דיוני סדרות #35

keren or5

Well-known member
לא הגיע לך אותם מלכתחילה
אני אראה אותם בסוף שבוע ואני אהיה הדודה המגניבה שלהם ששומעת על חיי המין שלהם ואני אהיה החברה ההומואית שאף פעם לא הייתה להם, ואת תתקעי עם להיות אמא שלהם, ובהצלחה לך להשתלט על שני הפרחחים האלה. זה win win מבחינתי.

didalf

Well-known member
אני אראה אותם בסוף שבוע ואני אהיה הדודה המגניבה שלהם ששומעת על חיי המין שלהם ואני אהיה החברה ההומואית שאף פעם לא הייתה להם, ואת תתקעי עם להיות אמא שלהם, ובהצלחה לך להשתלט על שני הפרחחים האלה. זה win win מבחינתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הפרק הראשון אז תודה לךB-|
מסתבר שכל מה שהייתי צריך לעשות זה לא להיות כאן לכמה שעות עד שמיקי תשכנע אותך לראות בעזרת פסיכולוגיה הפוכה (אותה דרך שבה לרוב אני גורם לך לא לראות דברים).
כל הכבוד! (ומה חשבת?)(קחי בחשבון שזה פרקים ראשונים והם תמיד פחות טובים)
חחחח אהבתי את הסצנה הזאת.
אולסו את התחצפת יותר מידי ועכשיו אנחנו מתרגשות סופית ואת לא מקבלת משמורת על איאן ומיקי!
אני מוכנה שתקבלי משמורת על איאן ומיקי בתנאי שלא תראי את הסדרה. אני לא אתן לניק לנצח! אבל אני רוצה את חתום על הסכם הגירושים!
בתור המלך הג'ינג'י של הפורום הזה אני פוסק שיש לחתוך את איאן ומיקי באמצע וכל אחת תקבל חצי.
(כלומר אני אקבל את איאן על מיקי תהיה לכן משמורת משותפת)
החלטת להתחכם הא? :-[ טוב מבטלת את ההמלצה שלי- עדי אל תראי, זאת סדרה גרועה. והקול שלי שווה 6 נקודות ושלכם לא שווה כלום, אז למעשה התוצאה היא 6:0 נגד לראות. וזה הוחלט ברוב קולות!
אוקי, קשה לי להתכווכח עם הטענות האלו
יצאו עונות חדשות שלא ראית? אם זאת הייתה באמת סדרה טובה היית רואה אותם מיד. זה מחזק את הנגד אז אנחנו כבר ב-0:11 נגד לראות את הסדרה- אפילו לניק לא היה כוח להמשיך אותה מרוב שהיא גרועה
עד כאן. זה לא הוגן, את ועדי|חזיר| יודעות שאני פשוט עצלן נורא.
חח לא מבינה איך עוד לא השתמשתם בזה כדי לשכנע אותי:
מגניב, לא זכרתי את העניין הזה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם היו פרקים חדשים של באפי, או אפילו וונדהוויז'ן מעניין אם גם אז היית מתעצל ולא רואה?! לא נראה לי... |שפם|
אוקי אמרתי שהסדרה טובה ושווה צפייה
לא טענתי שהיא ברמת על של סדרות.
אם הייתי ממליץ רק על סדרות כאלו אז היו לי רק איזה עשר סדרות שהייתי יכול להמליץ עליהן.

ואגב יש עוד כמה סדרות שאני אוהב ויצאו עונות שלהן שעדיין לא ראיתי ואני רק מתכנן עדיין על להגיע אליהן מתישהו ולא מגיע לזה כי אני עצלן ויש עוד המון דברים אחרים.

didalf

Well-known member
(ומה חשבת?)(קחי בחשבון שזה פרקים ראשונים והם תמיד פחות טובים)
נחמד.

(כלומר אני אקבל את איאן על מיקי תהיה לכן משמורת משותפת)
קישט!!

עד כאן. זה לא הוגן, את ועדי|חזיר| יודעות שאני פשוט עצלן נורא.
אם היו פרקים חדשים של באפי, או אפילו וונדהוויז'ן מעניין אם גם אז היית מתעצל ולא רואה?! לא נראה לי... |שפם|
מממ זה דווקא טיעון טוב למיקי.

למעלה