דיוני סדרות #37

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

Lion_Heart

Well-known member
גן המטאורים\חתונה או משכנתא
אז...בעידוד חברת הפורום, ישבתי והתחלתי לראות את הסדרה הסינית,גן המטאורים, ראיתי פרק אחד, ואני מצטער לאמר שאאלץ לצפות בזה שוב, על מנת להבין מה ראיתי, מדובר בסדרה על נערה שמתקבלת לאוניברסיטת יוקרה ומסתבכת עם...משהו(בשלב הזה איבדתי ריכוז, יש לי פגישה לא נעימה עם רופא שיניים היום, תסמפטו)
ואז עברתי ל "חתונה או משכנתא" סדרה דיי חמודה על מארגנת חתונות ואשת נדל"ן שמתחרות (תחרות סופר ידידותית )כל פרק על ליבו וכספו של זוג צעיר(כל פרק זוג אחר) שצריך להחליט מה הם רוצים יותר, בית, או חתונת החלומות שלהם(מבחינתי, מה הבחירה פה? בית ותעזבוני בשקט)...האמת, סדרה דיי חמודה

גן המטאורים\חתונה או משכנתא
אז...בעידוד חברת הפורום, ישבתי והתחלתי לראות את הסדרה הסינית,גן המטאורים, ראיתי פרק אחד, ואני מצטער לאמר שאאלץ לצפות בזה שוב, על מנת להבין מה ראיתי, מדובר בסדרה על נערה שמתקבלת לאוניברסיטת יוקרה ומסתבכת עם...משהו(בשלב הזה איבדתי ריכוז, יש לי פגישה לא נעימה עם רופא שיניים היום, תסמפטו)
ואז עברתי ל "חתונה או משכנתא" סדרה דיי חמודה על מארגנת חתונות ואשת נדל"ן שמתחרות (תחרות סופר ידידותית )כל פרק על ליבו וכספו של זוג צעיר(כל פרק זוג אחר) שצריך להחליט מה הם רוצים יותר, בית, או חתונת החלומות שלהם(מבחינתי, מה הבחירה פה? בית ותעזבוני בשקט)...האמת, סדרה דיי חמודה
אני רואה שאימצת לגמרי את המלצות הצפייה שלי :love:

גן המטאורים - ההתחלה די מבולבלת אבל זה תופס אותך.
היא הסתבכה עם ה-F4. מה זה F4? תצטרך לצפות שוב כדי להבין...

חתונה או משכנתא - אני רואה בה ריאלטי חינוכי כיפי.
הכיף די מובן - מה יותר כיף מלראות בתים שמוציאים את העיניים, או שמלות חתונה נפוחות, וכל מיני אטרקציות נחמדות .
חינוכי - אני לא מצליחה להבין את אלו שבוחרים להוציא אלפי דולרים (או בארץ - עשרות אלפי שקלים) על ערב אחד ולא על בית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שאלה טובה.
טלוויזיה היא המכשיר שדרכו היום צפיתי בסרט קפטן אמריקה: חייל החורף
(כחלק מההכנות ל"הפאלקון וחייל החורף", שהיא בעצם סדרת טלוויזיה)
סרט ממש טוב ואני שמח שראיתי שוב.

Lhuna3

Well-known member
צריך לתפוס אותי?8-* מה עשיתי עכשיו?
חוץ מזה שעם כמות הפסטה, וודקה והדנישים שאכלתי אתמול, זו לא אמורה להיות משימה קשה. בקושי יכולה לזוז.
חששנו שנעלמת.
נשמע טוב הארוחה שלך חוץ מהוודקה.

dilia snake

Well-known member
הדבר היחידי שהיה יותר מחריד מהפרק עצמו, הייתה המלתחה של רבקה. אני חושבת שזה מחריד בצורה גאונית כמעט או שזה היה היין הלבן שגרם לזה להיראות ככה(לא יין שקנינו בטיול, סתם יין צרפתי שההורים שלי קנו בדרך היין)

הכול בפרק הזה היה כ"כ צפוי שזה מביך. אני חושבת שאני אקרא לצפייה הזאת שליחות, מישהו צריך לצפות בכול הסדרות דרג ז' של נטפליקס כדי שהתמימות של שאר האנשים בפורום לא תיהרס או משהו. אני רוצה להמשיך כי אני חייבת לדעת כמה נמוך זה יכול עוד לרדת.

didalf

Well-known member
טלוויזיה היא המכשיר שדרכו היום צפיתי בסרט קפטן אמריקה: חייל החורף
|מאוהב||מאוהב|

ואם כבר אז באמת שלא התכוונתי לעשות צפיה חוזרת כי ראיתי את הסרטים מלאנתלפים פעם אבל יס תמיד יודעים מה קורה בעולם ושמו לי מלחמת האזרחים ביס 2 ולא יכלתי להתנגד (אני כמו באקי והמילים האלה) אז צפיתי שוב.
תמיד אהבתי את וונדה ו-ויז'ן אבל עכשיו הסצנות שלהם אפילו יותר מרגשות אותי|מאוהב|
ובאקי מהמם|מאוהב| וקפטן בייספס|מאוהב| ונזכרתי למה אני טוענת שהם שיפ|מאוהב|
וסאם ובאקי מצחיקים ביחד יאוו איך אני מחכה לסדרה|מאוהב|
וספיידרמן כזה חמודי.
ובלאק פנתר צבוע.
ונטשה גם מהממת מתי כבר הסרט שלהההההההההההההההה?;-(

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
טלוויזיה? מה זה טלוויזיה?
והידעת שהיו פעם טלוזיות בשחור לבן?
והידעת (בלי צחוק ) שהיו פעם טלויזיות עם "מפתחות" שבלעדיהם לא היה אפשר לצפות בטלויזיה הנ"ל?
והידעת שהיה פעם בישראל ערוץ אחד?(טוב, את זה כולם יודעים ,תשכחי מזה)

גן המטאורים
זהו. סיימתי את הסדרה הזו.
חייבת להגיד שהפרקים הלכו לצברו תאוצה עבורי.
אם הפרקים הראשונים היו מבלבלים, הפרקים אחרי (עד פרק 35 בערך) היו בעיקר מעצבנים (יותר עצבים שלי על הדמויות המרכזיות), אבל הסוף שבר לי את הלב.
עד כדי כך שביום שישי ראיתי את חמשת הפרקים האחרונים (וויתרתי על השנ"צ הקדוש של יום שישי), ואתמול ראיתי שוב את פרקים 47-48 רק כדי לבכות שוב.

עכשיו נדרשת סדרה אסייתית רומנטית חדשה.

Lion_Heart

Well-known member
אני רואה שאימצת לגמרי את המלצות הצפייה שלי :love:

גן המטאורים - ההתחלה די מבולבלת אבל זה תופס אותך.
היא הסתבכה עם ה-F4. מה זה F4? תצטרך לצפות שוב כדי להבין...

חתונה או משכנתא - אני רואה בה ריאלטי חינוכי כיפי.
הכיף די מובן - מה יותר כיף מלראות בתים שמוציאים את העיניים, או שמלות חתונה נפוחות, וכל מיני אטרקציות נחמדות .
חינוכי - אני לא מצליחה להבין את אלו שבוחרים להוציא אלפי דולרים (או בארץ - עשרות אלפי שקלים) על ערב אחד ולא על בית.
בדיוק מה שאני חושב,הרעיון של חתונה גדולה תמיד היה מיותר וחסר תועלת לנו,בית לעומת זאת, זה הגיוני וכייפי

F4 אמרת? שאחזור מרופא השיניים נראה אם יש לי כח לטלויזיה

מילי08

Well-known member
ראיתי איירון מן 1 |רוק|
נחמד. לא סיפור חדשני אבל מועבר אחלה. הופתעתי לגלות שם את ג'ף ברידג'ס! ועוד בתפקיד כזה של איזה עשירון עליון. זיהיתי רק לפי הקול שלו. גבינת פאלטרו מוכיחה שוב שהיא שחקנית עלובה.
אחרי שחיפשתי אצל הדודים גיליתי שיש חלק מהסרטים בסלקום טיוי, אז זה הופך את הצפייה לנוחה יותר. כמעט המשכתי אתמול גם לתור, אבל כבר היה מאוחר לאנשים בגילי...
ועוד משהו חשוב- בשם כל הרובוטים בעולם, אני מוחה על היחס המזלזל של טוני כלפי הרובוטים שלו :-[

ראיתי את הפרק הראשון של tribes of europa. זה לא באמת דומה ל -100 אבל נראה שלקחו משם לא מעט מאפיינים ורעיונות. התחלה קצת משעממת. כאילו - יש את כל המאפיינים הנכונים אבל זה מצליח לעבור בלי עניין מיוחד. וגם המאפיינים הדרמטיים
די שקופים ולא מפתיעים כמו למשל כשהמצלמה מתמקדת בסוף בנים של האחות ה"מתה" רק כדי שהיא תיפקח אותן בפתאומיות. כאילו, בואו- תעשו את זה יותר צפוי. גם הצחיק אותי ששבט האוריג'ינלס חיים לפי מאפיינים של ציוויליזציה מאוד מוקדמת ולא מתקדמת - הם מתנגדים לטכנולוגיה, אבל יש להם מוזיקה עכשיווית שהם שומעים דרך רמקול או משהו. לא הכי אמין

Lion_Heart

Well-known member
ראיתי איירון מן 1 |רוק|
נחמד. לא סיפור חדשני אבל מועבר אחלה. הופתעתי לגלות שם את ג'ף ברידג'ס! ועוד בתפקיד כזה של איזה עשירון עליון. זיהיתי רק לפי הקול שלו. גבינת פאלטרו מוכיחה שוב שהיא שחקנית עלובה.
אחרי שחיפשתי אצל הדודים גיליתי שיש חלק מהסרטים בסלקום טיוי, אז זה הופך את הצפייה לנוחה יותר. כמעט המשכתי אתמול גם לתור, אבל כבר היה מאוחר לאנשים בגילי...
ועוד משהו חשוב- בשם כל הרובוטים בעולם, אני מוחה על היחס המזלזל של טוני כלפי הרובוטים שלו :-[

ראיתי את הפרק הראשון של tribes of europa. זה לא באמת דומה ל -100 אבל נראה שלקחו משם לא מעט מאפיינים ורעיונות. התחלה קצת משעממת. כאילו - יש את כל המאפיינים הנכונים אבל זה מצליח לעבור בלי עניין מיוחד. וגם המאפיינים הדרמטיים
די שקופים ולא מפתיעים כמו למשל כשהמצלמה מתמקדת בסוף בנים של האחות ה"מתה" רק כדי שהיא תיפקח אותן בפתאומיות. כאילו, בואו- תעשו את זה יותר צפוי. גם הצחיק אותי ששבט האוריג'ינלס חיים לפי מאפיינים של ציוויליזציה מאוד מוקדמת ולא מתקדמת - הם מתנגדים לטכנולוגיה, אבל יש להם מוזיקה עכשיווית שהם שומעים דרך רמקול או משהו. לא הכי אמין
רק עכשיו?

גבינת פלטרו? ברצינות?

למעלה