דיווחי שיעור יום א´ 5/5

רמי ד.

New member
שיעור קונג פו יום א 5.5 20.00

בעקבות מה שנתברר כאבל על אי ההשתתפות של מכבי תל אביב בגמר, מסיבות אנטישמיות יש לשער, לא הגיעו חלק נכבד מספורטאי הקונג פו בני קבוצתנו. לעומת זאת הגיעו חברים מכוכב לכת אחר, שני חגורות צהובות ועמם ההזדמנות להצצה אל מאחורי הקלעים של אותה קבוצה עלומה וצהובה. עד מהרה נתברר שאמנם הם איתנו, אך הם חיים לפי חוקי טבע אחרים מאיתנו הלבנים, ואולי אפילו ללא חוקים מגבילים בכלל, כך שכמה שלא ניסינו, לא הבנו כלום. בממלכה הלבנה החיים התנהלו כסדרם. עמנואל העביר לנו את ההתחלה, באופן יצירתי משהו, ובמיוחד נהניתי מהבעיטה הכפולה לגובה הברך ומיד ללא הורדת הרגל בעיטה שני שלבים לגובה, ושוב לברך וכך עד שנמאס או שמאבדים את היציבות, ואז תור בן הזוג. וגם מזה שהוא העמיד אותנו במעגל, ולפי תור כל אחר שלח אגרוף לשכנו, וזה אמור לחסום אותו כך שהגב יופיע. במידה והחסימה פתחה אותך, אתה רשאי להמשיך באגרוף ביד השניה. בנוסף לפעמים את רשאי לבחון את עירנות שכנך מהצד השני, ולהפוך את הסדר. נשמע מסובך? לאחר מכן עברנו לחסימת בעיטות באותה הדרך. לאחר מכן עבדנו בזוגות, כאשר אני עבדתי עם אלון, שממש לידי, וכנראה בזכותי (סתם!!!) עבר שלב שני. אנחנו עבדנו על קרבות מסומנים, כאשר התחלנו עם כפפות וידים בלבד, ולאחר מכן הוספנו בעיטות עד הברך, ומכאן הורדנו את הכפפות כדי לעדן את עבודת הידים, ולחידוד, עברנו לעבוד כשאחד עם גב לקיר. סיימנו בעבודה פנימית לא שיגרתית, אבל מעולה, בה יצרנו כדורי אנרגיה במצבים שונים. רמי

דיווחי שיעור יום א´ 5/5

שיעור ראשון ב-18:00 - נכחו טל, גיל, מיקי ואבי.
שיעור שני ב-20:00
שיעור שלישי ב-22:00 אז קדימה... דווחו! (או.. שתפו? whatever...
)

Kiru

New member
אני אדווח לשם שינוי רק על

החלק האחרון של השיעור, שבדר"כ מוקדש לעבודה פנימית, והפעם הוקדש ל... טוב, אני מניח שאפשר לקרוא לזה גם כן עבודה פנימית, אבל בכל זאת זה היה משהו שונה. ישבנו כולנו על הרצפה (עד כאן עבודה פנימית כרגיל
), אבל הפעם לשם שינוי בעיניים פקוחות. התרגיל כולו היה קשור ביצירה של כדור דמיוני והחזקתו בין הידיים, או בין אחת הידיים לבין חלק אחר בגוף שלנו או של הפרטנר. אני חושב שהמטרה היתה "עבודה בסיסית עם השדה האישי" או משהו כזה, כבסיס להילינג, אבל מבחינתי זה היה מוצלח מאוד גם בתור תרגול לפיתוח הדמיון: לגרום לכל חלק בגוף שקשור לעניין להתנהג ממש כאילו שיש כדור אמיתי. התחושה בעור; המישקל; התנועה; כדור אמיתי לכל דבר, רק שלא... עכשיו רק מסקרן אותי לראות איך כל זה יכול להיות התחלה לתחום (המרתק) של הילינג. נראה בשיעור הבא...

למעלה