דיוני סדרות #38

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

dory30

Well-known member
אז מי כאן רואה "מותק בול באמצע"?
צופה אדוק. גם בגלל שהיוצר חתום על פולישוק וגם בגלל סוללת הכוכבים שהוא גייס. התכנון אגב היה, גג 2 פרקים בשבוע. בגלל עיכובים שנובעים ממשבר הקורונה והתקרבות הבחירות בישראל, הגענו למרתון הזה. אפשר ואף צריך, למתוח ביקורת בצורה משעשעת. זה הופך את הסדרה ליותר "קלה לעיכול". שמתם לב אגב, שהרב תנדורי היה דמות גם בפולישוק? יש שם גם מיני איחודים של השוטרים (דניאל גד, דני שטג, רותי אסרסאי וצחי הלוי),שב"ס (נעמי לבוב , יניב ביטון ומעיין בלום), החיים זה לא הכל (ענת וקסמן ואבי קושניר, למרות שבינתיים אין סצנה משותפת); מטומטמת (משה אשכנזי ואסרסאי) ובטח עוד כמה שהחמצתי. יש גם אמירה של גילי איצקוביץ' שקשורה בעקיפין לתפקיד שגילמה בסדרה בלקספייס (ראו פרק 10).

מילי08

Well-known member
אתמול התלבטתי אם לצפות בנוקמים אבל בסוף ראיתי את איירון מן 2 כי רציתי לראות את המקור של הבלאק ווידו.
לא רע. ממה שעח"ו כתבה אז ללונה, הבנתי שזה סרט סתמי אז באתי בלי ציפיות, אבל די נהניתי.
גם כאן זה שוב אותו רעיון של אותה דמות - אחת טובה ואחת רעה (מאיזה פח שלפו את מיקי רורק?! שחקן עלוב) אבל הופתעתי מהחבר של טוני סטארק שהחליט לקחת חליפה לעצמו. קיוויתי שהקונפליקט בסרט יהיה בין שניהם ואז יהיה ערך עלילתי שונה אבל פתרו את הקונפליקט הזה בלי עומק.
אני גם לא אוהבת את ההצגה המוגזמת של העשירים המלאי בטחון, כמו היריב העסקי של טוני... אבל אלו היו בעיות קטנות. סך הכל נהניתי.

אחרי זה חשבתי להמשיך לנוקמים אבל כמעט התעלפתי כשראיתי שהסרט יותר משעתיים וזה אומר ששעת השינה הקדושה שלי תידחה, אז במקום זה התחלתי לראות את Dispatches from Elsewhere באמזון (שלא מצליחים להוות שום תחרות לנטפליקס)...
אני לא מצליחה להבין לגמרי על מה הסדרה (לא טרחתי לקרוא את התקציר) והפרק הראשון לא השאיר רושם. מצד אחד אני אוהבת את הנסיונות ליצור טלוויזיה שונה ולמתוח גבולות, הבעיה היא שלא תמיד זה עובד.
הדמות הראשית (של ג'ייסון סיגל) הוצגה בצורה הכי שטחית שיכולה להיות, ולמרבה הצער זה איפיון שאוהבים להציג בטלוויזיה - אדם בודד ובנאלי שחי לבד, יוצא לעבודה וחוזר מהעבודה ואוכל אוכל מוכן ואין לו חברים ומשפחה והוא לא עושה כלום . דיייייי זה מעורר פיהוק. ואז כנגדו כמובן, מציבים את ההיפך המוחלט -דמות מלאת שמחה ויצר הרפתקנות וכמו הפכים טובים, הם נמשכים זה לזה. מתיששששש
הכי מרגיז אותי זה שהם מנסים לשכנע אותנו איך צריך לחיות. אם אתה לא "תופס את הרגע" וממצה אותו אז אתה לא באמת חי אלא נותן לחיים לעבור לידך :-/. אני שונאת את זה כי זה מבטל את אותם אנשים שחיים בשקט את החיים הקטנים שלהם
נקודת הזכות היחידה בינתיים היא שהשחקנית השניה, זאת שהיא ההיפך המוחלט, היא טרנס במציאות וטוב לדעת שנותנים ייצוג אמיתי לא רק לדמות אלא גם לשחקנים.
הסדרה אמורה להיות מלאת קסם ומסתורין, אבל בינתיים היא בעיקר אוסף קלישאות.

nerdkey treky

Active member
הבנתי שזה סרט סתמי אז באתי בלי ציפיות, אבל די נהניתי.
בצפיה ראשונה זה יצא סרט סתמי, אבל ברגע שצפיתי בו שוב כחלק ממרתון צפיה חוזר, הרבה דברים בסרט מתחברים ובונים לעתיד, אז הסרט מקבל יותר משמעות ככה, אפילו שהנבל לא משהו (ד"א, מיקי רורק היה מועמד לאוסקר בערך בשנת 2009 סוג של מיני קאמבק שהחזיר אותו לתודעה דאז, אולי זה מסביר למה ליהקו אותו, היום הוא שוב נשכח).
אחרי זה חשבתי להמשיך לנוקמים
הסרטים של אירון מן (שלושתם) וקפטן אמריקה ות'ור אומנם מהפחות בולטים של יקום מארוול, אבל הם בונים יפה את האופי של הדמויות ועוזרים לצופים להתחבר אליהם בהמשך. אז רק הייתי ממליץ לא לדלג על קפטן אמריקה. אני יודע שאין לך סבלנות להרבה סרטים, זה פשוט יהיה לך מהנה יותר ככה.
Dispatches from Elsewhere
המיוחדות (וגם המוזרות) של הסדרה זה שהיא מתחילה בצורה מאוד משונה ומנומנמת, כי אלו באמת החיים של הדמות של סיגל. ההרפתקאה שהוא עובר גורמת לו להפוך לבנאדם יותר מעניין ולדעתי זו סדרה מאוד מיוחדת ללא קלישאות. אבל אני אישית התחברתי יותר לקונספט של "לתפוס את הרגע", כלומר ראיתי את היתרון במה שהם מדברים עליו. אני מניח שכל אדם ייקח משהו אחר מהרעיון הזה. ואולי זה בגלל שאני ממש אוהב את הרעיון של "משחק מציאות".

nerdkey treky

Active member
ראיתי בערך 8 פרקים והפסקתי. הסדרה מאוד שנונה וחכמה, אך היא דיכאה אותי יותר מאשר הצחיקה. בהתחלה ממש נהנתי, בהמשך (וככל שהדגימו עוד מהקומבינות) זה דכדך אותי, יחד עם תוספת של עוד דברים שהיו קשורים למציאות של חיינו, שהחלטתי שהיא לא עושה לי טוב והפסקתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתמול התלבטתי אם לצפות בנוקמים אבל בסוף ראיתי את איירון מן 2 כי רציתי לראות את המקור של הבלאק ווידו.
לא רע. ממה שעח"ו כתבה אז ללונה, הבנתי שזה סרט סתמי אז באתי בלי ציפיות, אבל די נהניתי.
אני שמח שנהנית. בהחלט עוזר כנראה שבאת עם עם ציפיות נמוכות.
לפחות כתבת עליו משהו שזה יותר ממש שעשית עבור קפטן אמריקה.
רק הייתי ממליץ לא לדלג על קפטן אמריקה. אני יודע שאין לך סבלנות להרבה סרטים, זה פשוט יהיה לך מהנה יותר ככה.
אני חושב שמילי אמרה כבר שהיא ראתה את קפטן אמריקה 1 לפני כמה ימים.
התחלתי לראות את Dispatches from Elsewhere באמזון (שלא מצליחים להוות שום תחרות לנטפליקס)...
ראיתי בזמן ששודר ובשלב מסוים פשוט הפסקתי. אחרי אולי 4 פרקים. אני חושב שאם הייתי רואה את זה ברצף (כלומר בלי שאני נאלץ לחכות שבוע בין פרק לפרק) אז סיכוי גבוה יותר שהייתי נשאר עד הסוף. ואולי זה היה שווה את זה.
אני אני ואני
אני בפרק 4
סדרה ממש חמודה ועם אסנבל שחקנים מדהים
יופי שאת רואה. אבל תתקדמי, הם כבר בפרק 10 כנראה (אני נראה לי בפרק 8).

יהיה שווה גם ממש לפתוח את הסדרה לדיון על דמויות ועוד.
צופה אדוק. גם בגלל שהיוצר חתום על פולישוק וגם בגלל סוללת הכוכבים שהוא גייס. התכנון אגב היה, גג 2 פרקים בשבוע. בגלל עיכובים שנובעים ממשבר הקורונה והתקרבות הבחירות בישראל, הגענו למרתון הזה. אפשר ואף צריך, למתוח ביקורת בצורה משעשעת. זה הופך את הסדרה ליותר "קלה לעיכול". שמתם לב אגב, שהרב תנדורי היה דמות גם בפולישוק? יש שם גם מיני איחודים של השוטרים (דניאל גד, דני שטג, רותי אסרסאי וצחי הלוי),שב"ס (נעמי לבוב , יניב ביטון ומעיין בלום), החיים זה לא הכל (ענת וקסמן ואבי קושניר, למרות שבינתיים אין סצנה משותפת); מטומטמת (משה אשכנזי ואסרסאי) ובטח עוד כמה שהחמצתי. יש גם אמירה של גילי איצקוביץ' שקשורה בעקיפין לתפקיד שגילמה בסדרה בלקספייס (ראו פרק 10).
כן, הרבה שחקנים ישראלים.
אבל את מי משחקת ענת וקסמן? (אוקי בדקתי - אוי שיט היא משחקת את צרויה! ממש לא זיהיתי)
ראיתי בערך 8 פרקים והפסקתי. הסדרה מאוד שנונה וחכמה, אך היא דיכאה אותי יותר מאשר הצחיקה. בהתחלה ממש נהנתי, בהמשך (וככל שהדגימו עוד מהקומבינות) זה דכדך אותי, יחד עם תוספת של עוד דברים שהיו קשורים למציאות של חיינו, שהחלטתי שהיא לא עושה לי טוב והפסקתי.
בהחלט יש משהו מדכא בזה.
אני חושב שבגלל זה לא ראיתי אף פעם את העונה האחרונה של פולישוק.

dory30

Well-known member
בהחלט יש משהו מדכא בזה.
אני חושב שבגלל זה לא ראיתי אף פעם את העונה האחרונה של פולישוק.
המלצתי לאנשים מסוימים לצפות והם סירבו, כי מספיק מה שקורה בחיים האמיתיים. איש איש וטעמו, כידוע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ובנתיים אני היום סיימתי לראות שוב את קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים.
זה לחלוטין העלה לי את רמת הציפיה לפאלקון וחייל החורף.

didalf

Well-known member
גם כאן זה שוב אותו רעיון של אותה דמות - אחת טובה ואחת רעה
זה קטע שמארוול עושים הרבה מאד.

אחרי זה חשבתי להמשיך לנוקמים אבל כמעט התעלפתי כשראיתי שהסרט יותר משעתיים וזה אומר ששעת השינה הקדושה שלי תידחה,
חכי שתגיעי לאנדגיים:-D
הכי מרגיז אותי זה שהם מנסים לשכנע אותנו איך צריך לחיות. אם אתה לא "תופס את הרגע" וממצה אותו אז אתה לא באמת חי אלא נותן לחיים לעבור לידך :-/. אני שונאת את זה כי זה מבטל את אותם אנשים שחיים בשקט את החיים הקטנים שלהם
|כן|

Lhuna3

Well-known member
אני צפיתי אתמול בעידן אולטרון, ומנסה עכשיו גם לצפות שוב במלחמת האזרחים, בתקווה שיעזור לי להתחבר קצת יותר לדמויות של הפאלקון (הנוקם הכי פחות אהוב עלי) ושל חייל החורף (שאל תהרגו אותי אבל גם אליו אני לא מחוברת מספיק).

nerdkey treky

Active member
אני צפיתי אתמול בעידן אולטרון, ומנסה עכשיו גם לצפות שוב במלחמת האזרחים, בתקווה שיעזור לי להתחבר קצת יותר לדמויות של הפאלקון (הנוקם הכי פחות אהוב עלי) ושל חייל החורף (שאל תהרגו אותי אבל גם אליו אני לא מחוברת מספיק).
החיוך שלו לא מקסים אותך? חחחחח שאלה רטורית
אני חושב שמילי אמרה כבר שהיא ראתה את קפטן אמריקה 1 לפני כמה ימים.
אני נוטה לא לקרוא את כל התגובות כאן, פספסתי, קורה 🤷‍♂️

didalf

Well-known member

Aranel Nenharma

Well-known member
מגיבה לפה עם שרשור תמונות ששמתי מהדיון על הסדרה king
ילדים האם אתם יודעים מה משותף לכל הgifים הבאים: :-P:|יאמי|

תגידי לי עכשיו שאת לא מתחברת אליו

Lhuna3

Well-known member
מגיבה לפה עם שרשור תמונות ששמתי מהדיון על הסדרה king
ילדים האם אתם יודעים מה משותף לכל הgifים הבאים: :-P:|יאמי|

תגידי לי עכשיו שאת לא מתחברת אליו

מילי08

Well-known member
הייתי ממליץ לא לדלג על קפטן אמריקה
אבל ראיתי! השבוע מתישהו.
התלמיד אלמוג, אתה לא מקשיב בכתה!
קבל נכשל |פטיש|
מיקי רורק היה מועמד לאוסקר בערך בשנת 2009 סוג של מיני קאמבק שהחזיר אותו לתודעה דאז, אולי זה מסביר למה ליהקו אותו
כן, אני זוכרת משהו, אבל הוא עדיין שחקן עלוב, והוליווד לא מקבלת נקודות זכות על זה.
עכשיו סיימתי את הנוקמים. אני לא ארחיב עכשיו כי לא נוח לי בסלולרי וגם יש לי רק 15% סוללה ויש עלי חתול מעצבן שהתביית לי על הרגל והיא תיכף מתאבנת.
אני רק אגיד שמסתבר שכבר ראיתי את הסרט לא מזמן… אבל לא זכרתי הרבה מהעלילה |מובך|

מילי08

Well-known member
גם איירון מן 3 מאחורי. עשיתי טעות ולא בדקתי מראש כמה זמן ועכשיו כבר אמצע הלילה ואני תיכף הופכת לדלעת.
אבל - ממש נהניתי ואפילו צחקתי בקול כמה פעמים

למעלה