר את הדבר הזה על ההורים שלו.

אני חייב לציין שזה ממש מוזר לי שאחרי שנים שכמות השיחות בפורום על הArrowverse הצטמצמה מאוד, פתאום אנחנו כאן מדברים על המון מהסדרות האלו.
ומחר פרק חדש של סופרמן ולואיס וגם יש לי דברים לומר על הפלאש עונה 7.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דבר אחד לא ברור לי לגמרי וזה שבאמצע הפרק בארי הולך לפגוש את מי שאני מניחה שהוא ושוב תקנו אותי אם אני טועה - "החץ", או בכל אופן גיבור על כלשהו עם אשפת חיצים על הגב, שמייעץ לו להיות הגיבור של העיר שלו או משהו כזה. הוא גם אומר לו בסוף "use your own advice, wear a mask".
מאיפה הם מכירים מקודם?
רגע, אז מה קורה איתך ועם הפלאש?
כתבת את ההודעה הזאת לפני שעתיים וחצי. אז לפי הידע שלי על קצב הצפיה הרגיל שלך כשאת עושה בינג' לסדרה את אמורה כבר להיות בסביבות אמצע העונה, לא?

dilia snake

Well-known member
כן, אבל זה שאוליבר שואל את בארי אם ההורים שלו יודעים איפה הוא זה רק בדיחה על זה שהוא נראה מאוד צעיר.
ובהמשך מגלים שאמא שלו מתה ואבא שלו בכלא. אבל לא נראה לי שזה היה מביך בגלל שאוליבר אמר את הדבר הזה על ההורים שלו.

אני חייב לציין שזה ממש מוזר לי שאחרי שנים שכמות השיחות בפורום על הArrowverse הצטמצמה מאוד, פתאום אנחנו כאן מדברים על המון מהסדרות האלו.
ומחר פרק חדש של סופרמן ולואיס וגם יש לי דברים לומר על הפלאש עונה 7.
סתם ציינתי שאחרי כול השנים האלו זה כול מה שאני זוכרת. אני גם לא חושבת שזה מביך, זה סתם משהו שהיה אופייני לאוליבר לומר.

didalf

Well-known member
זה היה קטע מעולה.
תאנוסיהו צריך את 61 אבני האינסוף :-D

עוד לא מוצא את הקטע ביו-טיוב, רק חלק קטן ממנו, אבל זה בתוך משהו שהוא ספוילר להפאלקון וחייל החורף
זה באמת היה מעולה:-D:-D
לונה תראי איזה יופי שגרמנו לך לראות את הסרטים ועכשיו את מבינה:-P:

אבל נעלבתי בשביל קאפ שנתנו אותו לבנט:-D

Lhuna3

Well-known member
רגע, אז מה קורה איתך ועם הפלאש?
כתבת את ההודעה הזאת לפני שעתיים וחצי. אז לפי הידע שלי על קצב הצפיה הרגיל שלך כשאת עושה בינג' לסדרה את אמורה כבר להיות בסביבות אמצע העונה, לא?
:-D
ראיתי 3 פרקים.
מתכוונת להמשיך. הקטע הפרוצדורלי (נבל שבועי) פחות מעניין (זה גם היה עיקר הרתיעה שלי בעבר כשניסיתי את הפרק ה-1), מה שמעניין זה הסיפור המתמשך שמסביב, ואני מקווה שבהמשך הוא יהיה יותר בפוקוס.

Lhuna3

Well-known member
לונה תראי איזה יופי שגרמנו לך לראות את הסרטים ועכשיו את מבינה:-P:
אני חשבתי באמת שזה די אמיץ מצידם או אולי לא חכם, כי איזה אחוז מהצופים (הבוגרים) בישראל יבינו את הרפרנסים האלו?

כן האמת שנעלבתי שם בשביל כל הגיבורים.

didalf

Well-known member
אני חשבתי באמת שזה די אמיץ מצידם או אולי לא חכם, כי איזה אחוז מהצופים (הבוגרים) בישראל יבינו את הרפרנסים האלו?
כן אבא שלי לא הבין, אפילו שהכרחנו אותו לראות את הסרט|חבול| אבל כנראה מספיק אנשים מבינים וחוצמזה מכפת לי העיקר שאני נהניתי:-P:

כן האמת שנעלבתי שם בשביל כל הגיבורים.
תכלס:-D

Lion_Heart

Well-known member
דבר אחד לא ברור לי לגמרי וזה שבאמצע הפרק בארי הולך לפגוש את מי שאני מניחה שהוא ושוב תקנו אותי אם אני טועה - "החץ", או בכל אופן גיבור על כלשהו עם אשפת חיצים על הגב, שמייעץ לו להיות הגיבור של העיר שלו או משהו כזה. הוא גם אומר לו בסוף "use your own advice, wear a mask".
מאיפה הם מכירים מקודם?
אם מלא ראית אף סדרה , דעי לך שיהיו crossovers מרובים , עם דמויות מאיזו 4 סדרות
את עד כה לא ראית אף סדרה של DC?

Lhuna3

Well-known member
ספוילר: ARROWVERSE
כן, תודה, אני כבר יודעת את זה מקודם והחלטתי בכל זאת להתחיל בשביל דברים מסוימים שמעניינים אותי. אני מקווה שאוכל להשלים את הידע החסר כשיהיה צורך בדרכים אחרות. באיזה עונה של הפלאש מתחילים אירועי הקרוסאובר המשמעותיים? (לא מתכוונת לדברים קטנים כמו ההופעה הזאת של החץ בפרק 1)
לא ראיתי את שאר הסדרות, והייתי עושה את זה אם לא הייתי מקבלת מפה את הרושם שהן לא מספיק טובות בשביל להיות שוות את זה... אבל לצערי זה הרושם שהתקבל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני נעלבתי בשביל תאנוס שנתנו אותו לביבי :sneaky:
:-D
ראיתי 3 פרקים. [של הפלאש]
מתכוונת להמשיך. הקטע הפרוצדורלי (נבל שבועי) פחות מעניין (זה גם היה עיקר הרתיעה שלי בעבר כשניסיתי את הפרק ה-1), מה שמעניין זה הסיפור המתמשך שמסביב, ואני מקווה שבהמשך הוא יהיה יותר בפוקוס.
כן, חלק גדול מהעונה הוא עם נבל שבועי. אבל כמעט תמיד יש חלק העלילה העונתית שנמצא לצד זה. ונראה לי שככל שמתקדמים זה תופס יותר נפח.
זה היה מספיק מבדר בשביל המשפחה שלי למרות שהם לא הבינו.

אוי נזכרתי שעוד לא כתבתי על הסדרה החדשה של נטפליקס שראיתי Country Comfort.
זה כמו העלילה של הנני רק במדינה דרומית - זמרת מובטלת מגיעה במקרה לחווה שבה אלמן מגדל 5 ילדים והופכת להיות הנני שלהם.
לא משהו טוב במיוחד, יותר דרך לשרוף זמן מול המסך כשעייפים ועושים דברים אחרים. אבל גם חמוד.
הגיבורה היא Katharine McPhee שידועה מהסדרה סמאש.
הגיבור הוא אדי סיבריאן שהוא שחקן מוכר מכל מיני דברים.
ויש גם סיבה ש @LeAnnDyIan תתעניין בסדרה:
יש הופעת אורח של ליאן ריימס.
*שרק היום גיליתי שהיא גם נשואה לשחקן אדי סיבריאן.

Aranel Nenharma

Well-known member
אני תמיד חושבת להתחיל לצפות בסדרות האלו אבל הן נראות לי יותר גילטי פלשר כזה. עצם העובדה שהם של cw לא עוזר על הדימוי של האיכות שלהן

Aranel Nenharma

Well-known member
*לגבי החוק של זה שחייבים ללמוד כדי לקבל זכות לעשות חשבון בנק, יש בזה באמת דברים חיוביים, אבל נראה לי גם הרבה בעיות.
מעניין האמת היא אם זה משהו שאי פעם עלה. כי הרי דווקא הדבר הזה של המדבקות על כמות הסוכר זה משהו שקיים כבר כמה שנים.
גם חשבתי שזה חוק טוב אבל בשיחה בפאב גוליאנו העלה טענות נגד וגם איתן ממש הסכמתי.
גם כל הטיעונים של סימן התמל הן טובות, הבעד ונגד. ולא הממוצמצאים אלא זה שזה יקשה על אמאות בלב שלם לתת לילדים תמל בזמן שהן בעבודה (וזה יכול להחזיר נשים אחורה בשנים) וזה גרם לי לתהות האם התמל מסומן והאם היה באמת דיון כזה בזמן הקמת הרפורמה בעולם האמיתי.
אגב, בהתחלה ממש לא אהבתי את הדמות של גבי, אבל ממש התאהבתי בה ככל שהעונה התקדמה.
אני גם שנאתי אותה אבל בעיקר כי אני לא אוהבת את השחקנית, אבל באמת למדתי לאהוב אותה ואפילו להעריך את השחקנית (ששכחתי את שמה והיא לא מספיק חשובה לבדוק)
כן הוא מעולה. אני לא יודע אם את גם רואה זהו זה, אבל הוא מעולה גם שם.
הוא מעולה בזהו זה וגם במשיח.
ראיתי גם לפני שנים אותו בהבימה בהצגה שלמה המלך ושלומי הסנדלר והוא היה ואוו.
אבל במותק בול באמצע הוא הביא הופעה ממש מרשימה ואחרת מהדמויות שלו. אם לא היתי יודעת שזה קושניר היתי בטוחה שהם לקחו אוליגך רוסי שישחק בסדרה.
ומה באמת הקטע עם בייבי?!?! זו השאלה החשובה של העונה
סתם קטע שלאחרונה דיברנו כמה פעמים על היהודים באים כאן וזה גרם לי לראות קטעים. אבל לקח לי יחסית הרבה זמן לקלוט שאחד השחקנים מהיהודים ב
זה יניב ביטון. הוא משחק גם את אריה דערי בארץ נהדרת
ואני התאהבתי בו בתפקידו כיוסף

Lion_Heart

Well-known member
כן, תודה, אני כבר יודעת את זה מקודם והחלטתי בכל זאת להתחיל בשביל דברים מסוימים שמעניינים אותי. אני מקווה שאוכל להשלים את הידע החסר כשיהיה צורך בדרכים אחרות. באיזה עונה של הפלאש מתחילים אירועי הקרוסאובר המשמעותיים? (לא מתכוונת לדברים קטנים כמו ההופעה הזאת של החץ בפרק 1)
לא ראיתי את שאר הסדרות, והייתי עושה את זה אם לא הייתי מקבלת מפה את הרושם שהן לא מספיק טובות בשביל להיות שוות את זה... אבל לצערי זה הרושם שהתקבל.
ולכן אני מקשיב לביקורות לעיתים רחוקות
עדיין לא ראיתי את החלק השני של העונה השישית של פלאש...מתישהו אני אגיע לזה

מילי08

Well-known member
מעדכנת שראיתי את קפטן אמריקה: חיל החורף.
מאוד מאוד אהבתי.
תיכננתי לכתוב ולהגיב גם על הודעות קודמות מהשרשור של "לונה רואה MCU", אבל יש לי יום מתיש ואני עייפה ובלי חשק. אז מתישהו. אולי.

Lion_Heart

Well-known member
מעדכנת שראיתי את קפטן אמריקה: חיל החורף.
מאוד מאוד אהבתי.
תיכננתי לכתוב ולהגיב גם על הודעות קודמות מהשרשור של "לונה רואה MCU", אבל יש לי יום מתיש ואני עייפה ובלי חשק. אז מתישהו. אולי.
הבעיה שלי עם הסרט הזה היא, קיבינימט, למה כל כך הרבה הרס רכוש?
זה כיף והרואי, אבל הנקיון אחרי... |פנים|

Lhuna3

Well-known member
ולכן אני מקשיב לביקורות לעיתים רחוקות
עדיין לא ראיתי את החלק השני של העונה השישית של פלאש...מתישהו אני אגיע לזה
איזה מהן היית מגדיר כממש טובות?
(סיכוי קטן מאוד שאני אצפה, אבל מעניין אותי לשמוע)

למעלה