דיון כדי להעיר פה קצת את העניינים

shui chan

New member
דיון כדי להעיר פה קצת את העניינים

אז.. אני משערת שיש כאן גם כמה חברה שכבר כן ראו את הסדרה\ קראו את המנגה 3: קודם כל - מה יותר טוב? האנימה או המנגה? ~ אני אישית קראתי את המנגה וכשסיימתי אותה התחלתי לראות את הסדרה אבל בגלל שהסדרה והמנגה דיי חופפות העדפתי אישית את המנגה. [הגעתי עד פרק 6] מה אתם מעדיפים? ודבר נוסף~ מי היא הדמות ההאוהבה עליכם? D: וכמובן דבר אחרון- יש לכם אולי כמה דוג'ינשים טובים לחלוק איתי? 3> [+תמונת חורף~ כי יורד אצלנו גשם *-* ]

nadav1232

New member
אני לא ראיתי קטע קטן מהסדרה../images/Emo3.gif

אני מחכה ל - 1/1/06..

Yosh Yosh

New member
האנימה. ../images/Emo58.gif למנגה ולאנימה

מהסיבה הפשוטה שהסוף באנימה סגור (האנימה מסתיימת אחרי שהיקארו חלם על סאי). במנגה, הסוף מאוד פתוח, מאוד לא מספק. מילא, אם היקארו היה מנצח בטורניר, אבל הוא גם הפסיד

star_female

New member
../images/Emo58.gif לדעתי עדיף ככה...

כלומר, שהוא הפסיד. זה מראה שעד כמה שהוא טוב עדיין יש לו דרך ארוכה ללכת בה, ואם הוא היה מנצח זה היה לא הגיוני. יון-הא לא הגיע למה שהוא הגיע בלי כלום. אם היקארו היה מנצח אותו זה היה די מוזר. העיקר הוא שהוא ניסה עד כמה שהוא יכול, ולמרות שהוא לא ניצח הוא יתגבר על זה וימשיך לנסות עד שהוא כן ינצח. עכשיו, בקשר לזה שהסוף פתוח, אחרי הסוף של המנגה יצאו עוד 2 פרקים שמתרחשים אחרי המנגה (ואחד שמתרחש די בהתחלה, מנקודת מבטו של סאי, אם אני זוכרת נכון), והם מעין סגירת מעגל.

star_female

New member
אה, וגם... ../images/Emo58.gif

אם אני לא טועה (... זה היה מזמן ;; ) ההפסד היותר כללי של נבחרת יפן גם התאים לתקופה שבה נכתבה המנגה (ואולי עדיין, אני לא מעודכנת כבר
), שבה קוריאה וסין היו חזקות יותר מיפן בגו.

הדיון הראשון שלנו~ ;;

טוב על השאלה הראשונה אני אדלג כי אני רק רואה את האנימה... אבל אחרי 46 פרקים נדמה לי שפגשתי לפחות את רוב הדמויות... 00; ויש לי שתי דמויות אהובות.. מיטני ו- וואיה ואין דוג'ינישים, סורי קותע X_X;;; [את מתועבת D<]

magicalgirl

New member
דיון ראשון...כמה מרגש

אממ לא קראתי את המנגה אז אני פשוט לא יכולה להגיב בקשר לשאלה ראשונה :] נראה לי שזאת האנימה היחידה שאני אוהבת את כל הדמויות... ואממ לא אין לי...אני גם לא טורחת לחפש האמתי

harar8

New member
אני לא ראיתי עד עכשיו

אני מחכה עד שזה יגיע כבר*_*

Hikaru

New member
המנגה.

לא סתם יש לי את כולה בבית בתוך קופסה נסגדת
המנגה גם ארוכה יותר וגם טובה יותר. הארטוורק הוא אחד מהטובים שראיתי אי פעם במנגה ^O^ והדמות האהובה עליי היא שינדו היקארו כמובן. כבר כמה שנים טובות ^^" (אתםיכוליםלדעתאתזהעלפיהכינוישליפסטפסט) דוג'ינשים אין לי במחשב הזה לצערי :<

shui chan

New member
יש לך את כל המנגה? *-*

איזה כיף לך~ לי לצערי פיזית יש רק את הכרך הראשון >; *מקנאה*

star_female

New member
בגלל שהן די זהות...

חוץ מזה שהמנגה ממשיכה אחרי הסוף של האנימה, אני מעדיפה את המנגה. ^_^ הסוף אמנם יותר סגור באנימה, אבל הוא קיים גם במנגה... רק ששם זה ממשיך מעבר... ואני בגישה של כמה שיותר היקאגו יותר טוב
הדמות האהובה עלי... זה קשה. אני מאוד מאוד אוהבת את היקארו, אקירה וסאי וזה ממש קשה לבחור ביניהם ^^; (הזוג הכי אהוב עלי הוא בהחלט אקירה/היקארו) דוג'ינשים יש לי הרבה אבל הרוב לא במחשב כרגע, ואין לי בעייה לחלוק אם יש לך דרך שלא דרך הפורום (גם כי זה לא בדיוק חוקי, ובעיקר בגלל שיש דברים ש...לא ממש מתאימים לפורום XD)

Future Tal

New member
מותר לי לשאול

מאיפה את/ה קונה את המנגה? או מורידה או מאיפה שיש לך את זה?

star_female

New member
לא קניתי, למרות

שראיתי כבר בכמה חנויות כל מני כרכים. (זה נשמע רע... פשוט הורדתי וקראתי כשזה עדיין יצא, שזה היה לפני כמה שנים, ועכשיו אני קונה מנגות אחרות... למרות שאני מניחה שיום אחד אני אחליט לקנות גם את זה ^^; ) בכל מקרה, יש בקומיקאזה וקומיקס וירקות ובטח גם בחנויות אחרות שמוכרות מנגה (אנימהוליק, אוטאקו ו-UFO). כל החנויות חוץ מאנימהוליק (שהיא ברחובות) ממוקמות בת"א (UFO אמורים לפחות לעבוד לדיזינגוף, אני לא יודעת מה קורה עם הסניף שלהם בירושלים). לגבי להוריד... כמו שאמרתי, זה היה מזמן, אז אני לא יודעת כבר איזה אתרים פעילים. וזה גם מנוגד לחוקי תפוז לתת לינקים למקורות הורדה (אבל אם הייתי יודעת הייתי שולחת מסר :X).

star_female

New member
אוקיי.. תודה על התיקון

אף פעם לא הייתי שם (אני גרה בצפון ^^; ) אז אין לי מושג. אבל שאר החנויות בוודאות כן (אנימהוליק לפי התמונות ובאחרות הייתי).

Future Tal

New member
חחח

תודה..את מכירה אולי מקומות באזור חיפה שיש ליקנות מנגות? ואיזה מאנגה את קונה? רק כדי לדעת איזה מנגות מוכרים שם חח

למעלה