דיוני סדרות #38

nerdkey treky

Active member
מה? לא הוא לא. אפילו אני זוכרת את זה, ואני בקושי זוכרת דברים מהסרטים
😅 נדמה לי שזו הפעם הראשונה שאת מצוטטת הודעה שלי? בכל מקרה, סליחה, זו הייתה הודעה מבלבלת, הילד שאיירון מן מציל בסרט הזה (בסוף הסרט בחגיגה הגדולה, צריך לראות שוב בשביל לזכור) הוא פיטר פארקר. לא נאמר בסרט עצמו אבל טום הולנד\קווין פייגי אישרו את זה אחר כך.

Lion_Heart

Well-known member
מה? לא הוא לא. אפילו אני זוכרת את זה, ואני בקושי זוכרת דברים מהסרטים
אוקיי, זה התחיל בתור תיאורית קונספירציה שאומתה ע"י ...כולם כולל טום הולנד, ש הילד בIRON MAN 2 שלבש מסיכת IRON MAN וניסה להילחם ברובוטים וטוני הציל אותו, היה למעשה פיטר פארקר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שאיירון מן 2 הכי טוב מכל השלושה, הוא מתחבר באופן נהדר לקראת הנוקמים, בונה עוד על הדמות הנהדרת של טוני, מציג את האלמנה השחורה ואני אישית אהבתי את האמר. אהה ולא לשכוח שספיידרמן מופיע שם לראשונה.
רגע באמת הכי אהבת את איירון מן 2 מבין סרטי איירון מן? :eek:

אוקי, אבל אתה צודק שזה לציון שזאת ההופעה הראשונה של בלאק ווידו.
ובכלל חייב לציין לטובה את זה שהזכרת שפיטר פרקר מופיע שם.

didalf

Well-known member
סקיי רוחו/ שמיים אדומים

ראיתי פרק ראשון ולא כ"כ אהבתי כפי שחשבתי אבל אני אוהבת את לאלי (אפילו שאיכס לא יפה לה בלונד ועוד עם גבות שחורות בלעעעע) אז תוהה אם להמשיך.
מישהו ראה? (שניר?)

didalf

Well-known member
דיוויד טננט ומייקל שין במערכון Staged לכבוד Red Rose Day 2021 (אירוע צדקה בריטי שנתי מאד מוכר)
מה אם סטייג'ד הייתה בתקופת שייקספיר.

וכמובן שזה נהדר:-D|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוויד טננט ומייקל שין במערכון Staged לכבוד Red Rose Day 2021 (אירוע צדקה בריטי שנתי מאד מוכר)
מה אם סטייג'ד הייתה בתקופת שייקספיר.

וכמובן שזה נהדר:-D|מאוהב|
זה מעולה. :-D
ראיתי אתמול בערב ואולי יכלתי להקדים אותך בלהעלות את זה אבל כבר הייתי במיטה ולא היה לי כוח לקום.

מילי08

Well-known member
במה הוא כמעט בגד בו?
עצם זה שהחליפה של סטארקס עלולה לשמש כנגדו, גם אם בניגוד לדעתו של מי שבתוכה, זה סוג של בגידה
כי לפני הסרט הזה דיי שנאתי אותו וחשבתי שהוא דוש מעצבן
מאוד מסכימה, ונדמה לי שגם אני כתבתי משהו דומה לזה.
שטוני מתמודד עם פוסט טראומה לגבי מה שקרה בנוקמים
נכון, אבל חוץ מלהציג את זה, לא באמת התייחסו לבעיה או לאופן ההתמודדות של סטארק, לכן לא היה לי מה לכתוב על זה.
אני מאוד ממליץ לכל מי שראה אותו שיראה את הסרט הקצר All Hail the King שאפשר להגיד שסוגר את הסיפור
סבבה
מה? מה/מי זה דאמי?
נו, זה הזרוע הרובוטית שהוא כל הזמן מעליב ובגלל זה אני כועסת עליו
מעולה שכמובן הרבה יותר טוב מאיירון מן 2
מובן שאיירון מן 2 הכי טוב מכל השלושה
להפתעתי, נהניתי מכל השלושה
הילד שאיירון מן מציל בסרט הזה
מה? איך זה מסתדר מבחינה כרונולוגית. מבחינתי כולם אמורים להיות מאותה תקופה...
זה לא היה ככה בקומיקסים (שאם כבר - שם ספיידרמן ותיק יותר)

דיוויד טננט ומייקל שין במערכון Staged לכבוד Red Rose Day 2021
יותר מוצלח מכל עונה 2!
התגעגעתי אליהם
אגב- זה red nose ולא rose.
דיוויד ותיק שם, עוד מימיו כדוקטור

מילי08

Well-known member
אה, וכמעט שכחתי - גם ת'ור - העולם האפל מאחורי!
בסצינה שת'ור מחזיק את ג'יין ולוקח אותה לאסגרד - כל מה שיכולתי לחשוב עליו היה- הלוואי שהייתי ג'יין |מזיע||מזיע|, וכמובן גם בכל סצינה משותפת אחרת שלהם. אבל אם כבר, הכי קרוב שהייתי יכולה להיות קרובה לת'ור נגיד, זה כמו זאת שנשענת עליו ברכבת. בעצם, אני אני אהיה זאת שאיכשהו תיפגע מהנזק המשני מהפטיש שלו והוא בכלל לא ישים לב..
הפעם ניו יורק נשארה בחיים והמאבק עבר לאנגליה. העניין הוא שחייזרים בלונדון - לנצח יתקשר לי לדוקטור הו.
ולוקי - נהניתי לראות אותו משחק יפה עם ת'ור בלי לריב. גם קיוויתי שהתגברנו על הרעיון החוזר של לוקי רוצה את כסא המלכות, למרות שבמיתולוגיה הוא כל הזמן שאף לשם, אבל לפי הסוף נראה שיש עוד סיבוב אגוטריפ של לוקי.

בהתחלה חשבתי שכל הסרטים האלה הם בעיקר אפקטים ומעט עלילה, ואחרי שהתחלתי צפייה מסודרת, אני חושבת שהם, טוב - הם עדיין הרבה אפקטים ומעט עלילה, אבל הם מקבלים יותר קרדיט ממה שחשבתי בהתחלה.

וזהו, זה היה כל ההספק שלי בסופ"ש :-/

Lion_Heart

Well-known member
אה, וכמעט שכחתי - גם ת'ור - העולם האפל מאחורי!
בסצינה שת'ור מחזיק את ג'יין ולוקח אותה לאסגרד - כל מה שיכולתי לחשוב עליו היה- הלוואי שהייתי ג'יין |מזיע||מזיע|, וכמובן גם בכל סצינה משותפת אחרת שלהם. אבל אם כבר, הכי קרוב שהייתי יכולה להיות קרובה לת'ור נגיד, זה כמו זאת שנשענת עליו ברכבת. בעצם, אני אני אהיה זאת שאיכשהו תיפגע מהנזק המשני מהפטיש שלו והוא בכלל לא ישים לב..
הפעם ניו יורק נשארה בחיים והמאבק עבר לאנגליה. העניין הוא שחייזרים בלונדון - לנצח יתקשר לי לדוקטור הו.
ולוקי - נהניתי לראות אותו משחק יפה עם ת'ור בלי לריב. גם קיוויתי שהתגברנו על הרעיון החוזר של לוקי רוצה את כסא המלכות, למרות שבמיתולוגיה הוא כל הזמן שאף לשם, אבל לפי הסוף נראה שיש עוד סיבוב אגוטריפ של לוקי.

בהתחלה חשבתי שכל הסרטים האלה הם בעיקר אפקטים ומעט עלילה, ואחרי שהתחלתי צפייה מסודרת, אני חושבת שהם, טוב - הם עדיין הרבה אפקטים ומעט עלילה, אבל הם מקבלים יותר קרדיט ממה שחשבתי בהתחלה.

התקדמות מרשימה, עלי והצליחי!

Lion_Heart

Well-known member
היהודים באים פרק ראשון
כרגע אני כותב כאן ולא פותח שרשור חדש
קודם כל סדרה סטירית נהדרת, עם מערכונים גם מצחיקים ולעיתים גם עצובים
המערכונים עם משה, הם נהדרים ותמיד גרמו לי לחשוב, כן, אני יכול לראות את זה קורה
ו"איך אתה מפנק את עצמך" :-D "מים לעצמי המלך"
הבאת יהודי אפריקה...זאת סאטירה!
סך הכל התחלה נהדרת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היהודים באים פרק ראשון
כרגע אני כותב כאן ולא פותח שרשור חדש
קודם כל סדרה סטירית נהדרת, עם מערכונים גם מצחיקים ולעיתים גם עצובים
המערכונים עם משה, הם נהדרים ותמיד גרמו לי לחשוב, כן, אני יכול לראות את זה קורה
ו"איך אתה מפנק את עצמך" :-D "מים לעצמי המלך"
הבאת יהודי אפריקה...זאת סאטירה!
סך הכל התחלה נהדרת
כן, היהודים באים היא מעולה. נראה לי קצת ירדה בעונות המאוחרות יותר בעיקר כי כבר עשו את כל הדברים המתבקשים. אבל עדיין שווה.
מעניין אם מתכננים עוד עונה.
מה? איך זה מסתדר מבחינה כרונולוגית. מבחינתי כולם אמורים להיות מאותה תקופה...
זה לא היה ככה בקומיקסים (שאם כבר - שם ספיידרמן ותיק יותר)
[לגבי זה שהילד הקטן שטוני מציר הוא פיטר פרקר]
לא קשור לקומיקסים דווקא. פשוט העלילה בסרטים מתרחשת בעיקרון במקביל למציאות שלנו.
כלומר עלילת איירון מן 1 מתרחשת ב2008 העלילות של הענק הירוק, ת'ור 1 ואיירון מן 2 מתרחשות במערך במקביל כחצי שנה אחר כך אז ייתכ שגם ב2008. אז עובר קצת זמן ויש את העלילה של הנוקמים 1. במשך השנים שלאחר מכן מתרחשים העלילות של איירון מן 3, ת'ור 2, קפטן אמריקה 2, אנטמן, הנוקמים 2.
אז לפי זמני יציאת הסרטים בקולנוע איירון מן 2 הופיע ב2010 וההופעה הראשונה של ספיידרמן הייתה ב2016. אבל בפועל כנראה עברו יותר שנים בין שני האירועים. ולכן הגיוני שהוא כבר יהיה בן 15 בשלב הזה.
יש בסרט כל מיני דברים לא לאהוב. אחד מהם זה שהנבל הראשי ממש לא מפותח. ולקחו לתפקיד את כריסטופר אקלסטון והיה אמור להיות לו תפקיד משמעותי יותר, אבל בסוף החליטו להתמד הרבה יותר בלוקי (כי אנשים אוהבים את לוקי). אז לא היינו מעורבים רגשית עם הנבל האמיתי של הסרט. אבל הקטעים עם לוקי היו מעולים. זכור לי כמובן זה שהוא מעמיד פנים שהוא בסדר בכלא שלו לאחר שאמא שלהם נהרגה, אבל אז מתגלה שהוא שבור.
חוץ מזה הרבה קטעים מצחיקים (הרבה מהם בזכות דרסי). וקטע קרב מגניב שבו הם קופצים בין עולמות.

אוי, רגע, ראית את הסדרה משפחה בהפרעה?
טוב, בכל מקרה:
כן, הסרטים לחלוטין לא מקבלים מספיק קרדיט.
בעיקר כי דווקא בגלל שזאת סדרה של סרטים אז היא יכולה לחקור דמויות יורת עמוק מאשר סרט.
אני שמח שאת מעריכה את זה.
(ומאוד כיף שאפילו אם לא תפסיקי לראות איתנו את פאלקון וחייל החורף אז בטח תספיקי לראות איתנו את הסדרה של לוקי.

nerdkey treky

Active member
"הם עדיין הרבה אפקטים ומעט עלילה" - כמו שניק אמר, העלילה המתמשכת בין הסרטים מאפשרת לכל סרט להתמקד בפרק אחד מתוך כל העלילה השלמה וגם לתת לכל דמות זמן לניואנסים שלאו דווקא שמים לב אליהם. ולכל סרט יש משהו לספר על העולם שלנו. מספיק שזה מקבל התייחסות בכמה משפטים פה ושם על מנת לשתול לצופים את הרעיון ולתת להם לחשוב עליו בכוחות עצמם, בלי להתמקד באופן מדכא בזה.

למעלה