דיוני סדרות #35

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מממ שוקלת לחיוב.
אבל רגע חשבתי שאתה לא רואה8-*
אני בזמנו (לפני שנים כשהסדרה רק התחילה) פרשתי אחרי איזה 4 פרקים.
ואז לפני איזה שנתיים או שלוש נתתי לה עוד צ'אנס וראיתי ברצף את כל מה שהיה בנטפליקס.
אבל אז כשנוספו עונות לנטפליקס כל הזמן דחיתי את זה ולכן כבר הצטברו איזה שתיים שלושה עונות שלא ראיתי.

keren or5

Well-known member
*בקיצור ברוב של 3 מול 1 החלטנו שאת צריכה לצפות בסדרה
רגע, גם לי מותר דעה. כי אני נגד. ממש רציתי לאהוב את זה כי אהבתי כל דבר של מייקל שור, אבל באמת שנתתי צ'אנס, ראיתי שתי עונות שלמות ופשוט לא התחברתי :-/ אז אני נגד. אני לא מבינה איך האדם שיצר את מחלקת גנים ונוף והמקום הטוב אחראי גם על זה.

nerdkey treky

Active member
אצטרף ואומר שאני חלוק בנוגע להמלצה על ברוקלין 9-9. זו כן סדרה שהצחיקה אותי במשך 5 עונות אבל היא לא מהמשעשעות ביותר שראיתי בעשור החולף והפסקתי לצפות בה. לא הייתי ממהר להמליץ עליה. אז יש פה תיקו 😼

Aranel Nenharma

Well-known member
אצטרף ואומר שאני חלוק בנוגע להמלצה על ברוקלין 9-9. זו כן סדרה שהצחיקה אותי במשך 5 עונות אבל היא לא מהמשעשעות ביותר שראיתי בעשור החולף והפסקתי לצפות בה. לא הייתי ממהר להמליץ עליה. אז יש פה תיקו 😼
אני ממש חולקת עליך
לאחרונה ראיתי את כל הסדרה שוב ולא נתקלתי בשום פרק שהיה לא טוב. נהנתי מכל פרק ופרק

didalf

Well-known member
רגע, גם לי מותר דעה. כי אני נגד. ממש רציתי לאהוב את זה כי אהבתי כל דבר של מייקל שור, אבל באמת שנתתי צ'אנס, ראיתי שתי עונות שלמות ופשוט לא התחברתי :-/ אז אני נגד. אני לא מבינה איך האדם שיצר את מחלקת גנים ונוף והמקום הטוב אחראי גם על זה.
אני ממש חולקת עליך
לאחרונה ראיתי את כל הסדרה שוב ולא נתקלתי בשום פרק שהיה לא טוב. נהנתי מכל פרק ופרק
אווו עכשיו אני בבעיה למי להקשיב??

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חשבתי על זה ואני לא בטוח אם מותר לך להביע דעה כאשר היא מנוגדת לדעה של מנהל הפורום.
אני בכלל לא בטוח אם אפשר להסתמך על הדעה שלך. האם אתה ראית/אהבת את מחלקת גנים ונוף ו/או המקום הטוב?
בעצם לך ממש אי אפשר להקשיב כי את בכלל לא ראית את ברוקלין תשע תשע.
כלומר אנחנו עכשיו ב3:0 לטובת צפיה בסדרה (אוקי, אולי 3:1)
אני ממש חולקת עליך
למעשה אני חושב שצפיה חוזרת בכל הסדרה אומרת שמגיע לך קול נוסף
אז עכשיו זה 4:1

keren or5

Well-known member
חשבתי על זה ואני לא בטוח אם מותר לך להביע דעה כאשר היא מנוגדת לדעה של מנהל הפורום.
אז עכשיו זה 4:1
חוצפן :-[ תוריד אחד מהבעד, ותוסיף לנגד.
תראי כמה פרקים ותראי אם זורם לך. זאת לא סדרה גרועה, ולא מעט קטעים הצחיקו אותי. נראה לי שהבעיה שלא אהבתי אף אחת מהדמויות ובניגוד למח' גנים ונוף והמקום הטוב, לא היה את הדבר הכי חשוב שימשוך אותי חזרה כל פרק- וזה לפחות דמות אחת שממש בא לי לראות שוב*, ופחות לגבי עוד פרק שאולי יצחיק. אבל זוט עני.

*נכון שמח' גנים ונוף גם לא התחילה ככה, אבל היא השתנה, לכן נתתי לברוקלין שתי עונות למקרה שזה ישתנה ולא הרגשתי שינוי.

מילי08

Well-known member
לי ולארינמל. אנחנו הרי צודקות.
בדיוק
גם אני בצפייה נוספת. אני גם רוצה עוד קול
נראה לי שהבעיה שלא אהבתי אף אחת מהדמויות
אני מאוד אוהבת את הדמויות (קפטן הולט |מאוהב||מאוהב| ואני מאוד אוהבת את הדינמיקה שלהם ואת זה שגם כאשר צוחקים על דמויות אחרות, זה לא מתבטא בבריונות כדי להיות מגניבים (אני מנסה שוב את סופרסטור עכשיו, ממשיכה מאיפה שהפסקתי לפני כמה חודשים, וחוץ מזה שהסדרה ממש לא מצחיקה אותי, אני גם מאוד לא אוהבת שמגחיכים שם את האנשים כדי לצחוק עליהם. בבברוקלין אין את זה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תראי כמה פרקים ותראי אם זורם לך
אוקי, אז בעצם גם מיקי מסכימה איתנו שאת צריכה לנסות
אז עכשיו זה כבר משהו כמו 5:1 בעד שתצפי.
את זה שגם כאשר צוחקים על דמויות אחרות, זה לא מתבטא בבריונות כדי להיות מגניבים (אני מנסה שוב את סופרסטור עכשיו, ממשיכה מאיפה שהפסקתי לפני כמה חודשים, וחוץ מזה שהסדרה ממש לא מצחיקה אותי, אני גם מאוד לא אוהבת שמגחיכים שם את האנשים כדי לצחוק עליהם. בבברוקלין אין את זה).
אני דווקא מאוד הרגשתי את זה עם היצ'קוק וסקאלי. למעשה זאת הייתה אחת הסיבות שהפסקתי בצפיה הראשונה.
אולי באמת מאוחר יותר זה פחות חזק, אבל לחלוטין אפשר להשוות את זה לירידות על ג'רי במחלקת גנים ונוף.

מילי08

Well-known member
אני דווקא מאוד הרגשתי את זה עם היצ'קוק וסקאלי. למעשה זאת הייתה אחת הסיבות שהפסקתי בצפיה הראשונה.
אולי באמת מאוחר יותר זה פחות חזק, אבל לחלוטין אפשר להשוות את זה לירידות על ג'רי במחלקת גנים ונוף.
אני לא ראיתי את זה ככה. אולי כי פה מדובר על שני אנשים שגם צוחקים על עצמם ולא בן אדם אחד שכולם צוחקים עליו ביחד. היצ'קוק וסקאלי הם dudes בעברם שעשו את שלהם ועכשיו נהנים מהאפשרות לא לעשות כלום ולקבל משכורת. בהרבה קומדיות אחרות תמיד יש שעיר לעזאזל אחד שהופך לקורבן להגחכה. ג'רי בפארקס, סנדרה בסופרסטור, צ'אנג בקומיוניטי, למרות ששם פשוט כתבו דמות בלתי נסבלת לחלוטין וזה כביכול מתבקש. אני יודעת שיש עוד דוגמאות, אבל לא מצליחה להיזכר כרגע)

keren or5

Well-known member
אוקי, אז בעצם גם מיקי מסכימה איתנו שאת צריכה לנסות
אז עכשיו זה כבר משהו כמו 5:1 בעד שתצפי.
החלטת להתחכם הא? :-[ טוב מבטלת את ההמלצה שלי- עדי אל תראי, זאת סדרה גרועה. והקול שלי שווה 6 נקודות ושלכם לא שווה כלום, אז למעשה התוצאה היא 6:0 נגד לראות. וזה הוחלט ברוב קולות!

keren or5

Well-known member
אבל אז כשנוספו עונות לנטפליקס כל הזמן דחיתי את זה ולכן כבר הצטברו איזה שתיים שלושה עונות שלא ראיתי.
יצאו עונות חדשות שלא ראית? אם זאת הייתה באמת סדרה טובה היית רואה אותם מיד. זה מחזק את הנגד אז אנחנו כבר ב-0:11 נגד לראות את הסדרה- אפילו לניק לא היה כוח להמשיך אותה מרוב שהיא גרועה

didalf

Well-known member
גם צריך לציין שלין מנואל מרנדה מופיע בפרק
צפה בקובץ המצורף 17639
חח לא מבינה איך עוד לא השתמשתם בזה כדי לשכנע אותי:

keren or5

Well-known member
חח לא מבינה איך עוד לא השתמשתם בזה כדי לשכנע אותי:
את יודעת מי עוד אהב את טיילור? הוא-

אני רק רוצה לשאול שאלה אחת, האם היית סומכת על הטעם של שלדון? אני חושבת שהתשובה ברורה.
וגם את יודעת מי עוד אהב את טיילור? היטלר!

didalf

Well-known member
את יודעת מי עוד אהב את טיילור? הוא-

אני רק רוצה לשאול שאלה אחת, האם היית סומכת על הטעם של שלדון? אני חושבת שהתשובה ברורה.
וגם את יודעת מי עוד אהב את טיילור? היטלר!
חחחח אהבתי את הסצנה הזאת.
אולסו את התחצפת יותר מידי ועכשיו אנחנו מתרגשות סופית ואת לא מקבלת משמורת על איאן ומיקי!

keren or5

Well-known member
אני מוכנה שתקבלי משמורת על איאן ומיקי בתנאי שלא תראי את הסדרה. אני לא אתן לניק לנצח! אבל אני רוצה את חתום על הסכם הגירושים!

didalf

Well-known member
אני מוכנה שתקבלי משמורת על איאן ומיקי בתנאי שלא תראי את הסדרה. אני לא אתן לניק לנצח! אבל אני רוצה את חתום על הסכם הגירושים!
ככה מהר את מוותרת עליהם בשביל עיקרון מטופש מול ניק?:-0 לא הגיע לך אותם מלכתחילהB-|

למעלה