דיוני סדרות לסוף שבוע

אני חושבת שאנחנו מדברות על שני דברים שונים

אני דיברתי על ספריית פיג'מה - שאלו ספרונים שמחלקים בגני טרום חובה וחובה.

את, כנראה, דיברת על הפיג'מות - סדרת טלוויזיה משנות ה-2000

ארץ נהדרת

המחיר למשתכן עם כחלון, אישור למעשן
מערכון הפתיחה חחחחחחחחחחח..
דוד ביטן ודוד אמסלם- צמד הדודים :) ממש צחקתי בקול כשהם נפלו מהכיסאות...
רביד דרוקר היה ממש דומה לעצמו!!! גם הקטע עם אבודים היה טוב..ברלרד בתור קאיה- הכלבה/מזכירה של נתניהו חח
"ביבי לא ידע..
הוא לא ידע.."חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
המערכון עם משה איבגי, אורן חזן, מרב מיכאלי,אלכס גלעדי וגבי גזית...מרב הייתה מוזרה כמו המקורית חחחח
&nbsp
גם אופירה, ברקוביץ וזהבי היו ממש דומים למקור...חחח הצחוק של אופירה

&nbsp
אהבתי את הקטע של ה"לאו קוסט"..הוא היה ממש מצחיק!!
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
הרוב היה לא משהו

אהבתי את הפתיח עם כחלון, ואת הקטע על ההטרדות מיניות.
וגם את הקטע על הלואו קוסט.
השאר פחות אהבתי,יותר מידי צעקות ורעש. (אם כי למרבה הצער ככה בדיוק האנשים האלה במציאות).

ויקי ואני

ויקי רוצה לצאת לחופש בחול ואיזה שר ממציא שהיא אנטי ישראל..נווית לא ממש מצליחה לעזור...לוונדי יש רעיון..
אחכ מסתבר שברוך מאוהב בה אבל יש לה חבר מפלצת...
דדי מגלה שהחברה שזרקה- ליאור, חוזרת ארצה בערב ורוצה ללכת לפגוש אותה אבל ויקי רוצה שישנה לה את הנואם שכתב כדי שתהיה פרו ישראלית...לבסוף, הוא מצילח ללכת לפגוש אותה ומגלה שיש לך חבר שוודי חדש סמנכל איקאה של המזרח התיכון...הקטע עם ויקי שהוא תרגל עליה כאילו היא ליאור היה מצחיק :)
דדי וויקי מחליטים לכוב נאום נגד איקאה וככה זה ישרת את שני האינטרסים שלהם..

ליאור מגיע לבקר את דדי בעבודה..הוא אומר לה שהוא עדיין אוהב אותה והיא מבקשת ממנו שהנאומים שלו יהיהיו פחות ספציפיים...היא לוקחת את הנאום כמחמאה..מסתבר שגוסתב, חזר לשוודיה בגלל הנאום חח
וונדי אומרת לו שליאור לא תחזור אליו..וונדי גם מתכננת לעזוב את החבר המפךצתי שלה כי הסקס כבר לא משהו...היא מעדיפה לא לצאת עם חירשים כי הם חופרים לטענתה..

מבורך מנסה להרשים את וונדי ומראה לה שלמד את שיר התקווה בשפת הסימנים...היא לא נראת מורשמת והם דיי מתכסחים..בסוף היא מודה שהיא מרגישה אליו משהו קצת..

Project Runway 16 מישהו חוץ ממני צופה בזה?

לא ראיתי אף דיון בנושא, אבל אני צופה באדיקות בעונה הזו, וסוף סוף הגיעו לפרקי הגמר.
הפעם, להבדיל מהעונות הקודמות, העלו 5 מתמודדים לגמר, כאשר הודיעו להם שרק ל-3 יהיה מקום מובטח בשבוע האופנה, אבל לא אמרו כמה מהם לא יציגו.

אהבתי את זה שאמרו להם לבחור שתי תלבושות מתוך העשר שהכינו, ולהלביש בהן את הדוגמניות שהיו אמורות להיות להם כהשראה. מצד שני, זה היה די מבאס שדווקר קניה - שהיא אישה במידות נדיבות, לא הכינה כמה אלטרנטיבות מעניינות לדוגמנית הפלוס סייז שלה, אלא רק שמלה שחורה ומשעממת. כל העונה הזו דובר על חשיפה של מעצבים למידות שונות, ודווקא לגמר את מעצבת שמלה משעממת? לפי התגובות שלה, כנראה שהם לא ידעו ששני ה"מראות" שהם אמורים להציג לשופטים יהיו אלו שיתאימו לדוגמניות ההשראה, כי היא ממש התבאסה מזה שאין לה כמה חלופות לראות מה יתאים יותר לשמש כמראה משלים למראה השני.

אז הימורים מי ינצח?
(ההימור שלי:
מרגריטה מקום רביעי,
קנטרו שלישי,
ברנדון שני ואיינה ראשונה. למרות שברנדון היה חביב השופטים מהרגע הראשון)

Saturday Night Live S43E07

מערכון הפתיחה היה לא משהו...לא הצחיק..
&nbsp
אין לי מושג מי זאת טיפני הריש...אני מנסה להיזכר בה בסרט אבל אין לי מושג מי זאת... היא הייתה דיי מצחיקה במערכון הפתיחה...
&nbsp
אהבתי את המערכון של מלך האריות והאודישנים חחח (קרול מהאיש האחרון בעולם הייתה ממש דומה לה!!).
&nbsp
אהבתי את ההופעות של טיילור סוויפט...
&nbsp
הוויקנד אפדייט היה מעולה!!!! שהם המליצו לכולם להישאר בבית כי כולם מטרידים מינית חחחחחח. השם החדש של פאף דדי
הבדיחה עם הכבשים חחחחחחחחחח
.
אהבתי את הקטע שטיפאני עברה בשמלה

&nbsp
המערכון עם חד הקרן השחור היה טוב..טיפאני ממש מצחיקה!!
&nbsp
גם המערכון של טמיקה היה טוב :)
&nbsp
המערכון עם הדולפין היה ממש הזוי ומגעיל
....
&nbsp
המערכון עם החתולים

&nbsp
טיפני הייתה מעולה לאורך כל הפרק ולדעתי אפילו גנבה את ההצגה מהקבועים...מפתיע שהיא שחקנית האפרו אמריקאית הראשונה שמנחה את SNL...משום מה אני זוכרת שהשחקנית Taraji P. Henson ׁקוקי מאפייר) הנחתה...
אז בדקתי והיא באמת הנחתה בשנת 2015...חחח אז טיפני שיקרה/ לא ידעה??

אהבתי

אני גם אהבתי את מערכון הפתיחה. כשסשיונס אומר שהוא רגיל להיות האדם הכי קריפי בחדר אבל רוי מור בעצם הודה על מערכות יחסים עם נערות. ואז מור אומר שהוא רק kidding - אבל המשמעות של המילה שונה

&nbsp
גם לי לא היה מושג מי זאת טיפני הזאת, אבל המערכון פתיחה שלה היה ממש טוב. (בהחלט יותר מצחיק מזה של לארי דייויד שבוע שעבר)
&nbsp
*אגב, היה מצחיק שלארי דייויד הופיע שוב בתפקיד ברני סאנדרס והכניס בדיחה על קומיקאים שמגזימים ועושים בדיחות שואה.
&nbsp
הוויקאנד אפדייט כרגיל היה מעולה. הבדיחה הכי טובה באמת הייתה "זה סוף שבוע טוב להשאר בבית כי קר בחוץ וכל מי שאי פעם שמעת עליו הוא מפלצת מין"
גם הקטע עם אשת הHR המיואשת היה מצחיק.
&nbsp
חוץ ממנו אני חושב שהכי הצחיק אותי המערכון עם הדמויות משחקי מחשב.
&nbsp
גם לי היה נשמע מוזר שהיא אמרה בסוף שהיא האישה האפרו-אמריקאית הראשונה שהנחתה את SNL. אבל אז הקשבתי שוב והיא אמרה שהיא הסטאנדאפיסטית האפרו-אמריקאית הראשונה. זה נשמע יותר אפשרי.
אבל הנתונים באמת די מפתיעים בעניין. לפי המאמר הזה:
https://www.salon.com/2017/11/11/th...-saturday-night-live-history-thats-not-funny/
היו רק 11 נשים אפרו-אמריקאיות שהנחו לפניה.
היו רק שני אסייתים (מזרח אסייתים) שהנחו - ג'קי צ'אן ולוסי ליו.
וכשעזיז אנסארי הנחה השנה, הוא היה המנחה הראשון ממוצא הודי.

תודה רבה על הנתונים...

בקשר לטיפאני- עכשיו זה באמת נשמע יותר הגיוני...
&nbsp
דווקא את המערכון של המשחקי מחשב לא אהבתי

למעלה