דיוני סדרות #36

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

nerdkey treky

Active member
צפיתי שוב בקפטן אמריקה מלחמת האזרחים (לקראת אתם\ן יודעים\ות מה). רציתי לשים לב למע' יחסים בין סאם ווילסון לבאקי בארנס, לראות את הדינאמיקה ביניהם. רציתי להיזכר גם בדמויות אחרות ולדעת מה קרה איתן שם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צפיתי שוב בקפטן אמריקה מלחמת האזרחים (לקראת אתם\ן יודעים\ות מה). רציתי לשים לב למע' יחסים בין סאם ווילסון לבאקי בארנס, לראות את הדינאמיקה ביניהם. רציתי להיזכר גם בדמויות אחרות ולדעת מה קרה איתן שם.
ומה המחשבות שלך בעקבות הצפיה?

didalf

Well-known member
תינוקות:

nerdkey treky

Active member
כנראה ספוילר לכל היקום של מארוול....
שמתי דגש על העובדה שווילסון עוזר לבארנס רק בגלל שהוא חבר קרוב של סטיב. הוא עוזר לבאקי למען הקפטן אפילו שהוא לא ממש מחבב אותו. ואז זה גרם לי לחשוב על העתיד, הרי באקי היה תקוע בווקנדה עד מלחמת אינסוף בזמן שווילסון המשיך להיות במנוסה עם הקפטן. ולאחר ת'אנוס שניהם נעלמו ככה ש- 5 שנים הם לא יודעים מה קרה לעולם. אז האם הם חברים ממש טובים לקראת הסדרה? לא בטוח.
אני חושב שאראה שוב את סצינת הפרידה של הקפטן בסוף המשחק, את הרגע שהוא נותן את המגן לבאקי.
מעבר לזה, רציתי להיזכר בזימו ושרון קרטר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי עכשיו את הפרק הרביעי של הסדרה החדשה של כאן11 - מותק בול באמצע - ואני ממש נהנה.
הסדרה משלבת הרבה הומור עם אמירה מעניינת.
זה בהחלט מזכיר את פולישוק הישנה. אם כי אני לא יודע עדיין אם חכמה כמוהה.

תיאור קצר של הסדרה - פליטת ריאליטי בשם מותק מרדכי הופכת לחברת כנסת (כי יו"ר מפלגה מינה אותה למקום שהוא חשב שלא ריאלי ואז כמה חברי כנסת התפטרו)

אני לא בטוח מה הקטע שכאן משחררים כל יום פרק חדש של הסדרה, אבל אם זה ימשיך ככה אני מניח שהיא תסתיים בעוד כמה ימים.

הנה הפרק הראשון:

LeR@nch

Well-known member
אני לא בטוח מה הקטע שכאן משחררים כל יום פרק חדש של הסדרה, אבל אם זה ימשיך ככה אני מניח שהיא תסתיים בעוד כמה ימים.

השידור היומי הוא מכוון עד ליום הבחירות לכנסת.
ואני לגמרי מסכים שזו סדרה ממש משעשעת ואני נהנה ממנה גם.

dory30

Well-known member
איתי עכשיו את הפרק הרביעי של הסדרה החדשה של כאן11 - מותק בול באמצע - ואני ממש נהנה.
הסדרה משלבת הרבה הומור עם אמירה מעניינת.
זה בהחלט מזכיר את פולישוק הישנה. אם כי אני לא יודע עדיין אם חכמה כמוהה.

תיאור קצר של הסדרה - פליטת ריאליטי בשם מותק מרדכי הופכת לחברת כנסת (כי יו"ר מפלגה מינה אותה למקום שהוא חשב שלא ריאלי ואז כמה חברי כנסת התפטרו)

אכן, סדרה אדירה ומזכירה את פולישוק כי זה אותו יוצר. הם משחררים את הפרקים כל יום, כדי להספיק את כל ה-13 לפני הבחירות.

didalf

Well-known member
tbh- אני חושב שלכן הם יהיו צמד נהדר!
בגלל הקטע של אקשן\ ידידות\קטנוניות הדדית,
וידוע מראש שבסוף הם יהיו frenemies
זה בדיוק למה אני יודעת שהם יהיו צוות נהדר.
נראה לי הם מתחילים כפרנמיס, אולי יסיימו כחברים?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו כאן עדיין רואה את סופרמן ולואיס?
הפרק הזה היה ללא הרע הגדול (קפטן לות'ר) והאמת שזה היה ממש ממש בסדר.
האמת שהייתי בסדר אם לא יהיה נבל מיוחד בפרק, אבל אז הסתבר שהחקירה של לואיס הובילה אותה למישהו אחר עם כוחות על (ובסוף הרע הזה חוסל על ידי מישהי אחרת עם כוחות על)(חייזרים, סתם בני אדם עם כוחות, מי יודע?)
מה שאהבתי הפרק זה את הדינמיקה בין התאומים ובינם וקלארק.
אז התאומים מבינים שאבא שלהם מאזין לכל השיחות שלהם... אופס, זה קצת יותר גדול מאשר מחטט במחשב שלהם.
לא ממש אמרו אם הוא עשה את זה כל החיים שלהם, וזה חבל שלא אישרו את זה כי אני מניח שכן. אם יש לך את היכולת להקשיב לכל העולם (והדגימו את זה יפה בכך שהוא קולט מיד כשגשר בסין מתחיל ליפול), האם לא תקשיב לכל מה שקורה לילד שלך ביום הראשון שלו בגן, או בבית ספר, או בטיול שנתי... ואיך תפסיק?
רציתי שתהיה להם פתאום הבנה שהיו כל מיני פעמים בעבר שהוא צץ משום מקום כשמשהו קרה להם ורק עכשיו הם קולטים איך זה קרה.
בכל מקרה לא ממש עשו משהו מעניין עם זה בשני הפרקים הקודמים, אבל הפרק הזה הצליח להראות טוב יותר את הבעייתיות בכך שאבא שלך הוא סופרמן. למשל כשאי אפשר ממש להתחמק ממנו כשהוא מהיר כל כך.
היה קצת חבל אבל שהוא הסכים להפסיק לצוטט להם כל כך מהר. וחשבתי בהתחלה שהוא רק אומר להם שהוא יפסיק ובעצם הוא ימשיך, אבל הוא סופרמן ורק אומר אמת וכל זה. (כלומר חוץ מזה שהוא משקר לכל העולם לגבי מי הוא).

ג'ורדן מחליט לנצל את זה שהוא חזק יותר עכשיו כדי להתקבל לנבחרת הפוטבול והוא די מעיף אנשים לכל הכיוונים. אבל כנראה זה שיא היכולת שלו. אם כי אני עדיין מניח שבעתיד זה יהיה הרבה יותר.
*כל זה עשה לי פלאשבק לכך שבעונה 4 (נראה לי) של סמולוויל קלארק מחליט להצטרף לקבוצת הפוטבול, למורת רוחו של אביו, ונראה לי שהוא נשאר שם כל העונה.
ביקום של הסדרה הזאת קלארק ניסה להתקבל לקבוצת הבייסבול למרות רוחו של אביו, אבל בסוף לא עשה את זה.

ג'ונתן די מוכיח שהוא יותר אח טוב מאשר דוש כשהוא משכנע את קלארק לתת לג'ורדן להשאר בקבוצה.
כדי לשמור על גורדן מקרוב קלארק הופך לעוזר מאמן (ללא שכר) ומזייף את זה שקשה לו לסחוב דברים (באופן אולי קצת מוגזם)

באופן כללי יחסית לסדרת סופרמן (שדי מדהים שזה בערך ז'אנר שעומד בפני עצמו) הסדרה היא מאוד קלה באקשן ובהחלט נוטה הרבה יותר לכיוון דרמת משפחה. אבל זה די עובד עבורי בנתיים.
אם כי לא ממש מעניין אותי כל עניין המשפחה של לנה.

אבא של לואיס גם לא היה הפרק הזה וזה חבל לי רק מפני שמעניין אותי איך הוא יגיב כשהוא יגלה שלג'ורדן יש כוחות על.

dilia snake

Well-known member
מישהו כאן עדיין רואה את סופרמן ולואיס?
הפרק הזה היה ללא הרע הגדול (קפטן לות'ר) והאמת שזה היה ממש ממש בסדר.
האמת שהייתי בסדר אם לא יהיה נבל מיוחד בפרק, אבל אז הסתבר שהחקירה של לואיס הובילה אותה למישהו אחר עם כוחות על (ובסוף הרע הזה חוסל על ידי מישהי אחרת עם כוחות על)(חייזרים, סתם בני אדם עם כוחות, מי יודע?)
מה שאהבתי הפרק זה את הדינמיקה בין התאומים ובינם וקלארק.
אז התאומים מבינים שאבא שלהם מאזין לכל השיחות שלהם... אופס, זה קצת יותר גדול מאשר מחטט במחשב שלהם.
לא ממש אמרו אם הוא עשה את זה כל החיים שלהם, וזה חבל שלא אישרו את זה כי אני מניח שכן. אם יש לך את היכולת להקשיב לכל העולם (והדגימו את זה יפה בכך שהוא קולט מיד כשגשר בסין מתחיל ליפול), האם לא תקשיב לכל מה שקורה לילד שלך ביום הראשון שלו בגן, או בבית ספר, או בטיול שנתי... ואיך תפסיק?
רציתי שתהיה להם פתאום הבנה שהיו כל מיני פעמים בעבר שהוא צץ משום מקום כשמשהו קרה להם ורק עכשיו הם קולטים איך זה קרה.
בכל מקרה לא ממש עשו משהו מעניין עם זה בשני הפרקים הקודמים, אבל הפרק הזה הצליח להראות טוב יותר את הבעייתיות בכך שאבא שלך הוא סופרמן. למשל כשאי אפשר ממש להתחמק ממנו כשהוא מהיר כל כך.
היה קצת חבל אבל שהוא הסכים להפסיק לצוטט להם כל כך מהר. וחשבתי בהתחלה שהוא רק אומר להם שהוא יפסיק ובעצם הוא ימשיך, אבל הוא סופרמן ורק אומר אמת וכל זה. (כלומר חוץ מזה שהוא משקר לכל העולם לגבי מי הוא).

ג'ורדן מחליט לנצל את זה שהוא חזק יותר עכשיו כדי להתקבל לנבחרת הפוטבול והוא די מעיף אנשים לכל הכיוונים. אבל כנראה זה שיא היכולת שלו. אם כי אני עדיין מניח שבעתיד זה יהיה הרבה יותר.
*כל זה עשה לי פלאשבק לכך שבעונה 4 (נראה לי) של סמולוויל קלארק מחליט להצטרף לקבוצת הפוטבול, למורת רוחו של אביו, ונראה לי שהוא נשאר שם כל העונה.
ביקום של הסדרה הזאת קלארק ניסה להתקבל לקבוצת הבייסבול למרות רוחו של אביו, אבל בסוף לא עשה את זה.

ג'ונתן די מוכיח שהוא יותר אח טוב מאשר דוש כשהוא משכנע את קלארק לתת לג'ורדן להשאר בקבוצה.
כדי לשמור על גורדן מקרוב קלארק הופך לעוזר מאמן (ללא שכר) ומזייף את זה שקשה לו לסחוב דברים (באופן אולי קצת מוגזם)

באופן כללי יחסית לסדרת סופרמן (שדי מדהים שזה בערך ז'אנר שעומד בפני עצמו) הסדרה היא מאוד קלה באקשן ובהחלט נוטה הרבה יותר לכיוון דרמת משפחה. אבל זה די עובד עבורי בנתיים.
אם כי לא ממש מעניין אותי כל עניין המשפחה של לנה.

אבא של לואיס גם לא היה הפרק הזה וזה חבל לי רק מפני שמעניין אותי איך הוא יגיב כשהוא יגלה שלג'ורדן יש כוחות על.
לא הספקתי לראות את פרק 2 בשבוע שעבר, כי בסוף הסופ"ש יצא עמוס ואז יצאנו לחופש והייתי רק עם הטלפון בארבעה ימים האחרונים אבל היום שחזרנו ביקשתי מהדודים שישלחו גם אותו( אבל זה בעדיפות נמוכה).

דיברגנט חדש

Well-known member
אני עושה מרתון ממלכת החיות, אני כבר בפרק 3 של העונה הרביעית.
העונה הראשונה התחילה לא משהו, כמעט פרשתי, אך בשל המלצות של הפורום, נשארתי וזה השתלם.
מהעונה השנייה, אני הייתי מאוד מרוצה.
העונה השלישית, שוב, התחילה צולע, חיכיתי שישתלם לי לחכות, אז זה היה פרווה.
בעונה הרביעית סיימתי את פרק 3, בינתיים, דיי מאוכזב, אך התחלתי ולכן אסיים ;) (זוכר מי אמר את זה?)
סיימתי את העונה הרביעית, פרק הסיום פתח את האופציה לעונה נוספת שכאמור בקרוב תעלה על המסך.
בפרק לפני אחרון (פרק 12) סמורף יוצאת לפעולת התאבדות מכוונת לשדוד את גיסה את בונקר הזהב שלו ובקרב יריות היא נפגעת, אך פופ מצליח להציל אותה בניגוד לרצונה, לכן היא כופה עליו לירות בו, הוא מסרב והילד עושה את זה במקומו.
בפרק האחרון, אביו של קרייג, זה שגנב מסמורף את ה-300,000 מגיע למסיבה שהבנים עורכים לכבודה, דרו רוצה לברוח עם אהובו בכדי לחלץ אותו ממאסר, אך ברגע האחרון מתחרט ושולח אותו לבד, לקרייג נולד בן וממש בסוף הפרק, הם יוצאים להרביץ לאחיה של אנגלה וחבורתו בכדי להראות שהם קיימים גם בלי סמורף.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את העונה הרביעית, פרק הסיום פתח את האופציה לעונה נוספת שכאמור בקרוב תעלה על המסך.
בפרק לפני אחרון (פרק 12) סמורף יוצאת לפעולת התאבדות מכוונת לשדוד את גיסה את בונקר הזהב שלו ובקרב יריות היא נפגעת, אך פופ מצליח להציל אותה בניגוד לרצונה, לכן היא כופה עליו לירות בו, הוא מסרב והילד עושה את זה במקומו.
בפרק האחרון, אביו של קרייג, זה שגנב מסמורף את ה-300,000 מגיע למסיבה שהבנים עורכים לכבודה, דרו רוצה לברוח עם אהובו בכדי לחלץ אותו ממאסר, אך ברגע האחרון מתחרט ושולח אותו לבד, לקרייג נולד בן וממש בסוף הפרק, הם יוצאים להרביץ לאחיה של אנגלה וחבורתו בכדי להראות שהם קיימים גם בלי סמורף.
וואו זה היה כזה קטע חזק כשהיא שם דורשת שפופ יהרוג אותה.
והעניין הוא שאני יכול להבין שהיא רוצה מוות אלים במקום למות במיטה, אבל מה שזבל לחלוטין מצידה זה שהיא לקחה את פופ למות לצידה. ואפילו עם זה שהוא שרד, הם עכשיו כנראה יצטרכו להתמודד עם הבנים של הגיס שלה שיבואו לנקום.
ועדו יותר הזוי שהיא הורישה את רוב הכסף שלה לאישה ההיא מהפלאשבקים.
אני אוהב את ג'יי, אפילו שהוא נעשה לחלוטין אפל. לא מפתיע בעצם שהוא זה שיכל להרוג את סמרף בלי יותר מידי היסוס. הבנים שלה די שנאו אותה, אבל הוא זה שרצה לנקום בה. שלא לדבר על כך שהוא כבר הרג כמה אנשים בשלב הזה.

אני זוכר שפופ רצה לסלק את ג'יי מהבית לאחר האזכרה של סמרף, אבל אני כבר לא זוכר בדיוק למה בסוף הוא לא עשה את זה. אולי בעצם בגלל שהבית לא הלך לאף אחד מהם בירושה. אבל נראה לי גם שאנג'לה שכנעה אותו שהוא צריך את ג'יי

dilia snake

Well-known member
הודעה מתגלגלת, בינתיים גם ראיתי את שתי ה-FBI וג'ון אוליבר.

פעם ראשונה שהם עושים פרק על אלימות משטרתית שלא גורם לי לרצות לדפוק את הראש בשולחן כול הפרק כי הם הצליחו לעשות הכול לא נכון. ולפחות כולנו מסכימים שלרצוח גברים שחורים לא חמושים זה רע.

והם עלו על נקודה מעניינת, בתחילת הפרק היחידה עברה הערכה פסיכולוגית כדי לברר אם הם כשירים לתפקיד, בסוף הפרק מתברר שגם השוטר שירה באדם לא חמוש עבר את אותה הערכה בלי להדליק נורות אדומות. אז אפשר לקחת את זה לכמה מקומות, אבל עדיין זו סוגיה מעניינת.

והם עדיין פחדנים, הם בחרו שהשוטר ירוץ מול האדם שניסה להרוג אותו ולמעשה יתאבד אחרי שהוא הבין שהוא ירה סתם בבחור השחור. אם היה להם שכל הוא היה נשאר בחיים, לוקח עסקה ויושב כמה שנים בכלא ואז לפחות היינו מקבלים תחושה של צדק או אמירה אמיתית בקשר למצב...

הפרק הלך כמו שחשבתי שזה ילך, אוגי והאח שלו ואז גם אית'ן והרופא שהיה המפקד שלו בצבא 🥱.

את מי תובעים על זה שרק עכשיו סוף סוף נזכרו להתעסק בעבר של מגי ולתת לה עלילות משלה אחרי משהו כמו ארבע-חמש עונות שהיא הייתה רוב הזמן ברקע?

מרסל-נטלי-וויל |ישן||ישן||ישן||ישן||ישן||ישן|

אני לא חושבת שמאט התנהג כמו חמור הפרק, או בצורה נוראית יותר מבד"כ. ז"א באיזה זכות הבחור שרק בא להחליף את הרמן מגיע לזירה וישר מתחיל לחלק פקודות? יש שרשרת פיקוד וזה התפקיד של מאט לתת הוראות בשטח בתור הקצין הבכיר, אתם לא שומעים את סברייד מתלונן על זה. ואני לא חושבת שמאט ימציא סתם תלונות כדי לרדת על גריינג'ר. עובדה שבחילוץ ההוא מאט הקשיב לגריינג'ר והקורבן ניצלה, אז שצריך מאט מסוגל לשים את האגו בצד. וגם אם אני מסכימה עם זה שאולי למאט יש איזה אישיו לא פתור עם גבי, זה לא מתפקידה של ברט לדחוף את האף, את לא רצית אותו זוכרת?

העלילה של סברייד הייתה נחמדה(וקרוסאובר! אחרי מיליון שנה שלא היה).

נמאס לי מכול העלילות הקטנות האלו של הדמויות הפחות מעניינות כול פרק.

פיגועי טרור ע"י מוסלמים זה כ"כ תחילת שנות ה-2000:-P:. ואז בסוף זה בכלל לא בוצע ע"י מוסלמים.

הייתי רוצה שיחליפו לאיזה פרק בין השותפים ולראות את טיפ עם OA, זה נראה שיש להם כמה דברים במשותף ושטיפ יכולה לעזור לו או להבין אותו בצורה שמגי לא יכולה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז צצו לי דברים בטאמבלר לגבי הפרק הזה והחלטתי ממש לראות אותו (אני חושב שזה הפרק הראשון של הסדרה הזאת שראיתי, אבל ייתכן שגם ראיתי את הפרק הראשון)

תכלס נראה לי שבסדרה הזאת יש פרקים שפשוט מיועדים כמעט לחלוטין לצופים של The Fosters שעברו לסדרת הבת. והם בטח ממש לא מעניינים צופים שלא צפו בסדרה הישנה.
תכלס יש לנו פשוט עידכונים לגבי מה קורה עם רוב הדמויות מהסדרה הישנה. לינה וסטף הולכים לאמץ (או לפסטר) עוד ילדה קטנה (זרקו איזכור להפלה שהייתה ללינה). ברנדון ואשתו עוברים להולנד. ג'וד עדיין (מסתבר) חבר של האח של אשתו של ברנדון וזה יוצא מהארון אחרי שהוא חושב שג'וד עומד לזרוק אותו כי הוא חוזר לידיים של קונור שמופיע שם במפתיע כי הוא ממלצר את האירוע (דבר שמרגיש לי מביך באופן כללי)(מצד שני ג'וד לבוש בתלבושת הולנדית מסורתית מוזרה כמו שאר המשפחה וגם זה מביך).

בלה בלה בלה ג'וד וקונור מדברים על הפרידה הלא טובה שהייתה להם ומתנשקים, אבל נשיקת פרידה (שכמובן החזירה אותי לנשיקה הראשונה שראינו שלהם כשהם היו פיצים). וג'וד ממשיך להיות חבר של קרטר (זה האח של אשתו של ברנדון*). וגם הם מתנשקים אז זה בסדר.
*עוד יותר הזוי - האח האחר של אשתו של ברנדון היה בן זוג של קאלי.
קצת מוזר שבסוף הפרק ג'וד וקרטר מצטרפים לפרידות של כולם כשהם מחזיקים ידיים - רואים שאבא של קרטר רואה את זה עכשיו שהוא יודע. אבל עד כמה שהבנתי גם אף אחד אחר לא ידע שג'וד וקרטר הם יחד, אז ציפיתי ליותר תגובות. (למשל זעקה של האם "למה כל הילדים שלי נמשכים לילדים של זוג הלסביות הזה")

עכשיו שאני חושב על זה לא נראה לי שבכלל הזכירו את חזוס. מילא זה שלא יכלו להשיג את נואה סנטינאו, אבל יכלו לומר במילה איפה הוא.

טוב, הנה טאמבלר עם קצת השוואות בין הפרק הזה והעבר:
https://livelovecaliforniadreams.tumblr.com%2Fpost%2F645334253729710081
וכשחיפשתי פוסט טאמבלר מתאים מצאתי גם את זה מהסדרה הישנה שהוא פשוט מזכיר לי כמה חמוד זה היה:
https://for-the-sake-of--it.tumblr.com%2Fpost%2F142242273177

Lhuna3

Well-known member
OMG לא ידעתי שניל פטריק האריס משחק שם!
ועוד יותר מזה אני לא מאמינה ששכחתי אותו בסקר המעריצים!! |פנים| הגבר הכי מושלם והכי מוכשר שצפיתי בכל כך הרבה הופעות שלו ברצף ביוטיוב...
אהבתי אותו ואת הבן זוג שלו.
אבל איזה דכאון בבי"ח (נראה יותר כמו בי"ח משנות ה-20* מאשר משנות ה-80) וזה שהוא מת כבר בסוף הפרק הזה ;-(;-(;-(;-(

אוף הדמויות כאלו כיפיות ואני מבינה שזה הולך להיות רק יותר ויותר עצוב.
אבל נראה לי כמו משהו שעשוי מאוד טוב.

*של המאה הקודמת.

didalf

Well-known member
ועוד יותר מזה אני לא מאמינה ששכחתי אותו בסקר המעריצים!! |פנים|
:-0 באמת לונה!!!

אהבתי אותו ואת הבן זוג שלו.
אבל איזה דכאון בבי"ח (נראה יותר כמו בי"ח משנות ה-20* מאשר משנות ה-80) וזה שהוא מת כבר בסוף הפרק הזה ;-(;-(;-(;-(
ממש;-(

(נראה יותר כמו בי"ח משנות ה-20*
*של המאה הקודמת.
הולי שיט אנחנו בשנות ה20 שוב:-0

למעלה