דיוני סדרות #36

Lhuna3

Well-known member
אוף גלוריה... ;-( התחלתי לבכות כבר בסצינה שג'יל מגיעה אליו והוא מספר לה שהוא חולה, וכמובן בסוף לראות שהם שורפים אפילו את תמונות הילדות שלו.
איזה מקסימה ג'יל/ביל ומסכנה כשהיא מקרצפת את עצמה ואת הכל ומנסה להזהיר אותם.
וריצי' כאילו מצחיק כשהוא משוכנע שהכל שקרים וקונספירציות, ולפי ההיגיון של סדרות זה אומר שנראה שהוא בסוף גם יחלה וימות... :-(
קולין כזה מהמם והיה צפוי שהבוס הקריפ שקירצף אותו בפרק הראשון ינסה משהו גם בניו יורק, ואיזה מגעיל שפיטר אותו אח"כ, אבל שמחתי לראות אותו מרוצה בעבודה חדשה. כמה נורא זה יהיה אם דווקא הוא יחלה בפעם הראשונה שהוא יעשה סקס עם מישהו, כי נדמה לי שהוא היחיד שם שלא עושה את זה אז שוב משהו בהיגיון של סדרות גורם לי לחשוש בשבילו. מקווה שלא.

מילי08

Well-known member
@Lhuna3 מה חשבת על עונה 2 של הטיק? לא עדכנת ואני במתח :-P:
@dilia snake למה בעצם את ממשיכה לראות את הסדרות האלה אם העונות האלה גרועות? זה לא מייאש?
יש לך ספרים לקרוא חבובה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אמור היה לצאת כבר Marvel Studios Assembled
אבל בנתיים הדודים שלי לא יודעים על זה שום דבר.
למישהו יש יותר הצלחה?

Lhuna3

Well-known member
קולין ;-(;-(;-(;-(;-(;-(
כמו שחשבתי הבחור האחד שהוא שכב איתו כנראה הדביק אותו.

הוא הרג אותי בתחילת הפרק עם כמה שהוא היה מאושר מזה שקיבל מפתחות של החנות לפתוח ב-8:30 :-D
בדיוק חשבתי שאני מתה עליו וכמה ישבור לי את הלב אם הוא יחלה, ואז היה לו את ההתקף אפילפסיה.
היה חמוד כל כך גם אח"כ במיטה בבי"ח עם כמה שהוא היה חייכני ושמח כשהוא הסביר מה יש לו, כמו כלבלב קטן ששמח מכל דבר.
ואז זה כמובן נהיה נוראי...

והחבר השחקן של ריצי' שגם חולה, וריצי' שלא רצה לקבל את התוצאות שלו.

נזכרתי לציין כמה כיף זה כל שירי הפופ משנות ה-80.

וסטיבן פריי גם משחק פה.
אז רוסקו בעצם סוחט אותו בשביל לגור אצלו בבית?

הסדרה הזאת היא מסחטת דמעות בשבילי.

נ.ב. קראתי עכשיו גם את מה שכתבתם עד פרק 3.

Lhuna3

Well-known member
@Lhuna3 מה חשבת על עונה 2 של הטיק? לא עדכנת ואני במתח :-P:
נכון, שכחתי/התעצלתי לעדכן בסוף.
אבל כמו שכבר הבנת אני ממש נהנייתי ממנה וזה ממש חבל שבוטלה, כי ראו שבסוף עונה 2 הם נתנו רמז לעלילה החדשה שהתכוונו להתחיל בעונה 3!
וגם בסוף...
לא הגענו להזה שהטיק יגלה על העבר שלו ומאיפה הוא בא, זה קצת חבל.
אבל לא חשוב. עונה 2 היתה קצת פחות טובה לדעתי מעונה 1, אבל עדיין מאוד מצחיקה ומהנה.
היו בה לדעתי לא מעט רפרנסים ל-MCU (שאת מן הסתם פספסת, אבל תביני מהצד השני כשתצפי בסרטים :p)
למשל (ספוילר מארוול קטן) הפתח העגול על החזה של ראת'בון אני די בטוחה שזה בדיחה על איירון מן. היו גם איזכורים לאוונג'רס ולשילד.
אבל בעיקר הסדרה ממש מצחיקה והכי אהבתי את הספינה דיינג'רבואט שרוצה יקראו לו סטיב ומזדהה כסירה ממין זכר שנמשכת לגברים (ותוהה אם הוא נחשב הומוסקסואל כי הומו זה same והוא נמשך לגברים ולא לסירות) :-D וכמובן אוברקיל הוא נהדר וכל הקטע עם הרהיטים האנושיים היה טוב.
ובעונה 2 אהבתי ממש גם את קווין טינפויל.
וסופיריאן עם האובססיה שלו להיות אהוב באינטרנט :-D
החולשה הקטנה של עונה 2 היתה פשוט שלא היה נבל מוצלח כמו הטרור הקורע מעונה 1. כלומר הבוגד הזה מתוך איג'יס היה פחות טוב.
לובסטרקוליס היתה נחמדה וזה היה די משעשע איך שהם טיפלו בצאצאים שלה.
אה, ואהבתי את הגילוי על וולטר (שכבר נרמז בסוף עונה 1).
בכל אופן אחלה סדרה ותודה על ההמלצה!
אני ממליצה עליה לכל מי שמחפש משהו באמת מצחיק, ועוד יותר אם מכירים קצת את הז'אנר של גיבורי על.

dilia snake

Well-known member
@dilia snake למה בעצם את ממשיכה לראות את הסדרות האלה אם העונות האלה גרועות? זה לא מייאש?
יש לך ספרים לקרוא חבובה!
כן, אבל היו להן עונות טובות. שיקגו PD למשל הייתה אחת הסדרות הכי אהובות עליי עד עכשיו, רק הקטע עם BLM דפק אותם לגמרי.

בסוף השנה שעברה פרשתי ממלא סדרות שכבר לא אהבתי או ששמתי לב שאני מתעסקת בטלפון יותר מאשר במה שקורה שם. כרגע אני רואה באופן קבוע רק את הסדרות של דיק וולף(שיקגו'ז, ה-FBI ומדור מיוחד. סה"כ 6 סדרות) ו-NCIS לוס אנג'לס שהיא באמת על גבול הצפיית סבל, אבל אני לא מסוגלת לפרוש ממנה.

ואל תזכירי לי. יש לי ספרים מאוגוסט שעדיין לא הגעתי אליהם ואז לפני איזה שבועיים הלכתי לקניין(הייתי בתיאוריה אמורה למסור עגילים לתיקון וללכת) אבל בסוף יצאתי עם 6 ספרים(3 מכול חנות)|פנים| וכרגע אני בספר השלישי. אני מפחדת ממה שעלול לקרות שאני אצטרך לחזור לשם כדי לקחת את העגילים |חבול| .

Lhuna3

Well-known member
שנת 89
איזה קטע שריצ'י מקבל תפקיד בדוקטור הו.
אבל אז מתגלה האמת שהוא לא יכול לברוח מפניה יותר.
אבל יש משהו מעודד בלראות את ההתקדמות מהיחס של הרופאים פחות מעשור לפני כן, כאשר הרופאה מדברת איתו על זה.
קפיצה גדולה מהפרק הראשון והשני שהיו כולאים את הבנאדם בחדר בי"ח מבודד ושמים לו את האוכל מחוץ לדלת...
ידעתי שהוא לא יעיז לספר להורים שלו.
איכשהו פחות התרגשתי ממנו במכונית כשהוא סיפר לחבר שהוא כבר לעולם לא יזכה להגשים את החלומות שלו, למרות שזו סצינה מאוד עצובה.
בהפגנה ממש פחדתי שמישהו יפגע ובעיקר על ג'יל, וזה באמת היה מזעזע ומפחיד כשהשוטרים היכו אותה אבל תודה לאל שהיא בסדר.
וריצ'י סופסוף מספר לחברים.
ורוסקו השתין בקפה של תאצ'ר אחרי שהשוגר דדי שלו מהפרלמנט שמספר לעצמו שהוא בכלל לא גיי אמר לו את הדברים המגעילים שאמר לו.

didalf

Well-known member
אוף גלוריה... ;-( התחלתי לבכות כבר בסצינה שג'יל מגיעה אליו והוא מספר לה שהוא חולה, וכמובן בסוף לראות שהם שורפים אפילו את תמונות הילדות שלו.
כן ממש;-(
קולין ;-(;-(;-(;-(;-(;-(
כמו שחשבתי הבחור האחד שהוא שכב איתו כנראה הדביק אותו.

הוא הרג אותי בתחילת הפרק עם כמה שהוא היה מאושר מזה שקיבל מפתחות של החנות לפתוח ב-8:30 :-D
בדיוק חשבתי שאני מתה עליו וכמה ישבור לי את הלב אם הוא יחלה, ואז היה לו את ההתקף אפילפסיה.
היה חמוד כל כך גם אח"כ במיטה בבי"ח עם כמה שהוא היה חייכני ושמח כשהוא הסביר מה יש לו, כמו כלבלב קטן ששמח מכל דבר.
ממש, מסכן;-(
איך הוא מתרגש מכל דבר קטן|לב|
אני אוהבת כמה שהוא חננה ושונה באופי משאר הקבוצה של סקס ומסיבות הם אוהבים אותו באמת.
איזה קטע שריצ'י מקבל תפקיד בדוקטור הו.
חחח כן זה הצחיק אותי:-D

אבל יש משהו מעודד בלראות את ההתקדמות מהיחס של הרופאים פחות מעשור לפני כן, כאשר הרופאה מדברת איתו על זה.
קפיצה גדולה מהפרק הראשון והשני שהיו כולאים את הבנאדם בחדר בי"ח מבודד ושמים לו את האוכל מחוץ לדלת...
כן לגמרי אני גם חשבתי על ההתקדמות הזאת. שזה אחד הדברים המעודדים יחסים כאן.

איכשהו פחות התרגשתי ממנו במכונית כשהוא סיפר לחבר שהוא כבר לעולם לא יזכה להגשים את החלומות שלו, למרות שזו סצינה מאוד עצובה.
אני התרגשתי בעיקר בקטע שהוא יצא ורקד מול המכונית, זה היה יפיפיה בעיני

אמור היה לצאת כבר Marvel Studios Assembled
אבל בנתיים הדודים שלי לא יודעים על זה שום דבר.
למישהו יש יותר הצלחה?
אוףף רציתי לשאול גם אם מצאתם!!

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
פרק 5 כצפוי מוקדש למחלה והמוות של ריצ'י.
אוף אמא שלו היתה כל כך מכעיסה כשהיא האשימה את ג'יל ולא נתנה להם לפגוש אותו, ורק אחרי שהוא מת היא נזכרת להודות שהיא "התמודדה לא נכון" ועוד יש לה את החוצפה לבוא אל ג'יל לבקש ממנה לשמוע סיפורים. היא גם מנעה ממנו לנסות להלחם על חייו, שאולי זה באמת היה חסר סיכוי אבל זה בכל זאת היה בבירור מה שהוא רצה.

הסדרה לדעתי אחת הטובות של השנה.
היא אמנם מסחטת דמעות כמו שאמרתי, אבל לא בצורה קיטשית, והעלילה שלה צפויה ברובה מתחילתה, אבל זה לא מפריע והיא מרגשת עם דמויות שמאוד קל לאהוב ולהרגיש שמכירים לעומק למרות שהיא כל כך קצרה, ומעבירה המון רגש ובצורה די מדהימה ומדוייקת את הסיפור של התפשטות האיידס והקהילה בשנות ה-80 (כך אני מרגישה לפחות, אני לא באמת יודעת אבל די סומכת על היוצר שהוא מכיר את הנושא מקרוב וחי אותו באופן כלשהו), ובצורה שהיא ממש קצרה ולעניין מצד אחד בלי להמרח, ומצד שני כן מרגיש לעומק בזכות הרבה רגש. ועם המנעות מלהאכיל אותנו פוליטיזציה ופילוסופיה בכוח (שזו אם אני זוכרת נכון הסיבה שלא אהבתי את מלאכים באמריקה כל כך). פשוט נתנו לנו להרגיש את הסיפור.
בקיצור מוצלח מאוד.

didalf

Well-known member
אוף אמא שלו היתה כל כך מכעיסה כשהיא האשימה את ג'יל ולא נתנה להם לפגוש אותו, ורק אחרי שהוא מת היא נזכרת להודות שהיא "התמודדה לא נכון" ועוד יש לה את החוצפה לבוא אל ג'יל לבקש ממנה לשמוע סיפורים. היא גם מנעה ממנו לנסות להלחם על חייו, שאולי זה באמת היה חסר סיכוי אבל זה בכל זאת היה בבירור מה שהוא רצה.
אני שונאת אותההההה:-[

חוצמזה אהבתי כל מה שכתבת בפסקה השניה|כן|

די סומכת על היוצר שהוא מכיר את הנושא מקרוב וחי אותו באופן כלשהו)
הוא אכן חי את זה בתקופה ההיא. הוא אמר שזאת סדרה כמעט ביוגרפית בשבילו.
ג'יל מבוססת על חברה אמיתית שלו בשם ג'יל ששיחקה את אמא שלה בסדרה.

(שזו אם אני זוכרת נכון הסיבה שלא אהבתי את מלאכים באמריקה כל כך).
הבעיה עם מלאכים באמריקה בעיניי זה שהיא הייתה מבוססת על מחזה וגם נשארה מחזה מצולם. כך שרוב הטקסטים היו ארוכים נורא ומאד תיאטרליים ולא איך שאנשים מדברים.
וגם כמובן החטא למרות הנושא העצוב הרבה יותר כיפית ועם דמויות שבאמת אכפת לי מהן ובכיתי כשמתו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז ראיתי את Marvel Studios Assembled ובסך הכל נהניתי מאוד
אבל היו דברים שלא התייחסו אליהם בכלל או מספיק שהייתי רוצה שכן יתייחסו אליהם.
והיו דברים מעניינים שרציתי שיתייחסו אליהם, אבל לחלוטין לא הייתי זקוק שיוקדש להם כל כך הרבה זמן.
דבר ראשון שחשבתי עליו רק לקראת הסוף זה שבכלל לא התייחסו לכך הצילומים של הסדרה הזאת הופסקו בשלב מסוים בגלל הקורונה. אני לא מבין למה לא להתייחס לכך שהיו בטח קשיים מסויימים שנבעו מזה. סרט כזה הוא משהו דוקומנטרי ונראה לי שמעבר לדברים אחרים, הוא גם צריך להציג את האילוצים שהיו להפקה בגלל הזמן.
אלא אם כן באמת לא הייתה לזה כמעט השפעה, אבל ממה שהבנתי כן הייתה לזה השפעה גדולה. אולי לא רצו לגרום לאנשים לחשוב שהתוצר הסופי לא היה בדיוק מה שתיכננו בגלל זה.

דבר אחר שאני ממש בשוק עד כמה לא התייחסו אליו זה אוון פיטרס. כלומר התייחסו אל אוון פיטרס ודיברו איתו קצת והוא אפילו אומר שהוא אוהב את העולם הסינמטי של מארוול. אבל התעלמו לחלוטין מהעובדה שהוא שיחק את פיטר בסרטי האקס-מן. הרי בין אם אוהבים את מה שהם עשו עם זה או לא, זה ברור שזה נעשה בכוונה. זה היה חלק גדול מהקטע שם. אבל התעלמו מזה לחלוטין.
ואני מניח שגם כאן היה עניין של חשש מהתגובה של מעריצי הסדרה. יש כזה עניין מהfake out שעשו עם הבאת השחקן שפשוט בחרו להתעלם מזה.

ודבר שלישי שכמעט לא היה זה את הילדים - התייחסו לזה שוונדה נכנסת להריון ויולדת נורא מהר ולזה שהילדים גדלים מהר, אבל אין התייחסות לחלק של הילדים עצמם בעלילה. אין התייחסות לבחירה של הבאת החלק הזה מהעלילה של הקומיקס. זה היה חלק משמעותי מהסיפור קומיקס ואפילו יש ראיון ישן עם אליזבת אולסן שבו היא מדברת על כך שמארוול בטח לא ילכו בעתיד על קו העלילה שבו היא יולדת תאומים שהם לא לחלוטין אמיתיים. חוץ מזה דיברו עם כל השחקנים, אבל לא איתם. לא שציפיתי לאיזה ראיון עומק, אבל כמה מילים עם השחקנים שהיו די משמעותיים באיזה חצי מהעונה.

היה מעניין כל העניין של צילומי הפרק הראשון שהיו מול קהל חי אבל בשלב מסויים כבר ממש לא הבנתי למה ממשיכים לדבר ולהראות דברים מזה כשיש עוד 8 פרקים בסדרה.
גם בסדר שדיברו המון על סדרות העבר שהתייחסו אליהם כמו המופע של ויק ואן דייק, Bewitched, משפחת בריידי ועוד. אבל מוזר שאפילו לא הזכירו את מאלקולם באמצע או את משפחה מודרנית שבברור היו השפעות לפרקים האחרונים.

כן, יש לי בעיקר תלונות, אבל זה בעיקר כי אין כל כך מה לכתוב על הדברים שאהבתי כמו הקטעים הרבים עם השחקנים הראשיים ועם האמא ממופע שנות ה70. או ההתעמקות בנושא שירי הפתיחה.

dory30

Well-known member
אני הצלחתי
יש לי דודים מפרגנים
מזל שיש לך בכלל דודים. מצד אבא אני בן יחיד, מצד אמא הדוד כבר מזמן בעולם האמת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
או, הזכרת לי הכל כמה שהוא חמוד וכמה זה עצוב... :-(

עוד כמה דברים על הסדרה:
היום אחותי ובעלה סיימו לצפות בה אז דיברנו עליה, ואחיין שלי, שהוא בן 12 (חודש הבא), שאל מה זה איידס ואחותי ניסתה להסביר לו אבל קצת נתקלה בבעייתיות כשהוא שאל למה דווקא להומוסקסואלים היה אותה יותר. אני לא התערבתי.
חוץ מזה אחותי סיפרה לי שג'יל מבוססת על אישה אמיתית שהייתה חברה של יוצר הסדרה, ראסל טי. דייויס. והאישה האמיתית היא זאת ששיחקה את אמא של ג'יל בסדרה.
...ואוקי עכשיו רק אני רואה שעדי|חזיר|כתבה את זה כבר אבל אני לא ראיתי את זה עד הרגע.

didalf

Well-known member
אז ראיתי את Marvel Studios Assembled ובסך הכל נהניתי מאוד
אבל היו דברים שלא התייחסו אליהם בכלל או מספיק שהייתי רוצה שכן יתייחסו אליהם.
והיו דברים מעניינים שרציתי שיתייחסו אליהם, אבל לחלוטין לא הייתי זקוק שיוקדש להם כל כך הרבה זמן.
אני גם ראיתי וזה תיאור מדויק|כן|

וגם ציינתי כבר שאני מאוהבת באליזבת' אולסן?|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

יאוו פול בטאני עם הראש צבוע בצבע אחד בלי שאר החלקים של ויז'ן זה אחד הדברים הקריפיים שראיתי:-D

אהבתי לראות את הקטעים מהפרקים בשחור לבן בצבע, ולראות את המאחורי הקלעים של לפני ה CGI ואת כל החוטים זה תמיד מגניב.

דבר אחר שאני ממש בשוק עד כמה לא התייחסו אליו זה אוון פיטרס. כלומר התייחסו אל אוון פיטרס ודיברו איתו קצת והוא אפילו אומר שהוא אוהב את העולם הסינמטי של מארוול. אבל התעלמו לחלוטין מהעובדה שהוא שיחק את פיטר בסרטי האקס-מן. הרי בין אם אוהבים את מה שהם עשו עם זה או לא, זה ברור שזה נעשה בכוונה. זה היה חלק גדול מהקטע שם. אבל התעלמו מזה לחלוטין.
ואני מניח שגם כאן היה עניין של חשש מהתגובה של מעריצי הסדרה. יש כזה עניין מהfake out שעשו עם הבאת השחקן שפשוט בחרו להתעלם מזה.
חחחח כן אפילו לא הזכירו את המילה אקסמן או קוויקסילבר, זה היה מוזר.

היה מעניין כל העניין של צילומי הפרק הראשון שהיו מול קהל חי אבל בשלב מסויים כבר ממש לא הבנתי למה ממשיכים לדבר ולהראות דברים מזה כשיש עוד 8 פרקים בסדרה.
גם בסדר שדיברו המון על סדרות העבר שהתייחסו אליהם כמו המופע של ויק ואן דייק, Bewitched, משפחת בריידי ועוד. אבל מוזר שאפילו לא הזכירו את מאלקולם באמצע או את משפחה מודרנית שבברור היו השפעות לפרקים האחרונים.
נכון.

dilia snake

Well-known member
@טוני החתול ראיתי את פרק 2 של סופרמן ולויס והפעם אהבתי הרבה יותר.

נתחיל מזה שהפרק הזה הרגיש כמו שיפור רציני, אחרי שהפיילוט היה זוועתי לטעמי. פחות קלישאות ועצלנות ועלילה שנראית כאילו הולכת למקום מעניין.

הקטעים עם הילדים של סופרמן עדיין הקטע החלש, ואף פעם לא הייתה לי הרבה סבלנות לכול הדרמות תיכון ובטח שאין לי סבלנות לקנאה והדרמה בין האחים.

אז הלות'ר הזה, הוא גרסה של לקס לות'ר או משהו מהעולם של הנאצים(כי סופרמן לבוש בשחור) ובגלל מה שקרה בשנה שעברה במשבר הוא איך שהוא הגיע לכאן בטעות?

ואני שמחה שלויס מקבלת גם כן עלילה משלה, שנראית מעניינת לא פחות מזה של סופרמן(אחרי הכול היא בכותרת של הסדרה) אבל טוב שהיא לא רק אימא/אישה עם פרצוף מודאג.

קצת מוזר שלא מזכירים את קארה, בעונה הראשונה של סופרגירל יכולת לעשות משחק שתיה עם הפעמים שסופרמן הוזכר 8-* |פנים|.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קצת מוזר שלא מזכירים את קארה, בעונה הראשונה של סופרגירל יכולת לעשות משחק שתיה עם הפעמים שסופרמן הוזכר 8-* |פנים|.
כן, זה ממש בלט לי (נראה לי שכתבתי גם)
וזה כל כך מתבקש שאם יש פיצוצים בכורים אטומיים ואיומים גלובלים אחרים אז גם היא תהיה מעורבת.
חוץ מזה מעניין אותי אם הילדים מכירים אותה בתור קרובת משפחה ואז אם גם יגלו בפניהם שהיא סופרגירל.

אז הלות'ר הזה, הוא גרסה של לקס לות'ר או משהו מהעולם של הנאצים(כי סופרמן לבוש בשחור) ובגלל מה שקרה בשנה שעברה במשבר הוא איך שהוא הגיע לכאן בטעות?
אה, לא חשבתי על זה זה מהעולם של הנאצים (כלומר זה שראינו בעבר) בעיקר כי בפרקים שהיו שם ראו שיש סופרגירל אבל לא ראו שיש סופרמן.
לדעתי זה יהיה פשוט עולם רע אחר.
בין היתר כי אם הוא הגיע פשוט מעולם של נאצים בשלטון אז היה לו קל לראות שבעולם הזה סופרמן הוא לא נאצי.
אני מניח שבשביל שהוא יאמין שהסופרמן הזה הוא איום אז גם בעולם שלו סופרמן היה במקור גיבור טוב, אבל אז הפך להיות רע.

הקטעים עם הילדים של סופרמן עדיין הקטע החלש, ואף פעם לא הייתה לי הרבה סבלנות לכול הדרמות תיכון ובטח שאין לי סבלנות לקנאה והדרמה בין האחים.
אני דווקא מחבב את הקטעים האלו (למרות שאני ממש לא מתרשם מהשחקנים).

בכל מקרה מעניין אותי מה תחשבתי על פרק 3

דיברגנט חדש

Well-known member
ועדו יותר הזוי שהיא הורישה את רוב הכסף שלה לאישה ההיא מהפלאשבקים.
נראה לי שהיא עשתה איתה חוזה, בל נשכח שאז היא הייתה כלום ולא צפתה את העתיד.
אני זוכר שפופ רצה לסלק את ג'יי מהבית לאחר האזכרה של סמרף, אבל אני כבר לא זוכר בדיוק למה בסוף הוא לא עשה את זה. אולי בעצם בגלל שהבית לא הלך לאף אחד מהם בירושה. אבל נראה לי גם שאנג'לה שכנעה אותו שהוא צריך את ג'יי
גם אנג'לה וגם ארוע המסיבה שהביא את אבא של קרייג, החזיר את אבא של דרו ובכלל כל הארועים שקרו במקביל שלא נתנו לו יותר מידיי זמן לתכנן איך הוא מתפקד ללא ג'יי.

למעלה