דיוני סדרות #37

מילי08

Well-known member
כן. איפה היית עד עכשיו כשדיברנו על זה? :-D לונה השלימה, וגם אני משלימה, אבל לאט לאט
גבינת פלטרו? ברצינות?
כן |פטיש| B-|
פפר היא דמות מעצבנת שרק רודנת בטוני.
וגווינט פאלטרו לא עוזרת עם המשחק קקי שלה
בדיוק!
סוף סוף מישהי שמסכימה איתי |מאוהב|. עדי, תקשיבי לה!

Lion_Heart

Well-known member
כן. איפה היית עד עכשיו כשדיברנו על זה? :-D לונה השלימה, וגם אני משלימה, אבל לאט לאט

כן |פטיש| B-|

בדיוק!
סוף סוף מישהי שמסכימה איתי |מאוהב|. עדי, תקשיבי לה!
איפה הייתי? עסוק בצפייה בסרטי |מארוול| (ובמשחק דרקונים ומבוכים)
ופפר ממש נהדרת, גבינת פלטרו...FFS

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@מילי08 אל תשכחי את הענק הירוק, סרט שיש לו קשר בהמשך לסיפורים של מארוול (קשר קטן אומנם, אבל עוזר להבין את אחת הדמויות).
אנחנו רוצים שהיא תמשיך עם הסרטים אז עדיף שהיא תדלג...
פפר היא דמות מעצבנת שרק רודנת בטוני.
וגווינט פאלטרו לא עוזרת עם המשחק קקי שלה
לגבי כל הדיון בפאלטרו ופפר
אני מחבב את פפר.
כלומר היא בהחלט לא מהדמויות הכי אהובות שלי, אבל אני לא נגדה.
לגבי יכולות המשחק של פאלטרו - אף פעם לא הוקסמתי. (והיא שיחקה ב"הפוליטיקאי" הנוראית)
אבל אני יותר מזלזל בה על קו מוצרי הלייפסטייל שלה goop. אם כי היא מקבלת נקודות זכות על כך שלמרות שסטיבן קולברט יורד עליה נורא בקטע הזה (ברמה של קטע חוזר שבו יש לו כאילו חברה כזאת גם שמייצרת שטויות), היא בכל זאת משתפת איתו פעולה לפעמים עם הומור מודע לעצמו.

Aranel Nenharma

Well-known member

אני מחבב את פפר.
לגבי יכולות המשחק של פאלטרו - אף פעם לא הוקסמתי. (והיא שיחקה ב"הפוליטיקאי" הנוראית)
אבל אני יותר מזלזל בה על קו מוצרי הלייפסטייל שלה goop. אם כי היא מקבלת נקודות זכות על כך שלמרות שסטיבן קולברט יורד עליה נורא בקטע הזה (ברמה של קטע חוזר שבו יש לו כאילו חברה כזאת גם שמייצרת שטויות), היא בכל זאת משתפת איתו פעולה לפעמים עם הומור מודע לעצמו.
לא מכירה את כל הסיפור הזה עם הלייפסטייל הזה שלה
אבל קראתי על איך היא קיבלה את התפקיד בשייקספיר מאוהב
התפקיד הוצעה לוונונה ריידן, התסריט היה אצלה במשרד ואז גווניט לקחה את התסריט מהמשרד של ונונה

dilia snake

Well-known member
זה כרגע מתקדם בדיוק כמו שאני חושבת שזה מתקדם, ברמה של שורות דיאלוג. וזה גם לא משתפר רק נהיה סתמי וגרוע יותר.

המשחק זוועתי, אני לא יודעת מאיפה הם מצאו את זאת שמשחקת את האנה אבל היא מזעזעת והסצינות שלה קשות לצפייה, לא זוכרת מתי נתקלתי בכזה משחק גרוע בטח שלא ברשת שמכבדת את עצמה. אני תוהה אם מישהו בנטפליקס עבר על הפרקים לפני שהם אישרו לשדר את זה.

אני ממשיכה עם זה בינתיים, אבל רק כדי שאף אחד אחר פה לא יצטרך. בהארץ נתנו לסדרה כוכב אחד, הם היו נדיבים.

מילי08

Well-known member
@מילי08 אל תשכחי את הענק הירוק, סרט שיש לו קשר בהמשך לסיפורים של מארוול (קשר קטן אומנם, אבל עוזר להבין את אחת הדמויות).
הכוונה לסרט הראשון? עם אדוארד נורטון? כי אותו ראיתי.
פחות מעניין אותי ההמשך עם מארק רופאלו כי אני לא מתחברת לשחקן.
אני מחבב את פפר.
לפי הסרטים בהמשך אני אחליט מה דעתי על פפר עצמה. בסרט הראשון היא היתה סיידקיק שלא התרומם.
לגבי פאלטרו טוב לדעת שיש לה הומור עצמי, זו בהחלט תכונה חשובה, אבל היא נשמעת כטיפוס שמאוד עף על עצמו.
התפקיד הוצעה לוונונה ריידן, התסריט היה אצלה במשרד ואז גווניט לקחה את התסריט מהמשרד של ונונה
8-*:-[ אוי איזו איומה!
ווינונה ריידר אוכלת אותה בלי מלח
ני תוהה אם מישהו בנטפליקס עבר על הפרקים לפני שהם אישרו לשדר את זה.
אני מזכירה לך שהם גם אישרו את נזירה לוחמת, אז יש שם בעיה כנראה...

dilia snake

Well-known member
אני מזכירה לך שהם גם אישרו את נזירה לוחמת, אז יש שם בעיה כנראה...
הסדרה הזאת גורמת לנזירה לוחמת להיראות כמו יצירת מופת!

בכול מקרה ראיתי אתמול גם את פרק 4 ואני לא חושבת שאני מסוגלת להמשיך יותר, זה זוועתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא מבין מה הכוונה כאן. אם בחרו בה בסופו של דבר לתפקיד אז זה לא גניבה.
זה לא שהיא מנעה מווינונה ריידר להיות מועמדת לתפקיד (אני מניח).
הכוונה לסרט הראשון? עם אדוארד נורטון? כי אותו ראיתי.
פחות מעניין אותי ההמשך עם מארק רופאלו כי אני לא מתחברת לשחקן.
אפילו אלמוג יסכים איתי שאת לא צריכה לראות את סרט ההמשך של הענק הירוק עם מארק רופאלו.
...כי אין סרט כזה.
מארק רופאלו משחק את הדמות של ברוס באנר/הענק הירוק בסרטי הנוקמים, אבל אין לו סרט משל עצמו.
בכול מקרה ראיתי אתמול גם את פרק 4 ואני לא חושבת שאני מסוגלת להמשיך יותר, זה זוועתי.
כן כן תפסיקי. זה מעציב לקרוא שאת שמה את עצמך בסבל הזה.

Lion_Heart

Well-known member
אני לא מבין מה הכוונה כאן. אם בחרו בה בסופו של דבר לתפקיד אז זה לא גניבה.
זה לא שהיא מנעה מווינונה ריידר להיות מועמדת לתפקיד (אני מניח).

אפילו אלמוג יסכים איתי שאת לא צריכה לראות את סרט ההמשך של הענק הירוק עם מארק רופאלו.
...כי אין סרט כזה.
מארק רופאלו משחק את הדמות של ברוס באנר/הענק הירוק בסרטי הנוקמים, אבל אין לו סרט משל עצמו.

כן כן תפסיקי. זה מעציב לקרוא שאת שמה את עצמך בסבל הזה.
TBH-אני חושב שהסרט הראשון היה עם אריק באנה והשני עם אדוארד נורטון...לא משהם היו מי יודע מה טובים

מילי08

Well-known member
...כי אין סרט כזה.
אז סבבה. לא יודעת למה זכרתי שהיה לו סרט נוסף.
TBH-אני חושב שהסרט הראשון היה עם אריק באנה והשני עם אדוארד נורטון...לא משהם היו מי יודע מה טובים
אני מאוד אוהבת את אדוארד נורטון וחבל שהוא נעלם. אהבתי אותו בתור הענק. הוא מביא פגיעות עוצמתית לדמויות שלו.

אוקיי, אז אתמול הגיע התור של תור.
נהניתי הסרט והופתעתי לגלות מלא שחקנים מוכרים שם... לא ציפיתי לזה. נטלי פורטמן היתה מתוקה להפליא וגם זה הפתיע אותי.
כריס המסוורת' הוא באמת |מזיע||מזיע|, למרות שאני לא אוהבת בלונדינים.
אהבתי את הטייק שעשו על ההאבקות בוץ - אבל לגברים :-P:

Lhuna3

Well-known member
אוקיי @מילי08

א. איזה כיף שאת צופה |כן||כן|:)

ב. אדוארד נורטון שחקן מדהים, אבל מציעה לך לתת צ'אנס למארק רופאלו ולא לבוא עם כאלו דיעות קדומות נגדו וגם לא להקשיב למתנגדיו פה. אני מאוד אהבתי אותו בתפקיד הענק הירוק, חשבתי שהוא הביא לתפקיד הרבה רגישות ואמינות והמחיש יפה את הקונפליקט של הדמות הצנועה וה"אנטי גיבור"ה שהוא יצר עם הכוח ההרסני שלה.

ג. הגעת לת'ור :love::love::love::love: הראשון באמת סרט מאוד חמוד ומשעשע, והטוב יותר עוד לפנייך.

snirf

Active member
יש פה צופים בTHIS IS US?
סיימתי עונה 3 , מעולם לא הגבתי עלייה והיה לי צורך לכתוב כמה דברים על העונה...

וול, אז אפשר לקרוא לעונה הזאת וויטנאם, לא ככה? אומנם מרענן שהלוקיישן התחלף והסוויץ' הזה לסדרת מלחמה/הרפתקאות... אך למען האמת השתעממתי מהפרקים המיוחדים שעשו על וויטנאם...ועל האח המיותר של ג'ק:sleep:
מה שכן אהבתי העונה זה את הפרק שהתמקד בבת' מהילדות ועד לבגרות בכל הקשור לפאשן שלה לריקוד.
אומנם עצוב לראות את החיכוכים והריבים בינה ובין רנדל שהם מעין הזוג האידיאלי, אך כל ההתמודדות שלה בנושאים שניתן להתחבר אליהם- היו מעניינים לטעמי. לפחות סוף העונה הסתיים באופטימיות שהם כן מצליחים לגשר על הפערים...עוברים לפילדלפיה ואף אחד מהם לא צריך לוותר על העיסוקים שלהם.
אני אוהב שהכל מרגיש אינטגרלי כזה...כל ההתפתחויות שקורות ולא שהנפיצו פתאום איזה משהו העונה, כמו שלרוב קורה בסדרות שפתאום מתווספת עלילה...כאן הם מחברים הכל יחד בצורה יפה, כלומר פתאום מובן למה במהלך 2 עונות היא הקורקטית הפרקטית, הקפיצה לעבר עם אבא ואמא שלה...והעובדה שהיא גם פתאום רוצה להגשים את החלומות המודחקים שלה.

אהבתי שגם פעם ראשונה העונה קפצו לעתיד והראו את רנדל ובת' יחד...וסוף העונה הסתיים שהם לצידה של רבקה שלפי הנראה-על ערש דווי ולא ברור מה אח של ג'ק עושה לצידה.
לטעמי קווין כדמות הוא החוליה החלשה מבין 3 האחים...העלילות איתו מעצבנת- משתכר, מאבד את עצמו לדעת ואז יוצא למסע אידיוטי לוויטנאם...שוב משתכר... אולי בעונות 4-5 משהו ישתפר.

והיות ומעולם לא הגבתי על הסדרה, אז עוד משהו קטן- עשו פה ממש עבודת ליהוק מרשימה עם 3 האחים בכל 3 התקופות! (y)במיוחד קיית' בתקופת הנעורים ובהווה...נראות כמו אחיות.

ויאללה ממשיך את הבינג' לעונות 4-5...6 אמורה להיות האחרונה, כן?

snirf

Active member
אנשים פה לאחרונה נותנים צ'אנסים לסדרות ישראליות (של כאן וכו'...)
חייבים לתת צ'אנס גם ל- "למה מי מת" של יס...שהיא עם גבול מר-מתוק כזה...היות וסובבת סביב הנושא של סרטן.
סדרה כדאית! (y) ליהי קורנובסקי עושה פה את תפקיד חיה לטעמי (גילחה אגב את הראש פעמיים בשביל התפקיד!) מעולם לא תפסתי ממנה...אבל כאן היא מוכיחה שהיא שחקנית פרופר
ואומנם הן לא מתחרות אחת בשניה (אך יכלו-בהפרש קטן של זמנים) אבל הסדרה הזאת לעומת "נורמלי" (שהבן זוג שלה משחק בה, ומכאן בא לי להשוות ביניהן)- מביסה אותה בנוקאאוט.

מילי08

Well-known member
אוקיי @מילי08

א. איזה כיף שאת צופה |כן||כן|:)

ב. אדוארד נורטון שחקן מדהים, אבל מציעה לך לתת צ'אנס למארק רופאלו ולא לבוא עם כאלו דיעות קדומות נגדו וגם לא להקשיב למתנגדיו פה. אני מאוד אהבתי אותו בתפקיד הענק הירוק, חשבתי שהוא הביא לתפקיד הרבה רגישות ואמינות והמחיש יפה את הקונפליקט של הדמות הצנועה וה"אנטי גיבור"ה שהוא יצר עם הכוח ההרסני שלה.

ג. הגעת לת'ור :love::love::love::love: הראשון באמת סרט מאוד חמוד ומשעשע, והטוב יותר עוד לפנייך.
לגבי רופאלו - אם אין לו סרט משלו כמו שניק אמר, אז אני כבר אראה אותו באחד הסרטים המשותפים, לא? ואז לא תהיה לי ברירה אלא לראות אותו :-D

בכל אופן, אני הולכת לפי הרשימה שעח"ו הכינה לך לא מזמן. בינתיים אני אלך על מה שמסומן כחשוב ונחוץ. אני מתלבטת לגבי השאר כי גם ככה אין לי כרגע יותר מידי זמן פנוי :-/. חוץ מזה שאני מתלבטת גם כי יש סרטים שכבר ראיתי בעבר באופן אקראי. עוד לא החלטתי אם לראות שוב כדי לסגור קצוות או לחפש ריקאפים.

את צפית בסוף בכל הסרטים או רק בדירוג 5?

Lhuna3

Well-known member
לגבי רופאלו - אם אין לו סרט משלו כמו שניק אמר, אז אני כבר אראה אותו באחד הסרטים המשותפים, לא? ואז לא תהיה לי ברירה אלא לראות אותו :-D

בכל אופן, אני הולכת לפי הרשימה שעח"ו הכינה לך לא מזמן. בינתיים אני אלך על מה שמסומן כחשוב ונחוץ. אני מתלבטת לגבי השאר כי גם ככה אין לי כרגע יותר מידי זמן פנוי :-/. חוץ מזה שאני מתלבטת גם כי יש סרטים שכבר ראיתי בעבר באופן אקראי. עוד לא החלטתי אם לראות שוב כדי לסגור קצוות או לחפש ריקאפים.

את צפית בסוף בכל הסרטים או רק בדירוג 5?
צפיתי בסוף בכולם (בעקרון דילגתי בהתחלה על הענק הירוק ועל איירון מן 2,3 אבל בסוף השלמתי גם אותם.
(בעיני איירון מן הסרטים הכי משעממים אגב, למרות שאני מחבבת את הדמות שלו.)

את רופאלו את תראי אכן בסרטים שהוא משתתף, אבל אני רק אומרת שלא תבואי מראש עם דיעה נגדו.

Lion_Heart

Well-known member
אז סבבה. לא יודעת למה זכרתי שהיה לו סרט נוסף.

אני מאוד אוהבת את אדוארד נורטון וחבל שהוא נעלם. אהבתי אותו בתור הענק. הוא מביא פגיעות עוצמתית לדמויות שלו.

אוקיי, אז אתמול הגיע התור של תור.
נהניתי הסרט והופתעתי לגלות מלא שחקנים מוכרים שם... לא ציפיתי לזה. נטלי פורטמן היתה מתוקה להפליא וגם זה הפתיע אותי.
כריס המסוורת' הוא באמת |מזיע||מזיע|, למרות שאני לא אוהבת בלונדינים.
אהבתי את הטייק שעשו על ההאבקות בוץ - אבל לגברים :-P:
אני דווקא לא אהבתי את נורטון, סבבה, פגיעות, אבל אתה הענק, שאתה משתנה אתה צריך להיראות כועס, פראי, כמו פצצת אטום מתפוצצת, לא כאילו אתה הולך
והעובדה שמדדו את ההשתנות על פי פעימות לב? בלאכס

Lhuna3

Well-known member
סופרמן ולויס פרק 3.
הדבר שבעצם הכי חשוב לי להגיד הוא פשוט שקלארק ממש חתיך וחמוד :love: ואני גם רוצה מישהו כזה שיהיה לי כפתור להזעיק אותו כשאני בצרה ושיבוא מייד להציל אותי. וגם מוזר לי לשניה כל פעם שקוראים לו קלארק כי זה מבחינתי עכשיו שם של בת.
פרט לזה, בקצרה:
אני אוהבת שזה משפחתי (ז'אנר מועדף עלי יותר מאשר אקשן ומכות), אבל מקווה שלא כל העונה תהיה בקטע של קלארק מתאמץ להיות אבא טוב יותר לבנים שלו, כי זה כבר קצת ממצה את עצמו וצריך להתרומם.
אני מסכימה שהמשפחה השניה פחות מעניינת, והעלילה של לויס לא מעניינת אותי כרגע בכלל, אבל מניחה שאיכשהו הכל יתחבר כי ככה זה.
אני מבינה מהודעותיכם שסופרמן מופיע גם בסדרה סופרגירל - אבל עם שחקן אחר? והאם הוא מופיע שם הרבה או שמעט?

נזכרתי משהו קטן שעצבן אותי בפרק וזה שג'ורדן מתנצל בפני החבר לשעבר של שרה על זה שהוא נישק אותה ואומר שהוא לא היה צריך לעשות את זה.
סליחה אבל זה היה באשמתה בלבד, מאיפה הוא אמור היה לנחש שיש לה חבר?? אני כל כך שונאת שאנשים מתנצלים על דברים שלא היו באשמתם בשום צורה.

למעלה