דיוני סדרות #36

Lhuna3

Well-known member
פרק 2 שקיבלתי מהדודים הוא באורך 44:57 ויש בו את הסצינות ה"חסרות" אז כנראה שפשוט הדודים שלך פישלו.
תודה, אז רגע, אכפת לך גם לבדוק מה האורך של פרק 3 אצלך? שאני אוודא ששלי בסדר לפני שאני צופה בו בכלל.

Shiri from the block

Active member
מישהו כאן עדיין רואה את סופרמן ולואיס?
הפרק הזה היה ללא הרע הגדול (קפטן לות'ר) והאמת שזה היה ממש ממש בסדר.
האמת שהייתי בסדר אם לא יהיה נבל מיוחד בפרק, אבל אז הסתבר שהחקירה של לואיס הובילה אותה למישהו אחר עם כוחות על (ובסוף הרע הזה חוסל על ידי מישהי אחרת עם כוחות על)(חייזרים, סתם בני אדם עם כוחות, מי יודע?)
מה שאהבתי הפרק זה את הדינמיקה בין התאומים ובינם וקלארק.
אז התאומים מבינים שאבא שלהם מאזין לכל השיחות שלהם... אופס, זה קצת יותר גדול מאשר מחטט במחשב שלהם.
לא ממש אמרו אם הוא עשה את זה כל החיים שלהם, וזה חבל שלא אישרו את זה כי אני מניח שכן. אם יש לך את היכולת להקשיב לכל העולם (והדגימו את זה יפה בכך שהוא קולט מיד כשגשר בסין מתחיל ליפול), האם לא תקשיב לכל מה שקורה לילד שלך ביום הראשון שלו בגן, או בבית ספר, או בטיול שנתי... ואיך תפסיק?
רציתי שתהיה להם פתאום הבנה שהיו כל מיני פעמים בעבר שהוא צץ משום מקום כשמשהו קרה להם ורק עכשיו הם קולטים איך זה קרה.
בכל מקרה לא ממש עשו משהו מעניין עם זה בשני הפרקים הקודמים, אבל הפרק הזה הצליח להראות טוב יותר את הבעייתיות בכך שאבא שלך הוא סופרמן. למשל כשאי אפשר ממש להתחמק ממנו כשהוא מהיר כל כך.
היה קצת חבל אבל שהוא הסכים להפסיק לצוטט להם כל כך מהר. וחשבתי בהתחלה שהוא רק אומר להם שהוא יפסיק ובעצם הוא ימשיך, אבל הוא סופרמן ורק אומר אמת וכל זה. (כלומר חוץ מזה שהוא משקר לכל העולם לגבי מי הוא).

ג'ורדן מחליט לנצל את זה שהוא חזק יותר עכשיו כדי להתקבל לנבחרת הפוטבול והוא די מעיף אנשים לכל הכיוונים. אבל כנראה זה שיא היכולת שלו. אם כי אני עדיין מניח שבעתיד זה יהיה הרבה יותר.
*כל זה עשה לי פלאשבק לכך שבעונה 4 (נראה לי) של סמולוויל קלארק מחליט להצטרף לקבוצת הפוטבול, למורת רוחו של אביו, ונראה לי שהוא נשאר שם כל העונה.
ביקום של הסדרה הזאת קלארק ניסה להתקבל לקבוצת הבייסבול למרות רוחו של אביו, אבל בסוף לא עשה את זה.

ג'ונתן די מוכיח שהוא יותר אח טוב מאשר דוש כשהוא משכנע את קלארק לתת לג'ורדן להשאר בקבוצה.
כדי לשמור על גורדן מקרוב קלארק הופך לעוזר מאמן (ללא שכר) ומזייף את זה שקשה לו לסחוב דברים (באופן אולי קצת מוגזם)

באופן כללי יחסית לסדרת סופרמן (שדי מדהים שזה בערך ז'אנר שעומד בפני עצמו) הסדרה היא מאוד קלה באקשן ובהחלט נוטה הרבה יותר לכיוון דרמת משפחה. אבל זה די עובד עבורי בנתיים.
אם כי לא ממש מעניין אותי כל עניין המשפחה של לנה.

אבא של לואיס גם לא היה הפרק הזה וזה חבל לי רק מפני שמעניין אותי איך הוא יגיב כשהוא יגלה שלג'ורדן יש כוחות על.
עוד לא, ראיתי רק את הפרק הראשון.
כשאני אשלים את השאר אני אגיב לך :-]

מילי08

Well-known member
לא הגענו להזה שהטיק יגלה על העבר שלו ומאיפה הוא בא, זה קצת חבל.
גם אותי זה ביאס. היה יכול להיות מאוד מעניין כי ברור שיש שם משהו מוזר
דיינג'רבואט ענק. כזה חמוד.
גם אהבתי את זה שאוברקיל חייב לרקוד. זה היה מפתיע
ואל תזכירי לי. יש לי ספרים מאוגוסט שעדיין לא הגעתי אליהם ואז לפני איזה שבועיים הלכתי לקניין(הייתי בתיאוריה אמורה למסור עגילים לתיקון וללכת) אבל בסוף יצאתי עם 6 ספרים(3 מכול חנות)|פנים| וכרגע אני בספר השלישי. אני מפחדת ממה שעלול לקרות שאני אצטרך לחזור לשם כדי לקחת את העגילים |חבול| .
:-D :-D |פנים|
אתה מתבלבל ביני ובין מישהי אחרת, כי אני מעולם לא באתי אליך בתלונות על שום סדרה, וגם לא ניסיתי את אגדות המחר בכלל. 🤷‍♀️
אני ... :-]

תודה, אז רגע, אכפת לך גם לבדוק מה האורך של פרק 3 אצלך? שאני אוודא ששלי בסדר לפני שאני צופה בו בכלל.
אורך פרק 3: 43:25 ,ובכלל אני מעדיף לבקש מהדודים גירסאות web ולא הקלטות מטלוויזיה כי גיראסות web הם במקור ללא פרסומות ואז אין סיכוי שהדודים יחתכו עם הפרסומות גם מה שלא צריך.

Lhuna3

Well-known member
אורך פרק 3: 43:25 ,ובכלל אני מעדיף לבקש מהדודים גירסאות web ולא הקלטות מטלוויזיה כי גיראסות web הם במקור ללא פרסומות ואז אין סיכוי שהדודים יחתכו עם הפרסומות גם מה שלא צריך.
תודה! יש אצלי 15 שניות פחות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק 2 שקיבלתי מהדודים הוא באורך 44:57 ויש בו את הסצינות ה"חסרות" אז כנראה שפשוט הדודים שלך פישלו.
טוב, אז בפירוש זה אומר שיש סצנות שהחסרתי.
אם זאת הייתה סדרה שממש אכפת לי ממנה אז הייתי מתעצבן והולך ומוצא את הגרסה הנכונה.
אבל זאת לא כזאת סדרה...
אוקי קודם כל טעיתי זה לא בדקה 25 אלא 28 וזה רק שתי סצנות:

אחרי שהגיעו לברביקיו והמארחת משאירה אותם לבד, לויס וקלארק מסתכלים מהחלון על הברביקיו והוא אומר
one hour?
והיא עונה: tops
ומכאן הפרק חותך לסצינה של הילדים בחדר אחר משחקים בפלייסטיישן וג'ורדן וג'ונתן נכנסים ומדברים עם הנערה שג'ורדן נישק.
אבל בכתוביות יש המשך של השיחה של לויס וקלארק, שבה הם מדברים על הדאגה שלהם, ושזה שיקח לכולם זמן להסתגל למצב החדש, והבנים לא גדלו פה אז קלארק יצטרך לעזור להם להרגיש בבית וכולי. (תכלס שיחה מיותרת שמוצדק היה לחתוך)
ורק אז מתחילה הסצינה של הילדים.

סצינה שניה, נראיית לי קצת יותר חשובה, ואחרי שכתבתי אותה אני קולטת שיש בה מידע שנראה שנחתך במכוון, ואולי זה מתוך כוונה לגלות אותו בשלב אחר, אז זה עלול להיות ספוילר להמשך. קחו זאת בחשבון אם אתם רוצים לקרוא או לא!
אחרי המאבק בין לות'ר לכאורה וסופרמן שסופרמן תולש לו את הקסדה ומגלה שהוא לא בפנים, וסם יוצא אליו, ואז רואים את לות'ר מסתכל עליהם דרך מוניטור ואומר לעצמו (אבל לסם) to hell and back, general.
- בפרק מכאן חותכים ללויס יושבת במרפסת וסופרמן חוזר והם מדברים.
אבל בכתוביות יש לפני זה עוד שיחה של סופרמן וסם, שבה סם מספר לסופרמן שלות'ר התנהג אליו כאילו הם חברים, ושלות'ר הגיע לשם בשביל קריפטונייט, וסם מגלה לסופרמן שהוא אגר אצלו את רוב הקריפוטונייט בעולם כדי שאף אחד אחר לא ישיג אותו וישתמש בו נגד סופרמן, ואומר לו "מתי תבין שכל מה שעשיתי מאז שהתחנת עם הבת שלי זה בשביל להגן עליך?" וסופרמן עונה לו "אז תמצא אותו כדי שאוכל לסיים את זה".
ורק אז חותכים ללויס, אבל גם חסרה התחלת השיחה שלהם ובה הוא אומר לה "ידעת שאבא שלך אוגר קריפטונייט?" והיא עונה NOPE.
ובפרק עצמו השיחה מתחילה רק משפט אח"כ.

בקיצור נראה שחתכו את כל הסיפור שמגלה לנו שסם אוגר קריפטונייט, ואני לא יודעת אם ביטלו את הכיוון הזה בכלל, או שהחליטו לחתוך את הגילוי הזה עבורנו בפרק זה, ואנו אמורים רק לגלות את זה בהמשך.
ובכל מקרה עכשיו אני יודע מה יש בסצנות החסרות.
הא... אף פעם לא ידעתי שזאת המשמעות של הדבר הזה.
תודה! יש אצלי 15 שניות פחות.
גם מה שאני ראיתי היה איזה 15 שניות פחות.

אה, כל הזמן הזה אני חשבתי שמילי ולונה זאת אותה אחת. כמו שלדילן יש שני שמות משתמש.
*(יש כאן אנשים שלא קולטים לפעמים כשאני מתלוצץ, אז אני נאלץ להבהיר את זה)

למעלה