דיברתם על סיפורי הצלחה, לכן אצרף לכ

shawinger

New member
דיברתם על סיפורי הצלחה, לכן אצרף לכ

לכם סיפור על ילדה שטיפלתי בה, שמי גילה ואני קולגה של קטרין ומטפלת בילדים עם ליקויי למידה קשב ועוד... אז הנה הסיפור ילדה בת שמונה כיום לומדת בכיתה ב', לילדה בעיות של דיסלקציה, דיקלקוליה ודיסגרפיה ובנוסף בעיות קשב וריכוז על רקע רגשי. בתחילת הדרך הילדה טופלה אצל ד"ר מירי כץ בשיבא. ההורים החליטו לא להשתמש בשום תרופה כולל ריטלין, הם מספרים שהגיעו אלי כי לאחר שחשבושאין לילדה תקנה להתקדם, הם הגיעו עם הילדה דרך חברים שהמליצו להם לבוא לטיפול לאחר האיבחון הם קיבלו 2 בקבוקי פורמולות בתמציות קריסטלים "לייף אנרג'י" ובקבוק של שיטת אדוונס הילדה באה לאחר חודש ראשון ואמרה שהבקבוקים הביאו לה קסם חדש, אמנם לא ברגע אבל לאחר חודש בערך הילדה החלה לקרוא מספר מספר שורות מהדף, דבר שלא קרה קודם. חודש לאחר מכן הילדה החלה לזהות צלילים , יכולת המתמתיקה שלה עלתה מעט, לגבי הכתב ההורים היו יותר אופטימיים, אחרי חודש וחצי ההורים קיבלו דיווח מביה"ס שהילדה יושבת יציב סביב שלחן, יש שיפור ניכר בלימודים, כיום לאחר 4 ןחצי חודשים הילדה קוראת, לומדת בכיתה רגילה, שמחה אסרטיבית יותר ונהנית מהמחמאות והביקורות בבית הספר, אנחנו אחרי סיבוב שלישי של פורמולות, וגם הרופאה בבית החולים נתנה דו"ח מעודד על הילדה ועל התקדמותה,הרופאה שמעה על הטיפול שהילדה מקבלת. וההורים החליטו להמשיך בטפול שלי ומאמינים שיגיעו לתוצאות טובות יותר. גילה מטפלת רב תחומית ברפואה משלימה ולקטרין אם תגיעי ליום העיון הקרוב תקבלי דיווח ממצה גילה

ברוכה הבאה גילה

שמחה לראותך כאן תודה ששיתפת אותנו בסיפור המרגש. נפגש ביום עיון חג שמח

shawinger

New member
תודה קטרין אשמח לראותך ביום העיון

חג שמח לכל באי הפורום לך ולמשפחתך!!!! גילה

libe3

New member
הסיפור שלי

הבן שלי בן 7, לומד בכיתה א'. בתחילת השנה הכל היה בסדר גמור. הבלאגן התחיל אחרי חופשת סוכות. זה התחיל בהתחצפות למורה, בריחה מהכיתה. כמה שדיברנו איתו, ומה שלא הבטחנו לא עזר דבר. הגענו להתייעצות עם הצוות החינוכי, שבו נאמר לנו שהמצב אינו יכול להימשך כך, כי זה ממש התחיל להיות בלתי נסבל, מכיוון שהוא היה בורח מהכיתה, מתחבא למורה, קם ויוצא ללא רשות, מתחצף, אלים, פשוט התנהגות מצ'ואיסטית. בלית ברירה, הופנינו לנויורולוג ולאיבחון. התחלנו להשתמש בתמצית של לייף אנרג'י בנוסף לשיטת אדוונס, ואת התוצאות ראינו רק לאחר כחודש וחצי. והשינוי פשוט היה אדיר. אפילו המורה מתפלאת מה עשינו לו? ממש ילד חדש. כאילו לא אותו ילד.

shawinger

New member
זה נהדר תמשיכו בטיפול ...

תתפלאו כמה שיפור תקבלנו עם התמציות ואדוונס. גילה מטפלת רב תחומית ומדריכה ומטפלת בשיטת אדוונס ולייף אנרג'י

zviaran

New member
גילה, זה נשמע נפלא../images/Emo45.gif

בהצלחה עם עוד המוני ילדים.

shawinger

New member
תודה לזיוה יש עוד ילדים שטיפלתי בהם

ומצבם טוב יותר אפילו מהילדה האמורה תודה גילה

למעלה