דיוני סדרות #38

nerdkey treky

Active member
גם איירון מן 3 מאחורי. עשיתי טעות ולא בדקתי מראש כמה זמן ועכשיו כבר אמצע הלילה ואני תיכף הופכת לדלעת.
אבל - ממש נהניתי ואפילו צחקתי בקול כמה פעמים
מה קרה שהחלטת לרוץ על הרבה סרטים ברציפות? לונה עשתה לך חשק או שהתפנה (הרבה) מקום בלו"ז?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נראה לי שהקצב שלי יהיה משהו כמו 2-3 סרטים בשבוע, אז כנראה שאני לא אצליח לצפות איתכם בפאלקון (או איך שלא קוראים לסדרה הזאת)
אתמול התלבטתי אם לצפות בנוקמים אבל בסוף ראיתי את איירון מן 2 כי רציתי לראות את המקור של הבלאק ווידו.
עכשיו סיימתי את הנוקמים.
גם איירון מן 3 מאחורי. עשיתי טעות ולא בדקתי מראש כמה זמן ועכשיו כבר אמצע הלילה ואני תיכף הופכת לדלעת.
וואו שבוע עובר מהר כשנהנים :p

22:30 זה אמצע הלילה שלך? באיזה שעה הלילה הזה מתחיל?
אני שמח שאיירון מן 3 הצחיק אותך. גם לדעתי הוא סרט מבדר מאוד. יש אנשים שמאוד לא אהבו את הטוויסט של הסרט ויש אנשים שלא אהבו את הילד. ואת כל האנשים האלו אני חוסם מהפורום. (לונה לא העריכה ולכן היא חסומה)

ואני מקווה שעכשיו כשראית את הנוקמים זה נחקק לך יותר כי הכרת את הדמויות השונות של הגיבורים. ואת הדמות של לוקי.

מגיבה לפה עם שרשור תמונות ששמתי מהדיון על הסדרה king
ילדים האם אתם יודעים מה משותף לכל הgifים הבאים: :-P:|יאמי|

תגידי לי עכשיו שאת לא מתחברת אליו
אני זוכר כשהאתר החדש היה עוד טרי הוא לא תמך בלהעלות כמות גדולה של גיפים. זאת כנראה כבר ממש לא בעיה.

Lhuna3

Well-known member
יש אנשים שמאוד לא אהבו את הטוויסט של הסרט ויש אנשים שלא אהבו את הילד. ואת כל האנשים האלו אני חוסם מהפורום. (לונה לא העריכה ולכן היא חסומה)
תזכירו לי: מה היה הטוויסט שאתה טוען שלא הערכתי?

וכל הכבוד מילי על ההתקדמות המהירה! |כתר|

didalf

Well-known member
לי: מה היה הטוויסט שאתה טוען שלא הערכתי?
הטוויסט שהרבה אנשים לא אהבו זה שהמנדרין המאיים היה סתם שחקן בובה של הנבל האמיתי. זה כנראה איזה נבל מוכר בקומיקס והרבה אנשים כעסו על הבדיחה שעשו ממנו.
אישית, כיוון שאני לא הכרתי את זה מהקומיקס דווקא ממש אהבתי את הטוויסט הזה.
אני לא זוכרת שאת אמרת על זה משהו בכלל.
נראה לי שניק התכוון שלא הערכת את הילד?

Lhuna3

Well-known member
הטוויסט שהרבה אנשים לא אהבו זה שהמנדרין המאיים היה סתם שחקן בובה של הנבל האמיתי. זה כנראה איזה נבל מוכר בקומיקס והרבה אנשים כעסו על הבדיחה שעשו ממנו.
אישית, כיוון שאני לא הכרתי את זה מהקומיקס דווקא ממש אהבתי את הטוויסט הזה.
אני לא זוכרת שאת אמרת על זה משהו בכלל.
נראה לי שניק התכוון שלא הערכת את הילד?
אהה כן
אני גם לא מצאתי בחיפוש אם כתבתי על זה משהו, רק את זה שהלכתי לישון באמצע הסרט הזה והמשכתי יום אחרי ואלמוג היה קצת מזועזע ממני.
בכל אופן נראה לי שזה היה טוויסט נחמד, לא מקורי במיוחד אבל חביב.
ולגבי הילד אני חושבת שכן חיבבתי אותו סה"כ. (רק שכמו בהרבה מקרים יש לי בעיה שאני לא מסוגלת ממש להקשר רגשית לדמות על סמך כל כך מעט שאני רואה ממנה. אולי זאת גם אחת הסיבות שאני מעדיפה סדרות בהרבה על סרטים, וחוץ ממארוול שזו היתה בגדר סדרה, לא ראיתי כמעט סרטים בכלל ב-20 שנה האחרונות).

nerdkey treky

Active member
טיפה התפנו לי הערבים אז ניצלתי את הזמן
אם הייתי יודע שתעשי ברצף אז אולי כן הייתי חוזר בי ומצטרף אליך. אבל דיברנו בזמנו על סרט או שניים בשבוע (מתוך התחשבות בך) וזה היה נמשך הרבה זמן. לא נורא, מקווה שתהני מכל הסרטים.

didalf

Well-known member
מספר הבניינים שנהרסו שם הוא עצום ויש עוד סרטים שצריכים להרוס את ניו יורק!
:-D:-D:-D

וקצת מתייחסים לזה בסרטים מתקדמים יותר.

אבל הבלאק ווידו נהדרת. מה סיפור הרקע שלה? אני יודעת שאני יכולה לבדוק אבל אין לי כוח...
היא מתנקשת רוסיה (של הקג"ב? לאדעת) שהוכשרה להיות קטלנית במיוחד. מתישהו היא עברה להיות סוכנת של שילד ובצד של הטובים.
לא יודעת הרבה יותר מזה אבל מתישהווווו שהיה אמור להיות לפני שנה אם לא הקורונה הזאת יצא הסרט שמוקדש לה סופסוף ונגלה יותר. (כרגע מתוכנן למאי)
וכן היא נהדרת|מאוהב|

ולוקי פסיכי אבל חמווווד
אווו סופסוף את בצד הנכון!!!

אבל איירון מן עובד לי, ולוקח את באטמן בהליכה. גם טוני סטארק כדמות מנצח את ברוס ויין הישנוני והעגמומי
בהחלט. הדבר הכי טוב בבאטמן זה פרודיות על באטמן.

לא כל כך הבנתי למה בעצם הוא אישר לרודי ללבוש חליפת איירון מן משלו, כי זה אמור להיות סימן ההיכר של סטארק בלבד. כלומר, עלילתית זה כמובן עזר לסטארק, אבל זה חסר הגיון. וגם - איך כל אחד יכול להיכנס לחליפה ולנצל אותה? איך סטארק לא יצר מערכת מאובטחת שלא תאפשר לחליפה להגיב למי שאינו טוני סטארק?
לא רק שהוא אישר הוא בנה אותה במיוחד לרודי. היא שחורה ולא בצבעים של איירון מאן ונקראית וור משין. וכי רודי הוא הבסטי שלו.

מילי08

Well-known member
עריכה - סליחה, הריענון לא עבד כנראה ושירשתי לא טוב, אז העליתי מחדש

את מקבלת נכשל💩
א. אני יודעת :-/. יש לי זכרון של כלב
ב. אתה לא יכול לקחת ממני את תפקיד המורה אז שב בשקט B-|

בכל מקרה, הנה כמה מחשבות אקראיות:
אני חושבת שהדבר שהכי הטריד אותי בסוף הסרט זה
אחרי כל ההרס והבלאגן, איך משקמים את ניו יורק? :-D מספר הבניינים שנהרסו שם הוא עצום ויש עוד סרטים שצריכים להרוס את ניו יורק!
וגם - הייתי שמחה לקבל יותר מת'ור. הוא היה קצת משני.
אבל הבלאק ווידו נהדרת. מה סיפור הרקע שלה? אני יודעת שאני יכולה לבדוק אבל אין לי כוח...
וגם ברטון/ הוקאיי הוא אחלה וג'רמי רנר הוא לגמרי Eye candy.
מארק רופאלו בכלל לא השאיר עלי רושם, אני לא מחזיקה ממנו כשחקן.
ולוקי פסיכי אבל חמווווד

הגעתי למסקנה סופית שאני אוהבת את הדמות. בעקרון יש לי בעיה עם גיבורי על שאין להם כוחות על, אלא הם מבוססים על טכנולוגיה. בגלל זה אף פעם לא אהבתי את באטמן, גם כילדה. אבל איירון מן עובד לי, ולוקח את באטמן בהליכה. גם טוני סטארק כדמות מנצח את ברוס ויין הישנוני והעגמומי, ולמרות שאני לא מתה על טיפוסים חלקלקים וציניים כמותו, הוא מאוד likable.
ממש התבאסתי בסוף הסרט כשכל החליפות איירון מן שלו הלכו.
לא כל כך הבנתי למה בעצם הוא אישר לרודי ללבוש חליפת איירון מן משלו, כי זה אמור להיות סימן ההיכר של סטארק בלבד. כלומר, עלילתית זה כמובן עזר לסטארק, אבל זה חסר הגיון. וגם - איך כל אחד יכול להיכנס לחליפה ולנצל אותה? איך סטארק לא יצר מערכת מאובטחת שלא תאפשר לחליפה להגיב למי שאינו טוני סטארק?
אבל הכי הכי, ממש הכי הכי זה בן קינגסלי! לדעתי זה אחד התפקידים הטובים שלו - לא ציפיתי לראות אותו כסטלן סתום. פשוט שחקן ענק ענק ענק.
ורוברט דאוני ג'וניור מוכיח שוב שהוא שחקן אדיר, למרות שהדמויות שהוא בוחר די חוזרות על עצמן (המגניב, קל דעת, חכם וציני)

מה קרה שהחלטת לרוץ על הרבה סרטים ברציפות? לונה עשתה לך חשק או שהתפנה (הרבה) מקום בלו"ז?
טיפה התפנו לי הערבים אז ניצלתי את הזמן
וואו שבוע עובר מהר כשנהנים :p
|טמבל| חשבתי שלא תשימו לב..
22:30 זה אמצע הלילה שלך? באיזה שעה הלילה הזה מתחיל?
אני רוצה להזכיר לך את גילי המתקדם. אני כבר נרדמת על הספה כשהטלוויזיה לא מספיק מעניינת.
אידיאלית אני צריכה לפחות 9 שעות שינה, אבל זה כמובן לא קורה חוץ מסופ"שים שאני מרשה לעצמי 8-9 שעות של פינוק
ואני מקווה שעכשיו כשראית את הנוקמים זה נחקק לך יותר כי הכרת את הדמויות השונות של הגיבורים. ואת הדמות של לוקי.
יכול להיות שבצפייה הקודמת לא הייתי מספיק מחוייבת לזה לכן לא הפנמתי כלום.
אולי זאת גם אחת הסיבות שאני מעדיפה סדרות בהרבה על סרטים, וחוץ ממארוול שזו היתה בגדר סדרה, לא ראיתי כמעט סרטים בכלל ב-20 שנה האחרונות)
כנ"ל אני! אבל הילד היה תוספת חביבה כי זה יצר אינטרקציה מעניינת בין שניהם.

מילי08

Well-known member
וקצת מתייחסים לזה בסרטים מתקדמים יותר.
אז סבבה, הסרת דאגה מליבי :-D
לא יודעת הרבה יותר מזה אבל מתישהווווו שהיה אמור להיות לפני שנה אם לא הקורונה הזאת יצא הסרט שמוקדש לה סופסוף ונגלה יותר. (כרגע מתוכנן למאי)
וכן היא נהדרת
מגניב! אני אחכה בסבלנות
אווו סופסוף את בצד הנכון!!!
מתפלק לי לפעמים...
בהחלט. הדבר הכי טוב בבאטמן זה פרודיות על באטמן.
לגמרי
היא שחורה ולא בצבעים של איירון מאן ונקראית וור משין
לאא. רודי שינה לה את השם לאיירון פאטריוט והיא היתה צבועה בצבעי הדגל האמריקאי.
וכי רודי הוא הבסטי שלו.
נכון, אבל זה מסוכן. כי אם רודי יבגוד בו? כמו שכמעט קרה..

didalf

Well-known member
אז סבבה, הסרת דאגה מליבי :-D
חחח אבל *קצת* אל תפתחי יותר מידי ציפיות.
לאא. רודי שינה לה את השם לאיירון פאטריוט והיא היתה צבועה בצבעי הדגל האמריקאי.
נכון, אבל זה מסוכן. כי אם רודי יבגוד בו? כמו שכמעט קרה..
מה מתי רודי בגד בו? כל מה שאני זוכרת זה שהנבל השתמש בה לחטוף את הנשיא ורודי לא אשם בזה גנבו לו את החליפה או משהו לא זוכרת כבר.

keren or5

Well-known member
איירון מן 3 לדעתי ממש מעולה ומאוד אנדרייטד. מאוד אהבתי את התהליך שטוני עובר בסרט הזה, ואני דיי בטוחה שזו הייתה הנקודת מפנה שלי שהתחלתי לאהוב את טוני, כי לפני זה ממש לא אהבתי את טוני. נראה לי שהרבה מעריצים או משהו התבאסו בגלל הקטע עם המנדרין או משהו, כי בקומיקס הוא דמות מגניבה. אבל לא אכפת לי מהקומיקס, תמיד היה יותר אכפת לי מהתהליך הנפשי של הדמויות ולא מהעלילה ממש או מהדמויות מהקומיקס. אני יודעת שזו דעה לא פופולארית, אבל אני חושבת שטוני הוא הדמות האהובה עלי ב-mcu (לפחות מהגברים, אני חולה על נטשה ועכשיו גם כמובן על וונדה, עם כל הבעיות שהיו לי עם הסדרה שלה), אבל מהגברים כמעט לא התחברתי לאף אחד, רק לטוני, ונקודת המפנה הייתה ללא ספק הסרט הזה מבחינתי, כי לפני הסרט הזה דיי שנאתי אותו וחשבתי שהוא דוש מעצבן.

dilia snake

Well-known member
והיום בפינתנו "עדי מדברת עם עצמה על השיקגו'ז" טוויסט בעלילה! אני לא הולכת לכתוב הפעם על PD, כי אין לי מה לכתוב על הפרק בקטע טוב. אז כן, שהם רוצים הם יכולים ואני נזכרתי למה היא אחת הסדרות האהובות עליי.

למאט יש סרטן במוח??? אני לא מרשה להם ללכת לכיוון הזה!
**מסתבר שזו סתם פציעה מהעונה השנייה ועכשיו שוב חוזרים לזה, עדיין לא אוהבת את הכיוון הזה. ואני לא רוצה שג'סי ספנסר יעזוב את הסדרה, אם ככה זה הולך להיגמר כמו שראיתי בכמה תיאוריות ברשת.
ומאיפה אחותו צצה פתאום?

וגם רוב הסצנות של ג'סי ספנסר עם עוד שחקן אחד נוסף נראו מוזר, כאילו השחקנים צילמו אותן בנפרד(הרבה פעמים הן היו חתוכות מוזר ככה והוא היה מצולם רק מהגב, אבל עדיין שמעו את הקול של ג'סי ספנסר).

ברוך שפטרנו ממקי, זה היה זוועה מה שהלך איתה ועם קרוז. ולא ברור לי למה הוא היה צריך להיות שם שבודן חתם על המסמכים שלה כמו איזה אבא מקריפ.

מאוץ' |פנים| .

אוקיי, העלילה הזאת של צ'ארלס מטרידה 8-*.

הרופא החדש דוש|פטיש|. למרות שטכנית הוא צדק, אם היחסים שלהם רציניים מרסל ונטלי צריכים לצאת עם זה החוצה.

זו תמה נפוצה בכול הסדרות בפרנצייז וזה היה גם בSVU ושעלתה לי יותר מפעם על העצבים, ההתנגדות למסירה לאימוץ והתנגדות להפלות למרות שהן מנסות להיראות ליברליות ובעד בחירה לנשים. לגדול במשפחה ביולוגית זה לא תמיד הדבר הכי טוב, להפוך להיות אימא ולגדל ילד בגיל 16 זה לא הוגן לא כלפיי האימא שעדיין בעצמה ילדה(שלא נדבר על זה שזה עלול למנוע ממנה קריירה בהמשך) זה גם לא הוגן כלפיי הילד. לגדל ילד שאין לך אמצעים לדאוג לו לאוכל ולבגדים או לטיפול רפואי, זה נורא.

מה עכשיו אפריל תעשה? הלוואי וגם היא תעזוב את הסדרה, היא נהייתה בלתי נסבלת.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני שמח לכל אהבת איירון מן 3 כאן. גם לדעתי זה סרט מעולה שכמובן הרבה יותר טוב מאיירון מן 2 ומתחרה בהחלט באיירון מן 1.
ממש גרמתם לי לראות אותו שוב.
אז כל מה שכתבתם על הסרט נכון מאוד אבל משהו שלא ראיתי שציינתם זה שהסרט מראה יפה לדעתי שטוני מתמודד עם פוסט טראומה לגבי מה שקרה בנוקמים.
באופן שטחי יותר הילד היה מאוד חמוד, הייתה סצנה קצרה עם השחקן מHappy Endings והיה קרב עם המון חליפות איירון מן ריקות שהיה מגניב.
אני מאוד ממליץ לכל מי שראה אותו שיראה את הסרט הקצר All Hail the King שאפשר להגיד שסוגר את הסיפור

Lion_Heart

Well-known member
העובדה שבסוף מכל מה שהיה לו בבית הוא הציל את דאמי , היה ממש מרגש לדעתי

nerdkey treky

Active member
אני שמח לכל אהבת איירון מן 3 כאן. גם לדעתי זה סרט מעולה שכמובן הרבה יותר טוב מאיירון מן 2 ומתחרה בהחלט באיירון מן 1.
כמובן שאיירון מן 2 הכי טוב מכל השלושה, הוא מתחבר באופן נהדר לקראת הנוקמים, בונה עוד על הדמות הנהדרת של טוני, מציג את האלמנה השחורה ואני אישית אהבתי את האמר. אהה ולא לשכוח שספיידרמן מופיע שם לראשונה.

למעלה