דיון

YuvalSP

New member
דיון ../images/Emo40.gif

סימפל פלאן אמרו הרבה פעמים שהם כתבו פחות או יותר 60 שירים לאלבום והיו צריכים לבחור כמות מאוד קטנה שהם באמת יבצעו בסוף. אז זה גרם לי לחשוב- אם הם כתבו כל כך הרבה שירים בתקופת זמן כזו, האיכות שלהם באמת טובה?
כי נראה שהם סתם כתבו עוד שיר ועוד שיר ועוד שיר בלי להתייחס לכל אחד ספציפית

אולי ../images/Emo60.gif|פטריה|

ואולי הם פשוט ניסו למצוא את השירים שהכי יתאימו לאלבום והמעריצים הכי יאהבו אותם, אז הם ניסו וניסו עד שהם השיגו מה שהם חיפשו
אבל לכי תדעי חחחח

AdiA12

New member
נראה לי דווקא שהם ניסו ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

כל פעם למצוא משהו יותר טוב מהשיר הקודם שהם כתבו.. יכול להיות שנגיד יש איזה 5 שירים שנראים אותו דבר כי הם כל הזמן עשו כמו ניסיונות עד שיצא להם השיר שהם הכי אהבו..

PerfectSP

New member
אין קשר.. ../images/Emo190.gif

תסתכלי על אבריל לאבין,אוונסנס.. יש להם המון בי-סיידים,שירים נוספים... כי אני אגיד לך מה, מוזיקה זה דבר מופשט מספר האפשרויות הזונות אינו מוגבל בכלל, והרבה פעמים זה עובד על פי הרגש, כותבים וכותבים וכותבים, ומוציאים את מה שהכי טוב.. כמו שאת עושה טיוטה לעבודה? הם עושים דמואים לשירים.. ובדר"כ,אם פייר או צ'אק אמרו את זה, הם מתכוונים רק למילים וזה..
והרבה שירים כמובן שהם מלחינים..רואים מה הולך להם טוב מה לא.. מנסים פה מנסים שם.. אין אמיתה מוחלטת בכל מה שקשור במוזיקה.. עם כל הריפים שהם אי פעם עשו הם יכלו אפילו לכתוב 200 שירים שונים כי ככה זה בדר"כ.. אינני חושבת כי יש לזה קשר לזילות המוזיקה או לא.. וגם ככל שהם מיומנים יותר, זה בא להם ביתר קלות.. ו60 שירים הופכים לקלים יותר לביצוע ולמחשבה מאיפה לפנות ומאין להתחיל... במילים אחרות,מקצועות הומניים, הם מקצועות ללא אמיתה אחת ובדר"כ עם הרבה ניסיונות וגיוונים שונים והרבה טיוטות.. שבסופו של דבר יוצא לך הדבר המוגמר.. למשל, את יודעת כמה טייקים לוקחים בסרט? בערך אותו הדבר,רק במוזיקה :) זהו D:

AdiA12

New member
וואו הסבר מושקע../images/Emo70.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

וגם אני חושבת שאת צודקת.. חח אהבתי את הדימויים

YuvalSP

New member
חח ../images/Emo9.gif

רק חשבתי על זה שאולי באמת לא כל שיר יצא להם מאוד מושקע. יש לך הסבר משכנע!

PerfectSP

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

וההסבר מסביר בדיוק למה בסופו של דבר בגלל שיש להם חומר לכ-60 שירים, השירים שיוצאים באלבום הם השירים הכי מושקעים שהם יכולים לעשות D:

חחח ../images/Emo60.gif|פטריה|

חחחח אני סתם חושבת שפשוט ה "אינני חושבת כי" וכל המילים הגבוהות וזה סתם קנו אותן, אבל לאמשנה..
(בצחוק,כע? XD)

PerfectSP

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

תמיד כשאני כותבת משהו בעיקר הסברי אני משתמשת במונחים שכאלו באופן טבעי

OverAndOver

New member
רק אני שמתי לב ל"זונות"? |במבה||מטריה|

מה קרה לש' יסמינה? D: ואם אני כבר פה אני אצטרף לדיון. כשאתה בלהקת פופ-פאנק בנאלית כמו סימפל פלאן, אתה לא מחפש לשנות את המבנה הקיים והמוכר ולמצוא כיוונים חדשים, ולכן מאוד קל לכתוב שירים. בית-פזמון-בית-פזמון-סי פארט-פזמון כפול או משהו דומה. האקורדים לא ממש משתנים וככה יוצא שיש לך 60 שירים. מתוכם אתה משקיע יותר בעיבוד של 13, מחליט איפה להכניס סולו איפה להכניס ליין איפה לשים את זה ובלה בלה בלה. קיצר זה לא זילות המוזיקה, זה מיינסטרים

למעלה