דיון

• פותח הנושא keds
  • פורסם בתאריך

keds

New member
דיון../images/Emo70.gif

שכל אחד פה יענה על השאלות הבאות:
איזה סוג כלב יש לך
איזה סוג אתם הכי אוהבים
איזה סוג הכי אוהבים
בן כמה הכלב
שיש לך
ואיזה סוג הכלב שלך
ואם שי לכם תמונה של הכלב תוסיפן
ואם יש לכם עוד משהו להוסיף אז תוסיפו

keds

New member
אוקיי...

אני התחיל
יש לי כלבת גודן רטריוור גזעית.
היא בת 4 וקוראים לה שלג כי לבנה כמו שלג
אני אוהבת את כל הסוגים
אין סוג שאני שונאת
אין לי תמונה עדיין

© Tweety ©

New member
טוב

יש לי כלב מסוג טרייר מעורב בן שנה וחצי. אני אוהבת את כל סוגי הכלבים. תמונות בקרוב

ווינגז

New member
ככה...

איזה סוג כלב יש לך-גולדן רטריוור איזה סוג אתם הכי אוהבים-אין סוג שאני הכי אוהבת בן כמה הכלב שיש לך-5 ואם יש לכם תמונה של הכלב תוסיפו

אז ככה-

יש לי לברדור אני הכי אוהבת סן-ברנרד דאני לא יודעת בת כמה הכלבה שלי, מצאנו אותה.... אין לי תמונה שלה עדיין.... להוסיף? אני ממש אוהבת כלבים, ומאוד לא מסתדרת עם חתולים. מאז שנולדתי אני חיה עם לפחות כלב אחד בבית, ועד היום היו לנו משהו כמו 20 כלבים. כל פעם משהו אחר קורה להם..... אני באמת חושבת שאני כבר מכירה את רוב סוגי האובדן- דריסה, זקנה, לידה, העלמות ועוד ועוד....

©oliv©

New member
אני!!../images/Emo141.gif

1) אמממ הכלבה שלי היא לברדור מעורב אם גולדן. 2) אמ לברדור ו...האסקי סיבירי. 3) שאלת את זה כבר 4) היא בת חודשיים.

ל א ק י

New member
../images/Emo26.gif|אליהו|../images/Emo107.gif

איזה סוג כלב יש לך? פינצ'ר מעורב..
איזה סוג אתם הכי אוהבים? כל סוג..
זה לא ממש תלוי באיזה סוג הוא.. זה תלוי באיך הבעלים שלו חינכו אותו..
בן כמה הכלב שיש לך? 5 חודשים..
מצורפת תמונה..

Pushok

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

אני חווווללללהההה
עעעלל גורים

Shai Felton

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

בורדר קולי (טאקו) ומעורבת(מייקי)
אני הכי אוהבת בורדר קולי...
טאקו בת 4 חודשים, מייקי בת 11
השאלות פה חוזרות על עצמן... הנה מייקי

mochkenit

New member
:)

יש לי פינצ'ר גרמני גזעי שאימצנו מצער בעלי חיים בתל אביב וכלב מעורב במלא סוגים ולכן לא גילו מה הוא בכלל והסוג האהוב עליי זה גולדן.

thepoper

New member
הממ... יש פה קצת חזרה על שאלות.

בכל מקרה... סוג כלבה: לא יודע, המון עירבובים - בסוף יצא מכוער. סוג אהוב: גולדן-רטריוור! הם תמיד שמחים ומכייחים (?) והם אף-פעם לא הולכים, הם תמיד מדלגים בשמחה עם הראש והזנב למעלה. והם גם יפים. בת כמה: 5 שנים. עוד פרטים: שם: פיבי עיסוקים: שינה. עוד עיסוקים: אין. סטיות: ליקוק רגליים אינטנסיבי (כשהיא לא ישנה). מאכל אהוב: לבבות ארטישוק.

אני אני אני!!../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif

איזה סוג כלב יש לי? יש לי שתי כלבות... פינצ'י- היא בול טרייר מעורב עם בולדוג צרפתי (צבע שחור לבן!) בל- ביגלית גיזעית (צבע שחור חום לבן) בנות כמה הן!? פינצ'י- לא ידוע... היא אצלינו כבר 8 שנים אז כנראה בת 9 או 10 בל- בת 9 חודשים! (28.8.2002) אני הכי אוהבת ביגלים ובאסט האונד! שני הגזעים הכי יפים וחמודים....

ועכשיו אני

איזה סוג כלב יש לך טרייר מעורב עם פודל איזה סוג אתם הכי אוהבים גולדן רטריוור -זה הכלב הבא שלי אני מקווה בן כמה הכלב שיש לך חמש וחצי שנים הפושע

Iris Carmon

New member
תורי :)

סוג כלב: קוקר ספניאלית מעורבת במשהו לא ידוע סוג אהוב: כל הכלבים מושלמים, אני לא מעדיפה אף סוג בת כמה: 8 כמעט... היא זקנהההה. עוד מעט תמות ): למה חצי מהתמונות רשומות פעמיים?

LeAnNe

New member
"......."

איזה סוג כלב יש לך? ספרינגל-ספנייל
איזה סוג אתם הכי אוהבים? בערך את כל הסוגים: רוטווילר, גולדן רטריבר, ספרינגר-ספנייל, קוקר-ספנייל ועוד ועוד ועוד..
בן כמה הכלב? 6ו11 יום

canadit

New member
שלי....../images/Emo107.gif../images/Emo26.gif../images/Emo23.gif

1.שנאוצר ופודל.... 2.שנאוצר... 3.שר-פיי... 4. 8 שנים.. 5.סתכלו בשאלה 1....

מני שמש

New member
התשובות שלי

*סוג כלב: כלבת וימרנר *סוג אהוב: וימרנר *גיל הכלבה: שנה ותשעה חודשים (תאריך לידה 1.8.2001) וימרנר הסוג הכי יפה שיש.

למעלה