דיאן איליץ' על סף חתימה הפועל ב"ש

rafaelman

New member
דיאן איליץ' על סף חתימה הפועל ב"ש

שחקנה בעונה שעברה של מכבי ת"א קרוב לחתימה בהפועל ב"ש צריכים רק לסגור פרטים אחרונים כפי שאתם יודעים או לא דיאן איליץ' הובא במימון של הגברת ובעלת הבית המיועדת אלונה ברקת. עוד דבר אלעד כהן כן זה מהכדורגל חופים צפוי לבוא למבחנים ביום חמישי אין לי יותר מידי פרטים עליו http://www.dromi.co.il/html/page.asp?PageID=6406&CatId=133

shuku999

New member
בטח בעזרת הרציקוביץ

שהוא חבר טוב של הברקתים נראה עוד יוצאי מכבי ת"א פה. למרות שהוא עם רגל וחצי בחוץ במכבי.

שחקן נוראי...

הם עושים לו טובה כי הוא מבסוט מהרופא המטפל של בנו בארץ ולכן רוצה להשאר בישראל , מקווה שבב"ש הוא יפגין יכולת יותר טובה. אסי משיח החתמה מצוינת שחקן ליגת על לכל דבר. דרך אגב אני לא אוהד ב"ש אבל יש לי חיבה לעיר מכיוון שהמשפחה שלי משם ואבא שלי וכל הדודים אוהדי ב"ש... בהצלחה עם שיקום הפורום..

rafaelman

New member
תודה רבה לך,לדעתי איליץ' יכול להשתלב

יפה בליגה הלאומית הראה כמה ניצוצות בעונה שעברה יש לו קצת כדורגל,אגב אפשר לשאול איזה קבוצה אתה אוהד ומהיכן אתה? אם כמובן אפשר

אני היום גר בת"א

המשפחה עברה מב"ש שהייתי תינוק , אני יותר חובב כדורגל מאשר אוהד של קבוצה אבל הייתי בעברי אוהד הפועל ת"א. המשחק הראשון שהלכתי אליו היה מכבי פ"ת הפועל ב"ש בפ"ת נראה לי נגמר 3-0 אני כבר לא זוכר למי (אבא שלי לקח אותי) בתקופה שהאחים בן שמעון שיחקו בפ"ת,יכול להיות שזה היה בליגה השנייה אני ממש לא זוכר כלום , בכלל בתור ילד יצא ליללכת עם אבא שלי לכמה משחקים של ב"ש במרכז ואחד בקריית אליעזר...

eranpes4

New member
בליגה שלנו הוא יכול להועיל הרבה

ואני חושב שאם מכבי הביאו אותו בעונה שעברה אז אולי הם כן ראו בו יכולות אבל היכולות לא באו לידי ביטוי אולי השנה כן .. הלוואי

למעלה