דיוני סדרות בפעם האחרונה

כן, זאת קומדיה ניהיליסטית משהו

כלומר לרוב לא בדיוק שמחה.
אבל בסופו של דבר לא מדכאת כל כך כמו שנראה בהתחלה.

Westworld
פרק 2X01

פרק מוזר... שזה בערך מה שאפשר לומר על כל פרק בסדרה. אבל זה מוזר כי איכשהו למרות שהיה ארוך יש תחושה כאילו שום דבר לא קרה בו.
&nbsp
מיב מסתובבת במפקדה שכמעט כולם בה מתים עם הבחור שאחראי על הסיפורים והיא שומרת עליו בחיים כדי שיעזור לה למצוא את הבת שלה.
דולורס מסתובבת בחוץ עם טדי והורגת אנשים (הוא לא ממש הורג אף אחד, אלא רק צופה). ומתנהגת כאילו היא יודעת את העתיד.
וויליאם (האיש בשחור) יוצא להרפתקאת חייו ופוגש את הרובוט שהיה דמוי פורד כשהיה ילד ופורד מדבר איתו דרכו על משחק חדש.
&nbsp
אבל העיקר ל הפרק עוסק בברנרד בשני זמנים שונים ובשניהם אני תוהה האם הוא זוכר שהוא בעצמו אנדרואיד, כי מי יודע.
מיד לאחר התקרית הוא ושארלוט הייל בורחים עם עוד כמה אורחים ואז אחרי שהאחרים מתים הוא ושארלוט מגיעים לבסיס סודי שיש לה שם. שם הוא כנראה מתקן את עצמו בעזרת נוזל מוח מאנדרואיד אחר ועוזר לה למצוא את אברנת'י שהיא שלחה עם מידע סודי בסוף עונה שעברה (אני לא זוכר מה בעצם קרה לו).
שבועיים מאוחר יותר ברנרד נמצא על ידי צוות חילוץ על ידי החוף (מסתבר שהם על אי בכלל). סטאבס (האח המסוורת' האחר) שרד גם כן מסתבר.
האם כל העונה הזאת תתאר את מה שקרה בשבועיים האלו? כיצד נוצר ים באמצע שום מקום? האם ברנרד יצר אותו כדי להטביע את כל האנדרואידים?
&nbsp
יש שם קצת תחושה של יציאת מצרים עם המצרים שטבעו כשהים נפל עליהם.
&nbsp
&nbsp
*נמצא נמר מפארק 6. זה אומר שיש כנראה לפחות 6 פארקים ואחד מהם הוא כנראה ג'ונגל או משהו עם נמרים גדולים.

limors2

Active member
תהייה על הסוף

הגופה שברנרד ראה בתוך המים- היינו אמורים לזהות אותה? כי לא ממש הצלחתי

גם אני תהיתי את זה

חשבתי שאולי זה טדי, אבל זה ממש לא היה ברור מספיק.
&nbsp
אני מתכוון מתישהו לקרוא סיכום של הפרק, בטח מספיק התפרסמו. אז אני מניח ששם יהיה כתוב.

ממש לא, אולי אתה חושב על מישהו אחר

אנחנו מדברים על זה שרואים בתוך המים בסוף.
זה בהחלט לא האיש בשחור כי יש לו שיער.
&nbsp
הסתכלתי שוב ונראה לי ברור שזה באמת טדי. גם לפי מה שקראתי זה כנראה הוא.

winner999

New member
התחלה איטית

התחלה איטית לכמה קווי סיפור שכנראה ימשיכו להתפתח במהלך העונה, מקווה שההמשך יעלה הילוך

בסוף כשברנרד אמר "הרגתי אותם" נפל לי האסימון - כשהוא התחבר למארח במעבדה כדי לאתר את אברנת'י ראו על המסך משהו כמו "שולח פקודת מוות", מעניין ביוזמה של מי. חוץ מזה, לא הבנתי מי יצר את המארחים חסרי הפנים שהסתובבו שם ומה הם עשו.
דולורס פועלת תחת האישיות של וייאט - כמו שעשתה לפני פתיחת הפארק ומחסלת את כל מי שהיא רואה.
וזה לא נמר - זה טיגריס - יחי ההבדל (הגדול !)

בראש שלי יש רק מקום ל3 סוגי חתולים

חתול בית, נמר ואריה. כאשר רוב הסוגים השונים (כמו צ'יטה, פנתר) הם פשוט נמרים. כלומר כשאני רואה משהו ממשפחת החתולים והוא לא חתול או אריה אז אני פשוט חושב נמר.

אבל אני מקבל את התיקון.
&nbsp
רציתי לומר שעכשיו דולורס מחסלת רק בני אדם, אבל בעצם ראינו שהיא גם חיסלה את האינדיאני ההוא שראו לתוך הזכרונות שלו. אז היא באמת די פשוט מחסלת.
&nbsp
אם הבנתי נכון, את המארחים חסרי הפנים יצרה שארלוט הייל, ובטח אנשים מחברת דלוס שעובדים עבורה. הם יצרו את המעבדה הסודית הזאת כדי להוציא מידע באופן סודי מתוך הפארק. כלומר בלי שפורד יידע על זה.
&nbsp
&nbsp
נראה לי שאתה טועה לגבי מה שראו על המסך של הטאבלט כשברנרד חיפש את אברנת'י. הרושם שלי היה שהוא בודק מה הבעיה עם עצמו ומה שהיה כתוב זה Critical Corruption. ואז הוא תיקן את עצמו עם הנוזל מהמוח של המארח ההוא.
*עכשיו אני גם נזכר שבתחילת הפרק רואים שנוזל משהו מהאוזן של ברנרד.
אם היה משהו נוסף שבו היה כתוב "שולח פקודת מוות" או משהו דומה לא ראיתי את זה. ועברתי על הקטע הזה שוב בניסיון לראות. אם כי ייתכן שעדיין פיספסתי.

winner999

New member
לא כל החתולים טורפים בני אדם

והטיגריס הוא אחד הבודדים שכן (והרבה...)
לגבי פקודת המוות - זה מה שמצאתי, כנראה שאכן מתייחס לברנרד עצמו (היתה על המסך הודעה על כמות נוזל מוח נמוכה), אבל אם הוא נכנס לרשת של המארחים, הוא היה יכול לעשות בה כרצונו ומעניין מה עשה ולמה.

goolgol

New member
צפיתי בהנאה רבה - מה דעתכם/כן? לגבי פורד

הוא יופיע מתישהו?

תצמצם את מה שאתה כותב בכותרת

זה אומנם לא ממש ספוילר לכתוב את השם של פורד בכותרת, אבל לאור זה שהוא מת בסוף עונה 1, עצם זה שאתה תוהה אם נראה אותו נשמע ספוילרי.
&nbsp
כמובן שיכול להיות שנראה אותו באמת, או ליתר דיוק עוד מארח שמייצג אותו. בין זה שוב ילד שמייצג אותו כמו שהוא היה בעבר, או מארח שנראה בדיוק כמו שהוא נראה בהווה.
מזה שהוא צץ לדבר עם האיש בשחור זה בהחלט גורם לחשוב שהוא יופיע שוב.

goolgol

New member
זהו ש |ספויילר|

האם מי שדולורס הרגה - זה באמת הוא? או דמות שהוא יצר?

שווה לראות את קטע הפתיחה שוב

זה מתחיל קצת כמו קטעים רבים מעונה 1 שבהם אנחנו רואים את ברנרד מדבר עם דולורס - קטעים שבדיעבד הבנו שהם שיחות של ארנולד עם דולורס.
אבל איך שהשיחה כאן מתחילה - כשברנרד מבולבל לגבי על מה הם בדיוק דיברו - יכול לרמוז שזה משהו אחר לחלוטין. אם כי הוא תוהה לגבי למה דולורס יכולה להפוך, כאילו זה העבר.
חוץ מזה ברנרד מדבר על חלום שבו הם נמצאים על ים גדול, משהו שמאוד מזכיר את הים בקטע הסיום.
&nbsp
בסוף השיחה יש קטע של איזה חצי דקה שבו רואים פלאשים. בהתחלה זה נראה כמו פשוט זכרונות, כי רואים שם למשל את דולורס הורגת את פורד. אבל זה הופך לקטעים רבים שונים, בהם בין היתר רואים את ברנרד עם רובה אוטומטי ואת דולורס עם תסרוקת שונה. בסוף הקטע ברנרד מתעורר על החוף.
זכור לי שנאמר משהו על כך שהנזק של ברנרד יכול לגרום לtime slipage. אני לא זוכר מתי זה נאמר, אבל זה יכול להסביר למה ברנרד כאילו זז בין זמנים שונים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
משהו לא קשור - את אחראי האבטחה החדש שמגיע לאי(?) משחק גוסטף סקארסגרד, אח של אלכסנדר סקארסגרד הידוע יותר וביל סקארסגרד (ששיחק את פניווייז בIT). בכך הוא מצטרף ללוק המסוורת', אח של שני אחים ידועים יותר.
וכל זה בסדרה של ג'ונתן נולאן, האח הפחות מצליח של כריסטופר נולאן.
אילו עוד "אחים של" יאספו לסדרה הזאת?

UnREAL.S03E09

רייצל מתעמתת עם דר סיימון והאבחנה שלו שהיא משתמש בסקס כדי לברוח מקרבה.
&nbsp
קווין וציט ממשיכים לנסות להפיל את גרי.
&nbsp
סרינה מספרת לרייצל ששכבה עם אוגוסט ורייצל חולקת ששכבה עם אלכסי..הוא ביצם שכב איתה כדי לנקום בJ...סרינה מציעה לרייצל עבודה ורייצל שוקלת את זה.
&nbsp
גרי ורובין מחליטים לפטר את קווין וגרי לא יוצע שציט משתף פעולה עם קווין...היא אומרת לו שיש לה מיילים שמוכיחים שהוא גנב ומעל בכספים והוא אומר לה שאי לה את המיילים כי הם נעלמו!!
קווין פונה לרייצל ולמזלן מתפתח ןןיכוח בין אואן לאוגוסט..
&nbsp
J מתעמתת עם רייצל בקשר לאלכסי והיא מתנצלת..
רייצל כמעט שוכבת עם דן ואז היא עוצרת את זה... :/
&nbsp
ציט רוצה לחזור לקווין ולהיפרד ממאדי אבל קווין אומרת לו שהיא לא רוצה שהם יהיו יחד.. קווין מפטרת את מאדי.
גרמי מתעמתת עם קווין על שהפכה אותו לרצוח...היא מצטערת...:/
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה