דיוני סדרות #39

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

Lion_Heart

Well-known member
היהודים באים עונה ראשונה, אני לא זוכר פרקים ספצייפיים
הסדרה הזאת גרמה לי לחפש פרטים על הרמב"ן :-D
"אם לא הייתי הבתולה הקדושה?":-D:-D:-D
והמערכון על זקני ציון זה מצחיק כי זה בדיוק הטענה שאני הייתי מעלה...תמנון ענק בחלל לא יחנק בלי חמצן?

אליס מגיעה לקוריאנה ומגלה שסופאיה שיקרה וקייט בכלל לא שם בתגובה אליס שורפת את שדות פרחי ורד המדבר, ג'וליה אומרת למרי שמצאו את חלקי גופתה של קייט וזיהו את ה-DNA שלה אז היא מתה סופית, ראיין גם נוחתת בקוריאנה כדי למצוא את תרופת הפלא (ורד המדבר) להרעלת הקריפונייט שלה אבל אליס שרפה הכל,
מרי מגלה שהעציץ של ראיין הוא בעצם צמח ורד המדבר ואומרת לסופי (שגם היא וג'ייקוב בקוריאנה) להחזיר את ראיין מהר לגוטהם כי לא נשאר לה הרבה זמן לחיות.
בסוף הפרק רואים מישהי פצועה קשה עם השרשרת של קייט (אבל קשה לזהות אותה) באיזה חור בגוטהם, אז מה קורה פה, ג'וליה משקרת ?
ובאתרי החדשות כתוב שהם מביאים שחקנית חדשה לגלם את קייט, בקיצור בלאגן למרות שזה יכול מהיות מעניין לראות שתי באטוומניות ביחד .

dilia snake

Well-known member
אליס מגיעה לקוריאנה ומגלה שסופאיה שיקרה וקייט בכלל לא שם בתגובה אליס שורפת את שדות פרחי ורד המדבר, ג'וליה אומרת למרי שמצאו את חלקי גופתה של קייט וזיהו את ה-DNA שלה אז היא מתה סופית, ראיין גם נוחתת בקוריאנה כדי למצוא את תרופת הפלא (ורד המדבר) להרעלת הקריפונייט שלה אבל אליס שרפה הכל,
מרי מגלה שהעציץ של ראיין הוא בעצם צמח ורד המדבר ואומרת לסופי (שגם היא וג'ייקוב בקוריאנה) להחזיר את ראיין מהר לגוטהם כי לא נשאר לה הרבה זמן לחיות.
בסוף הפרק רואים מישהי פצועה קשה עם השרשרת של קייט (אבל קשה לזהות אותה) באיזה חור בגוטהם, אז מה קורה פה, ג'וליה משקרת ?
ובאתרי החדשות כתוב שהם מביאים שחקנית חדשה לגלם את קייט, בקיצור בלאגן למרות שזה יכול מהיות מעניין לראות שתי באטוומניות ביחד .
למרות שלא ראיתי דקה מהעונה הזאת ורק על סמך מה שקראתי.

אני חושבת שמה שהם זה יעשו זה יגידו שהיא נפצעה קשה מידי(יכול להיות שמצאו יד או רגל שלה) ואז תהיה סצנה שהקייט הזאת מעבירה רשמית את התפקיד לראיין הזאת ולא ישמעו יותר מקייט או שהיא תהפוך להיות דמות משנית שמביאים פעם או פעמיים במהלך העונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את העונה של מותק בול באמצע וזה פשוט מעולה
לא שאני חף מביקורת, אבל זאת בהחלט הייתה חוויה לצפות בזה.
אני אכתוב על זה יותר מחר כנראה.

מי עוד סיים?

dory30

Well-known member

מי עוד סיים?
מודה באשמה.

Aranel Nenharma

Well-known member

מי עוד סיים?
סיימתי!!!

סדרה מעולה ונתנה הרבה זוויות לראות ולחשוב עליהם.
היא בהחלט לא סדרה מושלמת ויש בה המון מקום לשיפור, אך עם זאת היה כיף ומעניין לראות אותה בעיקר לפני הבחירות המעצבנות האלו

Lhuna3

Well-known member
דבר אחד לא ברור לי לגמרי וזה שבאמצע הפרק בארי הולך לפגוש את מי שאני מניחה שהוא ושוב תקנו אותי אם אני טועה - "החץ", או בכל אופן גיבור על כלשהו עם אשפת חיצים על הגב, שמייעץ לו להיות הגיבור של העיר שלו או משהו כזה. הוא גם אומר לו בסוף "use your own advice, wear a mask".
מאיפה הם מכירים מקודם?

dilia snake

Well-known member
דבר אחד לא ברור לי לגמרי וזה שבאמצע הפרק בארי הולך לפגוש את מי שאני מניחה שהוא ושוב תקנו אותי אם אני טועה - "החץ", או בכל אופן גיבור על כלשהו עם אשפת חיצים על הגב, שמייעץ לו להיות הגיבור של העיר שלו או משהו כזה. הוא גם אומר לו בסוף "use your own advice, wear a mask".
מאיפה הם מכירים מקודם?
בארי הופיע בפרק או שניים בחץ לפני שהוא קיבל סדרה משלו(אבל אל תשאלי אותי מתי זה היה בחץ, עבר נצח מאז)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מאיפה הם מכירים מקודם?
כן, כמו שעדי|נחש| אמרה
הסדרה החץ (Arrow) התחילה ב2012. בעונה 2 בארי התארח בשני פרקים שבהם הוא התיידד עם האנשים שם ואפילו גילה את הזהות הסודית של החץ (אולבר קווין). בפרק השני מהם הוא חוזר לעיר שלו (החץ מתרחשת בסטאר סיטי, הפלאש מתרחשת בסנטרל סיטי) ואז רואים אותו מקבל את מכת הברק כפי שראו בפרק הראשון של הפלאש (אבל בהחץ ראו פחות פרטים).
חוץ מזה קייטלין וסיסקו גם התארחו בפרק אחד של עונה 2 של החץ, בזמן שבארי עדיין בתרדמת.
יהיו במהלך העונה הראשונה של הפלאש עוד כמה מקרים כאלו של עירובים בין הסדרות, אבל לא משהו קריטי, כלומר לא משהו שממש ישאיר אותך ללא הבנה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
השלמתי היום גם את פרקים 7 ו8 של העונה
אני מניח שזה לא דווקא שג'וליה משקרת לגבי זה שמצאו DNA של קייט, אלא שבאמת היה משהו כמו רגל שהיא איבדה. או שמישהו שיקר לג'וליה.
בכל מקרה נראה שקייט מאוד מאוד פצועה ומצולקת וזה יעזור להסביר למה היא נראית שונה.
*(במקביל בסופרמן ולואיס ליהקו מחדש את אבא של לואיס ולא עבדו כל כך קשה עם העניין)

אני מאוד מקווה בשביל ההגיון השפוי שאליס לא באמת שרפה את כל ורד המדבר שהיה על האי הזה. כלומר אם הם טיפשים מספיק כדי שכל הצמחים שיש להם יהיו בשדה אחד (ועם חומר הדברה נפיץ) אז הם מפגרים יותר מידי.

אז קייט אף פעם לא הייתה על האי. הייתי צריך לדעת. אבל לפחות הסבירו איך התחיל הסיבוך הזה - טטיאנה המעצבנת הזאת היא זו שגרמה לאליס לחשוב שסופאיה גמרה למוות של קייט כדי לסכסך את אליס עם סופאיה כי סופאיה מאוהבת באליס. לא שזה פתר שום דבר כי סופאיה עדיין מאוהבת באליס ועדיין מעוצבנת עליהם.

מה שהיה הכי מעניין בכל מה שקרה שם זה העניינים עם אליס. גם ההבנה שבסופו של דבר אליס לא התכוונה להרוג את קייט. אבל יותר מזה הגילוי בפרק הקודם שאליס אומנם נעשתה מאוד מעורערת בתקופת השבי שלה כילדה, אבל היה לה עוד סיכוי לחיים שפויים ועם אהבה ולא מלאי שנאה ונקמה. אבל אז סופאיה שיבשה לה את השכל עם היפנוטיסטית. זה אומר שעוד יש ממש סיכוי לגאולה בשביל הדמות שלה. כי עכשיו אפשר להסביר שכל הדברים הנוראיים שהיא עשתה, כולל רצח די חסר אבחנה, היו תחת השפעה רעה של היפנוטיסטית שגרמה לה להיות כזאת.
ובסוף אפילו אושן עדיין חי אז יש סיכוי שהם גם יחזרו להיות יחד (אם כי קשה לדמיין זוג סטרייט בסדרה הזאת).

אז כמה דברים נוספים:
1. למה בעצם חטפו את ג'ייק אם לא הייתה מטרה של זה שהוא יראה את אליס הורגת את קייט?
2. איך ג'ייק, סופי ובאטוומן בסופו של דבר ברחו מהאי? אני מבין שהם מצאו מטוס. אבל האם באמת יש מטוס באי עם צבא של לוחמים ואף אחד לא מגן עליו. בזמן שיודעים שיש אויבים על האי...
3. האם אנחנו אמורים להאמין שג'ייק וסופי טסו עם באטוומן חצי מעולפת כל הדרך חזרה לגות'האם ולא בדקו איך היא נראית מתחת למסכה?
4. שאלה גדולה שאני חושב שנצטרך לקבל לה תשובה זה איך לאנג'ליק היה צמח ורד המדבר לתת לראיין? והאם יש לה עוד?
5. איך בעצם מרי ידעה שזה ורד המדבר? ראינו שאליס גילתה שורד המדבר מגדל פרח כשהוא מקבל דם, אבל לא נראה לי שמרי ידעה את זה. ולא נראה לי שהיא תדע לזהות את הפרח.
6. ואיך אליס עכשיו תעזוב את האי?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את יודעת, תמיד אפשר לראות קצת את החץ, לא כל העונות, אבל פרקים עם בארי. אין כל כך הרבה. רק בשביל לקבל רקע
לא נראה לי נחוץ. כל מה שצריך לדעת על בארי מוסבר בכל מקרה בפירוט רב יותר בסדרה של בארי.
ואם היא תראה את הפרקים של החץ יהיו הרבה דברים בהם שהיא לא תבין כי היא לא תכיר את הדמויות או העלילה.

nerdkey treky

Active member
טוב, ארץ נהדרת לרגל הבחירות הרביעיות הפתיעו אותי עם פתיח הנוקמים. יצא חמוד מאוד. שווה לראות ביוטיוב כשיהיה זמין

nerdkey treky

Active member
ואם היא תראה את הפרקים של החץ יהיו הרבה דברים בהם שהיא לא תבין כי היא לא תכיר את הדמויות או העלילה.
לא יהיו כל כך הרבה, תמיד אפשר לדלג על זה בשביל להתרכז בבארי. בסך הכל זה עוזר בשביל ההכרות (שתהיה משמעותית יותר אם היא תשרוד את העונה הראשונה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מודה באשמה.
סיימתי!!!

סדרה מעולה ונתנה הרבה זוויות לראות ולחשוב עליהם.
היא בהחלט לא סדרה מושלמת ויש בה המון מקום לשיפור, אך עם זאת היה כיף ומעניין לראות אותה בעיקר לפני הבחירות המעצבנות האלו
אז כן, מותק בול באמצע הסתיימה (אולי תחזור לעונה שניה?)
וזה ממש גורם לי לרצות להתחיל לצפות בערץ הכנסת. יכולים להיות דברים מגניבים (אני מניח שלא באמת)
המון קטעים מעולים.
אבל הכי מעל הכל שני דברים: בועדה על התמ"לים כשמותק קורעת דרך כל הלוביסטים והמתנגדים.
ובנאום הגדול בכנסת כשהיא חושפת את אלכס מול כולם. זה היה ממש קטע של צמרמורת.
מאוד אהבתי איך זה התחבר עם מסע החקירה של חלמון ובעצ גם השיגו צדק בשביל פטיש.

אבל דרך כל המעולה הזה היו הרבה דברים שהיו חסרים לי. כאילו לא היה זמן להכל או בחרו לשים חלק הצידה.
אחד הדברים הגדולים זה רעיון מפלגת הנשים. קודם כל זה היה משהו די מהפכני ומגניב שהן עשו. מלא פגמים גם, אבל בכל זאת. ולכן היה עצוב שמותק בחרה להעיף את זה בגלל שהיא רצתה להעביר את החוק שלה מהר כדי לזכות במדד החברתי. והעניין הוא שראו בסוף הפרק ההוא שהייתה תגובה מאוד רעה לזה בקרב העוקבים שלה. אבל אז כאילו שכחו מזה לחלוטין בפרק הבא. גם היה נראה שנוצר ממש נתק בגלל זה בינה ובין טגריט ועופרי. אבל לא דיברו על זה יותר.
דבר אחד שכאילו היה שם כל הזמן אבל אף פעם לא קיבל ממש סגירה או הבהרה זה העניין עם זיף. היו כמה פעמים שהיה נראה לי שעומדים להוכיח שהוא בוגד בה, שהוא אולי עומד להתוודות, או שגבי גילתה עליו הוכחה כי היא צילמה את המסך שלו, או שג'וליאנו יחשוף אותו. אבל בסופו של דבר אפילו כשמותק מתעמתת איתו לא מגיעים לסיום. ובסוף הוא פורש אחרי שהוא כן עוזר לה בשליחת הסרטונים.

הדרמה עם אבא שלה הייתה מצויינת. אחד הדברים הוא שדווקא בסופו של דבר היא הייתה צריכה להתעמת עם זה שהוא לא בכלא רק כי הבנק פגע בו, אלא הוא עשה דברים לא בסדר וכל הזמן האשים אחרים. והיא גם חזרה לנקודה ששכחתי מתחילת העונה - זה שהוא החתים את הבת הקטנה שלו להיות ערבה לו.
העניין עם האמא שלה היה עשוי פחות טוב. הייתה חתיכת סצנה כשהיא הגיעה לועדה, אבל בסופו של דבר לא ברור מי הביא אותה ובמה השתמשו כדי שהיא תנסה לפגוע בבת שלה. כי לא נראה לי הגיוני שהיא סתם רצתה לפגוע בה.

בין הקטעים המעולים היה כשמותק וגבי מקליטות את חברי הכנסת החרדים שמדברים באופן גלוי על כך שהם לא יכולים להצביע נגד חברות המזון בגלל אינטרסים שלהם. והיה לי כבוד למותק על זה שהיא ריחמה עליהם בעניין הזה. אבל בכל זאת חורה לי שאת זה היא לא פירסמה ככה שהם יצאו נקי.

ממש ממש לא ציפיתי לכזה סיום טוב שבו גם החוק של הרפורמה עובר עם 120 קולות (מעניין אם אי פעם היה דבר כזה?), גם אלכס נחשף בפני הציבור הרחב, וגם היא ממשיכה לכהן בלי שהיא נחשדת בשחיתות.
זה לחלוטין מסוג הסופים הטובים מידי שהופכים את זה ללחלוטין לא מציאותי.
אבל לכל הרוחות, יש לנו מספיק מהמציאות החרא של פוליטיקאים והסדרה עבדה מספיק על להבהיר לנו עד כמה הכל חרא. אז לפחות קיבלנו ליהנות ממה שקורה במציאות הפיקטיבית.

דבר אחד אחרון שלא אהבתי - אחרי כל הנאום בכנסת, ההתלהבות ממה שהיה, קטעי החדשות על מה שהיא עשתה והאיחולים של חברי הכנסת... זה מסתיים בכך שמותק ניצבת מול ג'וליאנו ועמוס אבוקסיס, שני האינטרסים הרומנטיים שלה, כאילו זאת קומדיה רומנטית וכל מה שמעניין אותנו זה את מי היא תבחר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא יהיו כל כך הרבה, תמיד אפשר לדלג על זה בשביל להתרכז בבארי. בסך הכל זה עוזר בשביל ההכרות (שתהיה משמעותית יותר אם היא תשרוד את העונה הראשונה)
זה לא יעזור בכלום בשביל ההכרות כי חוזרים על כל הדברים שבהכרות של בארי. הדבר היחיד שמשמעותי שם זה הקשר בינו ובין אוליבר ופליסיטי.
בכל מקרה אפשר למצוא קטעים ביו-טיוב:

Aranel Nenharma

Well-known member
מותק בול באמצע עונה 1 תגובה לניק
בעקרון אני מסכימה עם כל מילה שלך.
בול (באמצע) מה שאני הייתי כותבת

אחד הדברים הגדולים זה רעיון מפלגת הנשים
זה היה רעיון מעולה ואני לגמרי יכולתי לראות איך בעונה השנייה הן מקימות אותה
והעניין הוא שראו בסוף הפרק ההוא שהייתה תגובה מאוד רעה לזה בקרב העוקבים שלה. אבל אז כאילו שכחו מזה לחלוטין בפרק הבא. גם היה נראה שנוצר ממש נתק בגלל זה בינה ובין טגריט ועופרי. אבל לא דיברו על זה יותר.
הקטע עם הסוכריות כל כך עצבן אותי, הם גם סיימו את הפרק עם המתח הזה ואז כאילו כלום.
וגם הריב עם עופרי וטגריט עבר באמת מהר.

דבר אחד שכאילו היה שם כל הזמן אבל אף פעם לא קיבל ממש סגירה או הבהרה זה העניין עם זיף
אנחנו גם עדיין לא בטוחים אם הוא בגד בה או לא (או שאני ממש תמימה ולא הבנתי)
דבר אחד אחרון שלא אהבתי - אחרי כל הנאום בכנסת, ההתלהבות ממה שהיה, קטעי החדשות על מה שהיא עשתה והאיחולים של חברי הכנסת... זה מסתיים בכך שמותק ניצבת מול ג'וליאנו ועמוס אבוקסיס, שני האינטרסים הרומנטיים שלה, כאילו זאת קומדיה רומנטית וכל מה שמעניין אותנו זה את מי היא תבחר.
נכון.
וגם לא אהבתי שהיא נישקה את חלמון, הוא הרי שומר נגיעה והיא גם זרקה כזו הערה אתה משהו שומר נגיעה.

עוד דבר שאנחנו לא סגורים על גוליאנו, כשהו זרק בישיבה ההיא שאלכס הוא רוסי גזען הייתי בטוחה שהוא באוזניה מדבר עם השב"כ או משהו...

והכי הכי חשוב אבי קושניר הוא גאון!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, ארץ נהדרת לרגל הבחירות הרביעיות הפתיעו אותי עם פתיח הנוקמים. יצא חמוד מאוד. שווה לראות ביוטיוב כשיהיה זמין
זה היה קטע מעולה.
תאנוסיהו צריך את 61 אבני האינסוף :-D

עוד לא מוצא את הקטע ביו-טיוב, רק חלק קטן ממנו, אבל זה בתוך משהו שהוא ספוילר להפאלקון וחייל החורף

למעלה