דיון מעניין על הזמרת זהבה בן

feldman89

Well-known member
בשנתיים שלוש האחרונות זוכה זהבה לעדנה ואנשים צעירים מגלים את קיומה ואת המוסיקה שלה. התוכלו להסביר איך זה קרה ומה גורם לזה?

זהבה מחלוצות הזמר הים תיכוני מזרחי ומאחוריה רשימת אלבומים וקלאסיקות רבות. מה סוד הקסם שלה? האם היא באמת ראויה לתשובחות?

אשמח לתשובות ופירוט טוב

feldman89

Well-known member
תשובותיי:
בשנתיים שלוש האחרונות זוכה זהבה לעדנה ואנשים צעירים מגלים את קיומה ואת המוסיקה שלה. התוכלו להסביר איך זה קרה ומה גורם לזה?
פשוט מאד, היא לא נעלמה, מקליטה ומופיעה וכמובן ההשתתפות והזכייה באח הגדול הביאו לחשיפתה בפני הקהל הצעיר. זהבה הביאה לכך שהתדמית השברירית והעצובה בשיריה והכבדות התפוגגה ונופצה כלא היתה. היא צדקה בכך שההשתתפות תשתלם כדי שיכירו אותה יותר טוב ולעומק- את האישיות והמוסיקה. מעבר לזה, מי ששומע את השירים רואה שהקול שלה תמיד חזק ומרגש ומלא!!!

זהבה מחלוצות הזמר הים תיכוני מזרחי ומאחוריה רשימת אלבומים וקלאסיקות רבות. מה סוד הקסם שלה? האם היא באמת ראויה לתשובחות?
סוד הקסם של זהבה זה קודם כל אישיות נפלאה- שילוב בין חום, קלילות ושמחת חיים ואהבה למשהו רך ונוגה וצניעות רבה שהיא הסיבה לכך שרבים אוהבים אותה. וגם כמובן המוסיקה הנהדרת שניפקה במהלך יותר מ- 30 שנה. היא באמת ראויה לתשבוחות כי היא זמרת עם קול ענק וויקר מפז, משלבת ומגוונת בין שלל סגנונות וז'אנרים במוסיקה(לטיני, פופ, מזרחי טורקי כבד, דאנס אלקטרוני, בלדות ארצישראליות עם טאצ' ים תיכוני). היא יודעת לצקת רגש, שרה בקול חם, מרגש ומחמם את הלב!!!!! זמרת מאד מיוחדת ומהטובות בכל הזמנים

ady18

Well-known member
זהבה מאז ומתמיד
החום
הנשמה
וזה שהיא נותנת מעצמה
לא התחדש בעיני
מאז האח הגדול קצת יותר מסחרית
אהבתי יותר את העבר הנקי שלה.

feldman89

Well-known member
חדעתך לא נהתמסרה?
לא ממש, תמיד לצד בלדות מזרחיות ישראליות היו לה שירי פופ מרקידים וזה טבעי ולגיטימי לרצות שיהיו לה המוני מעריצים ושירי רחבות ריקודים
מאיזה תקופה או מתי התחלת להרגיש(שנה או עשור) שהיא מתמסחרת?

feldman89

Well-known member
נבאח הגדול
חא מסכים?
מסכים וגם קצת לא מסכים. אישית אם אני הייתי במקומה, לא הייתי הולך לאח הגדול ולכן זה נקרא התמסחרות. אבל המוסיקה שלה עצמה לא עוברת התמסחרות. היא עדיין נשמעת טוב ואותנטית ומרגשת אותי כמו בשירים "אולי בעולם אחר", "ילד שלי", "אליי", "בסוף כל יום", "אף פעם לא תדע", "באמצע החיים". אפשר לומר שהיא רוצה להצליח אבל באותה נשימה נשארת נאמנה לגוון הקול ואין לה הפקות דלוחות או שירים מביכים

למעלה